Korzár logo Korzár
Sobota, 17. február, 2018 | Meniny má Miloslava
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Svidník dostal doma osem gólov

Futbalová IV. a V. liga pokračovala ďalším kolom.

IV. a V. liga pokračovala ďalším kolom.

IV. liga

SEVER

Svidník - Pušovce 0:8 (0:5), G: Andrič 4, Zahradník 2, Seman, Eliaš, ČK: Frančák (domáci).

Fintice - Kendice 1:1 (1:0), G: Bujnovský - Ďaďovský.

St. Ľubovňa - Raslavice 2:0 (0:0), G: Sikorjak (11m), Mariančík, ČK: Vasiľko (hostia).

Sp. Podhradie - Štrba 2:0 (1:0), G: Komara, Maliňák.

Medzilaborce - Dlhé Klčovo 1:3 (0:2), G: Chalupka - Babjak (11m), Samsely, Janok.

Zámutov - Ľubotice 6:1 (2:0), G: Hricov 4, Juhas, Vereš - Drozda (11m).

Kračúnovce - Pakostov 2:1 (0:1), G: Dzurjuv (11m), Lukáč - Slavkovský, ČK: Ragan (hostia).

Radvaň n/Lab. - Svit 0:1 (0:1), G: Tropp.

Tabuľka

1. Pušovce 7 7 0 0 22:3 21
2. Dlhé Klčovo 7 5 2 0 21:7 17
3. Pakostov 7 4 0 3 16:13 12
4. Svit 7 3 2 2 10:7 11
5. Kračúnovce 7 3 1 3 7:7 10
6. St. Ľubovňa 7 3 1 3 12:15 10
7. Štrba 7 3 0 4 13:12 9
8. Zámutov 7 3 0 4 14:16 9
9. Medzilaborce 7 3 0 4 14:17 9
10. Svidník 7 2 3 2 10:16 9
11. Kendice 7 2 3 2 8:15 9
12. Ľubotice 7 2 2 3 12:14 8
13. Sp. Podhradie 7 2 1 4 8:10 7
14. Radvaň n/Lab. 7 2 1 4 11:14 7
15. Fintice 7 1 2 4 8:13 5
16. Raslavice 7 1 2 4 4:11 5

JUH

Michaľany - Rudňany 1:0 (0:0), G: Mihok.

Kr. Chlmec - Poproč 3:0 (0:0), G: Molnár (11m), T. Batta, R. Batta.

Šaca - V. Folkmar 3:1 (2:1), G: Hanzeľ, Lipnický, Bajtoš - Belej.

Čaňa - Medzev 0:3 (0:1), G: Lackaň, Čierny, Molnár (vlastný), ČK: Dedinský (hostia).

Strážske - Sp. Vlachy 1:0 (0:0), G: Karafa, ČK: Pulen (hostia).

V. Horeš - Sobrance 2:0 (1:0), G: Sninský, Illéš, ČK: Kročko (domáci).

Krompachy - Kalša 3:3 (1:0), G: Rodzik 2, Uhrín - Krakovsky (11m), Gašpar, Halapin - viac o zápase

V. Kapušany - Rožňava 1:0 (1:0), G: Deme.

Tabuľka

1. V. Horeš 7 5 2 0 10:2 17
2. Šaca 7 5 0 2 13:6 15
3. Medzev 7 4 2 1 9:4 14
4. Krompachy 7 4 1 2 13:8 13
5. V. Folkmar 7 3 3 1 10:6 12
6. Michaľany 7 4 0 3 7:8 12
7. Rožňava 7 3 2 2 12:8 11
8. Kalša 7 3 2 2 12:9 11
9. Sobrance 7 3 1 3 16:11 10
10. V. Kapušany 7 3 1 3 5:5 10
11. Sp. Vlachy 7 2 1 4 13:10 7
12. Čaňa 7 2 1 4 5:11 7
13. Kr. Chlmec 7 2 1 4 10:19 7
14. Rudňany 7 0 4 3 2:6 4
15. Strážske 7 1 0 6 4:15 3
16. Poproč 7 0 3 4 4:17 3

V. liga

ŠARIŠSKÁ

Uzovce - Dlhá Lúka 2:0 (2:0), G: Daňko, Kaleja, ČK: Kaleja - P. Šimco.

Kľušov - Chmiňany 1:1 (0:1), G: Guliga - Smolko.

Demjata - Šiba 1:0 (0:0), G: Kaperák.

Gaboltov - M. Šariš 3:0 (1:0), G: P. Javorský (11m), Klimek, R. Javorský.

Šar. Michaľany - V. Šariš 4:0 (2:0), G: Kočík, Baka, Sedlák, Adam.

Malcov - Beloveža 5:0 (2:0), G: Stachura 3, Sališ, Jura.

Gerlachov - Záhradné 2:1 (0:1), G: Škvarla, Keresteš - Jačišin.

Tabuľka

1. Kľušov 5 4 1 0 6:1 13
2. Malcov 5 3 2 0 11:2 11
3. Chmiňany 5 3 1 1 13:8 10
4. Šar. Michaľany 5 3 0 2 10:4 9
5. Demjata 5 3 0 2 9:6 9
6. Beloveža 5 3 0 2 7:6 9
7. Uzovce 5 2 1 2 11:9 7
8. Záhradné 5 2 1 2 11:10 7
9. Šiba 5 2 1 2 8:7 7
10. Gaboltov 5 2 0 3 6:10 6
11. Dlhá Lúka 5 1 1 3 5:11 4
12. M. Šariš 5 1 0 4 6:12 3
13. Gerlachov 5 1 0 4 4:10 3
14. V. Šariš 5 1 0 4 1:12 3

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Soľ - Bystré 1:1 (1:1), G: Ladomerský - Hreha.

Udavské - Čierne n/Topľou 2:3 (1:1), G: Valkučák, Krajkovič - Z. Cigan 2, M. Cigán.

Stakčín - Kamenica n/Cir.2:1 (0:1), G: Hanc (11m), Jelínek - Babin.

Humenné - Kochanovce 3:2 (0:1), G: Mižík (11m), Ivanko, Schevchenko - Šimai, Karnaj.

Hanušovce n/Topľou - V. Mirošov 2:1 (1:1), G: Jabčanka, Kovaľ - Kentoš.

Sedliská - Breznica 0:0, ČK: P. Žakovič (hostia).

Sačurov - N. Hrušov 0:3 (0:1), G: Palko, Dzurovčin, Samo.

Tabuľka

1. Hanušovce n/Topľou 5 4 0 1 10:8 12
2. N. Hrušov 5 3 0 2 11:8 9
3. Kochanovce 5 3 0 2 10:7 9
4. Čierne n/Top. 5 3 0 2 9:7 9
5. Humenné 5 3 0 2 8:8 9
6. Stakčín 5 3 0 2 8:9 9
7. Soľ 5 2 2 1 8:5 8
8. Breznica 5 2 1 2 11:3 7
9. V. Mirošov 5 2 1 2 10:8 7
10. Bystré 5 2 1 2 6:7 7
11. Kamenica n/Cir. 5 2 0 3 5:7 6
12. Udavské 5 2 0 3 5:10 6
13. Sedliská 5 1 1 3 4:8 4
14. Sačurov 5 0 0 5 1:11 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Krh. Podhradie - Turňa n/Bodvou 1:0 (0:0), G: Hajdúk.

Dobšiná - Ťahanovce 1:2 (0:0), G: Martinko - Pach 2.

Geča - Koš. N. Ves 3:1 (2:0), G: Papcún, Figura, Demeter - Jurek.

Malá Ida - Gem. Poloma 2:0 (1:0), G: Seman 2.

Ďurkov- Kokšov-Bakša 4:3 (2:3), G: Malata, Timura, Obšitoš, Hegeduš - Korinek 2, I. Stolár.

Gem. Hôrka - Čečejovce 2:2 (0:2), G: Bodnár (11m), Lippai - Puškaš, Warzybok, ČK: Ličák (hostia).

Sokoľany - Betliar nehralo sa, hostia nepricestovali.

Tabuľka

1. Geča 5 4 1 0 11:2 13
2. Ťahanovce 5 3 1 1 11:7 10
3. M. Ida 5 3 1 1 6:3 10
4. Kokšov-Bakša 5 3 0 2 12:7 9
5. Ďurkov 5 3 0 2 13:9 9
6. Koš. N. Ves 5 3 0 2 8:7 9
7. Krh. Podhradie 5 3 0 2 8:7 9
8. Sokoľany 4 1 3 0 3:2 6
9. Gem. Hôrka 5 1 3 1 9:9 6
10. Dobšiná 5 2 0 3 6:13 6
11. Gem. Poloma 5 1 1 3 6:9 4
12. Čečejovce 5 0 2 3 5:9 2
13. Turňa n/Bodvou 5 0 1 4 2:6 1
14. Betliar 4 0 1 3 3:13 1

ZEMPLÍNSKA

Nacina Ves - Cejkov 1:0 (1:0), G: Haluška.

Lastomír - Čičarovce 3:0 (0:0), G: Verbič 2, Juraško, ČK: Porvaz (domáci).

Palín - Borša 2:1 (0:0), G: Zemánek, Forgáč - A. Nagy.

Vinné - Úpor 0:0.

Zalužice - Budkovce 2:0 (0:0), G: Ľoch, Pivarnik, ČK: Buhaj (hostia).

Krišovská Liesková - Petrovce n/Lab. 4:1 (2:0), G: Balog 3, Palágyi - Doda, ČK: Rebreš - Miker.

Trakany - Parchovany 5:1 (3:0), G: Balint 3, Grešš 2 (1 z 11m) - Obrin, ČK: Pastelák (hostia).

Tabuľka

1. Lastomír 5 4 0 1 10:3 12
2. Vinné 5 3 2 0 10:3 11
3. Zalužice 5 3 0 2 12:7 9
4. Cejkov 5 3 0 2 10:6 9
5. Palín 5 3 0 2 9:9 9
6. Borša 5 2 1 2 10:8 7
7. Čičarovce 5 2 1 2 8:8 7
8. Budkovce 5 2 1 2 5:6 7
9. Trakany 5 2 0 3 12:10 6
10. Nacina Ves 5 1 3 1 5:5 6
11. Petrovce n/Lab. 5 2 0 3 6:10 6
12. Krišovská Liesková 5 2 0 3 7:14 6
13. Parchovany 5 1 0 4 5:14 3
14. Úpor 5 0 2 3 4:10 2

PODTATRANSKÁ

Sp. Belá - Smižany 0:2 (0:2), G: Hagara, Hadbavný.

Nálepkovo - Toporec 0:0.

Hrabušice - Kravany 2:1 (1:0), G: Oravec, Kukura - Michlík.

Helcmanovce - Prakovce 1:1 (0:0), G: Pisko (11m) - M. Grega, ČK: Pisko - Slovinský, Silla.

Teplička - Kežmarok 2:1 (2:0), G: Tekáč (11m), Boroš - Bednár.

Poprad B - Sp. Bystré 4:1 (1:0), G: Bednarčík 2, Bolcár, Orenič - Jurčo - viac o zápase

Levoča - Mária Huta 5:1 (1:0), G: Šimo 4, Kašper (11m) - Škarbek, ČK: Kopaničák - Vida.

Tabuľka

1. Smižany 5 4 0 1 12:4 12
2. Nálepkovo 5 3 1 1 10:2 10
3. Hrabušice 5 3 0 2 16:5 9
4. Poprad B 5 3 0 2 14:7 9
5. Sp. Belá 5 3 0 2 9:5 9
6. Kravany 5 3 0 2 9:6 9
7. Mária Huta 5 3 0 2 10:11 9
8. Helcmanovce 5 2 2 1 5:6 8
9. Prakovce 5 2 1 2 5:8 7
10. Teplička 5 1 2 2 7:9 5
11. Sp. Bystré 5 1 2 2 6:10 5
12. Levoča 5 1 1 3 10:13 4
13. Toporec 5 1 1 3 5:13 4
14. Kežmarok 5 0 0 5 1:20 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA – SEVER
Program 8. kola, nedeľa 14. 9. 2014 o 15.30 hod.: Pušovce – Svit, Pakostov – Radvaň n/L, Ľubotice – Kračúnovce, Dl. Klčovo – Zámutov, Štrba – Medzilaborce, Raslavice – Sp. Podhradie, Kendice – St. Ľubovňa, Svidník – Fintice.

IV. LIGA – JUH
Program 8. kola, sobota 13. 9. 2014 o 15.30 hod.: Rudňany – Rožňava, Sobrance – Krompachy. Nedeľa 14. 9. 2014 o 15.30 hod.: Kalša – V. Kapušany, Sp. Vlachy – V. Horeš, Medzev – Strážske, V. Folkmar – Čaňa, Michaľany – Kr. Chlmec. Pondelok 15. 9. 2014 o 16.00 hod.: Poproč – Šaca.

V. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 6. kola, sobota 13. 9. o 15.30 hod.: Turňa n/B – Betliar, Krs. Podhradie – Dobšiná. Nedeľa 14. 9. o 15.30 hod.: Čečejovce – Sokoľany, Ďurkov – Gem. Hôrka, Gem. Poloma – Kokšov Bakša, Koš. N. Ves – M. Ida, Ťahanovce – Geča.

ZEMPLÍNSKA
Program 6. kola, nedeľa 14. 9. o 15.30 hod.: Cejkov – Parchovany, Petrovce n/L – Trakany, Budkovce – Kriš. Liesková, Úpor – Zalužice, Borša – Vinné, Čičarovce – Palín, Nacina Ves – Lastomír.

VIHOR.-DUKELSKÁ
Program 6. kola, nedeľa 14. 9. o 10.30 hod.: Kochanovce – Hanušovce n/T, o 15.30 hod.: Bystré – Niž. Hrušov, Breznica – Sačurov, Vyš. Mirošov – Sedliská, Kamenica n/C – Humenné, Čierne n/T – Stakčín, Soľ – Udavské.

ŠARIŠSKÁ
Program 6. kola, nedeľa 14. 9. o 15.30 hod.: Dlhá Lúka – Záhradné, Beloveža – Gerlachov, V. Šariš – Malcov, M. Šariš – Šar. Michaľany, Šiba – Gaboltov, Chmiňany – Demjata, Uzovce – Kľušov.

PODTATRANSKÁ
Program 6. kola, sobota 13. 9. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Nálepkovo. Nedeľa 14. 9. o 12.30 hod.: Toporec – Hrabušice, o 15.30 hod.: Smižany – Mária Huta, Sp. Bystré – Levoča, Kežmarok – Poprad B, Teplička – Prakovce, Kravany – Helcmanovce.

tasr

Neprehliadnite tiež

Košičan hovorí o zbesilej ťažbe na Bankove. Mestské lesy to vidia inak

Košičan hovorí o zbesilej ťažbe na Bankove. Mestské lesy to vidia inak

Podvyživenému dieťaťu paralen nepomohol, zabil ho zlatý stafylokok

Chlapec po prevoze do nemocnice v Košiciach zomrel.

Rodáčka z Prešova zvíťazila v Las Vegas ako bikini fitneska

V Amerike očarila 19-ročná kráska i vďaka svojej vytrvalosti a disciplíne.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Kuzminová: Dochádzali mi sily, tŕpli nohy. Prísť s vlajkou však bol môj sen

Kuzminová si pri streľbe opakovala: Ja som tá voda, ktorá ťa drží nad vodou.

ŠPORT

Slováci nevyužili pomoc Rusov. Je to sklamanie, priznal Graňák

Slováci mali šancu priamo preniknúť medzi najlepšiu osmičku.

TECH

Päť hier na telefón, s ktorými si precvičíte mozgové závity

Dokážete navrhnúť najlepšiu križovatku a mechanické puzzle?

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  3. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  4. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  5. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  6. Slovanet spustil LTE internet aj v okolí Prešova
  7. Košickí športovci „pustili žilou“
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord
  10. Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku
  1. Fascinuje ma nadšenie mladých ľudí, s akým hltajú nové trendy
  2. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  3. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  4. Chute a vône kórejskej kuchyne priamo v METRO
  5. Adient je tretí najlepší zamestnávateľ
  6. 8 krokov k príprave na zdravé tehotenstvo
  7. Študenti SPU skúmajú vplyv rýchlostnej cesty na život obyvateľov
  8. V Botanickej záhrade predstavia nežnú krásu orchideí
  9. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  10. Príbeh tradičného družstva - príbeh Daniela Hrudu
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 18 507
  2. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 622
  3. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 9 400
  4. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 8 830
  5. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 6 842
  6. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord 6 306
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 226
  8. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 4 463
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 2 989
  10. Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku 2 767

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop