Korzár logo Korzár
Nedeľa, 5. december, 2021 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - 21. a 22. júna

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Gurmán Fest

KOŠICE. V sobotu a nedeľu je v Mestskom parku festival jedla. Program podujatia nájdete na webe.

Use the City

KOŠICE. Ďalší ročník podujatia naplní mesto cez víkend. Zažijete električku plnú hudby, Piknikovisko pred Auparkom aj divadelné predstavenia. Program nájdete na www.usethecity.sk

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Farmfest

KOŠICE. Na biofarme Zlatý hýľ v Nováčanoch sa počas celého víkendu môžete zúčastniť Farmfestu. Čaká na vás jazda na poníkoch a na koči, konské záprahy, prehliadka farmy, ukážka dojenia oviec, zoskoky parašutistov a iné.

Skryť Vypnúť reklamu

Zlatý Žobrák

KOŠICE. Dvadsiaty ročník medzinárodného festivalu lokálnych televízií vyvrcholí v sobotu v Kasárňach Kulturparku.

Krajina Haliganda

KOŠICE. V sobotu a v nedeľu sa v areáli Spojenej školy sv. Košických mučeníkov na sídlisku KVP uskutoční festival pre deti a ich zvedavých rodičov. Pripravený je piknik, divadelné predstavenia, ale aj preteky na hojdacích koníkoch.

Súťaž vo varení Halászlé

ČAŇA. Autokemping Tajvan v Čani ožije v sobotu od 14.00 hod. varením rybacej lahôdky halászlé.

Farmfest v Nováčanoch

NOVÁČANY. V sobotu a v nedeľu sa v obci Nováčany v blízkosti Košíc uskutoční festival Farmfest v rámci Dní regiónu Rudohorie. Vstup je zdarma. Program aj informácie sú k dispozícii na stránke www.farmfest.eu.

Jumping Show

KOŠICE. Dosýta si zaskákať na profesionálnych trampolínach môžete v sobotu od 10.00 hod. v Steel aréne.

Svätojánska noc

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Kúzla späté s nástupom letného slnovratu zažijete v sobotu na vlastnej koži na pláži na sídlisku Nad Jazerom o 20.30 hod.

Skatepark pre deti

KOŠICE. Nedeľu si deti môžu spestriť zábavným popoludním v Skateparku na sídlisku Ťahanovce od 15.00 hod. Čaká na nich trampolína, jumping, maľovanie na tvár aj výroba lodičiek z papiera.

Boris Filan

KOŠICE. Cestovateľ a spisovateľ Boris Filan porozpráva svoje príhody z ciest spoločne so synom Oliverom v nedeľu o 19.00 hod. v hoteli Slamený dom v Malej Ide.

Music Fest v Amfiku

KOŠICE. V nedeľu o 15.00 hod. si v Amfiku vychutnáte koncerty niekoľkých kapiel. Predstavia sa Horkýže Slíže, Ranná nevoľnosť, Heľenine oči, Odtiaľ Potiaľ, Rock reunion, Šarišská nátierka, Alone.

Nábor mladých železničiarov

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Program v Čermeľskom údolí a na Alpinke odštartuje v sobotu o 10. hod. FUN -RUN behom cez prekážky. Je pripravený aj nábor mladých železničiarov, začne v sobotu o 9.15 hod. v priestoroch stanice Čermeľ. Na Alpinku o 18.45 hod. vypravia mimoriadny svätojánsky vlak za jánskou vatrou. Organizátori pripravili ražne i špekáčky. Vláčik z Alpinky odíde o 21. hodine.

Prešovský región

Dobrý festival

PREŠOV. Festival pokračuje v sobotu ďalším programom, vrátane zábavných akcií pre detí, tvorivých dielní a workshopov. Tie sa začínajú o 14. hod. Prvé hudoboné vystúpenia začínajú o 16.20 v podaní kapely Binery, TP Band, Komajota, osviežením bude Lúčnica a o 22.30 vystúpi legendárny Steven Seagal so svojou bluesovou kapelou. V ďalších programových blokoch sa ešte môžete pobaviť s takými kapelami ako je Theatrum Musica, Cha Bud, Andy Belej, Easy Peasy, Chicago blues connection (USA, SK), John B (UK), Philip TBC (CZ), Duall, Alter Ego, Call me Steve, Dogma, Čas, Frown a ďalší.

Nevesta hviezd

PREŠOV. Krajská hvezdáreň a planetárium pozýva deti v sobotu o 11. hod. na astronomickú rozprávku spracovanú podľa klasického laponského mýtu.

Prešovský kilometer

PREŠOV. Na cyklistickom štadióne sa v sobotu o 14. hod. uskutoční 2. ročník športovo-cyklistickej akcie pre deti predškolského veku, základné školy a centrá voľného času. Akciu zorganizoval športový klub Velodróm Prešov.

Bony a klid

PREŠOV. CineMax v sobotu o 16.50 uvádza príbeh o partičke bývalých vekslákov, ktorým zmizol kšeft s valutami. Sú vonku z basy, ale rýchlo sa prispôsobili. Sú všade tam, kde sa dajú zarobiť rýchle prachy. Príbeh napísal a režíroval Vít Olmer.

Bedmintonový turnaj

SABINOV. V športovej hale sa v sobotu od 7.30 uskutoční IV. ročník turnaja žiakov a žiačok do 15 rokov v bedmnitone. Súťažiť budú v 6 kategóriách.

Cudzí obed

SABINOV. Kino Torysa v sobotu o 19. hod. uvádza klubový film Cudzí obed. Ide o hraný debut indického tvorcu, v ktorom sa stretne mladá žena s mužom pred dôchodkom. Výsledkom je romanca, ktorá sa odohráva v Bombaji.

Všetky cesty vedú do hrobu

VRANOV NAD TOPĽOU. Kino Mladosť v sobotu o 19.30 uvádza príbeh pastiera oviec Alberta. Zaľúbi sa do Anny, ktorá ho síce naučí strieľať, ale ich vzťah ohrozuje manžel, ktorý je široko-ďaleko najlepším pištoľníkom.

Quo Vadis

PREŠOV. DJZ v nedeľu o 16. hod. ponúka reprízu pôvodného slovenského muzikálu na motívy románu Henryka Sienkiewicza z čias starovekého Ríma.

Danka a Janka

PREŠOV. Babadlo v Kultúrnom dome v Solivare v nedeľu o 16. hod. uvádza predstavenie podľa známej knihy Márie Ďuríčkovej. Deti budú môcť vidieť medveďa Demetera, zlú Gneveduchu, človiečika z budíka aj nezbednú Janku, ktorej z lakomosti narastie dlhý nos. Predstavenie je kombináciou bábok a živých hercov.

Posledný vrchol

PREŠOV. Kino Scala v nedeľu o 16. hod. ponúka nevšedný dokumentárny film o španielskom kňazovi Pablovi Domíngezovi. Tento filozof, ktorý miloval Boha, ľudí a hory, tragicky zahynul v 52 rokoch pri zostupe z hory Moncayo. Dokument plný radosti a nádeje je vyrozprávaný so smiechom i slzami jeho rodinou, priateľmi aj študetmi. Film získal viaceré ocenenia za najlepší dokumentárny film.

Na hrane zajtrajška 2D

PREŠOV. CineMax v nedeľu o 20.hod. uvádza sci-fi príbeh pod režisérskou taktovkou Douga Limana. V epickom dobrodružstve, ktoré sa odohráva v blízkej budúcnosti hrajú Tom Cruise a Emily Blunt.

Lorax

SABINOV. Kino Torysa v nedeľu o 16. hod. ponúka animovaný rozprávkový príbeh o chlapcovi, ktorý sa zaľúbi do dievčiny, ktoré chce vidieť živý strom. Je to problém, lebo mesto, v ktorom žijú je celé z plastu.

Promenádny koncert

LIPANY. Na letnom pódiu bude v nedeľu o 15.hod. koncert žiakov a učiteľov ZUŠ. Verejnosti predvedú, čo sa naučili počas školského roku.

Jánske folklórne slávnosti

POŠA. Hornozemplínske osvetové stredisko organizuje v obci Poša (okres Vranov nad Topľou) Jánske folklórne slávnosti, kde sa predstavia súbory z celého okresu.

Spišský región

My sme Spišská

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu sa na Radničnom námestí uskutoční podujatie My sme Spišská. O 14. hod. sa začína hudobno-dramatický festival dobrej nálady pre Východňarov, o Východňaroch, s Východňarmi a ich hosťami. V bohatom programe sa predstaví kapela Smola Hrušky, Katka Knechtová a ďalší.

Spišský pivný festival

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. OC Madaras pripravilo na sobotu Spišský pivný festival. Pre návštevníkov je pripravený zaujímavý program a detské atrakcie. Moderuje a zabáva Štefan Skrúcaný.

Burza starožitností

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu od 8. hod. sa na starom trhovisku uskutoční Spišská burza starožitností a kuriozít. Záujemcovia môžu predať, kúpiť alebo vymeniť starožitnosti, zberateľské predmety a predmety minulých čias.

3. ročník behu FarmárSKIm dvorom

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu o 13.45 hod. otvoria na FarmárSKIdvore v Novoveskej Hute 3. ročník behu FarmárSKIm dvorom.

Show Denzz Industry

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Tanečná skupina Denzz Industry v spolupráci s OZ Mladí ľudia a život opäť pripravila záverečnú show plnú zábavy, emócií, úžasnej hudby, autentických kostýmov, svetelných efektov a skvelého tanca. Podujatia sa uskutočnia v nedeľu o 16. a 18. hod.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Kino Mier premietne v sobotu o 19. hod. českú drámu Bony a klid 2, v sobotu a nedeľu o 17. hod. premietne rozprávku Ako si vycvičiť draka 2. V nedeľu o 19. hod. je na programe akčný dobrodružný film USA X-men: Budúca minulosť.

Exit 2014

LEVOČA. V sobotu a nedeľu počas celého dňa sa v divadelnej sále divadla uskutoční súťažná prehliadka najlepších ochotníckych divadiel zo Slovenska Exit 2014.

Levočské kino

LEVOČA. Levočské kino premietne v sobotu o 19. hod. akčný film USA Na hrane zajtrajška, v sobotu a v nedeľu o 17. hod. animovaný dobrodružný film USA Hurá do praveku.

Gemerský región

Zdravotné prednášky

ROŽŇAVA. Klub zdravia v spolupráci s gemerskou knižnicou P. Dobšinského v Rožňave pripravil na nedeľu o 18. hod. zdravotné prednášky na tému Prevencia proti rakovine – riešenie existuje a Vplyv stravy na zdravie človeka. Prednášky sa uskutočnia v Gemerskej knižnici P. Dobšinského.

Polooblačno

ROŽŇAVA. V sobotu o 19. hod. sa v Divadle Actores uskutoční divadelné predstavenie Radošinského naivného divadla. Divadlo príde s predstavením Polooblačno.

Hviezdy športu v Rožňave

ROŽŇAVA. MŠK a 2 Mankeys pripravili na sobotu športové podujatie Hviezdy športu v Rožňave na ihrisku SP MFK Rožňava. Podujatie začína od 9. hod. Pripravené je testovanie basketbalových zručností s hráčkami Good Angels z Košíc, testovanie futbalových zručností s futbalovými osobnosťami, prekážková dráha pre deti, súťaž vo varení guľáša, Fun zóna pre deti a zumba. Nebude chýbať autogramiáda profesionálnych športovcov a zápas internacionálov Rožňavy s družstvom z Košíc, či zápas MŽ SP MFK Rožňava vs. SSC Neapol.

Zemplínsky región

Mihaľovski deski

MICHALOVCE. V sobotu sa v Portrétnej sále Zemplínskeho múzea a vo veľkej sále MsKS uskutoční v poradí už 4. ročník prehliadky divadiel v nárečí s názvom Mihaľovski deski 2014. V sobotu o 16.00 hod. vo veľkej sále MsKS sa predstaví Záhoracke divadlo – Osudy jedného vinára, a o 20.00 hod. – Divadelná skupina Študio – Play Kafka vystúpi v Portrétnej sále Zemplínskeho múzea.

Na poctu mesta

MICHALOVCE. V metropole Zemplína sa opäť po roku bude konať kultúrno-historické podujatie s názvom Na poctu mesta. Trojdňový program pokračuje v sobotu od 15.30 do 16.30 hod. si môžu návštevníci pozrieť v Parku študentov historický vojenský tábor a o pol siedmej večer historickú bitku. Hlavný program štartuje v nedeľu o 19.00 hod. na tribúne pred mestským úradom. Návštevníci spoznajú históriu michalovských cechov a zažijú atmosféru jarmoku z minulého storočia. Príde aj rytier Albert z Michaloviec a do panteónu historických osobností opäť uvedú osobnosť, ktorá preslávila mesto Michalovce. V programe vystúpia členovia Folklórneho súboru Svojina, Študenti FF Prešovskej univerzity, skupina Flauto cantabile – dobové spevy, tanečná skupina Merlin zo Sniny, skupina historického šermu Choros z Prešova, sokoliari a ďalší. Hlavný program sa bude odohrávať na tribúne pred mestským úradom. V prípade nepriaznivého počasia vo Veľkej sále Mestského kultúrneho strediska.

Messierov maratón

KOLONICKÉ SEDLO. V sobotu a nedeľu sa v Astronomickom observatóriu na Kolonickom sedle uskutoční Messierov maratón. Nebude chýbať agroturistika a pozorovanie astronomických objektov.

Jánske ohne

VINNÉ. Atmosféru tajomna, kúzelnej noci a starých zvykov môžu zažiť návštevníci podujatia Jánske ohne nad Šíravou, ktoré sa v sobotu uskutoční pri Vinianskom jazere. Súčasťou programu bude prehliadka blízkeho hradu, divadelné predstavenie, folklórne vystúpenia, či pásmo o Jánskych zvykoch. Podujatie sa začína o 14.45 hod., na hrade nad obcou Vinné budú návštevníci svedkami šermiarskych súbojov, ako aj pokusov hradného pána v jeho alchymistickej dielni. Pri jazere bude Ulička remesiel, Detský kútik a rôzne súťaže. Na deti budú čakať tvorivé aktivity v kráľovstve rozprávok Tašíkovo, rôzne atrakcie i jazda na koni. V rámci programu sa po 19.30 hod. predstaví ochotnícke divadlo Vidi z Vinného, Zemplínski heligonkári a folklórne skupiny Viňančan a Hatalovčan. Podujatie vyvrcholí o 22.00 hod. zapálením hlavnej vatry.

Rozprávka pre rodičov s deťmi

SNINA. V nedeľu v kinosále Domu kultúry zahrá Divadlo bez opony z Banskej Bystrice hru O Červenej čiapočke. Začiatok je o 16.00 hod.

Kultúrne leto

HUMENNÉ. V nedeľu o 17.30 hod. na pódiu pri Fontáne lásky pokračuje Kultúrne leto koncertom žiakov ZUŠ a SZUŠ Múza.

Polooblačno

HUMENNÉ. V nedeľu o 19.00 hod. v divadelnej sále Domu kultúry sa milovníci umenia môžu tešiť na smutno smiešnu komédiu Polooblačno. Nebude chýbať štepkovský príznačný humor. Komédia verne a farbisto zobrazuje tragikomické osudy jednoduchých ľudí, inšpirované konkrétnymi osobami a udalosťami, ktorí na pozadí komických i tragických dobových situácií a udalostí sa boria so životom a v závere hry (na začiatku päťdesiatych rokov) snívajú veľký a naivný sen o tom, že raz bude celkom inak a lepšie.

Metamorfózy

SNINA. V nedeľu sa v kaštieli uskutoční recitál huslistky Andrey Astrabovej pod názvom Metamorfózy. Začiatok je o 17.00 hod.

Tatranský región

Kúsok Talianska v Poprade

POPRAD. Do nedele ovláda námestie v Poprade atmosféra Talianska, a to vďaka tretiemu ročníku festivalu s názvom Viva Italia 2014. Každý deň od 12.00 do 22.00 hod. budú mať návštevníci príležitosť ochutnať talianske špeciality a kúpiť si typické talianske produkty vo viac ako dvadsiatich gastronomických stánkoch.

Zamagurské folklórne slávnosti – 38. ročník

ČERVENÝ KLÁŠTOR. Folklórne slávnosti sa konajú v sobotu a nedeľu od 14.00 na amfiteátri v Červenom Kláštore.

Svätojánska hviezdna noc

STARÁ ĽUBOVŇA. V stredovekom vojenskom tábore Marmon sa uskutoční v sobotu o 20.00 Svätojánska hviezdna noc, ktorá je spojená s Jánskou vatrou, pozorovaním hviezd, letným kinom a púšťaním balónov šťastia.

Záverečná show 2014

POPRAD. V sobotu o 18.00 hod. sa v Dome kultúry v Poprade bude konať podujatie s názvom Záverečná show 2014. Tanečné štýly hip-hop, poppin, lockin, house dance, break dance a iné môžete vidieť a precítiť na streetovom večere v podaní tanečníkov tanečného klubu Fearles z Popradu.

Koncert Márie Budzákovej a jej hostí

STARÁ ĽUBOVŇA. Klavírny koncert Márie Budzákovej a jej hostí sa na hrade Ľubovňa uskutoční v sobotu o 19.00.

O hlúpom Janovi

POPRAD. V nedeľu o 10.00 hod. sa v Kultúrnom dome v Poprade uskutoční divadelné predstavenie v podaní divadla Portál Prešov. Popletený príbeh o tom, ako láska a dobro zvíťazí nad hlúposťou. Činoherná veselá rozprávka na ľudovom motíve prezradí, že aj hlupák môže mať šťastie.

Štart Merida Road Cup 2014

POPRAD. V nedeľu o 10.00 hod. sa pred športovou halou Aréna Poprad uskutoční 10. kolo Slovenského pohára Masters v cestnej cyklistike. 21 km okruh Poprad - Sp. Bystré a späť, cieľ na Kvetnici.

9. ročník Visegrad maratón

STARÁ ĽUBOVŇA. Bežecký klub v Podolínci a v Starej Ľubovni v nedeľu o 8.30 organizuje 9. ročník Visegrad maratón.

Dni mesta Svit

SVIT. V sobotu a nedeľu sa budú v meste Svit konať oslavy dní mesta. Vystúpi dychová hudba Sviťanka, Ujo Ľubo, Jadranka, Katka Knechtová a ďaľší. Oslavy ukončí v nedeľu o 10.30 hod. slávnostná svätá omša k výročiu založenia mesta.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Tento rok turizmu neprial
 2. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Opäť sme na dobrej vlne
 6. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 7. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 8. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 9. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 10. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 1. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 8. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 17 728
 2. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 17 175
 3. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 9 164
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 824
 5. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 831
 6. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 4 257
 7. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 3 678
 8. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 3 098
 9. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 2 802
 10. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 2 551

Blogy SME

 1. Zuzana Srncová Gajdošova: Máte dosť minerálov v strave? Príčiny nižšej nutričnej hodnoty potravín
 2. Lubomir Zahora: Ohňostroj v hlave - epilepsia
 3. Jozef Sitko: Pred zlým koncom ma zachránili tri vakcíny
 4. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 5. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 6. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 7. Štefan Vidlár: Aj babkám
 8. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 799
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 172
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 826
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 678
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 316
 6. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 589
 7. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 545
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 311
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Zuzana Srncová Gajdošova: Máte dosť minerálov v strave? Príčiny nižšej nutričnej hodnoty potravín
 2. Lubomir Zahora: Ohňostroj v hlave - epilepsia
 3. Jozef Sitko: Pred zlým koncom ma zachránili tri vakcíny
 4. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 5. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 6. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 7. Štefan Vidlár: Aj babkám
 8. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 799
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 172
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 826
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 678
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 316
 6. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 589
 7. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 545
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 311
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu