Korzár logo Korzár
Streda, 14. november, 2018 | Meniny má Irma
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga: Najviac gólov sa urodilo vo Svidníku

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

IV. LIGA

Skupina Sever

Pušovce - Pakostov 2:0 (1:0), G: Andrič, Seman.

Ľubotice - Svit 0:3 (0:1), G: Tropp, Pekarčík, Vitkaj.

Dlhé Klčovo - Radvaň n/Lab. 3:1 (2:1), G: Samsely, Jenčko, Lazúr - Vojan.

Štrba - Kračúnovce 3:2 (2:0), G: Sabo (11m), Mlynár, Galovič - Lukáč, Uhrin.

Raslavice - Zámutov 3:0 (2:0), G: Kubánka, Kozák, Gabužda.

Kendice - Medzilaborce 2:0 (0:0), G: Barej, Baran.

Svidník - Sp. Podhradie 8:2 (3:1), G: Čičvara 3, Mikyta 3, Horochonič, Panko - Kacvinský, Maliňák.

Fintice - St. Ľubovňa 4:2 (0:2), G: Horoščák 2, Bujnovský, Zlatohlavý - Sikorjak (11m), ČK: Konkoľ (hostia).

Tabuľka

1. Pušovce 10 10 0 0 29:5 30
2. Dlhé Klčovo 10 7 2 1 28:12 23
3. Svidník 10 5 3 2 24:18 18
4. Kendice 10 4 4 2 18:20 16
5. Svit 10 4 3 3 15:10 15
6. Štrba 10 5 0 5 22:19 15
7. Pakostov 10 4 2 4 18:17 14
8. Kračúnovce 10 4 2 4 12:11 14
9. Zámutov 10 4 0 6 20:23 12
10. Medzilaborce 10 4 0 6 18:25 12
11. Radvaň n/Lab. 10 3 2 5 17:18 11
12. St. Ľubovňa 10 3 1 6 15:25 10
13. Raslavice 10 2 3 5 11:18 9
14. Sp. Podhradie 10 2 3 5 17:25 9
15. Ľubotice 10 2 3 5 12:21 9
16. Fintice 10 2 2 6 13:22 8

Skupina Juh

Rudňany - Kalša 1:5 (1:1), G: Stanislav - Horňák 3, Maťaš, Gašpar.

Sobrance - Rožňava 1:0 (0:0), G: Hutaj.

Sp. Vlachy - V. Kapušany 1:1 (1:1), G: Biroščák - Szabó.

Medzev - Krompachy 1:0 (1:0), G: Lukáč.

V. Folkmar - Veľký Horeš 2:0 (1:0), G: Serbin (11m), Školník.

Poproč - Strážske 0:0, ČK: Majcher - Gadžo, Hrabek.

Michaľany - Čaňa 1:1 (1:0), G: Mihok - Varhoľak (11m).

Kr. Chlmec - Šaca 0:2 (0:0), G: Človečko, Bajtoš.

Tabuľka

1. Šaca 10 8 0 2 22:6 24
2. V. Horeš 10 6 3 1 12:4 21
3. Medzev 10 6 2 2 15:8 20
4. Kalša 10 5 3 2 24:12 18
5. V. Folkmar 10 5 3 2 18:9 18
6. Sobrance 10 5 2 3 22:14 17
7. Michaľany 10 5 1 4 9:12 16
8. Krompachy 10 4 2 4 17:14 14
9. Sp. Vlachy 10 3 3 4 16:12 12
10. V. Kapušany 10 3 3 4 8:10 12
11. Rožňava 10 3 2 5 13:17 11
12. Čaňa 10 3 2 5 11:18 11
13. Rudňany 10 1 5 4 8:14 8
14. Kr. Chlmec 10 2 2 6 12:24 8
15. Strážske 10 2 1 7 8:21 7
16. Poproč 10 0 4 6 5:25 4

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Dlhá Lúka - Beloveža 3:2 (3:1), G: Surgent, O. Jurčišin, M. Jurčišin - Pavúk (11m), Soušek.

V. Šariš - Záhradné 1:0 (0:0), G: Merkovský (vlastný), ČK: Vasilenko (domáci).

M. Šariš - Gerlachov 3:0 (1:0), G: Pavlovič, Kočiš, Marcinko, ČK: Babčák (hostia).

Šiba - Malcov 0:4 (0:1), G: Štachura 2, Liček, Sališ.

Chmiňany - Šar. Michaľany 1:3 (0:2), G: Uličný - Král 2, Adam, ČK: Dubecký (hostia).

Uzovce - Gaboltov 4:0 (1:0), G: Uličný, Farkaš, Bartoš, Ferko, ČK: Peter Javorský (hostia).

Kľušov - Demjata 0:2 (0:0), G: Billy (11m), Leško.

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 8 5 1 2 17:5 16
2. Demjata 8 5 1 2 16:7 16
3. Kľušov 8 5 1 2 9:5 16
4. Malcov 8 4 3 1 19:7 15
5. Chmiňany 8 4 2 2 17:13 14
6. Záhradné 8 4 1 3 18:13 13
7. Uzovce 8 4 1 3 17:14 13
8. Beloveža 8 4 0 4 12:13 12
9. M. Šariš 8 3 1 4 11:13 10
10. Šiba 8 3 1 4 9:15 10
11. Dlhá Lúka 8 2 1 5 10:18 7
12. V. Šariš 8 2 1 5 5:16 7
13. Gaboltov 8 2 0 6 7:17 6
14. Gerlachov 8 2 0 6 5:16 6

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Bystré - Breznica 1:0 (0:0), G: Novotný, ČK: Hatala (domáci).

V. Mirošov - N. Hrušov 1:1 (0:0), G: Varga - Šamo.

Kochanovce - Sačurov 5:2 (2:1), G: Murinčák, Sima, Karnaj, Šimai, Kimák - Tomčák, Hric.

Kamenica n/Cir. - Sedliská 2:1 (0:1), G: Varhola, Tabaka - M. Vasiľov.

Čierne n/Top. - Hanušovce n/Top. 3:1 (1:0), G: Grega (11m), Z. Cigan, M. Cigan - Horváth.

Soľ - Humenné 2:1 (2:0), G: Ladomerský, Hajnik - Čarňa.

Udavské - Stakčín 1:4 (1:2), G: Schnurer - Kuznecov, Matiko, Veselovský, Vyschnevsky.

Tabuľka

1. Stakčín 8 6 0 2 16:11 18
2. Kochanovce 8 5 1 2 19:11 16
3. Hanušovce n/Top. 8 5 1 2 15:12 16
4. Humenné 8 5 0 3 18:15 15
5. V. Mirošov 8 4 2 2 22:12 14
6. Soľ 8 4 2 2 15:10 14
7. N. Hrušov 8 4 2 2 17:13 14
8. Čierne n/Top. 8 4 0 4 15:14 12
9. Bystré 8 3 2 3 10:11 11
10. Breznica 8 3 1 4 15:8 10
11. Kamenica n/Cir. 8 3 0 5 9:15 9
12. Udavské 8 3 0 5 9:19 9
13. Sedliská 8 1 1 6 7:17 4
14. Sačurov 8 0 0 8 6:25 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Turňa n/B - Čečejovce 2:3 (0:3), G: Balint, Képeš - Tobák 3.

Ďurkov - Betliar 4:0 (0:0), G: Čisovský 2, Sarvaš (11m), Smetanka (11m).

Gem. Poloma - Sokoľany 2:1 (1:1), G: Benedik, Hatvaník - Krakovský (11m).

Koš. Nová Ves - Gem. Hôrka 1:0 (1:0), G: Kučera.

Ťahanovce - Kokšov-Bakša 5:0 (3:0), G: Pach 2, Koľvek, Babeľa, Lelák.

Krh. Podhradie - Malá Ida 1:0 (1:0), G: Kun.

Dobšiná - Geča 4:1 (3:0), G: Barnák 3 (1 z 11m), Fabián - Papcun.

Tabuľka

1. Geča 73 8 6 1 1 21:7 19
2. Ďurkov 8 6 0 2 27:14 18
3. Koš. Nová Ves 8 5 0 3 14:11 15
4. Krh. Podhradie 8 5 0 3 12:14 15
5. Ťahanovce 8 4 1 3 19:15 13
6. Malá Ida 8 4 1 3 12:10 13
7. Kokšov-Bakša 8 4 0 4 15:17 12
8. Gem. Poloma 8 3 1 4 11:14 10
9. Sokoľany 8 2 3 3 10:9 9
10. Gem. Hôrka 8 2 3 3 15:16 9
11. Dobšiná 8 3 0 5 12:20 9
12. Čečejovce 8 2 2 4 12:16 8
13. Turňa n/B 8 2 1 5 16:13 7
14. Betliar 8 1 1 6 11:31 4

ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Petrovce n/Lab. 4:2 (2:1), G: Husovský (11m), Zubaľ, Antoš, Michalko - Gačko, Kondžura.

Budkovce - Parchovany 1:1 (1:0), G: Mika - Kuriško.

Úpor - Trakany 1:0 (1:0), G: Rugolský.

Borša - Krišovská Liesková 7:0 (2:0), G: Kavčak 3, Vaszily, Krokus, Nagy, Kováč.

Čičarovce - Zalužice 5:0 (1:0), G: Nagy, Szarvas, Hornyák, Hami, Černej.

Nacina Ves - Vinné 2:2 (1:1), G: Hajdučko (11m), Haluška - Duda 2.

Lastomír - Palín 0:1 (0:0), G: Štafura.

Tabuľka

1. Borša 8 5 1 2 20:9 16
2. Vinné 8 4 3 1 15:6 15
3. Lastomír 8 5 0 3 13:6 15
4. Cejkov 8 5 0 3 17:12 15
5. Čičarovce 8 4 1 3 16:12 13
6. Nacina Ves 8 3 4 1 9:7 13
7. Palín 8 4 0 4 11:13 12
8. Úpor 8 3 2 3 11:13 11
9. Budkovce 8 3 2 3 9:12 11
10. Petrovce n/Lab. 8 3 0 5 16:17 9
11. Trakany 8 3 0 5 17:19 9
12. Zalužice 8 3 0 5 14:16 9
13. Parchovany 8 2 1 5 10:18 7
14. Krišovská Liesková 8 2 0 6 9:27 6

PODTATRANSKÁ

Smižany - Sp. Bystré 3:1 (2:0), G: Hagara 2, Kotrády - Šuster.

Kežmarok - Mária Huta 0:4 (0:2), G: Matúš Hudák 4 (2 z 11m).

Prakovce - Levoča 2:2 (0:1), G: Demčák, Mihálik - Kramarčík, Kopaničák, ČK: Csiszar (domáci).

Kravany - Poprad B 1:1 (0:0), G: Dvorožňák - Ferenc.

Toporec - Teplička 1:1 (1:0), G: Pompa - Melega.

Sp. Belá - Helcmanovce 3:1 (0:1), G: Milaňák, Heutschy, Slodičák - Hudák.

Nálepkovo - Hrabušice 3:3 (1:1), G: Víboch 2, Gál - Kukura ml., Kukura st., Oravec.

Tabuľka

1. Smižany 8 6 0 2 18:8 18
2. Poprad B 8 5 1 2 19:8 16
3. Sp. Belá 8 5 0 3 20:10 15
4. Mária Huta 8 5 0 3 19:15 15
5. Hrabušice 8 4 2 2 26:14 14
6. Nálepkovo 8 4 2 2 16:10 14
7. Kravany 8 4 1 3 15:9 13
8. Teplička 8 3 3 2 12:11 12
9. Helcmanovce 8 3 2 3 8:13 11
10. Levoča 8 2 2 4 18:19 8
11. Prakovce 8 2 2 4 7:14 8
12. Sp. Bystré 8 2 2 4 11:19 8
13. Toporec 8 1 3 4 9:19 6
14. Kežmarok 8 0 0 8 2:31 0

Ďalší program

IV. liga

SEVER
Program 11. kola, 5. 10. o 14.30 hod.: St. Ľubovňa – Pušovce, Sp. Podhradie – Fintice, Medzilaborce – Svidník, Zámutov – Kendice, Kračúnovce – Raslavice, Radvaň n/L – Štrba, Svit – Dl. Klčovo, Pakostov – Ľubotice.

JUH
Program 11. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Rožňava – Sp. Vlachy. 5. 10. o 14.30 hod.: Šaca – Rudňany, Čaňa – Kr. Chlmec, Strážske – Michaľany, V. Horeš – Poproč, Krompachy – V. Folkmar, V. Kapušany – Medzev, Kalša – Sobrance.

V. liga

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 9. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Gem. Hôrka – Ťahanovce. 5. 10. o 10.45 hod.: Geča – Turňa n/B, o 14.30 hod.: M. Ida – Dobšiná, Kokšov Bakša – Krs. Podhradie, Sokoľany – Koš. N. Ves, Betliar – Gem. Poloma, Čečejovce – Ďurkov.

ZEMPLÍNSKA
Program 9. kola, 5. 10. o 14.30 hod.: Palín – Cejkov, Vinné – Lastomír, Zalužice – Nacina Ves, Kriš. Liesková – Čičarovce, Trakany – Borša, Parchovany – Úpor, Petrovce n/L – Budkovce.

VIHORL.-DUKELSKÁ
Program 9. kola, 5. 10. o 14.30 hod.: Stakčín – Bystré, Humenné – Udavské, Hanušovce n/T – Soľ, Sedliská – Čierne n/T, Sačurov – Kamenica n/C, Niž. Hrušov – Kochanovce, Breznica – Vyš. Mirošov.

ŠARIŠSKÁ
Program 9. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Gaboltov – Kľušov. 5. 10. o 14.30 hod.: Demjata – Dlhá Lúka, Šar. Michaľany – Uzovce, Malcov – Chmiňany, Gerlachov – Šiba, Záhradné – M. Šariš, Beloveža – V. Šariš.

PODTATRANSKÁ
Program 9. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Mária Huta – Prakovce. 5. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Smižany, Poprad B – Toporec, o 14.30 hod.: Helcmanovce – Nálepkovo, Teplička – Sp. Belá, Levoča – Kravany, Sp. Bystré – Kežmarok.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  2. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  3. Dvaja Slováci dokázali zázrak. Ich listy chcú po celom svete
  4. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  5. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  6. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  7. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Európska investičná banka a EXIMBANKA SR spája svoje sily
  2. Rektorom Ekonomickej univerzity v Bratislave bude opäť F. Daňo
  3. Kúpa založenej s.r.o. s históriou
  4. 5. ročník súťaže Equitone – originálne odvetrané fasády
  5. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  6. Odborná exkurzia po vodných stavbách v Českej republike
  7. Diskusný stôl na tému Energetická certifikácia budov
  8. Druhy ochranných známok
  9. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  10. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  1. Dvaja Slováci dokázali zázrak. Ich listy chcú po celom svete 27 151
  2. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 26 430
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 20 946
  4. Platíte si poistenie domova zbytočne? 11 597
  5. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 920
  6. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 8 961
  7. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 6 288
  8. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 5 783
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 5 211
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 4 391

Neprehliadnite tiež

Pri Trebišove horeli obrovské sklady slamy

Zasahovali desiatky hasičov, úmyselné zapálenie nevylúčili.

O rok má byť hotový. Ako vyzerá nový úsek diaľnice pri Košiciach

Úsek Budimír - Bidovce bude mať vyše 14 kilometrov.

Porážku Smeru v Košiciach zvýrazňujú mestské časti

Prišiel o 88 percent poslancov. Pravica posilnila o tretinu oproti minulým voľbám.

Priebežne aktualizované

Športová streda na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Poliaka za nebezpečnú jazdu vzali do väzby. Ohrozoval policajtov

Obvinili ho, v jeho krvi ešte hľadajú drogy.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Kosík po prepustení: Stále chcem vypovedať

Bývalý siskár Kosík je zrazu na slobode.

DOMOV

Polícia zrušila výsluchy organizátorov protestov

Členovia Za slušné Slovensko veria, že trestné oznámenie bude odmietnuté.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Organizátori protestov mali ukázať vyšetrovateľovi holý zadok

Usilovať sa o zmenu je ústavné právo.

PRIMÁR

Čo môže rýchlosť chôdze prezradiť o vašom zdraví

Štúdia opisuje nový ukazovateľ zdravia.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop