Korzár logo Korzár
Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Pušovce dominujú bez straty bodu

Hrali sa ďalšie zápasy futbalovej IV. a V. ligy.

IV. LIGA

SEVER

Kendice – Pušovce 0:3 (0:1), G: Adam, Mihajlovič, Andrič

Svidník – Raslavice 1:1 (1:0), Mikula - Guman (11m), ČK: Gombar (hostia)

Fintice – Štrba 2:3 (1:1), Horoščák, Bujnovský - Mlynár, Miženko, Macko

St. Ľubovňa - Dlhé Klčovo 2:2 (1:0), Selep, Sikorjak - Babjak (11m), Jenčko

Sp. Podhradie – Ľubotice 2:1 (0:1), Komara, Ric – Oriňák - podrobne o zápase

Medzilaborce – Pakostov 4:3 (1:2), Hrehovčík, Lučko, Gavula, Sabo - Ragan, Dubas, Dzurila

Zámutov – Svit 3:2 (1:1), Hricov 2 (1 z 11m), Vereš - Tropp 2,

Kračúnovce - Radvaň n/L 1:2 (1:1), Hudaček - Šalapa, Svičim.

Tabuľka

1. Pušovce 5 5 0 0 9:2 15
2. Dlhé Klčovo 5 3 2 0 16:5 11
3. Pakostov 5 3 0 2 12:9 9
4. Svidník 5 2 3 0 8:5 9
5. Medzilaborce 5 3 0 2 11:9 9
6. Radvaň n/L 5 2 1 2 10:8 7
7. Svit 5 2 1 2 9:7 7
8. St. Ľubovňa 5 2 1 2 8:12 7
9. Štrba 5 2 0 3 10:8 6
10. Kračúnovce 4 2 0 2 5:5 6
11. Ľubotice 5 1 2 2 6:6 5
12. Kendice 5 1 2 2 4:12 5
13. Sp. Podhradie 5 1 1 3 5:8 4
14. Fintice 5 1 1 3 7:11 4
15. Zámutov 4 1 0 3 5:12 3
16. Raslavice 5 0 2 3 3:9 2

JUH

Poproč – Rudňany 1:1 (1:1), G: Jaklovský – Regec, ČK: Regec (hostia)

Michaľany – V. Folkmar 0:1 (0:0), Belej

Kr. Chlmec – Medzev 3:2 (1:2), Batta 2, Szucs - Lackaň, Lukáč, ČK: Šrobár (hostia)

Šaca – Sp. Vlachy 3:0 (0:0), Bajtoš, Lipnický, Juhás

Čaňa – Sobrance 2:1 (0:0), Ohman (11m), L. Torok – Orszakhovsky

Strážske – Kalša 1:2 (1:0), F. Pavúk - Gašpar 2

V. Horeš – Rožňava 2:1 (1:1), Zeher (11m), Sninský – Figur

Krompachy – V. Kapušany 2:0 (1:0), M. Košč (11m), Uhrin.

Tabuľka

1. V. Horeš 5 4 1 0 7:1 13
2. Šaca 5 4 0 1 10:4 12
3. Krompachy 5 4 0 1 9:3 12
4. V. Folkmar 5 2 3 0 7:3 9
5. Kalša 5 3 0 2 8:5 9
6. Rožňava 5 2 2 1 10:6 8
7. Medzev 5 2 2 1 5:4 8
8. Sp. Vlachy 5 2 1 2 12:7 7
9. Sobrance 5 2 1 2 12:8 7
10. V. Kapušany 5 2 0 3 4:5 6
11. Michaľany 5 2 0 3 4:7 6
12. Čaňa 5 1 1 3 3:7 4
13. Kr. Chlmec 5 1 1 3 7:17 4
14. Rudňany 5 0 3 2 2:5 3
15. Poproč 5 0 3 2 3:12 3
16. Strážske 5 0 0 5 2:11 0

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Chmiňany - Bardejov-D. Lúka 5:2 (3:2), G: Uličný 4, Biľ - P. Šimco 2.

Uzovce - Šiba 2:2 (0:1), G: Daňko, Uličný - Haniš, Kučeravý.

Kľušov - M. Šariš 1:0 (1:0), G: Jurč.

Demjata - V. Šariš 4:0 (3:0), G: Kaperák 2, Kohút, Luterančík.

Beloveža - Gaboltov 3:0 (1:0), G: Vasiliak, Zajac, Ščešňák (vlastný).

Šar. Michaľany - Záhradné 4:1 (1:1), G: Král 3 (1 z 11m), Adam - Jačišín.

Malcov - Gerlachov 2:0 (0:0), G: Sališ, Štachura, ČK: Motýľ (hostia).

Tabuľka

1. Kľušov 3 3 0 0 3:0 9
2. Šiba 3 2 1 0 8:4 7
3. Malcov 3 2 1 0 4:0 7
4. Beloveža 3 2 0 1 6:1 6
5. Chmiňany 3 2 0 1 9:6 6
6. Šar. Michaľany 3 2 0 1 6:3 6
7. Záhradné 3 2 0 1 8:6 6
8. Uzovce 3 1 1 1 8:6 4
9. Demjata 3 1 0 2 5:5 3
10. M. Šariš 3 1 0 2 5:6 3
11. Gaboltov 3 1 0 2 3:9 3
12. Bardejov-D. Lúka 3 0 1 2 2:8 1
13. Gerlachov 3 0 0 3 1:6 0
14. V. Šariš 3 0 0 3 0:8 0

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Čierne n/Top. - Bystré 3:1 (2:0), G: Z. Cigan 2 (1 z 11m), Sirotiak - Novotný, ČK: Ivan (hostia).

Soľ - Kamenica n/Cir. 3:0 (1:0), G: Gazdík, Soták, Sakala.

Udavské - Kochanovce 1:3 (1:1), G: Ondica - J. Karnaj, Kimák, Murinčák.

Stakčín - V. Mirošov 3:1 (1:1), G: Veselovský 2, Šelepec - Rajko.

Humenné - Breznica 2:1 (0:0), G: Schevchenko, Gonos (vlastný) - Melník.

Hanušovce n/Top. - N. Hrušov 4:0 (3:0), G: Mathé 2, Verčimák, Kovaľ.

Sedliská - Sačurov 3:0 (0:0), G: Hric, Bálint, Dančevský.

Tabuľka

1. Hanušovce n/Top. 3 3 0 0 8:0 9
2. Čierne n/Top. 3 2 0 1 6:4 6
3. Kochanovce 3 2 0 1 6:4 6
4. Stakčín 3 2 0 1 6:6 6
5. Kamenica n/Cir. 3 2 0 1 4:4 6
6. Humenné 3 2 0 1 4:4 6
7. V. Mirošov 3 1 1 1 7:5 4
8. Soľ 3 1 1 1 6:4 4
9. Breznica 3 1 0 2 4:3 3
10. N. Hrušov 3 1 0 2 5:7 3
11. Sedliská 3 1 0 2 3:5 3
12. Bystré 3 1 0 2 3:5 3
13. Udavské 3 1 0 2 2:7 3
14. Sačurov 3 0 0 3 0:6 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Ťahanovce - Turňa n/B 2:1 (1:1), G: Pach, Tresa - Túróczi.

Krh. Podhradie - Koš. N. Ves 3:1 (1:0), G: Almáši, Kuzma, Erdofalvi - Rusnák.

Dobšiná - Gem. Poloma 2:0 (1:0), G: Husár, J. Barnák, ČK: J. Barnák - Greško.

Geča 73 - Ďurkov 2:0 (1:0), G: Figura, Demeter.

Malá Ida - Čečejovce 2:0 (2:0), G: Janočko, Surgent.

Kokšov-Bakša - Betliar nedohrané, za stavu 5:0 (2:0) v 69. minúte hostia opustili hraciu plochu.

Gem. Hôrka - Sokoľany 1:1 (0:0), G: Bodnár (11m) - Krakovský.

Tabuľka

1. Geča 73 3 2 1 0 7:1 7
2. M. Ida 3 2 1 0 4:1 7
3. Krh. Podhradie 3 2 0 1 7:4 6
4. Dobšiná 3 2 0 1 5:8 6
5. Sokoľany 3 1 2 0 3:2 5
6. Gem. Poloma 3 1 1 1 6:6 4
7. Ťahanovce 3 1 1 1 6:6 4
8. Gem. Hôrka 3 1 1 1 4:4 4
9. Ďurkov 3 1 0 2 7:6 3
10. Kokšov-Bakša 2 1 0 1 2:2 3
11. Koš. N. Ves 2 1 0 1 3:4 3
12. Čečejovce 3 0 1 2 2:5 1
13. Turňa n/B 2 0 0 2 2:4 0
14. Betliar 2 0 0 2 0:5 0

ZEMPLÍNSKA

Čičarovce - Cejkov 3:0 (2:0), G: Hami, Nagy, Hajdók.

Nacina Ves - Borša nehralo sa, odohrá sa 27.8.2014 o 16.30 hod.

Lastomír - Úpor 2:0 (1:0), G: Verbič, Juraško.

Palín - Budkovce 0:3 (0:0), G: Buzej 2, Mikan.

Vinné - Petrovce n/Lab. 4:1 (1:0), G: Mesaroš 2, Firda 2 - Lakatoš.

Zalužice - Parchovany 4:2 (3:2), G: Capík 3, Krišo - J. Kovalčin 2 (1 z 11m).

Krišovská Liesková - Trakany 3:2 (1:2), G: Vašš (11m), Drančák, Szatmary - Grešš 2.

Tabuľka

1. Vinné 3 3 0 0 9:2 9
2. Lastomír 3 3 0 0 6:0 9
3. Zalužice 3 2 0 1 10:5 6
4. Čičarovce 3 2 0 1 7:4 6
5. Cejkov 3 2 0 1 7:4 6
6. Budkovce 3 2 0 1 4:3 6
7. Borša 2 1 0 1 5:4 3
8. Trakany 3 1 0 2 6:6 3
9. Palín 3 1 0 2 4:6 3
10. Petrovce n/Lab. 3 1 0 2 3:6 3
11. Krišovská Liesková 3 1 0 2 3:12 3
12. Nacina Ves 2 0 1 1 2:3 1
13. Úpor 3 0 1 2 2:7 1
14. Parchovany 3 0 0 3 3:9 0

PODTATRANSKÁ

Toporec - Smižany 0:4 (0:4), G: Hagara 2, Klubert, Dlugoš.

Sp. Belá - Kravany 2:1 (2:1), G: Heutschy, Pokrivčák - Tkáč (11m), ČK: Vida (domáci) - podrobne o zápase

Nálepkovo - Prakovce 4:1 (3:0), G: Gál 3 (1 z 11m), Bobák - M. Grega, ČK: Víboch (domáci).

Hrabušice - Kežmarok 12:0 (5:0), G: Jakubec 4 (1 z 11m), Kukura 3, Džadoň 2, Oravec, Tkáč, ČK: Smolen, Toporec (hostia).

Helcmanovce - Sp. Bystré 1:1 (0:1), G: Hudák - Jakubčák.

Teplička - Mária Huta 3:4 (0:3), G: Vojtko (11m), Biacovský, Lesnický - Škarbek 3, Humeňanský.

Poprad B - Levoča 7:2 (4:0), G: Bednarčík 2, Ferenčák, Korenko, Palušák, Vernanec, Polakovič - Šimonič, Kašper.

Tabuľka

1. Nálepkovo 3 3 0 0 10:1 9
2. Hrabušice 3 2 0 1 14:2 6
3. Poprad B 3 2 0 1 9:4 6
4. Smižany 3 2 0 1 7:2 6
5. Kravany 3 2 0 1 7:4 6
6. Mária Huta 3 2 0 1 7:5 6
7. Sp. Belá 3 2 0 1 4:2 6
8. Sp. Bystré 3 1 1 1 3:4 4
9. Helcmanovce 3 1 1 1 3:5 4
10. Toporec 3 1 0 2 4:8 3
11. Prakovce 3 1 0 2 2:7 3
12. Teplička 3 0 1 2 3:6 1
13. Levoča 3 0 1 2 3:9 1
14. Kežmarok 3 0 0 3 0:17 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER
Nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Pušovce – Radvaň n/L, Svit – Kračúnovce, Pakostov – Zámutov, Ľubotice – Medzilaborce, Dl. Klčovo – Sp. Podhradie, St. Ľubovňa – Štrba, Raslavice – Fintice, Kendice – Svidník.

JUH
PROGRAM 6. KOLA
Sobota, 30. 8. 2014 o 16.00 hod.: Rudňany – V. Kapušany, Rožňava – Krompachy, Sobrance – Strážske. Nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Kalša – V. Horeš, Sp. Vlachy – Čaňa, Medzev – Šaca, V. Folkmar – Kr. Chlmec, Poproč – Michaľany.

V. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 4. kola – sobota, 30. 8. 2014 o 16.00 hod.: Turňa n/B – Sokoľany; nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Betliar – Gem. Hôrka, Čečejovce – Kokšov Bakša, Ďurkov – M. Ida, Gem. Poloma – Geča, Koš. N. Ves – Dobšiná, Ťahanovce – Krs. Podhradie.

ZEMPLÍNSKA
Program 4. kola – nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Cejkov – Trakany, Parchovany – Kriš. Liesková, Petrovce n/L – Zalužice, Budkovce – Vinné, Úpor – Palín, Borša – Lastomír, Čičarovce – Nacina Ves.

VIHORL.-DUKELSKÁ
Program 4. kola – nedeľa, 31. 8. 2014 o 10.30 hod.: Kochanovce – Stakčín, o 16.00 hod.: Bystré – Sačurov, Niž. Hrušov – Sedliská, Breznica – Hanušovce n/T, Vyš. Mirošov – Humenné, Kamenica n/C – Udavské, Čierne n/T – Soľ.

ŠARIŠSKÁ
Program 4. kola – nedeľa, 31. 8. 2014 o 16.00 hod.: Dlhá Lúka – Gerlachov, Záhradné – Malcov, Beloveža – Šar. Michaľany, V. Šariš – Gaboltov, M. Šariš – Demjata, Šiba – Kľušov, Chmiňany – Uzovce.

PODTATRANSKÁ
Program 4. kola – piatok, 29. 8. 2014 o 16.00 hod.: Toporec – Sp. Belá; sobota, 30. 8. 2014 o 16.00 hod.: Mária Huta – Poprad B; nedeľa, 31. 8. 2014 o 10.30 hod.: Smižany – Levoča, o 16.00 hod.: Sp. Bystré – Teplička, Kežmarok – Helcmanovce, Prakovce – Hrabušice, Kravany – Nálepkovo.

tasr

Neprehliadnite tiež

Raši chce prerátať výsledky volieb, podal podnet na Ústavný súd

Košický primátor napadol sčítanie hlasov v Zemplínskej Širokej.

V kauze Rapid life začala NAKA trestné stíhanie

Z vedenia košickej životnej poisťovne zatiaľ konkrétne osoby neobvinili.

Košice musia vracať eurofondy za vyše 5,6 milióna eur

Audit neuznal predĺženie prác na Kulturparku o pol roka.

Humenského prokurátora obžalovali za alkohol za volantom

Prokurátor v januári tohto roka šoféroval opitý a prekročil rýchlosť.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Bratislavu zradila doprava aj kultúrna uzavretosť, hovoria experti

Niekto mohol akceptovať, že pre Bratislavu je hlavné letisko Viedeň, niekto to akceptovať nemusel, vraví šéf portálu euractiv Radovan Geist.

SVET

Pomáha aj NASA. Nájdu stratenú ponorku v rozbúrenom mori?

Ak sa ponorka potopila, námorníkom zostal vzduch len na pár dní.

KOMENTÁRE

Prečo by sa mali Slováci začať báť Čechov

Slovensko bude musieť vynaložiť viac úsilia a vynaliezavosti, aby ho Brusel v zhluku „podivných“ demokracií na východ od Nemecka rozpoznal

EKONOMIKA

PSA bude v Trnave vyrábať elektromobily. Model je tajomný

Koncern PSA Groupe na Slovensku vyrába Citroën C3 a Peugeot 208.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  4. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  5. Moskva alebo Petrohrad?
  6. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  7. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  8. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  9. Nový Jaguar XF Sportbrake
  10. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  1. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  2. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  3. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  5. Modern luxury next to the Blue Church
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  8. Moskva alebo Petrohrad?
  9. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  10. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  1. Moskva alebo Petrohrad? 8 146
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 182
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 3 615
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 137
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 442
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 370
  7. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 337
  8. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 175
  9. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 125
  10. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 123

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop