Korzár logo Korzár
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - 30. a 31. augusta

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Cirkus Aleš

KOŠICE. Na záver prázdnin si môžete užiť zábavu, ktorú ponúka Cirkus Aleš. Ten rozložil svoje šapitó na Medickej ulici za OC Galéria a prináša pestrý program, ktorý zaujme deti i náročných divákov. Unikátna drezúra tigrov, akrobati na perzských tyčiach, vzdušní akrobati, žongléri, drezúry psíkov a mnohé iné môžete v Košiciach vidieť do 1. septembra.

Letné kino v amfiku

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

KOŠICE. V sobotu budú v amfiku premietať francúzsky dobrodružný film Bella a Sebastian.

Klavírny recitál Hiromi

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Slávna a svetovo uznávaná japonská klaviristka Hiromi Uehara, držiteľka Grammy za najlepší jazzový album roku 2011 sa predstaví aj Košičanom. Virtuózka známa nielen svojou bravúrnou technikou, ale aj živelnosťou a energickosťou bude záverečným zlatým klincom festivalu Leto v parku. Jej vystúpenie bude v Dome umenia v nedeľu od 19.30 hodiny.

Koncert Tima „Rippera“ Owensa

KOŠICE. Najväčšie hity legendy Judas Priest odpáli v nedeľu v Colloseu ich bývalý člen Tim „Ripper“ Owens. Rešpektovaný vokalista zaradil Košice do turné po Európe, ktoré v tomto čase absolvuje so svojou vlastnou kapelou, ktorú založil po odchode z Judas Priest. Program sa začne o 18. hodine.

Detská železnica

KOŠICE. Na sobotu a nedeľu si pre vás železničiari pripravili bohatý program. Môžete sa stať svedkami prepadu vlaku, ochutnať guláš alebo sa zapojiť do súťaží či tvorivých dielničiek. Svoju techniku predvedú policajti a sokoliari vám ukážu, čo dokážu ich dravce. Viac o programe sa dozviete na www.detskazeleznica.sk.

Skryť Vypnúť reklamu

Rozlúčka s letom v Beniakovciach

BENIAKOVCE. V nedeľu vypukne od 13.00 hod. v Beniakovciach rozlúčka s letom, kde nájdu zaujímavý program deti aj ich rodičia. Od 15.00 hod. štartuje 8–kilometrový beh Kráľa Róberta až k rozhľadni Čerešenka medzi Chrastným a Čižaticami. Na rozhľadni od 15.30 hod. je pripravený bohatý kultúrny program. Výšku veže otestuje tanečnica Arianda svojím vzdušným tancom. Pevnosť veže zhodnotia stredovekí rytieri, jej tón netradičné 25-členné hudobné teleso The Big Bang Band Košice.

Oslavy v Budimíri

BUDIMÍR. V Budimíri v nedeľu od 13.00 hod. v rámci osláv 725. výročia prvej písomnej zmienky o obci vystúpia v tamojšom parku cirkevný zbor Eben Ezer, folklórny súbor Budzimerčan, detské divadielko Gašparko, folklórny súbor Jablonečka ako aj Ander z Košíc.

Skryť Vypnúť reklamu

Prešovský región

Kotlík open 2014

PREŠOV. 4. ročník charitatívneho podujatia na Letnom kúpalisku na Sídlisku III. odštartuje v sobotu o 9.00 hod. V družstve by mali byť minimálne 3 súťažiaci. Od 13.00 hod. bude zabávať skupina BB Country.

Zraz cykloturistov KST

PREŠOV. Cyklotrasy odštartujú v sobotu o 8.30, na programe je prehliadka Prešova, spanilá jazda mestom. O 9.00 hod. bude štart pešej trasy Abranovce – hrad Bodoň.

Tomášova cesta ku hviezdam

PREŠOV. Fiktívny príbeh pod umelou hviezdnou oblohou o poznávaní vesmíru počas jednej noci uvedú vo Hvezdárni a planetáriu v sobotu o 11.00 hod.

Šváby v akcii 2

PREŠOV. Sídliskový festival športu a umenia Šváby v akcii 2 pokračuje v sobotu o 9.00 hod. Na programe sú priateľské turnaje vo futbale, streeballe a tenise, frisbee, hackies a žonglérske workshopy. Svoju prácu ukážu hasiči, záchranári, cvičené psy, chýbať nebudú bojové umenia, lukostreľba, zumbaworkshop, brušné a moderné tance, tiež aj bábkové divadlo, DJ a mladé kapely. Akcia sa uskutoční v ZŠ Važecká na Sídlisku Šváby.

Kendické kapustové slávnosti

KENDICE. Areál pri kultúrnom dome v Kendiciach (okr. Prešov) sa opäť v sobotu zaplní vôňou kapusty. O 14.00 hod. tu odštartujú kapustové slávnosti, počas ktorých bude balónová a kúzelnícka show a atrakcie pre deti, ochutnávka kapustových jedál i súťaž o najkrajšiu kapustovú hlavu. O 17.00 hod. sa predstaví hudobná skupina Progres, tiež sa zaháji zber kapusty a vyhodnotí najkrajšia kapustná hlava. Kandráčovci vystúpia o 20.30 hod. a o 22.00 to bude skupina Progres a DJ. Lucco, tombola bude o polnoci.

Pečovskonovoveský jarmok

PEČOVSKÁ NOVÁ VES. 17. ročník prezentácie ľudovo-umeleckých výrobcov bude v sobotu v Pečovskej Novej Vsi (okr. Sabinov). Začne sa sv. omšou, sprievodnými akciami bude jarmočná kvapka krvi, výstava obrazov z uskutočneného maliarskeho plenéra, súťaž o najkrajšiu predzáhradku i súťaž vo varení guláša. Prehliadka folklórnych skupín okolia začne o 16.00 hod, vystúpia tiež mladí umelci z lipianskej ZUŠ. Jarmok ukončí ľudová zábava so skupinou Juno.

Bardejovský jarmok

BARDEJOV. V sobotu na Bardejovskom jarmoku sa v programe predstavia od 11. hod. Poet Music, Gipsy Gipsy (12.00), FS Hertičan (13.00), FS Matičiar, Hažlinčanka o (14.00), spevácke kvarteto Grče zo Slovinska (15.00 hod). Svoje umenie predvedú aj East beat (blues) o 16.00 hod., Octopus blues rock o 17.00 hod. a Gero jazz o 18.00 hod. Slovinský tanečný orchester vystúpi o 19.00 hod., Michaela o 20.00 hod. V závere dňa bude patriť pódium Teatrum Musica (21.00), Yellowe (22.00) a Liwued error o 23.00 hod.

Drevorubač obce Banské

BANSKÉ. 6. ročník drevorubačskej súťaže organizujú v obci Banské (okr. Vranov nad Topľou). Súťaž prebehne v sobotu o 13.00 hod. na miestnom futbalovom ihrisku, zápoliť sa bude v siedmich disciplínach. O zábavu sa postará skupina Albatros.

Púť do Ľutiny

SABINOV. Pravoslávna cirkevná obec a Bratstvo pravoslávnej mládeže na Slovensku Syndesmos v Sabinove pozývajú v sobotu na púť zo Sabinova do Ľutiny (okr. Sabinov) pri príležitosti sviatku Zosnutia Presvätej Bohorodičky. O 8.30 h sa v sabinovskom chráme Záštity Presvätej Bohorodičky začne svätá liturgia, pútnici sa zo Sabinova do Ľutiny vydajú polhodinu pred poludním. O 17.00 hod. sa v Ľutine pri studničke uskutoční posvätenie vody a začne celonočné bdenie s bohatým programom. Chrámový sviatok v Ľutine vyvrcholí v nedeľu svätými liturgiami a slávnostnou archijerejskou liturgiou o 9. hod., ktorú bude slúžiť Rastislav, arcibiskup prešovský, metropolita českých krajín a Slovenska spolu s kňazmi Prešovskej pravoslávnej eparchie.

Športový deň

JAKUBOVANY. Športovo-zábavné spoločenské popoludnie pre deti a mládež sa začne v sobotu o 14.00 hod. v športovom areáli futbalového ihriska v Jakubovanoch (okr. Sabinov).

Stretnutie pri sv. Apolónii

MOŠUROV. Stretnutie pri kaplnke sv. Apolónie v Mošurove (okr. Prešov) sa uskutoční v sobotu o 13.00 hod.

Cesta do školy

SABINOV. Štyri deti, štyri osudy, jediný cieľ – budúcnosť. Premiéra dokumentárneho filmu bude v sobotu o 19.00 hod. v Kine Torysa.

Záverečný koncert festivalu

BARDEJOVSKÉ KÚPELE. Záverečný koncert festivalu ukončí svojím hudobným vystúpením Daniel bon Davin-tenor a jeho hostia Fala d'Opera v spoločenskej sále hotela Astória v nedeľu o 19.30 hod.

Primátorky

LIPANY. Posledné preteky v rámci rybárskej sezóny na rožkoviankych jazerách o Pohár primátorov miest Sabinov a Lipany sa začne v nedeľu o 7.00 hod.

Nedeľa s Lexelom

LIPANY. Posledný koncert kultúrneho leta odohrá na letom pódiu v Lipanoch (okr. Sabinov) v nedeľu o 19.00 hudobná skupina Lexel.

Bardejovský jarmok

BARDEJOV. Posledný deň Badejovského jarmoku začne v nedeľu o 14.00 hod. s Duom Rozmaj, nasledovať bude kvarteto Lenart z Košickej štátnej filharmónie, Maroš bango zaspieva o 16.00 hod. Program dotvoria The beatles acoustic (17.00), Romano Stilo (18.00) a Trio Gatal (19.00). Tých vystrieda o 20.00 hod. Virtuosi di Praga, exkluzívny koncert Pražského rezidenčného orchestra, a po nich o 21.30 kapela Vidiek.

Folklórne popoludnie

SAČUROV. Folklórne slávnosti sa v nedeľu o 15.00 hod uskutočnia na amfiteátri pri kultúrnom dome v Sačurove (okr. Vranov nad Topľou). Predstavia sa Araňa za Jarovníc, Kamničanka zo Zámutova, Hanka Kocákov, Sačurovské nevesty a FS Železiar.

Zraz cykloturistov KST

PREŠOV. Nedeľný program posledného dňa cyklozrazu bude v duchu voľného programu. Odštartuje o 10.00 hod, v ponuke sú indivduálne trasy (sprievodca podľa požiadaviek).

Dožinková slávnosť

ROŽKOVANY. Gazdový dvor Pod Hájom v Rožkovanoch (okr. Sabinov) pozýva na poďakovanie za úrodu, spojené s ľudovými zvykmi a tradičnými jedlami. Prezentácia začne v nedeľu o 14.30, po nej bude seminár k ekologickej poľnohospodárskej výrobe. Dožinková slávnosť sa uskutoční o 15.30 s vystúpením FS z Vyšného Slavkova. Jazdecké preteky budú o 16.30.

Memoriál Jozefa Porembu

LÚČKA. Regionálna hasičská súťaž venovaná pamiatke zakladateľa DHZ v Lúčke sa bude konať v nedeľu v areáli obecného úradu v Lúčke (okr. Sabinov).

700. výročie obce

JAKUBOVANY. 700 rokov prvej písomnej zmienky budú v obci Jakubovany (okr. Sabinov) oslavovať v nedeľu o 10.30 slávnostnou sv. omšou. Areál ZŠ o 13.30 naplnia občania a hostia, ktorým budú odovzdané ocenenia za zásluhy o rozvoj obce a aktívnu prácu v orgánoch samosprávy, tiež predstavia prvú publikáciu o obci. V kultúrnom programe vystúpia folklórne súbory z Jakubovian, Šar. Sokoloviec, Drienice, Prešova aj Poľska. Kandráčovci budú koncertovať o 19.00 hod., po nich bude ohňostroj a ľudová zábava so skupinou Problém a DJ–om.

The Fathers

TRNKOV. The Fathers country z Prešova zahrajú do tanca aj na počúvanie v penzióne Trio v Trnkove (okr. Prešov) v nedeľu od 17.00 hod.

Cesta do školy

SABINOV. Dokumentárny film o jedinom cieli, ktorým je budúcnosť a štyroch osudoch uvedie Kino Torysa v nedeľu o 19.00 hod.

Liečiteľ

SVIDNÍK. Amfiteáter vo Svidníku uvedie v nedeľu o 21.00 hod. film Liečiteľ.

Zemplínsky región

MY sme MI

MICHALOVCE. V posledný prázdninový deň štartuje na Gorkého ulici v Michalovciach letný festival MY sme MI. Bohatý kultúrny program s množstvom dobrej zábavy a kvalitnej hudby sa začína v nedeľu o 14.00 hod. Na Gorkého ulici sa predstavia kapela Žobráci s Michalom Hudákom, Katka Knechtová či skupina IMT Smile. Bude aj Šariš trh, kde domáci umelci predstavia tradičné výrobky a remeslá. Akciu bude moderovať Milan „Junior“ Zimnýkoval. Ocenenie si prevezmú v nedeľu aj dvaja Michalovčania.

Kino Fajn

HUMENNÉ. V sobotu a nedeľu premietne o 17.00 hod. francúzsky rodinný film Mikulášove šibalstvá na prázdninách. O 19.30 hod. premietne americký hudobný tanečný film Let's Dance 5.

Kino Centrum

MICHALOVCE. Premietne v sobotu a nedeľu hudobný film Let's Dance All In o 19.30 hod. O 17.30 hod. na programe francúzsky rodinný film Mikulášove šibalstvá na prázdninách.

Dni mesta Trebišov

TREBIŠOV. V sobotu sa v Trebišove konajú Dni mesta. V sobotu sa od 8.00 hod. uskutoční súťaž vo varení guľáša.

Kultúrne leto

HUMENNÉ. V nedeľu o 14.00 hod. sa v amfiteátri uskutoční 13. ročník Humenského toliara v rámci Kultúrneho leta. Účinkujú folklórne skupiny Topľan, Šiňava a Ľubovňan. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie bude konať v divadelnej sále Domu kultúry.

Tatranský región

Svištie dni

NOVÝ SMOKOVEC. V sobotu sa uskutoční rozlúčka s letom. Program bude prebiehať od 16.00 do 19.00 hod. v Hoteli Atrium. Pôjde o zábavné aktivity, hry a súťaže s animátormi a s maskotom Skalkom.

Pop, jazz, latino

STARÝ SMOKOVEC. V sobotu o 19.00 h bude v Hoteli Smokovec hudobný večer v podaní dua z Prešova. Účinkujú: Peci Uher (gitara) a Diana Dunčková (spev).

Vernisáž v Galérii Encián

TATRANSKÁ LOMNICA. Galéria Encián na Skalnatom plese hostí novú výstavu. Nesie názov PopArt na Skalnatom plese a jej autorom je 27-ročný Dávid Labik. Vernisáž je naplánovaná na sobotu o 14.00 h. Dávid Labik sa narodil v Prešove a k umeniu inklinoval už od detstva. Svoje prvé obrazy vystavil začiatkom roku 2014 vo svojom rodnom meste Prešov,

Tina

TATRANSKÁ LOMNICA. V sobotu od 20.00 h sa v Humne uskutoční letná rozlúčková diskopátry s populárnou speváčkou Tinou.

Podtatranský festival hudobných skupín

KEŽMAROK. V sobotu od 18.00 do 24.00 h bude prebiehať multižánrová rozlúčka s letom v priestoroch nádvoria Kežmarského hradu. Vystúpia: Rock rose, Hrdza, Vec + DJ Škrupo, Chiki liki tu-a. Festival bude na hradnom nádvorí v Kežmarku.

Duo Farsa Prešov

POPRAD. V nedeľu o 15.00 bude znieť melodická hudba španielskych rytmov v podaní dvoch virtuóznych rómskych hudobníkov Františka Godlu a Dušana Onodyho zo Sabinova.

Deň obce Štrba

ŠTRBA. V nedeľu sa od 14.00 h uskutoční Deň obce Štrba. Program bude v Športovej hale. Vystúpi aj Helena Vondráčková, Natália Puklušová či ľudová hudba Bystrianka.

Orchester Zoe na hrade

STARÁ ĽUBOVŇA. V nedeľu o 19.00 sa na Hrade Ľubovňa uskutoční koncert komorného orchestra Zoe.

Spišský región

Dni mesta Spišská Nová Ves

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu a nedeľu budú prebiehať Dni mesta Spišská Nová Ves. V sobotu od 9. hod., o 17.30 hod. do mesta zavíta aj gróf Csáky s manželkou v dobovom sprievode mestom. V nedeľu od 10. hod. je pripravená cena Spiša – jazdecké preteky o pohár primátora mesta. Počas troch dní sú pripravené aj sprievodné podujatia a Trh ľudových remesiel.

Zahurácky táborák

SPIŠSKÉ VLACHY. V sobotu o 16.30 hod. sa v časti Zahura v amfiteátri uskutoční Zahurácky táborák. Venovaný je 20. výročiu skupiny Zahuráci a memoriálu Vladimíra Veľkého. Bude výročný táborák, super guláš a veľa skvelej muziky.

Spišský hrad

SPIŠSKÉ PODHRADIE. V sobotu o 20.30 hod. je pripravená nočná prehliadka spojená s ohňovou šou v podaní skupiny Páni Spiša. V nedeľu o 20. hod. muzikál Ôsmy svetadiel, neopakovateľný zážitok s hereckými a speváckymi hviezdami, nebude chýbať Karel Gott.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Kino Mier v sobotu o 17. hod. premietne rozprávku so slovenským dabingom Poštár Pat vo filme, o 19. hod. nemeckú komédiu Fakjú pán profesor.

Kino v Levoči

LEVOČA. V sobotu o 19. hod. premietnu v Levoči hudobný romantický film Let's Dance 5, v sobotu a nedeľu o 17. hod. rozprávku Poštár Pat vo filme.

Rozlúčka s letom

SMIŽANY. V nedeľu o 16. hod. sa na ihrisku uskutoční Rozlúčka s letom. Vystúpia Smižančanka, Páni Spiša, hudobná skupina Mloci a skupina Spirit.

Seľanské halušky

HELCMANOVCE. V nedeľu o 13. hod. na Humenci (pri kaštieli) v Helcmanovciach odštartuje súťaž vo varení a jedení bryndzových halušiek pod názvom Seľanské halušky. Výťažok z podujatia je určený sociálne odkázaným deťom z Helcmanoviec.

Pochod Rajtopiky i Dúbravské pirohy

DÚBRAVA. V sobotu sa uskutoční 20. ročník turistického pochodu Dúbrava – Rajtopiky v pohorí Branisko. Začiatok je o 9. hod. V cieli pochodu je pripravený guľáš, skupina Exit a tanečná zábava. V nedeľu o 13. hod. v Dúbrave štartuje 12. ročník súťaže vo varení pirohov Dúbravské pirohy. Pripravená je tanečná zábava i čačina.

Gemerský región

Hudobná prednáška a prehliadka

BETLIAR. V kaštieli v Betliari sa v sobotu o 17. hod. uskutoční prednáška na tému História záznamu zvuku. Spojená je s hudobnými ukážkami. O 20. hod. je pripravená prehliadka kaštieľa spojená s počúvaním nostalgickej hudby z prvej polovice 20. storočia.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Šéf digitálnej platformy George: Čaká nás dekáda umelej inteligencie
 2. Pandémia upozornila na automatizáciu. Nahradí ľudí technika?
 3. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 4. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
 5. Auto do firmy môžete mať už od 150 eur mesačne
 6. Spánok – základ pevných vzťahov
 7. Mäspoma a Kellys Bicycles či Bivio a Minifarma
 8. Ako ušetriť v domácnosti, keď ceny energií budúci rok stúpnu?
 9. IVECO S-WAY NP: Vydajte sa cestou udržateľnosti
 10. Nie je to prvýkrát, čo sa Vám bolesť chrbta vrátila?
 1. Hodnota peňazí klesá, takto ich ochránite
 2. Ako ušetriť v domácnosti, keď ceny energií budúci rok stúpnu?
 3. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 4. IVECO S-WAY NP: Vydajte sa cestou udržateľnosti
 5. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 6. Nie je to prvýkrát, čo sa Vám bolesť chrbta vrátila?
 7. Wüstenrot rástol v predaji životného i neživotného poistenia
 8. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
 9. Očarujúce Cinque Terre a jeho päť svetov
 10. S deťmi za zdravím do Vysokých Tatier
 1. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 21 128
 2. Pracoviská zmenila pandémia. Búšiť do klávesnice môžete aj doma 9 878
 3. Očarujúce Cinque Terre a jeho päť svetov 8 081
 4. V centre Bratislavy je na predaj 5-izbový apartmán. Takto vyzerá 6 638
 5. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 4 378
 6. Bratislavu bude sprevádzať luxus 4 264
 7. Bratovražedná vojna navždy zmenila Ameriku 4 155
 8. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 924
 9. Mäspoma a Kellys Bicycles či Bivio a Minifarma 3 548
 10. Aký polystyrén je najlepší na zatepľovanie? Sivý robí divy 3 508

Blogy SME

 1. Rudolf Pado: Keď je úradník človekom, chválime Medzilaborce
 2. Igor Múdry: Kľak
 3. Marek Mačuha: Viac technokracie do politiky
 4. Denis Jánošík: Október- mesiac úcty k starším
 5. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur!
 6. Braňo Švec: Chyby sú fajn aj pri učení sa cudzích jazykov
 7. Marián Kozák: Hovoríme s prezidentom Národného nezávislého života v Anglicku Johnom Evansom
 8. Robert Škerko: My sme už boli v Karlovych Varoch v.r.1979
 1. Roland Vizner: Aký bude Váš dôchodok. Jednoduchý a vcelku presný návod ako ho vypočítať za 3 minúty. 20 311
 2. Tereza Krajčová: Anglický denník: 15. Ak vás anglické zdravotníctvo nezabije, tak aspoň prizabije 10 341
 3. Martin Kugla: Zachráňme Petržalku! 7 156
 4. Peter Chudý: Norbert Bödör je bezúhonný človek alebo čo mi povedal o svojom príbuznom Tibor Gašpar. 5 656
 5. Stanislav Martinčko: Chudoba v nedeľu na panské,do R.Soboty !!! 5 213
 6. Pavel Dvořák: Toto sú nepokojné časy 4 793
 7. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Homo Schizotikus alebo Ako sa mozog ľudský k schizofrénii dostal 3 790
 8. Stanislav Martinčko: Ide 17.10. Smer-SD do Rimavskej Soboty ďakovať sebe sám za dobre odvedenú robotu ?? 3 413
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Chuligáni na ihrisku.

Polícia a zväzy majú informačný systém.


32m
Jakub Filo.

Všetci chuligáni sú úplne rovnakí.


56m
Pochod za reprodukčnú spravodlivosť iniciatívy Nebudeme ticho v Bratislave.

Lekári upozorňujú na zdravotné riziká návrhu.


1 h
Nataša Holinová

Predkladateľom zákona o sťažení prístupu k interrupciám nezáleží na ochrane života.


1 h

Blogy SME

 1. Rudolf Pado: Keď je úradník človekom, chválime Medzilaborce
 2. Igor Múdry: Kľak
 3. Marek Mačuha: Viac technokracie do politiky
 4. Denis Jánošík: Október- mesiac úcty k starším
 5. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur!
 6. Braňo Švec: Chyby sú fajn aj pri učení sa cudzích jazykov
 7. Marián Kozák: Hovoríme s prezidentom Národného nezávislého života v Anglicku Johnom Evansom
 8. Robert Škerko: My sme už boli v Karlovych Varoch v.r.1979
 1. Roland Vizner: Aký bude Váš dôchodok. Jednoduchý a vcelku presný návod ako ho vypočítať za 3 minúty. 20 311
 2. Tereza Krajčová: Anglický denník: 15. Ak vás anglické zdravotníctvo nezabije, tak aspoň prizabije 10 341
 3. Martin Kugla: Zachráňme Petržalku! 7 156
 4. Peter Chudý: Norbert Bödör je bezúhonný človek alebo čo mi povedal o svojom príbuznom Tibor Gašpar. 5 656
 5. Stanislav Martinčko: Chudoba v nedeľu na panské,do R.Soboty !!! 5 213
 6. Pavel Dvořák: Toto sú nepokojné časy 4 793
 7. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Homo Schizotikus alebo Ako sa mozog ľudský k schizofrénii dostal 3 790
 8. Stanislav Martinčko: Ide 17.10. Smer-SD do Rimavskej Soboty ďakovať sebe sám za dobre odvedenú robotu ?? 3 413
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu