V premiérovom behu na Hrešnú bol najrýchlejší Mušinský

Ocenení muži: Zľava: 2. Sopko, 1. Mušinský, 3. Tache.
Ocenení muži: Zľava: 2. Sopko, 1. Mušinský, 3. Tache. (Autor: Matúš Kaprál)
Sportnet|3. jún 2014 o 00:00

Na Hrešnú prvý vybehol Mušinský.

KOŠICE. Agilní organizátori z Active Life Košice usporiadali v lyžiarskom stredisku MČ Košice –Kavečany 1. ročník behu do kopca s názvom Cassovia Hill Race za účasti až 117 pretekárov. Na 1 km trati z Kavečian na vrchol zjazdovky k chate Hrešná s prevýšením 140 m zvíťazil orientačný bežec Tomáš Mušinský (KOB ATU Košice) za 5:44 min. pred triatlonistom Vladimírom Sopkom (TTK Košice) za 5:51 min. a tretí dobehol Tomáš Taché (SIC Košice) za 6:10 min. Z juniorov bol najrýchlejší Martin Vico (Košice) za 7:03 min.

V kategórii žien vyhrala Gabriela Slafkovská (TTK Košice) za 8:13 min. pred Ivanou Šulekovou za 8:59 min. a tretia finišovala Viera Smerecká (obe Košice) za 9:22 min. U junioriek prvá skončila Andrea Hrubovčáková (Košice) za 12:25 min.

Domov»Sportnet na východe»V premiérovom behu na Hrešnú bol najrýchlejší Mušinský