Korzár logo Korzár
Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Futbal v okresoch - Košický kraj

Hrali sa ďalšie zápasy.

Košice-mesto

I. trieda – 3. kolo: Kavečany – Slávia TU Košice 2:4, G: Mitro, Berta – Lišuch 2, Hlivák 2, Poľov – Athletico Košice B 2:3, G: Virostko, Sapola (11 m) – Kuruc, Kováč 2, Athletico Košice A – Krásna 0:12, G: Pačut, Kundráth 3, Berezňák 3, Boda, Knap 2, Kunca 2.

1. Krásna 3 3 0 0 20:0 9
2. TU Košice 3 3 0 0 11:3 9
3. Athletico KE B 3 2 0 1 9:6 6
4. K. Belá 2 1 0 1 7:5 3
5. Poľov 2 0 0 2 2:7 0
6. Kavečany 2 0 0 2 2:9 0
7. Athletico KE A 3 0 0 3 1:22 0

Skryť Vypnúť reklamu

Košice-okolie

I. trieda – 6. kolo: V. Ida – K. Oľšany 2:0, G: Vrábel, Vrabec, Trstené p/H – Tatran Jasov 3:1, G: Juhász, Vattai, Lukáč (11 m) – Horváth, Kechnec – Ruskov 11:1, G: Majoroš M. 3, Majoroš P. 2, Darjanin 2, Vereščák, Danko, Fečo, Slota – Hudák, Perín – Valaliky 3:0, G: Koribanič 3, Bidovce – Kysak 7:3, G: Takáč 4, Antolík, Dancák, Mackanič – Sokol 2, Kvaka, AC Jasov – Budimír 5:0, G: Maurský, Žiga 2, Sivačko, Paulinsky, Svinica – Mokrance 5:0, G: Sékeľ 3, Durbák, Šuchta.

1. Perín 6 5 1 0 29:5 16
2. Bidovce 6 5 1 0 22:6 16
3. V. Ida 6 4 0 2 16:14 12
4. Trstené p/H 6 4 0 2 12:15 12
5. Kechnec 6 3 1 2 21:13 10
6. K. Oľšany 6 3 1 2 14:12 10
7. Svinica 6 3 1 2 17:18 10
8. Kysak 6 2 2 2 17:18 8
9. Valaliky 6 2 1 3 16:14 7
10. AC Jasov 6 2 1 3 15:18 7
11. Budimír 6 2 0 4 10:15 6
12. T. Jasov 6 1 1 4 8:13 4
13. Mokrance 6 0 2 4 3:14 2
14. Ruskov 3 0 0 6 8:33 0

Skryť Vypnúť reklamu

II. trieda – 4. kolo: Vyš. Myšľa – Dvorníky Včeláre 6:2, Byster – Slanská Huta 7:0, Ždaňa – Nová Polhora 4:0, Rudník – Blažice 2:2, Paňovce – Zdoba 0:0.

1. Vyš. Myšľa 4 4 0 0 11:3 12
2. Zdoba 4 3 1 0 13:4 10
3. Paňovce 4 2 1 1 15:8 7
4. Byster 4 1 3 0 12:5 6
5. Ždaňa 4 2 0 2 15:10 6
6. Dvorníky 4 2 0 2 15:12 6
7. Kecerovce 3 1 1 1 5:4 4
8. N. Polhora 4 1 1 2 8:8 4
9. Rudník 4 1 1 2 8:12 4
10. Blažice 4 0 3 1 9:14 3
11. Seňa 3 0 1 2 5:16 1
12. Sl. Huta 4 0 0 4 0:20 0

III. trieda – 4. kolo: Rozhanovce – Kalša B 5:1.

Dorast I. A trieda – 4. kolo: Kalša – Athletico Košice 0:3, Bidovce – Kecerovce 0:0, Budimír – Blažice 4:0.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Rozhanovce 3 3 0 0 16:0 9
2. Budimír 4 2 1 1 21:6 7
3. Ploské 2 2 0 0 21:5 6
4. Ruskov 2 2 0 0 7:3 6
5. Bidovce 4 1 2 1 7:7 5
6. Blažice 4 1 0 3 8:14 3
7. Athletico KE 3 1 0 2 4:14 3
8. Kecerovce 3 0 1 2 4:17 1
9. Kalša 3 0 0 3 1:23 0

Dorast I. B trieda – 2. kolo: Trstené p/H – Turňa n/B 3:8, Moldava n/B – Čečejovce 4:2, Haniska – V. Ida 2:4, Drienovec – Kokšov– Bakša 1:6.

Žiaci I. A trieda – 4. kolo: V. Opátske – Ruskov 3:0, Kysak – Budimír 0:2.

Žiaci I. B trieda – 2. kolo: Sokoľany – Moldava n/B 1:8, Medzev – Turňa n/B 6:0, Poproč – Perín 14:0.

Trebišov

VI. liga Sever – 5. kolo: Roma Sečovce – Plechotice 1:4, G: Balog – Sokol 3, Rác, Dvorianky – Z. Teplica 2:5, G: Vilus, Mizia (vl.) – Mačura 2, Drotár, Babjak, Malčický, Trebišov B – Z. Hradište 1:1, G: Melko – Olách, Nový Ruskov – Michaľany B 4:3, G: Bodnár, Bažalik, Potočník, Švec – Džupina, Hrivnák, Albert, Vojčice – Kuzmice 5:2, G: Bača 2, Mihók, Frenák, Maďoran (vl.) – Ninač, Rabatin, Niž. Žipov – Slivník 2:1, G: Iľko, Rác – Horváth.

1. N. Ruskov 5 4 1 0 15:4 13
2. Z. Teplica 5 4 0 1 20:6 12
3. Plechotice 5 4 0 1 15:8 12
4. Z. Hradište 5 3 1 1 20:11 10
5. Slivník 5 3 0 2 11:6 9
6. Michaľany B 5 2 1 2 10:11 7
7. Trebišov B 5 2 1 2 8:11 7
8. Vojčice 5 2 0 3 8:17 6
9. Kuzmice 5 1 1 3 12:14 4
10. Dvorianky 5 1 1 3 8:10 4
11. Niž. Žipov 5 1 0 4 5:14 3
12. R. Sečovce 5 0 0 5 6:26 0

VI. liga Juh – 5. kolo: Rad – Boťany 3:2, G: Liška 2 (1 z 11 m), Száraz (vl.) – Molnár, Kun, Malý Kamenec – Streda n/B 2:4, G: Szabó 2 – Ayo-Ige, Illéš, Cabovský, Ronto, Somotor – Biel 2:0, G: Nagy, Doboš, M. Horeš – Leles 4:1, G: Bacskai 2, Papp, Čunderlík – Battyáni, Svätuše – Boľ 1:0, G: Szlivka, Čierna n/T – Svätá Mária 7:1, G: Orosz, Makkai 3, Bodnár 2, Palšovič – Gábor.

1.Somotor 5 5 0 0 13:3 15
2. Streda n/B 5 4 1 0 18:5 13
3. Čierna n/T 5 4 0 1 18:8 12
4. M. Horeš 5 3 1 1 16:6 10
5. Biel 5 3 0 2 10:10 9
6. Boťany 5 2 0 3 10:10 6
7. Sv. Mária 5 2 0 3 10:21 6
8. Svätuše 5 1 2 2 6:8 5
9. Rad 5 1 2 2 7:17 5
10. Leles 5 1 0 4 9:14 3
11. M. Kamenec 5 0 2 3 7:14 2
12. Boľ 5 0 0 5 8:16 0

VII. liga Sever – 4. kolo: Kysta – Hraň 0:0, Michaľany C – Brehov 0:1, Sečovce – Z. Jastrabie 2:5.

1. Kysta 4 2 2 0 4:0 8
2. Z. Jastrabie 4 2 1 1 15:10 7
3. Hraň 4 1 3 0 10:6 6
4. Michaľany C 4 2 0 2 9:7 6
5. Brehov 4 1 2 1 3:6 5
6. Sečovce 4 0 0 4 6:18 0

VII. liga Juh – 2. kolo: Dobra – V. Kamenec 1:3, Vojka – Slov. N. Mesto 1:1, Zatín – Pribeník 0:0.

1. V. Kamenec 2 2 0 0 7:1 6
2. Pribeník 2 1 1 0 4:0 4
3. Slov. N. Mesto 2 1 1 0 6:3 4
4. Vojka 2 0 1 1 1:5 1
5. Zatín 2 0 1 1 0:4 1
6. Dobra 1 0 0 1 1:3 0
7. V. Horeš 1 0 0 1 2:5 0

IV. liga U-19 sk. A – 2. kolo: Slivník – Cejkov 4:5.

IV. liga U-19 sk. B – 4. kolo: Z. Jastrabie – Kysta 5:3.

IV. liga U-19 sk. C – 1. kolo: Biel – V. Kamenec 2:8, Vojka – M. Horeš 3:18, Boťany – Somotor 5:2.

III. liga U-15 sk. A – 2. kolo: Slivník – Cejkov 0:20.

III. liga U-15 sk. B – 3. kolo: Vojčice – Michaľany 1:3, Niž. Žipov – Sečovce 0:5, Parchovany – Hraň 3:1, Kuzmice – Dvorianky 0:0.

III. liga U-15 sk. C – 3. kolo: Slov. N. Mesto – M. Kamenec 4:1, Streda n/B – Leles 4:2.

Michalovce

VI. liga – 6. kolo: Tibava – Pusté Čemerné 6:1, G: Surmaj 2, Sabol, Belej, Balog, Remecký – Danko, Žbince – Tušice TNV 3:0, G: Serdy, Jurčo (11 m), Piskor, Z. Široká – Hatalov 1:4, G: Lovás (11 m) - Baran, Vajda, Šalacha, Melko, Moravany – Dúbravka 3:2, G: Matta, Kužma, Francúz – Katančík 2, Močarany – Koromľa 4:1, G: Staroškovič 2, Bajus, Hrabík – Franko, Malčice – Pavlovce n/U 2:6, G: Kanči, Orška (11 m) – Makula 2 (1 z 11 m), Kufa Peter, Tancoš, Kufa Ján, Kešeľ, Horovce – Krásnovce 2:1, G: Buzinkai 2 – Plutko.

1. Pavlovce n/U 6 5 1 0 27:7 16
2. Žbince 6 4 1 1 20:4 13
3. Hatalov 6 4 0 2 14:11 12
4. Tušice TNV 6 4 0 2 9:6 12
5. Krásnovce 6 3 0 3 18:12 9
6. P. Čemerné 6 3 0 3 8:14 9
7. Moravany 6 3 0 3 12:20 9
8. Močarany 6 2 2 2 15:8 8
9. Malčice 6 2 1 3 10:16 7
10. Horovce 6 2 1 3 6:13 7
11. Koromľa 6 2 0 4 12:11 6
12. Tibava 6 2 0 4 15:23 6
13. Zempl. Široká 6 2 0 4 9:18 6
14. Dúbravka 6 1 0 5 7:20 3

VII. liga Východ – 6. kolo: Vyšné Remety – Ruský Hrabovec 6:3, Remetské Hámre - Kusín 3:1, Jovsa - Sejkov 3:1, Senné - Zalužice B 2:0, Podhoroď - Poruba pod V. 1:4, Porostov - Záhor 9:3.

1. V. Remety 6 6 0 0 34:7 18
2. Poruba p/V 5 5 0 0 30:5 15
3. Rem. Hámre 6 4 0 2 15:19 12
4. Zalužice B 5 3 0 2 11:10 9
5. Podhoroď 6 3 0 3 12:14 9
6. Sejkov 6 2 1 3 11:17 7
7. Porostov 5 2 0 3 15:16 6
8. Záhor 5 2 0 3 19:21 6
9. R. Hrabovec 5 2 0 3 15:17 6
10. Kusín 6 2 0 4 15:18 6
11. Senné 6 2 0 4 12:26 6
12. Jovsa 6 1 1 4 11:20 4
13. Lekárovce 5 0 2 3 6:13 2

VII. liga Západ – 6. kolo: Pozdišovce - Rakovec n/O 3:0, Roma Trhovište – V. Slemence 3:3, Topoľany - Bánovce n/O 14:1, Lesné - Ptrukša 5:2, Ruská - Vojany 3:3, V. Kapušany B - Bracovce 8:1, Malčice B – Druž. Trhovište 3:3.

1. Topoľany 6 5 0 1 46:5 15
2. Lesné 6 4 2 0 21:8 14
3. V. Slemence 6 4 1 1 21:12 13
4. V. Kapušany B 6 3 1 2 22:13 10
5. Roma Trhovište 6 3 1 2 19:10 10
6. Vojany 6 3 1 2 15:15 10
7. Bracovce 6 3 1 2 10:17 10
8. Pozdišovce 6 3 0 3 14:12 9
9. Dr. Trhovište 6 2 1 3 14:16 7
10. Malčice B 6 2 1 3 13:26 7
11. Rakovec n/O 6 2 0 4 11:11 6
12. Ptrukša 6 2 0 4 9:20 6
13. Bánovce n/O 6 1 0 5 8:32 3
14. Ruská 6 0 1 5 7:32 1

VIII. liga Východ – 4. kolo: Veľké Revištia B - Horňa 4:1, Úbrež - Choňkovce 1:6, Zbudza - Nižná Rybnica 5:1.

1. V. Revištia B 4 4 0 0 13:2 12
2. Nižná Rybnica 4 3 0 1 7:5 9
3. Choňkovce 4 2 0 2 11:8 6
4. Zbudza 4 2 0 2 11:9 6
5. Horňa 4 1 0 3 7:14 3
6. Úbrež 4 0 0 4 2:12 0

VIII. liga Západ – 4. kolo: Maťovské Vojkovce - Ložín 8:0, Iňačovce - Jastrabie pri MI 2:2, Beša - Stretava 1:0.

1. Iňačovce 4 3 1 0 16:3 10
2. Jastrabie pri MI 4 2 1 1 12:5 7
3. Stretava 4 2 0 2 9:4 6
4. Beša 4 2 0 2 9:11 6
5. Mať. Vojkovce 4 2 0 2 11:14 6
6. Ložín 4 0 0 4 5:25 0

Dorast IV. liga – 6. kolo: Žbince – Tušice TNV 10:1, Lastomír – Pavlovce n/U 5:5, V. Kapušany – Hatalov 0:1, Jovsa – Čičarovce 14:0, Petrovce n/L – Krásnovce 0:0, Moravany – Zalužice 3:1, Palín – Kriš. Liesková 0:0.

1. Žbince 6 5 0 1 32:11 15
2. Hatalov 6 5 0 1 26:7 15
3. Kriš. Liesková 5 4 1 0 25:3 13
4. Pavlovce n/U 6 3 2 1 27:22 11
5. V. Kapušany 6 3 1 2 21:7 10
6. Jovsa 6 3 0 3 32:17 9
7. Petrovce n/L 5 2 2 1 10:9 8
8. Moravany 6 2 1 3 11:25 7
9. Palín 6 1 3 2 14:11 6
10. Lastomír 6 1 3 2 12:13 6
11. Tušice TNV 6 2 0 4 8:20 6
12. Zalužice 6 2 0 4 15:28 6
13. Krásnovce 6 1 1 4 5:32 4
14. Čičarovce 6 0 0 6 7:40 0

Dorast V. liga Východ – 2. kolo: Porostov – Tibava 9:0, Podhoroď – Kusín 0:12.

Dorast V. liga Stred – 2. kolo: Bežovce – Lekárovce 2:10, Vojany – Záhor 2:7, Iňačovce – Dúbravka 4:0, Z. Široká – Ptrukša 6:4, Budkovce – Ruská 5:4.

Dorast V. liga Západ – 2. kolo: Rakovec n/O – Bánovce n/O 5:2, Lesné – Roma Trhovište 2:5, Močarany – P. Čemerné 3:3, Horovce – Bracovce 6:4.

Žiaci III. liga – 4. kolo: Sobrance – Lastomír 13:0, Nacina Ves – Vinné 7:0.

1. Nacina Ves 3 3 0 0 15:3 9
2. Sobrance 3 2 0 1 22:8 6
3. Strážske 3 2 0 1 9:8 6
4. Lastomír 4 1 0 3 4:20 3
5. Vinné 3 0 0 3 1:12 0

Rožňava

I. trieda – 6. kolo: Rož. Bystré – Hrhov 2:3, G: Urban ml., Minčík – Veverica 2, Ribár, Lipovník – Jablonov n/T 1:2, G: Szücs ml. – Fifík 2, Dlhá Ves – Štítnik 6:0 nedohrané 46. min. pokles H pod 7, Krs. Dlhá Lúka – Vyš. Slaná odložené, Dedinky – Bohúňovo 2:1, G: Novák, Grančák – Antóny, Vlachovo – Rudná 1:3, G: Mar. Gál – Konček, Vysoký, Čapó (11 m), Drnava – Honce 5:2, G: Rencsok 4, Čeľovský – Čeľovský (vl.), Pe. Gere.

1. Drnava 6 5 1 0 34:9 16
2. Rudná 6 4 0 2 17:13 12
3. Hrhov 6 4 0 2 13:12 12
4. Krh. Dlhá Lúka 5 3 2 0 13:6 11
5. Bohúňovo 6 3 2 1 11:5 11
6. Lipovník 6 3 1 2 20:12 10
7. Rož. Bystré 6 3 0 3 16:13 9
8. Štítnik 5 2 1 2 14:12 7
9. Honce 6 2 1 3 16:17 7
10. Dlhá Ves 5 2 1 2 8:11 7
11. Jablonov n/T 6 2 0 4 5:14 6
12. Dedinky 6 1 1 4 10:27 4
13. Vyšná Slaná 5 0 1 4 8:18 1
14. Vlachovo 6 0 1 5 4:20 1

II. trieda – 4. kolo: Krh. Dlhá Lúka B - Kečovo 6:0, Kružná - Plešivec 4:0, Pača - Nižná Slaná 4:2, Čoltovo - Ml. Brzotín 5:2 nedohrané, Rakovnica - Jovice odložené.

1. Nižná Slaná 4 3 0 1 11:6 9
2. Gem. Hôrka B 3 3 0 0 6:1 9
3. Pača 3 2 0 1 10:3 6
4. Plešivec 4 2 0 2 9:7 6
5. Kružná 3 2 0 1 5:4 6
6. Jovice 3 1 1 1 12:6 4
7. Kečovo 4 1 1 2 5:8 4
8. Rakovnica 3 1 1 1 6:5 4
9. Krh. Dlhá Lúka B 4 1 0 3 6:11 3
10. Čoltovo 4 1 0 3 6:3 3
11. Ml. Brzotín 2 0 1 1 2:3 1

I. trieda dorast, 2. kolo: Plešivec – Rož. Bystré 6:2, Gem. Poloma – Gem. Hôrka 8:2, Jablonov n/T – Dobšiná 1:1.

I. trieda žiaci, 2. kolo: Krh. Dlhá Lúka – Drnava nehralo - nespôsobilý terén, Betliar – Slavošovce 0:9, Dobšiná – Bohúňovo 1:2.

Sp. N. Ves

VI. liga – 6. kolo: Kluknava – Margecany 0:2, G: Hoščuk, Belej, Sp. N. Ves B – Jamník 4:2, G: Širila 3, Antal – Brandobur, Petruško, Jaklovce – Gelnica 0:1, G: Tokarčík, Mníšek n/H – Olcnava 1:4, G: Štark – Melega 2, Müller (vl.), Pollák, Markušovce – V. Folkmar B 2:1, G: Andráši, Staroň – Palko, Chrasť n/H – Richnava 1:0, G: Dirda, Bystrany – Harichovce 2:3, G: Jochman, Suchý – Pukluš 2, Hrušovský.

1. Margecany 6 5 0 1 12:4 15
2. Olcnava 6 4 1 1 16:8 13
3. Bystrany 6 4 1 1 16:9 13
4. Harichovce 6 4 0 2 11:12 12
5. Chrasť n/H 6 3 1 2 7:6 10
6. Richnava 6 2 3 1 5:4 9
7. Sp. N. Ves B 6 3 0 3 9:10 9
8. Gelnica 6 3 0 3 6:7 9
9. Markušovce 6 2 1 3 16:12 7
10. Mníšek n/H 6 2 1 3 9:10 7
11. Jamník 6 2 1 3 8:12 7
12. V.Folkmar B 6 1 1 3 7:15 4
13. Jaklovce 6 1 0 5 5:11 3
14. Kluknava 6 0 2 4 3:10 2

Dorast U19 - 11. kolo: V. Folkmar – Letanovce 4:0, Bystrany – Mária Huta 11:0, Sp. Hrušov – Nálepkovo 7:0, Slovinky – Olcnava 8:1, Jamník – Hrabušice 6:1, Markušovce – Teplička 1:1, Gelnica – Iliašovce 4:0, Odorín – Helcmanovce 2:7.

1. Sp. Hrušov 11 9 1 1 57:7 28
2. Teplička 11 8 3 0 44:17 27
3. Jamník 10 7 1 2 52:16 22
4. Chrasť n/H 10 7 1 2 48:19 22
5. V. Folkmar 10 6 1 3 30:16 19
6. Gelnica 10 4 3 3 23:15 15
7. Slovinky 11 4 3 4 38:32 15
8. Nálepkovo 10 5 0 5 22:18 15
9. Helcmanovce 11 4 3 4 27:26 15
10. Letanovce 10 5 0 5 29:38 15
11. Markušovce 10 4 2 4 27:28 14
12. Hrabušice 10 4 0 6 28:46 12
13. Bystrany 11 3 0 8 31:43 9
14. Olcnava 10 3 0 7 34:53 9
15. Iliašovce 11 3 0 8 17:51 9
16. Mária Huta 10 2 1 7 22:53 7
17. Odorín 10 0 1 9 16:67 1

Žiaci U15 – novoveská skupina - 7. kolo: Letanovce – Rudňany 1:3, Sp. Vlachy – Markušovce 5:1, Jamník – Slovinky 1:0, Teplička – Hrabušice 1:1, Olcnava – Spartak Bystrany 1:1, Sp. Hrušov – Harichovce 1:2.

Žiaci U15 – gelnická skupina - 8. kolo: Gelnica – Margecany 3:0, Kluknava – Mníšek n/H 5:0, Nálepkovo – Prakovce 3:0, Maria Huta – Jaklovce 20:1, Helcmanovce – V. Folkmar 5:1.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac
  2. Lokálne nákupy vo VIVO! Markete
  3. Za päť rokov chce mať päť reštaurácií
  4. Zmenia sa Vysoké Tatry na lunapark?
  5. Kedysi ovocie chutilo inak. Rozmanitosť sa zachovala na dedinách
  6. Ťažšie sa vám dýcha? Možno máte vlhký dom
  7. 15 miest v Grécku, na ktoré sú domáci najpyšnejší
  8. Najrýchlejší dopravný prostriedok je bicykel
  9. Novým prezidentom FSOK sa stal Miroslav Kot
  10. Magazín denníka SME: Leto v Čechách a na Morave
  1. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac
  2. Terasa upratovala s Kositom. Čistili Borovicový háj i Pľuvátko
  3. Štart sezóny F1 je za dverami
  4. Predajne Terno a KRAJ znižujú ceny desiatok produktov
  5. Tieto chyby sú pri zateplení fasády najčastejšie
  6. Tesco pomôže ľuďom v núdzi ešte viac
  7. Lokálne nákupy vo VIVO! Markete
  8. Hrdinovia bez potlesku
  9. Odvezte sa Ľadovým expresom spoznávať juh Slovenského raja
  10. Herec a dabér Pavel Soukup: můj test autokamery Mio MiVue 798
  1. Kedysi ovocie chutilo inak. Rozmanitosť sa zachovala na dedinách 20 840
  2. 15 miest v Grécku, na ktoré sú domáci najpyšnejší 15 316
  3. Za päť rokov chce mať päť reštaurácií 14 578
  4. Ťažšie sa vám dýcha? Možno máte vlhký dom 14 529
  5. Tieto chyby sú pri zateplení fasády najčastejšie – vyhnite sa im 10 929
  6. Zmenia sa Vysoké Tatry na lunapark? 10 650
  7. Magazín denníka SME: Leto v Čechách a na Morave 10 239
  8. Leto na Slovensku: Mimoriadny 48-stranový magazín týždenníkov MY 10 057
  9. Južný Cyprus: skvelá dovolenka až do skorej jesene 9 672
  10. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme 8 945
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Z vraňarov sa stávajú patkaňare, hlodavce sú aj v parkoch na Hlavnej

Pribudnú tabuľky so zákazom kŕmenia holubov, má ich to eliminovať.

Park pri fontáne so znameniami sa zapáčil aj potkanom.
Skatepark v centre mesta je po pár rokoch v dezolátnom stave. Prvky sú značne poškodené a areál je málo udržiavaný.
Ilustračná fotografia.

Skúsení cestovatelia radia, kam vyraziť na výlet k susedom

Dominika Jalová a Ján Turčin pripojili aj vlastné skúsenosti.

Historický žeriav v poľskom meste Gdansk.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop