Korzár logo Korzár
Streda, 26. apríl, 2017 |Meniny má Jaroslava

IV. a V. liga: Malcov uštedril súperovi šestku

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

IV. liga

Sever - 11. kolo

St. Ľubovňa – Pušovce 0:3 (0:2), G: Seman 3;

Sp. Podhradie – Fintice 1:1 (1:0), Maliňák – Lupták;

Medzilaborce – Svidník 1:0 (1:0), Hrehovčík;

Zámutov – Kendice 3:2 (0:1), Hricov 2 (1 z 11m), Matta - Fúsek, Beliš;

Kračúnovce – Raslavice 2:3 (0:2), Lukáč, Harčarik - Jusko, Guman, Kozák, ČK: Surgent (hostia);

Radvaň n/L – Štrba 3:2 (3:1), Komjatý, Pčola, Paraska - Sabo (11m), Macko;

Svit - Dlhé Klčovo 3:0 (1:0), Jambor 2, Pekarčík, ČK: Janok (hostia);

Pakostov – Ľubotice 2:0 (1:0), P. Gombita, Slavkovský, ČK: Lopáček (hostia).

1. Pušovce 11 11 0 0 32:5 33

2. Dlhé Klčovo 11 7 2 2 28:15 23

3. Svit 11 5 3 3 18:10 18

4. Svidník 11 5 3 3 24:19 18

5. Pakostov 11 5 2 4 20:17 17

6. Kendice 11 4 4 3 20:23 16

7. Štrba 11 5 0 6 24:22 15

8. Zámutov 11 5 0 6 23:25 15

9. Medzilaborce 11 5 0 6 19:25 15

10. Radvaň n/L 11 4 2 5 20:20 14

11. Kračúnovce 11 4 2 5 14:14 14

12. Raslavice 11 3 3 5 14:20 12

13. Sp. Podhradie 11 2 4 5 18:26 10

14. St. Ľubovňa 11 3 1 7 15:28 10

15. Fintice 11 2 3 6 14:23 9

16. Ľubotice 11 2 3 6 12:23 9

Juh - 11. kolo

Šaca – Rudňany 2:0 (0:0), Juhás, Bajtoš;

Čaňa – Kr. Chlmec 2:0 (1:0), Labič, Boda;

Strážske – Michaľany 1:1 (0:0), Stričko – Širotík, ČK: Lebeda (domáci);

V. Horeš – Poproč 2:0 (2:0), Kročko, Novák;

Krompachy – V. Folkmar 1:0 (0:0), Kamenický;

V. Kapušany – Medzev 2:1 (2:0), Dozsický, Szabó – Gondoľ;

Rožňava – Sp. Vlachy 2:0 (1:0), Kovács 2 - podrobne o zápase

Kalša – Sobrance 3:2 (1:0), Horňák 2, Maťaš - Škirda, Shukal.

1. Šaca 11 9 0 2 24:6 27

2. V. Horeš 11 7 3 1 14:4 24

3. Kalša 11 6 3 2 27:14 21

4. Medzev 11 6 2 3 16:10 20

5. V. Folkmar 11 5 3 3 18:10 18

6. Sobrance 11 5 2 4 24:17 17

7. Krompachy 11 5 2 4 18:14 17

8. Michaľany 11 5 2 4 10:13 17

9. V. Kapušany 11 4 3 4 10:11 15

10. Rožňava 11 4 2 5 15:17 14

11. Čaňa 11 4 2 5 13:18 14

12. Sp. Vlachy 11 3 3 5 16:14 12

13. Rudňany 11 1 5 5 8:16 8

14. Strážske 11 2 2 7 9:22 8

15. Kr. Chlmec 11 2 2 7 12:26 8

16. Poproč 11 0 4 7 5:27 4

V. futbalová liga

ŠARIŠSKÁ

Demjata - Dlhá Lúka 1:0 (0:0), G: Kohút, ČK: Jurčišin (hostia).

Gaboltov - Kľušov 3:2 (0:0), G: R. Javorský (11m), Vasilko, Slimák - Vaľko, Guliga.

Šar. Michaľany - Uzovce 0:0.

Malcov - Chmiňany 6:1 (3:0), G: Krochta 3, Sališ, Solanič, Stachura - Uličný.

Gerlachov - Šiba 3:0 (2:0), G: Kundra, Mihaľov, Motýľ.

Záhradné - M. Šariš 3:1 (0:1), G: Uličný, Jačišin, Varga - Blaško, ČK: Krajňák (domáci).

Beloveža - V. Šariš 2:0 (2:0), G: Zajac, Buchala.

1. Demjata 9 6 1 2 17:7 19
2. Malcov 9 5 3 1 25:8 18
3. Šar. Michaľany 9 5 2 2 17:5 17
4. Záhradné 9 5 1 3 21:14 16
5. Kľušov 9 5 1 3 11:8 16
6. Beloveža 9 5 0 4 14:13 15
7. Uzovce 9 4 2 3 17:14 14
8. Chmiňany 9 4 2 3 18:19 14
9. M. Šariš 9 3 1 5 12:16 10
10. Šiba 9 3 1 5 9:18 10
11. Gerlachov 9 3 0 6 8:16 9
12. Gaboltov 9 3 0 6 10:19 9
13. Dlhá Lúka 9 2 1 6 10:19 7
14. V. Šariš 9 2 1 6 5:18 7

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Stakčín - Bystré 4:0 (0:0), G: Matiko 2, Hanc, Kirňák.

Humenné - Udavské 3:0 (1:0), G: Schevchenko, Mižík, Stach.

Hanušovce n/Top. - Soľ 1:0 (0:0), G: Verčimák.

Sedliská - Čierne n/Top. 1:1 (0:1), G: Baník - Sirotiak, ČK: Svetlík (domáci).

Sačurov - Kamenica n/Cir. 2:3 (2:0), G: Novický, Lukáč - Tabaka 2, Mihalič.

N. Hrušov - Kochanovce 5:0 (2:0), G: M. Palko 2, Albičuk, Šamo, Babjak.

Breznica - V. Mirošov 1:1 (0:0), G: Žakovič - Rajko.

1. Stakčín 9 7 0 2 20:11 21
2. Hanušovce n/Top. 9 6 1 2 16:12 19
3. Humenné 9 6 0 3 21:15 18
4. N. Hrušov 9 5 2 2 22:13 17
5. Kochanovce 9 5 1 3 19:16 16
6. V.. Mirošov 9 4 3 2 23:13 15
7. Soľ 9 4 2 3 15:11 14
8. Čierne n/Top. 9 4 1 4 16:15 13
9. Kamenica n/Cir. 9 4 0 5 12:17 12
10. Breznica 9 3 2 4 16:9 11
11. Bystré 9 3 2 4 10:15 11
12. Udavské 9 3 0 6 9:22 9
13. Sedliská 9 1 2 6 8:18 5
14. Sačurov 9 0 0 9 8:28 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Geča - Turňa n/B 6:1 (3:0), G: Papcún 2, Demeter, Hutter, Jozef Bartok, Eperješi (vlastný) - Vislay, ČK: Jozef Bartok (domáci).

Malá Ida - Dobšiná 3:1 (1:0), G: Večeřa, Surgent, Janočko - Hutník.

Kokšov-Bakša - Krh. Podhradie 5:1 (2:1), G: Ivan Stoľar 2 (1 z 11m), Dojčak 2, Jesenský - Almáši.

Gem. Hôrka - Ťahanovce 5:2 (3:0), G: Líppai 2, Bodnár 2, Szkokan - Tomáš Koľvek 2.

Sokoľany - Koš. N. Ves 1:2 (0:1), G: Kerekeš (11m) - Grutka (11m), Kučera.

Betliar - Gem. Poloma 1:4 (0:2), G: Oravec - Miloš Gallo-Barnák 3, Árvay (vlastný), ČK: Oravec (domáci).

Čečejovce - Ďurkov 1:0 (0:0), G: Pelegrín.

1. Geča 9 7 1 1 27:8 22
2. Ďurkov 9 6 0 3 27:15 18
3. Koš. N. Ves 9 6 0 3 16:12 18
4. M. Ida 9 5 1 3 15:11 16
5. Kokšov-Bakša 9 5 0 4 20:18 15
6. Krh. Podhradie 9 5 0 4 13:19 15
7. Ťahanovce 9 4 1 4 21:20 13
8. Gem. Poloma 9 4 1 4 15:15 13
9. Gem. Hôrka 9 3 3 3 20:18 12
10. Čečejovce 9 3 2 4 13:16 11
11. Sokoľany 9 2 3 4 11:11 9
12. Dobšiná 9 3 0 6 13:23 9
13. Turňa n/B 9 2 1 6 17:19 7
14. Betliar 9 1 1 7 12:35 4

ZEMPLÍNSKA

Palín - Cejkov 1:3 (1:1), G: Forgáč - Michalko, Panda, Barna, ČK: Michalko (hostia).

Vinné - Lastomír 2:1 (2:1), G: Mesaroš (11m), Firda - Verbič, ČK: Porvaz (hostia).

Zalužice - Nacina Ves 2:1 (1:0), G: Hromý, Uličný - Vaľko, ČK: Hajdučko (hostia).

Krišovská Liesková - Čičarovce 1:3 (0:2), G: Drančák - Ovák 2, Doboš.

Trakany - Borša 1:3 (1:2), G: Grešš - Nagy 2, Krokus.

Parchovany - Úpor 5:3 (1:2), G: Hajduk, Sopata, Ripič, Kotuľák, Pipta (vlastný) - Bandoľa, Rugolský, Ceperko, ČK: Ripič - Dančák, Turták.

Petrovce n/Lab. - Budkovce 2:0 (1:0), G: Kondžura, Gronovič.

1. Borša 9 6 1 2 23:10 19
2. Vinné 9 5 3 1 17:7 18
3. Cejkov 9 6 0 3 20:13 18
4. Čičarovce 9 5 1 3 19:13 16
5. Lastomír 9 5 0 4 14:8 15
6. Nacina Ves 9 3 4 2 10:9 13
7. Petrovce n/Lab. 9 4 0 5 18:17 12
8. Zalužice 9 4 0 5 16:17 12
9. Palín 9 4 0 5 12:16 12
10. Úpor 9 3 2 4 14:18 11
11. Budkovce 9 3 2 4 9:14 11
12. Parchovany 9 3 1 5 15:21 10
13. Trakany 9 3 0 6 18:22 9
14. Krišovská Liesková 9 2 0 7 10:30 6

PODTATRANSKÁ

Hrabušice - Smižany 3:1 (1:0), G: Sagula (11m), Oravec, Kukura - Hagara, ČK: Kupčov (domáci).

Helcmanovce - Nálepkovo 0:0, ČK: Ivančo (hostia).

Teplička - Sp. Belá 0:4 (0:2), G: Heutschy 3, Mezey.

Poprad B - Toporec 2:0 (2:0), G: Bednarčík, Ferenc - podrobne o zápase

Levoča - Kravany 0:1 (0:1), G: Vernarec.

Mária Huta - Prakovce 4:0 (1:0), G: Škarbek 2 (1 z 11m), Čollák, Matúš Hudák.

Sp. Bystré - Kežmarok 3:0 (1:0), G: Oravec 2, Jakubčák.

1. Poprad B 9 6 1 2 21:8 19
2. Sp. Belá 9 6 0 3 24:10 18
3. Mária Huta 9 6 0 3 23:15 18
4. Smižany 9 6 0 3 19:11 18
5. Hrabušice 9 5 2 2 29:15 17
6. Kravany 9 5 1 3 16:9 16
7. Nálepkovo 9 4 3 2 16:10 15
8. Teplička 9 3 3 3 12:15 12
9. Helcmanovce 9 3 3 3 8:13 12
10. Sp. Bystré 9 3 2 4 14:19 11
11. Levoča 9 2 2 5 18:20 8
12. Prakovce 9 2 2 5 7:18 8
13. Toporec 9 1 3 5 9:21 6
14. Kežmarok 9 0 0 9 2:34 0

ĎALŠÍ PROGRAM

IV. liga

Sever
12. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Pušovce – Ľubotice, Dl. Klčovo – Pakostov, Štrba – Svit, Raslavice – Radvaň n/L, Kendice – Kračúnovce, Svidník – Zámutov, Fintice – Medzilaborce, St. Ľubovňa – Sp. Podhradie.

Juh
12. kolo – 11. 10. o 14.30 hod.: Rudňany – Sobrance; 12. 10. o 14.30 hod.: Sp. Vlachy – Kalša, Medzev – Rožňava, V. Folkmar – V. Kapušany, Poproč – Krompachy, Michaľany – V. Horeš, Kr. Chlmec – Strážske, Šaca – Čaňa.

V. liga

KOŠICKO-GEMERSKÁ
10. kolo – 11. 10. o 14.30 hod.: Turňa n/B – Ďurkov, Krs. Podhradie – Gem. Hôrka; 12. 10. o 10.45 hod.: Geča – M. Ida, o 14.30 hod.: Gem. Poloma – Čečejovce, Koš. N. Ves – Betliar, Ťahanovce – Sokoľany, Dobšiná – Kokšov Bakša.

ZEMPLÍNSKA
10. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Cejkov – Budkovce, Úpor – Petrovce n/L, Borša – Parchovany, Čičarovce – Trakany, Nac. Ves – Kriš. Liesková, Lastomír – Zalužice, Palín – Vinné.

VIHORL.-DUKELSKÁ
10. kolo – 12. 10. o 10.30 hod.: Kochanovce – Breznica, o 14.30 hod.: Bystré – Vyš. Mirošov, Kamenica n/C – Niž. Hrušov, Čierne n/T – Sačurov, Soľ – Sedliská, Udavské – Hanušovce n/T, Stakčín – Humenné.

ŠARIŠSKÁ
10. kolo – 12. 10. o 14.30 hod.: Dlhá Lúka – V. Šariš, M. Šariš – Beloveža, Šiba – Záhradné, Chmiňany – Gerlachov, Uzovce – Malcov, Kľušov – Šar. Michaľany, Demjata – Gaboltov.

PODTATRANSKÁ
10. kolo – 11. 10. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Poprad B; 12. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Helcmanovce, o 11.30 hod.: Toporec – Levoča, o 14.30 hod.: Smižany – Kežmarok, Prakovce – Sp. Bystré, Kravany – Mária Huta, Nálepkovo – Teplička.

Neprehliadnite tiež

Minister Érsek hovorí o výraznom pokroku

V závere uplynulého roka sa začala výstavba diaľnice D1 medzi Bidovcami a Budimírom.

Opátčanov rozdeľuje využitie bývalej školy

Z nevyužívanej nehnuteľnosti môže byť materská škola aj stacionár pre seniorov.

Okresný úrad zrušil povolenie na búranie prešovského Tesca

Terajší obchodný dom Tesco by malo nahradiť nové obchodné centrum Forum.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Desať vecí, ktoré treba vedieť o osýpkach

Prečítajte si desať základných otázok a odpovedí týkajúcich sa osýpok, ich prenosu, príznakov, možnej epidémie a ochrane pred nakazením.

KOMENTÁRE

Keď sú osýpky v hlavách

Keď sa na osýpky neočkovalo, ročne sa nimi nakazilo 10- až 20-tisíc detí.

EKONOMIKA

Fico sa chváli ekonomickými výsledkami. Oprávnene?

Prvého mája zverejníme súbor opatrení pre pracujúcich, tvrdí premiér.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 krokov k vlastnému bývaniu
  2. Ovládajte svoje vozidlo mobilom
  3. Todos predstaví 4 americké premiéry na Autosalóne
  4. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  5. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  6. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  7. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  8. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  9. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  10. Inteligencia vo všetkom
  1. Budúcnosť EÚ a inteligentných miest
  2. Todos predstaví 4 americké premiéry na Autosalóne
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  5. Ovládajte svoje vozidlo mobilom
  6. Zlatá minca 2016 priniesla pre mBank sedem ocenení
  7. BILLA a Jamie Oliver pozývajú deti do zázračnej záhradky!
  8. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  9. Odšťavovač s veľkým plniacim otvorom? Nenachytajte sa!
  10. Advokáti budú v stredu bezplatne radiť v 8 mestách
  1. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 24 208
  2. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 8 269
  3. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 983
  4. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 6 201
  5. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 5 839
  6. 5 krokov k vlastnému bývaniu 5 372
  7. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 3 568
  8. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 3 233
  9. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 2 988
  10. Rodinná dovolenka v Burgenlande 1 766

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop