Korzár logo Korzár
Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Divoká prestrelka pod Spišským hradom nemala víťaza

Hrali sa ďalšie zápasy futbalovej IV. a V. ligy.

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

SEVER

Fintice – Pušovce 1:3 (1:0), G: Silvai - Dragan, Andrič, Seman

St. Ľubovňa – Svidník 0:2 (0:2), Paňko, Mikyta, ČK: J. Kosturko (domáci)

Sp. Podhradie – Kendice 4:4 (1:0), Maliňák 2, Neuvirth, Hric - Beliš 2, Čuha, Korinko

Medzilaborce – Raslavice 4:1 (1:0), Gavula (11m), Hrehorčík, Guba, Benet – Matvej

Zámutov – Štrba 5:1 (3:0), Hricov 3, Juhas, Dzurovčin – Kšenzakovič

Kračúnovce - Dlhé Klčovo 3:1 (1:1), Mašlej, Kaňuch, Nazarej – Babjak

Radvaň n/L – Ľubotice 4:0 (3:0), Kuzma 2, Tomčák, Kudlač

Svit – Pakostov 1:1 (0:0), Jambor – Rudy.

Tabuľka

1. Pušovce 9 9 0 0 27:5 27
2. Dlhé Klčovo 9 6 2 1 25:11 20
3. Svidník 9 4 3 2 16:16 15
4. Pakostov 9 4 2 3 18:15 14
5. Kračúnovce 9 4 2 3 10:8 14
6. Kendice 9 3 4 2 16:20 13
7. Štrba 9 4 0 5 19:17 12
8. Svit 9 3 3 3 12:10 12
9. Zámutov 9 4 0 5 20:20 12
10. Medzilaborce 9 4 0 5 18:23 12
11. Radvaň n/L 9 3 2 4 16:15 11
12. St. Ľubovňa 9 3 1 5 13:21 10
13. Sp. Podhradie 9 2 3 4 15:17 9
14. Ľubotice 9 2 3 4 12:18 9
15. Raslavice 9 1 3 5 8:18 6
16. Fintice 9 1 2 6 9:20 5

JUH

Kr. Chlmec – Rudňany 2:2 (1:1), Batta, Berezňák - Matovič, Kováč, ČK: Matovič, Božoch (hostia)

Šaca – Michaľany 3:0 (2:0), Baltovič, Človečko, Vilner

Čaňa – Poproč 4:1 (1:1), Boda 2, Lučkai, Ružička - Bajerovský (11m)

Strážske – V. Folkmar 2:1 (1:1), Karafa 2 – Školník, ČK: Sovič, Hiriak (hostia)

V. Horeš – Medzev 2:0 (1:0), Zeher 2

Krompachy – Sp. Vlachy 1:2 (1:2), Kuriško (11m) - Legát, Kaľavský

V. Kapušany – Sobrance 0:2 (0:1), Lengiel, Rzaghovkii, ČK: Sabol (hostia)

Rožňava – Kalša 0:5 (0:0), Horňák 2, Maťaš, Miščík, Takáč. - podrobne o zápase

Tabuľka

1. Šaca 9 7 0 2 20:6 21
2. V. Horeš 9 6 3 0 12:2 21
3. Medzev 9 5 2 2 14:8 17
4. Kalša 9 4 3 2 19:11 15
5. V. Folkmar 9 4 3 2 16:9 15
6. Michaľany 9 5 0 4 8:11 15
7. Sobrance 9 4 2 3 21:14 14
8. Krompachy 9 4 2 3 17:13 14
9. Sp. Vlachy 9 3 2 4 15:11 11
10. V. Kapušany 9 3 2 4 7:9 11
11. Rožňava 9 3 2 4 13:16 11
12. Čaňa 9 3 1 5 10:17 10
13. Rudňany 9 1 5 3 7:9 8
14. Kr. Chlmec 9 2 2 5 12:22 8
15. Strážske 9 2 0 7 8:21 6
16. Poproč 9 0 3 6 5:25 3

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Kľušov - Bardejov-Dlhá Lúka 2:0 (1:0), G: Vaľko 2.

Demjata - Uzovce 4:0 (1:0), G: Valíček 2, Billy (11m), Halkovič.

Gaboltov - Chmiňany 1:2 (1:1), G: P. Javorský - Uličný 2.

Šar. Michaľany - Šiba 4:0 (0:0), G: Král 2, Adam, Kočík.

Malcov - M. Šariš 1:2 (1:1), G: Sališ (11m) - Grajcar, Poláček, ČK: Pribiš (hostia).

Gerlachov - V. Šariš 1:0 (1:0), G: Škvarla.

Záhradné - Beloveža 4:0 (0:0), G: Gomulec 2, Grešák, M. Krajňák.

Tabuľka

1. Kľušov 7 5 1 1 9:3 16
2. Chmiňany 7 4 2 1 16:10 14
3. Šar. Michaľany 7 4 1 2 14:4 13
4. Demjata 7 4 1 2 14:7 13
5. Záhradné 7 4 1 2 18:12 13
6. Malcov 7 3 3 1 15:7 12
7. Beloveža 7 4 0 3 10:10 12
8. Uzovce 7 3 1 3 13:14 10
9. Šiba 7 3 1 3 9:11 10
10. M. Šariš 7 2 1 4 8:13 7
11. Gaboltov 7 2 0 5 7:13 6
12. Gerlachov 7 2 0 5 5:13 6
13. Bardejov-Dlhá Lúka 7 1 1 5 7:16 4
14. V. Šariš 7 1 1 5 4:16 4

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Udavské - Bystré 2:1 (2:1), G: Ondica 2 - Gdovín, ČK: Hatala (hostia).

Stakčín - Soľ 3:1 (1:0), G: Šelepec, Veselovský, Vyschnevsky - Ladomerský.

Humenné - Čierne n/Top. 5:3 (3:1), G: Čerňa 3, Mižík, Bodnár - M. Cigán 3, ČK: Vajda (domáci).

Hanušovce n/Top. - Kamenica n/Cir. 3:0 (2:0), G: Verčimák (11m), Lacko, Horváth.

Sedliská - Kochanovce 1:3 (1:1), G: Vasiľov - Šimai, Sima, Kurimčák.

Sačurov - V. Mirošov 2:7 (1:4), G: Tokár 2 - Varga 2, Vaňko, Calko, Zápotocký, Kovalčík, Kentoš.

N. Hrušov - Breznica 3:2 (2:0), G: Šamo 2, Sabol - J. Zakovič, Homoľa, ČK: Vrábeľ (hostia).

Tabuľka

1. Hanušovce n/Top. 7 5 1 1 14:9 16
2. Humenné 7 5 0 2 17:13 15
3. Stakčín 7 5 0 2 12:10 15
4. V. Mirošov 7 4 1 2 21:11 13
5. Kochanovce 7 4 1 2 14:9 13
6. N. Hrušov 7 4 1 2 16:12 13
7. Soľ 7 3 2 2 13:9 11
8. Breznica 7 3 1 3 15:7 10
9. Čierne n/Top. 7 3 0 4 12:13 9
10. Udavské 7 3 0 4 8:15 9
11. Bystré 7 2 2 3 9:11 8
12. Kamenica n/Cir. 7 2 0 5 7:14 6
13. Sedliská 7 1 1 5 6:15 4
14. Sačurov 7 0 0 7 4:20 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Dobšiná - Turňa n/B 1:4 (1:2), G: Poliak - Balint, Jurko, Vislay, Peči.

Geča - Krh. Podhradie 6:1 (3:1), G: Papcun 2, V. Hutter 2, Figura, Prostredný - Kuzma.

M. Ida - Ťahanovce 5:3 (2:0), G: Surgent 2, Seman, Horský, Martinič - Koľvek 2 (1 z 11m), Pach.

Kokšov-Bakša - Koš. N. Ves 3:2 (1:1), G: Jesenský 2, I. Stolár - Papaj, Cibere.

Gem. Hôrka - Gem. Poloma 4:0 (2:0), G: Lippai 2, A. Bodnár, D. Bodnár.

Sokoľany - Ďurkov 3:4 (1:3), G: D. Varga 2, L. Varga - Sarvaš 2, Timura, Majny, ČK: Timura (hostia).

Betliar - Čečejovce 5:3 (3:1), G: Demeter 5 (1 z 11m) - Puškaš, J. Juhás, O. Juhás.

Tabuľka

1. Geča 7 6 1 0 20:3 19
2. Ďurkov 7 5 0 2 23:14 15
3. M. Ida 7 4 1 2 12:9 13
4. Kokšov-Bakša 7 4 0 3 15:12 12
5. Koš. N. Ves 7 4 0 3 13:11 12
6. Krh. Podhradie 7 4 0 3 11:14 12
7. Ťahanovce 7 3 1 3 14:15 10
8. Sokoľany 7 2 3 2 9:7 9
9. Gem. Hôrka 7 2 3 2 15:15 9
10. Turňa n/B. 7 2 1 4 14:10 7
11. Gem. Poloma 7 2 1 4 9:13 7
12. Dobšiná 7 2 0 5 8:19 6
13. Čečejovce 7 1 2 4 9:14 5
14. Betliar 7 1 1 5 11:27 4

ZEMPLÍNSKA

Lastomír - Cejkov 3:1 (1:1), G: Juraško 2, Verbič - Barna.

Palín - Nacina Ves 0:1 (0:0), G: Vaľko.

Vinné - Čičarovce 3:0 (2:0), G: Mesaroš 2, Duda.

Zalužice - Borša 1:2 (1:2), G: Capík (11m) - M. Nagy 2.

Krišovská Liesková - Úpor 2:4 (1:1), G: Satmári, Drančák - Balog, Ceperko, Rugovský, Hančikovský, ČK: Palágyi - Pipta.

Trakany - Budkovce 5:1 (2:1), G: Balint 2, Ballok, Kaša, Borisa - Palo, ČK: Vaňo (hostia).

Parchovany - Petrovce n/Lab. 3:1 (1:1), G: Kotuľák, Sopata, Pastelák - Šaffo.

Tabuľka

1. Lastomír 7 5 0 2 13:5 15
2. Vinné 7 4 2 1 13:4 14
3. Borša 7 4 1 2 13:9 13
4. Cejkov 7 4 0 3 13:10 12
5. Nacina Ves 7 3 3 1 7:5 12
6. Čičarovce 7 3 1 3 11:12 10
7. Budkovce 7 3 1 3 8:11 10
8. Zalužice 7 3 0 4 14:11 9
9. Petrovce n/Lab. 7 3 0 4 14:13 9
10. Trakany 7 3 0 4 17:18 9
11. Palín 7 3 0 4 10:13 9
12. Úpor 7 2 2 3 10:13 8
13. Parchovany 7 2 0 5 9:17 6
14. Krišovská Liesková 7 2 0 5 9:20 6

PODTATRANSKÁ

Nálepkovo - Smižany 3:0 (2:0), G: Víboch 2 (1 z 11m), Fabián.

Hrabušice - Sp. Belá 4:3 (3:0), G: Džadoň, Chrinko, Oravec, Kukura - Depta 2 (1 z 11m), Milaňák.

Helcmanovce - Toporec 2:0 (1:0), G: Pisko (11m), R. Maliňák.

Teplička - Kravany 2:1 (2:1), G: Lesnický, Biacovský - Vernarec.

Poprad B - Prakovce 2:0 (2:0), G: Regitko (11m), Ferenčák.

Levoča - Kežmarok 5:1 (2:2), G: Lešňovský 2 (1 z 11m), Kašper, Bartko (vlastný), Smolen (vlastný) - Pálfi.

Mária Huta - Sp. Bystré 5:1 (3:0), G: Škarbek 3, Hudák 2 (1 z 11m) - Jakubčák - podrobne o zápase

Tabuľka

1. Poprad B 7 5 0 2 18:7 15
2. Smižany 7 5 0 2 15:7 15
3. Hrabušice 7 4 1 2 23:11 13
4. Nálepkovo 7 4 1 2 13:7 13
5. Sp. Belá 7 4 0 3 17:9 12
6. Kravany 7 4 0 3 14:8 12
7. Mária Huta 7 4 0 3 15:15 12
8. Teplička 7 3 2 2 11:10 11
9. Helcmanovce 7 3 2 2 7:10 11
10. Sp. Bystré 7 2 2 3 10:16 8
11. Levoča 7 2 1 4 16:17 7
12. Prakovce 7 2 1 4 5:12 7
13. Toporec 7 1 2 4 8:18 5
14. Kežmarok 7 0 0 7 2:27 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA – SEVER
10. kolo, nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Pušovce – Pakostov, Ľubotice – Svit, Dl. Klčovo – Radvaň n/L, Štrba – Kračúnovce, Raslavice – Zámutov, Kendice – Medzilaborce, Svidník – Sp. Podhradie, Fintice – St. Ľubovňa.

IV. LIGA – JUH
10. kolo, sobota 27. 9. o 15.00 hod.: Rudňany – Kalša, Sobrance – Rožňava; nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Sp. Vlachy – V. Kapušany, Medzev – Krompachy, V. Folkmar – V. Horeš, Poproč – Strážske, Michaľany – Čaňa, Kr. Chlmec – Šaca.

V. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
8. kolo, sobota 27. 9. o 15.00 hod.: Turňa n/B – Čečejovce, Krs. Podhradie – M. Ida; nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Ďurkov – Betliar, Gem. Poloma – Sokoľany, Koš. N. Ves – Gem. Hôrka, Ťahanovce – Kokšov Bakša, Dobšiná – Geča.

ZEMPLÍNSKA
8. kolo, nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Čičarovce – Zalužice, Nacina Ves – Vinné, Lastomír – Palín, Cejkov – Petrovce n/L, Budkovce – Parchovany, Úpor – Trakany, Borša – Krišovská Liesková.

VIHORL.-DUKELSKÁ
8. kolo, nedeľa 28. 9. o 10.30 hod.: Kochanovce – Sačurov, o 15.00 hod.: Bystré – Breznica, Vyš. Mirošov – Niž. Hrušov, Kamenica n/C – Sedliská, Čierne n/T – Hanušovce n/T, Soľ – Humenné, Udavské – Stakčín.

ŠARIŠSKÁ
8. kolo, nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Dlhá Lúka – Beloveža, V. Šariš – Záhradné, M. Šariš – Gerlachov, Šiba – Malcov, Chmiňany – Šar. Michaľany, Uzovce – Gaboltov, Kľušov – Demjata.

PODTATRANSKÁ
8. kolo, sobota 27. 9. o 17.00 hod.: Spišská Belá – Helcmanovce; nedeľa 28. 9. o 12.00 hod.: Toporec – Teplička, o 15.00 hod.: Smižany – Spišské Bystré, Kežmarok – Mária Huta, Prakovce – Levoča, Kravany – Poprad B, Nálepkovo – Hrabušice.

tasr

Neprehliadnite tiež

Košické rozprávkové Vianoce budú mať dve centrá

Chystajú novinky vo výzdobe, nájomné v stánkoch má znížiť ceny.

Prešovský kraj ocenil výnimočné osobnosti a kolektívy

Ocenenia dostali známi folkloristi, športovec, spisovateľka, či kňaz.

Najprv ženu znásilnili, potom jej hodili na hlavu betón

Na súde sa dvaja priznali, jeden zapiera.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Zástupca firmy, ktorej zadržali 112 kamiónov: Hľadáte problém tam, kde nie je

Belgické úrady podozrievajú firmu North Sea Express, že vykorisťuje vodičov.

KOMENTÁRE

Môže byť Harabin škodcom?

Aj v pozícii radového sudcu vyzerá Harabin na nebezpečného škodcu.

KOMENTÁRE

Slovensko ničí lowcostová mentalita. Kedy s tým niečo urobíme?

Atmosféra nedôstojnosti nás ničí.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  2. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  3. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  4. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  9. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 15 979
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 559
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 592
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 901
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 086
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 1 920
  7. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 840
  8. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 822
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 695
  10. Moskva alebo Petrohrad? 1 324

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop