Korzár logo Korzár
Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

Futbal v okresoch - Prešovský kraj

Hrali sa ďalšie zápasy.

Prešov

I. trieda – 6. kolo: Nemcovce – Ražňany 0:1, G: Červeňák, Chmin. N. Ves – Torysa 4:3, G: Kostolník, Cicoň, Hudák – Jašš, Hudymač 2, Peč. N. Ves – Vyš. Šebastová 2:2, G: Albert 2 – Želásko, Duda, Petrovany – Záborské 3:3, G: Petruška 2, Daňo (11 m) – Kakaščík, Baran, Leško, Široké – Hermanovce 1:3, G: Fabini – Pokuta Jozef 2, Pokuta Ján, Župčany – Dubovica 1:2, G: Katuščák – Molčan 2, Šar. Dravce – Fričovce 1:0, G: Mišenko.

1. Dubovica 6 5 0 1 18:7 15
2. Ražňany 6 5 0 1 12:5 15
3. Petrovany 6 3 2 1 11:10 11
4. Šar. Dravce 6 3 1 2 9:6 10
5. Fričovce 6 2 3 1 8:3 9
6. Vyš. Šebastová 6 2 3 1 12:9 9
7. Nemcovce 6 2 1 3 9:8 7
8. Torysa 6 2 1 3 12:14 7
9. Široké 6 2 1 3 8:12 7
10. Záborské 6 1 3 2 12:12 6
11. Chmin. N. Ves 6 2 0 4 6:15 6
12. Župčany 6 1 2 3 9:12 5
13. Hermanovce 6 1 2 3 15:19 5
14. Peč. N. Ves 6 0 3 3 9:18 3

II. trieda – 6. kolo: Miklušovce – Haniska 3:0, Žehňa – Janov 6:0, Roma Ostrovany – Kojatice 1:3, Víťaz – Kapušany 2:0, Drienov – Ľubotice B 2:0, Uz. Šalgov – Rožkovany 2:2, Žipov – Šar. Sokolovce 0:2.

1. Kojatice 6 5 1 0 12:2 16
2. Drienov 6 5 0 1 20:13 15
3. Žipov 6 3 2 1 14:5 11
4. Uz. Šalgov 6 3 1 2 14:11 10
5. Šar. Sokolovce 6 3 1 2 11:9 10
6. Žehňa 6 3 0 3 15:13 9
7. Miklušovce 6 3 0 3 14:13 9
8. Víťaz 6 3 0 3 11:14 9
9. Ľubotice b 6 2 2 2 9:8 8
10. Rožkovany 6 2 2 2 15:16 8
11. R. Ostrovany 6 2 0 4 9:17 6
12. Haniska 6 1 1 4 12:14 4
13. Kapušany 6 1 1 4 7:17 4
14. Janov 6 0 1 5 3:14 1

III. A trieda – 6. kolo: Rokycany – Rus. N. Ves 5:2, Svinia – Sedlice 2:3, Šar. Bohdanovce – Kokošovce 4:1, Lemešany – Ličartovce 0:1, Dulova Ves – Hrabkov 6:1, Chmeľov – Drien. N. Ves 3:0, Ovčie – Tulčík 8:2.

1. Dulova Ves 6 6 0 0 24:6 18
2. Šar. Bohdanovce 6 5 1 0 20:4 16
3. Ličartovce 6 5 1 0 19:3 16
4. Lemešany 6 5 0 1 11:4 15
5. Chmeľov 6 4 1 1 24:5 13
6. Sedlice 6 3 0 3 12:15 9
7. Ovčie 6 2 2 2 14:14 8
8. Rokycany 6 2 0 4 12:18 6
9. Tulčík 6 2 0 4 13:23 6
10. Rus. N. Ves 6 1 1 4 11:17 4
11. Kokošovce 6 1 1 4 10:19 4
12. Svinia 6 1 0 5 9:28 3
13. Hrabkov 6 0 2 4 8:17 2
14. Drien. N. Ves 6 0 1 5 4:18 1

III. B trieda – 6. kolo: Jakubova Voľa – Terňa 0:0, Kamenica – Lipany B 4:1, Brezovica – Roma Jarovnice 3:1, Krivany – Hubošovce 4:1, Gregorovce – Brezovička 2:2, Medzany – Poloma 3:2, Jakubovany – Krásna Lúka 3:1.

1. Kamenica 6 6 0 0 27:7 18
2. Brezovica 6 4 2 0 11:5 14
3. Brezovička 6 4 1 1 19:6 13
4. Terňa 6 3 3 0 10:5 12
5. Gregorovce 6 3 2 1 25:11 11
6. Poloma 6 3 1 2 13:10 10
7. Lipany B 6 3 0 3 19:15 9
8. Jakubovany 6 2 2 2 8:7 8
9. Medzany 6 2 1 3 13:16 7
10. Krivany 6 2 0 4 10:12 6
11. Krásna Lúka 6 2 0 4 10:18 6
12. Hubošovce 6 1 1 4 9:27 4
13. Jak. Voľa 6 0 1 5 6:23 1
14. R. Jarovnice 6 0 0 6 3:21 0

Dorast I. trieda – 6. kolo: Kendice – Ražňany 1:6, Kamenica – Torysa 0:1, Brezovica – Chmiňany 6:0, Safi – Vyš. Šebastová 5:0, Gregorovce – Župčany 5:3, Drienov – Dubovica 0:0, Rožkovany – Široké 2:3.

1. Brezovica 6 5 1 0 23:7 16
2. Ražňany 6 4 2 0 16:7 14
3. Gregorovce 6 4 1 1 23:14 13
4. Široké 6 4 0 2 13:13 12
5. Dubovica 6 3 2 1 15:7 11
6. Drienov 6 3 1 2 11:7 10
7. Chmiňany 6 2 2 2 12:17 8
8. Safi 6 2 1 3 15:11 7
9. Kamenica 6 2 1 3 15:19 7
10. Rožkovany 6 2 0 4 18:12 6
11. Župčany 6 2 0 4 17:21 6
12. Torysa 6 2 0 4 9:14 6
13. Vyš. Šebastová 6 1 0 5 5:21 3
14. Kendice 6 0 1 5 5:27 1

Dorast II. A trieda – 3. kolo: Kojatice – Miklušovce 1:3, Rus. N. Ves – Haniska 4:0, Šar. Bohdanovce – Záborské 1:2.

1. Záborské 3 2 1 0 4:2 7
2. Miklušovce 2 2 0 0 6:2 6
3. Kojatice 3 1 1 1 7:5 4
4. Rus. N. Ves 2 1 0 1 4:1 3
5. Haniska 3 1 0 2 3:8 3
6. Šar. Bohdanovce 3 0 0 3 3:9 0

Dorast II. B trieda – 4. kolo: Peč. N. Ves – Šar. Sokolovce 6:1, Demjata – Víťaz 3:0, Šar. Dravce – Fričovce 1:1, Záhradné – Uzovce 4:2.

1. Demjata 4 3 1 0 11:6 10
2. Peč. N. Ves 4 3 0 1 22:6 9
3. Šar. Dravce 3 2 1 0 11:3 7
4. Víťaz 4 2 0 2 8:10 6
5. Šar. Sokolovce 3 2 0 1 5:8 6
6. Fričovce 4 1 2 1 9:10 5
7. Záhradné 3 1 0 2 6:11 3
8. Tulčík 3 0 0 3 3:9 0
9. Uzovce 4 0 0 4 7:19 0

Žiaci I. trieda – 6. kolo: M. Šariš – Hermanovce 1:2, Víťaz – Dubovica 1:0, Chmin. N. Ves – V. Šariš 9:0, Fintice – Šar. Michaľany 0:5, Široké – Kapušany 6:0, Roma Ostrovany – Brezovica 0:2, Peč. N. Ves – Dulova Ves 2:6.

1. Šar. Michaľany 6 5 0 1 40:4 15
2. Hermanovce 6 5 0 1 27:9 15
3. Brezovica 6 4 1 1 12:11 13
4. Široké 6 4 0 2 26:5 12
5. Chmin. N. Ves 6 4 0 2 24:7 12
6. Víťaz 6 4 0 2 11:7 12
7. Dulova Ves 6 3 0 3 19:15 9
8. R. Ostrovany 6 3 0 3 15:14 9
9. Kapušany 6 2 1 3 15:22 7
10. V. Šariš 6 2 0 4 17:16 6
11. Dubovica 6 2 0 4 7:20 6
12. Fintice 6 1 0 5 3:30 3
13. Peč. N. Ves 6 0 0 6 6:39 0
14. M. Šariš 6 0 0 6 4:39 0

Žiaci II. A trieda – 2. kolo: Kendice – Petrovany 1:1, Vyš. Šebastová – Rus. N. Ves 0:6, Žehňa – Drienov 5:4.

Žiaci II. B trieda – 3. kolo: Miklušovce – Janov 0:16, Žipov – Sedlice 4:0.

Žiaci II. D trieda – 4. kolo: Demjata – Pušovce 4:1, Tulčík – Chmeľov 2:1, Jakubovany – Uzovce 4:1, Gregorovce – Terňa 0:4.

Žiaci II. E trieda – 4. kolo: Krivany – Torysa 5:1, Poloma – Šar. Dravce 4:5, Kamenica – Rožkovany 1:1.

Poprad

VI. liga - 6. kolo: V. Slavkov - Ľubica 3:2, G: Gaj 2, Szucs - Krull, Kaleta (vl.), Hozelec - PP Stráže 2:1, G: Svičin, Marhefka - Rušin, Vernár - L. Teplička 2:1, G: Greňa, Bendík - Bulava, Vikartovce - Batizovce 7:3, G: Šebest 2, Sitiarik, Drevko, Šavel, Chmura, Mezovský - Šilon, Čáni, Čonka, Hranovnica - Sp. Hrhov 4:0, G: Pokrivčák, Kubesa (11 m), Brož, Hurčala, Sp. Belá B - V. Lomnica 1:3, G: Milaňák - Ilavský, Tribula, Gonda, Sp. Štvrtok - Hôrka 4:1, G: Kravec 2, Varga, Strucuľa - Paciga.

1. Sp. Belá B 6 5 0 1 19:11 15
2. Sp. Štvrtok 6 4 1 1 17:11 13
3. Batizovce 6 3 2 1 12:12 11
4. Hranovnica 6 3 1 2 14:10 10
5. L. Teplička 6 3 0 3 10:10 9
6. Vernár 6 2 3 1 5:9 9
7. V. Lomnica 6 2 2 2 13:9 8
8. PP Stráže 6 2 2 2 8:8 8
9. Hozelec 6 2 2 2 8:8 8
10. Ľubica 6 2 1 3 8:6 7
11. Vikartovce 6 2 1 3 15:18 7
12. Sp. Hrhov 6 0 5 1 1:5 5
13. Hôrka 6 1 0 5 11:15 3
14. V. Slavkov 6 1 0 5 9:18 3

VII. liga - 6. kolo: Gánovce - Sp. Štiavnik 1:6, Vrbov - Lučivná 2:1, Vlková - Dravce 1:9, Sp. St. Ves - Šuňava 1:2, Vítkovce Klčov - Huncovce 2:1, Bijacovce - Mlynčeky 3:2.

1. Vrbov 5 4 1 0 21:3 13
2. Huncovce 6 4 1 1 10:5 13
3. Mlynčeky 6 4 0 2 23:11 12
4. Vítkovce 6 3 2 1 13:8 11
5. Šuňava 5 3 1 1 16:6 10
6. Sp. Štiavnik 5 3 0 2 16:6 9
7. Bijacovce 6 3 0 3 14:12 9
8. Jánovce 5 3 0 2 9:10 9
9. Lučivná 5 2 1 2 8:8 7
10. Dravce 5 2 0 3 17:7 6
11. Sp. St. Ves 6 1 1 4 7:16 4
12. Vlková 6 0 1 5 5:20 1
13. Gánovce 6 0 0 6 4:33 0

VIII. liga sk. A - 5. kolo: Vlkovce - Sp. Teplica 4:1, Dúbrava - Repaše Torysky 4:3.

1. Dúbrava 5 5 0 0 19:8 15
2. Sp. Teplica 5 2 1 2 13:10 7
3. Repaše 5 1 1 3 9:14 4
4. Vlkovce 5 1 0 4 10:19 3

VIII. liga sk. B - 5. kolo: Franková - Podhorany 6:1, Slov. Ves - Sp. Hanušovce 3:2, Výborná - Matiašovce 6:3.

1. Sp. Hanušovce 5 3 1 1 16:7 10
2. Výborná 5 3 1 1 19:14 10
3. Franková 5 2 2 1 12:5 8
4. Matiašovce 5 1 2 2 11:14 5
5. Podhorany 5 1 2 2 8:11 5
6. Slov. Ves 5 1 0 4 6:21 3

Dorast U-19 IV. liga - 5. kolo: Gánovce - Hranovnica 0:14, Vikartovce - L. Teplička 2:0, Štrba - Sp. Bystré 2:2, Hôrka - PP Stráže 2:4, Šuňava - V. Tatry 0:4, Vernár - Sp. Štiavnik 0:14.

1. Vikartovce 5 5 0 0 16:4 15
2. PP Stráže 5 4 0 1 33:5 12
3. Hranovnica 5 3 1 1 32:5 10
4. L. Teplička 5 3 1 1 29:12 10
5. Sp. Štiavnik 5 3 1 1 32:16 10
6. Hôrka 5 3 0 2 14:12 9
7. Sp. Bystré 5 2 2 1 20:8 8
8. V. Tatry 5 2 0 3 12:15 6
9. Štrba 5 1 1 3 6:23 4
10. Šuňava 5 1 0 4 11:14 3
11. Gánovce 5 0 0 5 2:41 0
12. Vernár 5 0 0 5 4:56 0

Žiaci U-15 III. liga - 5. kolo: Hôrka - Kravany 1:2, Hranovnica - Sp. St. Ves 3:5, Sp. Štvrtok - L. Teplička 3:1, Slov. Ves - Sp. Bystré 4:6, Vikartovce - Podolínec 0:2.

1. Sp. St. Ves 5 5 0 0 35:5 15
2. V. Lomnica 4 4 0 0 29:4 12
3. Hranovnica 4 3 0 1 25:10 9
4. Kravany 4 2 1 1 7:6 7
5. Podolínec 4 2 1 1 8:9 7
6. Vikartovce 5 2 0 3 6:9 6
7. L. Teplička 5 2 0 3 10:19 6
8. Sp. Štvrtok 4 1 1 2 12:26 4
9. Sp. Bystré 5 1 0 4 7:17 3
10. Hôrka 5 1 0 4 5:16 3
11. Slov. Ves 5 0 1 4 15:38 1

Žiaci U-15 IV. liga sk. A - 3. kolo: Gánovce - V. Tatry 2:3, Sp. Štiavnik - Štrba 18:2, Šuňava - Hozelec 1:2, Batizovce - Lučivná 0:2, Švábovce - V. Slavkov 4:1, V. Tatry - V. Slavkov 10:0.

Žiaci U-15. IV. liga sk. B - 5. kolo: Huncovce - Vrbov 6:1, Podhorany - Vlková 4:1, Dravce - Vlkovce 4:2.

Svidník

I. trieda – 6. kolo: Kalnište – Hrabovčík 5:1, Duplín – Mestisko 3:0, Tisinec – Chotča 2:0, G: Tirko, Novický, Lomné – Stročín 3:1, G: Dovičák, Želizňák, Baľo - Haluška, Lúčka – Havaj 7:1, Kundra 2, Tkáč 2, Lajčin, Ungvarský – Hvišč (vl.), Kuková – Rovné 3:0, G: Vereščák 2, Dragošek, Miňovce – Sitníky 3:4, G: Medvec 2, Hricko – Marušák 2, Ferenc, Dubas.

1. Tisinec 6 6 0 0 20:4 18
2. Sitníky 6 4 0 2 18:14 12
3. Hrabovčík 6 3 2 1 25:14 11
4. Kalnište 6 3 2 1 15:7 11
5. Lúčka 6 3 1 2 15:7 10
6. Miňovce 6 3 0 3 15:12 9
7. Duplín 6 2 1 3 8:8 7
8. Lomné 6 2 1 3 10:15 7
9. Kuková 6 2 1 3 7:13 7
10. Mestisko 6 1 3 2 7:15 6
11. Stročín 6 1 2 3 8:12 5
12. Rovné 6 1 2 3 6:10 5
13. Chotča 6 1 2 3 5:13 5
14. Havaj 6 1 1 4 10:25 4

II. trieda – 6. kolo: Baňa – Bukovce 3:0, Kružlová – Radoma 0:2, Orlík – Dubová 3:0, Gribov – Ladomirová 5:3.

1. Gribov 6 5 1 0 21:8 16
2. Radoma 6 5 0 1 17:3 15
3. Orlík 6 3 1 2 13:10 10
4. Ladomirová 6 3 1 2 18:16 10
5. Baňa 6 2 2 2 9:6 8
6. Kružlová 6 2 1 3 9:18 7
7. Bukovce 6 1 0 5 5:18 3
8. Dubová 6 0 0 6 6:19 0

Dorast I. trieda – 2. kolo: Breznica – Rovné 4:0, Duplín – Sitníky 5:3, Vyš. Mirošov – Lomné 1:4.

Žiaci I. A trieda – 2. kolo: Vyš. Mirošov – Kuková 3:1, Lúčka – Kalnište 4:1.

Žiaci I. B trieda – 2. kolo: Tisinec – Stročín 6:2, Chotča – Miňovce 7:0, Havaj – Breznica 2:2.

Vranov

I. trieda – 6. kolo: Vechec – Lomnica 3:2, G: Bartko, Kováč, Mikloš – Bednár, Vasko, Niž. Hrabovec – Komárany 1:4, G: Leško – Vojtek 3 (1 z 11 m), Monok, Zámutov B – Banské 2:2, G: Jurmák, Ďuďa – Baran Š., Baran J., Hencovce – Čaklov 1:0, G: Gajdoš, Merník – Seč. Polianka 3:0, G: Molitoris (11 m), Višňovský, Mitač, Vyš. Žipov – Hlinné 3:0, G: Hadžala, Kaňuk, Čorej, Kam. Poruba – Roma Niž. Hrabovec 4:2.

1. Merník 6 5 1 0 21:5 16
2. Banské 6 4 2 0 27:5 14
3. Zámutov B 6 4 1 1 20:9 13
4. Hencovce 6 4 1 1 12:6 13
5. Komárany 6 4 0 2 15:9 12
6. Kam. Poruba 6 4 0 2 13:9 12
7. Vyš. Žipov 6 3 1 2 14:8 10
8. Čaklov 6 2 1 3 15:14 7
9. Seč. Polianka 6 2 1 3 9:10 7
10. Hlinné 6 2 0 4 4:14 6
11. R. Niž. Hrabovec 6 1 1 4 25:25 4
12. Niž. Hrabovec 6 1 1 4 11:24 4
13. Vechec 6 1 0 5 9:19 3
14. Lomnica 6 0 0 6 5:43 0

Dorast dvojičky – 5. kolo: Sedliská – Hencovce 0:4, Zámutov – Niž. Hrušov 6:1, Soľ – Seč. Polianka 15:0, Sačurov – Tovarné 0:4, Dl. Klčovo – Bystré n/T 2:10, Hanušovce – Vechec 9:1.

1. Soľ 5 4 1 0 31:8 13
2. Hanušovce 5 4 0 1 27:8 12
3. Tovarné 5 3 2 0 14:5 11
4. Hencovce 5 3 1 1 32:8 10
5. Bystré n/T 5 3 0 2 40:12 9
6. Zámutov 5 3 0 2 18:24 9
7. Sedliská 5 2 2 1 13:6 8
8. Vechec 5 2 0 3 10:20 6
9. Niž. Hrušov 5 1 2 2 9:12 5
10. Sačurov 5 1 0 4 5:21 3
11. Dl. Klčovo 5 0 0 5 7:34 0
12. Seč. Polianka 5 0 0 5 1:49 0

Dorast B – 6. kolo: Niž. Hrabovec – Komárany 2:2, Vyš. Žipov – Hlinné 0:14.
Žiaci dvojičky – 5. kolo: Sedliská – Hencovce 1:2, Zámutov – Niž. Hrušov 1:1, Soľ – Seč. Polianka 13:0, Sačurov – Tovarné 6:1, Dl. Klčovo – Bystré n/T 0:11, Hanušovce – Vechec 5:2.

1. Hencovce 5 4 1 0 20:5 13
2. Bystré n/T 5 4 0 1 24:4 12
3. Soľ 5 4 0 1 25:6 12
4. Hanušovce 5 4 0 1 18:9 12
5. Niž. Hrušov 5 3 2 0 18:6 11
6. Sačurov 5 2 1 2 20:11 7
7. Zámutov 5 2 1 2 15:10 7
8. Tovarné 5 2 0 3 8:19 6
9. Vechec 5 1 1 3 11:17 4
10. Sedliská 5 1 0 4 13:11 3
11. Seč. Polianka 5 0 0 5 4:39 0
12. Dl. Klčovo 5 0 0 5 1:40 0

Žiaci B – 3. kolo: Čierne n/T – Čaklov 2:15.

Bardejov

I. trieda – 6. kolo: Osikov – Kružlov 0:2, G: Kantor R., Kantor M., Abrahámovce – Porúbka 1:1, G: Novotný – Pavluv, Niž. Tvarožec – Koprivnica 2:3, G: Sivák 2 – Hlávka 2, Partila, Dubinné – Hertník 6:2, G: Pisarik 3, Kraus, Ilek, Švirk – Štefančin 2, Kurima – Kurov 0:1, G: Dubovecký, Zborov – Bartošovce 2:1, G: Lukáč 2 – Hudák, Lopúchov – Marhaň 0:1, G: Šoltys.

1. Koprivnica 6 5 1 0 22:5 16
2. Marhaň 6 4 2 0 16:3 14
3. Zborov 6 4 1 1 10:7 13
4. Kružlov 6 4 0 2 14:7 12
5. Kurov 6 4 0 2 7:8 12
6. Lopúchov 6 3 2 1 16:6 11
7. Dubinné 6 3 2 1 17:8 11
8. Porúbka 6 3 1 2 7:7 10
9. Bartošovce 6 3 0 3 16:10 9
10. Hertník 6 1 2 3 9:17 5
11. Kurima 6 1 0 5 4:16 3
12. Niž. Tvarožec 6 0 2 4 4:18 2
13. Abrahámovce 6 0 1 5 6:26 1
14. Osikov 6 0 0 6 4:14 0

II. trieda – 5. kolo: Kobyly – Hažlín 1:1, Hervartov – Stuľany 2:2, Chmeľová – Fričkovce 5:2, Poliakovce – Rokytov 5:0.

1. Chmeľová 5 4 0 1 13:5 12
2. Hervartov 5 3 1 1 13:10 10
3. Smilno 4 3 0 1 8:5 9
4. Hažlín 4 2 1 2 5:7 7
5. Kobyly 4 1 3 0 5:4 6
6. Poliakovce 4 1 1 2 8:7 4
7. Stuľany 4 1 1 2 4:7 4
8. Fričkovce 5 1 0 4 8:11 3
9. Rokytov 4 0 1 3 4:12 1

Dorast I. trieda – 5. kolo: Kľušov – Dlhá Lúka 5:2, Bartošovce – Kobyly 2:3, Hertník – Marhaň 4:0, Gerlachov – Gaboltov 6:1, Malcov – Kružlov 2:1.

1. Gerlachov 5 5 0 0 26:6 15
2. Kľušov 5 3 1 1 18:5 10
3. Malcov 5 3 0 2 9:10 9
4. Marhaň 5 3 0 2 13:16 9
5. Gaboltov 5 2 1 2 11:11 7
6. Dlhá Lúka 5 2 0 3 16:19 6
7. Kobyly 5 2 0 3 10:17 6
8. Hertník 5 1 1 3 14:14 4
9. Bartošovce 5 1 1 3 5:8 4
10. Kružlov 5 0 2 3 4:20 2

Žiaci U-15 sk. A – 4. kolo: Zborov – Beloveža 6:0, Dlhá Lúka – Koprivnica 1:2, Lopúchov – Porúbka 7:0, Kurima – Bard. N. Ves 6:1.

1. Kurima 4 4 0 0 35:4 12
2. Zborov 4 3 0 1 19:9 9
3. Koprivnica 4 2 1 1 8:5 7
4. Bard. N. Ves 4 2 1 1 5:6 7
5. Lopúchov 4 1 1 2 10:11 4
6. Beloveža 4 1 1 2 6:18 4
7. Dlhá Lúka 4 1 0 3 5:21 3
8. Porúbka 4 0 0 4 2:16 0

Žiaci U-15 sk. B – 4. kolo: Malcov – Kľušov 2:0, Gerlachov – Gaboltov 4:2, Šiba – Niž. Tvarožec 1:4, Fričkovce – Osikov 9:0.

St. Ľubovňa

I. trieda – 6. kolo: Podolínec – Orlov 10:0, G: Antóni 4, Podolinský 2, Duračinský 2, Gurka 2, M. Lipník – V. Ružbachy 4:1, G: Kupec 3 (1 z 11 m), Kačmarčík – Zolnerčík D., Šar. Jastrabie – Jakubany 2:4, G: Grinč (11 m), Havrila – Kolčák Matej 2, Grajzinger (11 m), Čoma, N. Ľubovňa – Čirč 2:4, G: Hlinka, Kmeč (11 m) – T. Pyda 3 (1 z 11 m), Čerkala, Ľubotín – Plaveč 1:3, D. Diňa – J. Tináth 2, K. Tináth.

1. Čirč 5 5 0 0 20:6 15
2. Podolínec 6 3 2 1 25:9 11
3. M. Lipník 4 3 1 0 12:5 10
4. Plaveč 5 3 1 1 13:10 10
5. Jakubany 5 3 0 2 13:8 9
6. N. Ľubovňa 6 3 0 3 12:9 9
7. Ľubotín 6 2 0 4 12:16 6
8. V. Ružbachy 4 1 1 2 6:9 4
9. V. Lipník 4 1 1 2 4:15 4
10. Kyjov 5 1 0 4 5:11 3
11. Šar. Jastrabie 4 1 0 3 8:18 3
12. Orlov 6 1 0 5 10:24 3

Humenné

I. trieda – 7. kolo: V. Sitnica – Košarovce 1:0, G: Malý, Ladičkovce – Kr. Brod 4:1, G: Onderko, Gerda, Bobaľa (11 m), Vasilenko M. (11 m) – Paník, Dlhé n/C – Ulič 2:3, G: Mesároš 2 (oba z 11 m) – Kočan, Korkobec, Hromadka, Ptičie – Modra n/C 3:1, G: Okoš (vl.), Melník, Kolník (11 m) – Harakaľ, Belá n/C – Ubľa 2:0, G: Haburaj, Kudravý, Koškovce – Zubné 1:0, G: Benec, Jasenov – Borov 4:0, G: Kuzma, Labik, Mastiľák.

1. Ptičie 7 7 0 0 26:6 21
2. Ulič 7 6 0 1 25:4 18
3. Jasenov 7 6 0 1 19:5 18
4. Modra n/C 7 4 2 1 14:4 14
5. Belá n/C 7 4 0 3 12:11 12
6. Kr. Brod 7 3 1 3 14:13 10
7. Dlhé n/C 7 3 0 4 13:13 9
8. Borov 7 3 0 4 18:20 9
9. Zubné 7 2 1 4 10:15 7
10. V. Sitnica 7 2 1 4 7:16 7
11. Ubľa 7 2 1 4 6:18 7
12. Ladičkovce 7 1 2 4 11:21 5
13. Koškovce 7 1 1 5 8:14 4
14. Košarovce 7 0 1 6 3:26 1

II. trieda - 7. kola: Papín – Rokytov 2:0, Brestov – Pakostov 2:2, Hrabovec n/L. – Roma Snina 2:1, N. Sitnica – Lukačovce 2:0, V. Hrušov – Z. Hámre 3:1, Lackovce – Kolonica 3:2, Lieskovec – Rovné 1:0.

1. Papín 7 6 0 1 17:6 18
2. Z. Hámre 7 4 1 2 18:9 13
3. Pakostov B 7 4 1 2 10:9 13
4. V. Hrušov 7 4 1 2 16:17 13
5. Rovné 7 4 0 3 17:11 12
6. Rokytov 7 4 0 3 12:10 12
7. N. Sitnica 7 4 0 3 12:11 12
8. Lackovce 7 4 0 3 12:13 12
9. Lieskovec 7 3 0 4 12:15 9
10. Lukačovce 7 3 0 4 12:15 9
11. Brestov 7 2 1 4 15:16 7
12. Roma Snina 7 1 2 4 7:12 5
13. Kolonica 7 1 1 5 11:16 4
14. Hrabovec n/L 7 1 1 5 6:17 4

III. trieda – 4. kolo: Čertižné – Hankovce 5:1, Turcovce – Roma Podskalka 2:0, Hrubov – Habura 2:0, Zbudské Dlhé – Uličské Krivé 2:3.

1. Ul. Krivé 4 3 0 1 11:6 9
2. Turcovce 4 3 0 1 11:6 9
3. Zb. Dlhé 4 2 1 1 12:10 7
4. Hrubov 4 2 1 1 7:5 7
5. Ňagov 3 1 1 1 9:9 4
6. R. Podskalka 3 1 1 1 8:8 4
7. Čertižné 4 1 0 3 10:12 3
8. Hankovce 3 1 0 2 5:12 3
9. Habura 3 0 0 3 6:11 0

Dorast I. trieda – 4. kolo: Ptičie – Papín 4:0, Z. Hámre – Pakostov 3:4, Dlhé n/C – Humenné 0:0, Baškovce – Jasenov 1:5, Stakčín – Kamenica n/C 3:0.

1. Jasenov 4 4 0 0 23:3 12
2. Ptičie 4 3 0 1 13:5 9
3. Humenné 4 2 2 0 6:1 8
4. Kamenica n/C 4 2 1 1 17:9 7
5. Pakostov 4 2 1 1 13:10 7
6. Stakčín 4 2 1 1 8:5 7
7. Dlhé n/C 4 1 2 1 7:8 5
8. Baškovce 4 0 1 3 7:17 1
9. Papín 4 0 0 4 2:19 0
10. Z. Hámre 4 0 0 4 3:22 0

Žiaci I. trieda – 4. kolo: Ptičie – Ľubiša 11:1, Belá n/C – Humenné B 2:2, Hažín n/C – Jasenov 0:0, Stakčín – Kamenica n/C 0:4.

Neprehliadnite tiež

Košičanka Doris roztancuje funky nakladačkou

Jej osobnou najväčšou špičkou na svete je Bruno Mars.

Rozhovor

Šéf národného parku: Slovenský raj sa mi nikdy nezunuje

Tomáš Dražil je pyšný na zonáciu, ferratu Kyseľ aj splavovanie Hornádu.

Košičan pred 56 rokmi držal tabuľku Abebe Bikilovi. Sám je dnes legendou

Juraj Fotul by schoval do vrecka aj Forresta Gumpa.

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Najdlhšia bytovka na svete je vo Viedni a má meno po Marxovi. Je radosť v nej žiť

Nie je špinavá ani nebezpečná, hoci sú v nej sociálne byty. Nezamestnaní v nej bývajú vedľa profesorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.

KOMENTÁRE

Potrebujeme posilniť kultúru záväznosti

Musíme prestať so spájaním LGBTI s ohrozením tzv. tradičnej rodiny.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  4. Už aj seniori presadajú do SUV
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  7. Bratislava gets a new public space and park
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  9. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  10. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 238
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 3 037
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 752
  4. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 575
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 728
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 511
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 272
  8. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 221
  9. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 042
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 756

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop