Korzár logo Korzár
Utorok, 13. november, 2018 | Meniny má Stanislav
Nájdete nás na webe

V. a VI. liga: V derby v Župčanoch padlo deväť gólov

Hrali sa ďalšie zápasy futbalových V. a VI. líg na východe.

Hrali sa ďalšie zápasy V. a VI. ligy.

V. liga

SEVER

28. kolo: Ľubotice – Pušovce 1:2 (1:0), G: Ináš - Eliaš 2, ČK: Berič (hostia),

St. Ľubovňa - Hanušovce n/T 1:1 (1:0), Štefánik – Matta, ČK: Socha (hostia),

Fintice – Zámutov 3:2 (0:1), Bujnovský 2, Juhas (11m) - Hricov, Stanislavský,

Dlhé Klčovo – Kračúnovce 4:1 (3:0), Vožny, Homoľa, Petričko, Janok – Kaňuch,

Kendice - Radvaň n/L 0:0, ČK: Fuča (domáci),

Raslavice – Kežmarok 5:0 (3:0), Kozák 3, Jusko 2,

Štrba – Pakostov 3:0 (1:0), Ďurán, Sova, Kšenzakovič,

Kľušov – Medzilaborce 5:1 (1:0), Stachura 2 (1 z 11m), Niščák, Luterančík, Novák – Gavula.

Tabuľka

1. Pušovce 28 23 2 3 106:24 71
2. Štrba 28 16 4 8 61:42 52
3. Raslavice 28 15 4 9 46:35 49
4. Radvaň n/L 28 14 4 10 53:45 46
5. Kračúnovce 28 14 3 11 59:36 45
6. Ľubotice 28 14 3 11 54:45 45
7. Fintice 28 13 3 12 51:44 42
8. Zámutov 28 12 5 11 49:41 41
9. Kendice 28 12 5 11 50:44 41
10. Pakostov 28 13 2 13 52:47 41
11. Stará Ľubovňa 28 12 4 12 45:44 40
12. Medzilaborce 28 12 1 15 51:63 37
13. Dlhé Klčovo 28 11 2 15 42:61 35
14. Kľušov 28 10 0 18 59:65 30
15. Hanušovce n/T 28 7 8 13 40:59 29
16. Kežmarok 28 1 0 27 15:138 3

tasr

JUH

28. kolo: Veľký Horeš – Rožňava 1:1 (1:0), G: Illéš – Milata,

Sokoľany – Kr. Chlmec 2:1 (0:0), D. Žiga, Novotný – Batta,

Strážske – Čaňa 0:4 (0:2), L. Török, Borovský, Ondrejčo, Belenyesi,

Michaľany – Medzev 4:0 (1:0), Janči 2, Maťaš, Voroňák,

Poproč – Kalša 0:4 (0:2), Lenárt 2, Gašpar, Hudák,

V. Folkmar – Sobrance 2:3 (1:1), Belej, Mikloš - Hutaj (11m), Čižmár, Ličko - podrobne o zápase

Šaca – Rudňany 3:0 (1:0), Človečko 2, Lipnický,

Sp. Vlachy – V. Kapušany 1:0 (0:0), Jánoš.

Tabuľka

1. Šaca 28 20 4 4 86:25 64
2. Veľký Horeš 28 13 13 2 65:23 52
3. V. Folkmar 28 14 8 6 60:36 50
4. Sp. Vlachy 28 14 6 8 45:31 48
5. Kalša 28 12 10 6 52:31 46
6. Sobrance 28 14 2 12 80:46 44
7. Rožňava 28 12 7 9 42:30 43
8. Michaľany 28 11 9 8 54:35 42
9. Medzev 28 12 6 10 61:43 42
10. V. Kapušany 28 10 12 6 39:32 42
11. Čaňa 28 11 3 14 38:52 36
12. Kr. Chlmec 28 10 2 16 30:79 32
13. Strážske 28 7 9 12 29:54 30
14. Rudňany 28 6 5 17 39:73 23
15. Poproč 28 4 3 21 24:85 15
16. Sokoľany 28 3 3 22 23:92 12

tasr

VI. liga

ŠARIŠSKÁ

D. Lúka - Gaboltov 3:0 (0:0), G: Šimčo 2, R. Javorský (vlastný).

Uzovce - Malcov 4:1 (3:0), G: Bartoš 2, Stach, Daňko - Koscelník.

Gerlachov - Šar. Michaľany 1:1 (1:0), G: Hanuščák - Sedlák, ČK: Harčár, Vaško (hostia).

Chmiňany - V. Šariš 3:1 (1:1), G: Schmidt 2, Krupa - Šimko (11 m).

Šar. Dravce - Záhradné 0:2 (0:1), G: Javorek, Varga.

N. Ľubovňa - Beloveža 2:2 (0:2), G: Dziak, Pečiarka - Balušinský, Vaľko, ČK: Rančík (hostia).

Župčany - M. Šariš 2:7 (1:4), G: Kravec, Jakubík - Grajcer 2, Karľa 2, Gaľa, Poláček, Marcinko.

Tabuľka

1. Záhradné 24 18 3 3 68:22 57
2. Šar. Michaľany 24 17 5 2 64:12 56
3. M. Šariš 24 12 6 6 51:30 42
4. Beloveža 24 13 2 9 46:32 41
5. Uzovce 24 11 4 9 41:38 37
6. Chmiňany 24 10 6 8 38:47 36
7. Dlhá Lúka 24 10 5 9 38:35 35
8. Gerlachov 24 9 8 7 25:22 35
9. Gaboltov 24 10 5 9 39:39 35
10. Malcov 24 10 3 11 35:35 33
11. Šar. Dravce 24 7 2 15 29:45 23
12. Veľký Šariš 24 5 7 12 25:32 22
13. Župčany 24 3 5 16 30:69 14
14. N. Ľubovňa 24 1 3 20 12:83 6

tasr

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Jasenov - Belá n/Cir. 2:1 (1:0), G: Horvát, Kovalík - Hišem (11m).

Čierne n/Top. - Udavské 4:2 (2:1), G: Sirotiak 3, Cigán - Voroňák, Meričko.

Seč. Polianka - Stakčín 2:0 (0:0), G: Tavarez 2.

Sačurov - Soľ 3:1 (2:0), G: Tokár (11m), Dobravanský, Kundráš - Sakala.

Vechec - N. Hrušov 1:4 (0:3), G: Habina - Mich. Palko 2, Mar. Palko, Dzurovčík.

Kamenica n/Cir. - Breznica 4:1 (2:1), G: Škarba, Kirvej, Mihalič, J. Šedzmák - Mydla.

Kochanovce - Bystré 3:0 (1:0), G: Ľ. Šimai 2, Kolesár.

Tabuľka

1. Kochanovce 24 12 7 5 52:23 43
2. Udavské 24 13 2 9 48:42 41
3. Breznica 24 12 2 10 46:41 38
4. Čierne n/Top. 24 11 5 8 31:26 38
5. Stakčín 24 10 6 8 33:28 36
6. Sačurov 24 11 3 10 38:42 36
7. Bystré 24 11 1 12 30:31 34
8. Soľ 24 10 4 10 32:37 34
9. N. Hrušov 24 9 6 9 39:39 33
10. Jasenov 24 8 9 7 17:22 33
11. Kamenica n/Cir. 24 9 5 10 29:27 32
12. Seč. Polianka 24 8 6 10 32:39 30
13. Belá n/Cir. 24 7 7 10 35:38 28
14. Vechec 24 3 5 16 21:48 14

tasr

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Turňa n/B - M. Ida 2:1 (1:1), G: Konya, Rohaly - Sarka. Ťahanovce - voľno.

Dobšiná - Gem. Hôrka 2:2 (2:2), G: Barnák, Gotthardt - Bodnár, Izák.

Krh. Podhradie - Kokšov-Bakša 1:0 (0:0), G: Breuer.

Geča - Betliar 5:0 (1:0), G: Oros 2, Hoščuk 2, Hutter.

Koš. N. Ves - Budimír 5:0 (1:0), G: Kučera 2, Lumtzer (11m), Krakovský, Jakab.

Gem. Poloma - Ďurkov 3:1 (2:1), G: Fecko, Milko, Chochol - Hegeduš.

Tabuľka

1. Turňa n/B 23 13 4 6 48:34 43
2. Gemerská Poloma 22 12 4 6 38:27 40
3. Geča 22 11 4 7 59:34 37
4. Krh. Podhradie 22 11 4 7 32:25 37
5. Malá Ida 23 11 3 9 40:33 36
6. Ďurkov 22 9 7 6 51:30 34
7. Kokšov-Bakša 22 9 5 8 41:31 32
8. Koš. N. Ves 22 9 5 8 40:35 32
9. Gem. Hôrka 22 8 7 7 36:34 31
10. Ťahanovce 22 9 2 11 61:52 29
11. Betliar 22 8 5 9 38:42 29
12. Dobšiná 22 4 5 13 33:59 17
13. Budimír 22 2 1 19 18:99 7

tasr

ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Čičarovce 2:2 (1:2), G: Michalko 2 - Molnár, Dobos.

Lastomír - Zalužice 2:1 (1:0), G: Verbič, Petro - Capik.

Úpor - Borša 2:1 (0:1), G: Tokár, Ceperko - Elek.

Nacina Ves - Krišovská Liesková 5:0 (1:0), G: Pat. Haluška 2, Pet. Haluška, Lorinc, Šipoš.

Sečovce - Parchovany 0:6 - nedohrané, pre pokles hráčov domácich pod sedem.

Vinné - Petrovce n/Lab. 3:0 (3:0), G: Lukáč, Smolák, Duda.

Palín - Žbince 3:0 (3:0), G: Mesaroš 2, Egry, ČK: Maďar (hostia).

Tabuľka

1. Petrovce n/Lab. 24 17 3 4 68:25 54
2. Čičarovce 24 16 2 6 67:27 50
3. Lastomír 24 15 2 7 47:35 47
4. Borša 24 15 1 8 55:32 46
5. Cejkov 24 13 3 8 43:36 42
6. Vinné 24 12 4 8 50:37 40
7. Úpor 24 11 3 10 53:36 36
8. Parchovany 24 10 4 10 36:38 34
9. Nacina Ves 24 8 4 12 27:37 28
10. Zalužice 24 7 6 11 46:59 27
11. Palín 24 7 5 12 32:39 26
12. Krišovská Liesková 24 8 1 15 41:55 25
13. Žbince 24 5 2 17 31:59 17
14. Sečovce 24 3 2 19 15:96 11

tasr

PODTATRANSKÁ

Sp. Belá - Helcmanovce 6:0 (2:0), G: Heutschy 3, Dunka 2, Mezey.

Hrabušice - Harichovce 2:1 (1:0), G: Jakubec (11m), Kacvinský - Urban, ČK: Pukluš (hostia).

Hranovnica - Levoča 2:0 (2:0), G: Kaprál, Oravec.

Smižany - Nálepkovo 1:2 (0:1), G: Klubert - T. Gál, Víboh, ČK: Bednár (hostia).

Kravany - Mária Huta 3:1 (0:0), G: Pitoňák, Maník, Čonka - Škarbek (11m).

Teplička n/H - Sp. Bystré 3:2 (2:1), G: Laško 2 (oba z 11m), Hudran - Jurčo (11m), Lopúch.

Poprad B - Margecany 5:0 (3:0), G: Meľničuk 2, Mlynár 2, Bednarčík - podrobne o zápase

Tabuľka

1. Kravany 24 16 2 6 75:35 50
2. Poprad B 24 13 5 6 56:33 44
3. Smižany 24 13 3 8 58:34 42
4. Nálepkovo 24 12 6 6 42:26 42
5. Hrabušice 24 11 5 8 41:40 38
6. Sp. Belá 24 11 4 9 59:37 37
7. Spišské Bystré 24 10 5 9 35:30 35
8. Helcmanovce 24 11 2 11 34:43 34
9. Mária Huta 24 9 6 9 45:48 33
10. Hranovnica 24 9 0 15 27:50 27
11. Levoča 24 8 3 13 37:74 27
12. Teplička n/H 24 7 5 12 45:54 26
13. Margecany 24 5 6 13 31:59 21
14. Harichovce 24 5 4 15 23:45 19

tasr

Ďalší program V. a VI. ligy

V. LIGA

SEVER
29. kolo, 8. 6. 2014 o 17.00 hod.: Kľušov – Ľubotice, Medzilaborce – Štrba, Pakostov – Raslavice, Kežmarok – Kendice, Radvaň n/L – Dl. Klčovo, Kračúnovce – Fintice, Zámutov – St. Ľubovňa, Hanušovce n/T – Pušovce.

JUH
29. kolo, 8. 6. 2014 o 17.00 hod.: Sp. Vlachy – V. Horeš, V. Kapušany – Šaca, Rudňany – V. Folkmar, Sobrance – Poproč, Kalša – Michaľany, Medzev – Strážske, Čaňa – Sokoľany, Kr. Chlmec – Rožňava.

VI. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
25. kolo, 8. 6. 2014 o 17.00 hod.: Gem. Poloma – Turňa n/B, Ďurkov – Koš. N. Ves, Budimír – Geča, Betliar – Krs. Podhradie, Kokšov Bakša – Dobšiná, Gem. Hôrka – Ťahanovce.

ZEMPLÍNSKA
25. kolo, 8. 6. 2014 o 17.00 hod.: Palín – Cejkov, Žbince – Vinné, Petrovce n/L – Sečovce, Parchovany – Nacina Ves, Krišovská Liesková – Úpor, Borša – Lastomír, Zalužice – Čičarovce.

VIHORL.-DUKELSKÁ
25. kolo, 8. 6. 2014 o 17.00 hod.: Kochanovce – Jasenov, Bystré – Kamenica n/C, Breznica – Vechec, Niž. Hrušov – Sačurov, Soľ – Seč. Polianka, Stakčín – Čierne n/T, Udavské – Belá n/C.

ŠARIŠSKÁ
25. kolo, 8. 6. 2014 o 17.00 hod.: Župčany – Dlhá Lúka, M. Šariš – N. Ľubovňa, Beloveža – Šar. Dravce, Záhradné – Chmiňany, V. Šariš – Gerlachov, Šar. Michaľany – Uzovce, Malcov – Gaboltov.

PODTATRANSKÁ
25. kolo, 8. 6. 2014 o 17.00 hod.: Poprad B – Sp. Belá, Margecany – Teplička, Sp. Bystré – Kravany, Mária Huta – Smižany, Nálepkovo – Hranovnica, Levoča – Hrabušice, Harichovce – Helcmanovce.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  2. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  3. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  4. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  5. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  6. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  7. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  8. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  9. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  10. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  1. Odborná exkurzia po vodných stavbách v Českej republike
  2. Diskusný stôl na tému Energetická certifikácia budov
  3. Druhy ochranných známok
  4. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  5. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  6. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  7. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  8. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  9. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  10. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 24 932
  2. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 13 263
  3. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou 11 293
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 612
  5. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 9 593
  6. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 9 030
  7. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 8 756
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 762
  9. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 095
  10. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 3 841

Neprehliadnite tiež

Tipy na dnes - streda 14. novembra

Naše tipy na zaujímavé kultúrne podujatia a spoločenské akcie.

Ústavný súd dostal dve volebné sťažnosti, jednu z okresu Michalovce

Autormi sťažnosti sú neúspešní kandidáti na starostu v obci Sliepkovce.

Popradského primátora odsúdili za jazdu v opitosti

Jozef Švagerko dostal peňažný trest 2 500 eur a 30-mesačný zákaz šoférovať.

Hlavné správy zo Sme.sk

Komentár šéfredaktorky

NAKA by mala preverovať účty Fica a Kaliňáka

Ak by v Smere na Ficovi záležalo, nedovolili by mu vystupovať.

DOMOV

Fico zneužíva štátnu moc. Reakcie na vypočúvanie aktivistov

NAKA vypočúva organizátorov protestov.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop