Korzár logo Korzár
Nedeľa, 30. apríl, 2017 |Meniny má Anastázia

IV. a V. liga: Svidník dostal doma osem gólov

Futbalová IV. a V. liga pokračovala ďalším kolom.

IV. a V. liga pokračovala ďalším kolom.

IV. liga

SEVER

Svidník - Pušovce 0:8 (0:5), G: Andrič 4, Zahradník 2, Seman, Eliaš, ČK: Frančák (domáci).

Fintice - Kendice 1:1 (1:0), G: Bujnovský - Ďaďovský.

St. Ľubovňa - Raslavice 2:0 (0:0), G: Sikorjak (11m), Mariančík, ČK: Vasiľko (hostia).

Sp. Podhradie - Štrba 2:0 (1:0), G: Komara, Maliňák.

Medzilaborce - Dlhé Klčovo 1:3 (0:2), G: Chalupka - Babjak (11m), Samsely, Janok.

Zámutov - Ľubotice 6:1 (2:0), G: Hricov 4, Juhas, Vereš - Drozda (11m).

Kračúnovce - Pakostov 2:1 (0:1), G: Dzurjuv (11m), Lukáč - Slavkovský, ČK: Ragan (hostia).

Radvaň n/Lab. - Svit 0:1 (0:1), G: Tropp.

Tabuľka

1. Pušovce 7 7 0 0 22:3 21
2. Dlhé Klčovo 7 5 2 0 21:7 17
3. Pakostov 7 4 0 3 16:13 12
4. Svit 7 3 2 2 10:7 11
5. Kračúnovce 7 3 1 3 7:7 10
6. St. Ľubovňa 7 3 1 3 12:15 10
7. Štrba 7 3 0 4 13:12 9
8. Zámutov 7 3 0 4 14:16 9
9. Medzilaborce 7 3 0 4 14:17 9
10. Svidník 7 2 3 2 10:16 9
11. Kendice 7 2 3 2 8:15 9
12. Ľubotice 7 2 2 3 12:14 8
13. Sp. Podhradie 7 2 1 4 8:10 7
14. Radvaň n/Lab. 7 2 1 4 11:14 7
15. Fintice 7 1 2 4 8:13 5
16. Raslavice 7 1 2 4 4:11 5

JUH

Michaľany - Rudňany 1:0 (0:0), G: Mihok.

Kr. Chlmec - Poproč 3:0 (0:0), G: Molnár (11m), T. Batta, R. Batta.

Šaca - V. Folkmar 3:1 (2:1), G: Hanzeľ, Lipnický, Bajtoš - Belej.

Čaňa - Medzev 0:3 (0:1), G: Lackaň, Čierny, Molnár (vlastný), ČK: Dedinský (hostia).

Strážske - Sp. Vlachy 1:0 (0:0), G: Karafa, ČK: Pulen (hostia).

V. Horeš - Sobrance 2:0 (1:0), G: Sninský, Illéš, ČK: Kročko (domáci).

Krompachy - Kalša 3:3 (1:0), G: Rodzik 2, Uhrín - Krakovsky (11m), Gašpar, Halapin - viac o zápase

V. Kapušany - Rožňava 1:0 (1:0), G: Deme.

Tabuľka

1. V. Horeš 7 5 2 0 10:2 17
2. Šaca 7 5 0 2 13:6 15
3. Medzev 7 4 2 1 9:4 14
4. Krompachy 7 4 1 2 13:8 13
5. V. Folkmar 7 3 3 1 10:6 12
6. Michaľany 7 4 0 3 7:8 12
7. Rožňava 7 3 2 2 12:8 11
8. Kalša 7 3 2 2 12:9 11
9. Sobrance 7 3 1 3 16:11 10
10. V. Kapušany 7 3 1 3 5:5 10
11. Sp. Vlachy 7 2 1 4 13:10 7
12. Čaňa 7 2 1 4 5:11 7
13. Kr. Chlmec 7 2 1 4 10:19 7
14. Rudňany 7 0 4 3 2:6 4
15. Strážske 7 1 0 6 4:15 3
16. Poproč 7 0 3 4 4:17 3

V. liga

ŠARIŠSKÁ

Uzovce - Dlhá Lúka 2:0 (2:0), G: Daňko, Kaleja, ČK: Kaleja - P. Šimco.

Kľušov - Chmiňany 1:1 (0:1), G: Guliga - Smolko.

Demjata - Šiba 1:0 (0:0), G: Kaperák.

Gaboltov - M. Šariš 3:0 (1:0), G: P. Javorský (11m), Klimek, R. Javorský.

Šar. Michaľany - V. Šariš 4:0 (2:0), G: Kočík, Baka, Sedlák, Adam.

Malcov - Beloveža 5:0 (2:0), G: Stachura 3, Sališ, Jura.

Gerlachov - Záhradné 2:1 (0:1), G: Škvarla, Keresteš - Jačišin.

Tabuľka

1. Kľušov 5 4 1 0 6:1 13
2. Malcov 5 3 2 0 11:2 11
3. Chmiňany 5 3 1 1 13:8 10
4. Šar. Michaľany 5 3 0 2 10:4 9
5. Demjata 5 3 0 2 9:6 9
6. Beloveža 5 3 0 2 7:6 9
7. Uzovce 5 2 1 2 11:9 7
8. Záhradné 5 2 1 2 11:10 7
9. Šiba 5 2 1 2 8:7 7
10. Gaboltov 5 2 0 3 6:10 6
11. Dlhá Lúka 5 1 1 3 5:11 4
12. M. Šariš 5 1 0 4 6:12 3
13. Gerlachov 5 1 0 4 4:10 3
14. V. Šariš 5 1 0 4 1:12 3

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Soľ - Bystré 1:1 (1:1), G: Ladomerský - Hreha.

Udavské - Čierne n/Topľou 2:3 (1:1), G: Valkučák, Krajkovič - Z. Cigan 2, M. Cigán.

Stakčín - Kamenica n/Cir.2:1 (0:1), G: Hanc (11m), Jelínek - Babin.

Humenné - Kochanovce 3:2 (0:1), G: Mižík (11m), Ivanko, Schevchenko - Šimai, Karnaj.

Hanušovce n/Topľou - V. Mirošov 2:1 (1:1), G: Jabčanka, Kovaľ - Kentoš.

Sedliská - Breznica 0:0, ČK: P. Žakovič (hostia).

Sačurov - N. Hrušov 0:3 (0:1), G: Palko, Dzurovčin, Samo.

Tabuľka

1. Hanušovce n/Topľou 5 4 0 1 10:8 12
2. N. Hrušov 5 3 0 2 11:8 9
3. Kochanovce 5 3 0 2 10:7 9
4. Čierne n/Top. 5 3 0 2 9:7 9
5. Humenné 5 3 0 2 8:8 9
6. Stakčín 5 3 0 2 8:9 9
7. Soľ 5 2 2 1 8:5 8
8. Breznica 5 2 1 2 11:3 7
9. V. Mirošov 5 2 1 2 10:8 7
10. Bystré 5 2 1 2 6:7 7
11. Kamenica n/Cir. 5 2 0 3 5:7 6
12. Udavské 5 2 0 3 5:10 6
13. Sedliská 5 1 1 3 4:8 4
14. Sačurov 5 0 0 5 1:11 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Krh. Podhradie - Turňa n/Bodvou 1:0 (0:0), G: Hajdúk.

Dobšiná - Ťahanovce 1:2 (0:0), G: Martinko - Pach 2.

Geča - Koš. N. Ves 3:1 (2:0), G: Papcún, Figura, Demeter - Jurek.

Malá Ida - Gem. Poloma 2:0 (1:0), G: Seman 2.

Ďurkov- Kokšov-Bakša 4:3 (2:3), G: Malata, Timura, Obšitoš, Hegeduš - Korinek 2, I. Stolár.

Gem. Hôrka - Čečejovce 2:2 (0:2), G: Bodnár (11m), Lippai - Puškaš, Warzybok, ČK: Ličák (hostia).

Sokoľany - Betliar nehralo sa, hostia nepricestovali.

Tabuľka

1. Geča 5 4 1 0 11:2 13
2. Ťahanovce 5 3 1 1 11:7 10
3. M. Ida 5 3 1 1 6:3 10
4. Kokšov-Bakša 5 3 0 2 12:7 9
5. Ďurkov 5 3 0 2 13:9 9
6. Koš. N. Ves 5 3 0 2 8:7 9
7. Krh. Podhradie 5 3 0 2 8:7 9
8. Sokoľany 4 1 3 0 3:2 6
9. Gem. Hôrka 5 1 3 1 9:9 6
10. Dobšiná 5 2 0 3 6:13 6
11. Gem. Poloma 5 1 1 3 6:9 4
12. Čečejovce 5 0 2 3 5:9 2
13. Turňa n/Bodvou 5 0 1 4 2:6 1
14. Betliar 4 0 1 3 3:13 1

ZEMPLÍNSKA

Nacina Ves - Cejkov 1:0 (1:0), G: Haluška.

Lastomír - Čičarovce 3:0 (0:0), G: Verbič 2, Juraško, ČK: Porvaz (domáci).

Palín - Borša 2:1 (0:0), G: Zemánek, Forgáč - A. Nagy.

Vinné - Úpor 0:0.

Zalužice - Budkovce 2:0 (0:0), G: Ľoch, Pivarnik, ČK: Buhaj (hostia).

Krišovská Liesková - Petrovce n/Lab. 4:1 (2:0), G: Balog 3, Palágyi - Doda, ČK: Rebreš - Miker.

Trakany - Parchovany 5:1 (3:0), G: Balint 3, Grešš 2 (1 z 11m) - Obrin, ČK: Pastelák (hostia).

Tabuľka

1. Lastomír 5 4 0 1 10:3 12
2. Vinné 5 3 2 0 10:3 11
3. Zalužice 5 3 0 2 12:7 9
4. Cejkov 5 3 0 2 10:6 9
5. Palín 5 3 0 2 9:9 9
6. Borša 5 2 1 2 10:8 7
7. Čičarovce 5 2 1 2 8:8 7
8. Budkovce 5 2 1 2 5:6 7
9. Trakany 5 2 0 3 12:10 6
10. Nacina Ves 5 1 3 1 5:5 6
11. Petrovce n/Lab. 5 2 0 3 6:10 6
12. Krišovská Liesková 5 2 0 3 7:14 6
13. Parchovany 5 1 0 4 5:14 3
14. Úpor 5 0 2 3 4:10 2

PODTATRANSKÁ

Sp. Belá - Smižany 0:2 (0:2), G: Hagara, Hadbavný.

Nálepkovo - Toporec 0:0.

Hrabušice - Kravany 2:1 (1:0), G: Oravec, Kukura - Michlík.

Helcmanovce - Prakovce 1:1 (0:0), G: Pisko (11m) - M. Grega, ČK: Pisko - Slovinský, Silla.

Teplička - Kežmarok 2:1 (2:0), G: Tekáč (11m), Boroš - Bednár.

Poprad B - Sp. Bystré 4:1 (1:0), G: Bednarčík 2, Bolcár, Orenič - Jurčo - viac o zápase

Levoča - Mária Huta 5:1 (1:0), G: Šimo 4, Kašper (11m) - Škarbek, ČK: Kopaničák - Vida.

Tabuľka

1. Smižany 5 4 0 1 12:4 12
2. Nálepkovo 5 3 1 1 10:2 10
3. Hrabušice 5 3 0 2 16:5 9
4. Poprad B 5 3 0 2 14:7 9
5. Sp. Belá 5 3 0 2 9:5 9
6. Kravany 5 3 0 2 9:6 9
7. Mária Huta 5 3 0 2 10:11 9
8. Helcmanovce 5 2 2 1 5:6 8
9. Prakovce 5 2 1 2 5:8 7
10. Teplička 5 1 2 2 7:9 5
11. Sp. Bystré 5 1 2 2 6:10 5
12. Levoča 5 1 1 3 10:13 4
13. Toporec 5 1 1 3 5:13 4
14. Kežmarok 5 0 0 5 1:20 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA – SEVER
Program 8. kola, nedeľa 14. 9. 2014 o 15.30 hod.: Pušovce – Svit, Pakostov – Radvaň n/L, Ľubotice – Kračúnovce, Dl. Klčovo – Zámutov, Štrba – Medzilaborce, Raslavice – Sp. Podhradie, Kendice – St. Ľubovňa, Svidník – Fintice.

IV. LIGA – JUH
Program 8. kola, sobota 13. 9. 2014 o 15.30 hod.: Rudňany – Rožňava, Sobrance – Krompachy. Nedeľa 14. 9. 2014 o 15.30 hod.: Kalša – V. Kapušany, Sp. Vlachy – V. Horeš, Medzev – Strážske, V. Folkmar – Čaňa, Michaľany – Kr. Chlmec. Pondelok 15. 9. 2014 o 16.00 hod.: Poproč – Šaca.

V. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 6. kola, sobota 13. 9. o 15.30 hod.: Turňa n/B – Betliar, Krs. Podhradie – Dobšiná. Nedeľa 14. 9. o 15.30 hod.: Čečejovce – Sokoľany, Ďurkov – Gem. Hôrka, Gem. Poloma – Kokšov Bakša, Koš. N. Ves – M. Ida, Ťahanovce – Geča.

ZEMPLÍNSKA
Program 6. kola, nedeľa 14. 9. o 15.30 hod.: Cejkov – Parchovany, Petrovce n/L – Trakany, Budkovce – Kriš. Liesková, Úpor – Zalužice, Borša – Vinné, Čičarovce – Palín, Nacina Ves – Lastomír.

VIHOR.-DUKELSKÁ
Program 6. kola, nedeľa 14. 9. o 10.30 hod.: Kochanovce – Hanušovce n/T, o 15.30 hod.: Bystré – Niž. Hrušov, Breznica – Sačurov, Vyš. Mirošov – Sedliská, Kamenica n/C – Humenné, Čierne n/T – Stakčín, Soľ – Udavské.

ŠARIŠSKÁ
Program 6. kola, nedeľa 14. 9. o 15.30 hod.: Dlhá Lúka – Záhradné, Beloveža – Gerlachov, V. Šariš – Malcov, M. Šariš – Šar. Michaľany, Šiba – Gaboltov, Chmiňany – Demjata, Uzovce – Kľušov.

PODTATRANSKÁ
Program 6. kola, sobota 13. 9. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Nálepkovo. Nedeľa 14. 9. o 12.30 hod.: Toporec – Hrabušice, o 15.30 hod.: Smižany – Mária Huta, Sp. Bystré – Levoča, Kežmarok – Poprad B, Teplička – Prakovce, Kravany – Helcmanovce.

tasr

Neprehliadnite tiež

KOŠICKÝ VEČER

Dni mesta lákajú programom, Košičania by uvítali bezplatné parkovanie

Oslavy si užívajú aj známe osobnosti. Čo sa im páči a čo nie?

Dvadsať rokov na východe v apríli

Retro Korzár je tu opäť. Dvadsať rokov na východe v apríli

Retro seriál pokračuje každý mesiac až do februára 2018.

KOŠICKÝ VEČER

Pred vyše dvadsiatimi rokmi pobláznilo Košičanov zlato v štrúdli

Pozrite si, ako vyzerali oslavy Dňa mesta v roku 1996.

Dvadsať rokov na východe v apríli

Retro Korzár: Z missky sa stala mama na plný úväzok

Edita Krešáková neľutuje, že modelingové móla vymenila aj za maľovanie.

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Kuriózny zločin spred 50 rokov ožíva vďaka novinárovi Romanovi Kaliskému

Vlastnú susedu chcela utopiť v odpadovej šachte, napokon dostala 6 rokov.

TECH

Objavili prepojenie medzi autizmom u vnúčat a fajčením v tehotenstve

Fajčenie môže ohroziť aj vaše vnúčatá.

ŠPORT

Slováci porazili Nórov, opäť im dali tri góly

Slováci si udržali čisté konto.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  7. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  8. Inteligencia vo všetkom
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 8 128
  2. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 7 525
  3. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 328
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 7 084
  5. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 091
  6. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 5 214
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 5 090
  8. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 3 913
  9. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 069
  10. 5 krokov k vlastnému bývaniu 2 996

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop