Korzár logo Korzár
Pondelok, 27. február, 2017 |Meniny má Alexander

V. a VI. liga: Kračúnovce nadelili Kežmarku

Hrali sa zápasy V. a VI. ligy.

(Zdroj: ilustračné - SITA)

Hrali sa zápasy V. ligy.

Skupina Sever
Radvaň n/ Laborcom - Ľubotice 1:0 (1:0), G. Kuzma, Kračúnovce - Kežmarok 9:0 (3:0), G: Kaňuch 3 (1 z 11 m), Medvec 2, Mihok, Holeva, Peržel, Harčarik, Zámutov - Pakostov 0:0, Hanušovce n/Topľou - Medzilaborce 2:0 (0:0), G: Matta, Horvát, Pušovce - Kľušov 3:1 (2:0), G: Eliaš, Mihajlovič - Berič (vlastný), Stará Ľubovňa - Štrba 2:1 (1:1), M. Petrus, Grivalský - Gallovič, Fintice - Raslavice 2:1 (1:1), Kukuč, A. Bujnovský - Kubanka, Dlhé Klčovo - Kendice 3:1 (2:0), G: Tuším, Vožny, Babjak - Durkač.

1. Pušovce 21 18 1 2 91: 21 55
2. Štrba 21 13 2 6 46: 31 41
3. Raslavice 21 12 3 6 34: 24 39
4. Kračúnovce 21 12 2 7 49: 24 38
5. St. Ľubovňa 21 11 3 7 39: 27 36
6. Radvaň n/L 21 11 2 8 32: 31 35
7. Ľubotice 21 10 3 8 41: 35 33
8. Fintice 21 9 3 9 41: 33 30
9. Pakostov 21 9 2 10 32: 34 29
10. Kendice 21 8 4 9 38: 34 28
11. Zámutov 20 7 5 8 33: 28 26
12. Hanušovce n/T. 21 6 6 9 28: 43 24
13. Medzilaborce 21 7 1 13 32: 47 22
14. D. Klčovo 21 7 1 13 27: 51 22
15. Kľušov 21 7 0 14 39: 50 21
16. Kežmarok 20 1 0 19 9: 98 3

Skupina Juh
Kalša - Veľký Horeš 2:2 (1:0), G: Krakovský, Koper - Sejman 2, Medzev - Sobrance 2:1 (0:0), G: Gajdoš, Gašpar - Orsagovsky, Čaňa - Rudňany 2:1 (1:0), G: Bodnár, Vaľa - Stanislav, Kráľovský Chlmec - Veľké Kapušany 1:1 (0:0), Dako - T. Szabo, Rožňava - Spišské Vlachy 1:0 (1:0), G: Milata, Sokoľany - Šaca 1:3 (0:1), G: Tokarčík (11 m) - Timkovič, Kandráč, Lipnický, Strážske - Veľký Folkmar 1:1 (0:1), G: Petro (11 m) - Belej, ČK Kopka (Strážske), Michaľany - Poproč 3:0 (2:0), G: Maťaš 2, Tomko.

1. Šaca 21 16 4 1 74: 19 52
2. V. Horeš 21 10 9 2 48: 17 39
3. Rožňava 21 10 5 6 37: 23 35
4. Medzev 21 10 4 7 50: 33 34
5. V. Folkmar 21 9 7 5 39: 29 34
6. Sobrance 21 11 0 10 70: 34 33
7. V. Kapušany 21 8 9 4 30: 25 33
8. Sp. Vlachy 21 9 5 7 32: 27 32
9. Kalša 21 7 9 5 38: 26 30
10. Michaľany 21 8 6 7 36: 29 30
11. Čaňa 21 9 1 11 28: 40 28
12. Kr. Chlmec 21 8 2 11 21: 56 26
13. Strážske 21 6 7 8 23: 42 25
14. Rudňany 21 5 4 12 34: 59 19
15. Sokoľany 21 2 2 17 18: 66 8
16. Poproč 21 2 2 17 16: 69 8

Budúci program - 22. kolo

V. LIGA – SEVER

Nedeľa, 20. 4. o 16.00 hod.: Ľubotice – Dl. Klčovo, Kendice – Fintice, Raslavice – St. Ľubovňa, Štrba – Pušovce, Kľušov – Hanušovce n/T, Medzilaborce – Zámutov, Pakostov – Kračúnovce, Kežmarok – Radvaň n/L.

V. LIGA – JUH

Sobota, 19. 4. o 16.00 hod.: Sobrance – Kalša; nedeľa, 20. apríla 2014 o 16.00 hod.: V. Horeš – Michaľany, Poproč – Strážske, V. Folkmar – Sokoľany, Šaca – Rožňava, Sp. Vlachy – Kr. Chlmec, V. Kapušany – Čaňa, Rudňany – Medzev.

red.

Hrali sa zápasy VI. ligy.

Šarišská liga

Veľký Šariš - Dlhá Lúka 1:2 (1:1), G: Bednár (11 m) - Bučko, Jurčišin, Šarišské Michaľany - Záhradné 2:0 (1:0), G: Kočík, Haničák, Malcov - Beloveža 1:0 (0:0), G: Sališ (11 m), Gaboltov - Malý Šariš 1:2 (1:0), G: Kazimír - Pribiš, Sisák, Uzovce - Župčany 2:1 (0:0), G: Farkaš, Kaleja - Kravec, Gerlachov - Nová Ľubovňa 5:0 (3:0), G: Jurko 3, Hanuščák (11 m), Caracec, Chmiňany - Šarišské Dravce 3:2 (2:1), G: Uličný, Hoger, Urda (vlastný) - Štefčák 2.

1. Š. Michaľany 17 12 3 2 45:9 39
2. Záhradné 17 12 3 2 43:15 39
3. M. Šariš 17 9 5 3 33:18 32
4. Beloveža 17 10 0 7 31:21 30
5. D. Lúka 17 9 2 6 30:23 29
6. Gerlachov 17 8 4 5 19:13 28
7. Malcov 17 8 2 7 25:21 26
8. Uzovce 17 7 4 6 28:28 25
9. Gaboltov 17 7 3 7 26:32 24
10. Chmiňany 17 7 2 8 28:43 23
11. Š. Dravce 17 6 2 9 25:29 20
12. V. Šariš 17 2 5 10 14:22 11
13. Župčany 17 2 4 11 20:42 10
14. N. Ľubovňa 17 0 1 16 6:57 1

Vihorlatsko-dukelská liga

Soľ - Jasenov 3:0 (1:0), G: Ihnát (11 m), Horanič, Ladomerský, Stakčín - Nižný Hrušov 6:0 (3:0), G: Matiko 2, Kurinčák, Hanc, Veselovský, Telvák, Udavské - Breznica 3:2 (2:1), G: Kuzma 2, Greško (11 m) - Varga 2, Belá n/Cirochou - Bystré 3:1 (2:0), G: Kudravý 2, Čižmár - Hatala, Čierne n/Topľou - Kochanovce 1:0 (0:0), G: Grega (11 m), Sečovská Polianka - Kamenica n/Cirochou 2:0 (0:0), G: Hazuga, Sabol, ČK: Bálint (Seč. Polianka), Sačurov- Vechec 3:1 (1:1), Hričan 2 (1 z 11 m), Džubara - Demčák, ČK: Mati (Vechec).

1. Kochanovce 17 9 5 3 36:15 32
2. Udavské 17 10 2 5 31:25 32
3. Čierne n/T. 17 8 4 5 20:20 28
4. Breznica 17 8 2 7 36:30 26
5. Sačurov 17 8 2 7 29:30 26
6. Bystré 17 8 1 8 21:20 25
7. Soľ 17 7 3 7 23:26 24
8. Stakčín 17 6 5 6 21:21 23
9. Kamenica n/C. 17 6 4 7 19:20 22
10. Jasenov 17 5 7 5 13:16 22
11. Seč. Polianka 17 6 3 8 23:26 21
12. N. Hrušov 17 5 5 7 25:28 20
13. Belá n/C. 17 3 6 8 20:29 15
14. Vechec 17 3 5 9 16:27 14

Košicko-gemerská liga

Kokšov-Bakša - Turňa n/Bodvou 5:2 (2:2), G: M. Stoľár 3, I. Stoľár 2 - Rohály, Veverica, Gemerská Hôrka - Betliar 0:0, Malá Ida - Ďurkov 1:1 (1:1), G: Andreja - Sarvaš, Ťahanovce - Gemerská Poloma 3:1 (0:0), G: T. Koľvek 2, D. Koľvek - Meszner, Dobšiná - Košická Nová Ves 0:1 (0:0), G: Šurín (11 m), ČK: Ďurica (Dobšiná), Krásnohorské Podhradie - Geča 1:0 (1:0), G: Pronyai.
1. M. Ida 16 10 1 5 28:18 31
2. Kr. Podhradie 16 9 3 4 27:17 30
3. Geča 16 8 4 4 43:20 28
4. Gem. Poloma 16 8 3 5 26:19 27
5. Ďurkov 16 7 5 4 40:24 26
6. Ťahanovce 16 8 2 6 42:29 26
7. Turňa n/B. 16 7 4 5 31:26 25
8. Kokšov-Bakša 15 6 4 5 27:23 22
9. Koš. N. Ves 16 6 3 7 22:22 21
10. Betliar 15 5 4 6 29:30 19
11. Gem. Hôrka 15 5 4 6 21:24 19
12. Dobšiná 16 1 4 11 19:44 7
13. Budimír 15 1 1 13 13:72 4

Zemplínska liga

Krišovská Liesková - Cejkov 1:3 (1:0), G: Bačo - Michalko 2, Hučovský, Borša - Parchovany 1:0 (0:0), G: Ruščančin (11 m), Zalužice - Petrovce n/Laborcom 0:0, Čičarovce - Žbince 2:0 (1:0), G: G. Molnár, T. Nagy, Lastomír - Palín 1:0 (0:0), G: Porvaz, Úpor - Vinné 5:1 (5:0), G: Bandoľa (11 m), Ceperko, Tokár, Borčík - Hlivák (11 m), Nacina Ves - Sečovce 5:0 (2:0), G: Pet. Haluška 2, Pat. Haluška 2, Vasilko.

1. Petrovce n/L. 17 11 3 3 50:17 36
2. Lastomír 17 11 2 4 37:22 35
3. Čičarovce 17 11 1 5 46:21 34
4. Vinné 17 10 3 4 37:25 33
5. Cejkov 17 10 2 5 36:23 32
6. Borša 17 10 1 6 25:22 31
7. Parchovany 17 7 4 6 23:26 25
8. Úpor 17 6 2 9 34:26 20
9. Nacina Ves 17 5 4 8 18:23 19
10. Kriš. Liesková 17 6 1 10 27:39 19
11. Palín 17 4 5 8 17:24 17
12. Zalužice 17 4 4 9 22:48 16
13. Žbince 17 4 2 11 22:38 14
14. Sečovce 17 2 2 13 11:51 8

Podtatranská liga

Nálepkovo - Spišská Belá 1:2 (0:1), G: Víboch - Mezey, Dunka, Levoča - Gelnica 4:1 (1:0), G: Lešňovský, Kramarčík, Vojtuš, Kašper - Škarbek, Harichovce - Spišské Bystré 2:1 (0:1), G: P. Pukluš, K. Pukluš - Jurčo, Helcmanovce - Margecany 1:1 (0:0), G: Adamišin (11 m) - Petrík (11 m), Hrabušice - Poprad B 2:1 (2:1), G: Popadič, Kukura - Jánoščík, Hranovnica - Teplička n/Hornádom 3:1 (1:0), G: Džubák (11 m), Kubesa, Malý - Hasaj, Smižany - Kravany 2:1 (1:1), G: Klubert, Bednár - Michlík.
1. Smižany 17 11 3 3 50:22 36
2. Kravany 17 11 2 4 51:25 35
3. Poprad B 17 10 3 4 37:24 33
4. Hrabušice 17 9 3 5 29:24 30
5. Nálepkovo 17 8 4 5 27:17 28
6. Helcmanovce 17 8 2 7 21:25 26
7. Gelnica 17 7 4 6 35:32 25
8. Spišské Bystré 17 7 3 7 25:22 24
9. Spišská Belá 17 7 2 8 40:34 23
10. Teplička n/H. 17 6 3 8 36:35 21
11. Hranovnica 17 7 0 10 21:36 21
12. Levoča 17 5 2 10 24:54 17
13. Margecany 17 3 5 9 21:41 14
14. Harichovce 17 1 2 14 11:37 5

Budúci program

KOŠICKO-GEMERSKÁ
18. kolo: sobota 19. 4. o 16.00 hod.: Turňa n/B – Krs. Podhradie; nedeľa 20. 4. 2014 o 10.45 hod.: Geča – Dobšiná A, o 16.00 hod.: Koš. N. Ves – Ťahanovce, G. Poloma – Malá Ida, Budimír – Gem. Hôrka, Betliar – Kokšov Bakša.

ZEMPLÍNSKA
18. kolo: 20. 4. o 16.00 hod.: Cejkov – Nacina Ves, Sečovce – Úpor, Vinné – Lastomír, Palín – Čičarovce, Žbince – Zalužice, Petrovce n/L – Borša, Parchovany – Kriš. Liesková.

VIHORL.-DUKELSKÁ
18. kolo: nedeľa 20. 4. o 10.30 hod.: Kochanovce – Belá n/C, o 16.00 hod.: Jasenov – Sačurov, Vechec – Seč. Polianka, Kamenica n/C – Čierne n/T, Bystré – Udavské, Breznica – Stakčín, Nižný Hrušov – Soľ.

ŠARIŠSKÁ
18. kolo: nedeľa 20. 4. o 16.00 hod.: Dlhá Lúka – Chmiňany, Šar. Dravce – Gerlachov, Nová Ľubovňa – Uzovce, Župčany – Gaboltov, M. Šariš – Malcov, Beloveža – Šar. Michaľany, Záhradné – V. Šariš.

PODTATRANSKÁ
18. kolo: sobota 19. 4.o 16.00 hod.: Maria Huta – Nálepkovo; nedeľa 20. 4. 2014 o 10.30 hod.: Poprad B – Helcmanovce, o 16.00 hod.: Sp. Belá – Smižany, Kravany – Hranovnica, Hrabušice – Teplička, Margecany – Harichovce, Sp. Bystré – Levoča A.

red






Neprehliadnite tiež

Dva roky sedí v zastupiteľstve. Prehovoril raz. Keď skladal sľub

Riaditeľ košickej UNLP Milan Maďar iba stláča hlasovacie zariadenie.

Mesto postaví v Krásnej centrum za dva milióny eur

Košice budú mať moderné sociálne zariadenie z eurofondov.

Smer na východe už oslavuje MDŽ. Zabáva vtipmi o svokrách

Nikto nespomínal ističe, ceny elektriny, ani dôchodky.

Otrasné: Muža dobili na smrť, lebo im nedal cigarety

Štyria páchatelia sú za mrežami, traja trestu unikli, boli ešte deti.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Kocáb: Kisku už dlho uznávam, ocenenie ma šokovalo

Pre SME hovorí, že je hrdý slniečkar. Keď pôjdeme tvrdou silou, nemáme šancu.

TECH

Nokii sa podarilo vstať z mŕtvych. Ukázali Nokiu 3310

Majú Android, nízku cenu a dobrý hardvér.

ŠPORT

Sagan ukázal cit pre taktiku a ešte lepšiu formu ako pred rokom

V sobotu bol druhý, v nedeľu už vyhral.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Hitparáda štiav
  2. 14. ročník AmCham „JOB FAIR“ v Košiciach
  3. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  4. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  5. Malé knedličky, veľké dojmy
  6. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  7. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  8. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  9. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  10. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  1. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 928
  2. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 10 227
  3. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 8 708
  4. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 5 985
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 5 785
  6. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 4 035
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 513
  8. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 3 127
  9. Mäsovýroba Gašparík získala ocenenie Danubius Gastro 2017 2 407
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 187

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop