Korzár logo Korzár
Štvrtok, 14. november, 2019 | Meniny má Irma
Nájdete nás na webe

V. a VI. liga: Zalužice naložili Sečovciam tucet

Hrali sa zápasy V. a VI. ligy.

Hrali sa zápasy V. a VI. ligy

V. LIGA

Skupina SEVER

Pakostov - Ľubotice 4:0 (2:0), G: Fedorko 3, Rudý;

Kežmarok - Medzilaborce 2:5 (0:3), G: Toporcer, Pitoňák - Potoma 2, Gavula, Lučko, Cigánik;

Radvaň n/L. - Kľušov 5:4 (2:2), G: Paraska 2, Gabák (11m), Kuzma, Kudláč - Stachura 3, Hricov;

Kračúnovce - Štrba 0:0;

Zámutov - Raslavice 2:1 (0:1), G: Havrilčák, Hricov - Kubánka;

Hanušovce n/T. - Kendice 3:5 (1:2), G: Verčimák 2, Matta (11m) - Ďaďovský 3, Beliš, Gondžúr (vlastný);

Pušovce - Dlhé Klčovo 2:0 (1:0), G: Novák, Keresteš;

St. Ľubovňa - Fintice 1:2 (1:1), G: Štefánik - Lacko, Bujnovský.

1. Pušovce 25 20 2 3 98:23 62

2. Raslavice 25 14 3 8 39:30 45

3. Radvaň n/ L. 25 14 2 9 48:39 44

4. Štrba 25 13 4 8 49:39 43

5. Kračúnovce 25 13 3 9 54:30 42

6. Ľubotice 25 13 3 9 47:41 42

7. Zámutov 25 12 5 8 44:32 41

8. Stará Ľubovňa 25 12 3 10 44:35 39

9. Pakostov 25 12 2 11 47:40 38

10. Fintice 25 11 3 11 47:39 36

11. Kendice 25 10 4 11 46:42 34

12. Medzilaborce 25 10 1 14 44:55 31

13. Dlhé Klčovo 25 9 1 15 32:56 28

14. Hanušovce n/T. 25 7 6 12 37:55 27

15. Kľušov 25 8 0 17 48:61 24

16. Kežmarok 25 1 0 24 15:122 3

Skupina JUH

Rudňany - V. Horeš 0:0;

Sobrance - V. Kapušany 1:1 (1:1), G: Škirda - Berta;

Kalša - Sp. Vlachy 2:1 (1:0), G: Krakovský, Gašpar - Legát (11m);

Medzev - Šaca 0:1 (0:0), G: Mida;

Čaňa - V. Folkmar 0:2 (0:2), G: Belej, Kočiš;

Kr. Chlmec - Poproč 3:1 (2:1), G: Dako 2 (1 z 11m), Porvaz - Varga;

Rožňava - Michaľany 1:1 (1:1), G: Polák - Janči - podrobne o zápase čítajte tu

Sokoľany - Strážske 1:1 (1:1), G: Kerekeš - Pavúk.

1. Šaca 25 19 4 2 82:22 61

2. V. Horeš 25 12 11 2 54:20 47

3. V. Folkmar 25 13 7 5 53:30 46

4. Medzev 25 11 6 8 55:36 39

5. Kalša 25 10 9 6 45:29 39

6. Sp. Vlachy 25 11 6 8 40:31 39

7. Sobrance 25 12 2 11 75:40 38

8. V. Kapušany 25 9 11 5 36:29 38

9. Rožňava 25 10 6 9 38:28 36

10. Michaľany 25 9 8 8 46:33 35

11. Čaňa 25 10 1 14 31:49 31

12. Strážske 25 7 9 9 28:47 30

13. Kr. Chlmec 25 9 2 14 26:73 29

14. Rudňany 25 6 5 14 39:68 23

15. Poproč 25 4 2 19 22:74 14

16. Sokoľany 25 2 3 20 20:81 9

VI. LIGA

ŠARIŠSKÁ liga

Beloveža - Dl. Lúka 3:0 (0:0), G: Buchala, Peregrín, Rančík;

Záhradné - M. Šariš 5:1 (2:1), G: Fedor (11m), Grešák, Jačišin, Štofko, Gomulec - Husár, ČK: Grajcár (M. Šariš);

V. Šariš - Župčany 2:1 (1:0), G: Scepaník, Sivák - Ondrija, ČK: Molnár - Remper;

N. Ľubovňa - Šar. Michaľany 0:7 (0:4), G: Baka 2, Prusák 2, Haničák, Dubecký, Ševčovič;

Malcov - Šar. Dravce 3:1 (3:0), G: Fečko 3 - Haborák, ČK: Jura (Malcov);

Gaboltov - Chmiňany 0:0;

Uzovce - Gerlachov 0:1 (0:0), G: Sarasec, ČK: Ferko (Uzovce).

1. Šar. Michaľany 21 16 3 2 60:10 51

2. Záhradné 21 15 3 3 55:20 48

3. Beloveža 21 12 1 8 38:25 37

4. Malý Šariš 21 10 5 6 40:27 35

5. Malcov 21 10 2 9 34:29 32

6. Gaboltov 21 9 5 7 34:34 32

7. Uzovce 21 9 4 8 35:32 31

8. Dlhá Lúka 21 9 4 8 34:33 31

9. Gerlachov 21 8 6 7 22:20 30

10. Chmiňany 21 8 5 8 32:45 29

11. Šar. Dravce 21 7 2 12 28:38 23

12. V. Šariš 21 4 6 11 20:27 18

13. Župčany 21 3 5 13 25:53 14

14. N. Ľubovňa 21 1 1 19 9:73 4

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ liga

Breznica - Jasenov 3:0 (2:0), G: Zakovič 2, Flešár;

N. Hrušov - Bystré 2:1 (1:0), G: Palko, Kurec - Pavlovič;

Soľ - Kochanovce 2:2 (1:1), G: Ihnát (11m), Čarný - Sima, Šimai;

Stakčín - Kamenica n/C. 1:0 (0:0), G: Veselovský (11m), ČK: J. Sedzmak (Kamenica);

Udavské - Vechec 3:2 (3:1), G: Kuzma 2, Voroňák - Mati 2;

Belá n/C. - Sačurov 4:0 (2:0), G: Lojan 2, Čižmár, Hišem;

Čierne n/T. - Seč. Polianka 3:0 (0:0), G: Cigán 2, Polaček.

1. Udavské 21 12 2 7 37:31 38

2. Kochanovce 21 10 7 4 44:22 37

3. Breznica 21 11 2 8 44:34 35

4. Čierne n/T. 21 10 5 6 26:21 35

5. Soľ 21 9 4 8 28:30 31

6. Stakčín 21 8 6 7 28:25 30

7. Sačurov 21 9 3 9 31:36 30

8. Bystré 21 9 1 11 25:28 28

9. N. Hrušov 21 7 6 8 32:33 27

10. Jasenov 21 6 9 6 14:19 27

11. Kamenica n/C. 21 7 5 9 21:23 26

12. Seč. Polianka 21 7 5 9 26:31 26

13. Belá n/C. 21 6 6 9 31:34 24

14. Vechec 21 3 5 13 19:39 14

KOŠICKO-GEMERSKÁ liga

Budimír - Turňa n/B. 0:4 (0:1), G: Túróczi, Konya, Vislay, Ďurko;

Betliar - Ďurkov 0:0;

Kokšov-Bakša - Gem. Poloma 6:0 (6:0), G: Stoľár 4, Korínek, Dojčák;

Gem. Hôrka - Koš. N. Ves 1:1 (1:1), G: Lippai - Papaj;

Geča - voľno;

M. Ida - Kr. Podhradie 1:1 (1:0), G: Seman- Zdechovan;

Ťahanovce - Dobšiná 4:5 (2:2), G: Koľvek 3 (1 z 11m), Vágner - Fabián 2, Gotthardt 2, Husár.

1. Turňa n/B. 20 11 4 5 41:28 37

2. Geča 19 10 4 5 49:26 34

3. Krás. Podhradie 20 10 4 6 30:21 34

4. Malá Ida 20 10 3 7 31:23 33

5. Gem. Poloma 19 9 4 6 27:25 31

6. Ťahanovce 20 9 2 9 56:42 29

7. Kok.-Bakša 19 8 5 6 37:26 29

8. Ďurkov 19 7 7 5 41:27 28

9. Betliar 19 7 5 7 34:33 26

10. Koš. N. Ves 19 7 5 7 30:29 26

11. Gem. Hôrka 19 6 6 7 25:27 24

12. Dobšiná 20 3 4 13 27:55 13

13. Budimír 19 2 1 16 17:83 7

ZEMPLÍNSKA liga

Petrovce n/L. - Cejkov 3:0 (1:0), G: Lakatoš 2, Pavlov;

Parchovany - Žbince 3:1 (2:0), G: Kovalčin, Arendáš, Varanai - Ščerbák;

Kriš. Liesková - Palín 1:2 (1:2), G: Kulcsár - Egry (11m), Mesaroš;

Borša - Vinné 4:3 (1:2), G: Ruščančin 2, Nagy, Elek - Firda, Kudroč, Lukáč;

Zalužice - Sečovce 12:0 (6:0), G: Apiar 5, Krišo 4, Timočko 2, Janičina;

Čičarovce - Nac. Ves 2:0 (1:0), G: Molnár, Tárczy;

Lastomír - Úpor 3:0 (1:0), G: Verbič 2, Minčák.

1. Petrovce n/L. 21 15 3 3 60:20 48

2. Čičarovce 21 15 1 5 59:22 46

3. Lastomír 21 14 2 5 44:26 44

4. Borša 21 13 1 7 38:30 40

5. Cejkov 21 12 2 7 40:28 38

6. Vinné 21 10 4 7 44:35 34

7. Parchovany 21 9 4 8 29:31 31

8. Úpor 21 9 2 10 46:31 29

9. Zalužice 21 7 5 9 42:53 26

10. Nac. Ves 21 6 4 11 21:33 22

11. Palín 21 5 5 11 23:34 20

12. Kriš. Liesková 21 6 1 14 31:49 19

13. Žbince 21 5 2 14 27:48 17

14. Sečovce 21 2 2 17 12:76 8

PODTATRANSKÁ liga

Sp. Bystré - Sp. Belá 0:0 - podrobne o zápase čítajte tu

Gelnica - Margecany 1:0 (0:0), G: Staššík;

Nálepkovo - Poprad B 3:0 (2:0), G: Víboch (11m), Baniak, Tvaružek (vlastný);

Levoča - Teplička n/H. 2:0 (0:0), G: Kašper 2;

Harichovce - Kravany 2:1 (1:1), G: El Hadji Amet Diop, P. Pukluš - Kobolka;

Helcmanovce - Smižany 2:1 (2:1), G: Adamišin 2 (1 z 11m) - Balúch;

Hrabušice - Hranovnica 3:0 (1:0), G: Jakubec (11m), Oravec, Hodák, ČK: Popadič, Kacvinský - Kubesa.

1. Kravany 21 14 2 5 62:29 44

2. Smižany 21 13 3 5 56:29 42

3. Poprad B 21 12 4 5 49:30 40

4. Nálepkovo 21 10 5 6 35:22 35

5. Hrabušice 21 10 4 7 37:34 34

6. Sp. Belá 21 10 3 8 52:34 33

7. Helcmanovce 21 10 2 9 30:33 32

8. Sp. Bystré 21 8 5 8 29:26 29

9. Gelnica 21 8 5 8 40:43 29

10. Levoča 21 7 3 11 33:62 24

11. Teplička n/H. 21 6 4 11 39:47 22

12. Hranovnica 21 7 0 14 22:48 21

13. Margecany 21 4 6 11 29:52 18

14. Harichovce 21 3 4 14 19:43 13

Program nasledujúceho kola

V. LIGA - SEVER

Program 26. kola: nedeľa, 18. 5. 2014 o 17.00 hod.: Ľubotice - St. Ľubovňa, Fintice - Pušovce, Dl. Klčovo - Hanušovce n/T, Kendice - Zámutov, Raslavice - Kračúnovce, Štrba - Radvaň n/L, Kľušov - Kežmarok, Medzilaborce - Pakostov.

V. LIGA - JUH

Program 26. kola: nedeľa, 18. 5. 2014 o 17.00 hod.: V. Horeš - Sokoľany, Strážske - Rožňava, Michaľany - Kr. Chlmec, Poproč - Čaňa, V. Folkmar - Medzev, Šaca - Kalša, Sp. Vlachy - Sobrance, V. Kapušany - Rudňany.

VI. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ

22. kolo, sobota 17. 5. o 17.00 hod.: Turňa n/B - Ťahanovce; nedeľa 18. 5. o 10.45 hod.: Geča - Gem. Hôrka, o 17.00 hod.: Dobšiná A - M. Ida, Koš. N. Ves - Kokšov Bakša, Gem. Poloma - Betliar, Ďurkov - Budimír.

ZEMPLÍNSKA

22. kolo, nedeľa 18. 5. o 17.00 hod.: Cejkov - Lastomír, Úpor - Čičarovce, Nacina Ves - Zalužice, Sečovce - Borša, Vinné - Krišovská Liesková, Palín - Parchovany, Žbince - Petrovce n/L.

VIHORL.-DUKLIANSKA

22. kolo, nedeľa 18. 5. o 10.30 hod.: Kochanovce - Nižný Hrušov, o 17.00 hod.: Jasenov - Čierne nad Topľou, Seč. Polianka - Belá n/C, Sačurov - Udavské, Vechec - Stakčín, Kamenica n/C - Soľ, Bystré - Breznica.

ŠARIŠSKÁ

22. kolo, nedeľa 18. 5. o 17.00 hod.: Dlhá Lúka - Uzovce, Gerlachov - Gaboltov, Chmiňany - Malcov, Šar. Dravce - Šar. Michaľany, Nová Ľubovňa - V. Šariš, Župčany - Záhradné, M. Šariš - Beloveža.

PODTATRANSKÁ

22. kolo, nedeľa 18. 5. o 10.30 hod.: Poprad B - Mária Huta, o 17.00 hod.: Sp. Belá - Hrabušice, Hranovnica - Helcmanovce, Smižany - Harichovce, Kravany - Levoča A, Teplička - Nálepkovo, Margecany - Sp. Bystré.

red.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať
  2. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  3. Obyčajné dáta sa dokážu premeniť na neobyčajné veci
  4. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  5. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme
  6. Raj prírodného snehu Aflenzer Bürgeralm v regióne HOCHsteiermark
  7. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku?
  8. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček
  9. Darčeky sa dajú tento rok kúpiť výhodnejšie
  10. Nestarnú, ale dozrievajú
  1. Laserovou terapiou proti chorobám z povolania
  2. Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť
  3. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  4. Zo staršieho domu moderné sídlo pre mladú rodinku
  5. Raj prírodného snehu Aflenzer Bürgeralm v regióne HOCHsteiermark
  6. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  7. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček
  8. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku?
  9. Prezentácia zahraničných partnerských univerzít na EUBA
  10. Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia
  1. TOP pätnásť miest v Spojených arabských emirátoch 11 232
  2. Príbehy z raketovej základne, ktoré ste nikdy nemali počuť 7 529
  3. 5 najúčinnejších tipov, ako sa zbaviť bolesti hlavy 7 421
  4. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať 7 293
  5. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku? 6 537
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 5 945
  7. Vykurujete plynom? Využite špeciálnu ponuku od ZSE 5 864
  8. Pre prácu v banke sú nevyhnutné tri schopnosti. Máte ich? 5 441
  9. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme 5 182
  10. VIVO! prišlo do Bratislavy 4 854

Neprehliadnite tiež

Na Luniku IX začali odstraňovať čiernu skládku

Nakopilo sa tam vyše 740 ton odpadu. Práce potrvajú do 13. decembra.

Takto to na Luniku IX vyzeralo vo štvrtok pred začiatkom likvidácie ďalšej nelegálnej skládky odpadu, ktorú vyprodukovali neprispôsobiví obyvatelia sídliska.
Sídlo DPMK.
Anton Mačuga zomrel po krutých vypočúvaniach, kňaz Alojz Žemla bol vo väzení za pokus o útek.

V Košiciach vyrúbali vzácne storočné pagaštany

Obyvatelia a aktivisti boj o ich zachovanie po rokoch prehrali.

Dva pagaštany mali majestátnu výšku i obvod kmeňov.

Hlavné správy zo Sme.sk

Nežná revolúcia

Disident Haraszti: Ak chceli ľudia v komunizme hovoriť, museli držať jazyk za zubami

Poľská Solidarita nám ozrejmila, že režim bol virtuálne mŕtvy.

Miklós Haraszti.
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Havária ako výjazdové zasadnutie vlády

Pred voľbami minister neodolá a príde sa pozrieť na nehodu.

Peter Tkačenko

Kotleba a Harabin pôjdu do volieb samostatne

Harabinova strana chce osloviť aj Smer, SNS či Sme rodina.

Štefan Harabin (vpravo) a Marian Kotleba na spoločnej tlačovej konferencii.
Nežná revolúcia

Edward Nowak: Všetko, čo sa nám podarilo dosiahnuť, je zničené. PiS ruinuje túto zem

PiS by si dnes za okrúhly stôl s nami nesadli.

Edward Nowak.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop