Korzár logo Korzár
Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix
Pridajte si svoje mesto

Futbal v okresoch - Prešovský kraj

Hrali sa ďalšie zápasy.

Prešov

I. trieda – 6. kolo: Nemcovce – Ražňany 0:1, G: Červeňák, Chmin. N. Ves – Torysa 4:3, G: Kostolník, Cicoň, Hudák – Jašš, Hudymač 2, Peč. N. Ves – Vyš. Šebastová 2:2, G: Albert 2 – Želásko, Duda, Petrovany – Záborské 3:3, G: Petruška 2, Daňo (11 m) – Kakaščík, Baran, Leško, Široké – Hermanovce 1:3, G: Fabini – Pokuta Jozef 2, Pokuta Ján, Župčany – Dubovica 1:2, G: Katuščák – Molčan 2, Šar. Dravce – Fričovce 1:0, G: Mišenko.

1. Dubovica 6 5 0 1 18:7 15
2. Ražňany 6 5 0 1 12:5 15
3. Petrovany 6 3 2 1 11:10 11
4. Šar. Dravce 6 3 1 2 9:6 10
5. Fričovce 6 2 3 1 8:3 9
6. Vyš. Šebastová 6 2 3 1 12:9 9
7. Nemcovce 6 2 1 3 9:8 7
8. Torysa 6 2 1 3 12:14 7
9. Široké 6 2 1 3 8:12 7
10. Záborské 6 1 3 2 12:12 6
11. Chmin. N. Ves 6 2 0 4 6:15 6
12. Župčany 6 1 2 3 9:12 5
13. Hermanovce 6 1 2 3 15:19 5
14. Peč. N. Ves 6 0 3 3 9:18 3

II. trieda – 6. kolo: Miklušovce – Haniska 3:0, Žehňa – Janov 6:0, Roma Ostrovany – Kojatice 1:3, Víťaz – Kapušany 2:0, Drienov – Ľubotice B 2:0, Uz. Šalgov – Rožkovany 2:2, Žipov – Šar. Sokolovce 0:2.

1. Kojatice 6 5 1 0 12:2 16
2. Drienov 6 5 0 1 20:13 15
3. Žipov 6 3 2 1 14:5 11
4. Uz. Šalgov 6 3 1 2 14:11 10
5. Šar. Sokolovce 6 3 1 2 11:9 10
6. Žehňa 6 3 0 3 15:13 9
7. Miklušovce 6 3 0 3 14:13 9
8. Víťaz 6 3 0 3 11:14 9
9. Ľubotice b 6 2 2 2 9:8 8
10. Rožkovany 6 2 2 2 15:16 8
11. R. Ostrovany 6 2 0 4 9:17 6
12. Haniska 6 1 1 4 12:14 4
13. Kapušany 6 1 1 4 7:17 4
14. Janov 6 0 1 5 3:14 1

III. A trieda – 6. kolo: Rokycany – Rus. N. Ves 5:2, Svinia – Sedlice 2:3, Šar. Bohdanovce – Kokošovce 4:1, Lemešany – Ličartovce 0:1, Dulova Ves – Hrabkov 6:1, Chmeľov – Drien. N. Ves 3:0, Ovčie – Tulčík 8:2.

1. Dulova Ves 6 6 0 0 24:6 18
2. Šar. Bohdanovce 6 5 1 0 20:4 16
3. Ličartovce 6 5 1 0 19:3 16
4. Lemešany 6 5 0 1 11:4 15
5. Chmeľov 6 4 1 1 24:5 13
6. Sedlice 6 3 0 3 12:15 9
7. Ovčie 6 2 2 2 14:14 8
8. Rokycany 6 2 0 4 12:18 6
9. Tulčík 6 2 0 4 13:23 6
10. Rus. N. Ves 6 1 1 4 11:17 4
11. Kokošovce 6 1 1 4 10:19 4
12. Svinia 6 1 0 5 9:28 3
13. Hrabkov 6 0 2 4 8:17 2
14. Drien. N. Ves 6 0 1 5 4:18 1

III. B trieda – 6. kolo: Jakubova Voľa – Terňa 0:0, Kamenica – Lipany B 4:1, Brezovica – Roma Jarovnice 3:1, Krivany – Hubošovce 4:1, Gregorovce – Brezovička 2:2, Medzany – Poloma 3:2, Jakubovany – Krásna Lúka 3:1.

1. Kamenica 6 6 0 0 27:7 18
2. Brezovica 6 4 2 0 11:5 14
3. Brezovička 6 4 1 1 19:6 13
4. Terňa 6 3 3 0 10:5 12
5. Gregorovce 6 3 2 1 25:11 11
6. Poloma 6 3 1 2 13:10 10
7. Lipany B 6 3 0 3 19:15 9
8. Jakubovany 6 2 2 2 8:7 8
9. Medzany 6 2 1 3 13:16 7
10. Krivany 6 2 0 4 10:12 6
11. Krásna Lúka 6 2 0 4 10:18 6
12. Hubošovce 6 1 1 4 9:27 4
13. Jak. Voľa 6 0 1 5 6:23 1
14. R. Jarovnice 6 0 0 6 3:21 0

Dorast I. trieda – 6. kolo: Kendice – Ražňany 1:6, Kamenica – Torysa 0:1, Brezovica – Chmiňany 6:0, Safi – Vyš. Šebastová 5:0, Gregorovce – Župčany 5:3, Drienov – Dubovica 0:0, Rožkovany – Široké 2:3.

1. Brezovica 6 5 1 0 23:7 16
2. Ražňany 6 4 2 0 16:7 14
3. Gregorovce 6 4 1 1 23:14 13
4. Široké 6 4 0 2 13:13 12
5. Dubovica 6 3 2 1 15:7 11
6. Drienov 6 3 1 2 11:7 10
7. Chmiňany 6 2 2 2 12:17 8
8. Safi 6 2 1 3 15:11 7
9. Kamenica 6 2 1 3 15:19 7
10. Rožkovany 6 2 0 4 18:12 6
11. Župčany 6 2 0 4 17:21 6
12. Torysa 6 2 0 4 9:14 6
13. Vyš. Šebastová 6 1 0 5 5:21 3
14. Kendice 6 0 1 5 5:27 1

Dorast II. A trieda – 3. kolo: Kojatice – Miklušovce 1:3, Rus. N. Ves – Haniska 4:0, Šar. Bohdanovce – Záborské 1:2.

1. Záborské 3 2 1 0 4:2 7
2. Miklušovce 2 2 0 0 6:2 6
3. Kojatice 3 1 1 1 7:5 4
4. Rus. N. Ves 2 1 0 1 4:1 3
5. Haniska 3 1 0 2 3:8 3
6. Šar. Bohdanovce 3 0 0 3 3:9 0

Dorast II. B trieda – 4. kolo: Peč. N. Ves – Šar. Sokolovce 6:1, Demjata – Víťaz 3:0, Šar. Dravce – Fričovce 1:1, Záhradné – Uzovce 4:2.

1. Demjata 4 3 1 0 11:6 10
2. Peč. N. Ves 4 3 0 1 22:6 9
3. Šar. Dravce 3 2 1 0 11:3 7
4. Víťaz 4 2 0 2 8:10 6
5. Šar. Sokolovce 3 2 0 1 5:8 6
6. Fričovce 4 1 2 1 9:10 5
7. Záhradné 3 1 0 2 6:11 3
8. Tulčík 3 0 0 3 3:9 0
9. Uzovce 4 0 0 4 7:19 0

Žiaci I. trieda – 6. kolo: M. Šariš – Hermanovce 1:2, Víťaz – Dubovica 1:0, Chmin. N. Ves – V. Šariš 9:0, Fintice – Šar. Michaľany 0:5, Široké – Kapušany 6:0, Roma Ostrovany – Brezovica 0:2, Peč. N. Ves – Dulova Ves 2:6.

1. Šar. Michaľany 6 5 0 1 40:4 15
2. Hermanovce 6 5 0 1 27:9 15
3. Brezovica 6 4 1 1 12:11 13
4. Široké 6 4 0 2 26:5 12
5. Chmin. N. Ves 6 4 0 2 24:7 12
6. Víťaz 6 4 0 2 11:7 12
7. Dulova Ves 6 3 0 3 19:15 9
8. R. Ostrovany 6 3 0 3 15:14 9
9. Kapušany 6 2 1 3 15:22 7
10. V. Šariš 6 2 0 4 17:16 6
11. Dubovica 6 2 0 4 7:20 6
12. Fintice 6 1 0 5 3:30 3
13. Peč. N. Ves 6 0 0 6 6:39 0
14. M. Šariš 6 0 0 6 4:39 0

Žiaci II. A trieda – 2. kolo: Kendice – Petrovany 1:1, Vyš. Šebastová – Rus. N. Ves 0:6, Žehňa – Drienov 5:4.

Žiaci II. B trieda – 3. kolo: Miklušovce – Janov 0:16, Žipov – Sedlice 4:0.

Žiaci II. D trieda – 4. kolo: Demjata – Pušovce 4:1, Tulčík – Chmeľov 2:1, Jakubovany – Uzovce 4:1, Gregorovce – Terňa 0:4.

Žiaci II. E trieda – 4. kolo: Krivany – Torysa 5:1, Poloma – Šar. Dravce 4:5, Kamenica – Rožkovany 1:1.

Poprad

VI. liga - 6. kolo: V. Slavkov - Ľubica 3:2, G: Gaj 2, Szucs - Krull, Kaleta (vl.), Hozelec - PP Stráže 2:1, G: Svičin, Marhefka - Rušin, Vernár - L. Teplička 2:1, G: Greňa, Bendík - Bulava, Vikartovce - Batizovce 7:3, G: Šebest 2, Sitiarik, Drevko, Šavel, Chmura, Mezovský - Šilon, Čáni, Čonka, Hranovnica - Sp. Hrhov 4:0, G: Pokrivčák, Kubesa (11 m), Brož, Hurčala, Sp. Belá B - V. Lomnica 1:3, G: Milaňák - Ilavský, Tribula, Gonda, Sp. Štvrtok - Hôrka 4:1, G: Kravec 2, Varga, Strucuľa - Paciga.

1. Sp. Belá B 6 5 0 1 19:11 15
2. Sp. Štvrtok 6 4 1 1 17:11 13
3. Batizovce 6 3 2 1 12:12 11
4. Hranovnica 6 3 1 2 14:10 10
5. L. Teplička 6 3 0 3 10:10 9
6. Vernár 6 2 3 1 5:9 9
7. V. Lomnica 6 2 2 2 13:9 8
8. PP Stráže 6 2 2 2 8:8 8
9. Hozelec 6 2 2 2 8:8 8
10. Ľubica 6 2 1 3 8:6 7
11. Vikartovce 6 2 1 3 15:18 7
12. Sp. Hrhov 6 0 5 1 1:5 5
13. Hôrka 6 1 0 5 11:15 3
14. V. Slavkov 6 1 0 5 9:18 3

VII. liga - 6. kolo: Gánovce - Sp. Štiavnik 1:6, Vrbov - Lučivná 2:1, Vlková - Dravce 1:9, Sp. St. Ves - Šuňava 1:2, Vítkovce Klčov - Huncovce 2:1, Bijacovce - Mlynčeky 3:2.

1. Vrbov 5 4 1 0 21:3 13
2. Huncovce 6 4 1 1 10:5 13
3. Mlynčeky 6 4 0 2 23:11 12
4. Vítkovce 6 3 2 1 13:8 11
5. Šuňava 5 3 1 1 16:6 10
6. Sp. Štiavnik 5 3 0 2 16:6 9
7. Bijacovce 6 3 0 3 14:12 9
8. Jánovce 5 3 0 2 9:10 9
9. Lučivná 5 2 1 2 8:8 7
10. Dravce 5 2 0 3 17:7 6
11. Sp. St. Ves 6 1 1 4 7:16 4
12. Vlková 6 0 1 5 5:20 1
13. Gánovce 6 0 0 6 4:33 0

VIII. liga sk. A - 5. kolo: Vlkovce - Sp. Teplica 4:1, Dúbrava - Repaše Torysky 4:3.

1. Dúbrava 5 5 0 0 19:8 15
2. Sp. Teplica 5 2 1 2 13:10 7
3. Repaše 5 1 1 3 9:14 4
4. Vlkovce 5 1 0 4 10:19 3

VIII. liga sk. B - 5. kolo: Franková - Podhorany 6:1, Slov. Ves - Sp. Hanušovce 3:2, Výborná - Matiašovce 6:3.

1. Sp. Hanušovce 5 3 1 1 16:7 10
2. Výborná 5 3 1 1 19:14 10
3. Franková 5 2 2 1 12:5 8
4. Matiašovce 5 1 2 2 11:14 5
5. Podhorany 5 1 2 2 8:11 5
6. Slov. Ves 5 1 0 4 6:21 3

Dorast U-19 IV. liga - 5. kolo: Gánovce - Hranovnica 0:14, Vikartovce - L. Teplička 2:0, Štrba - Sp. Bystré 2:2, Hôrka - PP Stráže 2:4, Šuňava - V. Tatry 0:4, Vernár - Sp. Štiavnik 0:14.

1. Vikartovce 5 5 0 0 16:4 15
2. PP Stráže 5 4 0 1 33:5 12
3. Hranovnica 5 3 1 1 32:5 10
4. L. Teplička 5 3 1 1 29:12 10
5. Sp. Štiavnik 5 3 1 1 32:16 10
6. Hôrka 5 3 0 2 14:12 9
7. Sp. Bystré 5 2 2 1 20:8 8
8. V. Tatry 5 2 0 3 12:15 6
9. Štrba 5 1 1 3 6:23 4
10. Šuňava 5 1 0 4 11:14 3
11. Gánovce 5 0 0 5 2:41 0
12. Vernár 5 0 0 5 4:56 0

Žiaci U-15 III. liga - 5. kolo: Hôrka - Kravany 1:2, Hranovnica - Sp. St. Ves 3:5, Sp. Štvrtok - L. Teplička 3:1, Slov. Ves - Sp. Bystré 4:6, Vikartovce - Podolínec 0:2.

1. Sp. St. Ves 5 5 0 0 35:5 15
2. V. Lomnica 4 4 0 0 29:4 12
3. Hranovnica 4 3 0 1 25:10 9
4. Kravany 4 2 1 1 7:6 7
5. Podolínec 4 2 1 1 8:9 7
6. Vikartovce 5 2 0 3 6:9 6
7. L. Teplička 5 2 0 3 10:19 6
8. Sp. Štvrtok 4 1 1 2 12:26 4
9. Sp. Bystré 5 1 0 4 7:17 3
10. Hôrka 5 1 0 4 5:16 3
11. Slov. Ves 5 0 1 4 15:38 1

Žiaci U-15 IV. liga sk. A - 3. kolo: Gánovce - V. Tatry 2:3, Sp. Štiavnik - Štrba 18:2, Šuňava - Hozelec 1:2, Batizovce - Lučivná 0:2, Švábovce - V. Slavkov 4:1, V. Tatry - V. Slavkov 10:0.

Žiaci U-15. IV. liga sk. B - 5. kolo: Huncovce - Vrbov 6:1, Podhorany - Vlková 4:1, Dravce - Vlkovce 4:2.

Svidník

I. trieda – 6. kolo: Kalnište – Hrabovčík 5:1, Duplín – Mestisko 3:0, Tisinec – Chotča 2:0, G: Tirko, Novický, Lomné – Stročín 3:1, G: Dovičák, Želizňák, Baľo - Haluška, Lúčka – Havaj 7:1, Kundra 2, Tkáč 2, Lajčin, Ungvarský – Hvišč (vl.), Kuková – Rovné 3:0, G: Vereščák 2, Dragošek, Miňovce – Sitníky 3:4, G: Medvec 2, Hricko – Marušák 2, Ferenc, Dubas.

1. Tisinec 6 6 0 0 20:4 18
2. Sitníky 6 4 0 2 18:14 12
3. Hrabovčík 6 3 2 1 25:14 11
4. Kalnište 6 3 2 1 15:7 11
5. Lúčka 6 3 1 2 15:7 10
6. Miňovce 6 3 0 3 15:12 9
7. Duplín 6 2 1 3 8:8 7
8. Lomné 6 2 1 3 10:15 7
9. Kuková 6 2 1 3 7:13 7
10. Mestisko 6 1 3 2 7:15 6
11. Stročín 6 1 2 3 8:12 5
12. Rovné 6 1 2 3 6:10 5
13. Chotča 6 1 2 3 5:13 5
14. Havaj 6 1 1 4 10:25 4

II. trieda – 6. kolo: Baňa – Bukovce 3:0, Kružlová – Radoma 0:2, Orlík – Dubová 3:0, Gribov – Ladomirová 5:3.

1. Gribov 6 5 1 0 21:8 16
2. Radoma 6 5 0 1 17:3 15
3. Orlík 6 3 1 2 13:10 10
4. Ladomirová 6 3 1 2 18:16 10
5. Baňa 6 2 2 2 9:6 8
6. Kružlová 6 2 1 3 9:18 7
7. Bukovce 6 1 0 5 5:18 3
8. Dubová 6 0 0 6 6:19 0

Dorast I. trieda – 2. kolo: Breznica – Rovné 4:0, Duplín – Sitníky 5:3, Vyš. Mirošov – Lomné 1:4.

Žiaci I. A trieda – 2. kolo: Vyš. Mirošov – Kuková 3:1, Lúčka – Kalnište 4:1.

Žiaci I. B trieda – 2. kolo: Tisinec – Stročín 6:2, Chotča – Miňovce 7:0, Havaj – Breznica 2:2.

Vranov

I. trieda – 6. kolo: Vechec – Lomnica 3:2, G: Bartko, Kováč, Mikloš – Bednár, Vasko, Niž. Hrabovec – Komárany 1:4, G: Leško – Vojtek 3 (1 z 11 m), Monok, Zámutov B – Banské 2:2, G: Jurmák, Ďuďa – Baran Š., Baran J., Hencovce – Čaklov 1:0, G: Gajdoš, Merník – Seč. Polianka 3:0, G: Molitoris (11 m), Višňovský, Mitač, Vyš. Žipov – Hlinné 3:0, G: Hadžala, Kaňuk, Čorej, Kam. Poruba – Roma Niž. Hrabovec 4:2.

1. Merník 6 5 1 0 21:5 16
2. Banské 6 4 2 0 27:5 14
3. Zámutov B 6 4 1 1 20:9 13
4. Hencovce 6 4 1 1 12:6 13
5. Komárany 6 4 0 2 15:9 12
6. Kam. Poruba 6 4 0 2 13:9 12
7. Vyš. Žipov 6 3 1 2 14:8 10
8. Čaklov 6 2 1 3 15:14 7
9. Seč. Polianka 6 2 1 3 9:10 7
10. Hlinné 6 2 0 4 4:14 6
11. R. Niž. Hrabovec 6 1 1 4 25:25 4
12. Niž. Hrabovec 6 1 1 4 11:24 4
13. Vechec 6 1 0 5 9:19 3
14. Lomnica 6 0 0 6 5:43 0

Dorast dvojičky – 5. kolo: Sedliská – Hencovce 0:4, Zámutov – Niž. Hrušov 6:1, Soľ – Seč. Polianka 15:0, Sačurov – Tovarné 0:4, Dl. Klčovo – Bystré n/T 2:10, Hanušovce – Vechec 9:1.

1. Soľ 5 4 1 0 31:8 13
2. Hanušovce 5 4 0 1 27:8 12
3. Tovarné 5 3 2 0 14:5 11
4. Hencovce 5 3 1 1 32:8 10
5. Bystré n/T 5 3 0 2 40:12 9
6. Zámutov 5 3 0 2 18:24 9
7. Sedliská 5 2 2 1 13:6 8
8. Vechec 5 2 0 3 10:20 6
9. Niž. Hrušov 5 1 2 2 9:12 5
10. Sačurov 5 1 0 4 5:21 3
11. Dl. Klčovo 5 0 0 5 7:34 0
12. Seč. Polianka 5 0 0 5 1:49 0

Dorast B – 6. kolo: Niž. Hrabovec – Komárany 2:2, Vyš. Žipov – Hlinné 0:14.
Žiaci dvojičky – 5. kolo: Sedliská – Hencovce 1:2, Zámutov – Niž. Hrušov 1:1, Soľ – Seč. Polianka 13:0, Sačurov – Tovarné 6:1, Dl. Klčovo – Bystré n/T 0:11, Hanušovce – Vechec 5:2.

1. Hencovce 5 4 1 0 20:5 13
2. Bystré n/T 5 4 0 1 24:4 12
3. Soľ 5 4 0 1 25:6 12
4. Hanušovce 5 4 0 1 18:9 12
5. Niž. Hrušov 5 3 2 0 18:6 11
6. Sačurov 5 2 1 2 20:11 7
7. Zámutov 5 2 1 2 15:10 7
8. Tovarné 5 2 0 3 8:19 6
9. Vechec 5 1 1 3 11:17 4
10. Sedliská 5 1 0 4 13:11 3
11. Seč. Polianka 5 0 0 5 4:39 0
12. Dl. Klčovo 5 0 0 5 1:40 0

Žiaci B – 3. kolo: Čierne n/T – Čaklov 2:15.

Bardejov

I. trieda – 6. kolo: Osikov – Kružlov 0:2, G: Kantor R., Kantor M., Abrahámovce – Porúbka 1:1, G: Novotný – Pavluv, Niž. Tvarožec – Koprivnica 2:3, G: Sivák 2 – Hlávka 2, Partila, Dubinné – Hertník 6:2, G: Pisarik 3, Kraus, Ilek, Švirk – Štefančin 2, Kurima – Kurov 0:1, G: Dubovecký, Zborov – Bartošovce 2:1, G: Lukáč 2 – Hudák, Lopúchov – Marhaň 0:1, G: Šoltys.

1. Koprivnica 6 5 1 0 22:5 16
2. Marhaň 6 4 2 0 16:3 14
3. Zborov 6 4 1 1 10:7 13
4. Kružlov 6 4 0 2 14:7 12
5. Kurov 6 4 0 2 7:8 12
6. Lopúchov 6 3 2 1 16:6 11
7. Dubinné 6 3 2 1 17:8 11
8. Porúbka 6 3 1 2 7:7 10
9. Bartošovce 6 3 0 3 16:10 9
10. Hertník 6 1 2 3 9:17 5
11. Kurima 6 1 0 5 4:16 3
12. Niž. Tvarožec 6 0 2 4 4:18 2
13. Abrahámovce 6 0 1 5 6:26 1
14. Osikov 6 0 0 6 4:14 0

II. trieda – 5. kolo: Kobyly – Hažlín 1:1, Hervartov – Stuľany 2:2, Chmeľová – Fričkovce 5:2, Poliakovce – Rokytov 5:0.

1. Chmeľová 5 4 0 1 13:5 12
2. Hervartov 5 3 1 1 13:10 10
3. Smilno 4 3 0 1 8:5 9
4. Hažlín 4 2 1 2 5:7 7
5. Kobyly 4 1 3 0 5:4 6
6. Poliakovce 4 1 1 2 8:7 4
7. Stuľany 4 1 1 2 4:7 4
8. Fričkovce 5 1 0 4 8:11 3
9. Rokytov 4 0 1 3 4:12 1

Dorast I. trieda – 5. kolo: Kľušov – Dlhá Lúka 5:2, Bartošovce – Kobyly 2:3, Hertník – Marhaň 4:0, Gerlachov – Gaboltov 6:1, Malcov – Kružlov 2:1.

1. Gerlachov 5 5 0 0 26:6 15
2. Kľušov 5 3 1 1 18:5 10
3. Malcov 5 3 0 2 9:10 9
4. Marhaň 5 3 0 2 13:16 9
5. Gaboltov 5 2 1 2 11:11 7
6. Dlhá Lúka 5 2 0 3 16:19 6
7. Kobyly 5 2 0 3 10:17 6
8. Hertník 5 1 1 3 14:14 4
9. Bartošovce 5 1 1 3 5:8 4
10. Kružlov 5 0 2 3 4:20 2

Žiaci U-15 sk. A – 4. kolo: Zborov – Beloveža 6:0, Dlhá Lúka – Koprivnica 1:2, Lopúchov – Porúbka 7:0, Kurima – Bard. N. Ves 6:1.

1. Kurima 4 4 0 0 35:4 12
2. Zborov 4 3 0 1 19:9 9
3. Koprivnica 4 2 1 1 8:5 7
4. Bard. N. Ves 4 2 1 1 5:6 7
5. Lopúchov 4 1 1 2 10:11 4
6. Beloveža 4 1 1 2 6:18 4
7. Dlhá Lúka 4 1 0 3 5:21 3
8. Porúbka 4 0 0 4 2:16 0

Žiaci U-15 sk. B – 4. kolo: Malcov – Kľušov 2:0, Gerlachov – Gaboltov 4:2, Šiba – Niž. Tvarožec 1:4, Fričkovce – Osikov 9:0.

St. Ľubovňa

I. trieda – 6. kolo: Podolínec – Orlov 10:0, G: Antóni 4, Podolinský 2, Duračinský 2, Gurka 2, M. Lipník – V. Ružbachy 4:1, G: Kupec 3 (1 z 11 m), Kačmarčík – Zolnerčík D., Šar. Jastrabie – Jakubany 2:4, G: Grinč (11 m), Havrila – Kolčák Matej 2, Grajzinger (11 m), Čoma, N. Ľubovňa – Čirč 2:4, G: Hlinka, Kmeč (11 m) – T. Pyda 3 (1 z 11 m), Čerkala, Ľubotín – Plaveč 1:3, D. Diňa – J. Tináth 2, K. Tináth.

1. Čirč 5 5 0 0 20:6 15
2. Podolínec 6 3 2 1 25:9 11
3. M. Lipník 4 3 1 0 12:5 10
4. Plaveč 5 3 1 1 13:10 10
5. Jakubany 5 3 0 2 13:8 9
6. N. Ľubovňa 6 3 0 3 12:9 9
7. Ľubotín 6 2 0 4 12:16 6
8. V. Ružbachy 4 1 1 2 6:9 4
9. V. Lipník 4 1 1 2 4:15 4
10. Kyjov 5 1 0 4 5:11 3
11. Šar. Jastrabie 4 1 0 3 8:18 3
12. Orlov 6 1 0 5 10:24 3

Humenné

I. trieda – 7. kolo: V. Sitnica – Košarovce 1:0, G: Malý, Ladičkovce – Kr. Brod 4:1, G: Onderko, Gerda, Bobaľa (11 m), Vasilenko M. (11 m) – Paník, Dlhé n/C – Ulič 2:3, G: Mesároš 2 (oba z 11 m) – Kočan, Korkobec, Hromadka, Ptičie – Modra n/C 3:1, G: Okoš (vl.), Melník, Kolník (11 m) – Harakaľ, Belá n/C – Ubľa 2:0, G: Haburaj, Kudravý, Koškovce – Zubné 1:0, G: Benec, Jasenov – Borov 4:0, G: Kuzma, Labik, Mastiľák.

1. Ptičie 7 7 0 0 26:6 21
2. Ulič 7 6 0 1 25:4 18
3. Jasenov 7 6 0 1 19:5 18
4. Modra n/C 7 4 2 1 14:4 14
5. Belá n/C 7 4 0 3 12:11 12
6. Kr. Brod 7 3 1 3 14:13 10
7. Dlhé n/C 7 3 0 4 13:13 9
8. Borov 7 3 0 4 18:20 9
9. Zubné 7 2 1 4 10:15 7
10. V. Sitnica 7 2 1 4 7:16 7
11. Ubľa 7 2 1 4 6:18 7
12. Ladičkovce 7 1 2 4 11:21 5
13. Koškovce 7 1 1 5 8:14 4
14. Košarovce 7 0 1 6 3:26 1

II. trieda - 7. kola: Papín – Rokytov 2:0, Brestov – Pakostov 2:2, Hrabovec n/L. – Roma Snina 2:1, N. Sitnica – Lukačovce 2:0, V. Hrušov – Z. Hámre 3:1, Lackovce – Kolonica 3:2, Lieskovec – Rovné 1:0.

1. Papín 7 6 0 1 17:6 18
2. Z. Hámre 7 4 1 2 18:9 13
3. Pakostov B 7 4 1 2 10:9 13
4. V. Hrušov 7 4 1 2 16:17 13
5. Rovné 7 4 0 3 17:11 12
6. Rokytov 7 4 0 3 12:10 12
7. N. Sitnica 7 4 0 3 12:11 12
8. Lackovce 7 4 0 3 12:13 12
9. Lieskovec 7 3 0 4 12:15 9
10. Lukačovce 7 3 0 4 12:15 9
11. Brestov 7 2 1 4 15:16 7
12. Roma Snina 7 1 2 4 7:12 5
13. Kolonica 7 1 1 5 11:16 4
14. Hrabovec n/L 7 1 1 5 6:17 4

III. trieda – 4. kolo: Čertižné – Hankovce 5:1, Turcovce – Roma Podskalka 2:0, Hrubov – Habura 2:0, Zbudské Dlhé – Uličské Krivé 2:3.

1. Ul. Krivé 4 3 0 1 11:6 9
2. Turcovce 4 3 0 1 11:6 9
3. Zb. Dlhé 4 2 1 1 12:10 7
4. Hrubov 4 2 1 1 7:5 7
5. Ňagov 3 1 1 1 9:9 4
6. R. Podskalka 3 1 1 1 8:8 4
7. Čertižné 4 1 0 3 10:12 3
8. Hankovce 3 1 0 2 5:12 3
9. Habura 3 0 0 3 6:11 0

Dorast I. trieda – 4. kolo: Ptičie – Papín 4:0, Z. Hámre – Pakostov 3:4, Dlhé n/C – Humenné 0:0, Baškovce – Jasenov 1:5, Stakčín – Kamenica n/C 3:0.

1. Jasenov 4 4 0 0 23:3 12
2. Ptičie 4 3 0 1 13:5 9
3. Humenné 4 2 2 0 6:1 8
4. Kamenica n/C 4 2 1 1 17:9 7
5. Pakostov 4 2 1 1 13:10 7
6. Stakčín 4 2 1 1 8:5 7
7. Dlhé n/C 4 1 2 1 7:8 5
8. Baškovce 4 0 1 3 7:17 1
9. Papín 4 0 0 4 2:19 0
10. Z. Hámre 4 0 0 4 3:22 0

Žiaci I. trieda – 4. kolo: Ptičie – Ľubiša 11:1, Belá n/C – Humenné B 2:2, Hažín n/C – Jasenov 0:0, Stakčín – Kamenica n/C 0:4.

Neprehliadnite tiež

Raši chce prerátať výsledky volieb, podal podnet na Ústavný súd

Košický primátor napadol sčítanie hlasov v Zemplínskej Širokej.

V kauze Rapid life začala NAKA trestné stíhanie

Z vedenia košickej životnej poisťovne zatiaľ konkrétne osoby neobvinili.

Košice musia vracať eurofondy za vyše 5,6 milióna eur

Audit neuznal predĺženie prác na Kulturparku o pol roka.

Humenského prokurátora obžalovali za alkohol za volantom

Prokurátor v januári tohto roka šoféroval opitý a prekročil rýchlosť.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Bratislavu zradila doprava aj kultúrna uzavretosť, hovoria experti

Niekto mohol akceptovať, že pre Bratislavu je hlavné letisko Viedeň, niekto to akceptovať nemusel, vraví šéf portálu euractiv Radovan Geist.

SVET

Pomáha aj NASA. Nájdu stratenú ponorku v rozbúrenom mori?

Ak sa ponorka potopila, námorníkom zostal vzduch len na pár dní.

KOMENTÁRE

Prečo by sa mali Slováci začať báť Čechov

Slovensko bude musieť vynaložiť viac úsilia a vynaliezavosti, aby ho Brusel v zhluku „podivných“ demokracií na východ od Nemecka rozpoznal

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  4. Moskva alebo Petrohrad?
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  6. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  7. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  8. Nový Jaguar XF Sportbrake
  9. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  10. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  1. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  2. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  3. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  4. Modern luxury next to the Blue Church
  5. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  6. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  9. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  10. HB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu
  1. Moskva alebo Petrohrad? 8 448
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 208
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 3 389
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 152
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 468
  6. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 345
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 247
  8. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 228
  9. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 125
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 069

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop