Korzár logo Korzár
Nedeľa, 18. február, 2018 | Meniny má Jaromír
Pridajte si svoje mesto

V. a VI. liga: Udavské dalo sedem gólov a je na čele

Futbalové súťaže v V. a VI. lige pokračovali ďalšími kolami.

V. liga

Skupina Sever

Medzilaborce - Ľubotice 2:1 (1:0), G: Višňovský, Guba - Drozda (11m);

Pakostov - Kľušov 3:0 (0:0), G: Ragan, Dubas, Slavkovský;

Kežmarok - Štrba 0:5 (0:2), G: Galovič 2, M. Miženko, Sabo, Macko - podrobne o zápase

Radvaň n/L. - Raslavice 2:2 (1:1), G: Gabák, Paraska - Vasilko, Kubánka;

Kračúnovce - Kendice 1:2 (0:1), G: Kaňuch - Beliš, Barej;

Zámutov - Dl. Klčovo 2:4 (0:3), G: Hricov, Breda - Homoľa 2, Babjak, Lazúr;

Hanušovce n/T. - Fintice 0:1 (0:0), G: Lupták;

Pušovce - St. Ľubovňa 3:0 (1:0), G: Zahradník, Surgent, Eliaš

1. Pušovce 27 22 2 3 104:23 68
2. Štrba 27 15 4 8 58:42 49
3. Raslavice 27 14 4 9 41:35 46
4. Kračúnovce 27 14 3 10 58:32 45
5. Ľubotice 27 14 3 10 53:43 45
6. Radvaň n/L. 27 14 3 10 53:45 45
7. Zámutov 27 12 5 10 47:38 41
8. Pakostov 27 13 2 12 52:44 41
9. Kendice 27 12 4 11 50:44 40
10. Fintice 27 12 3 12 48:42 39
11. St. Ľubovňa 27 12 3 12 44:43 39
12. Medzilaborce 27 12 1 14 50:58 37
13. Dl. Klčovo 27 10 2 15 38:60 32
14. Hanušovce n/T. 27 7 7 13 39:58 28
15. Kľušov 27 9 0 18 54:64 27
16. Kežmarok 27 1 0 26 15:133 3

Skupina Juh

V. Kapušany - V. Horeš 2:2 (0:2), G: Szabo, Marjov - Illeš, Seman;

Rudňany - Sp. Vlachy 0:1 (0:0), G: Jánoš;

Sobrance - Šaca 2:1 (0:1), G: Čižmár, Škirda - Človečko;

Kalša - V. Folkmar 2:2 (2:0), G: Kašpar, Takáč - Lukáč, Sovič;

Medzev - Poproč 5:0 (1:0), G: L. Gajdoš 2, Handzuš, J. Gajdoš, Vinca (vlastný), ČK: Szalka (Medzev);

Čaňa - Michaľany 1:1 (0:0), G: Miškovič (11m) - Voroňák;

Kr. Chlmec - Strážske 2:1 (1:1), G: Dako (11m), Gutič - Šoltés;

Rožňava - Sokoľany 2:1 (1:1), G: Hauko (11m), Pollák - R. Žiga.

1. Šaca 27 19 4 4 83:25 61
2. Veľký Horeš 27 13 12 2 64:22 51
3. Veľký Folkmar 27 14 8 5 58:33 50
4. Spišské Vlachy 27 13 6 8 44:31 45
5. Kalša 27 11 10 6 48:31 43
6. Medzev 27 12 6 9 61:39 42
7. Rožňava 27 12 6 9 41:29 42
8. Veľké Kapušany 27 10 12 5 39:31 42
9. Sobrance 27 13 2 12 77:44 41
10. Michaľany 27 10 9 8 50:35 39
11. Čaňa 27 10 3 14 34:52 33
12. Kr. Chlmec 27 10 2 15 29:77 32
13. Strážske 27 7 9 11 29:50 30
14. Rudňany 27 6 5 16 39:70 23
15. Poproč 27 4 3 20 24:81 15
16. Sokoľany 27 2 3 22 21:91 9

VI. liga

ŠARIŠSKÁ liga

M. Šariš - D. Lúka 0:0;

Beloveža - Župčany 5:1 (4:0), G: Buchala 2, Soušek, Peregrím, Ondrija (vlastný) - Molka;

Záhradné - N. Ľubovňa 7:0 (4:0), G: Jačišin 4 (2 z 11m), Štofko, Jaworek, J. Luterančík;

V. Šariš - Šar. Dravce 3:1 (2:0), G: Bednár 2 (1 z 11m), Šimko - Hurtaj, ČK: Bujňák (Š. Dravce);

Šar. Michaľany - Chmiňany 1:1 (1:1), G: Mihók (11m) - Biľ;

Malcov - Gerlachov 0:0;

Gaboltov - Uzovce 4:0 (1:0), G: Pav. Javorský 3 (1 z 11m), Kočiš.

1. Šar. Michaľany 23 17 4 2 63: 11 55
2. Záhradné 22 16 3 3 62: 20 51
3. Beloveža 23 13 1 9 44: 3040
4. Malý Šariš 23 11 6 6 44: 28 39
5. Gaboltov 23 10 5 8 39: 36 35
6. Gerlachov 23 9 7 7 24: 21 34
7. Uzovce 23 10 4 9 37: 37 34
8. Malcov 23 10 3 10 34: 31 33
9. Chmiňany 23 9 6 8 35: 46 33
10. Dlhá Lúka 23 9 5 9 35: 35 32
11. Šar. Dravce 23 7 2 14 29: 43 23
12. V. Šariš 23 5 7 11 24: 29 22
13. Župčany 22 3 5 14 26: 58 14
14. N. Ľubovňa 23 1 2 20 10: 81 5

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ liga

Bystré - Jasenov 2:0 (1:0), G: Pavlovič, Hatala;

Breznica - Kochanovce 1:0 (0:0), G: Zakovič;

N. Hrušov - Kamenica n/C. 3:0 (1:0), G:Dzurovčin 2, Palko;

Soľ - Vechec 3:0 (2:0), G: Ladomerský 2, P.Horanič;

Stakčín - Sačurov 3:0 (0:0), G: Veselovský 2, Kuznecov;

Udavské - Seč. Polianka 7:3 (3:1), G: Kuzma 2, Voroňák 2, Koromház, Bilec, Sabol (vlastný) - Hazuga, Havran, Nemčík;

Belá n/C. - Čierne n/T. 2:1 (1:1), G: Karľa, Lojan - Dvorjak.

1. Udavské 23 13 2 8 46:38 41
2. Kochanovce 23 11 7 5 49:23 40
3. Breznica 23 12 2 9 45:37 38
4. Stakčín 23 10 6 7 33:26 36
5. Čierne n/T. 23 10 5 8 27:24 35
6. Bystré 23 11 1 11 30:28 34
7. Soľ 23 10 4 9 31:34 34
8. Sačurov 23 10 3 10 35:41 33
9. N. Hrušov 23 8 6 9 35:38 30
10. Jasenov 23 7 9 7 15:21 30
11. Kamenica n/C. 23 8 5 10 25:26 29
12. Belá n/ C. 23 7 7 9 34:36 28
13. Seč. Polianka 23 7 6 10 30:39 27
14. Vechec 23 3 5 15 20:44 14

KOŠICKO-GEMERSKÁ liga

Ďurkov - Turňa n/B. 3:0 (0:0), G: Timura, Bašista, Adzima;

Budimír - Gem. Poloma 1:5 (0:3), G: Palečko - Gallo-Barnák 2 (1 z 11m), Meszner, Gere, Chochoľ, ČK: Staňo, Toth - Marchevský;

Betliar - Koš. N. Ves 5:1 (4:0), G: Demeter 2 (1 z 11m), Vávra, Aličkovič, Lorincz - Papaj; K

okšov-Bakša - Geča 2:0 (0:0), G: I. Stolár 2 (1 z 11m), ČK: Figura (Geča);

Gem. Hôrka - Kr. Podhradie 4:1 (3:0), G: Bodnár 3 (1 z 11m), Dostál - Hajdúk;

Dobšiná - voľno;

M. Ida - Ťahanovce 5:3 (0:1), G: Csatlos 2, Knapík, Večeřa, Seman - Čišovský 3 (1 z 11m).

1. Turňa n/B. 22 12 4 6 46:33 40
2. Gem. Poloma 21 11 4 6 35:26 37
3. Malá Ida 22 11 3 8 39:31 36
4. Ďurkov 21 9 7 5 50:27 34
5. Geča 21 10 4 7 54:34 34
6. Kr. Podhradie 21 10 4 7 31:25 34
7. Kokšov-Bakša 21 9 5 7 41:30 32
8. Gem. Hôrka 21 8 6 7 34:32 30
9. Ťahanovce 22 9 2 11 61:52 29
10. Betliar 21 8 5 8 39:37 29
11. Koš. N. Ves 21 8 5 8 35:36 29
12. Dobšiná 21 4 4 13 31:57 16
13. Budimír 21 2 1 18 18:94 7

ZEMPLÍNSKA liga

Žbince - Cejkov 3:4 (0:3), G: Jurčo 2, Melník - Ivančo 2, Blanár, Husovský;

Petrovce n/L. - Palín 4:1 (1:1), G: Lipka (11m), Lakatoš, Kondžura, Pavlov - Zemánek;

Parchovany- Vinné 0:2 (0:1), G: Makeľ, Poracky (vlastný);

Kriš. Liesková - Sečovce 8:0 (8:0), G: Mikula 3, Jakub, Majoroš, Ádi, Palagyi, Reňo;

Borša - Nac. Ves 4:0 (2:0), G: Elek 2, Ruščančin 2;

Zalužice - Úpor 3:3 (1:1), G: Capík (11m), Apiar, Krišo - Olah, Ceperko, Hančičovský;

Čičarovce - Lastomír 5:1 (3:0), G: Nagy 2, Doboš, Novák, Molnár - Verbič.

1. Petrovce n/L. 23 17 3 3 68:22 54
2. Čičarovce 23 16 1 6 65:25 49
3. Borša 23 15 1 7 54:30 46
4. Lastomír 23 14 2 7 45:34 44
5. Cejkov 23 13 2 8 41:34 41
6. Vinné 23 11 4 8 47:37 37
7. Úpor 23 10 3 10 51:35 33
8. Parchovany 23 9 4 10 30:38 31
9. Zalužice 23 7 6 10 45:57 27
10. Kriš. Liesková 23 8 1 14 41:50 25
11. Nac. Ves 23 7 4 12 22:37 25
12. Palín 23 6 5 12 29:39 23
13. Žbince 23 5 2 16 31:56 17
14. Sečovce 23 3 2 18 15:90 11

PODTATRANSKÁ liga

Margecany - Sp. Belá 2:0 (0:0), G: Papcún, Belej;

Sp. Bystré - Poprad B 2:1 (0:1), G: Jurčo 2 (1 z 11m) - Diabelko;

Gelnica - Teplička n/H. 3:1 (2:1), G: D. Čuchran, Škarbek, Hudák - Uhrinovský - podrobne o zápase

Nálepkovo - Kravany 3:1 (2:0), G: Opremčák (11m), Víboh, Žonda - Čonka;

Levoča - Smižany 2:1 (1:0), G: Vojtuš, Bucko - Klubert;

Harichovce - Hranovnica 2:0 (0:0), G: Hrušovský, Lesnický;

Helcmanovce - Hrabušice 4:1 (2:0), G: Hudák, Pacák, Adamišin, D.Maliňák - Oravec.

1. Kravany 23 15 2 6 72:34 47
2. Smižany 23 13 3 7 57:32 42
3. Poprad B 23 12 5 6 51:33 41
4. Nálepkovo 23 11 6 6 40:25 39
5. Spišské Bystré 23 10 5 8 33:27 35
6. Hrabušice 23 10 5 8 39:39 35
7. Helcmanovce 23 11 2 10 34:37 35
8. Spišská Belá 23 10 4 9 53:37 34
9. Gelnica 23 9 6 8 44:45 33
10. Levoča 23 8 3 12 37:72 27
11. Hranovnica 23 8 0 15 25:50 24
12. Teplička n/ H. 23 6 5 12 42:52 23
13. Margecany 23 5 6 12 31:54 21
14. Harichovce 23 5 4 14 22:43 19

Najbližší program

V. LIGA

SEVER

28. kolo, 1. 6. 2014 o 17.00 hod.: Ľubotice – Pušovce, Stará Ľubovňa – Hanušovce nad Topľou, Fintice – Zámutov, Dlhé Klčovo – Kračúnovce, Kendice – Radvaň n/L, Raslavice – Kežmarok, Štrba – Pakostov, Kľušov – Medzilaborce.

JUH

28. kolo, 1. 6. 2014 o 17.00 hod.: Veľký Horeš – Rožňava, Sokoľany – Kráľovský Chlmec, Strážske – Čaňa, Michaľany – Medzev, Poproč – Kalša, Veľký Folkmar – Sobrance, Šaca – Rudňany, Spišské Vlachy – Veľké Kapušany.

VI. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ

24. kolo, sobota 1. 6. 2014 o 17.00 hod.: Turňa n/B – M. Ida, Dobšiná A – Gem. Hôrka, Krs. Podhradie – Kokšov Bakša, Geča – Betliar, Koš. N. Ves – Budimír, Gem. Poloma – Ďurkov.

ZEMPLÍNSKA

24. kolo, sobota 1. 6. 2014 o 17.00 hod.: Cejkov – Čičarovce, Lastomír – Zalužice, Úpor – Borša, Nacina Ves – Krišovská Liesková, Sečovce – Parchovany, Vinné – Petrovce n/L, Palín – Žbince.

VIHORL.-DUKLIANSKA

24. kolo, sobota 1. 6. 2014 o 17.00 hod.: Jasenov – Belá n/C, Čierne n/T – Udavské, Seč. Polianka – Stakčín, Sačurov – Soľ, Vechec – Niž. Hrušov, Kamenica n/C – Breznica, Kochanovce – Bystré.

ŠARIŠSKÁ

24. kolo, sobota 1. 6. 2014 o 17.00 hod.: Dlhá Lúka – Gaboltov, Uzovce – Malcov, Gerlachov – Šar. Michaľany, Chmiňany – V. Šariš, Šar. Dravce – Záhradné, Nová Ľubovňa – Beloveža, Župčany – M. Šariš.

PODTATRANSKÁ

24. kolo, sobota 1. 6. 2014 o 17.00 hod.: Sp. Belá – Helcmanovce, Hrabušice – Harichovce, Hranovnica – Levoča A, Smižany – Nálepkovo, Kravany – Mária Huta, Teplička – Sp. Bystré, Poprad B – Margecany.

red.

Neprehliadnite tiež

Košičan hovorí o zbesilej ťažbe na Bankove. Mestské lesy to vidia inak

Košičan hovorí o zbesilej ťažbe na Bankove. Mestské lesy to vidia inak

Podvyživenému dieťaťu paralen nepomohol, zabil ho zlatý stafylokok

Chlapec po prevoze do nemocnice v Košiciach zomrel.

Rodáčka z Prešova zvíťazila v Las Vegas ako bikini fitneska

V Amerike očarila 19-ročná kráska i vďaka svojej vytrvalosti a disciplíne.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Olympiáda v Pekingu už nehrozí. Možno však pôjde do Tokia, smial sa Kuzmin

Nasťa prekonala predpovede, hovorí jej tréner a manžel Daniel Kuzmin.

ŠPORT

Haščák: V zápasoch, keď ide o všetko, hráme vždy najlepšie

Bol to špeciálny zápas, vravel Žiga Jeglič.

TECH

Päť hier na telefón, s ktorými si precvičíte mozgové závity

Dokážete navrhnúť najlepšiu križovatku a mechanické puzzle?

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  2. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  3. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  4. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  5. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  6. Slovanet spustil LTE internet aj v okolí Prešova
  7. Košickí športovci „pustili žilou“
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord
  10. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí
  1. Fascinuje ma nadšenie mladých ľudí, s akým hltajú nové trendy
  2. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  3. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  4. Chute a vône kórejskej kuchyne priamo v METRO
  5. Adient je tretí najlepší zamestnávateľ
  6. 8 krokov k príprave na zdravé tehotenstvo
  7. Študenti SPU skúmajú vplyv rýchlostnej cesty na život obyvateľov
  8. V Botanickej záhrade predstavia nežnú krásu orchideí
  9. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  10. Príbeh tradičného družstva - príbeh Daniela Hrudu
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 19 099
  2. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 424
  3. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 9 487
  4. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 8 344
  5. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 6 853
  6. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord 6 246
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 306
  8. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 4 499
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 3 119
  10. Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku 2 745

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop