Korzár logo Korzár
Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto

V. a VI. liga: V Pakostove sa urodilo desať gólov

Hrali sa ďalšie zápasy V. a VI. futbalovej ligy.

V. liga

SEVER

Ľubotice – Fintice 2:1 (2:1), G: Pavlovský, Gmitro (vl.) – Kukuč

Dl. Klčovo – St. Ľubovňa 3:1 (1:0), Lazúr, Jenčko, Homoľa – Selep

Kendice – Pušovce 1:0 (0:0), Ďaďovský

Raslavice - Hanušovce n/T 2:0 (1:0), Kubánka (11m), Jusko

Zámutov – Štrba 2:1 (1:1), Hricov, Kohút – Ďurán

Kľušov – Kračúnovce 0:3 (0:1), Medvec, Dovičák, Kaňuch

Medzilaborce - Radvaň n/L 3:2 (0:2), Gavuľa, Hrehovčík, Chalupka - Karafa, Kuzma

Pakostov – Kežmarok 8:2 (3:1), Tomčák (11m), Dubas 2, Palenčík 2, Andraško, Rudy, Ragan - Toporcer, Šugárek.

Tabuľka

1. Pušovce 24 19 2 3 96:23 59
2. Raslavice 24 14 3 7 38:28 45
3. Štrba 24 13 3 8 49:39 42
4. Ľubotice 24 13 3 8 47:37 42
5. Kračúnovce 24 13 2 9 54:30 41
6. Radvaň n/L 24 13 2 9 43:35 41
7. St. Ľubovňa 24 12 3 9 43:33 39
8. Zámutov 24 11 5 8 42:31 38
9. Pakostov 24 11 2 11 43:40 35
10. Fintice 24 10 3 11 45:38 33
11. Kendice 24 9 4 11 41:39 31
12. Medzilaborce 24 9 1 14 39:53 28
13. Dlhé Klčovo 24 9 1 14 32:54 28
14. Hanušovce n/T 24 7 6 11 34:50 27
15. Kľušov 24 8 0 16 44:56 24
16. Kežmarok 24 1 0 23 13:117 3

tasr

JUH

V. Horeš – Strážske 3:1 (2:1), G: Horňák, Novák, Liška (vl.) – Šoltész

Michaľany – Sokoľany 7:0 (5:0), Janči 4, Maťaš, Mihok, Džupina

Poproč – Rožňava 2:0 (0:0), Jaklovský, Lindvai

V. Folkmar – Kr. Chlmec 7:0 (4:0), Belej 3, Sovič 2, Lapšanský, Serbin

Šaca – Čaňa 0:1 (0:0), Lučkai

Sp. Vlachy – Medzev 1:1 (0:1), Jánoš – Lukáč

V. Kapušany - Kalša 1:2 (1:1), Adam - Krakovský 2

Rudňany – Sobrance 4:2 (2:2), Jozefčák (11m), Červeňak, Regec, Stanislav - Kundrýk, Hutaj.

Tabuľka

1. Šaca 24 18 4 2 81:22 58
2. V. Horeš 24 12 10 2 54:20 46
3. V. Folkmar 24 12 7 5 51:30 43
4. Medzev 24 11 6 7 55:35 39
5. Sp. Vlachy 24 11 6 7 39:29 39
6. Sobrance 24 12 1 11 74:39 37
7. V. Kapušany 24 9 10 5 35:28 37
8. Kalša 24 9 9 6 43:28 36
9. Rožňava 24 10 5 9 37:27 35
10. Michaľany 24 9 7 8 45:32 34
11. Čaňa 24 10 1 13 31:47 31
12. Strážske 24 7 8 9 27:46 29
13. Kr. Chlmec 24 8 2 14 23:72 26
14. Rudňany 24 6 4 14 39:68 22
15. Poproč 24 4 2 18 21:71 14
16. Sokoľany 24 2 2 20 19:80 8

tasr

VI. liga

ŠARIŠSKÁ

D. Lúka - Gerlachov 2:2 (1:1), G: Bučko 2 - Jurko, Haničák.

Chmiňany - Uzovce 2:0 (1:0), G: R. Bendík, Uličný, ČK: Lesník - Stach.

Šar. Dravce - Gaboltov 1:2 (1:1), G: Štefčák - Pav. Javorský 2.

N. Ľubovňa - Malcov 2:1 (2:0), G: Sivuľka, Chabada - Priščák.

Župčany - Šar. MIchaľany 0:4 (0:2), G: Adam 3 (1 z 11 m), Ondrija (vlastný).

M. Šariš - V. Šariš 0:1 (0:1), G: Rusnák.

Beloveža - Záhradné 2:1 (1:1), G: Buchala, Soušek - Grešák.

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 20 15 3 2 53:10 48
2. Záhradné 20 14 3 3 50:19 45
3. M. Šariš 20 10 5 5 39:22 35
4. Beloveža 20 11 1 8 35:25 34
5. Uzovce 20 9 4 7 35:31 31
6. Dlhá Lúka 20 9 4 7 34:30 31
7. Gaboltov 20 9 4 7 34:34 31
8. Malcov 20 9 2 9 31:28 29
9. Chmiňany 20 8 4 8 32:45 28
10. Gerlachov 20 7 6 7 21:20 27
11. Šar Dravce 20 7 2 11 27:35 23
12. V. Šariš 20 3 6 11 18:26 15
13. Župčany 20 3 5 12 24:51 14
14. N. Ľubovňa 20 1 1 18 9:66 4

tasr

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA

Jasenov - Seč. Polianka 0:0.

Sačurov - Čierne n/Top. 1:0 (1:0), G: Kundráš.

Vechec - Belá n/Cir. 0:4 (0:3), G: Karľa 2, Čižmár, Š. Haburaj.

Kamenica n/Cir. - Udavské 1:0 (1:0), G: Kirvej, ČK: Čopák (hostia).

Kochanovce - Stakčín 2:2 (1:2), G: P. Šimai, Murinčák - Hanc (11 m), Veselovský.

Bystré - Soľ 0:1 (0:1), G: Tokár.

Breznica - N. Hrušov 2:4 (1:3), G: Melník, Zakovič - Mich. Palko 4.

Tabuľka

1. Kochanovce 20 10 6 4 42:20 36
2. Udavské 20 11 2 7 34:29 35
3. Breznica 20 10 2 8 41:34 32
4. Čierne n/Top. 20 9 5 6 23:21 32
5. Sačurov 20 9 3 8 31:32 30
6. Soľ 20 9 3 8 26:28 30
7. Bystré 20 9 1 10 24:26 28
8. Stakčín 20 7 6 7 27:25 27
9. Jasenov 20 6 9 5 14:16 27
10. Kamenica n/Cir. 20 7 5 8 21:22 26
11. Seč. Polianka 20 7 5 8 26:28 26
12. N. Hrušov 20 6 6 8 30:32 24
13. Belá n/Cir. 20 5 6 9 27:34 21
14. Vechec 20 3 5 12 17:36 14

tasr

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Turňa n/Bodvou - Dobšiná 3:1 (2:0), G: Puškáš 2, Konya - Gotthardt.

Krh. Podhradie - Ťahanovce 2:1 (0:1), G: Piater, Oravec - T. Koľvek.

Geča - M. Ida 1:0 (1:0), G: Figura.

Koš. N. Ves - voľno.

Gem. Poloma - Gem. Hôrka 0:0.

Ďurkov - Kokšov-Bakša 1:1 (0:0), G: Timura - Martin Stoľár.

Budimír - Betliar 1:3 (1:3), G: Macháček - Varga, Demeter, Lorincz.

Tabuľka

1. Geča 19 10 4 5 49:26 34
2. Turňa n/B 19 10 4 5 37:28 34
3. Krh. Podhradie 19 10 3 6 29:20 33
4. M. Ida 19 10 2 7 30:22 32
5. Gem. Poloma 18 9 4 5 27:19 31
6. Ťahanovce 19 9 2 8 52:37 29
7. Ďurkov 18 7 6 5 41:27 27
8. Kokšov-Bakša 18 7 5 6 31:26 26
9. Betliar 18 7 4 7 34:33 25
10. Koš. N. Ves 18 7 4 7 29:28 25
11. Gem. Hôrka 18 6 5 7 24:26 23
12. Dobšiná 19 2 4 13 22:51 10
13. Budimír 18 2 1 15 17:79 7

tasr

ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Úpor 1:2 (0:1), G: Sloviak - Tokár, Balog.

Nacina Ves - Lastomír 3:1 (3:1), G: Vasiľko, Šipoš, Haluška - Porvaz.

Sečovce - Čičarovce 0:8 (0:5), G: G. Molnár 3 (1 z 11 m), Dobos 2, Szarvas 2, T. Nagy.

Vinné - Zalužice 2:2 (2:1), G: Kudroč, Hlivák - Timočko, Krišo.

Palín - Borša 2:4 (0:2), G: Mesároš 2 - Michal Nagy 2, Adrian Nagy, Ruščančin.

Žbince - Krišovská Liesková 2:1 (2:1), G: Ščerbák, Maďar - Drančák.

Petrovce n/Lab. - Parchovany 2:0 (1:0), G: Mráz, Pado.

Tabuľka

1. Petrovce n/Lab. 20 14 3 3 57:20 45
2. Čičarovce 20 14 1 5 57:22 43
3. Lastomír 20 13 2 5 41:26 41
4. Cejkov 20 12 2 6 40:25 38
5. Borša 20 12 1 7 34:27 37
6. Vinné 20 10 4 6 41:31 34
7. Úpor 20 9 2 9 46:28 29
8. Parchovany 20 8 4 8 26:30 28
9. Zalužice 20 6 5 9 30:53 23
10. Nacina Ves 20 6 4 10 21:31 22
11. Krišovská Liesková 20 6 1 13 30:47 19
12. Palín 20 4 5 11 21:33 17
13. Žbince 20 5 2 13 26:45 17
14. Sečovce 20 2 2 16 12:64 8

tasr

PODTATRANSKÁ

Sp. Belá - Hranovnica 3:0 (1:0), G: Andráš, Dunka, Gancarčík, ČK: Maly (hostia).

Smižany - Hrabušice 3:1 (1:0), G: Kľučár 2, Klubert - Hudák.

Kravany - Helcmanovce 1:0 (1:0), G: Markulík (11 m).

Teplička n/Hor. - Harichovce 0:1 (0:1), G: Rerko.

Poprad B - Levoča 5:1 (4:1), G: Vitkaj 3, Regitko (11 m), Orenič - Kašper, ČK: Mlynár (domáci).

Margecany - Nálepkovo 3:2 (1:1), G: Papcún 2, Kaľavský - Gál, R. Baniak.

Sp. Bystré - Mária Huta 3:2 (1:1), G: Michna 2, Jakubčák - Škarbek (11 m), Humeňanský.

Tabuľka

1. Kravany 20 14 2 4 61:27 44
2. Smižany 20 13 3 4 55:27 42
3. Poprad B 20 12 4 4 49:27 40
4. Sp. Belá 20 10 2 8 52:34 32
5. Nálepkovo 20 9 5 6 32:22 32
6. Hrabušice 20 9 4 7 34:34 31
7. Helcmanovce 20 9 2 9 28:32 29
8. Sp. Bystré 20 8 4 8 29:26 28
9. Mária Huta 20 7 5 8 39:43 26
10. Teplička n/Hor. 20 6 4 10 39:45 22
11. Hranovnica 20 7 0 13 22:45 21
12. Levoča 20 6 3 11 31:62 21
13. Margecany 20 4 6 10 29:51 18
14. Harichovce 20 2 4 14 17:42 10

tasr

Najbližší program V. a VI. ligy

V. LIGA

SEVER – 25. kolo, sobota, 10. 5. o 16.30 hod.: St. Ľubovňa – Fintice; nedeľa, 11. 5. o 16.30 hod.: Pakostov – Ľubotice, Kežmarok – Medzilaborce, Radvaň n/L – Kľušov, Kračúnovce – Štrba, Zámutov – Raslavice, Hanušovce n/T – Kendice, Pušovce – Dl. Klčovo.

JUH – 25. kolo, sobota, 10. 5. o 16.30 hod.: Sobrance – V. Kapušany, Rožňava – Michaľany; nedeľa, 11. 5. o 16.30 hod.: Rudňany – V. Horeš, Kalša – Sp. Vlachy, Medzev – Šaca, Čaňa – V. Folkmar, Kr. Chlmec – Poproč, Sokoľany – Strážske.

VI. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ

21. kolo, sobota, 10. 5. o 16.30 hod.: Gem. Hôrka – Koš. N. Ves; nedeľa, 11. 5. o 16.30 hod.: Budimír – Turňa n/B, Betliar – Ďurkov, Kokšov Bakša – Gem. Poloma, M. Ida – Krs. Podhradie, Ťahanovce – Dobšiná.

ZEMPLÍNSKA

21. kolo, nedeľa, 11. 5. o 16.30 hod.: Petrovce n/L – Cejkov, Parchovany – Žbince, Kriš. Liesková – Palín, Borša – Vinné, Zalužice – Sečovce, Čičarovce – Nacina Ves, Lastomír – Úpor.

VIHORL.-DUKLIANSKA

21. kolo, nedeľa, 11. 5. o 16.30 hod.: Breznica – Jasenov, Niž. Hrušov – Bystré, Soľ – Kochanovce, Stakčín – Kamenica n/C, Udavské – Vechec, Belá n/C – Sačurov, Čierne n/T – Seč. Polianka.

ŠARIŠSKÁ

21. kolo, nedeľa, 11. 5. o 16.30 hod.: Beloveža – Dlhá Lúka, Záhradné – M. Šariš, V. Šariš – Župčany, N. Ľubovňa – Šar. Michaľany, Malcov – Šar. Dravce, Gaboltov – Chmiňany, Uzovce – Gerlachov.

PODTATRANSKÁ

21. kolo, sobota, 10. 5. o 16.30 hod.: Maria Huta – Margecany; nedeľa, 11. 5. o 10.30 hod.: Hrabušice – Hranovnica, o 16.30 hod.: Sp. Bystré – Sp. Belá, Nálepkovo – Poprad B, Levoča A – Teplička, Harichovce – Kravany, Helcmanovce – Smižany.

tasr

Neprehliadnite tiež

Jaurová o Kulturparku: Bolo jasné, že môžu nastať problémy

Upozorňovala, že december 2012 nemusí byť reálny.

Most cez Ružín by mali otvoriť v nedeľu 10. decembra ráno

Riaditeľ úradu KSK má pre motoristov dobrú správu.

Súkromný dom smútku v Košiciach nakoniec bude

Odvolanie úrad zamietol, zázemie už stojí.

MY pomáhame

Vysnívaný dom mladej rodinke pohltili plamene

Katarína: Bagristovi do neho stačilo ťuknúť a celý sa rozsypal.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Vianočný dôchodok získa viac ľudí, Slováci v Rakúsku však nie

Najchudobnejší dôchodcovia znovu dostanú sto eur navyše, nemení sa to už štvrtý rok.

EKONOMIKA

Firma, ktorej zadržali kamióny: Hľadáte problém tam, kde nie je

North Sea Express je podozrivá z vykorisťovania.

PRIMÁR

Viac nočných môr a najmä zvuky. Ako snívajú nevidiaci

Čo sa sníva ľuďom, ktorí nikdy nevideli okolitý svet.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 078
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 543
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 614
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 835
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 095
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 1 968
  7. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 831
  8. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 782
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 704
  10. Moskva alebo Petrohrad? 1 294

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop