Korzár logo Korzár
Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)

IV. a V. liga: Divoká prestrelka pod Spišským hradom nemala víťaza

Hrali sa ďalšie zápasy futbalovej IV. a V. ligy.

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

SEVER

Fintice – Pušovce 1:3 (1:0), G: Silvai - Dragan, Andrič, Seman

St. Ľubovňa – Svidník 0:2 (0:2), Paňko, Mikyta, ČK: J. Kosturko (domáci)

Sp. Podhradie – Kendice 4:4 (1:0), Maliňák 2, Neuvirth, Hric - Beliš 2, Čuha, Korinko

Medzilaborce – Raslavice 4:1 (1:0), Gavula (11m), Hrehorčík, Guba, Benet – Matvej

Zámutov – Štrba 5:1 (3:0), Hricov 3, Juhas, Dzurovčin – Kšenzakovič

Kračúnovce - Dlhé Klčovo 3:1 (1:1), Mašlej, Kaňuch, Nazarej – Babjak

Radvaň n/L – Ľubotice 4:0 (3:0), Kuzma 2, Tomčák, Kudlač

Svit – Pakostov 1:1 (0:0), Jambor – Rudy.

Tabuľka

1. Pušovce 9 9 0 0 27:5 27
2. Dlhé Klčovo 9 6 2 1 25:11 20
3. Svidník 9 4 3 2 16:16 15
4. Pakostov 9 4 2 3 18:15 14
5. Kračúnovce 9 4 2 3 10:8 14
6. Kendice 9 3 4 2 16:20 13
7. Štrba 9 4 0 5 19:17 12
8. Svit 9 3 3 3 12:10 12
9. Zámutov 9 4 0 5 20:20 12
10. Medzilaborce 9 4 0 5 18:23 12
11. Radvaň n/L 9 3 2 4 16:15 11
12. St. Ľubovňa 9 3 1 5 13:21 10
13. Sp. Podhradie 9 2 3 4 15:17 9
14. Ľubotice 9 2 3 4 12:18 9
15. Raslavice 9 1 3 5 8:18 6
16. Fintice 9 1 2 6 9:20 5

JUH

Kr. Chlmec – Rudňany 2:2 (1:1), Batta, Berezňák - Matovič, Kováč, ČK: Matovič, Božoch (hostia)

Šaca – Michaľany 3:0 (2:0), Baltovič, Človečko, Vilner

Čaňa – Poproč 4:1 (1:1), Boda 2, Lučkai, Ružička - Bajerovský (11m)

Strážske – V. Folkmar 2:1 (1:1), Karafa 2 – Školník, ČK: Sovič, Hiriak (hostia)

V. Horeš – Medzev 2:0 (1:0), Zeher 2

Krompachy – Sp. Vlachy 1:2 (1:2), Kuriško (11m) - Legát, Kaľavský

V. Kapušany – Sobrance 0:2 (0:1), Lengiel, Rzaghovkii, ČK: Sabol (hostia)

Rožňava – Kalša 0:5 (0:0), Horňák 2, Maťaš, Miščík, Takáč. - podrobne o zápase

Tabuľka

1. Šaca 9 7 0 2 20:6 21
2. V. Horeš 9 6 3 0 12:2 21
3. Medzev 9 5 2 2 14:8 17
4. Kalša 9 4 3 2 19:11 15
5. V. Folkmar 9 4 3 2 16:9 15
6. Michaľany 9 5 0 4 8:11 15
7. Sobrance 9 4 2 3 21:14 14
8. Krompachy 9 4 2 3 17:13 14
9. Sp. Vlachy 9 3 2 4 15:11 11
10. V. Kapušany 9 3 2 4 7:9 11
11. Rožňava 9 3 2 4 13:16 11
12. Čaňa 9 3 1 5 10:17 10
13. Rudňany 9 1 5 3 7:9 8
14. Kr. Chlmec 9 2 2 5 12:22 8
15. Strážske 9 2 0 7 8:21 6
16. Poproč 9 0 3 6 5:25 3

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Kľušov - Bardejov-Dlhá Lúka 2:0 (1:0), G: Vaľko 2.

Demjata - Uzovce 4:0 (1:0), G: Valíček 2, Billy (11m), Halkovič.

Gaboltov - Chmiňany 1:2 (1:1), G: P. Javorský - Uličný 2.

Šar. Michaľany - Šiba 4:0 (0:0), G: Král 2, Adam, Kočík.

Malcov - M. Šariš 1:2 (1:1), G: Sališ (11m) - Grajcar, Poláček, ČK: Pribiš (hostia).

Gerlachov - V. Šariš 1:0 (1:0), G: Škvarla.

Záhradné - Beloveža 4:0 (0:0), G: Gomulec 2, Grešák, M. Krajňák.

Tabuľka

1. Kľušov 7 5 1 1 9:3 16
2. Chmiňany 7 4 2 1 16:10 14
3. Šar. Michaľany 7 4 1 2 14:4 13
4. Demjata 7 4 1 2 14:7 13
5. Záhradné 7 4 1 2 18:12 13
6. Malcov 7 3 3 1 15:7 12
7. Beloveža 7 4 0 3 10:10 12
8. Uzovce 7 3 1 3 13:14 10
9. Šiba 7 3 1 3 9:11 10
10. M. Šariš 7 2 1 4 8:13 7
11. Gaboltov 7 2 0 5 7:13 6
12. Gerlachov 7 2 0 5 5:13 6
13. Bardejov-Dlhá Lúka 7 1 1 5 7:16 4
14. V. Šariš 7 1 1 5 4:16 4

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Udavské - Bystré 2:1 (2:1), G: Ondica 2 - Gdovín, ČK: Hatala (hostia).

Stakčín - Soľ 3:1 (1:0), G: Šelepec, Veselovský, Vyschnevsky - Ladomerský.

Humenné - Čierne n/Top. 5:3 (3:1), G: Čerňa 3, Mižík, Bodnár - M. Cigán 3, ČK: Vajda (domáci).

Hanušovce n/Top. - Kamenica n/Cir. 3:0 (2:0), G: Verčimák (11m), Lacko, Horváth.

Sedliská - Kochanovce 1:3 (1:1), G: Vasiľov - Šimai, Sima, Kurimčák.

Sačurov - V. Mirošov 2:7 (1:4), G: Tokár 2 - Varga 2, Vaňko, Calko, Zápotocký, Kovalčík, Kentoš.

N. Hrušov - Breznica 3:2 (2:0), G: Šamo 2, Sabol - J. Zakovič, Homoľa, ČK: Vrábeľ (hostia).

Tabuľka

1. Hanušovce n/Top. 7 5 1 1 14:9 16
2. Humenné 7 5 0 2 17:13 15
3. Stakčín 7 5 0 2 12:10 15
4. V. Mirošov 7 4 1 2 21:11 13
5. Kochanovce 7 4 1 2 14:9 13
6. N. Hrušov 7 4 1 2 16:12 13
7. Soľ 7 3 2 2 13:9 11
8. Breznica 7 3 1 3 15:7 10
9. Čierne n/Top. 7 3 0 4 12:13 9
10. Udavské 7 3 0 4 8:15 9
11. Bystré 7 2 2 3 9:11 8
12. Kamenica n/Cir. 7 2 0 5 7:14 6
13. Sedliská 7 1 1 5 6:15 4
14. Sačurov 7 0 0 7 4:20 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Dobšiná - Turňa n/B 1:4 (1:2), G: Poliak - Balint, Jurko, Vislay, Peči.

Geča - Krh. Podhradie 6:1 (3:1), G: Papcun 2, V. Hutter 2, Figura, Prostredný - Kuzma.

M. Ida - Ťahanovce 5:3 (2:0), G: Surgent 2, Seman, Horský, Martinič - Koľvek 2 (1 z 11m), Pach.

Kokšov-Bakša - Koš. N. Ves 3:2 (1:1), G: Jesenský 2, I. Stolár - Papaj, Cibere.

Gem. Hôrka - Gem. Poloma 4:0 (2:0), G: Lippai 2, A. Bodnár, D. Bodnár.

Sokoľany - Ďurkov 3:4 (1:3), G: D. Varga 2, L. Varga - Sarvaš 2, Timura, Majny, ČK: Timura (hostia).

Betliar - Čečejovce 5:3 (3:1), G: Demeter 5 (1 z 11m) - Puškaš, J. Juhás, O. Juhás.

Tabuľka

1. Geča 7 6 1 0 20:3 19
2. Ďurkov 7 5 0 2 23:14 15
3. M. Ida 7 4 1 2 12:9 13
4. Kokšov-Bakša 7 4 0 3 15:12 12
5. Koš. N. Ves 7 4 0 3 13:11 12
6. Krh. Podhradie 7 4 0 3 11:14 12
7. Ťahanovce 7 3 1 3 14:15 10
8. Sokoľany 7 2 3 2 9:7 9
9. Gem. Hôrka 7 2 3 2 15:15 9
10. Turňa n/B. 7 2 1 4 14:10 7
11. Gem. Poloma 7 2 1 4 9:13 7
12. Dobšiná 7 2 0 5 8:19 6
13. Čečejovce 7 1 2 4 9:14 5
14. Betliar 7 1 1 5 11:27 4

ZEMPLÍNSKA

Lastomír - Cejkov 3:1 (1:1), G: Juraško 2, Verbič - Barna.

Palín - Nacina Ves 0:1 (0:0), G: Vaľko.

Vinné - Čičarovce 3:0 (2:0), G: Mesaroš 2, Duda.

Zalužice - Borša 1:2 (1:2), G: Capík (11m) - M. Nagy 2.

Krišovská Liesková - Úpor 2:4 (1:1), G: Satmári, Drančák - Balog, Ceperko, Rugovský, Hančikovský, ČK: Palágyi - Pipta.

Trakany - Budkovce 5:1 (2:1), G: Balint 2, Ballok, Kaša, Borisa - Palo, ČK: Vaňo (hostia).

Parchovany - Petrovce n/Lab. 3:1 (1:1), G: Kotuľák, Sopata, Pastelák - Šaffo.

Tabuľka

1. Lastomír 7 5 0 2 13:5 15
2. Vinné 7 4 2 1 13:4 14
3. Borša 7 4 1 2 13:9 13
4. Cejkov 7 4 0 3 13:10 12
5. Nacina Ves 7 3 3 1 7:5 12
6. Čičarovce 7 3 1 3 11:12 10
7. Budkovce 7 3 1 3 8:11 10
8. Zalužice 7 3 0 4 14:11 9
9. Petrovce n/Lab. 7 3 0 4 14:13 9
10. Trakany 7 3 0 4 17:18 9
11. Palín 7 3 0 4 10:13 9
12. Úpor 7 2 2 3 10:13 8
13. Parchovany 7 2 0 5 9:17 6
14. Krišovská Liesková 7 2 0 5 9:20 6

PODTATRANSKÁ

Nálepkovo - Smižany 3:0 (2:0), G: Víboch 2 (1 z 11m), Fabián.

Hrabušice - Sp. Belá 4:3 (3:0), G: Džadoň, Chrinko, Oravec, Kukura - Depta 2 (1 z 11m), Milaňák.

Helcmanovce - Toporec 2:0 (1:0), G: Pisko (11m), R. Maliňák.

Teplička - Kravany 2:1 (2:1), G: Lesnický, Biacovský - Vernarec.

Poprad B - Prakovce 2:0 (2:0), G: Regitko (11m), Ferenčák.

Levoča - Kežmarok 5:1 (2:2), G: Lešňovský 2 (1 z 11m), Kašper, Bartko (vlastný), Smolen (vlastný) - Pálfi.

Mária Huta - Sp. Bystré 5:1 (3:0), G: Škarbek 3, Hudák 2 (1 z 11m) - Jakubčák - podrobne o zápase

Tabuľka

1. Poprad B 7 5 0 2 18:7 15
2. Smižany 7 5 0 2 15:7 15
3. Hrabušice 7 4 1 2 23:11 13
4. Nálepkovo 7 4 1 2 13:7 13
5. Sp. Belá 7 4 0 3 17:9 12
6. Kravany 7 4 0 3 14:8 12
7. Mária Huta 7 4 0 3 15:15 12
8. Teplička 7 3 2 2 11:10 11
9. Helcmanovce 7 3 2 2 7:10 11
10. Sp. Bystré 7 2 2 3 10:16 8
11. Levoča 7 2 1 4 16:17 7
12. Prakovce 7 2 1 4 5:12 7
13. Toporec 7 1 2 4 8:18 5
14. Kežmarok 7 0 0 7 2:27 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA – SEVER
10. kolo, nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Pušovce – Pakostov, Ľubotice – Svit, Dl. Klčovo – Radvaň n/L, Štrba – Kračúnovce, Raslavice – Zámutov, Kendice – Medzilaborce, Svidník – Sp. Podhradie, Fintice – St. Ľubovňa.

IV. LIGA – JUH
10. kolo, sobota 27. 9. o 15.00 hod.: Rudňany – Kalša, Sobrance – Rožňava; nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Sp. Vlachy – V. Kapušany, Medzev – Krompachy, V. Folkmar – V. Horeš, Poproč – Strážske, Michaľany – Čaňa, Kr. Chlmec – Šaca.

V. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
8. kolo, sobota 27. 9. o 15.00 hod.: Turňa n/B – Čečejovce, Krs. Podhradie – M. Ida; nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Ďurkov – Betliar, Gem. Poloma – Sokoľany, Koš. N. Ves – Gem. Hôrka, Ťahanovce – Kokšov Bakša, Dobšiná – Geča.

ZEMPLÍNSKA
8. kolo, nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Čičarovce – Zalužice, Nacina Ves – Vinné, Lastomír – Palín, Cejkov – Petrovce n/L, Budkovce – Parchovany, Úpor – Trakany, Borša – Krišovská Liesková.

VIHORL.-DUKELSKÁ
8. kolo, nedeľa 28. 9. o 10.30 hod.: Kochanovce – Sačurov, o 15.00 hod.: Bystré – Breznica, Vyš. Mirošov – Niž. Hrušov, Kamenica n/C – Sedliská, Čierne n/T – Hanušovce n/T, Soľ – Humenné, Udavské – Stakčín.

ŠARIŠSKÁ
8. kolo, nedeľa 28. 9. o 15.00 hod.: Dlhá Lúka – Beloveža, V. Šariš – Záhradné, M. Šariš – Gerlachov, Šiba – Malcov, Chmiňany – Šar. Michaľany, Uzovce – Gaboltov, Kľušov – Demjata.

PODTATRANSKÁ
8. kolo, sobota 27. 9. o 17.00 hod.: Spišská Belá – Helcmanovce; nedeľa 28. 9. o 12.00 hod.: Toporec – Teplička, o 15.00 hod.: Smižany – Spišské Bystré, Kežmarok – Mária Huta, Prakovce – Levoča, Kravany – Poprad B, Nálepkovo – Hrabušice.

tasr

Neprehliadnite tiež

Záhradkári nemajú vodu, niekde ani pozemky

Na stavbu na cudzom pozemku stavebné povolenie nedostanete.

Minúta po minúte: Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie, má už 248 obetí

Tisíce ľudí utekali ulicami, aby ich nezasiahli padajúce budovy.

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Minúta po minúte: Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie, má už 248 obetí

Zabíjali padajúce budovy, medzi obeťami sú aj deti.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

ŠPORT

Saganov debut na MS: žalúdočné problémy a hnev

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  7. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  8. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  10. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  1. Slovenské mestá môžu využiť eurofondy na zelené strechy
  2. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  3. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  4. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  5. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  6. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  7. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  8. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  9. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  10. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 9 218
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 5 259
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 899
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 526
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 622
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 597
  7. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 1 353
  8. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 227
  9. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 139
  10. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 129

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop