Korzár logo Korzár

Martin Harich: Celeste bola moja doteraz najvážnejšia láska

Pre speváka mal tohtoročný máj, lásky čas, trpkú príchuť. Rozpadol sa mu dlhoročný vzťah so Celeste Buckingham. Tak ako sa im tri roky darilo vzťah tajiť, tak sa im podarilo utajiť aj rozchod. Od seba sú už takmer dva mesiace a aj keď si to spočiatku ani

Martin Harich je bez priateľky. Smútiť nemá kedy, zamestnáva ho množstvo koncertov.Martin Harich je bez priateľky. Smútiť nemá kedy, zamestnáva ho množstvo koncertov. (Zdroj: Judita Čermáková)

jeden nepripúšťal, zaúradovala diaľka.

Obaja sú mladí a úspešní, no ani to nie je zárukou, že nájdu šťastie v láske. Martin a Celeste tvorili pár tri a pol roka. Aj napriek usvedčujúcim fotografiám pred verejnosťou svoju lásku zatĺkali tri roky. Po prvýkrát sa priznali na konci minulého roka. Krátko na to Martin pre Korzár povedal, že Celeste je jeho najväčšou láskou.
„Keď sme spolu začali chodiť, nemysleli sme, že to bude takéto. Taká vážna láska, aby trvala tak dlho, u mňa ešte nebola.“

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nad problémom diaľky sa vtedy príliš nepozastavoval. „Išli sme do toho obaja s tým, že vieme, čo to obnáša. Pokiaľ je to postavené na dôvere, nie je čo riešiť. Láska na diaľku je úplne v pohode, my si veríme.“

SkryťVypnúť reklamu

Mohla za to diaľka

Faktom však je, že zatiaľ čo Martin pendluje medzi rodnou dedinkou pri Liptovskom Mikuláši, Prahou, kde moderuje v hudobnej televízii a doteraz aj Košicami, kde účinkoval v muzikáli a okrem toho má s kapelou množstvo koncertov, Celeste nemá o nič menej nabitý program. Stretnúť sa teda bolo pre dvojicu vždy problematické.

„Vždy, keď sa dá, sme spolu. Človek si občas povie, že to tak asi malo byť.“
Z rozpadu dlhoročného vzťahu je Martin smutný, no ako osemnásťročný chalan má množstvo vzťahov pred sebou. O záujem dievčat rozhodne nemá núdzu a fanúšičky môžu na koncertoch ešte viac atakovať jeho šatňu.

Hlavu vetrá v aute

Aktuálna letná koncertná sezóna plná festivalov a často niekoľkých vystúpení za večer nahráva Martinovi do kariet. Namiesto utápania sa v žiali sa bude venovať práci. A ak bude mať všetkého plné zuby, nasadne do svojho kabrioletu a pôjde si prevetrať hlavu.

SkryťVypnúť reklamu

„Keď človek potrebuje vypnúť, keď sa toho deje veľa, tak je príjemné, že vidí večer nebo s hviezdami nad sebou. Ja som romantická duša,“ priznáva spevák.

Že by sa dali dievčatá baliť na kabriolet si veľmi nepripúšťa. „Náhodou, to auto vie byť strašne nenápadné. Pozornosť púta, až keď dám strechu dole, a to na Slovensku veľmi nerobievam, nechcem dráždiť. Skôr v Prahe, tam je to iné, kabriolet tam má každý druhý človek.“

Vzdelaný muzikant

Martin minulý rok zmaturoval, rok si chcel od školy oddýchnuť a momentálne sa začal obzerať po vysokej škole.
„Naši ma do toho netlačia. Mamine veľmi odľahlo, keď som zmaturoval,“ zabáva sa na svoj účet. „Tento rok mi padlo veľmi dobre, že som neštudoval. Oddýchol som si, venoval som sa hudbe, no už som sa začal obzerať po výške. Zrejme to bude niekde v Čechách a niečo s hudbou. Chcem mať školu už len pre vlastný pocit, keďže žijeme v čase, keď človek nevie, čo bude zajtra,“ uzatvára Harich.

Najčítanejšie na Korzár

Komerčné články

  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  6. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  7. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  8. Vitamín Cg: Kľúč k žiarivejšej a zjednotenej pleti
  1. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  2. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  3. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  4. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  5. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  6. Kam smerujú peniaze bohatých?
  7. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 15 768
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 6 462
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 6 081
  4. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji 4 142
  5. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas? 2 600
  6. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 2 460
  7. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody 2 328
  8. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 2 278
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu