Korzár logo Korzár
Streda, 27. október, 2021 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - 20. a 21. septembra

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Burza starožitností

KOŠICE. V sobotu sa môžete zúčastniť obľúbenej burzy v Budimíre, v nedeľu bude opäť v Košiciach na Dominikánskom námestí. Zaujímavé predmety nakúpite alebo predáte od 8.00 do 12.00 hod.

Open Fest III

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

KOŠICE. Pokračovanie hudobného festivalu v Amfiku bude v sobotu o 16.00 hod. Vypočujete si Metalindu, Braňa Mojseja a Challenge, Rightdoor, Podfuck a Midnight Scream.

Kysucký prameň z Oščadnice

KOŠICE. Dvojhodinový koncert heligonkárov začína v sobotu o 18.00 hod. v Historickej radnici.

Jojka v meste

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Televízia Joj privezie v nedeľu na Hlavnú ulicu moderátorov a redaktorov, ktorých poznáte z obrazoviek. Program od skorého popoludnia oživia aj vystúpenia kapiel a autogramiády.

Týždeň mobility

KOŠICE. Mesto Košice sa zapojilo do Európskeho týždňa mobility. Vyzýva Košičanov, aby do pondelka vymenili autá napríklad za MHD, bicykle či korčule. Program vyvrcholí cez víkend. DPMK pripravil na sobotu už tradičnú súťaž „Kto skôr“. Cieľom je zistiť, či sa od Auparku (štart o 7.45) dostane skôr k Soche Jána Pavla II. v Barci električka, autobus, skúter, cyklista, korčuliar alebo bežec. DPMK otvorí v sobotu od 9.30 do 17.30 hod. aj svoje brány verejnosti vo vozovni na Bardejovskej. V nedeľu a pondelok bude MHD zadarmo. V pondelok sa zmenia parkovacie miesta na Strojárenskej ulici na verejný priestor s kvetinovou výzdobou a športovými aktivitami.

Skryť Vypnúť reklamu

Prešovský región

Dni chleba

CHMEĽOVÁ. Na ihrisku v Chmeľovej (okres Bardejov) sa v sobotu začnú dvojdňové Chmeľovské dni chleba, v rámci 15. folklórnych slávností, pri príležitosti 600. výročia prvej písomnej zmienky o obci. Program začne o 9.00 vyhlásením súťaže, na poludnie sa budú variť tradičné ľudové jedlá a o 15.30 bude stretnutie obyvateľov obce v kultúrnom dome, ochutnávka jedál, ľudová hudba a vyhodnotenie súťaže O najchutnejší chlebík.

Cyklopátranie, Cyklišťanka

PREŚOV. V Kolmanovej záhrade štartuje v sobotu o 8.30 strategická terénna hra v meste a jeho okolí na bicykli Cyklopátranie. Na cyklistov čaká trasa s pätnástimi kontrolnými bodmi, ktoré môžu s pomocou mapy vyhľadať a navštíviť. Čím viac stanovíšť počas štyroch hodín absolvujú, tým vyšší počet bodov získajú. Ďalej bude v sobotu sprístupnený velodorom. A o 15.00 sa na netradičnom mieste Duchnovičovho námestia predstaví príležitostná dychová skupina Cyklišťanka (Jobus, Maco a spol.).

Bumerang

Skryť Vypnúť reklamu

PREŠOV. Coutnry legenda šarišských končín Bumerang zahrá v sobotu od 20. hod. v pivárni Slávia na Sídlisku III.

Pierott Day

PREŠOV. Charitatívny Pierott Day bude v sobotu od 13.30 v lanovom centre na Sídlisku III. V programe bude športová súťaž Hero Race, penalty, karaoke pod vedením Fredyho Ferenca, tanec pod vedením Mira Vybírala a vystúpenie folklórneho súboru Sedličan.

Volejbalisti deťom

PREŠOV. V sobotu sa na Delni od 9. hod. bude konať dobročinná športová akcia Volejbalisti deťom, v prospech združenia Deťom pre život. Okrem turnaja bude jej súčasťou grilovačka a od 13. hod. kultúrny program so skupinou Ferkovci, gymnastkami Charm, tanečnou zumbou pre deti s Aďou Petrovičovou a s hudobným objavom Chris Elly Forgac.

Dostihy

PREŠOV. V jazdeckom areáli pokračujú v sobotu Prešovské trhy dostihmi (14.00) i kultúrnym programom: The Shadoogies (16.00), Žobráci (17.30). Večer (po 19.00) bude finále skokového pohára jazdeckej oblasti Košice a Prešov - seniori (4 jazdci so vzájomným striedaním 4 koní), pri umelom osvetlení.

Čierno-Biely Svet

PREŠOV. Folklórny súbor Vranovčan uvedie svoj program Čierno-Biely Svet v sobotu o 18.30 na veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského. Tanečné divadlo odkrýva videnie sveta v niekoľkých podobách, ideovo viazané na silné emócie. Je to príbeh zakázanej lásky, plný smiechu a sĺz, ktorý vznikol k 45. výročiu vzniku súboru.

Slniečko

PREŠOV. Ako sa Slniečko narodilo. Astronomickú rozprávku pre deti od 4 rokov uvedie pod umelou oblohou Hvezdáreň a planetárium v sobotu.

Ida

SABINOV. Klubový poľský film Ida z prehliadky Projekt 100 premietne v sobotu o 19. hod. sabinovské kino Torysa. Originálny poetický príbeh hľadania vlastnej identity, ktorý je modernou poctou klasickej kinematografii 60. rokov.

Dyňobranie

PREŠOV. V záhradníctve na Duklianskej ulici sa počas sobotňajšieho dňa bude konať Dyňobranie. Na návštevníkov v sobotu od 10. hod. čaká vyrezávanie dýň (tekvíc), výroba jesennej dekorácie, halloweenske maľovanie na tvár i dyňové špeciality, príde aj skupina BB Country.

Dida + B2L

PREŚOV. Back2Love, prešovskí houseoví dídžeji, sa spoja na spoločnej šou s džezovou speváčkou Dianou „Didou“ Dunčkovou. Akcia bude v sobotu o 21. hod. v Drinkine, vystúpia ArNosth, TmO, Funkjackers, Blazey, Gurry with Dida, Overhaul & Gurry.

Deň Nižnohrabovčanov

NIŽNÝ HRABOVEC. V obci Nižný Hrabovec (okres Vranov nad Topľou) bude sobota patriť remeselníkom, včelárom a v popoludňajšom kultúrnom programe vystúpi detský folklórny súbor Hrabovka a ďalšie tri zoskupenia.

Návrat rytierov

KAPUŠANY. V Kapušanoch pri Prešove zažijú v nedeľu návštevníci Návrat rytierov na Kapušiansky hrad. O 14. hod. sa bude dobýjať, o 16. hod. prídu na rad vystúpenia šermiarských či historických skupín Sarus, Aramis, Fatima, Cohors, Sokoliari, Strážcovia pravých pokladov storočí, Šarišská pechota a ďalších.

Ženba

PREŠOV. Malá scéna DJZ bude v nedeľu o 18.30 patriť klasike. Nesmrteľná komédia Ženba klasika ruskej drámy a divadla Gogoľa hovorí o ťažkostiach s vydajom panny Agáty a ženbou starého mládenca Podkolesina.

Burza

PREŠOV. II. Prešovská zberateľská burza sa uskutoční v nedeľu od 9.00 do 16.30 v sále PKO Čierny orol. Spolu s hostiteľmi na ňu pozývajú tunajší filatelisti. Pôjde o burzu mincí, bankoviek, medailí, známok, odznakov, pohľadníc, kníh, tel. kariet, bižutérie, hračiek, modelov áut, železníc, lietadiel, pivných etikiet, CD, platní, DVD, videopásov...

Speváci - seniori

NIŽNÝ HRABOVEC. Nedeľná sv. omša, následná posviacka kultúrneho domu a o 14. hod. 5. ročník Okresnej prehliadky speváckych skupín seniorov. To všetko čaká na zvedavcov v obci Nižný Hrabovec (okres Vranov nad Topľou).

Obecné slávnosti

CHMEĽOVÁ. V nedeľu vyvrcholia v Chmeľovej (okres Bardejov) obecné slávnosti Chmeľovské dni chleba. O 8.30 sa uskutoční sv. liturgia v miestnom chráme, o 15.00 kultúrny program v kultúrnom dome pri príležitosti 600. výročia prvej písomnej zmienky o obci. Vystúpi na ňom folklórny súbor Makovica Svidník, dedinská folklórna skupina Stebníčanka, Martin a Ivana Karašovci z Kamienky, Marianna Štovková-Železná z Chmeľovej, družobní hostia z Poľska, deti z miestnej základnej školy.

Koníky

PREŠOV. Parkúrová súťaž vyvrcholí v nedeľu na trhoch v jazdeckom areáli. Slávnostný nástup jazdcov a koní bude o 10.00, o 15.30 príde Duo Rozmaj a o 16.00 skupina Dixieland.

Kysucký prameň z Oščadnice

PREŠOV. V kine Scala sa v nedeľu o 16. hod. uskutoční dvojhodinový koncert majstrov heligónky, ktorí si hovoria Kysucký prameň z Oščadnice.

Kollárovci

SABINOV. Mestské kultúrne stredisko v Sabinove pozýva v nedeľu o 18.30 na koncert kapely Kollárovci. Uvedie program „Goraľu cy či ne žaľ“, hosťom bude ľudový rozprávač Jožko Jožka.

Súčasné umenie

NIŽNÝ HRUŠOV. V Nižnom Hrušove (okres Vranov nad Topľou) sa v nedeľu uskutoční aukcia súčasného umenia. Začne sa o 20. hod.

Šindliarska sedemnástka

ŠINDLIAR. Turistický klub Medzvedza skala Šindliar pripravil ôsmy ročník turistického podujatia Šindliarska sedemnástka. Zraz bude v nedeľu o 7.45 pri Sultánke v Šindliari (okres Prešov). Trasa: Uzovské Pekľany - Močiare - Kamenna - Marduňa - Renčišov - Búče jazierko - Ku obrazku - Šindliar.

Tatranský región

Dni filatelie v Poprade

POPRAD. V Poprade sa v sobotu a nedeľu koná 31. ročník Dní filatelie Slovenska. Prednášková časť bude v sobotu od 10. hod. v Tatranskej galérii. Vyhlásia aj výsledky ankety o najkrajšiu poštovú známku za rok 2013. V nedeľu bude v priestoroch Strednej odbornej školy na Okružnej ulici v Poprade Podtatranská filatelistická burza.

Divadlo Cililing z Prešova

STARÁ ĽUBOVŇA. V nedeľu o 14.00 v Dome kultúry vystúpia divadelníci z Prešova s predstavením pre deti.

Strážske hry

STRÁŽE POD TATRAMI. V sobotu o 14.00 h sa stretnú popradské mestské kluby na futbalovom ihrisku v Strážach pod Tatrami, zmerajú si sily a zabavia sa počas pestrých kultúrnych vstupov.

Spievankovo

POPRAD. V nedeľu o 10.00 h v divadelnej sále Domu kultúry v Poprade vystúpia Mária Podhradská a Richard Čanaky. Predpredaj vstupeniek v MC Bambino.

eZRAZ – Tatry nechcú CO2

STARÝ SMOKOVEC. V sobotu od 11.00 do 17.00 h sa na Hrebienku bude konať medzinárodný zraz elektrických vozidiel s pokusom o zápis do Knihy slovenských rekordov. Čakajú vás bezemisná a nehlučná spanilá jazda tatranskými cestami, preteky elektromobilov do vrchu, verejná prehliadka vozidiel na elektrický pohon. Bude pripravená eZóna, kde bude možné vyskúšať si elektromobily.

The best song ever

STARÝ SMOKOVEC. V sobotu o 19.00 h v kaviarni hotela Smokovec zaznejú klavírne melódie v podaní Radoslava Gorčiho z Kežmarku.

Večer s hudbou

STARÝ SMOKOVEC. Každú sobotu si môžete pri kolibe Kamzík vychutnať jesenné večery sprevádzané rómskymi melódiami.

Zemplínsky región

Kino Fajn

HUMENNÉ. V sobotu a nedeľu premietne americký romantický film Zostaň so mnou. Začiatok premietania je o 19.30 hod.

Kino Centrum

MICHALOVCE. V sobotu a nedeľu premietne o 18.00 hod. romantický film Zostaň so mnou. V sobotu a v nedeľu je o 20.00 hod. na programe film Labyrint: Útek. V nedeľu o 16.30 hod. premietne animovanú rodinnú komédiu Hurá do praveku.

Kino Centrum

SNINA. V sobotu premietne americkú komédiu Blended. Začiatok premietania je o 19.30 hod. V nedeľu premietne animovaný americký film Lietadlá 2. Začiatok premietania je o 16.00 hod. V nedeľu premietne americký akčný katastrofický film V oku búrky. Začiatok premietania je o 19.30 hod.

Dinopark

HUMENNÉ. V sobotu 20. od 10.00 do 18.00 hod. a nedeľu od 10.00 do 15.00 hod. sa v Dinoparku uskutoční nonstop premietanie 15-minútového filmu Príbeh mláďaťa vo forme 3D. Počas akcie bude v Dome kultúry sprístupnená zoo – živé zvieratá v teráriách. Na námestí uvidíte expozíciu 3 modelov dinosaurov.

Imaginatívna poetika vo fotografii Gabriela Kosmályho

HUMENNÉ. Vo výstavnej sieni Vihorlatského osvetového strediska je výstava fotografa Gabriela Kosmályho, ktorá potrvá do 24. októbra. Je súčasťou trojdňového fotografického plenéru, ktorý trvá do nedele.

Pohľad z môjho okna

HUMENNÉ. Vo foyer Vihorlatského strediska je výstavy fotografa Jozefa Lauruského pod názvom Pohľad z môjho okna. Výstava potrvá do 30. októbra. Je súčasťou trojdňového fotografického plenéru, ktorý trvá do nedele.

Bye Bye leto

TREBIŠOV. V nedeľu sa v amfiteátri uskutoční zábavné popoludnie Bye Bye leto. Program sa začína o 15.00 hod.

Spišský región

Geológia hrou

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu od 9. do 16. hod. sa uskutoční Deň otvorených dverí Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra v Spišskej Novej Vsi. Počas dňa je pripravené prednáškové pásmo na témy Zosuvy na Slovensku, 3D modelovanie geologickej stavby, Podzemné vody a nerastné suroviny Slovenska. Vo dvore regionálneho centra sa uskutočnia praktické ukážky v ryžovaní zlata pre deti, ukážky prístrojového vybavenia geológa v teréne. Vo vestibule si budú môcť návštevníci pozrieť horniny a skameneliny.

Dni európskeho kultúrneho dedičstva

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva 2014 sú sprístupnené chrámové cirkevné pamiatky. Program bude prebiehať aj v týchto zariadeniach: Galéria umelcov Spiša. Vstupy na výstavy sú v sobotu od 9. do 13. hod. V nedeľu o 18. hod. v kaštieli Markušovce bude koncert v rámci hudobného festivalu Ars antiqua Europae in via Gothica 2014.

Hamlet v Kontra

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu o 19. hod. ponúka Divadlo Kontra Hamleta.

Spišské divadlo

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Spišské divadlo pripravilo na nedeľu o 15. hod. rozprávku M. Žitného Dlhý, Široký a Bystrozraký.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu o 19. hod. premietne kino Mier romantický film USA Zostaň so mnou. V sobotu a nedeľu o 17. hod. rozprávku so slovenským dabingom Útek z planéty Zem. V nedeľu o 19. hod. anglický film s českými titulkami Skôr než zaspím.

Kino v Levoči

LEVOČA. V sobotu o 19. hod. premietne kino v Levoči mysteriózny thriller Skôr než zaspím (premiéra na Slovensku).

Dni mesta Krompachy

KROMPACHY. Až do nedele žijú Krompachy Dňami mesta a XXIII. Krompašským jarmokom. Sobotu o 13. hod. odštartuje dychovka Nadličanka, po nej vystúpia kúzelník Wolf, Ander z Košíc a skupina Duo Šarm, DFS Krompašanček a FS Krompašan, speváčka Petra Dakaj, country duo Weteráni. O 19. hod. sa predstaví v kostole sv. Jána Krstitela v hudobno–poetickom koncerte Kráľovná nebies sólista Opery SND Ján Babjak, husľový virtuóz Miroslav Dudík, klavirista Igor Bázlik a spevák Vladimír Dobrík. V nedeľu o 10.30 hod. sa uskutoční slávnostná odpustová omša pri príležitosti 240. výročia postavenia farského kostola sv. Jána Apoštola. V programe je množstvo sprievodných podujatí.

Gemerský región

Predpremiéra filmu Deti

DOBŠINÁ. V sobotu o 19. hod. sa uskutoční v priestoroch MsKS v Dobšinej predpremiéra hraného poviedkového filmu Jara Vojteka Deti. Jedna poviedka s názvom Kanárik sa natáčala v Dobšinej.

Sobotný večer v kine

ROŽŇAVA. Filmový klub Sineklub Drázus pripravil na sobotný večer kriminálny akčný thriller Easy Money III. Premietanie sa uskutoční o 20. hod. v zariadení Larsen.

Prehliadka historickej hudby

GEMER/SPIŠ. V sobotu o 14. hod. rozozvučia Andrássyho obrazáreň v Krásnohorskom Podhradí Podvečerné tóny flauty a harfy v interpretácii Vámosi-Nagy Zsuzsany a Szilágyi-Kinga Katinky z Maďarska. Večerný koncert v rožňavskej Katedrále Nanebovzatia Panny Márie bude o 19. hod. V Rožňave sa predstavia domáce talenty - speváčka Nikoleta Vodová a huslista Kristián Krištóf. Jemné tóny baroka predvedie sláčikové kvarteto Adventure strings. V nedeľu koncerty festivalu pozývajú na krásne miesta Gotickej cesty. Kostol Nanebovzatia Panny Márie v Dedinkách ponúkne o 10. hod. Hudobné lahôdky starých majstrov, ktoré pripravil komorný súbor Ad Libitum. Gotický kostol sv. Jána Krstiteľa v Lipovníku bude o 11.30 hod. miestom prezentácie trubkára Andreja Korsinszkého, odznejú aj Drobnosti majstrov organového umenia v podaní Vladimíra Kopáčika, zaznie i klavír a viola srbskej dvojice Vladimír Turčan a Marina Mikiťova. V Dobšinej bude účinkovať spevácky zbor Miskolci Cardinal Mindszenty Kórus v evanjelickom kostole Svätej Trojice. V ranogotickom kostole v Čečejovciach sa predstaví domáci talent Nadja Eližerová hrou na zobcovej flaute a poľské lutnové duo Luteduo zavedie poslucháčov svojou hrou do obdobia baroka. Nedeľu ukončí koncert v kaštieli v Markušovciach o 18. hod., ktorý bude patriť gitaristovi Timotejovi Závackému a In Music Veritas v podaní srbských umelcov. Slávnostný záver festivalu sa bude v kaštieli v Betliari o 18. hod. Tento ročník ukončí Mužské vokálne kvarteto 4G z Rožňavy a La Scena Barocca interpretovaná českým komorným súborom Victoria Ensemble.

Divadlo Actores

ROŽŇAVA. Mestské divadlo Actores pripravilo na nedeľňajšie popoludnie o 15. hod. rozprávku Ako Ondro peklo prekabátil.

Vybájené sedliacke dvory

ROŽŇAVA. V priestoroch Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského otvorili výstavu insitnej maliarky z Padiny zo Srbska Anny Kotvašovej. Výstava Vybájené sedliacke dvory potrvá do 31. októbra.

Dni mesta Rožňava

ROŽŇAVA. Ešte v sobotu sa konajú v Rožňave Dni mesta. O 9.30 hod. si prídu na svoje priaznivci dychovej hudby v programe Sto rokov baníckej dychovky v Rožňave. V programe Dní mesta je množstvo sprievodných podujatí.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako by ste chceli bývať? Zapojte sa do prieskumu o bývaní
 2. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
 3. Adecco: Personálna agentúra má byť pre klienta partnerom
 4. Chcete dočasné tetovanie, používajte Hennu
 5. Ako získať nabíjaciu kartu k novému elektromobilu?
 6. Takto ochránite peniaze pred infláciou
 7. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 8. Digitálne zručnosti žiakov a študentov podporí Nadácia Orange
 9. Vyťahovanie zapadnutého jazyka je mýtus
 10. Heľenine oči zahrajú hit o obchvate Prešovčanom z kamióna
 1. 365.bank prináša digitálnu hypotéku s možnosťou podania žiadosti
 2. EUBA udelila čestné vedecké hodnosti „doctor honoris causa“
 3. Miška ochrnula z minúty na minútu, teraz pre ňu svitá nová nádej
 4. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 6. Digitálne zručnosti žiakov a študentov podporí Nadácia Orange
 7. Chcete dočasné tetovanie, používajte Hennu
 8. Vyťahovanie zapadnutého jazyka je mýtus
 9. Heľenine oči zahrajú hit o obchvate Prešovčanom z kamióna
 10. Spoľahlivá energia a úspora technológiami
 1. NDS otvára nový úsek diaľnice D1, západný obchvat Prešova 10 192
 2. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku 9 462
 3. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 9 377
 4. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie 5 252
 5. Peniaze začali strácať hodnotu, treba sa brániť! 4 686
 6. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 3 704
 7. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 2 998
 8. Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite 2 481
 9. Nechajte kryptomeny na Fumbi 2 177
 10. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor 1 940

Blogy SME

 1. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Aké ťažké je ľahko odpustiť?
 2. Miro Jankes: Októbrový výber
 3. Stanislav Martinčko: Poľovačka na zajace a 50 000 Eur v zlate !!
 4. Štefan Vidlár: Velká ponosa, ukradli mi šecko spred nosa
 5. Peter Biščo: Zakliata krajina v srdci Európy.
 6. University of New York in Prague: UNYP spája sily s Českým olympijským tímom a Jaromírom Jágrom
 7. Igor Múdry: Ostrá (ako britva)
 8. Pavel Macko: Chatagate je vysoká hra
 1. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 15 350
 2. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 9 764
 3. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 7 639
 4. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 325
 5. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 5 021
 6. Michal Porubän: "Nenávistná Čaputová" vs "Mierotvorca Blaha". 4 840
 7. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 4 788
 8. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 4 671
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Afganky v uliciach Kábulu demonštrujú za svoje práva. Taliban ich po prebratí moci odstavuje a utláča.

Ak to necháme na prirodzený vývoj, môže vyrovnanie postavenia mužov a žien trvať generácie.


25. okt
Haugenová na stretnutí s britskými poslancami.

Deti nie sú v bezpečí, varuje whistleblowerka.


26. okt
Nataša Holinová

S antirúškarmi a Rostasovým antisemitizmom naložili príkladne.


2 h

Blogy SME

 1. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Aké ťažké je ľahko odpustiť?
 2. Miro Jankes: Októbrový výber
 3. Stanislav Martinčko: Poľovačka na zajace a 50 000 Eur v zlate !!
 4. Štefan Vidlár: Velká ponosa, ukradli mi šecko spred nosa
 5. Peter Biščo: Zakliata krajina v srdci Európy.
 6. University of New York in Prague: UNYP spája sily s Českým olympijským tímom a Jaromírom Jágrom
 7. Igor Múdry: Ostrá (ako britva)
 8. Pavel Macko: Chatagate je vysoká hra
 1. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 15 350
 2. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 9 764
 3. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 7 639
 4. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 325
 5. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 5 021
 6. Michal Porubän: "Nenávistná Čaputová" vs "Mierotvorca Blaha". 4 840
 7. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 4 788
 8. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 4 671
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu