Korzár logo Korzár
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - 5. a 6. júla

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Šengenský poludník

KOŠICE. Hudobný festival vrcholí. V sobotu o 18.30 hod je na programe záverečný galakoncert, v Kostole premonštrátov.

Mazal Tov

KOŠICE. V sobotu a v nedeľu sa v Košiciach uskutoční festival židovskej kultúry Mazal Tov. Tradičnú židovskú kultúru a umenie predstavia hudobníci z Izraela a krajín Vyšegrádskej štvorky. Program nájdete na stránke www.kamdomesta.sk.

Potulky mestom

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

KOŠICE. Prvé prázdninové potulky vás zavedú do Krásnej nad Hornádom, odkiaľ pochádza najstaršia písomná zmienka o východe Slovenska. V sobotu a v nedeľu vám sprievodcovia prezradia zaujímavosti o barokovo-klasicistickom kaštieli, benediktínskom kláštore, o kostole sv. Cyrila a Metoda od jedného z najslávnejších architektov a mnoho iného. Potulka sa bude navyše konať počas odpustu v Krásnej. Rozpisy potuliek nájdete na www.potulka.sk.

Letné kino

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Na amfiku si tento týždeň môžete pozrieť ďalšie divácky obľúbené filmy. V sobotu film Kandidát. Začiatok je vždy o 21. hodine a v prípade nepriaznivého počasia sa nepremieta.

Mesiac autorského čítania

KOŠICE. Každý deň môžete v Kasárňach/Kulturparku stráviť príjemné chvíle s literatúrou a súčasnými autormi zo Slovenska, Čiech a Škótska, ktorí budú osobne prezentovať ukážky so svojej tvorby. Program nájdete na stránke www.k.kosicekmk.sk

Burza starožitností

KOŠICE. V sobotu sa pred kaštieľom v Čečejovciach uskutoční tradičná burza starožitností, jej súčasťou bude aj prehliadka dobových zbraní. Burza potrvá od 8.00 do 12.00 hod.

Deň Krásnej

KOŠICE. V sobotu poobede sa za miestnym úradom v Krásnej bude konať oslava Dňa Krásnej. O 16. hodine budú pre našich najmenších pripravené atrakcie, ako napríklad skákacie hrady a o 17. hodine začne hlavný kultúrny program. Môžete sa tešiť na DFS Krasňanka, folklórny súbor Košičan, tanečnú skupinu UNOSTAR, brušné tance, vystúpenie klubu Capoiera z Košíc, ale i na mobilné terárium. Do tanca zahrá tanečná skupina SAMSON.

Skryť Vypnúť reklamu

Prešovský región

Šafran Cup

PUŠOVCE. Na futbalovom ihrisku FK Rozvoj Pušovce (okres Prešov) sa v sobotu o 10. hod. uskutoční medzinárodný futbalový turnaj hráčov do 23 rokov zo Srbska, Macedónska, Bosny a Čiernej Hory, z Giraltoviec v okrese Svidník a z Humenného. Samozrejme, nebude chýbať ani domáce družstvo FK Pušovce.

Fragaria Cup

PREŠOV. Jeden z najväčších medzinárodných futbalových turnajov v rámci Európy pokračuje aj v sobotu od 8. do 20. hod. O víťazstvo na prešosvkých športoviskách súperí 250 družstiev chlapcov a dievčat do 15 rokov zo 17 krajín sveta. V nedeľu od 8. do 20. hod budú na prešovských ihriskách, prevažne v bývalom jazdeckom areáli, pokračovať futbalové turnaje detí do 15 rokov zo 17 krajín sveta. Večer by už mal byť známy celkový víťaz medzinárodného turnaja.

Plážová hádzaná

Skryť Vypnúť reklamu

PREŠOV. Medzinárodný turnaj v plážovej hádzanej – Memoriál Vincenta Lafka bude na svojom 20. ročníku baviť divákov počas víkendu na letnom kúpalisku na Sídlisku III v Prešove. V sobotu sa hrá v skupinách od 9.00 do 20.00, v nedeľu záverečné zápasy o víťazstvo začnú od 10. hodiny.

Okolo Domaše

DOMAŠA. V sobotu o 8. hod. začína 7. ročník cyklisticko-rekreačného podujatia. Štart cyklistov je o 10. hod. Organizátori majú ambíciu, aby sa toto podujatie množstvom účastníkov zapísalo do knihy rekordov. O 16. hod. bude vyhodnotenie podujatia, nasledovať bude tombola aj kultúrny program.

Zbav nás zlého

PREŠOV. CineMax v sobotu o 16. hod. uvádza krimi triler USA o newyorskom policajtovi, ktorý začne vyšetrovanie zdanlivo nevysvetliteľných trestných činov. Prípady mu pomáha objasniť nekonvenčný kňaz. Film je nakrútený podľa skutočných prípadov seržanta Sarchieho.

Čači vorba

PREŠOV. V Christianii v sobotu o 20.30 môžete zažiť yvstúpenie poľskej kapely hrajúcej etno world music, ktorá vznikla v roku 2006. Špecializuje sa na živelnú akustickú fúziu jazzu, balkánskej, karpatskej, ale aj rómskej tradičnej hudby. Členovia kapely majú rôzne exotické nástroje ako turecké kamence, grécke bouzouki, blízkovýchodné darabuka či dombek.

Bašta fest

PREŠOV. V Bašte v sobotu o 20. hod. bude hrať živá hudba a ako je tam zvykom, nebude chýbať chutný guľáš a koláče.

Domaša fest

DOMAŠA. V rekreačnom stredisku Eva - Holčíkovce sa v sobotu o 14.00 začína hudobný Domaša Fest. Okrem iných sa na pódiu predstavia aj Zuzana Smatanová, Smola a Hrušky, Heľenine oči, Hex, Gladiator.

Oslavy obce k 650. výročiu

NEMCOVCE. V sobotu od 15.30 si v obci Nemcovce v okrese Prešov pripomenú 650. výročie prvej písomnej zmienky. Po ekumenickej bohoslužbe bude pokračovať program v kultúrnom dome. Vystúpi spevácka skupina Nemcovianka, skupina Slnovrat a Slávka Takáčová, Drišľak, Kapušanske richtaroše, skupina Bank Band, ľudová rozprávačka Araňa, FS Kapušančan a od 22. hod. bude tanečná zábava so skupinou Karat.

Speed badminton

LIPANY. Na futbalovom ihrisku v Lipanoch sa v sobotu od 9.hod. bude odohrávať veľký turnaj v badmintone.

Rybárske preteky

LIPANY. Miestny rybársky zväz usporiadal pre deti do 15 rokov 24-hodinové preteky v chytaní rýb ľubovoľným spôsobom na rybníku v Rožkovanoch. Štart je v sobotu o 12. hod. Preteky potrvajú 24 hodín a teda skončia sa až v nedeľu na obed.

Cyrilometodské slávnosti

BARDEJOV. Na amfiteátri sa v sobotu o 17. hod. uskutočnia XIX. Cyrilometodské slávnosti ekumenickej jednoty. Účastníkom sa prihovorí dekan rímskokatolíckej cirkvi Pavol Marton, člen vedenia Matice slovenskej aj zástupca mesta. V slávnostnom programe vystúpi Matičný spevokol zo Zborova, spevácky zbor Egídius, evanjelický zbor Z. Zarewutia, pravoslávny zbor sv. Serafína Sarovského z Bardejova a gospelová kapela 30tri z Košíc.

Vlhké miesta

SABINOV. Kino Torysa v sobotu o 19. hod. ponúka nemeckú drámu o 18-ročnej Helen, ktorá rada experimentuje v sexe. Svoje okolie šokuje úprimnosťou a komentármi, ktoré mladej dáme do úst nepatria.

Khumba

VRANOV NAD TOPĽOU. Kino Mladosť v sobotu o 17. hod. uvádza animovanú rozprávku o zebre Khumbe, ktorá bola už od narodenia terčom posmeškov stáda, pretože sa narodila spolovice pruhovaná a spolovice biela. Rešpekt si však získa svojou odvahou.

Cyrilometodské slávenie

PREŠOV. V nedeľu o 18. hod. v Chráme sv. Trojice budú oslavy pri príležitosti sviatku sv. Cyrila a Metoda a blížiaceho sa 200. výročia narodenia Ľudovíta Štúra. Okrem čítania úryvkov z Proglasu, poetických reminiscencií D. Pastirčáka, príhovorov aj požehnania cirkví, vystúpia spevácke zbory Soli Deo Gloria (ECAV Prešov), Carmel z Veľkého Šariša a Gréckokatolícky katedrálny zbor. Sv. Jána Krstiteľa z Prešova. Oslavy zorganizovali ECAV, Miestny odbor Matice slovenskej v Prešove a mesto.

Love Song

PREŠOV. CineMax v nedeľu o 18.30 uvádza americký hudobný film o Grette a jej priateľovi Davovi. Poznajú sa už od vysokej školy a venujú sa muzike. Odídu do New Yorku, aby začali život, o ktorom vždy snívali. Tam však Dave rýchlo získa slávu a Grettu opustí. Jej osud sa zmení, keď stretne Dana a z náhodného stretnutia dvoch sklamaných ľudí vznikne hudba, ktorá si získa srdcia všetkých.

Etudy a spol.

PREŠOV. V Rio bare v nedeľu o 15. hod. animátori a herci divadla Etudy z Kendíc pripravili prázdninový deň pre deti aj dospelých. Okrem rôznych súťaží a maľovania na tvár v hudobnom programe vystúpi speváčka Michaella a TRIO Oldies z Košíc s najväčšími hitmi 70. rokov.

Ako vycvičiť draka

SABINOV. Kino Torysa v nedeľu o 16. hod. ponúka animovaný film USA o tom, ako sa aj draci dajú vycvičiť, aby pomáhali ľuďom.

Ako išlo vajce do sveta

LIPANY. Na pódiu v parku v nedeľu o 19. hod. si môžu deti aj dospelí pozrieť rozprávku na dobrú noc o statočnom slovenskom vajci, ktoré sa poberie do sveta a stretne zvieratá rôznych národností v podaní živých hercov aj bábok.

Blended

VRANOV NAD TOPĽOU. Kino Mladosť v nedeľu o 19.30 uvádza komédiu s Adamom Sandlerom a Drew Barrymore. Zažili rande na slepo a vtedy sa rozhodli, že sa viac nechcú stretnúť. Život to však zariadil inak. Musia stráviť dovolenku aj so svojimi rodinami v luxusnom africkom hoteli.

Folklórne slávnosti

NIŽNÝ HRUŠOV. Na futbalovom ihrisku v Nižnom Hrušove (okres Vranov nad Topľou) sa v nedeľu o 15. hod. uskutočnia obecné slávnosti. V programe vystúpi miestna spevácka skupina, folklórny súbor Orgonina, Rovina z Dlhého Klčova a Hrabovské ženy.

Tatranský región

Keramické tvorivé dielne pre deti i dospelých

POPRAD. V sobotu od 10. do 16. h sa pri fontáne na Námestí sv. Egídia budú konať keramické tvorivé dielne. Popradčania každého veku si môžu na hrnčiarskom kruhu vytočiť svoje umelecké dielo a vypáliť si ho v skutočnej keramickej peci.

Filmy na plátne

POPRAD. V sobotu o 21.00 h sa na Námestí sv. Egídia uskutoční premietanie filmu s názvom Cesta na tajuplný ostrov pod holým nebom. Ide o pokračovanie úspešného dobrodružného filmu Cesta do stredu Zeme, hovorí o mieste, kde sú zvláštne formy života, hory zo zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajomstvo.

Skalkovo vítanie leta

NOVÝ SMOKOVEC. V sobotu od 16. do 19. h v hoteli Atrium je pripravených kopec hier a súťaží s animátormi a hotelovým maskotom Skalkom.

Prešovčan

TATRANSKÁ LOMNICA. V sobotu o 17.30 h sa v rámci Tatranského kultúrneho leta bude v altánku v parku konať koncert ľudovej hudby z Prešova.

Bystrianka

DOLNÝ SMOKOVEC. V sobotu od 18. do 21. sa v Grand hoteli v Bellevue uskutoční vystúpenie ľudovej hudby a speváckej skupiny Bystrianka spojené s grilovaním.

Duo hot Strings

STARÝ SMOKOVEC. V sobotu o 19.00 h sa v kaviarni hotela Smokovec bude konať koncert Duo Hot Strings. Zaznejú rockové melódie 60. – 90. rokov. Účinkuje gitarové duo z Košíc Karol Greba a Marcel Kuchta.

Cyrilo-metodské slávnosti

STARÁ ĽUBOVŇA. V Ľubovnianskom skanzene sa v sobotu uskutoční o 13.00 gréckokatolícka liturgia a vystúpi folklórny súbor.

Promenádny koncert

POPRAD. V nedeľu o 15.00 sa na Námestí sv. Egídia bude konať koncert českej vokálnej skupiny Marika singers. V Poprade sa predstavia swingovými, rockovými, muzikálovými, filmovými melódiami a slovenskými ľudovými piesňami. Zaznejú aj skladby autorov ako E. Clapton, J. Lennon, L. Cohen, E. Maya, J. Ježek, E. John, A. Dvořák, M. Divišová.

Czaci vorba

TATRANSKÁ LOMNICA. V nedeľu o 17.00 h v altánku v parku odznie koncert etno formácie z Poľska.

Zemplínsky región

Kino Fajn

HUMENNÉ. V sobotu a v nedeľu premietne o 17.00 hod. animovaný americký film Ako si vycvičiť draka. V sobotu a nedeľu premietne americký horor Zbav nás zlého. Začiatok premietania je o 19.30 hod.

Kino Centrum

MICHALOVCE. V sobotu o 19.30 hod., v nedeľu o 19.00 hod. premietne kino Centrum rodinnú komédiu Blended. V sobotu o 21.30 hod., v nedeľu o 21.00 hod. je na programe americký horor Zbav nás zlého.

Zemplín veterán rallye

MICHALOVCE. Klub historických vozidiel Michalovce a Zemplín Veteran Club Michalovce organizujú v sobotu deviaty ročník podujatia s názvom Zemplín veterán rallye. Historické vozidlá budú vystavené od 8.30 do 10.30 hod. pred OC Zemplín. Potom sa majitelia historických automobilov vyberú na Zemplínsku šíravu, Morské oko a do obce Vinné.

Kultúrne leto

TREBIŠOV. V nedeľu sa v amfiteátri uskutoční koncert skupiny Hurikán v rámci Kultúrneho leta. Začiatok je o 17.00 hod.

Kultúrne leto

HUMENNÉ. V nedeľu o 15.00 hod. na pódiu pri Fontáne lásky pokračuje Kultúrne leto koncertom folklórnych skupín Vlčnovjan a Riava.

Neber drogy, ber hudbu

HUMENNÉ. V nedeľu o 19.30 hod. sa na amfiteátri uskutoční koncert skupiny Chinaski v rámci koncertu Neber drogy, ber hudbu.

Splavovanie zemplínskych riek

SLOVENSKÁ KAJŇA. V sobotu a nedeľu sa budú po 19. raz splavovať zemplínske rieky.

Gemerský región

Gombasecké slávnosti

ROŽŇAVA/GOMBASEK. 56. Gombasecké kultúrne slávnosti pokračujú v sobotu od 14. hod. v Gombaseku.

Spomienková slávnosť

ROŽŇAVA. V nedeľu o 11.15 hod. sa pred Biskupským palácom na Námestí baníkov uskutoční spomienková slávnosť pri príležitosti 1151. výročia príchodu Cyrila a Metoda na Veľkú Moravu.

Spišský región

Levočská púť

MARIÁNSKA HORA. V sobotu a nedeľu bude na Mariánskej hore prebiehať tradičná Levočská púť. V sobotu je pripravený duchovný program od 9. hod. V nedeľu Levočská púť vyvrcholí od 10.hod. slávnostnou odpustovou sv. omšou, ktorú celebruje Jozef kardinál Tomko, emeritný prefekt Kongregácie pre evanjelizáciu národov. Púť sa uskutočňuje v roku 30. výročia Baziliky Minor na Mariánskej hore.

Kultúrne leto

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Mesto v rámci kultúrneho leta pripravilo na sobotu o 21.15. Michael Jackson: Moonwalker – celovečerný film o kúzelnej ceste speváka do sveta. Hudobný film s českými titulkami.

Promenádne podujatia

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V rámci letných promenádnych podujatí sa v sobotu o 16.hod. na pódiu pred Redutou uskutoční predstavenie Divadla Cililing z Prešova – Drevená krava.

Ako sa kúpala hradná pani

SPIŠSKÝ HRAD. V sobotu so začiatkom o 20.30 hod. je na Spišskom hrade pripravená zaujímavá nočná prehliadka pod názvom Ako sa kúpala hradná pani.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Kino Mier v sobotu o 17. hod. premieta rozprávku Ako si vycvičiť draka 2. V nedeľu o 16. a 18. hod. to bude tanečné predstavenie skupiny BDSK.

Kino v Levoči

LEVOČA. V sobotu a nedeľu v Levoči premietnu film USA Love Song o 19. hod. v sobotu a nedeľu o 17. hod. rozprávku Khumba so slovenským dabingom.


Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
 2. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 3. Nechajte kryptomeny na Fumbi
 4. Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite
 5. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
 6. Pandémia upozornila na automatizáciu. Nahradí ľudí technika?
 7. Profesor Alexy: S plastmi sa musíme naučiť zaobchádzať
 8. Tristo nových lavičiek pre Bratislavu vďaka ČSOB nadácii
 9. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku
 10. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie
 1. Rebríček: Kto sú najlepší zamestnávatelia na svete podľa Forbes?
 2. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 3. Tristo nových lavičiek pre Bratislavu vďaka ČSOB nadácii
 4. Profesor Alexy: S plastmi sa musíme naučiť zaobchádzať
 5. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie
 6. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku
 7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 8. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 9. Zánovné vozidlá na slovenskom trhu za rok zdraželi až o 15 %
 10. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
 1. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia 15 005
 2. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 8 089
 3. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 6 326
 4. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 4 456
 5. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov 3 635
 6. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 3 623
 7. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 279
 8. Martinus vykupuje čítané knihy, spustil službu Knihovrátok 2 798
 9. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor 2 548
 10. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 2 431

Blogy SME

 1. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes čtvrté, "trip pěti mostů".
 2. Jozef Sitko: Je legitímna zmena volieb zmenou ústavy?
 3. Anton Kaiser: Florencia II.
 4. Pavol Jakubov: "Reformy" ministerky spravodlivosti
 5. Soňa Fröhlichová: Švajčiarsky Pilatus (2132 m) – tajomná Dračia hora, opradená legendami a ako bonus slovenský personál
 6. Radoslav Medzihradský: Nádherné vyhliadky nad Hrhovom
 7. Jaroslav Polaček: Odstránili sme už 15 billboardov, na ich mieste budú rásť stromy
 8. Jozef Sitko: Technicky (cenzúrou) mi pán správca už temer 2 hodiny nedovolí publikovať článok "Je legitimná zmena volieb zmenou Ústavy?" (čas 16.50 h. 24.10.)
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 629
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 515
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 11 729
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 876
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 6 345
 6. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 6 052
 7. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 047
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 789
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Bývalý šéf SIS Vladimír Pčolinský.

Tím Očistec už má piatich svedkov.


10 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Kollár je už mentálne v opozícii.


a 2 ďalší 7 h

Blogy SME

 1. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes čtvrté, "trip pěti mostů".
 2. Jozef Sitko: Je legitímna zmena volieb zmenou ústavy?
 3. Anton Kaiser: Florencia II.
 4. Pavol Jakubov: "Reformy" ministerky spravodlivosti
 5. Soňa Fröhlichová: Švajčiarsky Pilatus (2132 m) – tajomná Dračia hora, opradená legendami a ako bonus slovenský personál
 6. Radoslav Medzihradský: Nádherné vyhliadky nad Hrhovom
 7. Jaroslav Polaček: Odstránili sme už 15 billboardov, na ich mieste budú rásť stromy
 8. Jozef Sitko: Technicky (cenzúrou) mi pán správca už temer 2 hodiny nedovolí publikovať článok "Je legitimná zmena volieb zmenou Ústavy?" (čas 16.50 h. 24.10.)
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 629
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 515
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 11 729
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 876
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 6 345
 6. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 6 052
 7. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 047
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 789
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu