Korzár logo Korzár
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - 13. a 14. septembra

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Košické slávnosti vína

KOŠICE. Ešte v sobotu môžete zájsť do areálu Katovej bašty (Rodošto) a k Dolnej bráne na Košické slávnosti vína. Nielenže budete mať možnosť vychutnať si povestný zlatý mok, ale pozrieť si aj mnohé tanečné a hudobné vystúpenia rôznych žánrov.

Zdarma do múzeí

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

KOŠICE. Pri príležitosti Dní európskeho dedičstva si môžete pozrieť niektoré košické expozície zdarma. V sobotu nebudete platiť vstupné, ak sa vyberiete pozrieť Košický zlatý poklad vo Východoslovenskom múzeu. A keďže zároveň uplynul rok od slávnostného otvorenia expozície a novozrekonštruovanej budovy, od 19.30 do 22.30 toto výročie pripomenie čarovné osvetlenie historickej budovy na Námestí Maratónu mieru 2.

Nové tváre u Löfflera

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. V Múzeu Vojtecha Löfflera otvorili zaujímavú výstavu slovenskej umelkyne Márie „Huly“ Valenčíkovej. Mladá výtvarníčka už zabodovala aj vo svete svojimi obrazmi, ktoré sú nekonvenčné, kreatívne, farebné a sexi. Výstavu s názvom Nové tváre/malé zmeny môžete v múzeu vidieť do 5. októbra.

Spomienky na oslobodenie

KOŠICE. Pri protipovodňovej hrádzi na Beniakovej ulici v mestskej časti Krásna sa v sobotu uskutoční podujatie „Oslobodenie Košíc“. Pôjde o ukážky bojov 2. svetovej vojny, ktorých súčasťou budú i vzdušné súboje sovietskych a nemeckých lietadiel, alebo operácia pechoty. Chýbať nebudú ťažké bojové vozidlá, ani originálny sovietsky tank T-34. Začiatok akcie je o 13. hodine.

BAZZart

KOŠICE. Ešte do nedele máte možnosť navštíviť BAZZart, festival, ktorý prináša to najlepšie zo súčasného módneho dizajnu. Ide o projekt, ktorý podporuje a rozvíja tvorbu mladých umelcov a koná sa hneď na niekoľkých miestach - v Kasárňach Kulturparku, v Urbanovej veži a vo Výmenníku Važecká.

Organový festival Ivana Sokola

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. V nedeľu odštartuje už 44. Medzinárodný organový festival Ivana Sokola. Do Košíc vďaka tomu prídu špičkoví umelci a budú sa konať zaujímavé koncerty. V nedeľu od 19. hodiny sa v Seminárnom kostole sv. A. Paduánskeho predstaví taliansky organový majster Alessandro BIANCHI.

Prešovský región

Tublatanka

KAPUŠANY. Legendárna skupina Tublatanka sa so svojimi hitmi predstaví v sobotu v Kapušanoch (okr. Prešov). Na miestnom amfiteátri si zahrajú v rámci ich turné Cítim sa fajn o 19.00 hod. Špeciálnym hosťom bude sláčikové kvarteto Adventure strings.

Nočné objavovanie Prešova

PREŠOV. Voda v meste - špeciálne objavovanie mesta, ktoré sa bude odohrávať v priestoroch parku Mestská oáza, pri elektrárňach a Kumšte. Na programe je prednáška o vode v meste, osvetlenie objektov a premietanie starých fotografií na hradbách. Uskutoční sa v sobotu o 20.00 hod. pri Mestskej oáze (pod lávkou pri elektrárňach).

Adam Ďurica – Neľutujem tour 2014

Skryť Vypnúť reklamu

KAMENICA. V Kamenici (okr. Sabinov) v discoclube Imperio vystúpi v sobotu na svojom turné Neľutujem tour 2014 Adam Ďurica spolu s kapelou. Na pláne je aj autogramiáda, hudbu bude mixovať DJ Piťo.

Šarišská heligónka

DRIENICA. Siedmy ročník stretnutia heligonkárov v obci Drienica (okr. Sabinov) prinesie viac ako 30 hudobníkov z Čiech aj Slovenska. Nesúťažná prehliadka sa uskutoční v sobotu o 15.00 hod. v kultúrnom dome v Drienici. Sprievodnou akciou bude výstava ľudových krojov regiónu, v miestnosti upravenej podľa starých tradícií.

Komorný orchester

BARDEJOVSKÉ KÚPELE. Komorný orchester The Classical music maniacs Bratislava uvedie v sobotu o 19.00 hod. v kinosále v Bardejovských Kúpeľoch valčíky Bélu Kélera.

Krížová cesta

PREŠOV. Pri Exercičnom dome sv. Ignáca začne v sobotu o 19.15 krížová cesta na prešovskú Kalváriu. Tam bude nasledovať o 20.00 hod. sv. omša.

Ariadnina čelenka

PREŠOV. Rozprávka vo Hvezdárni a planetáriu pre najmenších školákov, spracovaná podľa gréckej báje o súhvezdí Severná koruna, začne v sobotu o 11.00 hod.

Kňazove deti

SABINOV. Božia vôľa v rukách kňaza a bizarný boj s antikoncepciou. Premiéru satirickej komédie z prostredia malého chorvátskeho ostrova uvedie kino Torysa v sobotu o 19.00 hod.

Volejbalový turnaj

RUSKÁ NOVÁ VES. 4. ročník volejbalového turnaja zmiešaných družstiev MIX pri príležitosti 612. výročia vzniku obce Ruská Nová Ves (okr. Prešov) sa uskutoční v sobotu na futbalovom ihrisku v obci so začiatkom o 8.30 hod.

O pohár starostu obce a Benátska noc

HRABOVEC. 3. ročník súťaže hasičských družstiev o pohár starostu obce sa uskutoční v sobotu o 12.30 hod. na futbalovom ihrisku v Hrabovci (okr. Bardejov). V rámci Benátskej noci sa predstavia DJ Bombastic, DJ Intensity, Muzikanci raslavicke.

Pedalizácia

PREŠOV. Spoločný prejazd Prešovom, ktorý má ako hlavnú myšlienku ukázať vodičom automobilov, že na ceste nie sú sami. Zraz je naplánovaný na konečnej zastávke Sídliska 3 v nedeľu o 15.00 hod.

Kto zhasol svetlo?

PREŠOV. Brilantná komédia o stretnutí manželov s ich milencami v jednej chvíli priamo doma. V hosťujúcom predstavení sa predvedú Mária Kráľovičová, Zuzana Tlučková, Kristína Svarinská, Ján Koleník a Braňo Deák. Predstavenie odohrajú na doskách Divadla Jonáša Záborského v nedeľu o 16.30 a 18.30 hod.

Veľká prešovská steeplechase

PREŠOV. Na Ranči Pohoda je na nedeľu od 13.00 hod. pripravený bohatý program, v ktorom nebude chýbať pole bending, veľká steeplechase i show disciplína.

Ľubovecký pohár a finále

ĽUBOVEC. Finále východoslovenskej hasičskej super ligy sa už po druhýkrát uskutoční v nedeľu v Ľubovci (okr. Prešov). Na miestnom futbalovom ihrisku hasiči odštartujú od 12.00 hod. O večerný program sa postarajú kapely Heľenine oči, Tublatanka revival a Drišľak. Pokračovanie bude v podobe open air disco s DJ Magi.

Nočné objavovanie Prešova

PREŠOV. Druhý večer, počas ktorého sa bude spoznávať mesto v duchu tematiky vody, odštartuje v nedeľu opäť o 20.00 hod. pri Mestskej oáze (pod lávkou pri elektrárňach).

One man show

PREŠOV. Veľký prešovský stopár Peter Valenčín porozpráva o svojich zážitkoch z ciest stopom po Európe a Kanade, pripojí aj projekciu foto – video v Drinkin bare v nedeľu o 21.00 hod.

Ako išlo vajce do sveta

PREŠOV. Putovanie vajca na vandrovke prinesie bábkové divadlo Babadlo v Domčeku umenia na Solivare v nedeľu o 16.00 hod.

Memoriál Júliusa Chromého

VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ. Futbalový sviatok pripravili na nedeľu vo Vyšnej Šebastovej (okr. Prešov). Odštartuje o 11.00 hod., prvý zápas bude o 11.35 hod. Na ihrisku si zahrajú Internacionáli Vyšná Šebastová, Old Boys Korczyna z Poľska a Old Boys z Vyšnej Šebastovej.

Lorax

SABINOV. Ted je malý chlapec, ktorý sa zamiluje do dievčiny, ktorá chce vidieť živý strom. Celé ich okolie je totiž z plastu. Rozprávku uvedie Kino Torysa v nedeľu o 16.00 hod.

Turistický pochod Rozhlasová 80

PREŠOV. 16. ročník turistického pochodu Rozhlasová 80 odštartuje v túto nedeľu o 8.30 na zastávke MHD pri Trojici, resp. zraz od 9.00 - 9.15 na konečnej zastávke MHD č. 1 v Nižnej Šebastovej. Trasa povedie z Nižnej Šebastovej cez Vyšnú Šebastovú, Podhradík až na hrad Šebeš.

Tancuj, tancuj

VRANOV NAD TOPĽOU. Krajská súťaž a prehliadka choreografií folklórnych kolektívov 2014 je naplánovaná v Mestskom dome kultúry na nedeľu. Svoje tanečné choreografie odprezentuje viacero folklórnych zoskupení. Tie komorné sú na programe od 13.00 hod., choreografie veľkej formy od 14.00 hod.

O pohár obce

ROŽKOVANY. O pohár obce budú v nedeľu súťažiť po šiestykrát v Rožkovanoch (okr. Sabinov).

Deň ľudových tradícií

SVIDNÍK. Deň v duchu tradícií a medzinárodná súťaž Pirohy 2014 sa uskutočnia v nedeľu od 13. hodiny vo svidníckom skanzene. Program odštartuje o 10.00 výstavou ovocia a zeleniny, ukážkou úľov, prezentáciou remesiel a spracovania prútia, dreva, hliny, kovu a kože a tiež osvetová činnosť jednotlivých združení. O 13.00 hod. slávnostne otvoria Deň tradícií a uskutoční sa 19. ročník medzinárodnej súťaže Pirohy 2014. V programe vystúpi súbor z Rešova a Ukrajiny.

Odpust na Kalvárii

PREŠOV. Odpustová slávnosť Povýšenia Svätého kríža na prešovskej Kalvárii začne v nedeľu o 8.00 hod. svätou omšou, po nej bude večeradlo. Slávnostná odpustová omša bude o 10.00 hod., predsedať jej bude emeritný košický arcibiskup Mons. Alojz Tkáč.

Vtedy na západe

KAMENICA. Westernové ukážky v sprievode country hudby sa uskutočnia na Farme v Kamenici (okr. Sabinov) v nedeľu od 15.00 hod.

Svidnícky beh

SVIDNÍK. Svidnícky beh „Hamburg“ bude v amfiteátri vo Svidníku v nedeľu o 9.00 hod.

Finále hasičskej ligy

LIPNÍKY. Finále Prešovskej okresnej hasičskej ligy a súťaž o pohár starostu obce sa uskutoční v nedeľu o 11.00 hod. na futbalovom ihrisku v Lipníkoch (okr. Prešov).

Tatranský región

Sme tu pre vás

STARÁ ĽUBOVŇA. Do 20. 9. sa uskutoční prezentácia činnosti Centra voľného času v Parku na Námestí generála Štefánika. Vždy od 13.00 do 16.00.

16. malý pieninský maratón

STARÁ ĽUBOVŇA. V sobotu o 9.30 sa v Červenom Kláštore bude konať polmaratónsky beh najatraktívnejším prielomom na Slovensku

Dni európskeho kultúrneho dedičstva

POPRAD. V sobotu a nedeľu v čase od 9.00 – 14.00 h. budú v Poprade prebiehať Dni európskeho kultúrneho dedičstva, počas ktorých budú sprístupnené vzácne pamiatky duchovného života – kostoly, zvonice a meštianska architektúra. Program nájdete na stránke mesta Poprad.

Záver leta v Poprade

POPRAD. V sobotu od 16.00 h sa na Námestí sv. Egídia uskutoční lúčenie s letom. Na ukončení festivalu Leto v Poprade 2014 sa o veselosť a zábavu postará folkovo- tepláková skupina Lojzo z Bratislavy, na námestí sa rozoznejú ľubozvučné tóny ľudových nástrojov, sprevádzané spevmi a tancami v podaní FS Magura a na svoje si prídu aj fanúšikovia Adama Ďuricu so skupinou.

Dorotka z Fidorkova

POPRAD. V nedeľu o 10.00 h v Dome kultúry Dorotka z Fidorkova malým divákom vyrozpráva veselé a poučné príbehy z mestečka Fidorkovo.

Duo Eggcuters

STARÝ SMOKOVEC. V sobotu o 19.00 v kaviarni Hotela Smokovec si môžete vypočuť výber známych melódií a vlastnú tvorbu mladého dua zo Žiliny. Účinkujú: Monika Piekielnicka (spev) a Jakub Rizman (harfa).

Večer s cigánskou hudbou

STARÝ SMOKOVEC. Každú sobotu si môžete pri kolibe Kamzík vychutnať jesenné večery sprevádzané cigánskymi melódiami.

Zemplínsky región

Kino Fajn

HUMENNÉ. V sobotu a nedeľu premietne slovenský dokument 38. Začiatok premietania je v sobotu a nedeľu o 17.30. O 19.30 hod. je na programe v sobotu a nedeľu americký romantický film Láska na karí. V nedeľu premietne kino Fajn animovanú komédiu Rio 2. Začiatok premietania je o 15.30.

Kino Centrum

MICHALOVCE. V sobotu a nedeľu premietne dokumentárny životopisný film o slovenskom hokejistovi Pavlovi Demitrovi pod názvom 38. Začiatok premietania je v sobotu a nedeľu o 18.00 hod. V sobotu a nedeľu premietne kino Centrum o 16.00 hod. americkú animovanú dobrodružnú rodinnú komédiu Ako si vycvičiť draka. Romantická komédia Lepšie teraz ako nikdy je na programe v sobotu a nedeľu o 19.45 hod.

Kino Centrum

SNINA. V sobotu a nedeľu premietne akčný triler Postrádateľní 3. Začiatok premietania je o 19.30 hod. V nedeľu premietne americký animovaný film Poštár Pat vo filme. Začiatok premietania je o 16.00 hod.

Zemplín fest

HUMENNÉ. V sobotu a nedeľu sa na Námestí slobody uskutoční gurmánsky festival Zemplín fest v pití viac ako 40 druhov pív a vín. Nebudú chýbať lokálne špeciality, tradičné mliečne a mäsové výrobky, hudobný program a súťaže pre dospelých a deti.

Spišský región

Spišské divadlo

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V nedeľu o 15. hod. zahrajú herci SD Spišskú rozprávku (Za dve kvapky veľa vody).

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu o 19. hod. premietne kino Mier dokumentárny životopisný film o Paľovi Demitrovi - 38. V sobotu o 17. hod. je na programe česká hudobná rozprávka Traja bratia, v nedeľu o 17. hod. film Mikulášove šibalstvá na prázdninách, o 19. hod. romantická americká komédia Lepšie teraz ako nikdy.

Levočské kino

LEVOČA. V sobotu o 19.00 hod. premietne kino romantický film USA Láska na karí. Na sobotu a nedeľu o 17. hod. je pripravená francúzska animovaná komédia Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov.

Deň sv. Huberta

BIJACOVCE. V sobotu sa počas celého dňa uskutoční v kaštieli v Bijacovciach 14. ročník tradičného podujatia na počesť sv. Huberta, patróna poľovníkov Deň sv. Huberta. Pripravený je bohatý kultúrny program s množstvom sprievodných podujatí, medzi ktoré patrí celoslovenská klubová výstava psov plemena slovenský kopov, ukážky práce sokoliarov a súťaž vo varení poľovníckeho gulášu.

Spišský Jeruzalem

SPIŠSKÉ PODHRADIE. V sobotu a nedeľu sa v Spišskom Podhradí a na Spišskej Kapitule uskutoční Spišský Jeruzalem. 2. ročník tento rok ponúka bohatý kultúrny program, ktorý ponúka pestrú paletu viacžánrových vystúpení, v ktorých sa mieša duchovný odkaz so súčasnou kultúrou, ale aj divadelné predstavenia, výstavy, prehliadky, poetické pásmo, tvorivé dielne či zaujímavé hudobné koncerty. Návštevníci by si určite nemali nechať ujsť jedinečné divadelné predstavenia Kráľ Šalamún a Hľa, váš kráľ! v podaní Divadla DTS pod vedením Petra Karpinského, alebo terénnu exkurziu národných prírodných a kultúrnych pamiatok v Spišskom Jeruzaleme, či Pobožnosť krížovej cesty v Spišskom Jeruzaleme, ako aj folklórne vystúpenie Kolíska a kríž Poddukelského umeleckého ľudového súboru PUĽS. Počas kultúrno-duchovného festivalu majú možnosť návštevníci – pútnici získať Medailón pútnika.

Deň otvorených dverí na Ružíne

RUŽÍN. Vodné dielo Ružín môžete spoznať aj z inej strany. V sobotu sa tam od 9. do 15. hodiny uskutoční Deň otvorených dverí, vďaka čomu môžu návštevníci spoznať históriu i prevádzkovanie vodnej stavby, vidieť vnútorné priestory hrádzového telesa a iné zaujímavosti.

Gemerský región

Malý gemerský trh

ROŽŇAVA. Občianske združenie Otvor dvor pripravilo Malý gemerský trh. Uskutoční sa v sobotu od 9. do 13. hod. na Šafárikovej ulici v Rožňave.

Medzi prvou a druhou prírodou

ROŽŇAVA. Vo výstavných priestoroch Galérie Baníckeho múzea je výstava Medzi prvou a druhou prírodou. Výstava potrvá do konca októbra.

Sobotný večer v kine

ROŽŇAVA. Filmový klub Sineklub Drázus pripravil pre návštevníkov na sobotný večer komédiu Dobrý človek. Premietanie sa uskutoční o 20. hod. v zariadení Larsen.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite
 2. Pandémia upozornila na automatizáciu. Nahradí ľudí technika?
 3. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
 4. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 5. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
 6. Nechajte kryptomeny na Fumbi
 7. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku
 8. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie
 9. Rebríček: Kto sú najlepší zamestnávatelia na svete podľa Forbes?
 10. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 1. Rebríček: Kto sú najlepší zamestnávatelia na svete podľa Forbes?
 2. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 3. Tristo nových lavičiek pre Bratislavu vďaka ČSOB nadácii
 4. Profesor Alexy: S plastmi sa musíme naučiť zaobchádzať
 5. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie
 6. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku
 7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 8. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 9. Zánovné vozidlá na slovenskom trhu za rok zdraželi až o 15 %
 10. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
 1. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia 15 008
 2. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 8 100
 3. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 6 326
 4. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 4 398
 5. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov 3 635
 6. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 3 623
 7. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 273
 8. Martinus vykupuje čítané knihy, spustil službu Knihovrátok 2 799
 9. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor 2 551
 10. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 2 404

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Je legitímna zmena volieb zmenou ústavy?
 2. Michael Achberger: Najväčšie chyby pri vážení sa: na toto si dajte pozor
 3. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes čtvrté, "trip pěti mostů".
 4. Anton Kaiser: Florencia II.
 5. Pavol Jakubov: "Reformy" ministerky spravodlivosti
 6. Soňa Fröhlichová: Švajčiarsky Pilatus (2132 m) – tajomná Dračia hora, opradená legendami a ako bonus slovenský personál
 7. Radoslav Medzihradský: Nádherné vyhliadky nad Hrhovom
 8. Jaroslav Polaček: Odstránili sme už 15 billboardov, na ich mieste budú rásť stromy
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 639
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 536
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 11 756
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 890
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 6 364
 6. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 6 078
 7. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 047
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 793
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Bývalý šéf SIS Vladimír Pčolinský.

Tím Očistec už má piatich svedkov.


11 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Kollár je už mentálne v opozícii.


a 2 ďalší 8 h

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Je legitímna zmena volieb zmenou ústavy?
 2. Michael Achberger: Najväčšie chyby pri vážení sa: na toto si dajte pozor
 3. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes čtvrté, "trip pěti mostů".
 4. Anton Kaiser: Florencia II.
 5. Pavol Jakubov: "Reformy" ministerky spravodlivosti
 6. Soňa Fröhlichová: Švajčiarsky Pilatus (2132 m) – tajomná Dračia hora, opradená legendami a ako bonus slovenský personál
 7. Radoslav Medzihradský: Nádherné vyhliadky nad Hrhovom
 8. Jaroslav Polaček: Odstránili sme už 15 billboardov, na ich mieste budú rásť stromy
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 639
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 536
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 11 756
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 890
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 6 364
 6. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 6 078
 7. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 047
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 793
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu