Korzár logo Korzár
Utorok, 25. apríl, 2017 |Meniny má Marek

IV. a V. liga: Pušovce dominujú bez straty bodu

Hrali sa ďalšie zápasy futbalovej IV. a V. ligy.

IV. LIGA

SEVER

Kendice – Pušovce 0:3 (0:1), G: Adam, Mihajlovič, Andrič

Svidník – Raslavice 1:1 (1:0), Mikula - Guman (11m), ČK: Gombar (hostia)

Fintice – Štrba 2:3 (1:1), Horoščák, Bujnovský - Mlynár, Miženko, Macko

St. Ľubovňa - Dlhé Klčovo 2:2 (1:0), Selep, Sikorjak - Babjak (11m), Jenčko

Sp. Podhradie – Ľubotice 2:1 (0:1), Komara, Ric – Oriňák - podrobne o zápase

Medzilaborce – Pakostov 4:3 (1:2), Hrehovčík, Lučko, Gavula, Sabo - Ragan, Dubas, Dzurila

Zámutov – Svit 3:2 (1:1), Hricov 2 (1 z 11m), Vereš - Tropp 2,

Kračúnovce - Radvaň n/L 1:2 (1:1), Hudaček - Šalapa, Svičim.

Tabuľka

1. Pušovce 5 5 0 0 9:2 15
2. Dlhé Klčovo 5 3 2 0 16:5 11
3. Pakostov 5 3 0 2 12:9 9
4. Svidník 5 2 3 0 8:5 9
5. Medzilaborce 5 3 0 2 11:9 9
6. Radvaň n/L 5 2 1 2 10:8 7
7. Svit 5 2 1 2 9:7 7
8. St. Ľubovňa 5 2 1 2 8:12 7
9. Štrba 5 2 0 3 10:8 6
10. Kračúnovce 4 2 0 2 5:5 6
11. Ľubotice 5 1 2 2 6:6 5
12. Kendice 5 1 2 2 4:12 5
13. Sp. Podhradie 5 1 1 3 5:8 4
14. Fintice 5 1 1 3 7:11 4
15. Zámutov 4 1 0 3 5:12 3
16. Raslavice 5 0 2 3 3:9 2

JUH

Poproč – Rudňany 1:1 (1:1), G: Jaklovský – Regec, ČK: Regec (hostia)

Michaľany – V. Folkmar 0:1 (0:0), Belej

Kr. Chlmec – Medzev 3:2 (1:2), Batta 2, Szucs - Lackaň, Lukáč, ČK: Šrobár (hostia)

Šaca – Sp. Vlachy 3:0 (0:0), Bajtoš, Lipnický, Juhás

Čaňa – Sobrance 2:1 (0:0), Ohman (11m), L. Torok – Orszakhovsky

Strážske – Kalša 1:2 (1:0), F. Pavúk - Gašpar 2

V. Horeš – Rožňava 2:1 (1:1), Zeher (11m), Sninský – Figur

Krompachy – V. Kapušany 2:0 (1:0), M. Košč (11m), Uhrin.

Tabuľka

1. V. Horeš 5 4 1 0 7:1 13
2. Šaca 5 4 0 1 10:4 12
3. Krompachy 5 4 0 1 9:3 12
4. V. Folkmar 5 2 3 0 7:3 9
5. Kalša 5 3 0 2 8:5 9
6. Rožňava 5 2 2 1 10:6 8
7. Medzev 5 2 2 1 5:4 8
8. Sp. Vlachy 5 2 1 2 12:7 7
9. Sobrance 5 2 1 2 12:8 7
10. V. Kapušany 5 2 0 3 4:5 6
11. Michaľany 5 2 0 3 4:7 6
12. Čaňa 5 1 1 3 3:7 4
13. Kr. Chlmec 5 1 1 3 7:17 4
14. Rudňany 5 0 3 2 2:5 3
15. Poproč 5 0 3 2 3:12 3
16. Strážske 5 0 0 5 2:11 0

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Chmiňany - Bardejov-D. Lúka 5:2 (3:2), G: Uličný 4, Biľ - P. Šimco 2.

Uzovce - Šiba 2:2 (0:1), G: Daňko, Uličný - Haniš, Kučeravý.

Kľušov - M. Šariš 1:0 (1:0), G: Jurč.

Demjata - V. Šariš 4:0 (3:0), G: Kaperák 2, Kohút, Luterančík.

Beloveža - Gaboltov 3:0 (1:0), G: Vasiliak, Zajac, Ščešňák (vlastný).

Šar. Michaľany - Záhradné 4:1 (1:1), G: Král 3 (1 z 11m), Adam - Jačišín.

Malcov - Gerlachov 2:0 (0:0), G: Sališ, Štachura, ČK: Motýľ (hostia).

Tabuľka

1. Kľušov 3 3 0 0 3:0 9
2. Šiba 3 2 1 0 8:4 7
3. Malcov 3 2 1 0 4:0 7
4. Beloveža 3 2 0 1 6:1 6
5. Chmiňany 3 2 0 1 9:6 6
6. Šar. Michaľany 3 2 0 1 6:3 6
7. Záhradné 3 2 0 1 8:6 6
8. Uzovce 3 1 1 1 8:6 4
9. Demjata 3 1 0 2 5:5 3
10. M. Šariš 3 1 0 2 5:6 3
11. Gaboltov 3 1 0 2 3:9 3
12. Bardejov-D. Lúka 3 0 1 2 2:8 1
13. Gerlachov 3 0 0 3 1:6 0
14. V. Šariš 3 0 0 3 0:8 0

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Čierne n/Top. - Bystré 3:1 (2:0), G: Z. Cigan 2 (1 z 11m), Sirotiak - Novotný, ČK: Ivan (hostia).

Soľ - Kamenica n/Cir. 3:0 (1:0), G: Gazdík, Soták, Sakala.

Udavské - Kochanovce 1:3 (1:1), G: Ondica - J. Karnaj, Kimák, Murinčák.

Stakčín - V. Mirošov 3:1 (1:1), G: Veselovský 2, Šelepec - Rajko.

Humenné - Breznica 2:1 (0:0), G: Schevchenko, Gonos (vlastný) - Melník.

Hanušovce n/Top. - N. Hrušov 4:0 (3:0), G: Mathé 2, Verčimák, Kovaľ.

Sedliská - Sačurov 3:0 (0:0), G: Hric, Bálint, Dančevský.

Tabuľka

1. Hanušovce n/Top. 3 3 0 0 8:0 9
2. Čierne n/Top. 3 2 0 1 6:4 6
3. Kochanovce 3 2 0 1 6:4 6
4. Stakčín 3 2 0 1 6:6 6
5. Kamenica n/Cir. 3 2 0 1 4:4 6
6. Humenné 3 2 0 1 4:4 6
7. V. Mirošov 3 1 1 1 7:5 4
8. Soľ 3 1 1 1 6:4 4
9. Breznica 3 1 0 2 4:3 3
10. N. Hrušov 3 1 0 2 5:7 3
11. Sedliská 3 1 0 2 3:5 3
12. Bystré 3 1 0 2 3:5 3
13. Udavské 3 1 0 2 2:7 3
14. Sačurov 3 0 0 3 0:6 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Ťahanovce - Turňa n/B 2:1 (1:1), G: Pach, Tresa - Túróczi.

Krh. Podhradie - Koš. N. Ves 3:1 (1:0), G: Almáši, Kuzma, Erdofalvi - Rusnák.

Dobšiná - Gem. Poloma 2:0 (1:0), G: Husár, J. Barnák, ČK: J. Barnák - Greško.

Geča 73 - Ďurkov 2:0 (1:0), G: Figura, Demeter.

Malá Ida - Čečejovce 2:0 (2:0), G: Janočko, Surgent.

Kokšov-Bakša - Betliar nedohrané, za stavu 5:0 (2:0) v 69. minúte hostia opustili hraciu plochu.

Gem. Hôrka - Sokoľany 1:1 (0:0), G: Bodnár (11m) - Krakovský.

Tabuľka

1. Geča 73 3 2 1 0 7:1 7
2. M. Ida 3 2 1 0 4:1 7
3. Krh. Podhradie 3 2 0 1 7:4 6
4. Dobšiná 3 2 0 1 5:8 6
5. Sokoľany 3 1 2 0 3:2 5
6. Gem. Poloma 3 1 1 1 6:6 4
7. Ťahanovce 3 1 1 1 6:6 4
8. Gem. Hôrka 3 1 1 1 4:4 4
9. Ďurkov 3 1 0 2 7:6 3
10. Kokšov-Bakša 2 1 0 1 2:2 3
11. Koš. N. Ves 2 1 0 1 3:4 3
12. Čečejovce 3 0 1 2 2:5 1
13. Turňa n/B 2 0 0 2 2:4 0
14. Betliar 2 0 0 2 0:5 0

ZEMPLÍNSKA

Čičarovce - Cejkov 3:0 (2:0), G: Hami, Nagy, Hajdók.

Nacina Ves - Borša nehralo sa, odohrá sa 27.8.2014 o 16.30 hod.

Lastomír - Úpor 2:0 (1:0), G: Verbič, Juraško.

Palín - Budkovce 0:3 (0:0), G: Buzej 2, Mikan.

Vinné - Petrovce n/Lab. 4:1 (1:0), G: Mesaroš 2, Firda 2 - Lakatoš.

Zalužice - Parchovany 4:2 (3:2), G: Capík 3, Krišo - J. Kovalčin 2 (1 z 11m).

Krišovská Liesková - Trakany 3:2 (1:2), G: Vašš (11m), Drančák, Szatmary - Grešš 2.

Tabuľka

1. Vinné 3 3 0 0 9:2 9
2. Lastomír 3 3 0 0 6:0 9
3. Zalužice 3 2 0 1 10:5 6
4. Čičarovce 3 2 0 1 7:4 6
5. Cejkov 3 2 0 1 7:4 6
6. Budkovce 3 2 0 1 4:3 6
7. Borša 2 1 0 1 5:4 3
8. Trakany 3 1 0 2 6:6 3
9. Palín 3 1 0 2 4:6 3
10. Petrovce n/Lab. 3 1 0 2 3:6 3
11. Krišovská Liesková 3 1 0 2 3:12 3
12. Nacina Ves 2 0 1 1 2:3 1
13. Úpor 3 0 1 2 2:7 1
14. Parchovany 3 0 0 3 3:9 0

PODTATRANSKÁ

Toporec - Smižany 0:4 (0:4), G: Hagara 2, Klubert, Dlugoš.

Sp. Belá - Kravany 2:1 (2:1), G: Heutschy, Pokrivčák - Tkáč (11m), ČK: Vida (domáci) - podrobne o zápase

Nálepkovo - Prakovce 4:1 (3:0), G: Gál 3 (1 z 11m), Bobák - M. Grega, ČK: Víboch (domáci).

Hrabušice - Kežmarok 12:0 (5:0), G: Jakubec 4 (1 z 11m), Kukura 3, Džadoň 2, Oravec, Tkáč, ČK: Smolen, Toporec (hostia).

Helcmanovce - Sp. Bystré 1:1 (0:1), G: Hudák - Jakubčák.

Teplička - Mária Huta 3:4 (0:3), G: Vojtko (11m), Biacovský, Lesnický - Škarbek 3, Humeňanský.

Poprad B - Levoča 7:2 (4:0), G: Bednarčík 2, Ferenčák, Korenko, Palušák, Vernanec, Polakovič - Šimonič, Kašper.

Tabuľka

1. Nálepkovo 3 3 0 0 10:1 9
2. Hrabušice 3 2 0 1 14:2 6
3. Poprad B 3 2 0 1 9:4 6
4. Smižany 3 2 0 1 7:2 6
5. Kravany 3 2 0 1 7:4 6
6. Mária Huta 3 2 0 1 7:5 6
7. Sp. Belá 3 2 0 1 4:2 6
8. Sp. Bystré 3 1 1 1 3:4 4
9. Helcmanovce 3 1 1 1 3:5 4
10. Toporec 3 1 0 2 4:8 3
11. Prakovce 3 1 0 2 2:7 3
12. Teplička 3 0 1 2 3:6 1
13. Levoča 3 0 1 2 3:9 1
14. Kežmarok 3 0 0 3 0:17 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER
Nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Pušovce – Radvaň n/L, Svit – Kračúnovce, Pakostov – Zámutov, Ľubotice – Medzilaborce, Dl. Klčovo – Sp. Podhradie, St. Ľubovňa – Štrba, Raslavice – Fintice, Kendice – Svidník.

JUH
PROGRAM 6. KOLA
Sobota, 30. 8. 2014 o 16.00 hod.: Rudňany – V. Kapušany, Rožňava – Krompachy, Sobrance – Strážske. Nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Kalša – V. Horeš, Sp. Vlachy – Čaňa, Medzev – Šaca, V. Folkmar – Kr. Chlmec, Poproč – Michaľany.

V. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 4. kola – sobota, 30. 8. 2014 o 16.00 hod.: Turňa n/B – Sokoľany; nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Betliar – Gem. Hôrka, Čečejovce – Kokšov Bakša, Ďurkov – M. Ida, Gem. Poloma – Geča, Koš. N. Ves – Dobšiná, Ťahanovce – Krs. Podhradie.

ZEMPLÍNSKA
Program 4. kola – nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Cejkov – Trakany, Parchovany – Kriš. Liesková, Petrovce n/L – Zalužice, Budkovce – Vinné, Úpor – Palín, Borša – Lastomír, Čičarovce – Nacina Ves.

VIHORL.-DUKELSKÁ
Program 4. kola – nedeľa, 31. 8. 2014 o 10.30 hod.: Kochanovce – Stakčín, o 16.00 hod.: Bystré – Sačurov, Niž. Hrušov – Sedliská, Breznica – Hanušovce n/T, Vyš. Mirošov – Humenné, Kamenica n/C – Udavské, Čierne n/T – Soľ.

ŠARIŠSKÁ
Program 4. kola – nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Dlhá Lúka – Gerlachov, Záhradné – Malcov, Beloveža – Šar. Michaľany, V. Šariš – Gaboltov, M. Šariš – Demjata, Šiba – Kľušov, Chmiňany – Uzovce.

PODTATRANSKÁ
Program 4. kola – piatok, 29. 8. 2014 o 16.00 hod.: Toporec – Sp. Belá; sobota, 30. 8. 2014 o 16.00 hod.: Mária Huta – Poprad B; nedeľa, 31. 8. 2014 o 10.30 hod.: Smižany – Levoča, o 16.00 hod.: Sp. Bystré – Teplička, Kežmarok – Helcmanovce, Prakovce – Hrabušice, Kravany – Nálepkovo.

tasr

Neprehliadnite tiež

Eurovia na opravách v Košicach robiť v nedeľu nebude

S rozhodnutím firmy súhlasí aj vedenie mesta.

Debatu o harmonograme EEI mestskí poslanci nedopustili

Šance, že sa to do programu podarí pretlačiť, odhadol aktivista na 0,1 percenta.

Opitá lekárka sa vyhne trestu

Po nehode ju previezli rovno na psychiatriu. Znalec teraz potvrdil, že bola nepríčetná.

EEI reaguje: Osekané korene stromov sa ošetria

Aktivisti podali podnety na všetky možné orgány životného prostredia.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Laššáková jazdí zadarmo, Kiska za vlaky platí

Najvýhodnejšie podmienky cestovania majú sudcovia Ústavného súdu v Košiciach, nemusia platiť za vlaky ani autobusy.

KOMENTÁRE

Hnev, strach a frustrácia na zmenu nestačia

Nevyháňal migrantov, nestaval múry, nenadbiehal skroteným rasizmom,

DOMOV

Poisťovne otočili. Dopoludnia sa vakcína platila, popoludní nie

Dve z troch poisťovní tvrdia, že očkovanie proti osýpkam preplatia.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Recenzie.sme.sk udelili 60 certifikátov Ocenený expertmi
  2. 5 krokov k vlastnému bývaniu
  3. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  4. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  5. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  6. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  8. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  9. Inteligencia vo všetkom
  10. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  1. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. BILLA a Jamie Oliver pozývajú deti do zázračnej záhradky!
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Odšťavovač s veľkým plniacim otvorom? Nenachytajte sa!
  6. Advokáti budú v stredu bezplatne radiť v 8 mestách
  7. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  8. Apartmány s výnosom až 4% v lyžiarskom stredisku Obergurgl
  9. Finále súťaže CEWE Fotokniha roka 2016
  10. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  1. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 23 431
  2. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 8 570
  3. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 7 875
  4. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 7 740
  5. 5 krokov k vlastnému bývaniu 4 749
  6. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 3 865
  7. Moderný bungalov očami mladých architektov 1 945
  8. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 1 838
  9. Rodinná dovolenka v Burgenlande 1 819
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku 1 616

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop