Korzár logo Korzár
Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)

V. a VI. liga: Kračúnovce nadelili Kežmarku

Hrali sa zápasy V. a VI. ligy.

(Zdroj: ilustračné - SITA)

Hrali sa zápasy V. ligy.

Skupina Sever
Radvaň n/ Laborcom - Ľubotice 1:0 (1:0), G. Kuzma, Kračúnovce - Kežmarok 9:0 (3:0), G: Kaňuch 3 (1 z 11 m), Medvec 2, Mihok, Holeva, Peržel, Harčarik, Zámutov - Pakostov 0:0, Hanušovce n/Topľou - Medzilaborce 2:0 (0:0), G: Matta, Horvát, Pušovce - Kľušov 3:1 (2:0), G: Eliaš, Mihajlovič - Berič (vlastný), Stará Ľubovňa - Štrba 2:1 (1:1), M. Petrus, Grivalský - Gallovič, Fintice - Raslavice 2:1 (1:1), Kukuč, A. Bujnovský - Kubanka, Dlhé Klčovo - Kendice 3:1 (2:0), G: Tuším, Vožny, Babjak - Durkač.

1. Pušovce 21 18 1 2 91: 21 55
2. Štrba 21 13 2 6 46: 31 41
3. Raslavice 21 12 3 6 34: 24 39
4. Kračúnovce 21 12 2 7 49: 24 38
5. St. Ľubovňa 21 11 3 7 39: 27 36
6. Radvaň n/L 21 11 2 8 32: 31 35
7. Ľubotice 21 10 3 8 41: 35 33
8. Fintice 21 9 3 9 41: 33 30
9. Pakostov 21 9 2 10 32: 34 29
10. Kendice 21 8 4 9 38: 34 28
11. Zámutov 20 7 5 8 33: 28 26
12. Hanušovce n/T. 21 6 6 9 28: 43 24
13. Medzilaborce 21 7 1 13 32: 47 22
14. D. Klčovo 21 7 1 13 27: 51 22
15. Kľušov 21 7 0 14 39: 50 21
16. Kežmarok 20 1 0 19 9: 98 3

Skupina Juh
Kalša - Veľký Horeš 2:2 (1:0), G: Krakovský, Koper - Sejman 2, Medzev - Sobrance 2:1 (0:0), G: Gajdoš, Gašpar - Orsagovsky, Čaňa - Rudňany 2:1 (1:0), G: Bodnár, Vaľa - Stanislav, Kráľovský Chlmec - Veľké Kapušany 1:1 (0:0), Dako - T. Szabo, Rožňava - Spišské Vlachy 1:0 (1:0), G: Milata, Sokoľany - Šaca 1:3 (0:1), G: Tokarčík (11 m) - Timkovič, Kandráč, Lipnický, Strážske - Veľký Folkmar 1:1 (0:1), G: Petro (11 m) - Belej, ČK Kopka (Strážske), Michaľany - Poproč 3:0 (2:0), G: Maťaš 2, Tomko.

1. Šaca 21 16 4 1 74: 19 52
2. V. Horeš 21 10 9 2 48: 17 39
3. Rožňava 21 10 5 6 37: 23 35
4. Medzev 21 10 4 7 50: 33 34
5. V. Folkmar 21 9 7 5 39: 29 34
6. Sobrance 21 11 0 10 70: 34 33
7. V. Kapušany 21 8 9 4 30: 25 33
8. Sp. Vlachy 21 9 5 7 32: 27 32
9. Kalša 21 7 9 5 38: 26 30
10. Michaľany 21 8 6 7 36: 29 30
11. Čaňa 21 9 1 11 28: 40 28
12. Kr. Chlmec 21 8 2 11 21: 56 26
13. Strážske 21 6 7 8 23: 42 25
14. Rudňany 21 5 4 12 34: 59 19
15. Sokoľany 21 2 2 17 18: 66 8
16. Poproč 21 2 2 17 16: 69 8

Budúci program - 22. kolo

V. LIGA – SEVER

Nedeľa, 20. 4. o 16.00 hod.: Ľubotice – Dl. Klčovo, Kendice – Fintice, Raslavice – St. Ľubovňa, Štrba – Pušovce, Kľušov – Hanušovce n/T, Medzilaborce – Zámutov, Pakostov – Kračúnovce, Kežmarok – Radvaň n/L.

V. LIGA – JUH

Sobota, 19. 4. o 16.00 hod.: Sobrance – Kalša; nedeľa, 20. apríla 2014 o 16.00 hod.: V. Horeš – Michaľany, Poproč – Strážske, V. Folkmar – Sokoľany, Šaca – Rožňava, Sp. Vlachy – Kr. Chlmec, V. Kapušany – Čaňa, Rudňany – Medzev.

red.

Hrali sa zápasy VI. ligy.

Šarišská liga

Veľký Šariš - Dlhá Lúka 1:2 (1:1), G: Bednár (11 m) - Bučko, Jurčišin, Šarišské Michaľany - Záhradné 2:0 (1:0), G: Kočík, Haničák, Malcov - Beloveža 1:0 (0:0), G: Sališ (11 m), Gaboltov - Malý Šariš 1:2 (1:0), G: Kazimír - Pribiš, Sisák, Uzovce - Župčany 2:1 (0:0), G: Farkaš, Kaleja - Kravec, Gerlachov - Nová Ľubovňa 5:0 (3:0), G: Jurko 3, Hanuščák (11 m), Caracec, Chmiňany - Šarišské Dravce 3:2 (2:1), G: Uličný, Hoger, Urda (vlastný) - Štefčák 2.

1. Š. Michaľany 17 12 3 2 45:9 39
2. Záhradné 17 12 3 2 43:15 39
3. M. Šariš 17 9 5 3 33:18 32
4. Beloveža 17 10 0 7 31:21 30
5. D. Lúka 17 9 2 6 30:23 29
6. Gerlachov 17 8 4 5 19:13 28
7. Malcov 17 8 2 7 25:21 26
8. Uzovce 17 7 4 6 28:28 25
9. Gaboltov 17 7 3 7 26:32 24
10. Chmiňany 17 7 2 8 28:43 23
11. Š. Dravce 17 6 2 9 25:29 20
12. V. Šariš 17 2 5 10 14:22 11
13. Župčany 17 2 4 11 20:42 10
14. N. Ľubovňa 17 0 1 16 6:57 1

Vihorlatsko-dukelská liga

Soľ - Jasenov 3:0 (1:0), G: Ihnát (11 m), Horanič, Ladomerský, Stakčín - Nižný Hrušov 6:0 (3:0), G: Matiko 2, Kurinčák, Hanc, Veselovský, Telvák, Udavské - Breznica 3:2 (2:1), G: Kuzma 2, Greško (11 m) - Varga 2, Belá n/Cirochou - Bystré 3:1 (2:0), G: Kudravý 2, Čižmár - Hatala, Čierne n/Topľou - Kochanovce 1:0 (0:0), G: Grega (11 m), Sečovská Polianka - Kamenica n/Cirochou 2:0 (0:0), G: Hazuga, Sabol, ČK: Bálint (Seč. Polianka), Sačurov- Vechec 3:1 (1:1), Hričan 2 (1 z 11 m), Džubara - Demčák, ČK: Mati (Vechec).

1. Kochanovce 17 9 5 3 36:15 32
2. Udavské 17 10 2 5 31:25 32
3. Čierne n/T. 17 8 4 5 20:20 28
4. Breznica 17 8 2 7 36:30 26
5. Sačurov 17 8 2 7 29:30 26
6. Bystré 17 8 1 8 21:20 25
7. Soľ 17 7 3 7 23:26 24
8. Stakčín 17 6 5 6 21:21 23
9. Kamenica n/C. 17 6 4 7 19:20 22
10. Jasenov 17 5 7 5 13:16 22
11. Seč. Polianka 17 6 3 8 23:26 21
12. N. Hrušov 17 5 5 7 25:28 20
13. Belá n/C. 17 3 6 8 20:29 15
14. Vechec 17 3 5 9 16:27 14

Košicko-gemerská liga

Kokšov-Bakša - Turňa n/Bodvou 5:2 (2:2), G: M. Stoľár 3, I. Stoľár 2 - Rohály, Veverica, Gemerská Hôrka - Betliar 0:0, Malá Ida - Ďurkov 1:1 (1:1), G: Andreja - Sarvaš, Ťahanovce - Gemerská Poloma 3:1 (0:0), G: T. Koľvek 2, D. Koľvek - Meszner, Dobšiná - Košická Nová Ves 0:1 (0:0), G: Šurín (11 m), ČK: Ďurica (Dobšiná), Krásnohorské Podhradie - Geča 1:0 (1:0), G: Pronyai.
1. M. Ida 16 10 1 5 28:18 31
2. Kr. Podhradie 16 9 3 4 27:17 30
3. Geča 16 8 4 4 43:20 28
4. Gem. Poloma 16 8 3 5 26:19 27
5. Ďurkov 16 7 5 4 40:24 26
6. Ťahanovce 16 8 2 6 42:29 26
7. Turňa n/B. 16 7 4 5 31:26 25
8. Kokšov-Bakša 15 6 4 5 27:23 22
9. Koš. N. Ves 16 6 3 7 22:22 21
10. Betliar 15 5 4 6 29:30 19
11. Gem. Hôrka 15 5 4 6 21:24 19
12. Dobšiná 16 1 4 11 19:44 7
13. Budimír 15 1 1 13 13:72 4

Zemplínska liga

Krišovská Liesková - Cejkov 1:3 (1:0), G: Bačo - Michalko 2, Hučovský, Borša - Parchovany 1:0 (0:0), G: Ruščančin (11 m), Zalužice - Petrovce n/Laborcom 0:0, Čičarovce - Žbince 2:0 (1:0), G: G. Molnár, T. Nagy, Lastomír - Palín 1:0 (0:0), G: Porvaz, Úpor - Vinné 5:1 (5:0), G: Bandoľa (11 m), Ceperko, Tokár, Borčík - Hlivák (11 m), Nacina Ves - Sečovce 5:0 (2:0), G: Pet. Haluška 2, Pat. Haluška 2, Vasilko.

1. Petrovce n/L. 17 11 3 3 50:17 36
2. Lastomír 17 11 2 4 37:22 35
3. Čičarovce 17 11 1 5 46:21 34
4. Vinné 17 10 3 4 37:25 33
5. Cejkov 17 10 2 5 36:23 32
6. Borša 17 10 1 6 25:22 31
7. Parchovany 17 7 4 6 23:26 25
8. Úpor 17 6 2 9 34:26 20
9. Nacina Ves 17 5 4 8 18:23 19
10. Kriš. Liesková 17 6 1 10 27:39 19
11. Palín 17 4 5 8 17:24 17
12. Zalužice 17 4 4 9 22:48 16
13. Žbince 17 4 2 11 22:38 14
14. Sečovce 17 2 2 13 11:51 8

Podtatranská liga

Nálepkovo - Spišská Belá 1:2 (0:1), G: Víboch - Mezey, Dunka, Levoča - Gelnica 4:1 (1:0), G: Lešňovský, Kramarčík, Vojtuš, Kašper - Škarbek, Harichovce - Spišské Bystré 2:1 (0:1), G: P. Pukluš, K. Pukluš - Jurčo, Helcmanovce - Margecany 1:1 (0:0), G: Adamišin (11 m) - Petrík (11 m), Hrabušice - Poprad B 2:1 (2:1), G: Popadič, Kukura - Jánoščík, Hranovnica - Teplička n/Hornádom 3:1 (1:0), G: Džubák (11 m), Kubesa, Malý - Hasaj, Smižany - Kravany 2:1 (1:1), G: Klubert, Bednár - Michlík.
1. Smižany 17 11 3 3 50:22 36
2. Kravany 17 11 2 4 51:25 35
3. Poprad B 17 10 3 4 37:24 33
4. Hrabušice 17 9 3 5 29:24 30
5. Nálepkovo 17 8 4 5 27:17 28
6. Helcmanovce 17 8 2 7 21:25 26
7. Gelnica 17 7 4 6 35:32 25
8. Spišské Bystré 17 7 3 7 25:22 24
9. Spišská Belá 17 7 2 8 40:34 23
10. Teplička n/H. 17 6 3 8 36:35 21
11. Hranovnica 17 7 0 10 21:36 21
12. Levoča 17 5 2 10 24:54 17
13. Margecany 17 3 5 9 21:41 14
14. Harichovce 17 1 2 14 11:37 5

Budúci program

KOŠICKO-GEMERSKÁ
18. kolo: sobota 19. 4. o 16.00 hod.: Turňa n/B – Krs. Podhradie; nedeľa 20. 4. 2014 o 10.45 hod.: Geča – Dobšiná A, o 16.00 hod.: Koš. N. Ves – Ťahanovce, G. Poloma – Malá Ida, Budimír – Gem. Hôrka, Betliar – Kokšov Bakša.

ZEMPLÍNSKA
18. kolo: 20. 4. o 16.00 hod.: Cejkov – Nacina Ves, Sečovce – Úpor, Vinné – Lastomír, Palín – Čičarovce, Žbince – Zalužice, Petrovce n/L – Borša, Parchovany – Kriš. Liesková.

VIHORL.-DUKELSKÁ
18. kolo: nedeľa 20. 4. o 10.30 hod.: Kochanovce – Belá n/C, o 16.00 hod.: Jasenov – Sačurov, Vechec – Seč. Polianka, Kamenica n/C – Čierne n/T, Bystré – Udavské, Breznica – Stakčín, Nižný Hrušov – Soľ.

ŠARIŠSKÁ
18. kolo: nedeľa 20. 4. o 16.00 hod.: Dlhá Lúka – Chmiňany, Šar. Dravce – Gerlachov, Nová Ľubovňa – Uzovce, Župčany – Gaboltov, M. Šariš – Malcov, Beloveža – Šar. Michaľany, Záhradné – V. Šariš.

PODTATRANSKÁ
18. kolo: sobota 19. 4.o 16.00 hod.: Maria Huta – Nálepkovo; nedeľa 20. 4. 2014 o 10.30 hod.: Poprad B – Helcmanovce, o 16.00 hod.: Sp. Belá – Smižany, Kravany – Hranovnica, Hrabušice – Teplička, Margecany – Harichovce, Sp. Bystré – Levoča A.

red






Neprehliadnite tiež

Realitný trh sa zbláznil, byty sa predávajú za rekordné ceny

Za trojizbový byt v paneláku na Terase sú ľudia ochotní zaplatiť 105-tisíc.

Rašiho novelu volebného zákona posúdi Ústavný súd SR

Súd prijal na ďalšie konanie podnet skupiny opozičných poslancov NR SR.

Košickí poslanci prekvapili: Odmietli predať záhradu Paškovej

Členom zastupiteľstva sa nepozdávala cena.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Café Európa: Aká bude budúcnosť Česka a Slovenska v Európe

Aké je naše miesto v Európskej únii? Sledujte diskusiu naživo.

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, bratislavské letisko chce dať do prenájmu

Minister predložil návrh na 30-ročnú koncesiu letiska.

SVET

Čoraz viac utečencov mieri na sever Európy cez Slovensko

V Rakúsku vojaci pomáhali pri klasickej policajnej činnosti.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  3. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  4. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  5. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  6. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  7. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  8. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  9. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  1. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  2. Slávnostná imatrikulácia SvF STU v Bratislave
  3. Unverzita vyTVORená nápadmi študentov!
  4. Slovenské mestá môžu využiť eurofondy na zelené strechy
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  6. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  7. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  8. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  9. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  10. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 9 549
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 3 255
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 3 096
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 839
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 2 825
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 499
  7. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 493
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 452
  9. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 419
  10. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach 958

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop