Korzár logo Korzár
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - 26. a 27. júla

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

(Zdroj: archív)

Košický región

Ťahanovce oslavujú 750. rokov

KOŠICE. Ťahanovce obec počas víkendu oslávia 750. výročie prvej písomnej zmienky. V sobotu od 15. hodiny začne program pre deti, vystúpenia umelcov, k dispozícii budú kolotoče, skákacie hrady, deti si zasúťažia. Vystúpia Spoločnosť Via Cassa, Ťahanovčania, hostia z Maďarska i Ukrajiny, Araňa z Jarovníc, folklórny súbor Vinica z Myslavy, Hasičská dychová hudba, fujaristi a ďalší účinkujúci. Variť sa bude guláš, k dispozícii bue občerstvenie. V nedeľu o 10.30 hod. prebehne Odpustová slávnosť a Slávnostná svätá omša s požehnaním insígií.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skryť Vypnúť reklamu

Leto divadla Kontra

KOŠICE. Počas víkendu sa v Kulturparku odohrajú dve zaujímavé predstavenia. V sobotu o 19.00 hod. uvedie divadlo Kontra Hamleta a v nedeľu v rovnakom čase Kamene vo vreckách.

Takí boli naši dedovia

KOŠICE. V nedeľu 27. júla v predvečer vypuknutia 1. svetovej vojny majú všetci návštevníci umožnený voľný vstup na výstavu Takí boli naši dedovia vo Východoslovenskom múzeu. Pamiatku na vojakov si zároveň pripomeniete rozsvietením Historickej účelovej budovy na Námestí Maratónu mieru 2.

Prešovský región

Pivný festival

PREŠOV. Sobotňajší Pivný festival štartuje opäť od 15.00 hod. V programe o 17.00 vystúpi Edo Klena a Klenoty, o 18.30 Traky a o 20.00 hod. je prichystaná video oldies party.

City Drift Challenge 2014: ST Drift Presov

Skryť Vypnúť reklamu

PREŠOV. Druhý deň ST Drif Prešov sa začne brífingom o 9.45, po ňom budú tréning a drifttaxi. Obedňajšia prestávka bude medzi dvanástou a trinástou. O 13.00 bude kvalifikácia jazdcov, voľné tréningy a drifttaxi sú naplánované na 16.00 hod.

Freestyle Ride

ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY. Hudobno-umelecká akcia, kde sa predstavia umelci známi na celom Slovensku, ale aj kvalitné kapely regiónu. Program sa začne v areáli ihriska v Šarišských Michaľanoch (okr. Prešov) o 16.00 hod. V ňom predvedú svoje umenie kapely: Autists, Fúzy Múzy, No Brake, The Freaks, Retarded Fish, Medial Banana a Walter Schnitzelsson.

Mikovský festival

MIKOVÁ. V sobotňajšom programe v Mikovej (okr. Svidník) vystúpia o 17.00 hod ŽSS Domaša Bžany, MSS Rusínske holosy, Drišľak a hviezdiť budú tiež skupina Desmod a tanečná skupina Medial zo Svidníka.

Skryť Vypnúť reklamu

Tuning show Bardejov

BARDEJOV. Historické Radničné námestie v Bardejove sa v sobotu od 10.00 hod. zaplní automobilmi, motorkami a veteránmi. Pripravených je viacero zaujímavých disciplín, napríklad súťaž o najkrajší veterán, najkrajšie kolesá, najlepší interiér, najhlučnejší výfuk a ďalšie. Atmosféru dotvoria dve bardejovské tanečná skupiny, večer budú spanilá jazda mestom, vystúpenie akrobatických tanečníc a bardejovská skupina Niečo navyše.

Cornerstone Roots

PREŠOV. Jamajské reaggae s vlastnými prvkami prinesie spevák a gitarista Brian Ruawai s basgitaristkou Naomi Tuao v Christianii o 20.30 hod.

Ľupča story

KENDICE. Ochotníci z Kendíc (okr. Prešov), miestne ochotnícke divadlo Eutdy, pozývajú na divadelné predstavenie hosťujúceho divadla Lunetrdlo z Partizánskej Ľupče. V Kultúrnom dome v Kendiciach sa tak o 19.00 hod. v sobotu ukáže skutočný príbeh o Partizánskej Ľupči, ktorý sa ešte len stane.

Kurz sebaobrany

LIPANY. Využitie predmetov dennej potreby na sebaobranu si môžu záujemcovia vyskúšať na ihrisku Gymnázia Lipany (okr. Sabinov) v sobotu o 10.00 hod.

Oslavy obce

NIŽNÝ SLAVKOV. Hlavný program slávností obce Nižný Slavkov (okr. Sabinov) sa začne v sobotu o 10.30 hod. slávnostnou odpustovou omšou. Po nej bude pozývať v sprievode Terchovská muzika. Kultúrny program pripravili v amfiteátri za obecným úradom o 14.00 hod. Návštevníkov v ňom potešia Centrum voľného času pri ZŠ Nižný Slavkov, FS Storožnica z Ukrajiny, FS Tichopotočan, Brezovičan a Slavkovianka. Do života tiež uvedú knihu o obci Na začiatku bola cesta. Prešovská gospelová formácia G.O.D.s vystúpi o 16.30. Odovzdávať sa budú ďakovné ocenenia, chýbať nebudú Karel Gott revival Morava, Nebeská muzika z Terchovej, tombola a Ľudová hudba Ondreja Kandráča. Počas dňa budú ochutnávka európskych pivných špeciálov, zoskok výsadkárov padákom na určený cieľ, malý bungee jumping a vodný futbal.

Dni kultúry a športu...

HANIGOVCE. Sobotňajší program v obci Hanigovce (okr. Sabinov) otvoria o 12.00 hod. súťaže pre deti, Hanigovský kilometer, o 14.00 hod. preťahovanie lanom – Kto z koho? a o 15.30 hod „valkom“. Tancovať sa bude o 16.30, potom je na programe Miľpošská hodinka. Tombola je v pláne o 18.30 a po nej zapália vatru. Od 16.00 bude zabávať hudobná skupina Decent

Požiarnická súťaž

BREZOVICA. Požiarnici si zmerajú svoje sily v sobotu v areáli obce Brezovica (okr. Sabinov).

Kiss párty

RASLAVICE. Akcia leta sa uskutoční v kultúrnom dome v Raslaviciach (okr. Bardejov) s DJ Pepo, Paul M, Strapo a DJ Spinhandz v sobotu od 20.00 hod.

Oslavy obce

MESTISKO. Oslavy obce Mestisko (okr. Svidník) pri príležitosti 600. výročia prvej písomnej zmienky sa uskutočnia v sobotu od 14.00 hod. Sv. omša je o 10.30, program otvoria o 14.00 hod. súbory Makovička, Brežinky, Kandráčovci a Raslavičan, zabávať bude skupina Fortuna.

Zborovské sladké drevo

ZBOROV. 12. ročník Hudobného festivalu odštartuje v sobotu o 16.30 hod. na futbalovom ihrisku v Zborove (okr. Bardejov). Predstavia sa East beat z Bardejova a Ján Kopčák zo Zborova, Wandraci, Slnovrat, Wendigo a Kollárovci.

Pivný festival

PREŠOV. Na Pivom festivale si môžu návštevníci prísť na svoje v nedeľu od 15.00 hod. FS Rozmarija vystúpi o 17.00 hod., od 20.30 – 22.00 hod. to bude Micro Mused.

City Drift Challenge 2014: ST Drift Presov

PREŠOV. Posledný deň ST Drif Prešov začne opäť o 9.45 brífingom, o desiatej to budú tréning battle, driftaxi, o 12.00 obedňajšia prestávka, o 12.45 brífing, o 13.00 hod. top 32 a o 17.00 hod. vyhlásenie výsledkov.

Mikovský festiaval

MIKOVÁ. Trojdňový Mikovský festival v Mikovej (okr. Svidník) zavŕši o 10.00 hod. slávnostná svätá omša, po nej na pódiu o 13.00 hod. uvedú MSS Rusínske holosy, vokálne duo Vyšívanka, Duo Tyrmus, folklórne skupiny Barvinok, Čirčanka, FS Chemlón, Kysucký prameň, po nich Kollárovci a Horkýže slíže.

Hrajteže mi, hrajte

LIPANY. Na letnom pódiu v Lipanoch (okr. Sabinov) bude v nedeľu večer zabávať kapela Ronix od 19.00 hod.

Violin show

SABINOV. Stanislav Salanci: hudba z filmov, muzikálov, rozprávok a vážna hudba v modernom prevedení, ako aj originálne spracovanie ľudových piesní z rôznych kútov sveta. Koncert v rámci Sabinovského kultúrneho leta sa uskutoční v nedeľu o 17.00 hod. v Parku na námestí.

Umenie v Parku

BARDEJOV. Prezentácia maliarskych prác, účastníkov medzinárodného maliarskeho plenéra v Bardejove, ukážky maľovania na sklo, textil, tvár, umelecká čipka, šperkárstvo, papierové dekorácie, tvorivé dielne pre deti – maľovanie, modelovanie – to všetko môžete nájsť v nedeľu o 13.00 hod. v Promenádnom parku pri fontáne.

Slávnosti obce

VYŠNÝ TVAROŽEC. Slávnosti obce pri príležitosti 600. výročia prvej písomnej zmienky o obci sa budú konať v nedeľu v areáli obecného úradu. Slávnostná bohoslužba bude o 9.00 hod., kultúrny program odštartuje o 13.00 hod. Predstavia sa v ňom DFSk z Rešova, MSS z Tarnova, ĽH Kandráčovci a ĽH Zamiškovci z Kolačkova. Do života uvedú aj knihu o Vyšnom Tvarožci.

Dni kultúry a športu...

HANIGOVCE. Trojdňovú stanovačku v Hanigovciach (okr. Sabinov) zakončí program, v ktorom o 9.00 hod. bude súťaž Moja tvoja – pílenie dreva. Stany sa začnú baliť približne o 11.00 hod.

Nedeľa so Sosnou

KAMENICA.Hudobnú nedeľu so skupinou Sosna zorganizovali v popoludňajších hodinách na Farme v Kamenici (okr. Sabinov).

Tatranský región

Stredoveké hradné slávnosti

STARÁ ĽUBOVŇA. Na hrade Ľubovňa sa cez víkend od 25. do 27. júla od 9.00 do 19.00 h uskutočnia Stredoveké hradné slávnosti. V programe bude dobová hudba, sokoliari, šermiari, hradný šašo a ďalší.

Šľachtické rody na hrade Ľubovňa

STARÁ ĽUBOVŇA. V sobotu od 21.00 h sa na Hrade Ľubovňa budú konať nočné prehliadky hradu so šľachtickými rodmi.

Salašnícka noc

STARÁ ĽUBOVŇA. Na salaši u Franka sa v sobotu od 20.00 h bude konať Salašnícka noc plná hudby.

Nízke Tatry - Ohnište

STARÁ ĽUBOVŇA. V sobotu o 6.00 h sa uskutoční zraz všetkých, ktorí sa vydajú na vysokohorskú turistiku do Nízkych Tatier, masív Ohnište. Zraz je pri Športovej hale.

Balónová vojna

STARÁ ĽUBOVŇA. V nedeľu o 15.00 h sa v Stredovekom vojenskom tábore uskutoční Balónová vojna. Pripravený je zaujímavý program pre malých aj veľkých, tentokrát sú hlavnou témou balóny a zmrzlina.

Čert a Káča

POPRAD. V sobotu o 10.00 h si môžete na Námestie sv. Egídia prísť pozrieť rozprávku o papuľnatej a čertovsky zlej Káči a čertovi.

Annabál

SPIŠSKÁ SOBOTA. V sobotu o 19.00 h sa začne tradičná tanečná zábava s tombolou a kultúrnym programom v priestoroch hasičského dvora v Spišskej Sobote.

Filmy na plátne

POPRAD. V sobotu o 21.00 h si môžete na Námestí sv. Egídia pod holým nebom pozrieť americký film Blade 3 Trinity. Hlboko v púšti vodcovia upírov oživili stvorenie, ktoré stálo na počiatku ich rasy. Legendárny Dracula teraz vystupuje pod menom Drake a disponuje schopnosťami, ktoré boli doposiaľ upírom upierané. Hororová komédia so známymi hercami - Krisom Kristoffersonom a Wesley Snipesom.

Slovak tango Banská Bystrica

POPRAD. V nedeľu o 15.00 h si môžete na Námestí sv. Egídia vypočuť slovenské populárne piesne 30. až 50. rokov 20. storočia v podaní skupiny Slovak Tango. Predvedie slávne evergreeny slovenskej populárnej scény z dielní Gejzu Dusíka, Pavla Čádyho, Pavla Braxatorisa a Dušana Pálku, ktoré preslávili vtedajšie hviezdy František Krištof Veselý, Melánia Olláryová, Jozef Kuchár a ďalší. Skupina Slovak Tango pôsobí na slovenskej scéne už niekoľko rokov v zložení: Peter Račko - spev, Andrej Turčin - husle, František Kubiš - akordeón, René Bošeľa - viola, gitara, spev a Milan Maťaš - kontrabas.

Open air art symposium

TATRANSKÁ LOMNICA. V sobotu v čase od 10.00 do 16. 00 a o 19.00 h si môžete v hoteli Slovan vychutnať situačnú tvorbu súčasných autorov, spojenú s interakčným predvádzaním a vernisážou vytvorených diel.

Indiánsky deň

NOVÝ SMOKOVEC. V sobotu od 16.00 do 19.00 h sa môžete prísť zabaviť na Indiánsky deň do hotela Atrium v Smokovci. Pripravené sú hry na Indiánov, vozenie na koňoch a nafukovací hrad.

The Colt

TATRANSKÁ LOMNICA/STARÝ SMOKOVEC. V sobotu o 13.30 h si môžete v altánku v parku vypočuť country hity hudobnej formácie zo Spišskej Novej Vsi. V ten istý deň o 16.00 h vystúpi skupina The Colt na terase Grandhotela v Starom Smokovci.

Acoustic section

STARÝ SMOKOVEC. V sobotu o 19.00 h si môžete v kaviarni hotela Smokovec užiť koncert v štýle pop, latino a džez. Účinkujú muzikanti z Prešova.

Gemerský región

Andrássyovský piknik

BETLIAR. V sobotu o 14. hod. sa začína v parku kaštieľa v Betliari Andrássyovský piknik. Spojený je so slávnostným odhalením sôch na vstupnej bráne do kaštieľa.

Burza starožitností

ROŽŇAVA. V piatok sa od 9. hod. na Námestí baníkov v Rožňave uskutoční Burza starožitností.

Burza starožitností a remeselný trh

KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA. V sobotu o 9. hod. odštartuje v obci Burza starožitností spojená s remeselníckym trhom.

Spišský región

Zraz chrobákov

LEVOČA. Od piatka až do nedele sa uskutoční 9. ročník Medzinárodného zrazu automobilov značky Volkswagen so vzduchom chladenými motormi pod názvom VW chrobák 2014. Pre verejnosť budú vozidlá vystavené v priestore pred levočskou radnicou v sobotu od 10. do 12. hod.

Kino v Levoči

LEVOČA. V sobotu a nedeľu o 17. hod. animovaný film USA Dobrodružstvo pána Peabodyho a Shermana. V sobotu o 19. hod. akčný dobrodružný film USA Amazing Spiderman 2.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu o 17. hod. uvedú rozprávku s dabingom Lietadlá, o 19. hod. premietne kino Mier akčný, fantasy film USA Hercules. V nedeľu o 19. hod. českú komédiu Zakázané uvoľnenie.

Festival kapiel

SMIŽANY. V nedeľu o 14. hod. na miestnom ihrisku odštartuje Smižiansky letný festival spišských kapiel. Predstavuje muzikantské talenty Spiša.

Terchovská muzika

SPIŠSKÉ PODHRADIE. V nedeľu o 17. hod. sa v stodole Európskeho domu na Spišskej Kapitule predstaví pravá Terchovská muzika – koncert naživo.

Unesco world cup 2014

SPIŠSKÉ PODHRADIE. V sobotu a nedeľu sa v Spišskom Podhradí uskutoční Unesco world cup 2014 – rekreačný turnaj vo volejbale a petanque spojený s kultúrnym programom.

Koncert country R. Vitkovského

SPIŠSKÉ PODHRADIE. V sobotu o 19. hod. v parku kultúry v Spišskom Podhradí zahrá country skupina Romana Vitkovského, Disko a lá Marcel.

Karel Gott revival Morava

SPIŠSKÉ PODHRADIE. V nedeľu o 19. hod. sa v Parku kultúry v Spišskom Podhradí uskutoční vystúpenie moravskej hudobnej formácie Karel Gott Revival Morava.

Víkend na Spišskom hrade

SPIŠSKÉ PODHRADIE. V sobotu o 20.30 hod. Prechádzky storočiami – nočná prehliadka spojená s vystúpením skupiny historického šermu Páni Spiša. V nedeľu o 14.30 hod. Divadlo Alexandra Pallesitza uvedie rozprávku O škaredom kačiatku.

Stretnutie rodákov

OLŠAVICA. Druhý deň stretnutia olšavských rodákov začne sv. liturgiou o 14.00 hod. v miestnom kostole v Olšavici (okr. Levoča). Kultúrny program v miestnom KD dotvorí miestna FSk Jalinka či FSk Javorina z Torysiek a FS Ľubovňan zo Starej Ľubovne. Sprievodnými podujatiami budú prezentácie ľudových remesiel, výstava fotografií a tombola. Zábava bude pokračovať do rána s kapelou Harmonix.

Zemplínsky región

Kino Fajn

HUMENNÉ. V sobotu a nedeľu je na programe americký akčný dobrodružný film Hercules. Začiatok premietania je o 19.30 hod.

Kino Centrum

MICHALOVCE. Herkules splnil povestných dvanásť úloh, aby sa vykúpil zo svojich minulých hriechov. Žije vo vyhnanstve a živí sa ako žoldnier. On a jeho päť verných spoločníkov putujú po starovekom Grécku a výmenou za zlato poskytujú ochranu každému, kto ich potrebuje. Akčný dobrodružný film Herkules premietne kino Centrum 26. – 27. júla: sobota (3D), nedeľa (2D) o 19.30 hod. V sobotu 26. a v nedeľu 27. júla je o 16.10 hod. na programe rodinná komédia Lietadlá 2. V sobotu a v nedeľu o 18.00 hod. premietne kino komédiu Zakázané uvoľnenie.

Koncert skupiny Theatrum musica

MICHALOVCE. Na tribúne pred mestským úradom sa v sobotu o 18.00 hod. uskutoční koncert hudobnej skupiny Theatrum musica, ktorá zahrá diela A. Vivaldiho – Štyri ročné obdobia. Kapela hrá diela klasických majstrov v rockovom prevedení.

Expres party

SNINA. V sobotu odštartuje na Hviezdoslavovej ulici Expres street party. Vystúpia Dominika Mirgová, Robert Burian, Rakby. Pripravená je hudba, súťaže a darčeky.

Cyklopátranie po okolí Sniny

SNINA. V sobotu je pre záujemcov o cykloturistiku pripravené Cyklopátranie po okolí Sniny, ktoré je súčasťou veľkej letnej turistickej súťaže Objavujeme Prešovský kraj.

Pre účastníkov je pripravených 15 kontrolných bodov, ktoré musia súťažné dvojice nájsť.

Registrácia záujemcov bude v Autocampingu na Sninských rybníkoch od 8.00 do 9.30 h so symbolickým poplatkom. Súťažné kategórie: (dvojica spolu) - muži do 60, muži nad 60, ženy do 50, ženy nad 50, mix do 55, mix nad 55. Vítané sú rodiny s deťmi. Nezabudnite na cyklistické prilby.

Memoriál

PAVLOVCE NAD UHOM. V sobotu sa o 14.00 hod. v obci Pavlovce nad Uhom v okrese Michalovce uskutoční II. ročník Memoriálu Rudolfa Chytila, ktorý bol zakladateľom futbalu v obci. Podujatie sa uskutoční na futbalovom ihrisku.

Kultúrne leto

HUMENNÉ. V nedeľu o 17.30 hod. na pódiu pri Fontáne lásky pokračuje Kultúrne leto vystúpením folklórnych skupín Kamienčanka a Čemerňanka.

Kultúrne leto

TREBIŠOV. V nedeľu o 18.00 hod. v amfiteátri pokračuje Kultúrne leto vystúpením skupiny Heľenine oči.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 10. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 30 559
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 27 976
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 404
 4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 107
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 836
 6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 322
 7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 487
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 553
 9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 282
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 5 005
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto by mohlo po rekonštrukcii vyzerať okolie Angels arény.
Pľúcny lekár Pavol Pobeha má v súčasnosti najviac práce s pacientmi s koronavírusom.

V Sheffielde sa objavujú plagáty s negatívnym obsahom voči Slovákom

Rodená Krompašanka Bibiana: Sme posudzovaní podľa neprispôsobivých.

Plagát nalepený v časti Tinsley pripomína novoročné želanie namierené proti Slovkom.

Na výtlky a kanál osadili značky. Vodiči ich zbadajú na poslednú chvíľu

Mesto Košice čaká na lepšie počasie a výrobu teplých asfaltových zmesí.

Prekážka na ceste niektorých vodičov prekvapí.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ako prvý dostal vakcínu proti covidu profesor Krčméry.
Dobré ráno

Dobré ráno: Kotleba je navždy vodca, fašisti sa hádajú

Prečo nastal rozkol v ĽSNS.

NADÁCIA ZASTAVME KORUPCIU

Holý o výnimke nehovoril pravdu, papalášizmus dokazuje úspešný vedec

Pracuje v Anglicku, žiadosť mu zamietli.

Podpredseda vlády pre legislatívu a strategické plánovanie Štefan Holý (Sme rodina)
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Kotlebovci sa bijú o peniaze

Milióny od štátu už zamávali aj inou čeliadkou.

Peter Tkačenko

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop