V. liga
Skupina Sever
Ľubotice - St. Ľubovňa 5:0 (2:0), G: Kosť 4, Pavlovský.
Fintice - Pušovce - nehralo sa, stretnutie sa odohrá 21. 5. 2014.
Dlhé Klčovo - Hanušovce n/Topľou 2:2 (1:1), G: Homoľa, Samsely - Matta (11 m), Verčimák.
Kendice - Zámutov 2:1 (1:1), G: Čuha, Kokoška - Hricov.
Raslavice - Kračúnovce - nehralo sa pre nespôsobilý terén.
Štrba - Radvaň n/Laborcom 4:3 (2:2), G: Gallovič, Sabo, Michalík, Kšenzakovič - Kuzma, Kudláč, Gabák.
Kľušov - Kežmarok 6:0 (3:0), G: Stachura 3, Novák 3.
Medzilaborce - Pakostov 4:2 (2:0), G: Potoma, Gavula, Kuruc, Hrehovčík - Gombita, Durilla.
Tabuľka
1. Pušovce 25 20 2 3 98:23 62
2. Štrba 26 14 4 8 53:42 46
3. Ľubotice 26 14 3 9 52:41 45
4. Raslavice 25 14 3 8 39:30 45
5. Radvaň n/Lab. 26 14 2 10 51:43 44
6. Kračúnovce 25 13 3 9 54:30 42
7. Zámutov 26 12 5 9 45:34 41
8. St. Ľubovňa 26 12 3 11 44:40 39
9. Pakostov 26 12 2 12 49:44 38
10. Kendice 26 11 4 11 48:43 37
11. Fintice 25 11 3 11 47:39 36
12. Medzilaborce 26 11 1 14 48:57 34
13. Dlhé Klčovo 26 9 2 15 34:58 29
14. Hanušovce n/Top. 26 7 7 12 39:57 28
15. Kľušov 26 9 0 17 54:61 27
16. Kežmarok 26 1 0 25 15:128 3
tasr
Skupina Juh
V. Horeš - Sokoľany 8:0 (4:0), G: Illeš 3, Horňák 2, Kyjovsky, Bacskai, Sninský.
Strážske - Rožňava 0:1 (0:0), G: Figur.
Michaľany - Kr. Chlmec 3:1 (1:1), G: Maťaš 2, Dolgoš - Porvaz.
Poproč - Čaňa 2:2 (2:1), G: Král, Blahovský - Hriš, Labič.
V. Folkmar - Medzev 3:1 (3:0), G: P. Kočiš, Kaľavský, Sovič - Gajdoš.
Šaca - Kalša 0:1 (0:1), G: Lenárt.
Sp. Vlachy - Sobrance 3:0 (2:0), G: Legát 2, Kaľavský - podrobne o zápase
V. Kapušany - Rudňany 1:0 (0:0), G: Berta.
Tabuľka
1. Šaca 26 19 4 3 82:23 61
2. V. Horeš 26 13 11 2 62:20 50
3. V. Folkmar 26 14 7 5 56:31 49
4. Kalša 26 11 9 6 46:29 42
5. Sp. Vlachy 26 12 6 8 43:31 42
6. V. Kapušany 26 10 11 5 37:29 41
7. Medzev 26 11 6 9 56:39 39
8. Rožňava 26 11 6 9 39:28 39
9. Sobrance 26 12 2 12 75:43 38
10. Michaľany 26 10 8 8 49:34 38
11. Čaňa 26 10 2 14 33:51 32
12. Strážske 26 7 9 10 28:48 30
13. Kr. Chlmec 26 9 2 15 27:76 29
14. Rudňany 26 6 5 15 39:69 23
15. Poproč 26 4 3 19 24:76 15
16. Sokoľany 26 2 3 21 20:89 9
tasr
VI. liga
ŠARIŠSKÁ
Dlhá Lúka - Uzovce 1:2 (0:1), G: J. Jurčišin - Kaleja, Valenčin.
Gerlachov - Gaboltov 2:1 (1:0), G: Hanuščák 2 - Kočiš.
Chmiňany - Malcov 2:0 (0:0), G: Špak, Uličný, ČK: Hoger (domáci).
Šar. Dravce - Šar. Michaľany 0:2 (0:1), G: Sevčovič, Kočík.
N. Ľubovňa - V. Šariš 1:1 (1:0), G: Konkoľ - Rusnák.
Župčany - Záhradné - nehralo sa pre nespôsobilý terén.
M. Šariš - Beloveža 4:1 (0:0), G: Marcinko, Sisák, Kočiš, Chovan - Soušek.
Tabuľka
1. Šar. Michaľany 22 17 3 2 62:10 54
2. Záhradné 21 15 3 3 55:20 48
3. M. Šariš 22 11 5 6 44:28 38
4. Beloveža 22 12 1 9 39:29 37
5. Uzovce 22 10 4 8 37:33 34
6. Gerlachov 22 9 6 7 24:21 33
7. Malcov 22 10 2 10 34:31 32
8. Gaboltov 22 9 5 8 35:36 32
9. Chmiňany 22 9 5 8 34:45 32
10. Dlhá Lúka 22 9 4 9 35:35 31
11. Šar. Dravce 22 7 2 13 28:40 23
12. V. Šariš 22 4 7 11 21:28 19
13. Župčany 21 3 5 13 25:53 14
14. N. Ľubovňa 22 1 2 19 10:74 5
tasr
VIHORLATSKO-DUKELSKÁ
Jasenov - Čierne n/Topľou 1:0 (0:0), G: Čerhyt.
Seč. Polianka - Belá n/Cirochou 1:1 (0:0), G: Sabol - Hišem.
Sačurov - Udavské 4:2 (1:1), G: D. Tokár 3 (1 z 11 m), P. Tokár - Ondica (11 m), Voroňák, ČK: Vološin (hostia).
Vechec - Stakčín 1:2 (1:1), G: Hajdúch - Matiko, Veselovskyj, ČK: P. Gromina (domáci).
Kamenica n/Cirochou - Soľ 4:0 (3:0), G: Mihalič 2, Skarba, Čabák.
Kochanovce - N. Hrušov 5:0 (2:0), G: Pado 2, Sima, Ľ. Šimai, Murinčák.
Bystré - Breznica 3:0 (1:0), G: Daňo (11 m), Pavlovič, Kušnír, ČK: Gonos (hostia)
Tabuľka
1. Kochanovce 22 11 7 4 49:22 40
2. Udavské 22 12 2 8 39:35 38
3. Breznica 22 11 2 9 44:37 35
4. Čierne n/Top. 22 10 5 7 26:22 35
5. Stakčín 22 9 6 7 30:26 33
6. Sačurov 22 10 3 9 35:38 33
7. Bystré 22 10 1 11 28:28 31
8. Soľ 22 9 4 9 28:34 31
9. Jasenov 22 7 9 6 15:19 30
10. Kamenica n/Cir. 22 8 5 9 25:23 29
11. Seč. Polianka 22 7 6 9 27:32 27
12. N. Hrušov 22 7 6 9 32:38 27
13. Belá n/Cir. 22 6 7 9 32:35 25
14. Vechec 22 3 5 14 20:41 14
tasr
KOŠICKO-GEMERSKÁ
Turňa n/Bodvou 5:2 (1:2), G: J. Bálint 2, L. Bálint, Kónya, Kočiš - Čišovský 2, ČK: Korečko (hostia).
Dobšiná - M. Ida 4:2 (1:2), G: Barnák (11 m), Gotthardt, Fabián, Baguero - Surgent 2.
Krh. Podhradie - voľno.
Geča - Gem. Hôrka 4:5 (2:0), G: V. Hutter (11 m), Figura, Milkovič, Varchola - Bodnár 4, Lippai.
Koš. N. Ves - Kokšov-Bakša 4:2 (2:2), G: Lumtzer, Papaj, Šurín, Svat (vlastný) - Matúš Paterčák 2.
Gem. Poloma - Betliar 3:0 (1:0), G: Miloš Gallo Barnák 2 (1 z 11m), Milko.
Ďurkov - Budimír 6:0 (2:0), G: Oczeák, Majny, Timura, Sarvaš, Obšitoš, Bašista.
Tabuľka
1. Turňa n/B 21 12 4 5 46:30 40
2. Geča 20 10 4 6 54:32 34
3. Krh. Podhradie 20 10 4 6 30:21 34
4. Gem. Poloma 20 10 4 6 30:25 34
5. M. Ida 21 10 3 8 34:28 33
6. Ďurkov 20 8 7 5 47:27 31
7. Ťahanovce 21 9 2 10 58:47 29
8. Kokšov-Bakša 20 8 5 7 39:30 29
9. Koš. N. Ves 20 8 5 7 34:31 29
10. Gem. Hôrka 20 7 6 7 30:31 27
11. Betliar 20 7 5 8 34:36 26
12. Dobšiná 21 4 4 13 31:57 16
13. Budimír 20 2 1 17 17:89 7
tasr
ZEMPLÍNSKA
Cejkov - Lastomír 3:0 (0:0), G: Blanár, Ivančo, Keresty.
Úpor - Čičarovce 2:1 (2:0), G: Tomáš Ceperko, Martin Tokár - G. Molnár (11 m).
Nacina Ves - Zalužice 1:0 (0:0), G: Daňko.
Sečovce - Borša 0:12 (0:4), G: Š. Kováč 3, Adrian Nagy 3, Atilla Nagy 2 (1 z 11 m), M. Nagy, Čižmadia, Elek, Leško.
Vinné - Krišovská Liesková 1:2 (1:0), G: Kudroč - Kulcsár 2, ČK: Kolesár, Hlivák, Kudroč (domáci).
Palín - Parchovany 5:1 (3:0), G: Mesaroš 3, Ondočik, Frantál - Hajduk.
Žbince - Petrovce n/Lab. 1:4 (1:0), G: Jurčo - Lipka, Kondžura, Mráz, Lakatoš, ČK: Šafo (hostia).
Tabuľka
1. Petrovce n/Lab. 22 16 3 3 64:21 51
2. Čičarovce 22 15 1 6 60:24 46
3. Lastomír 22 14 2 6 44:29 44
4. Borša 22 14 1 7 50:30 43
5. Cejkov 22 13 2 7 43:28 41
6. Vinné 22 10 4 8 45:37 34
7. Úpor 22 10 2 10 48:32 32
8. Parchovany 22 9 4 9 30:36 31
9. Zalužice 22 7 5 10 42:54 26
10. Nacina Ves 22 7 4 11 22:33 25
11. Palín 22 6 5 11 28:35 23
12. Krišovská Liesková 22 7 1 14 33:50 22
13. Žbince 22 5 2 15 28:52 17
14. Sečovce 22 2 2 18 12:88 8
tasr
PODTATRANSKÁ
Sp. Belá - Hrabušice 1:1 (0:1), G: P. Marhefka - Hanzély.
Hranovnica - Helcmanovce - nehralo sa, stretnutie sa odohrá 21. 5. 2014.
Smižany - Harichovce 0:1 (0:1), G: Hudáček, ČK: Leštiansky (hostia).
Kravany - Levoča 9:2 (4:0), G: Husár 2, Cihoň, Diabelko, Pitoňák, Vernarec, Mezovský, Kravec, Kobolka - Vojtuš 2.
Teplička n/Hor. - Nálepkovo 2:2 (1:0), G: Boroš, Baniak (vlastný) - Vartovník.
Poprad B - Mária Huta 1:1 (1:0), G: Korenko - Škarbek - podrobne o zápase
Margecany - Sp. Bystré - nehralo sa pre nespôsobilý terén.
Tabuľka
1. Kravany 22 15 2 5 71:31 47
2. Smižany 22 13 3 6 56:30 42
3. Poprad B 22 12 5 5 50:31 41
4. Nálepkovo 22 10 6 6 37:24 36
5. Hrabušice 22 10 5 7 38:35 35
6. Sp. Belá 22 10 4 8 53:35 34
7. Helcmanovce 21 10 2 9 30:33 32
8. Mária Huta 22 8 6 8 41:44 30
9. Sp. Bystré 21 8 5 8 29:26 29
10. Levoča 22 7 3 12 35:71 24
11. Teplička n/Hor. 22 6 5 11 41:49 23
12. Hranovnica 21 7 0 14 22:48 21
13. Margecany 21 4 6 11 29:52 18
14. Harichovce 22 4 4 14 20:43 16
tasr
Najbližší program V. a VI. ligy
V. LIGA
SEVER – 27. kolo, 25. 5. 2014 o 17.00 hod.: Medzilaborce – Ľubotice, Pakostov – Kľušov, Kežmarok – Štrba, Radvaň n/L – Raslavice, Kračúnovce – Kendice, Zámutov – Dl. Klčovo, Hanušovce n/T – Fintice, Pušovce – St. Ľubovňa.
JUH – 27. kolo, 24. 5. 2014 o 17.00 hod.: Sobrance – Šaca, Rožňava – Sokoľany; 25. 5. 2014 o 17.00 hod.: V. Kapušany – V. Horeš, Rudňany – Sp. Vlachy, Kalša – V. Folkmar, Medzev – Poproč, Čaňa – Michaľany, Kr. Chlmec – Strážske.
VI. LIGA
KOŠICKO-GEMERSKÁ
23. kolo, 24. 5. o 17.00 hod.: Gem. Hôrka – Krs. Podhradie; 25. 5. o 17.00 hod.: Ďurkov – Turňa n/B, Budimír – Gem. Poloma, Betliar – Koš. N. Ves, K. Bakša – Geča, M. Ida – Ťahanovce.
ZEMPLÍNSKA
23. kolo, 25. 5. o 17.00 hod.: Žbince – Cejkov, Petrovce n/L – Palín, Parchovany – Vinné, Kriš. Liesková – Sečovce, Borša – Nacina Ves, Zalužice – Úpor, Čičarovce – Lastomír.
VIHORL.-DUKELSKÁ
23. kolo, 25. 5. o 10.30 hod.: Udavské – Seč. Polianka, o 17.00 hod.: Bystré – Jasenov, Breznica – Kochanovce, Niž. Hrušov – Kamenica n/C, Soľ – Vechec, Stakčín – Sačurov, Belá n/C – Čierne n/T.
ŠARIŠSKÁ
23. kolo, 25. 5. o 17.00 hod.: M. Šariš – Dlhá Lúka, Beloveža – Župčany, Záhradné – N. Ľubovňa, V. Šariš – Šar. Dravce, Šar. Michaľany – Chmiňany, Malcov – Gerlachov, Gaboltov – Uzovce.
PODTATRANSKÁ
23. kolo, 24. 5. o 17.00 hod.: Mária Huta – Teplička; 25. 5. o 17.00 hod.: Margecany – Sp. Belá, Sp. Bystré – Poprad B, Nálepkovo – Kravany, Levoča A – Smižany, Harichovce – Hranovnica, Helcmanovce – Hrabušice.
tasr