Korzár logo Korzár
Streda, 22. november, 2017 | Meniny má Cecília
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. futbalová liga: Na Spiši je päť prvých v dvoch bodoch

Futbalové súťaže v IV. a V. lige mali na programe ďalšie kolá.

IV. futbalová liga

Skupina Sever

Sp. Podhradie - Pušovce 0:3 (0:1), G: Zahradník 2 (1 z 11 m), Seman.

Medzilaborce - St. Ľubovňa 4:0 (3:0), G: Hrehovčík 2 (1 z 11m), Gavula (11m), Lukačík.

Zámutov - Fintice 2:1 (2:1), G: Hricov (11m), Jakubčin - Juhás (11m).

Kračúnovce - Svidník 3:0 (1:0), G: Dzurjuv 2 (1 z 11m), Peržel.

Radvaň n/Lab. - Kendice 6:0 (2:0), G: Pčola 3 (2 z 11m), Komjatý, Paraska, Lojan.

Svit - Raslavice 4:1 (2:0), G: Hazrolli, Tropp, Jambor, Gajan - Tomaško.

Pakostov - Štrba 3:2 (2:1), G: Dubák, Rudy, Fedorko - Sabo (11m), Michalík.

Ľubotice - Dlhé Klčovo 0:2 (0:1), G: Babjak (11m), Samsely.

1. Pušovce 13 13 0 0 37:6 39
2. Dlhé Klčovo 13 8 2 3 31:17 26
3. Pakostov 13 7 2 4 25:20 23
4. Svit 13 6 4 3 24:13 22
5. Svidník 13 6 3 4 26:23 21
6. Medzilaborce 13 7 0 6 24:25 21
7. Radvaň n/L 13 6 2 5 28:21 20
8. Kendice 13 5 4 4 22:29 19
9. Zámutov 13 6 0 7 26:28 18
10. Kračúnovce 13 5 2 6 17:16 17
11. Štrba 13 5 1 7 28:27 16
12. Sp. Podhradie 13 3 4 6 20:30 13
13. Raslavice 13 3 3 7 16:26 12
14. St. Ľubovňa 13 3 1 9 16:34 10
15. Fintice 13 2 3 8 15:26 9
16. Ľubotice 13 2 3 8 13:27 9

Skupina Juh

Čaňa - Rudňany 1:1 (0:1), G: L. Torok - Bdžoch.

Strážske - Šaca 0:4 (0:3), G: Človečko, Lipnický, Palenkcsár, Leško.

V. Horeš - Kr. Chlmec 3:0 (1:0), G: Horňak 3.

Krompachy - Michaľany 4:0 (3:0), G: Kuriško 2, Ľ. Ontko, M. Ontko.

V. Kapušany - Poproč 3:1 (2:1), G: Szabo, Deme, Nemčík - Varga.

Rožňava - V. Folkmar 0:0 - podrobne o zápase

Kalša - Medzev 5:0 (1:0), G: Krakovský (11m), Maťaš, Gašpar, Horňák, Capko (vlastný).

Sobrance - Sp. Vlachy 2:0 (1:0), G:Hutaj 2.

1. Šaca 13 11 0 2 29:6 33
2. V. Horeš 13 8 4 1 18:5 28
3. Kalša 13 8 3 2 34:15 27
4. Sobrance 13 7 2 4 28:17 23
5. Krompachy 13 7 2 4 27:16 23
6. V. Folkmar 13 6 4 3 24:13 22
7. Medzev 13 6 3 4 19:18 21
8. V. Kapušany 13 5 3 5 16:18 18
9. Michaľany 13 5 3 5 11:18 18
10. Rožňava 13 4 4 5 18:20 16
11. Čaňa 13 4 3 6 14:20 15
12. Sp Vlachy 13 3 3 7 17:18 12
13. Kr. Chlmec 13 3 2 8 15:29 11
14. Rudňany 13 1 6 6 9:19 9
15. Strážske 13 2 2 9 9:29 8
16. Poproč 13 0 4 9 8:35 4

V. futbalová liga

ŠARIŠSKÁ

Gaboltov - Dlhá Lúka 2:1 (0:1), G: Kendra 2 - Zbreha.

Šar. Michaľany - Demjata 2:2 (2:0), G: Kočík, Baka - Ficko 2.

Malcov - Kľušov 4:1 (1:0), G: Stachura 3, Sališ - Vaľko.

Gerlachov - Uzovce 0:0.

Záhradné - Chmiňany 3:0 (2:0), G: Jaworek, Fedor, Jačišín.

Beloveža - Šiba 3:1 (1:1), G: Peregrim 2, Pavúk - Rančík, ČK: Adamčík (hostia).

V. Šariš - M. Šariš 0:1 (0:1), G: Biatt, ČK: Biatt.

1. Malcov 11 6 4 1 29:9 22

2. Šar. Michaľany 11 6 3 2 22:7 21

3. Demjata 11 6 3 2 19:9 21

4. Záhradné 11 6 1 4 24:16 19

5. Beloveža 11 6 0 5 19:22 18

6. Chmiňany 11 5 2 4 20:23 17

7. M. Šariš 11 5 1 5 21:18 16

8. Uzovce 11 4 4 3 17:14 16

9. Kľušov 11 5 1 5 12:15 16

10. Gaboltov 11 4 1 6 12:20 13

11. Šiba 11 4 1 6 12:21 13

12. Dlhá Lúka 11 3 1 7 13:22 10

13. Gerlachov 11 3 1 7 9:18 10

14. V. Šariš 11 2 1 8 6:21 7

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA

Humenné - Bystré 1:1 (0:1), G: Čerňa - Hatala.

Hanušovce n/T - Stakčín 1:3 (0:1), G: Verčimák - Veselovský 2, Telvák.

Sedliská - Udavské 5:1 (1:1), G: Vanšovský 4, Vasiľko - Vološin.

Sačurov - Soľ 0:5 (0:3), G: Ihnát, Sakala, Hajnik, Demčák, Ladomerský.

N. Hrušov - Čierne n/T 2:0 (0:0), G: Palko 2.

Breznica - Kamenica n/Cir. 1:0 (0:0), G: Motyka.

V. Mirošov - Kochanovce 4:0 (3:0), G: Durkáč 2, Motyka (11m), Suchanič.

1. Stakčín 11 9 0 2 25:13 27

2. Hanušovce n/T 11 7 1 3 19:16 22

3. V. Mirošov 11 6 3 2 31:14 21

4. Soľ 11 6 2 3 22:11 20

5. N. Hrušov 11 6 2 3 24:14 20

6. Humenné 11 6 1 4 23:18 19

7. Kochanovce 11 6 1 4 21:20 19

8. Čierne n/T 11 5 1 5 22:17 16

9. Kamenica n/Cir. 11 5 0 6 13:18 15

10. Breznica 11 4 2 5 17:11 14

11. Bystré 11 3 3 5 12:20 12

12. Udavské 11 3 0 8 11:29 9

13. Sedliská 11 2 2 7 13:21 8

14. Sačurov 11 0 0 11 8:39 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

M. Ida - Turňa n/B 7:2 (1:1), G: L. Surgent 2, L. Seman 2, Janočko, Fabián, M. Surgent - Túróczi, Peči.

Kokšov-Bakša - Geča 1:2 (0:2), G: Dojčak - Figura, Postredný.

Gem. Hôrka - Dobšiná 3:2 (0:1), G: Lippai 2, Bodnár (11m) - Gotthardt, Barnák.

Sokoľany - Krh. Podhradie 1:1 (0:1), G: Markovič - Piatek.

Betliar - Ťahanovce 1:11 (0:4), G: Handlovič - Koľvek 4, F. Horňák, M. Horňák, Lelák, Vágner, Pach, Glovňa, Babeľa,

Čečejovce - Koš. N. Ves 4:0 (1:0), G: Tobák 2, Pelegrín, Barilík.

Ďurkov - Gem. Poloma 1:0 (0:0), G: Tomáš Timura.

1. Geča 73 11 9 1 1 31:9 28

2. Ďurkov 11 8 0 3 33:15 24

3. Koš. N Ves 11 7 0 4 27:16 21

4. M. Ida 11 6 1 4 22:15 19

5. Krh. Podhradie 11 6 1 4 18:20 19

6. Ťahanovce 11 5 1 5 32:22 16

7. Gem. Poloma 11 5 1 5 18:16 16

8. Kokšov-Bakša 11 5 1 5 21:20 16

9. Gem. Hôrka 11 4 3 4 23:24 15

10. Čečejovce 11 4 2 5 17:19 14

11. Sokoľany 11 3 4 4 13:12 13

12. Dobšiná 11 3 1 7 15:26 10

13. Turňa n/B 11 2 1 8 19:31 7

14. Betliar 11 1 1 9 13:57 4

ZEMPLÍNSKA

Vinné - Cejkov 2:0 (1:0), G: Mesároš, Olexa.

Zalužice - Palín 0:5 (0:2), G: Forgáč 3 (1 z 11m), Zemánek 2.

Krišovská Liesková - Lastomír 4:1 (1:0), G: Battyanyi 2, Vašš (11m), Jakub - Verbič (11m).

Trakany - Nacina Ves 4:4 (2:3), G: Kočiš (11m), Bálint, Grešš, Balog - Patrik Haluška 3, Lorinc.

Parchovany - Čičarovce 0:1 (0:1), G: Hajdók.

Petrovce n/Lab. - Borša 0:3 (0:2), G: Krokus 3.

Budkovce - Úpor 2:1 (0:1), G: Seman 2 - Rugolský.

1. Borša 11 8 1 2 32:10 25

2. Vinné 11 6 4 1 19:7 22

3. Cejkov 11 7 0 4 23:16 21

4. Čičarovce 11 6 1 4 20:15 19

5. Lastomír 11 6 0 5 19:13 18

6. Nacina Ves 11 4 5 2 17:14 17

7. Palín 11 5 1 5 17:16 16

8. Úpor 11 4 2 5 18:20 14

9. Budkovce 11 4 2 5 12:18 14

10. Trakany 11 4 1 6 24:26 13

11. Petrovce n/Lab. 11 4 0 7 18:23 12

12. Zalužice 11 4 0 7 17:26 12

13. Parchovany 11 3 1 7 15:28 10

14. Krišovská Liesková 11 3 0 8 15:34 9

PODTATRANSKÁ

Helcmanovce - Smižany 1:0 (0:0), G: Zmij - podrobne o zápase

Teplička - Hrabušice 1:1 (1:0), G: Hudran - Sagula, ČK: P. Biacovský, Vojtko (domáci).

Poprad B - Nálepkovo 2:0 (0:0), G: Bolcár, Regitko.

Levoča - Sp. Belá 2:2 (0:0), G: Janečka, Kašper - Heutschy, Slodičák.

Mária Huta - Toporec 6:2 (2:1), G: Škarbek 3 (1 z 11m), Matúš Hudák 2 (1 z 11m), Marek Hudák - Glodžák, Pompa.

Sp. Bystré - Kravany 1:0 (1:0), G: Šuster, ČK: Šuster (domáci).

Kežmarok - Prakovce 1:1 (1:1), G: Pálfi - Labus (vlastný).

1. Sp. Belá 11 7 1 3 27:12 22

2. Poprad B 11 7 1 3 23:9 22

3. Mária Huta 11 7 1 3 29:17 22

4. Hrabušice 11 6 3 2 31:16 21

5. Smižany 11 7 0 4 22:13 21

6. Nálepkovo 11 5 3 3 18:12 18

7. Kravany 11 5 2 4 16:10 17

8. Sp. Bystré 11 5 2 4 16:19 17

9. Helcmanovce 11 4 3 4 9:14 15

10. Teplička 11 3 4 4 13:18 13

11. Levoča 11 3 3 5 24:23 12

12. Prakovce 11 2 3 6 8:20 9

13. Toporec 11 1 3 7 12:31 6

14. Kežmarok 11 0 1 10 4:38 1

Ďalší program

IV. liga

Sever: 14. kolo, 26. 10. o 14.00 hod.: Pušovce – Dlhé Klčovo, Štrba – Ľubotice, Raslavice – Pakostov, Kendice – Svit, Svidník – Radvaň n/L, Fintice – Kračúnovce, Stará Ľubovňa – Zámutov, Spišské Podhradie – Medzilaborce.

Juh: 14. kolo, 25. 10. o 14.00 hod.: Rudňany – Spišské Vlachy. 26. 10. o 14.00 hod.: Medzev – Sobrance, V. Folkmar – Kalša, Poproč – Rožňava, Michaľany – V. Kapušany, Kr. Chlmec – Krompachy, Šaca – V. Horeš, Čaňa – Strážske.

V. liga

Košicko-gemerská: 12. kolo, 25. 10. o 14.00 hod.: Turňa n/B – Gem. Poloma, Krs. Podhradie – Betliar. 26. 10. o 10.45 hod.: Geča – Gem. Hôrka, o 14.00 hod.: Koš. N. Ves – Ďurkov, Ťahanovce – Čečejovce, Dobšiná – Sokoľany, Malá Ida – Kokšov Bakša.

Zemplínska: 12. kolo, 26. 10. o 14.00 hod.: Cejkov – Úpor, Borša – Budkovce, Čičarovce – Petrovce n/L, Nacina Ves – Parchovany, Lastomír – Trakany, Palín – Krišovská Liesková, Vinné – Zalužice.

Vihorl.-duklianska: 12. kolo, 26. 10. o 14.00 hod.: Bystré – Kochanovce, Kamenica n/C – Vyš. Mirošov, Čierne n/T – Breznica, Soľ – Niž. Hrušov, Udavské – Sačurov, Stakčín – Sedliská, Humenné – Hanušovce n/T.

Šarišská: 12. kolo, 25. 10. o 14.00 hod.: Gaboltov – Šar. Michaľany. 26. 10. o 14.00 hod.: Dlhá Lúka – M. Šariš, Šiba – V. Šariš, Chmiňany – Beloveža, Uzovce – Záhradné, Kľušov – Gerlachov, Demjata – Malcov.

Podtatranská: 12. kolo, 25. 10. o 17. hod.: Sp. Belá – Mária Huta. 26. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Poprad B, o 11.00 hod.: Toporec – Sp. Bystré, o 14. hod.: Smižany – Prakovce, Kravany – Kežmarok, Nálepkovo – Levoča, Helcmanovce – Teplička.

Neprehliadnite tiež

Košičanka dostala za smrteľnú nehodu podmienku

Zavinila zrážku, pri ktorej zahynul vodič druhého vozidla.

V Kvakovciach nesúhlasia so zrušením stacionára pre seniorov

Obec ani dôchodcovia sa s rozhodnutím ministerstva nechcú zmieriť.

Pleseň na košickej infekčnej klinike je minulosť. Budovu vynovili

Po časti stavebných úprav sa pustia do izieb pacientov.

Bratov Paškovcov odsúdili za brutálnu bitku v centre Košíc

Dvaja dostali podmienku, jeden peňažný trest.

Výpadok lieku proti zrážanlivosti krvi zapríčinil držiteľ registrácie

Turistika po lekárňach je v týchto dňoch zbytočná.

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Najskôr rozdal cukríky, potom nariadil zabíjanie. Balkánskeho mäsiara odsúdili

Niektorí Mladiča považujú za vojnového hrdinu, iní za kriminálnika. Rozsudok ich názor nezmení.

ARCHÍVNY ROZHOVOR

Nedžad Avdič: Chlapec, ktorý prežil vlastnú smrť v Srebrenici

Rozhovor s mužom, ktorý vraždenie v Srebrenici prežil.

KOMENTÁRE

Bezdôsledkový Smer nám zahral komédiu

Smer je len napodobenina s niekoľkými vonkajšími znakmi politickej strany.

KOŠICE KORZÁR

Bratov Paškovcov odsúdili za bitku v centre Košíc

Dvaja dostali podmienku, jeden peňažný trest.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 9 080
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 761
  3. Moskva alebo Petrohrad? 3 943
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 3 671
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 050
  6. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 630
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 320
  8. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 053
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 006
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 639

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop