Korzár logo Korzár
Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Štrba si schuti zastrieľala

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

IV. liga

SEVER

8. kolo:

Pušovce - Svit 2:1 (0:1), G: Djokič, Novák - Hazrolli,

Pakostov - Radvaň n/L 1:1 (1:1), Tomčák - Pčola,

Ľubotice - Kračúnovce 0:0,

Dlhé Klčovo - Zámutov 3:1 (2:0), Samsely 2, Babjak - Hanusin,

Štrba - Medzilaborce 5:0 (2:0), Mlynár, Ďuran, Macko, Levocký, Sabo (vl.),

Raslavice - Sp. Podhradie 3:3 (0:1), Kubánka (11m), Guman, Liščinský - Hritz 2, Kacvinský - podrobne o zápase

Kendice - St. Ľubovňa 4:1 (2:0), Čuha, Pončák, Baran, Ďaďovský - Arendáč,

Svidník - Fintice 4:0 (2:0), Čičvara 3, Paňko.

Tabuľka

1. Pušovce 8 8 0 0 24:4 24
2. Dlhé Klčovo 8 6 2 0 24:8 20
3. Pakostov 8 4 1 3 17:14 13
4. Štrba 8 4 0 4 18:12 12
5. Svidník 8 3 3 2 14:16 12
6. Kendice 8 3 3 2 12:16 12
7. Svit 8 3 2 3 11:9 11
8. Kračúnovce 8 3 2 3 7:7 11
9. St. Ľubovňa 8 3 1 4 13:19 10
10. Ľubotice 8 2 3 3 12:14 9
11. Zámutov 8 3 0 5 15:19 9
12. Medzilaborce 8 3 0 5 14:22 9
13. Sp. Podhradie 8 2 2 4 11:13 8
14. Radvaň n/L 8 2 2 4 12:15 8
15. Raslavice 8 1 3 4 7:14 6
16. Fintice 8 1 2 5 8:17 5

JUH

8. kolo:

Rudňany - Rožňava 3:1 (1:0), G: Čuj 2, Regec - Kovács - podrobne o zápase

Kalša - V. Kapušany 2:2 (1:1), Maťaš, Halapin - Adam (11m), Dozsický,

Sobrance - Krompachy 3:3 (0:0), Hutaj, Hreško, Shukal - Uhrín 2, Ontko, ČK: Škirda (domáci),

Sp. Vlachy - V. Horeš 0:0,

Medzev - Strážske 5:2 (3:1), Gondoľ 2, Hanzuš (11m), Kalmar, Lukáč - Karafa 2,

V. Folkmar - Čaňa 5:1 (2:1), Sovič 2, Belej 2, Školník - L. Vaľa,

Michaľany - Kr. Chlmec 1:0 (1:0), Janči,

Poproč - Šaca 0:4 (0:1), Hanzeľ 2, Človečko 2.

Tabuľka

1. Šaca 8 6 0 2 17:6 18
2. V. Horeš 8 5 3 0 10:2 18
3. Medzev 8 5 2 1 14:6 17
4. V. Folkmar 8 4 3 1 15:7 15
5. Michaľany 8 5 0 3 8:8 15
6. Krompachy 8 4 2 2 16:11 14
7. Kalša 8 3 3 2 14:11 12
8. Sobrance 8 3 2 3 19:14 11
9. Rožňava 8 3 2 3 13:11 11
10. V. Kapušany 8 3 2 3 7:7 11
11. Sp. Vlachy 8 2 2 4 13:10 8
12. Rudňany 8 1 4 3 5:7 7
13. Kr. Chlmec 8 2 1 5 10:20 7
14. Čaňa 8 2 1 5 6:16 7
15. Strážske 8 1 0 7 6:20 3
16. Poproč 8 0 3 5 4:21 3

V. liga

ŠARIŠSKÁ

6. kolo:

Dlhá Lúka - Záhradné 2:3 (1:1), M. Jurčišín, P. Jurčišín - Grešák, Gomulec, Krajňák,

Beloveža - Gerlachov 3:0 (2:0), Pavlík (11m), Vasiliak, Jaš,

V. Šariš - Malcov 3:3 (2:0), Kravec, Scepanik, Bednár - Stachura, Koscelník, Sališ,

M. Šariš - Šar. Michaľany 0:0,

Šiba - Gaboltov 1:0 (0:0), Tkáč, ČK: D. Javorský (hostia),

Chmiňany - Demjata 1:1 (0:1), Uličný - Kaperák,

Uzovce - Kľušov 2:1 (0:0), Farkaš (11m), Urban - Guliga.

Tabuľka

1. Kľušov 6 4 1 1 7:3 13
2. Malcov 6 3 3 0 14:5 12
3. Beloveža 6 4 0 2 10:6 12
4. Chmiňany 6 3 2 1 14:9 11
5. Šar. Michaľany 6 3 1 2 10:4 10
6. Uzovce 6 3 1 2 13:10 10
7. Demjata 6 3 1 2 10:7 10
8. Záhradné 6 3 1 2 14:12 10
9. Šiba 6 3 1 2 9:7 10
10. Gaboltov 6 2 0 4 6:11 6
11. Malý Šariš 6 1 1 4 6:12 4
12. Dlhá Lúka 6 1 1 4 7:14 4
13. Veľký Šariš 6 1 1 4 4:15 4
14. Gerlachov 6 1 0 5 4:13 3

VIHOR.-DUKLIANSKA

6. kolo:

Bystré - Niž. Hrušov 2:2 (1:1), Hatala 2 - Mikloš (11m), Šamo,

Breznica - Sačurov 2:1 (1:0), R. Potoma, Dargaj (vl.) - J. Potoma (vl.), ČK: I. Tábiš ml. (domáci),

Vyš. Mirošov - Sedliská 4:1 (2:1), Ľ. Kenoš 2 (1 z 11m), Motyka, Kovalčík - Baník,

Kochanovce - Hanušovce n/T 1:1 (0:0), Rada (11m) - Horváth,

Kamenica n/C - FK Humenné 2:4 (1:2), Varhola, Mihalič - Mižík 2, Mitnik, Stach,

Čierne n/T - Stakčín 0:1 (0:0), Kirňák,

Soľ - Udavské 4:1 (2:1), Demčák 2, Sakala, Ladomerský - Ondica.

Tabuľka

1. Hanušovce n/T 6 4 1 1 11:9 13
2. Humenné 6 4 0 2 12:10 12
3. Stakčín 6 4 0 2 9:9 12
4. Soľ 6 3 2 1 12:6 11
5. Breznica 6 3 1 2 13:4 10
6. Vyš. Mirošov 6 3 1 2 14:9 10
7. Niž. Hrušov 6 3 1 2 13:10 10
8. Kochanovce 6 3 1 2 11:8 10
9. Čierne n/T 6 3 0 3 9:8 9
10. Bystré 6 2 2 2 8:9 8
11. Kamenica n/C 6 2 0 4 7:11 6
12. Udavské 6 2 0 4 6:14 6
13. Sedliská 6 1 1 4 5:12 4
14. Sačurov 6 0 0 6 2:13 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

6. kolo:

Turňa n/B - Betliar 8:3 (5:1), Balint 2, Képeš 2, Eperješi 2, Rybár, Ďurko - Demeter 2, Hažer,

Čečejovce - Sokoľany 1:0 (1:0), Rick (vl.),

Ďurkov - G. Hôrka 6:2 (4:0), Ľ. Sarvaš 3, M. Sarvaš, Timura, Čisovský - Bodnár, Jankošik,

G. Poloma - Kokšov-Bakša 3:0 (1:0), Miloš Gallo-Barnák, Greško, Madarasz,

Koš. Nová Ves - Malá Ida 3:1 (0:1), Kučera, Farkaš, Jurek - Surgent,

Ťahanovce - Geča 0:3 (0:1), V. Hutter 2, Figura,

Krh. Podhradie - Dobšiná 2:1 (1:1), Almáši, Fabian - Barnák, ČK: Gelda (hostia) - podrobne o zápase

Tabuľka

1. Geča 6 5 1 0 14:2 16
2. Ďurkov 6 4 0 2 19:11 12
3. Koš. Nová Ves 6 4 0 2 11:8 12
4. Krs. Podhradie 6 4 0 2 10:8 12
5. Ťahanovce 6 3 1 2 11:10 10
6. Malá Ida 6 3 1 2 7:6 10
7. Sokoľany 6 2 3 1 6:3 9
8. Kokšov-Bakša 6 3 0 3 12:10 9
9. G. Poloma 6 2 1 3 9:9 7
10. G. Hôrka 6 1 3 2 11:15 6
11. Dobšiná 6 2 0 4 7:15 6
12. Čečejovce 6 1 2 3 6:9 5
13. Turňa n/B 6 1 1 4 10:9 4
14. Betliar 6 0 1 5 6:24 1

ZEMPLÍNSKA

6. kolo:

Cejkov - Parchovany 2:1 (1:1), Barna, Michalko - Obrin,

Petrovce n/L - Trakany 7:0 (4:0), Lakatoš 2, Baňas 2, Ferko, Kondžura, Gačko,

Budkovce - Kriš. Liesková 2:0 (0:0), Mika, Palo,

Úpor - Zalužice 2:1 (1:0), Bandoľa, Tokár - Uličný, ČK: Parnahaj (domáci),

Borša - Vinné 1:0 (0:0), Vaszily,

Čičarovce - Palín 3:1 (1:1), Nagy 2, Doboš - Ondočik,

Nacina Ves - Lastomír 1:0 (0:0), Hajdučko, ČK: Mikluš (hostia).

Tabuľka

1. Cejkov 6 4 0 2 12:7 12
2. Lastomír 6 4 0 2 10:4 12
3. Vinné 6 3 2 1 10:4 11
4. Borša 6 3 1 2 11:8 10
5. Čičarovce 6 3 1 2 11:9 10
6. Budkovce 6 3 1 2 7:6 10
7. Zalužice 6 3 0 3 13:9 9
8. Nacina Ves 6 2 3 1 6:5 9
9. Petrovce n/L 6 3 0 3 13:10 9
10. Palín 6 3 0 3 10:12 9
11. Trakany 6 2 0 4 12:17 6
12. Kriš. Liesková 6 2 0 4 7:16 6
13. Úpor 6 1 2 3 6:11 5
14. Parchovany 6 1 0 5 6:16 3

PODTATRANSKÁ

6. kolo:

Smižany - Mária Huta 3:0 (0:0), Hadbavný, Bednár, Krempaský,

Sp. Bystré - Levoča 3:1 (1:1), Gaduš, Barila, Oravec - Janečka,

Kežmarok - Poprad B 0:2 (0:1), Regitko (11m), Bednarčík,

Teplička - Prakovce 2:0 (1:0), J. Biacovský, Lesnický,

Kravany - Helcmanovce 4:0 (2:0), Pitoňák (11m), Husár, Krupa, Pavličko, ČK: Mikuš (hostia),

Toporec - Hrabušice 3:3 (2:2), Fias, Pompa, Glodžák - Sagula (11m), Oravec, Kukura,

Sp. Belá - Nálepkovo 5:0 (1:0), Heutschy 2, Mezey, Milaňák, Dunka - podrobne o zápase

Tabuľka

1. Smižany 6 5 0 1 15:4 15
2. Poprad B 6 4 0 2 16:7 12
3. Sp. Belá 6 4 0 2 14:5 12
4. Kravany 6 4 0 2 13:6 12
5. Hrabušice 6 3 1 2 19:8 10
6. Nálepkovo 6 3 1 2 10:7 10
7. Mária Huta 6 3 0 3 10:14 9
8. Teplička 6 2 2 2 9:9 8
9. Sp. Bystré 6 2 2 2 9:11 8
10. Helcmanovce 6 2 2 2 5:10 8
11. Prakovce 6 2 1 3 5:10 7
12. Toporec 6 1 2 3 8:16 5
13. Levoča 6 1 1 4 11:16 4
14. Kežmarok 6 0 0 6 1:22 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA - SEVER
Sobota, 20. 9. 2014 o 14.00 hod.: Svit - Pakostov. Nedeľa, 21. 9. 2014 o 15.00 hod.: Fintice - Pušovce, St. Ľubovňa - Svidník, Sp. Podhradie - Kendice, Medzilaborce - Raslavice, Zámutov - Štrba, Kračúnovce - Dl. Klčovo, Radvaň n/L - Ľubotice.

IV. LIGA - JUH
Sobota, 20. 9. 2014 o 15.00 hod.: Kr. Chlmec - Rudňany, Rožňava - Kalša. Nedeľa, 21. 9. 2014 o 15.00 hod.: Šaca - Michaľany, Čaňa - Poproč, Strážske - V. Folkmar, V. Horeš - Medzev, Krompachy - Sp. Vlachy, V. Kapušany - Sobrance.

V. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 7. kola, 20. 9. o 15.00 hod.: G. Hôrka - G. Poloma, 21. 9. o 10.45 hod.: Geča - Krs. Podhradie, o 15.00 hod.: Dobšiná - Turňa n/B, M. Ida - Ťahanovce, K. Bakša - Koš. N. Ves, Sokoľany - Ďurkov, Betliar - Čečejovce.

ZEMPLÍNSKA
Program 7. kola, 21. 9. o 15.00 hod.: Lastomír - Cejkov, Palín - Nacina Ves, Vinné - Čičarovce, Zalužice - Borša, Kriš. Liesková - Úpor, Trakany - Budkovce, Parchovany - Petrovce n/L.

VIHORL.-DUKELSKÁ
Program 7. kola, 21. 9. o 15.00 hod.: Udavské - Bystré, Stakčín - Soľ, Humenné - Čierne n/T, Hanušovce n/T - Kamenica n/C, Sedliská - Kochanovce, Sačurov - Vyš. Mirošov, Niž. Hrušov - Breznica.

ŠARIŠSKÁ
Program 7. kola, 20. 9. o 15.00 hod.: Gaboltov - Chmiňany, 21. 9. o 15.00 hod.: Kľušov - Dlhá Lúka, Demjata - Uzovce, Šar. Michaľany - Šiba, Malcov - M. Šariš, Gerlachov - V. Šariš, Záhradné - Beloveža.

PODTATRANSKÁ
Program 7. kola, 20. 9. o 15.00 hod.: Mária Huta - Sp. Bystré, 21. 9. o 10.30 hod.: Hrabušice - Sp. Belá, Poprad B - Prakovce, o 15.00 hod.: Nálepkovo - Smižany, Helcmanovce - Toporec, Teplička - Kravany, Levoča - Kežmarok.

tasr

Neprehliadnite tiež

Košice musia vracať eurofondy za vyše 5,6 milióna eur

Audit neuznal predĺženie prác na Kulturparku o pol roka.

Humenského prokurátora obžalovali za alkohol za volantom

Prokurátor v januári tohto roka šoféroval opitý a prekročil rýchlosť.

Zavretie nemocnice v Kvetnici rieši Generálna prokuratúra

Špecializovaný ústav nefunguje od roku 2008.

V Košiciach majú prvé podzemné kontajnery na odpad

Pilotný projekt spustia v mestskej časti Juh.

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Slovensko neuspelo v boji o sídlo Európskej liekovej agentúry

Bratislava nezískala sídlo EMA, bola na štvrtej nepostupovej pozícii.

KOMENTÁRE

Prečo by sa mali Slováci začať báť Čechov

Slovensko bude musieť vynaložiť viac úsilia a vynaliezavosti, aby ho Brusel v zhluku „podivných“ demokracií na východ od Nemecka rozpoznal

KOMENTÁRE

Fico útokom na Kisku škodí hlavne sebe

Všetky pokusy o priamu konfrontáciu sa doteraz vždy skončili porážkou Fica.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  4. Moskva alebo Petrohrad?
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  7. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  8. Nový Jaguar XF Sportbrake
  9. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  10. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  1. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  2. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  3. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  4. Modern luxury next to the Blue Church
  5. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  6. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  9. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  10. HB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu
  1. Moskva alebo Petrohrad? 8 929
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 198
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 2 952
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 186
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 515
  6. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 382
  7. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 287
  8. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 123
  9. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 104
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 074

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop