Korzár logo Korzár
Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Najviac gólov sa urodilo vo Svidníku

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

IV. LIGA

Skupina Sever

Pušovce - Pakostov 2:0 (1:0), G: Andrič, Seman.

Ľubotice - Svit 0:3 (0:1), G: Tropp, Pekarčík, Vitkaj.

Dlhé Klčovo - Radvaň n/Lab. 3:1 (2:1), G: Samsely, Jenčko, Lazúr - Vojan.

Štrba - Kračúnovce 3:2 (2:0), G: Sabo (11m), Mlynár, Galovič - Lukáč, Uhrin.

Raslavice - Zámutov 3:0 (2:0), G: Kubánka, Kozák, Gabužda.

Kendice - Medzilaborce 2:0 (0:0), G: Barej, Baran.

Svidník - Sp. Podhradie 8:2 (3:1), G: Čičvara 3, Mikyta 3, Horochonič, Panko - Kacvinský, Maliňák.

Fintice - St. Ľubovňa 4:2 (0:2), G: Horoščák 2, Bujnovský, Zlatohlavý - Sikorjak (11m), ČK: Konkoľ (hostia).

Tabuľka

1. Pušovce 10 10 0 0 29:5 30
2. Dlhé Klčovo 10 7 2 1 28:12 23
3. Svidník 10 5 3 2 24:18 18
4. Kendice 10 4 4 2 18:20 16
5. Svit 10 4 3 3 15:10 15
6. Štrba 10 5 0 5 22:19 15
7. Pakostov 10 4 2 4 18:17 14
8. Kračúnovce 10 4 2 4 12:11 14
9. Zámutov 10 4 0 6 20:23 12
10. Medzilaborce 10 4 0 6 18:25 12
11. Radvaň n/Lab. 10 3 2 5 17:18 11
12. St. Ľubovňa 10 3 1 6 15:25 10
13. Raslavice 10 2 3 5 11:18 9
14. Sp. Podhradie 10 2 3 5 17:25 9
15. Ľubotice 10 2 3 5 12:21 9
16. Fintice 10 2 2 6 13:22 8

Skupina Juh

Rudňany - Kalša 1:5 (1:1), G: Stanislav - Horňák 3, Maťaš, Gašpar.

Sobrance - Rožňava 1:0 (0:0), G: Hutaj.

Sp. Vlachy - V. Kapušany 1:1 (1:1), G: Biroščák - Szabó.

Medzev - Krompachy 1:0 (1:0), G: Lukáč.

V. Folkmar - Veľký Horeš 2:0 (1:0), G: Serbin (11m), Školník.

Poproč - Strážske 0:0, ČK: Majcher - Gadžo, Hrabek.

Michaľany - Čaňa 1:1 (1:0), G: Mihok - Varhoľak (11m).

Kr. Chlmec - Šaca 0:2 (0:0), G: Človečko, Bajtoš.

Tabuľka

1. Šaca 10 8 0 2 22:6 24
2. V. Horeš 10 6 3 1 12:4 21
3. Medzev 10 6 2 2 15:8 20
4. Kalša 10 5 3 2 24:12 18
5. V. Folkmar 10 5 3 2 18:9 18
6. Sobrance 10 5 2 3 22:14 17
7. Michaľany 10 5 1 4 9:12 16
8. Krompachy 10 4 2 4 17:14 14
9. Sp. Vlachy 10 3 3 4 16:12 12
10. V. Kapušany 10 3 3 4 8:10 12
11. Rožňava 10 3 2 5 13:17 11
12. Čaňa 10 3 2 5 11:18 11
13. Rudňany 10 1 5 4 8:14 8
14. Kr. Chlmec 10 2 2 6 12:24 8
15. Strážske 10 2 1 7 8:21 7
16. Poproč 10 0 4 6 5:25 4

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Dlhá Lúka - Beloveža 3:2 (3:1), G: Surgent, O. Jurčišin, M. Jurčišin - Pavúk (11m), Soušek.

V. Šariš - Záhradné 1:0 (0:0), G: Merkovský (vlastný), ČK: Vasilenko (domáci).

M. Šariš - Gerlachov 3:0 (1:0), G: Pavlovič, Kočiš, Marcinko, ČK: Babčák (hostia).

Šiba - Malcov 0:4 (0:1), G: Štachura 2, Liček, Sališ.

Chmiňany - Šar. Michaľany 1:3 (0:2), G: Uličný - Král 2, Adam, ČK: Dubecký (hostia).

Uzovce - Gaboltov 4:0 (1:0), G: Uličný, Farkaš, Bartoš, Ferko, ČK: Peter Javorský (hostia).

Kľušov - Demjata 0:2 (0:0), G: Billy (11m), Leško.

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 8 5 1 2 17:5 16
2. Demjata 8 5 1 2 16:7 16
3. Kľušov 8 5 1 2 9:5 16
4. Malcov 8 4 3 1 19:7 15
5. Chmiňany 8 4 2 2 17:13 14
6. Záhradné 8 4 1 3 18:13 13
7. Uzovce 8 4 1 3 17:14 13
8. Beloveža 8 4 0 4 12:13 12
9. M. Šariš 8 3 1 4 11:13 10
10. Šiba 8 3 1 4 9:15 10
11. Dlhá Lúka 8 2 1 5 10:18 7
12. V. Šariš 8 2 1 5 5:16 7
13. Gaboltov 8 2 0 6 7:17 6
14. Gerlachov 8 2 0 6 5:16 6

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Bystré - Breznica 1:0 (0:0), G: Novotný, ČK: Hatala (domáci).

V. Mirošov - N. Hrušov 1:1 (0:0), G: Varga - Šamo.

Kochanovce - Sačurov 5:2 (2:1), G: Murinčák, Sima, Karnaj, Šimai, Kimák - Tomčák, Hric.

Kamenica n/Cir. - Sedliská 2:1 (0:1), G: Varhola, Tabaka - M. Vasiľov.

Čierne n/Top. - Hanušovce n/Top. 3:1 (1:0), G: Grega (11m), Z. Cigan, M. Cigan - Horváth.

Soľ - Humenné 2:1 (2:0), G: Ladomerský, Hajnik - Čarňa.

Udavské - Stakčín 1:4 (1:2), G: Schnurer - Kuznecov, Matiko, Veselovský, Vyschnevsky.

Tabuľka

1. Stakčín 8 6 0 2 16:11 18
2. Kochanovce 8 5 1 2 19:11 16
3. Hanušovce n/Top. 8 5 1 2 15:12 16
4. Humenné 8 5 0 3 18:15 15
5. V. Mirošov 8 4 2 2 22:12 14
6. Soľ 8 4 2 2 15:10 14
7. N. Hrušov 8 4 2 2 17:13 14
8. Čierne n/Top. 8 4 0 4 15:14 12
9. Bystré 8 3 2 3 10:11 11
10. Breznica 8 3 1 4 15:8 10
11. Kamenica n/Cir. 8 3 0 5 9:15 9
12. Udavské 8 3 0 5 9:19 9
13. Sedliská 8 1 1 6 7:17 4
14. Sačurov 8 0 0 8 6:25 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Turňa n/B - Čečejovce 2:3 (0:3), G: Balint, Képeš - Tobák 3.

Ďurkov - Betliar 4:0 (0:0), G: Čisovský 2, Sarvaš (11m), Smetanka (11m).

Gem. Poloma - Sokoľany 2:1 (1:1), G: Benedik, Hatvaník - Krakovský (11m).

Koš. Nová Ves - Gem. Hôrka 1:0 (1:0), G: Kučera.

Ťahanovce - Kokšov-Bakša 5:0 (3:0), G: Pach 2, Koľvek, Babeľa, Lelák.

Krh. Podhradie - Malá Ida 1:0 (1:0), G: Kun.

Dobšiná - Geča 4:1 (3:0), G: Barnák 3 (1 z 11m), Fabián - Papcun.

Tabuľka

1. Geča 73 8 6 1 1 21:7 19
2. Ďurkov 8 6 0 2 27:14 18
3. Koš. Nová Ves 8 5 0 3 14:11 15
4. Krh. Podhradie 8 5 0 3 12:14 15
5. Ťahanovce 8 4 1 3 19:15 13
6. Malá Ida 8 4 1 3 12:10 13
7. Kokšov-Bakša 8 4 0 4 15:17 12
8. Gem. Poloma 8 3 1 4 11:14 10
9. Sokoľany 8 2 3 3 10:9 9
10. Gem. Hôrka 8 2 3 3 15:16 9
11. Dobšiná 8 3 0 5 12:20 9
12. Čečejovce 8 2 2 4 12:16 8
13. Turňa n/B 8 2 1 5 16:13 7
14. Betliar 8 1 1 6 11:31 4

ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Petrovce n/Lab. 4:2 (2:1), G: Husovský (11m), Zubaľ, Antoš, Michalko - Gačko, Kondžura.

Budkovce - Parchovany 1:1 (1:0), G: Mika - Kuriško.

Úpor - Trakany 1:0 (1:0), G: Rugolský.

Borša - Krišovská Liesková 7:0 (2:0), G: Kavčak 3, Vaszily, Krokus, Nagy, Kováč.

Čičarovce - Zalužice 5:0 (1:0), G: Nagy, Szarvas, Hornyák, Hami, Černej.

Nacina Ves - Vinné 2:2 (1:1), G: Hajdučko (11m), Haluška - Duda 2.

Lastomír - Palín 0:1 (0:0), G: Štafura.

Tabuľka

1. Borša 8 5 1 2 20:9 16
2. Vinné 8 4 3 1 15:6 15
3. Lastomír 8 5 0 3 13:6 15
4. Cejkov 8 5 0 3 17:12 15
5. Čičarovce 8 4 1 3 16:12 13
6. Nacina Ves 8 3 4 1 9:7 13
7. Palín 8 4 0 4 11:13 12
8. Úpor 8 3 2 3 11:13 11
9. Budkovce 8 3 2 3 9:12 11
10. Petrovce n/Lab. 8 3 0 5 16:17 9
11. Trakany 8 3 0 5 17:19 9
12. Zalužice 8 3 0 5 14:16 9
13. Parchovany 8 2 1 5 10:18 7
14. Krišovská Liesková 8 2 0 6 9:27 6

PODTATRANSKÁ

Smižany - Sp. Bystré 3:1 (2:0), G: Hagara 2, Kotrády - Šuster.

Kežmarok - Mária Huta 0:4 (0:2), G: Matúš Hudák 4 (2 z 11m).

Prakovce - Levoča 2:2 (0:1), G: Demčák, Mihálik - Kramarčík, Kopaničák, ČK: Csiszar (domáci).

Kravany - Poprad B 1:1 (0:0), G: Dvorožňák - Ferenc.

Toporec - Teplička 1:1 (1:0), G: Pompa - Melega.

Sp. Belá - Helcmanovce 3:1 (0:1), G: Milaňák, Heutschy, Slodičák - Hudák.

Nálepkovo - Hrabušice 3:3 (1:1), G: Víboch 2, Gál - Kukura ml., Kukura st., Oravec.

Tabuľka

1. Smižany 8 6 0 2 18:8 18
2. Poprad B 8 5 1 2 19:8 16
3. Sp. Belá 8 5 0 3 20:10 15
4. Mária Huta 8 5 0 3 19:15 15
5. Hrabušice 8 4 2 2 26:14 14
6. Nálepkovo 8 4 2 2 16:10 14
7. Kravany 8 4 1 3 15:9 13
8. Teplička 8 3 3 2 12:11 12
9. Helcmanovce 8 3 2 3 8:13 11
10. Levoča 8 2 2 4 18:19 8
11. Prakovce 8 2 2 4 7:14 8
12. Sp. Bystré 8 2 2 4 11:19 8
13. Toporec 8 1 3 4 9:19 6
14. Kežmarok 8 0 0 8 2:31 0

Ďalší program

IV. liga

SEVER
Program 11. kola, 5. 10. o 14.30 hod.: St. Ľubovňa – Pušovce, Sp. Podhradie – Fintice, Medzilaborce – Svidník, Zámutov – Kendice, Kračúnovce – Raslavice, Radvaň n/L – Štrba, Svit – Dl. Klčovo, Pakostov – Ľubotice.

JUH
Program 11. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Rožňava – Sp. Vlachy. 5. 10. o 14.30 hod.: Šaca – Rudňany, Čaňa – Kr. Chlmec, Strážske – Michaľany, V. Horeš – Poproč, Krompachy – V. Folkmar, V. Kapušany – Medzev, Kalša – Sobrance.

V. liga

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 9. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Gem. Hôrka – Ťahanovce. 5. 10. o 10.45 hod.: Geča – Turňa n/B, o 14.30 hod.: M. Ida – Dobšiná, Kokšov Bakša – Krs. Podhradie, Sokoľany – Koš. N. Ves, Betliar – Gem. Poloma, Čečejovce – Ďurkov.

ZEMPLÍNSKA
Program 9. kola, 5. 10. o 14.30 hod.: Palín – Cejkov, Vinné – Lastomír, Zalužice – Nacina Ves, Kriš. Liesková – Čičarovce, Trakany – Borša, Parchovany – Úpor, Petrovce n/L – Budkovce.

VIHORL.-DUKELSKÁ
Program 9. kola, 5. 10. o 14.30 hod.: Stakčín – Bystré, Humenné – Udavské, Hanušovce n/T – Soľ, Sedliská – Čierne n/T, Sačurov – Kamenica n/C, Niž. Hrušov – Kochanovce, Breznica – Vyš. Mirošov.

ŠARIŠSKÁ
Program 9. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Gaboltov – Kľušov. 5. 10. o 14.30 hod.: Demjata – Dlhá Lúka, Šar. Michaľany – Uzovce, Malcov – Chmiňany, Gerlachov – Šiba, Záhradné – M. Šariš, Beloveža – V. Šariš.

PODTATRANSKÁ
Program 9. kola, 4. 10. o 14.30 hod.: Mária Huta – Prakovce. 5. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – Smižany, Poprad B – Toporec, o 14.30 hod.: Helcmanovce – Nálepkovo, Teplička – Sp. Belá, Levoča – Kravany, Sp. Bystré – Kežmarok.

tasr

Neprehliadnite tiež

Jaurová o Kulturparku: Bolo jasné, že môžu nastať problémy

Upozorňovala, že december 2012 nemusí byť reálny.

Most cez Ružín by mali otvoriť v nedeľu 10. decembra ráno

Riaditeľ úradu KSK má pre motoristov dobrú správu.

Súkromný dom smútku v Košiciach nakoniec bude

Odvolanie úrad zamietol, zázemie už stojí.

MY pomáhame

Vysnívaný dom mladej rodinke pohltili plamene

Katarína: Bagristovi do neho stačilo ťuknúť a celý sa rozsypal.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí a čo robiť, ak si chcem šetriť každý mesiac po troche? Denník SME sa pokúsil objasniť niektoré známejšie druhy sporenia.

EKONOMIKA

Firma, ktorej zadržali kamióny: Hľadáte problém tam, kde nie je

North Sea Express je podozrivá z vykorisťovania.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 208
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 449
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 599
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 604
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 103
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 043
  7. Eilat: Slnko, teplo a zábava 1 939
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 751
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 718
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 643

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop