Korzár logo Korzár
Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen
Nájdete nás na webe

IV. a V. futbalová liga: Na Spiši je päť prvých v dvoch bodoch

Futbalové súťaže v IV. a V. lige mali na programe ďalšie kolá.

IV. futbalová liga

Skupina Sever

Sp. Podhradie - Pušovce 0:3 (0:1), G: Zahradník 2 (1 z 11 m), Seman.

Medzilaborce - St. Ľubovňa 4:0 (3:0), G: Hrehovčík 2 (1 z 11m), Gavula (11m), Lukačík.

Zámutov - Fintice 2:1 (2:1), G: Hricov (11m), Jakubčin - Juhás (11m).

Kračúnovce - Svidník 3:0 (1:0), G: Dzurjuv 2 (1 z 11m), Peržel.

Radvaň n/Lab. - Kendice 6:0 (2:0), G: Pčola 3 (2 z 11m), Komjatý, Paraska, Lojan.

Svit - Raslavice 4:1 (2:0), G: Hazrolli, Tropp, Jambor, Gajan - Tomaško.

Pakostov - Štrba 3:2 (2:1), G: Dubák, Rudy, Fedorko - Sabo (11m), Michalík.

Článok pokračuje pod video reklamou

Ľubotice - Dlhé Klčovo 0:2 (0:1), G: Babjak (11m), Samsely.

1. Pušovce 13 13 0 0 37:6 39
2. Dlhé Klčovo 13 8 2 3 31:17 26
3. Pakostov 13 7 2 4 25:20 23
4. Svit 13 6 4 3 24:13 22
5. Svidník 13 6 3 4 26:23 21
6. Medzilaborce 13 7 0 6 24:25 21
7. Radvaň n/L 13 6 2 5 28:21 20
8. Kendice 13 5 4 4 22:29 19
9. Zámutov 13 6 0 7 26:28 18
10. Kračúnovce 13 5 2 6 17:16 17
11. Štrba 13 5 1 7 28:27 16
12. Sp. Podhradie 13 3 4 6 20:30 13
13. Raslavice 13 3 3 7 16:26 12
14. St. Ľubovňa 13 3 1 9 16:34 10
15. Fintice 13 2 3 8 15:26 9
16. Ľubotice 13 2 3 8 13:27 9

Skupina Juh

Čaňa - Rudňany 1:1 (0:1), G: L. Torok - Bdžoch.

Strážske - Šaca 0:4 (0:3), G: Človečko, Lipnický, Palenkcsár, Leško.

V. Horeš - Kr. Chlmec 3:0 (1:0), G: Horňak 3.

Krompachy - Michaľany 4:0 (3:0), G: Kuriško 2, Ľ. Ontko, M. Ontko.

V. Kapušany - Poproč 3:1 (2:1), G: Szabo, Deme, Nemčík - Varga.

Rožňava - V. Folkmar 0:0 - podrobne o zápase

Kalša - Medzev 5:0 (1:0), G: Krakovský (11m), Maťaš, Gašpar, Horňák, Capko (vlastný).

Sobrance - Sp. Vlachy 2:0 (1:0), G:Hutaj 2.

1. Šaca 13 11 0 2 29:6 33
2. V. Horeš 13 8 4 1 18:5 28
3. Kalša 13 8 3 2 34:15 27
4. Sobrance 13 7 2 4 28:17 23
5. Krompachy 13 7 2 4 27:16 23
6. V. Folkmar 13 6 4 3 24:13 22
7. Medzev 13 6 3 4 19:18 21
8. V. Kapušany 13 5 3 5 16:18 18
9. Michaľany 13 5 3 5 11:18 18
10. Rožňava 13 4 4 5 18:20 16
11. Čaňa 13 4 3 6 14:20 15
12. Sp Vlachy 13 3 3 7 17:18 12
13. Kr. Chlmec 13 3 2 8 15:29 11
14. Rudňany 13 1 6 6 9:19 9
15. Strážske 13 2 2 9 9:29 8
16. Poproč 13 0 4 9 8:35 4

V. futbalová liga

ŠARIŠSKÁ

Gaboltov - Dlhá Lúka 2:1 (0:1), G: Kendra 2 - Zbreha.

Šar. Michaľany - Demjata 2:2 (2:0), G: Kočík, Baka - Ficko 2.

Malcov - Kľušov 4:1 (1:0), G: Stachura 3, Sališ - Vaľko.

Gerlachov - Uzovce 0:0.

Záhradné - Chmiňany 3:0 (2:0), G: Jaworek, Fedor, Jačišín.

Beloveža - Šiba 3:1 (1:1), G: Peregrim 2, Pavúk - Rančík, ČK: Adamčík (hostia).

V. Šariš - M. Šariš 0:1 (0:1), G: Biatt, ČK: Biatt.

1. Malcov 11 6 4 1 29:9 22

2. Šar. Michaľany 11 6 3 2 22:7 21

3. Demjata 11 6 3 2 19:9 21

4. Záhradné 11 6 1 4 24:16 19

5. Beloveža 11 6 0 5 19:22 18

6. Chmiňany 11 5 2 4 20:23 17

7. M. Šariš 11 5 1 5 21:18 16

8. Uzovce 11 4 4 3 17:14 16

9. Kľušov 11 5 1 5 12:15 16

10. Gaboltov 11 4 1 6 12:20 13

11. Šiba 11 4 1 6 12:21 13

12. Dlhá Lúka 11 3 1 7 13:22 10

13. Gerlachov 11 3 1 7 9:18 10

14. V. Šariš 11 2 1 8 6:21 7

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA

Humenné - Bystré 1:1 (0:1), G: Čerňa - Hatala.

Hanušovce n/T - Stakčín 1:3 (0:1), G: Verčimák - Veselovský 2, Telvák.

Sedliská - Udavské 5:1 (1:1), G: Vanšovský 4, Vasiľko - Vološin.

Sačurov - Soľ 0:5 (0:3), G: Ihnát, Sakala, Hajnik, Demčák, Ladomerský.

N. Hrušov - Čierne n/T 2:0 (0:0), G: Palko 2.

Breznica - Kamenica n/Cir. 1:0 (0:0), G: Motyka.

V. Mirošov - Kochanovce 4:0 (3:0), G: Durkáč 2, Motyka (11m), Suchanič.

1. Stakčín 11 9 0 2 25:13 27

2. Hanušovce n/T 11 7 1 3 19:16 22

3. V. Mirošov 11 6 3 2 31:14 21

4. Soľ 11 6 2 3 22:11 20

5. N. Hrušov 11 6 2 3 24:14 20

6. Humenné 11 6 1 4 23:18 19

7. Kochanovce 11 6 1 4 21:20 19

8. Čierne n/T 11 5 1 5 22:17 16

9. Kamenica n/Cir. 11 5 0 6 13:18 15

10. Breznica 11 4 2 5 17:11 14

11. Bystré 11 3 3 5 12:20 12

12. Udavské 11 3 0 8 11:29 9

13. Sedliská 11 2 2 7 13:21 8

14. Sačurov 11 0 0 11 8:39 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

M. Ida - Turňa n/B 7:2 (1:1), G: L. Surgent 2, L. Seman 2, Janočko, Fabián, M. Surgent - Túróczi, Peči.

Kokšov-Bakša - Geča 1:2 (0:2), G: Dojčak - Figura, Postredný.

Gem. Hôrka - Dobšiná 3:2 (0:1), G: Lippai 2, Bodnár (11m) - Gotthardt, Barnák.

Sokoľany - Krh. Podhradie 1:1 (0:1), G: Markovič - Piatek.

Betliar - Ťahanovce 1:11 (0:4), G: Handlovič - Koľvek 4, F. Horňák, M. Horňák, Lelák, Vágner, Pach, Glovňa, Babeľa,

Čečejovce - Koš. N. Ves 4:0 (1:0), G: Tobák 2, Pelegrín, Barilík.

Ďurkov - Gem. Poloma 1:0 (0:0), G: Tomáš Timura.

1. Geča 73 11 9 1 1 31:9 28

2. Ďurkov 11 8 0 3 33:15 24

3. Koš. N Ves 11 7 0 4 27:16 21

4. M. Ida 11 6 1 4 22:15 19

5. Krh. Podhradie 11 6 1 4 18:20 19

6. Ťahanovce 11 5 1 5 32:22 16

7. Gem. Poloma 11 5 1 5 18:16 16

8. Kokšov-Bakša 11 5 1 5 21:20 16

9. Gem. Hôrka 11 4 3 4 23:24 15

10. Čečejovce 11 4 2 5 17:19 14

11. Sokoľany 11 3 4 4 13:12 13

12. Dobšiná 11 3 1 7 15:26 10

13. Turňa n/B 11 2 1 8 19:31 7

14. Betliar 11 1 1 9 13:57 4

ZEMPLÍNSKA

Vinné - Cejkov 2:0 (1:0), G: Mesároš, Olexa.

Zalužice - Palín 0:5 (0:2), G: Forgáč 3 (1 z 11m), Zemánek 2.

Krišovská Liesková - Lastomír 4:1 (1:0), G: Battyanyi 2, Vašš (11m), Jakub - Verbič (11m).

Trakany - Nacina Ves 4:4 (2:3), G: Kočiš (11m), Bálint, Grešš, Balog - Patrik Haluška 3, Lorinc.

Parchovany - Čičarovce 0:1 (0:1), G: Hajdók.

Petrovce n/Lab. - Borša 0:3 (0:2), G: Krokus 3.

Budkovce - Úpor 2:1 (0:1), G: Seman 2 - Rugolský.

1. Borša 11 8 1 2 32:10 25

2. Vinné 11 6 4 1 19:7 22

3. Cejkov 11 7 0 4 23:16 21

4. Čičarovce 11 6 1 4 20:15 19

5. Lastomír 11 6 0 5 19:13 18

6. Nacina Ves 11 4 5 2 17:14 17

7. Palín 11 5 1 5 17:16 16

8. Úpor 11 4 2 5 18:20 14

9. Budkovce 11 4 2 5 12:18 14

10. Trakany 11 4 1 6 24:26 13

11. Petrovce n/Lab. 11 4 0 7 18:23 12

12. Zalužice 11 4 0 7 17:26 12

13. Parchovany 11 3 1 7 15:28 10

14. Krišovská Liesková 11 3 0 8 15:34 9

PODTATRANSKÁ

Helcmanovce - Smižany 1:0 (0:0), G: Zmij - podrobne o zápase

Teplička - Hrabušice 1:1 (1:0), G: Hudran - Sagula, ČK: P. Biacovský, Vojtko (domáci).

Poprad B - Nálepkovo 2:0 (0:0), G: Bolcár, Regitko.

Levoča - Sp. Belá 2:2 (0:0), G: Janečka, Kašper - Heutschy, Slodičák.

Mária Huta - Toporec 6:2 (2:1), G: Škarbek 3 (1 z 11m), Matúš Hudák 2 (1 z 11m), Marek Hudák - Glodžák, Pompa.

Sp. Bystré - Kravany 1:0 (1:0), G: Šuster, ČK: Šuster (domáci).

Kežmarok - Prakovce 1:1 (1:1), G: Pálfi - Labus (vlastný).

1. Sp. Belá 11 7 1 3 27:12 22

2. Poprad B 11 7 1 3 23:9 22

3. Mária Huta 11 7 1 3 29:17 22

4. Hrabušice 11 6 3 2 31:16 21

5. Smižany 11 7 0 4 22:13 21

6. Nálepkovo 11 5 3 3 18:12 18

7. Kravany 11 5 2 4 16:10 17

8. Sp. Bystré 11 5 2 4 16:19 17

9. Helcmanovce 11 4 3 4 9:14 15

10. Teplička 11 3 4 4 13:18 13

11. Levoča 11 3 3 5 24:23 12

12. Prakovce 11 2 3 6 8:20 9

13. Toporec 11 1 3 7 12:31 6

14. Kežmarok 11 0 1 10 4:38 1

Ďalší program

IV. liga

Sever: 14. kolo, 26. 10. o 14.00 hod.: Pušovce – Dlhé Klčovo, Štrba – Ľubotice, Raslavice – Pakostov, Kendice – Svit, Svidník – Radvaň n/L, Fintice – Kračúnovce, Stará Ľubovňa – Zámutov, Spišské Podhradie – Medzilaborce.

Juh: 14. kolo, 25. 10. o 14.00 hod.: Rudňany – Spišské Vlachy. 26. 10. o 14.00 hod.: Medzev – Sobrance, V. Folkmar – Kalša, Poproč – Rožňava, Michaľany – V. Kapušany, Kr. Chlmec – Krompachy, Šaca – V. Horeš, Čaňa – Strážske.

V. liga

Košicko-gemerská: 12. kolo, 25. 10. o 14.00 hod.: Turňa n/B – Gem. Poloma, Krs. Podhradie – Betliar. 26. 10. o 10.45 hod.: Geča – Gem. Hôrka, o 14.00 hod.: Koš. N. Ves – Ďurkov, Ťahanovce – Čečejovce, Dobšiná – Sokoľany, Malá Ida – Kokšov Bakša.

Zemplínska: 12. kolo, 26. 10. o 14.00 hod.: Cejkov – Úpor, Borša – Budkovce, Čičarovce – Petrovce n/L, Nacina Ves – Parchovany, Lastomír – Trakany, Palín – Krišovská Liesková, Vinné – Zalužice.

Vihorl.-duklianska: 12. kolo, 26. 10. o 14.00 hod.: Bystré – Kochanovce, Kamenica n/C – Vyš. Mirošov, Čierne n/T – Breznica, Soľ – Niž. Hrušov, Udavské – Sačurov, Stakčín – Sedliská, Humenné – Hanušovce n/T.

Šarišská: 12. kolo, 25. 10. o 14.00 hod.: Gaboltov – Šar. Michaľany. 26. 10. o 14.00 hod.: Dlhá Lúka – M. Šariš, Šiba – V. Šariš, Chmiňany – Beloveža, Uzovce – Záhradné, Kľušov – Gerlachov, Demjata – Malcov.

Podtatranská: 12. kolo, 25. 10. o 17. hod.: Sp. Belá – Mária Huta. 26. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Poprad B, o 11.00 hod.: Toporec – Sp. Bystré, o 14. hod.: Smižany – Prakovce, Kravany – Kežmarok, Nálepkovo – Levoča, Helcmanovce – Teplička.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť
  2. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  3. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme
  4. Vlastný biznis? S kvalitným účtom sa živnosť rozbieha ľahšie
  5. Nestarnú, ale dozrievajú
  6. Dajme ojazdeným pneumatikám druhú šancu. Nič nás to nestojí...
  7. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  8. Sloboda na Slovensku oslavuje 30 rokov
  9. Noc divadiel má okrúhle výročie a je v znamení Nežnej revolúcie
  10. Už iba dnes: Predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu
  1. Changes to the System of Remedies under the Amendment to the Pub
  2. Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia
  3. Vlastný biznis? S kvalitným účtom sa živnosť rozbieha ľahšie
  4. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  5. Dajme ojazdeným pneumatikám druhú šancu. Nič nás to nestojí...
  6. Róbert Boženík je nový patrón školského turnaja McDonald's Cup
  7. Sloboda na Slovensku oslavuje 30 rokov
  8. O2 opäť pripomína, že sloboda nie je samozrejmosť
  9. Čo funguje v českom obchodnom registri lepšie ako na Slovensku
  10. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku?
  1. Už iba dnes: Predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 11 001
  2. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku? 10 348
  3. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku? 9 935
  4. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať 9 029
  5. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme 7 737
  6. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček 7 647
  7. 5 najúčinnejších tipov, ako sa zbaviť bolesti hlavy 5 143
  8. TOP pätnásť miest v Spojených arabských emirátoch 4 866
  9. Príbehy z raketovej základne, ktoré ste nikdy nemali počuť 4 224
  10. Denisa Fedáková: Štyridsiatka nie je vôbec prekážkou 3 840

Neprehliadnite tiež

Bývalý boss Borženský sa sťažoval na Ústavnom súde. Odmietol ho

Odsúdenému za tri vraždy sa nedarí dostať z výkonu trestu na podmienku.

Dušan Borženský. Chce sa dostať na slobodu, no opakovane sa mu to nedarí.
Davy ľudí v centre mesta. Tajná štátna polícia sledovala pozorne revolučné dianie.

S osobnými vlakmi medzi Vranovom a Trebišovom sa nepočíta

Nestačilo ani šesťtisíc podpisov. Petičiari sa sťažujú na kraje.

Ilustračné foto.
Investor má právoplatné územné rozhodnutie na výstavbu štyroch deväťpodlažných bytových domov.

Hlavné správy zo Sme.sk

Biela vrana Mária Sisáková.
Dobré ráno

Dobré ráno: Po 89 sme zanedbali reformu hláv ľudí

O Novembri 89 s jednou z hlavných tvárí.

Podcast Dobré Ráno

Spievali slobode. Ale koho to zaujímalo?

Úrad vlády zorganizoval Galavečer 30 rokov slobody.

Premiér Peter Pellegrini.
Stĺpček Petra Schutza

Novembrové spomienky ponúkli dva hlavné odkazy

Budaj by mal Matovičovi prehovoriť do duše.

Komentátor SME Peter Schutz.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop