Korzár logo Korzár
Sobota, 23. október, 2021 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipy na stredu 30. apríla a štvrtok 1. mája

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Program Dňa mesta Košice

STREDA

STAVANIE MÁJA
17.00 hod., Aupark, Hlavná, Immaculata, Dolná brána.

TANCUJ, TANCUJ, VYKRÚCAJ...
18.00, Dolná brána.

KOŠICKÁ ĽUDOVÁ TANCOVAČKA NA HLAVNEJ
19.15, Dolná brána.

TRH TRADIČNÝCH REMESIEL (30. 4. - 9. 5.)
Denne od 9.00 do 20.00, Dolná brána.

MESTO POVOLANÍ PRE DETI - MOJE MESTO (30. 4. - 30. 9.)
Slávnostné otvorenie o 11.00, Aupark.

PETER MEĽUCH - KRÁSA POHYBU (30. 4. - 28. 5.)
Vernisáž výstavy o 16.00,
FotoGaléria NOVA - Verejná knižnica Jána Bocatia, Hlavná 48.

ANJELSKÝ DAR ZO SRDCA (30. 4. - 5. 5.)
Vyrezávanie anjela pre pápeža, Historická radnica, Hlavná 59.

ŠTVRTOK

OTVORENIE SEZÓNY DETSKEJ ŽELEZNICE
9.00, Čermeľské údolie.

MAJÁLES NA ALPINKE
10.00, Alpinka.

BOZKÁVAČKA POD ČEREŠŇOU A SALSOVAČKA S MIGUELOM
19.00, Dolná brána.

OTVORENIE LETNEJ SEZÓNY V ZOO
11.00, ZOO Kavečany.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V HISTORICKEJ RADNICI
9.00 - 18.00, Historická radnica, Hlavná 59.

[AJ : TÝ] V KOŠICIACH
10:00 - 13:00, Steelpark Kasárne/ Kulturpark, Kukučínova.

POĎME SPOLU NA KAJAKY
10.00 - 14.00, Lodenica TJ Slávia UVLF - nábrežie Hornádu za splavom, oproti ihrisku Anička.

SPOMÍNAME NA FUTBALOVÉ DERBY
13.30, štadión TJ Lokomotíva, Čermeľ.

FUTBALOVÝ ZÁPAS: HORNÝ - DOLNÝ KONIEC KOŠICKÁ NOVÁ VES
13.00, futbalové ihrisko v Košickej Novej Vsi.

jav

Čínska lekcia

KOŠICE. Na predstavenie Čínska lekcia pozýva poľské divadlo Akademia Ruchu do Kulturparku dnes o 19.00 hod.

Výstava Krása pohybu

KOŠICE. Vernisáž výstavy fotografií sa koná dnes o 16.00 hod. vo Verejnej knižnici Jána Bocatia na Hlavnej 48.

Nízkotučný život

KOŠICE. Divadlo GUnaGU predstaví jednu zo svojich hier Nízkotučný život dnes o 17.00 a 19.30 hod. v Historickej radnici. Petra Polnišová, Zuzana Mauréry, Zuzana Šebová, Darina Abrahámová a Viktor Horján vám dokážu, že schudnutím si šťastie do života neprivoláte.

Koncert venovaný 100. výročiu 1. svetovej vojny

KOŠICE. V Dome umenia si dnes o 19.00 hod. hudobníci pripomenú 100. výročie 1. svetovej vojny. Diriguje Marzena Diakun, za klavír sa posadí Ivan Gajan a zaspieva sopranistka Joanna Zawartko.

Mesto povolaní pre deti

KOŠICE. Zoznámiť sa s povolaniami a reálne si ich vyskúšať môžu deti oddnes pred Auparkom. Slávnostné otvorenie je o 11.00 hod. Výstava potrvá až do 30. septembra.

Melódia starých hámrov

KOŠICE. Dnes o 16.00 hod. sa v Slovenskom technickom múzeu dozviete viac o výrobe železa a jeho spracovaní. Na prednáške sa dozviete aj čo je hámor a aká je jeho história.

Prešovský región

Nocturno

PREŠOV. V rámci 55. ročníka Prešovskej hudobnej jari bude v PKO Čierny orol v stredu o 19. hod. koncert v podaní ženského speváckeho zboru Nocturno. Zaznejú skladby od známych skladateľov ako G. F. Händel, P. W.Gregory, K. Meyers, J. E. Moore, M. Ildjidakis a ďalší, vrátane neznámych autorov z 18. storočia.

Harmonica Tour 14

PREŠOV. V Drink In Bar Coffee môžete v stredu o 21. hod. zažiť skutočnú lahôdku v podobe silného bluesového koncertu. Vystúpi formácia okolo skvelého gitaristu Miroslava Šályho MMT Trio. V druhej časti koncertu zase dlho očakávaná hudobná špecialita v podobe skvelej fúzie Gapa and Mečiar Blues Connection a slovenskej bluesovej žijúcej legendy Ericha Boboša Procházku.

Akademický Prešov

PREŠOV. Divadelný festival vysokoškolákov v stredu pokračuje o 8. hod. Dramafestom vo veľkej sále DAD. O 10. hod. vystúpi Študentské divadlo VYDI z Nitry a o 11. hod. v zasadačke dekana FF PU bude prezentovaná vlastná literárna tvorba. O 13. hod. si môžete vypočuť prednášku M.Ballaya z Nitry o Poetike medzinárodného divadelného štúdia Farma v jeskyni. Od 15. hod. budú pokračovať predstavenia v malej aj veľkej sále DAD až do 19.hod. O 21.45 bude už predstavenie v DJZ v podaní Divadla P.A.T. z Bratislavy.

Memory

PREŠOV.V kaviarni Memory si môžete v stredu od 16.30 do 18. hod. potrénovať pamäť, ak máte pocit, že si rodné číslo, veľkosť topánok, číslo účtu či PIN kód neviete zapamätať. Na ich zapamätanie existujú pomôcky a tie sa môžete v stredu naučiť.

Nekonečná láska

PREŠOV. Cinemax v stredu o 17.40 uvádza príbeh podľa svetového bestselleru Scotta Spencera, ktorý ukáže, aké mocné a magické je obdobie prvej zamilovanosti. Hlavnými hrdinami sú spolužiaci David a Jade, ktorí práve skončili strednú školu. Hovorí sa, že láska hory prenáša, ale sú veci, s ktorými si neporadia.

Stavanie mája

KAPUŠANY. Na námestí sv. Martina v Kapušanoch (okres Prešov) môžete v stredu o 18.30 zažiť tradičné stavanie mája. Nebude chýbať ani vatra, opekanie klobásy na pripravených ohniskách a o večernú veselicu sa postará skupina Country duo Veteráni zo Spišského Podhradia.

Country majáles

SABINOV. Na mestskom kúpalisku sa v stredu o 18. hod. môžete zabaviť v country štýle so skupinami Country Casino a Samiskupi. Oblečenie v kovbojskom kostýme je vítané.

Mini playback show

LIPANY. V mestskej galérii bude v stredu o 13. hod. súťaž pre žiakov základných škôl v improvizácii piesní. Podujatie organizuje ZŠ Komenského.

Jam Session

LIPANY. Zabaviť sa s kapelami PP Band, Krypton, Toreska, Ružový panter, Galaxis a Pazdúr môžete v stredu v mestskej galérii o 18.30. V rámci hudobného večera organizátori uvedú do života aj knihu o regionálnej hudbe Spomienky nestarnú, autorom ktorej je Štefan Mathé.

10 pravidel jak sbalit holku

VRANOV NAD TOPĽOU. Kino Mladosť v stredu o 19.30 uvádza českú komédiu o študentovi Marekovi, ktorý sa beznádejne zamiluje. V tej chvíli sa jeho priatelia rozhodnú pomôcť mu a zasvätia do Marekových problémov aj jeho otca a spoločne ho vedú cez svojrázny kurz dievčenskej psychológie.

Stavanie mája

VRANOV NAD TOPĽOU. Na Námestí slobody v stredu o 19. hod. sa bude stavať máj. Účastníkov bude zabávať folklórny súbor Orgonina.

Majáles

STROPKOV. Na Námestí SNP v stredu o 17. hod. začína Majáles vystúpeniami žiakov ZUŠ F.Veselého a súkromnej ZUŠ. O 17.30 postavia máj a počas toho bude divákom hrať folklórna skupina Stropkovčan aj deti zo ZŠ Mlynská. Od 19.30 do 20.30 bude lampiónový pochod mestom s dychovým orchestrom. Večer ukončí ľudová veselica, ktorá sa začne o 21.hod. so skupinou Exotik.

Akademický Prešov

PREŠOV. Študentský divadelný festival pokračuje vo štvrtok od 14. do 18. hod. predstaveniami na malej scéne DAD v podaní súborov z Prešova, Martina aj Divadelnej spoločnosti Jany Micenkovej z Čiech. V rámci slávnostného ukončenia festivalu o 20.hod. vystúpi ešte Divadlo Dno z Čiech na malej scéne DAD a o 21.15 bude koncert Trojka v podaní Zuzany Homolovej v Christianii.

Liečiteľ

PREŠOV. Cinemax vo štvrtok o 19. hod. uvádza historický príbeh kresťanského chlapca Roba Colea z anglického baníckeho mesta v 11. storočí. Nešťastná udalosť ho podnieti k tomu, aby sa stal liečiteľom, preto cestuje do Perzie, kde študuje medicínu u slávneho liečiteľa Ibn Sinu, známeho pod menom Avicenna.

Cimbalovka

RASLAVICE. V kultúrnom dome sa vo štvrtok o 20. hod. môžete zabávať s Raslavickou cimbalovkou pod vedením Stana Baláža.

Tatranský región

Hovoriť hudbou

POPRAD. V stredu 30. apríla o 18.00 h sa v divadelnej sále Domu kultúry Poprad uskutoční koncert učiteľov ZUŠ na Štefánikovej ulici v Poprade. Je súčasťou 38. ročníka Popradskej hudobnej jari.

Slovenský rekord

POPRAD. Vo štvrtok 1. mája sa pred Arénou Poprad od 14.00 h bude konať pokus o vytvorenie slovenského rekordu v bubnovaní na poháre.

Stavanie a ohrávanie májov

SVIT. Streda 30. apríla bude v meste Svit tradične patriť stavaniu a ohrávaniu májov. Program sa začne o 17.00 h na Námestí J. A. Baťu, pokračovať bude o 17.45 h v mestskej časti Pod Skalkou a o 18.30 h vyvrcholí pri Kolibe vo Svite, kde kultúrny program bude pokračovať vystúpeniami folklórnych súborov a ľudových hudieb. O 20.30 h sa zapáli tradičná vatra a o voľnú zábavu sa postará disko hudba.

Slávici z lavice

KEŽMAROK. V MsKS Kežmarok sa v stredu 30. apríla od 9.00 h uskutoční okresné kolo postupovej súťaže žiakov v speve populárnych piesní organizačne zabezpečenom CVČ Kemžarok pod názvom Slávici z lavice.

Nenechajme si zastavať Tatry

VYSOKÉ TATRY. Vo štvrtok 1. mája sa o 9.00 h uskutoční na stanici v Starom Smokovci zraz protestujúcich proti aktivitám developerov vo Vysokých Tatrách. Protestný pochod bude zo Starého Smokovca pokračovať na Hrebienok a odtiaľ po Tatranskej magistrále na Skalnaté Pleso.

Prvý máj s Kométou

POPRAD/VYSOKÉ TATRY. Vo štvrtok 1. mája sa na tatranskej železnici opäť objaví historická električka Kométa. Prehľad jázd: Poprad 8:38 h - Starý Smokovec 9:13 h, Starý Smokovec 12:18 h - Tatranská Lomnica 12:33 h, Tatranská Lomnica 13:17 h - Starý Smokovec 13:33 h, Starý Smokovec 14:18 h - Tatranská Lomnica 14:33 h, Tatranská Lomnica 15:17 h - Starý Smokovec 15:33 h, Starý Smokovec 16:10 h - Poprad 16:49 h.

Prvý máj v Smokovci

STARÝ SMOKOVEC. Prvý máj oslávia v Starom Smokovci v retro štýle. Klasický prvomájový sprievod začne o 9.30 h v Novom Smokovci pod terasou Alpina pri dychovej hudbe Dubňanka zo Žiliny. O zábavu sa bude starať aj dvojica humoristov Kajzer a Meluš, nebudú chýbať ani atrakcie pre deti a prehliadka historických vozidiel.

Tatranský majáles

TATRANSKÁ LOMNICA. V centrálnom parku v Tatranskej Lomnici sa vo štvrtok 1. mája bude konať Tatranský majáles. Hudobný program začne o 14.00 h vystúpením skupiny Traky z Čane, folklórneho súboru Vagonár z Popradu, dvojice humoristov Kajzer a Meluš, tancovačkou s Duo Style a bude sa stavať aj máj. Program končí približne o 18.00 h.

Zemplínsky región

Stavanie mája

HUMENNÉ. V stredu 30. apríla o 17.00 hod. sa na námestí pred Domom kultúry bude stavať máj. V programe účinkuje folklórny súbor Orgonina z Vranova nad Topľou.

Máj so Šiňavou

SNINA. V stredu 30. apríla sa na námestí uskutoční stavanie mája s FS Šiňava. Začiatok programu je o 15.00 hod.

Švejkove pivné dni

HUMENNÉ. Od stredy 30. apríla do soboty 3. mája sa v Humennom uskutočnia premiérové Švejkove pivné dni. V pivných stanoch na Námestí slobody sa v stredu 30. apríla od 16.00 do 22.00 hod. predstavia pivovary zo Slovenska a Česka. Vo štvrtok 1. mája sa program začína o 15.30 hod. sprievodom od amfiteátra k Fontáne lásky, pokračuje dobovou scénkou Švejka na otvorení pivných dní a vystúpením rôznych hudobných skupín. V piatok 2. mája sa výrobcovia piva budú prezentovať prostredníctvom hudobných skupín od 14.00 hod. V sobotu 3. mája budú pivné stany od 10.00 do 22.hod.

Prvomájové oslavy

HUMENNÉ. Vo štvrtok 1. mája o 13.00 hod. sa na amfiteátri budú konať prvomájové oslavy. V programe vystúpia Gipsy Čave, CVČ Humenné a folklórny súbor Železiar z Košíc.

Majáles

HUMENNÉ. Vo štvrtok 1. mája o 17.00 hod. sa v estrádnej sále uskutoční posedenie pri tanečnej hudbe, chutnom menu a príjemnej zábave pod názvom Majáles. V programe účinkujú: Jozef Ovšianik, gitarové trio Vokál. Do tanca zahrá skupina STOP.

Šternasti jarni jurmarok

MICHALOVCE. Na tribúne pred mestským úradom štartuje 30. apríla v poradí už 14. jarni jurmarok. Program sa začína o 8.00 hod. Súťažou vo varení kotlíkového guľáša na Gazdovskom dvore pred MsKS, o 10.00 hod. je slávnostné otvorenie jarmoku, vystúpenie folklórnej speváckej skupiny Dreľich, 16.00 hod. vystúpenie dychovej hudby Vychodňare z Humenného, 17.00 hod. Stavanie mája v podaní FS Zemplín. Bohatý kultúrny program pokračuje aj 1. mája o 8.00 hod. pretekmi v love rýb udicou detí na jazierku Baňa, o 10.00 hod. pokračuje program XIII. ročníkom jazdeckých pretekov – Jarná cena Michaloviec, o 13.30 hod. štart IX. ročníka In line maratónu na korčuliach a o 14.00 hod. štart XXX. ročníka Podvihorlatského maratónu a XII. ročníka polmaratónu. Počas dvoch jarmočných dní je pre návštevníkov pripravená tradičná Ulička remesiel.

Tokaj v Európe a Dedovizeň

SLOVENSKÉ NOVÉ MESTO. 1. mája sa v Slovenskom Novom Meste uskutoční festival Slovákov žijúcich v zahraničí s názvom Dedovizeň a podujatie Tokaj v Európe. Bohatý kultúrny program sa začína už vo štvrtok 1. mája o ôsmej ráno Tokajskou kvapkou krvi. Dobrovoľní darcovia môžu darovať krv priamo v kultúrnom dome. Na obed o 12.00 hod. bude v rímskokatolíckom kostole sv. Cyrila a Metoda svätá omša, ktorú bude celebrovať arcibiskup Mons. Bernard Bober. Súčasťou omše je aj požehnanie sochy Bolestnej Matky Márie. O druhej popoludní položia vence k pamätníku M. R. Štefánika. V programe Tokaj v Európe, ktorý štartuje o 14.30 hod., sa predstaví domáca tanečná skupina Novomestský strapček, rómsky súbor Mladosť, Detský folklórny súbor Slniečko, folklórny súbor Novomeščanka, folklórna skupina Komanička z Nového Ruskova, a FSk Tepličan zo Zemplínskej Teplice. O pol piatej podvečer sa začína tradičný festival Slovákov žijúcich v zahraničí s názvom Dedovizeň. V programe sa predstaví kultúrno-umelecký spolok Štefánik zo Srbska, folklórna skupina Slovenka z Rijeky v Chorvátsku, národnostný spevácky súbor Kvety- Hút z Maďarska. Večer sa môžu návštevníci podujatia tešiť na vystúpenie folklórneho súboru Chemlon z Humenného, Andera z Košíc a koncert skupiny Credit. Súčasťou zaujímavého programu je aj množstvo sprievodných podujatí. Na amfiteátri v Slovenskom Novom Meste sa uskutoční jarmok tradičných ľudových remesiel, ochutnávka koláčov starých mám. Tradičné zemplínske koláče pripravia zahraniční Slováci. Návštevníci si môžu pozrieť aj ručné pletenie lana, tradičné rajbaňe (pranie) a bigľovaňe (žehlenie). Ukážky športového a služobného výcviku psov a služobného zákroku polície.

Trebišovský majáles

TREBIŠOV. V stredu 30. apríla o 16.45 hod. pri starom KaSS postavia máj. O 16.00 hod. sa pred ZUŠ začne vystúpenie jej žiakov a o 16.30 hod. sa ku KaSS vydá sprievod. Stavanie mája sprevádza vystúpenie ľudových súborov Trebišovčan, Trebišovská FS Orgoňina a Furmaňe. O 20.00 hod. sa na námestí bude konať Majálesová disco. Na štvrtok 1. mája je o 14.00 hod. na amfiteátri pripravený program detí z ĽS Trebišovčan a SZUŠ TalentUm. O 14.45 hod. sa začína program PUĽS–u Očarení pohľadom.

Spišský región

Žarty v Štúdiu

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Štúdio Spišského divadla pripravilo na stredu o 19. hod. hru A. P. Čechova Žarty. V čechovovskej atmosfére a prostredí, v ktorom sa postavy navzájom nepočúvajú, sa riešia problémy majetku a vzťahu medzi mužom a ženou.

Hamlet v Kontra

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Divadlo Kontra si 450. narodeniny anglického dramatika W. Shakespeara pripomenie obnovenou premiérou Hamleta. Predstavenie je v stredu o 19. hod., ďalšie predstavenia sú v piatok a v utorok 6. mája v rovnakom čase. Pripravená je tiež projekcia Halmeta z Royal Shakespeare Company.

Granátové jablko na krídlovom oltári

MARKUŠOVCE. V stredu o 10.30 hod. a o 15. hod. sa v kaštieli v Markušovciach uskutoční prednáška pod názvom Granátové jablko na krídlovom oltári. Prednáška je venovaná reštaurátorskému umeniu, prednášajúcim je M. Szentkirályi, zakladajúci predseda Spolku maďarských reštaurátorov, hlavný reštaurátor Múzea krásneho umenia v Budapešti.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V stredu o 19. hod. premietne kino Mier koprodukčný film Láska, soudruhu. Vo štvrtok o 16.45 akčný dobrodružný film USA Amazing spider–man.

Podracký guľáš a majáles

SPIŠSKÉ PODHRADIE. Vo štvrtok sa v Spišskom Podhradí uskutoční Podracký guľáš 2014 – súťaž vo varení guľáša O najchutnejší guľáš budú súťažiť trojčlenné družstvá. Park kultúry v Spišskom Podhradí bude vo štvrtok patriť zábave. Súčasťou súťaže vo varení kotlíkového guľáša bude aj majáles. Nebude chýbať stavanie mája a ľudová hudba Romana Barabasa.

Stavanie mája

ROŽŇAVA. Členovia folklórnych súborov Haviarik Dubina, ľudová hudba Lúčka, Borostyán a Havir pripravili tradičné stavanie mája. Folkloristi zaspievajú a zatancujú na Námestí baníkov v stredu od 17. hod. Slávnostnú atmosféru podporí aj orchester Retro Music Band z Rožňavy.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 2. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
 3. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
 4. Darujte úsmev dvakrát pre šťastie mnohých rodín
 5. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom
 6. Vyberte sa s nami za strašidlami. Žiadny strach, bude to zábava
 7. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato
 8. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor
 9. Tiguan eHybrid: bežné problémy plug-in hybridov sa ho netýkajú
 10. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia
 1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 2. Zánovné vozidlá na slovenskom trhu za rok zdraželi až o 15 %
 3. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
 4. Darujte úsmev dvakrát pre šťastie mnohých rodín
 5. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
 6. Ako získať nabíjaciu kartu k novému elektromobilu?
 7. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
 8. Vyberte sa s nami za strašidlami. Žiadny strach, bude to zábava
 9. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom
 10. 5. ročník Trhu kože bude po prvý raz aj v Košiciach
 1. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia 14 833
 2. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 6 898
 3. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 6 724
 4. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 6 172
 5. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 3 517
 6. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov 3 499
 7. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 442
 8. Martinus vykupuje čítané knihy, spustil službu Knihovrátok 2 769
 9. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 2 712
 10. Pracoviská zmenila pandémia. Búšiť do klávesnice môžete aj doma 2 382

Blogy SME

 1. Róbert Lelko: Cesta domov
 2. Ján Marton: Za Bíreša ide veterinárna činnosť a kontrola potravín ku dnu. Kolaps sa dá očakávať.
 3. Věra Tepličková: Všichni jsou už v Dubaji, co na Slovensku, co tady?
 4. Marián Kozák: "Konečne normálny život"
 5. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis)
 6. Štefan Vidlár: 613 a 363
 7. Lucia Žárska: Nedostatok čipov si riešia firmy po svojom
 8. Anton Kovalčík: Ublíženejší vyhráva.
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 473
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 15 072
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 10 409
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 234
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 5 651
 6. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 4 669
 7. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 545
 8. Tereza Krajčová: Anglický denník: 16. S panickou poruchou v zahraničí alebo na maličkostiach záleží 4 393
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Róbert Lelko: Cesta domov
 2. Ján Marton: Za Bíreša ide veterinárna činnosť a kontrola potravín ku dnu. Kolaps sa dá očakávať.
 3. Věra Tepličková: Všichni jsou už v Dubaji, co na Slovensku, co tady?
 4. Marián Kozák: "Konečne normálny život"
 5. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis)
 6. Štefan Vidlár: 613 a 363
 7. Lucia Žárska: Nedostatok čipov si riešia firmy po svojom
 8. Anton Kovalčík: Ublíženejší vyhráva.
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 473
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 15 072
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 10 409
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 234
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 5 651
 6. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 4 669
 7. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 545
 8. Tereza Krajčová: Anglický denník: 16. S panickou poruchou v zahraničí alebo na maličkostiach záleží 4 393
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu