Korzár logo Korzár
Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Malcov uštedril súperovi šestku

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

IV. liga

Sever - 11. kolo

St. Ľubovňa – Pušovce 0:3 (0:2), G: Seman 3;

Sp. Podhradie – Fintice 1:1 (1:0), Maliňák – Lupták;

Medzilaborce – Svidník 1:0 (1:0), Hrehovčík;

Zámutov – Kendice 3:2 (0:1), Hricov 2 (1 z 11m), Matta - Fúsek, Beliš;

Kračúnovce – Raslavice 2:3 (0:2), Lukáč, Harčarik - Jusko, Guman, Kozák, ČK: Surgent (hostia);

Radvaň n/L – Štrba 3:2 (3:1), Komjatý, Pčola, Paraska - Sabo (11m), Macko;

Svit - Dlhé Klčovo 3:0 (1:0), Jambor 2, Pekarčík, ČK: Janok (hostia);

Pakostov – Ľubotice 2:0 (1:0), P. Gombita, Slavkovský, ČK: Lopáček (hostia).

1. Pušovce 11 11 0 0 32:5 33

2. Dlhé Klčovo 11 7 2 2 28:15 23

3. Svit 11 5 3 3 18:10 18

4. Svidník 11 5 3 3 24:19 18

5. Pakostov 11 5 2 4 20:17 17

6. Kendice 11 4 4 3 20:23 16

7. Štrba 11 5 0 6 24:22 15

8. Zámutov 11 5 0 6 23:25 15

9. Medzilaborce 11 5 0 6 19:25 15

10. Radvaň n/L 11 4 2 5 20:20 14

11. Kračúnovce 11 4 2 5 14:14 14

12. Raslavice 11 3 3 5 14:20 12

13. Sp. Podhradie 11 2 4 5 18:26 10

14. St. Ľubovňa 11 3 1 7 15:28 10

15. Fintice 11 2 3 6 14:23 9

16. Ľubotice 11 2 3 6 12:23 9

Juh - 11. kolo

Šaca – Rudňany 2:0 (0:0), Juhás, Bajtoš;

Čaňa – Kr. Chlmec 2:0 (1:0), Labič, Boda;

Strážske – Michaľany 1:1 (0:0), Stričko – Širotík, ČK: Lebeda (domáci);

V. Horeš – Poproč 2:0 (2:0), Kročko, Novák;

Krompachy – V. Folkmar 1:0 (0:0), Kamenický;

V. Kapušany – Medzev 2:1 (2:0), Dozsický, Szabó – Gondoľ;

Rožňava – Sp. Vlachy 2:0 (1:0), Kovács 2 - podrobne o zápase

Kalša – Sobrance 3:2 (1:0), Horňák 2, Maťaš - Škirda, Shukal.

1. Šaca 11 9 0 2 24:6 27

2. V. Horeš 11 7 3 1 14:4 24

3. Kalša 11 6 3 2 27:14 21

4. Medzev 11 6 2 3 16:10 20

5. V. Folkmar 11 5 3 3 18:10 18

6. Sobrance 11 5 2 4 24:17 17

7. Krompachy 11 5 2 4 18:14 17

8. Michaľany 11 5 2 4 10:13 17

9. V. Kapušany 11 4 3 4 10:11 15

10. Rožňava 11 4 2 5 15:17 14

11. Čaňa 11 4 2 5 13:18 14

12. Sp. Vlachy 11 3 3 5 16:14 12

13. Rudňany 11 1 5 5 8:16 8

14. Strážske 11 2 2 7 9:22 8

15. Kr. Chlmec 11 2 2 7 12:26 8

16. Poproč 11 0 4 7 5:27 4

V. futbalová liga

ŠARIŠSKÁ

Demjata - Dlhá Lúka 1:0 (0:0), G: Kohút, ČK: Jurčišin (hostia).

Gaboltov - Kľušov 3:2 (0:0), G: R. Javorský (11m), Vasilko, Slimák - Vaľko, Guliga.

Šar. Michaľany - Uzovce 0:0.

Malcov - Chmiňany 6:1 (3:0), G: Krochta 3, Sališ, Solanič, Stachura - Uličný.

Gerlachov - Šiba 3:0 (2:0), G: Kundra, Mihaľov, Motýľ.

Záhradné - M. Šariš 3:1 (0:1), G: Uličný, Jačišin, Varga - Blaško, ČK: Krajňák (domáci).

Beloveža - V. Šariš 2:0 (2:0), G: Zajac, Buchala.

1. Demjata 9 6 1 2 17:7 19
2. Malcov 9 5 3 1 25:8 18
3. Šar. Michaľany 9 5 2 2 17:5 17
4. Záhradné 9 5 1 3 21:14 16
5. Kľušov 9 5 1 3 11:8 16
6. Beloveža 9 5 0 4 14:13 15
7. Uzovce 9 4 2 3 17:14 14
8. Chmiňany 9 4 2 3 18:19 14
9. M. Šariš 9 3 1 5 12:16 10
10. Šiba 9 3 1 5 9:18 10
11. Gerlachov 9 3 0 6 8:16 9
12. Gaboltov 9 3 0 6 10:19 9
13. Dlhá Lúka 9 2 1 6 10:19 7
14. V. Šariš 9 2 1 6 5:18 7

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Stakčín - Bystré 4:0 (0:0), G: Matiko 2, Hanc, Kirňák.

Humenné - Udavské 3:0 (1:0), G: Schevchenko, Mižík, Stach.

Hanušovce n/Top. - Soľ 1:0 (0:0), G: Verčimák.

Sedliská - Čierne n/Top. 1:1 (0:1), G: Baník - Sirotiak, ČK: Svetlík (domáci).

Sačurov - Kamenica n/Cir. 2:3 (2:0), G: Novický, Lukáč - Tabaka 2, Mihalič.

N. Hrušov - Kochanovce 5:0 (2:0), G: M. Palko 2, Albičuk, Šamo, Babjak.

Breznica - V. Mirošov 1:1 (0:0), G: Žakovič - Rajko.

1. Stakčín 9 7 0 2 20:11 21
2. Hanušovce n/Top. 9 6 1 2 16:12 19
3. Humenné 9 6 0 3 21:15 18
4. N. Hrušov 9 5 2 2 22:13 17
5. Kochanovce 9 5 1 3 19:16 16
6. V.. Mirošov 9 4 3 2 23:13 15
7. Soľ 9 4 2 3 15:11 14
8. Čierne n/Top. 9 4 1 4 16:15 13
9. Kamenica n/Cir. 9 4 0 5 12:17 12
10. Breznica 9 3 2 4 16:9 11
11. Bystré 9 3 2 4 10:15 11
12. Udavské 9 3 0 6 9:22 9
13. Sedliská 9 1 2 6 8:18 5
14. Sačurov 9 0 0 9 8:28 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Geča - Turňa n/B 6:1 (3:0), G: Papcún 2, Demeter, Hutter, Jozef Bartok, Eperješi (vlastný) - Vislay, ČK: Jozef Bartok (domáci).

Malá Ida - Dobšiná 3:1 (1:0), G: Večeřa, Surgent, Janočko - Hutník.

Kokšov-Bakša - Krh. Podhradie 5:1 (2:1), G: Ivan Stoľar 2 (1 z 11m), Dojčak 2, Jesenský - Almáši.

Gem. Hôrka - Ťahanovce 5:2 (3:0), G: Líppai 2, Bodnár 2, Szkokan - Tomáš Koľvek 2.

Sokoľany - Koš. N. Ves 1:2 (0:1), G: Kerekeš (11m) - Grutka (11m), Kučera.

Betliar - Gem. Poloma 1:4 (0:2), G: Oravec - Miloš Gallo-Barnák 3, Árvay (vlastný), ČK: Oravec (domáci).

Čečejovce - Ďurkov 1:0 (0:0), G: Pelegrín.

1. Geča 9 7 1 1 27:8 22
2. Ďurkov 9 6 0 3 27:15 18
3. Koš. N. Ves 9 6 0 3 16:12 18
4. M. Ida 9 5 1 3 15:11 16
5. Kokšov-Bakša 9 5 0 4 20:18 15
6. Krh. Podhradie 9 5 0 4 13:19 15
7. Ťahanovce 9 4 1 4 21:20 13
8. Gem. Poloma 9 4 1 4 15:15 13
9. Gem. Hôrka 9 3 3 3 20:18 12
10. Čečejovce 9 3 2 4 13:16 11
11. Sokoľany 9 2 3 4 11:11 9
12. Dobšiná 9 3 0 6 13:23 9
13. Turňa n/B 9 2 1 6 17:19 7
14. Betliar 9 1 1 7 12:35 4

ZEMPLÍNSKA

Palín - Cejkov 1:3 (1:1), G: Forgáč - Michalko, Panda, Barna, ČK: Michalko (hostia).

Vinné - Lastomír 2:1 (2:1), G: Mesaroš (11m), Firda - Verbič, ČK: Porvaz (hostia).

Zalužice - Nacina Ves 2:1 (1:0), G: Hromý, Uličný - Vaľko, ČK: Hajdučko (hostia).

Krišovská Liesková - Čičarovce 1:3 (0:2), G: Drančák - Ovák 2, Doboš.

Trakany - Borša 1:3 (1:2), G: Grešš - Nagy 2, Krokus.

Parchovany - Úpor 5:3 (1:2), G: Hajduk, Sopata, Ripič, Kotuľák, Pipta (vlastný) - Bandoľa, Rugolský, Ceperko, ČK: Ripič - Dančák, Turták.

Petrovce n/Lab. - Budkovce 2:0 (1:0), G: Kondžura, Gronovič.

1. Borša 9 6 1 2 23:10 19
2. Vinné 9 5 3 1 17:7 18
3. Cejkov 9 6 0 3 20:13 18
4. Čičarovce 9 5 1 3 19:13 16
5. Lastomír 9 5 0 4 14:8 15
6. Nacina Ves 9 3 4 2 10:9 13
7. Petrovce n/Lab. 9 4 0 5 18:17 12
8. Zalužice 9 4 0 5 16:17 12
9. Palín 9 4 0 5 12:16 12
10. Úpor 9 3 2 4 14:18 11
11. Budkovce 9 3 2 4 9:14 11
12. Parchovany 9 3 1 5 15:21 10
13. Trakany 9 3 0 6 18:22 9
14. Krišovská Liesková 9 2 0 7 10:30 6

PODTATRANSKÁ

Hrabušice - Smižany 3:1 (1:0), G: Sagula (11m), Oravec, Kukura - Hagara, ČK: Kupčov (domáci).

Helcmanovce - Nálepkovo 0:0, ČK: Ivančo (hostia).

Teplička - Sp. Belá 0:4 (0:2), G: Heutschy 3, Mezey.

Poprad B - Toporec 2:0 (2:0), G: Bednarčík, Ferenc - podrobne o zápase

Levoča - Kravany 0:1 (0:1), G: Vernarec.

Mária Huta - Prakovce 4:0 (1:0), G: Škarbek 2 (1 z 11m), Čollák, Matúš Hudák.

Sp. Bystré - Kežmarok 3:0 (1:0), G: Oravec 2, Jakubčák.

1. Poprad B 9 6 1 2 21:8 19
2. Sp. Belá 9 6 0 3 24:10 18
3. Mária Huta 9 6 0 3 23:15 18
4. Smižany 9 6 0 3 19:11 18
5. Hrabušice 9 5 2 2 29:15 17
6. Kravany 9 5 1 3 16:9 16
7. Nálepkovo 9 4 3 2 16:10 15
8. Teplička 9 3 3 3 12:15 12
9. Helcmanovce 9 3 3 3 8:13 12
10. Sp. Bystré 9 3 2 4 14:19 11
11. Levoča 9 2 2 5 18:20 8
12. Prakovce 9 2 2 5 7:18 8
13. Toporec 9 1 3 5 9:21 6
14. Kežmarok 9 0 0 9 2:34 0

ĎALŠÍ PROGRAM

IV. liga

Sever
12. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Pušovce – Ľubotice, Dl. Klčovo – Pakostov, Štrba – Svit, Raslavice – Radvaň n/L, Kendice – Kračúnovce, Svidník – Zámutov, Fintice – Medzilaborce, St. Ľubovňa – Sp. Podhradie.

Juh
12. kolo – 11. 10. o 14.30 hod.: Rudňany – Sobrance; 12. 10. o 14.30 hod.: Sp. Vlachy – Kalša, Medzev – Rožňava, V. Folkmar – V. Kapušany, Poproč – Krompachy, Michaľany – V. Horeš, Kr. Chlmec – Strážske, Šaca – Čaňa.

V. liga

KOŠICKO-GEMERSKÁ
10. kolo – 11. 10. o 14.30 hod.: Turňa n/B – Ďurkov, Krs. Podhradie – Gem. Hôrka; 12. 10. o 10.45 hod.: Geča – M. Ida, o 14.30 hod.: Gem. Poloma – Čečejovce, Koš. N. Ves – Betliar, Ťahanovce – Sokoľany, Dobšiná – Kokšov Bakša.

ZEMPLÍNSKA
10. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Cejkov – Budkovce, Úpor – Petrovce n/L, Borša – Parchovany, Čičarovce – Trakany, Nac. Ves – Kriš. Liesková, Lastomír – Zalužice, Palín – Vinné.

VIHORL.-DUKELSKÁ
10. kolo – 12. 10. o 10.30 hod.: Kochanovce – Breznica, o 14.30 hod.: Bystré – Vyš. Mirošov, Kamenica n/C – Niž. Hrušov, Čierne n/T – Sačurov, Soľ – Sedliská, Udavské – Hanušovce n/T, Stakčín – Humenné.

ŠARIŠSKÁ
10. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Dlhá Lúka – V. Šariš, M. Šariš – Beloveža, Šiba – Záhradné, Chmiňany – Gerlachov, Uzovce – Malcov, Kľušov – Šar. Michaľany, Demjata – Gaboltov.

PODTATRANSKÁ
10. kolo – 11. 10. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Poprad B; 12. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Helcmanovce, o 11.30 hod.: Toporec – Levoča, o 14.30 hod.: Smižany – Kežmarok, Prakovce – Sp. Bystré, Kravany – Mária Huta, Nálepkovo – Teplička.

Neprehliadnite tiež

Raši chce prerátať výsledky volieb, podal podnet na Ústavný súd

Košický primátor napadol sčítanie hlasov v Zemplínskej Širokej.

V kauze Rapid life začala NAKA trestné stíhanie

Z vedenia košickej životnej poisťovne zatiaľ konkrétne osoby neobvinili.

Košice musia vracať eurofondy za vyše 5,6 milióna eur

Audit neuznal predĺženie prác na Kulturparku o pol roka.

Humenského prokurátora obžalovali za alkohol za volantom

Prokurátor v januári tohto roka šoféroval opitý a prekročil rýchlosť.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Bratislavu zradila doprava aj kultúrna uzavretosť, hovoria experti

Niekto mohol akceptovať, že pre Bratislavu je hlavné letisko Viedeň, niekto to akceptovať nemusel, vraví šéf portálu euractiv Radovan Geist.

SVET

Pomáha aj NASA. Nájdu stratenú ponorku v rozbúrenom mori?

Ak sa ponorka potopila, námorníkom zostal vzduch len na pár dní.

KOMENTÁRE

Prečo by sa mali Slováci začať báť Čechov

Slovensko bude musieť vynaložiť viac úsilia a vynaliezavosti, aby ho Brusel v zhluku „podivných“ demokracií na východ od Nemecka rozpoznal

EKONOMIKA

PSA bude v Trnave vyrábať elektromobily. Model je tajomný

Koncern PSA Groupe na Slovensku vyrába Citroën C3 a Peugeot 208.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  4. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  5. Moskva alebo Petrohrad?
  6. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  7. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  8. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  9. Nový Jaguar XF Sportbrake
  10. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  1. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  2. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  3. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  5. Modern luxury next to the Blue Church
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  8. Moskva alebo Petrohrad?
  9. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  10. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  1. Moskva alebo Petrohrad? 8 146
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 182
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 3 615
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 137
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 442
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 370
  7. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 337
  8. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 175
  9. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 125
  10. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 123

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop