Korzár logo Korzár
Štvrtok, 18. apríl, 2019 | Meniny má Valér
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga: Víkendovým zápasom prialo aj počasie

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

Sever

12. kolo:

Pušovce - Ľubotice 2:1 (1:1), G: Zahradník, Hajtaš (vl.) - Oriňák,

Dlhé Klčovo - Pakostov 1:2 (1:0), Samsely - Hupcej, Ďurica,

Štrba - Svit 2:2 (0:1), Sabo (11m), Kšenzakovič - Jambor, Tropp,

Raslavice - Radvaň n/L 1:2 (0:1), J. Tomaško - Svičin, Pčola,

Kendice - Kračúnovce 2:0 (1:0), Korinko (11m), Barej,

Svidník - Zámutov 2:1 (1:0), Frančák 2 - Hricov,

Fintice - Medzilaborce 0:1 (0:0), Hrehovčík,

St. Ľubovňa - Sp. Podhradie 1:2 (0:2), Kosturko - Hritz, Neuvirth.

Tabuľka

1. Pušovce 12 12 0 0 34:6 36
2. Dlhé Klčovo 12 7 2 3 29:17 23
3. Svidník 12 6 3 3 26:20 21
4. Pakostov 12 6 2 4 22:18 20
5. Svit 12 5 4 3 20:12 19
6. Kendice 12 5 4 3 22:23 19
7. Medzilaborce 12 6 0 6 20:25 18
8. Radvaň n/L 12 5 2 5 22:21 17
9. Štrba 12 5 1 6 26:24 16
10. Zámutov 12 5 0 7 24:27 15
11. Kračúnovce 12 4 2 6 14:16 14
12. Sp. Podhradie 12 3 4 5 20:27 13
13. Raslavice 12 3 3 6 15:22 12
14. St. Ľubovňa 12 3 1 8 16:30 10
15. Fintice 12 2 3 7 14:24 9
16. Ľubotice 12 2 3 7 13:25 9

Juh

12. kolo:

Rudňany - Sobrance 0:2 (0:2), Sabo, Murgač,

Sp. Vlachy - Kalša 1:2 (0:2), Legát (11m) - Halapin, Gašpar,

Medzev - Rožňava 3:3 (2:1), Slicho 2, Hanzuš (11m) - Meszner, Kovacs, Szalka (vl.),

V. Folkmar - V. Kapušany 6:3 (3:0), Belej 3, Sovič 2 (1 z 11m), Tokoly - Nandor Krajnikovec, Fintor, Szabó,

Poproč - Krompachy 2:5 (1:1), Mudroň 2 - Rychnavský 2, Košč 2, Uhrín,

Michaľany - V. Horeš 1:1 (1:1), Elek - Kiovský,

Kr. Chlmec - Strážske 3:0 (1:0), Batta 2, Molnár,

Šaca - Čaňa 1:0 (1:0), Palenčár.

Tabuľka

1. Šaca 12 10 0 2 25:6 30
2. V. Horeš 12 7 4 1 15:5 25
3. Kalša 12 7 3 2 29:15 24
4. V. Folkmar 12 6 3 3 24:13 21
5. Medzev 12 6 3 3 19:13 21
6. Sobrance 12 6 2 4 26:17 20
7. Krompachy 12 6 2 4 23:16 20
8. Michaľany 12 5 3 4 11:14 18
9. Rožňava 12 4 3 5 18:20 15
10. V. Kapušany 12 4 3 5 13:17 15
11. Čaňa 12 4 2 6 13:19 14
12. Sp. Vlachy 12 3 3 6 17:16 12
13. Kr. Chlmec 12 3 2 7 15:26 11
14. Rudňany 12 1 5 6 8:18 8
15. Strážske 12 2 2 8 9:25 8
16. Poproč 12 0 4 8 7:32 4

V. LIGA

Šarišská

10. kolo:

Bardejov-Dlhá Lúka - V. Šariš 2:1 (1:0), G: Druga 2 - Červeňák, ČK: Molnár (hostia),

M. Šariš - Beloveža 8:2 (1:1), Grajcar 3, Marcinko 2, Izak, Blaško, Chovan - Peregrim 2,

Šiba - Záhradné 2:0 (1:0), Počurek, Kučeravý,

Chmiňany - Gerlachov 2:1 (2:1), Smolko, Biľ - Kundra (11m),

Uzovce - Malcov 0:0,

Kľušov - Šar. Michaľany 0:3 (0:0), Dubecký, Král, Adam,

Demjata - Gaboltov 0:0.

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 10 6 2 2 20:5 20
2. Demjata 10 6 2 2 17:7 20
3. Malcov 10 5 4 1 25:8 19
4. Chmiňany 10 5 2 3 20:20 17
5. Záhradné 10 5 1 4 21:16 16
6. Kľušov 10 5 1 4 11:11 16
7. Uzovce 10 4 3 3 17:14 15
8. Beloveža 10 5 0 5 16:21 15
9. Malý Šariš 10 4 1 5 20:18 13
10. Šiba 10 4 1 5 11:18 13
11. Dlhá Lúka 10 3 1 6 12:20 10
12. Gaboltov 10 3 1 6 10:19 10
13. Gerlachov 10 3 0 7 9:18 9
14. V. Šariš 10 2 1 7 6:20 7

Vihorl.-dukelská

10. kolo:

Bystré - Vyš. Mirošov 1:4 (0:1), G: Pivovarník (11m) - Motyka 2, Suchanič, Varga,

Kochanovce - Breznica 2:0 (0:0), Karnaj 2,

Kamenica n/C - Nižný Hrušov 1:0 (1:0), Tabaka (11 m),

Čierne n/T - Sačurov 6:0 (1:0), Z. Cigan 4 (1 z 11m), Sirotiak, Migaš,

Soľ - Sedliská 2:0 (1:0), Ladomerský, Onduško, ČK: Hric (hostia),

Udavské - Hanušovce n/T 1:2 (0:1), Schnurer - Jabčanka (11m), Marenčín,

Stakčín - Humenné 2:1 (0:0), Telvák, Kirňák - Bodnár.

Tabuľka

1. Stakčín 10 8 0 2 22:12 24
2. Hanušovce n/T 10 7 1 2 18:13 22
3. Kochanovce 10 6 1 3 21:16 19
4. Vyš. Mirošov 10 5 3 2 27:14 18
5. Humenné 10 6 0 4 22:17 18
6. Niž. Hrušov 10 5 2 3 22:14 17
7. Soľ 10 5 2 3 17:11 17
8. Čierne n/T 10 5 1 4 22:15 16
9. Kamenica n/C 10 5 0 5 13:17 15
10. Breznica 10 3 2 5 16:11 11
11. Bystré 10 3 2 5 11:19 11
12. Udavské 10 3 0 7 10:24 9
13. Sedliská 10 1 2 7 8:20 5
14. Sačurov 10 0 0 10 8:34 0

Košicko-gemerská

10. kolo:

Turňa n/B - Ďurkov 0:5 (0:2), Bálint (vl.) - Sarvaš 2, Timura, Smetanka,

Gem. Poloma - Čečejovce 3:0 (0:0), Milko, Grác, Miloš Gallo-Barnák,

Košická Nová Ves - Betliar 11:0 (4:0), Cibere 3, Papaj 2, Kučera 2, Gombita 2, Seman, Šurín,

Ťahanovce - Sokoľany 0:1 (0:0), Markovič,

Krs. Podhradie - Gem. Hôrka 4:0 (1:0), Almáši 2, Fabián, Oravec,

Dobšiná - Kokšov-Bakša 0:0, Geča - Malá Ida 2:0 (1:0), Leško, Papcun.

Tabuľka

1. Geča 10 8 1 1 29:8 25
2. Ďurkov 10 7 0 3 32:15 21
3. Koš. Nová Ves 10 7 0 3 27:12 21
4. Krs. Podhradie 10 6 0 4 17:19 18
5. Gem. Poloma 10 5 1 4 18:15 16
6. K. Bakša 10 5 1 4 20:18 16
7. Malá Ida 10 5 1 4 15:13 16
8. Ťahanovce 10 4 1 5 21:21 13
9. Sokoľany 10 3 3 4 12:11 12
10. Gem. Hôrka 10 3 3 4 20:22 12
11. Čečejovce 10 3 2 5 13:19 11
12. Dobšiná 10 3 1 6 13:23 10
13. Turňa n/B 10 2 1 7 17:24 7
14. Betliar 10 1 1 8 12:46 4

Zemplínska

10. kolo:

Cejkov - Budkovce 3:1 (0:1), Antoš, Blanár, Ivančo - Danko,

Úpor - Petrovce n/L 3:0 (1:0), Ceperko 2, Balog (11m),

Borša - Parchovany 6:0 (3:0), Krokus 2, Vaszily 2, Nagy, Fedor,

Čičarovce - Trakany 0:2 (0:1), Grešš 2,

Nacina Ves - Kriš. Liesková 3:1 (2:0), Patrik Haluška 2, Sepeši - Palágyi,

Lastomír - Zalužice 4:1 (1:0), Porvaz 2, Verbič (11m), Adam - Apiar,

Palín - Vinné 0:0.

Tabuľka

1. Borša 10 7 1 2 29:10 22
2. Cejkov 10 7 0 3 23:14 21
3. Vinné 10 5 4 1 17:7 19
4. Lastomír 10 6 0 4 18:9 18
5. Čičarovce 10 5 1 4 19:15 16
6. Nacina Ves 10 4 4 2 13:10 16
7. Úpor 10 4 2 4 17:18 14
8. Palín 10 4 1 5 12:16 13
9. Trakany 10 4 0 6 20:22 12
10. Petrovce n/L 10 4 0 6 18:20 12
11. Zalužice 10 4 0 6 17:21 12
12. Budkovce 10 3 2 5 10:17 11
13. Parchovany 10 3 1 6 15:27 10
14. Kriš. Liesková 10 2 0 8 11:33 6

Podtatranská

10. kolo:

Smižany - Kežmarok 3:1 (2:1), Kotrády, Hagara, Vernarský - Pitoňák, ČK: Vernarský (domáci),

Prakovce - Sp. Bystré 0:1 (0:1), Šuster,

Kravany - Mária Huta 0:0,

Toporec - Levoča 1:4 (0:2), Pompa - M. Kašpar 2, Šimo, Pavelčák (vl.),

Sp. Belá - Poprad B 1:0 (1:0), Milaňák,

Nálepkovo - Teplička 2:0 (1:0), Vartovník, Gál,

Hrabušice - Helcmanovce 1:0 (0:0), Kukura.

Tabuľka

1. Sp. Belá 10 7 0 3 25:10 21
2. Smižany 10 7 0 3 22:12 21
3. Hrabušice 10 6 2 2 30:15 20
4. Poprad B 10 6 1 3 21:9 19
5. Mária Huta 10 6 1 3 23:15 19
6. Nálepkovo 10 5 3 2 18:10 18
7. Kravany 10 5 2 3 16:9 17
8. Sp. Bystré 10 4 2 4 15:19 14
9. Teplička 10 3 3 4 12:17 12
10. Helcmanovce 10 3 3 4 8:14 12
11. Levoča 10 3 2 5 22:21 11
12. Prakovce 10 2 2 6 7:19 8
13. Toporec 10 1 3 6 10:25 6
14. Kežmarok 10 0 0 10 3:37 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER: 19. 10. o 14.00 hod.: Sp. Podhradie – Pušovce, Medzilaborce – St. Ľubovňa, Zámutov – Fintice, Kračúnovce – Svidník, Radvaň n/L – Kendice, Svit – Raslavice, Pakostov – Štrba, Ľubotice – Dl. Klčovo.

JUH: 18. 10. o 14.00 hod.: Rožňava – V. Folkmar, Sobrance – Sp. Vlachy. 19. 10. o 14.00 hod.: Čaňa – Rudňany, Strážske – Šaca, V. Horeš – Kr. Chlmec, Krompachy – Michaľany, V. Kapušany – Poproč, Kalša – Medzev.

V. LIGA

Košicko-gemerská: 18. 10. o 14.00 hod.: Gem. Hôrka – Dobšiná. 19. 10. o 14.00 hod.: M. Ida – Turňa n/B, Kokšov Bakša – Geča, Sokoľany – Krs. Podhradie, Betliar – Ťahanovce, Čečejovce – Koš. N. Ves, Ďurkov – Gem. Poloma.

Zemplínska: 19. 10. o 14.00 hod.: Vinné – Cejkov, Zalužice – Palín, Kriš. Liesková – Lastomír, Trakany – Nacina Ves, Parchovany – Čičarovce, Petrovce n/L – Boša, Budkovce – Úpor.

Vihorl.-duklianska: 19. 10. o 14.00 hod.: Humenné – Bystré, Hanušovce n/T – Stakčín, Sedliská – Udavské, Sačurov – Soľ, Niž. Hrušov – Čierne n/T, Breznica – Kamenica n/C, Vyš. Mirošov – Kochanovce.

Šarišská: 18. 10. o 14.00 hod.: Gaboltov – Dlhá Lúka. 19. 10. o 14.00 hod. Šar. Michaľany – Demjata, Malcov – Kľušov, Gerlachov – Uzovce, Záhradné – Chmiňany, Beloveža – Šiba, V. Šariš – M. Šariš.

Podtatranská: 18. 10. o 14.00 hod.: Mária Huta – Toporec. 19. 10. o 10.30 hod.: Poprad B – Nálepkovo, o 14.00 hod.: Helcmanovce – Smižany, Teplička – Hrabušice, Levoča – Sp. Belá, Sp. Bystré – Kravany, Kežmarok – Prakovce.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  2. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  5. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  8. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  10. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  1. Bim Challenge 2019
  2. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  3. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  4. Grilovacia sezóna je zahájená!
  5. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  6. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  7. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  8. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  9. Kúzlo pravidelného investovania
  10. Prieskum: Chceme kupovať čerstvé a kvalitné vajcia zo Slovenska
  1. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 34 574
  2. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 11 707
  3. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 8 080
  4. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 015
  5. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 6 003
  6. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru 4 352
  7. Volkswagen Touareg ALL INCLUSIVE je ešte príťažlivejší 4 154
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 4 056
  9. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 3 865
  10. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 3 691

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop