Korzár logo Korzár
Piatok, 28. január, 2022 | Meniny má Alfonz

Takto plynul rok 2013 v šoubiznise

Škandály a kauzy známych celebrít.

Superstarista Lukáš Adamec si za manželku vzal brunetku Miriam.Superstarista Lukáš Adamec si za manželku vzal brunetku Miriam. (Zdroj: Veronika Janušková)

Boli ich plné noviny, každý s napätím sledoval ich osud. A škodoradostne sa usmieval, nechápavo krútil hlavou alebo si znechutene odpľul. Kráľovnami škandálov pre rok 2013 sa bezkonkurenčne stávajú Iveta Bartošová, Nora Mojsejová a Eva Varholíková Rezešová.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

ŠKANDÁLY A KAUZY

Mojsejová oslávila za mrežami aj narodeniny

Takto si teda prostoreká Košičanka záver roka nepredstavovala! Zavretá v base, žiadne značkové handry, žiaden luxus. A pritom ešte na jar bola na koni. Napísala a na pulty kníhkupectiev spolu s Ivanou Christovou vyprevadila svoju novú knihu, potom sa začalo hovoriť, že našla aj šťastie v láske a znovu sa dáva dokopy so starým frajerom, momentálne žijúcim v Amerike. No v septembri prišiel pád. Noriku vzali do basy. Na krku má viacero obvinení, napríklad aj údajné obohacovanie sa na daniach. Do vyšetrovačky šla preto, lebo sa prokurátor bál, že na slobode bude ovplyvňovať svedkov. Za mrežami strávila celé týždne a v cele „oslávila" aj svoje 55. narodeniny. Za starých dobrých čias by to bola veľká paráda. Tancovalo by sa, pilo a jedlo, Norika by sa vykrúcala s Versačem, Braňo by jej zaspieval obľúbené rockerské hity, aj smotánková Erika by sa blysla na párty. No takto podnikateľke z Pereša zostala len spoluväzenkyňa - bývalá colníčka, podozrivá z pašovania cigariet.

Skryť Vypnúť reklamu

Eva Varholíková Rezešová

Zo zlatej kolísky do maďarskej basy. Takto stručne sa dá opísať osud Evy Varholíkovej Rezešovej. Košičanke, ktorá vlani na maďarskej diaľnici havarovala a pri nehode zomreli štyria ľudia, v novembri v Budapešti vymerali trest. Za jazdu smrti dostala šesť rokov basy. Eva mala dokonca toľko šťastia, že do nadobudnutia právoplatnosti rozsudku jej dovolili domáce väzenie a odsťahovala sa do luxusného apartmánu na brehu Dunaja.

K slobode si ale iba privoňala. Vychutnávala si ju len 11 dní a potom súd znovu nariadil okamžité prevezenie do vyšetrovacej väzby. Vraj z obavy, že by mohla ujsť z krajiny.
Tak sa vrátila do prostredia, ktoré za rok celkom dobre spoznala. A dokonca o nej išli dobré chýry. Vraj sa za mrežami správala veľmi dobre, dokonca pracovala a stala sa z nej celkom slušná krajčírka.

Skryť Vypnúť reklamu

Džambulkino talianske dobrodružstvo

„Marně se vlastního osudu ptáš, co dnes a zítra schystá...." Keď kedysi Iveta Bartošová naspievala túto legendárnu pieseň o troch orieškoch, rozhodne netušila, že text sedí aj na jej život. No taký škandál, aký Iveta vyrobila toto leto, tu ešte nebol.

Na začiatku júla celé Česko a Slovensko obleteli strašidelné fotky. Bola na nich troska, ktorá ani zďaleka nepripomínala niekdajšiu popovú princeznú. Iveta na nich bola počuraná, bez spodného prádla, s prsiami priam až po pupok, neschopná artikulovať. Evidentne bola pod vplyvom alkoholu i liekov. A jej samozvaný záchranca Zdeněk Macura ju takto odvážal do Talianska, aby ju zachránil pred jej údajne tyranským partnerom Josefom Rychtářom. Ďalšie prichádzajúce fotografie a informácie boli hrozné. Videli sme Ivetu, ako sa bezprízorne smeje, či ako mŕtvolne leží na pláži v plavkách naopak.

Skryť Vypnúť reklamu

No potom sa objavil rytier bez lesklej zbroje - jej dlhoročný frajer Rychtář a svoju Džambulku, ako Ivetu dôverne nazýva, hľadal po celom Taliansku. Pobil sa s každým, kto mu v tom chcel brániť.

Dobrodružstvo sa skončilo šťastne. Aspoň sa to zatiaľ zdá. Rychtář priviedol Džambulku Ivetku domov, odmietol ju zavrieť na protialkoholické, ale postaral sa o ňu sám. Zaútočil na každého, kto sa k nej chcel priblížiť. Napokon si ju vzal za ženu. A v závere roka sa Iveta objavila ako znovuzrodená a vraj pripravená na veľký comeback. Ďalší v poradí.

Ani títo nezaháľali ...

- Manželstvom Sisy Sklovskej a Juraja Lelkesa sa vo februári prehnal menší škandálik. Podnikateľa načapali, ako strávil nejaký čas doma u svojej kolegyne. On tvrdil, že šlo výlučne o pracovnú záležitosť a Sisa mu verí. Tak veľa šťastia, holúbkovia!

- Sajfa, čajník a Studenková. To nie je nová sága v štýle Narnie, ale kauzička z apríla. Prostoreký Sajfa chcel byť v relácii u Vacvalovej a Andrásyho za vtipného a na adresu Zdeny Studenkovej povedal: „Na jednej spoločenskej akcii sedela za mnou a celý čas frflala. Tak som sa otočil, brnkol som jej po brade a hovorím: "Zdeni, upokoj sa. Zoberiem ťa tu hore do hotela a budeš pískať ako čajník." Herečka to, samozrejme, nenechala tak a cez právnikov si vydupala ospravedlnenie.

- Jún nám spestril Robo Vittek s manželkou Patríciou a epizódou hodnou tureckej telenovely. Veď škandálik sa napokon aj odohrával v Istanbule. Práve tam totiž fotografi načapali nášho futbalistu, ako sa dôverne túli k moderátorke Alexandre Orviskej. Najpikantnejšie však bolo celé rozuzlenie aférky. Povráva sa, že fotografov za Robom poslala jeho právoplatná manželka Paťa. Bulvárnym novinárom zadala presné súradnice, kde neverníka nájdu, tým ho dostala na lopatky a on sa pekne so sklopenými ušami vrátil k rodine.

- Zazvonil zvonec a rozprávke o krásnej riaditeľke Markízy a anjelovi bez krídel je koniec. Jeseň bola horúca aj vďaka Zuzane Ťapákovej a Vilovi Rozborilovi. Ešte v lete sa zdalo, že všetko je dokonalé. Vilo si kúpil vilu v Španielsku, idylka pri mori bola dokonalá. No potom sa spustila lavína. Keď chceli Zuzanu odvolať z postu riaditeľky Markízy, Vilo sa vyhrážal, že prestane vyrábať Modré z neba. Napokon Ťapáková o funkciu prišla, potom prasklo tajomstvo, že s Vilom už netvoria pár a napokon skončilo aj Modré z neba. No nie preto, že by to Vilo tak chcel. Vraj mal na nového riaditeľa televízie príliš veľké nároky a tak dostal stopku.

- Herec Milan Ondrík, známy aj ako Noro z Paneláku, sa v závere roka zaradil medzi celebrity, ktoré si pod parou sadli za volant. V októbrovú nedeľu ráno ho zastavili policajti, on nafúkal 1,84 promile a skončil za mrežami.

ROZCHODY

Zaľúbencom sa nedarilo v minulom roku a nedarí sa im ani v tomto. Rozchádzali sa pármesačné známosti, ale aj manželstvá, za ktoré by jeden dal aj ruku do ohňa. Láska si proste nevyberá...

Daniela Nízlová a Braňo Jančich

Pre jednu zo sestier Nízlových mal začiatok roka 2013 trpkú príchuť. Po dva a pol roku sa rozviedla s manželom Braňom Jančichom, ktorý pôsobí ako úspešný manažér. Daniela ako dôvod rozvodu uvádzala ochladnutie citov. Dnes je každý z nich opäť šťastne zadaný.

Milena Minichová a Andrej Maťko

Slovenská herečka rozvod zatĺkala, no nakoniec ho priznala. S Andrejom Maťkom im manželstvo nevydržalo ani dva roky. Košičanku ešte počas vzťahu pristihli médiá, ako sa bozkáva v aute so známym celebritným kaderníkom Igorom Novosadom. Dnes opäť randí s automobilovým pretekárom Petrom Florekom, s ktorým údajne čaká aj dieťa.

Zuzana Plačková a René Strauzs a Norbert Tokár

Ani megaprsia jej nezaručili dlhodobý vžťah. Playmate Zuzana Plačková sa tento rok rozišla so snúbencom Reném Strauzsom, spomienka na tento vzťah jej pritom zostane do smrti. Na rebrách má totiž vytetované exsnúbencovo meno. Pár mesiacov po rozchode začala randiť s Norbertom Tokárom, aj tento vzťah sa však po pár mesiacoch rozpadol.

Matej Sajfa Cifra a Veronika Ostrihoňová

Ani svadba, ani dieťa, aj keď by im to mnohí priali. Rozchod Sajfu so sympatickou blondínkou bol šokom najmä pre ich okolie. Ich aprílový rozchod sa však už v máji zdal pasé, kedže sa k sebe správali ako dve hrdličky.Dnes sú opäť zaľúbenci spolu.

Linda Rezešová a Roman Antal

Modelka svoje súkromie príliš nekomentuje. No po sobáši s Romanom Antalom sa jej jazyk rozviazal. Dvojici sa pred rokom a pol narodil syn Jakub, ktorý mal byť dôkazom ich nekonečnej lásky. Tá však dlho nevydržala. Rezešová sa s Antalom tento rok rozviedla. Ide pritom už o druhý rozvod v Rezešovej živote. S košickým podnikateľom Júliusom Rezešom sa im vzťah rozpadol v roku 2008, v decembri 2007 si ju v Las Vegas vzal muliotecko Boris Kollár, na Slovensku svoje manželstvo nikdy nezlegalizovali a do tretice jej vzťah nevyšiel ani s Antalom.

Zuzana Vačková a Miroslav Ondruš

V apríli skrachoval ročný vzťah sympatickej herečke Zuzane Vačkovej. Podnikateľa Miroslava Ondruša pritom označovala za muža svojho života. Ten si však poza jej chrbát „narazil" mladú milenku a bolo po vzťahu.

Karolína Chomisteková a Patrik Čarnota

Syndróm Miss v plnej paráde predviedla úradujúca kráska Karolína Chomisteková. Tri mesiace po súťaži krásy je sama. Futbalista Čarnota jej niekoľkokrát na verejnosti spravil žiarlivostnú scénu a tak vzťah bez dôvery skrachoval.

Ján a Jitka Jackuliakovci

Osudová žena je už minulosťou. Párik ako zo žurnálu, ktorý nešetril vzájomnými romantickými vyznaniami, je dnes v rozvodovom konaní. Ján Jackuliak to odôvodňuje pracovným zaťažením, ktoré im narušilo ich spolužitie a oni sa odcudzili.

Janko Kroner a Lenka Košická

Herec Janko Kroner má za sebou smoliarsky rok. Pozitívnou správou je, že ho po dlhodobej hospitalizácii prepustili z psychiatrickej liečebne, kde sa liečil z depresií, no „vonku" ho ružová budúcnosť rozhodne nečakala. Má problém nielen s prácou, ale aj so svojím manželstvom. Zatiaľ ani on, ani jeho manželka Lenka Košická rozvod priamo nepotvrdili, no vzťah sa už teraz dá nazvať nefunkčným a papierové spečatenie je na spadnutie.

Elena Podzámska a Matej Chren

Šťastie v láske tento rok nemala ani Elena Podzámska. S tanečníkom Matejom Chrenom sa rozišla v polovičke novembra a dodnes túto správu nedokázala spracovať. Spolu tvorili pár tri a pol roka a rozchod je o to smutnejší, že Matej si rozumel aj s Podzámskej dcérou Radkou.

Tina a Richard Lásik

Vzťah tejto dvojice bol turbulentný od samého začiatku, rozchody a návraty boli na dennom poriadku. Tinino tehotenstvo malo vzťah definitívne utužiť, no deväť mesiacov po narodení malého Leonarda sa dvojica definitívne rozišla. Tinu pristihli s raperom Separom a Lásik sa pár dní po krachu objavil na párty, kde sa podľa návštevníkov ako mních rozhodne nesprával.

Robo Roth a Magdaléna

Štyridsiatnik s podmanivým hlasom bude čoskoro slobodný muž. Po päťročnom manželstve s Magdalénou sa dvojica rozvádza. Herec sa mimoriadne trápi, čoho dôkazom je aj výrazná strata kíl.

Jiří Suchý a Markéta

Po takmer siedmich rokoch skončilo manželstvo šéfa divadla Semafor Jiřího Suchého a jeho o 46 rokov mladšej manželky Markéty. Dôvodom ich rozvodu bolo vytúžené dieťatko, ktoré Suchý nemohol manželke už dopriať.

Pavel Liška a Kristýna

Herec Pavel Liška už dlhšiu dobu nebýva so svojou o deväť rokov mladšou manželkou Kristýnou Liška Bokovou. Pár, ktorý má sedemročného syna Šimona, sa po nezhodách tento rok rozviedol.

PROMINENTNÉ BÁBÄTKÁ

Prvá slovenská SuperStar Prešovčanka Katka Koščová porodila tri dni po Troch kráľoch syna Adama. Otecko Michal Pivovar sa okamžite chválil, že je veľký sympaťák.

20. februára predčasne porodila speváčka Tina. Synček Leonard našťastie utešene rastie a obavy z komplikácií vystriedala radosť.

„22. februára sa nám narodila dcéra Júlia a sme megašťastní," tešila sa z dcéry Zuzana Norisová s partnerom Ondrejom Kovaľom.

Svojím nedeľniatkom sa od 24. februára pýši aj Lucia Hablovičová. Narodil sa jej chlapček, ktorého s partnerom Romanom pomenovali Theo.

Tretieho chlapca priviedla do rodiny v apríli česká topmodelka Eva Herzigová. Otcom dieťaťa je modelkin partner, taliansky podnikateľ Gregorio Marsaij, s ktorým má už dvoch synov - Georgea (5) a Phillipa (2). Edwarda porodila vo svojich štyridsiatich rokoch.

Aj tanečnica Melánia Kasenčáková sa tento rok stala mamou. Svojmu talianskemu priateľovi porodila začiatkom mája dcérku Zaru.

Monika Hilmerová a Jaro Bekr sa tento rok stali dvojnásobnými rodičmi. K trojročnej Zarke im v máji pribudol synček Leonard.

Rady prominentných detičiek rozšírila v júni Kristína Farkašová hneď dvakrát. Dvojičky Matilda a Ela utešene rastú a rodičov neustále inšpirujú komentovať ich vývoj vtipnými bonmotmi.

Nagélovaný fešák s růží Jan Novotný, ktorý si onehdy hľadal ženu svojho života cez televízne obrazovky, sa na konci mája stal otcom. Dcéru Elizabeth mu porodila Monika zo Žiliny. Všetci traja žijú v Nemecku.

V pondelok 15. júla prišla na svet malá Juniorka. Dcéra moderátora Milana Juniora Zimnýkovala dostala meno Alexandra. "Naša malá je to najlepšie, čo som kedy vo svojom živote urobil," pýšil sa hrdý otec.

Vo svojej päťdesiatke sa stal Ibrahim Maiga otcom. Dcéra Fatim sa narodila v Mali, kde Ibi žije spoločne so svojou priateľkou.

Anna Geislerová je už trojnásobnou mamou. Po synovi Fideliovi a dcére Stelle Ginger sa jej narodil chlapček Max.

Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk sú od tohto roka rodičmi syna Aloisa. Tatiana má pritom z prvého manželstva už dvoch synov Cyrila a Františka.

V znamení materstva bude rok 2013 aj pre Martu Jandovú. Niekdajšia porotkyňa SuperStar porodila 7. augusta dcérku Marušku. Hudobníčka žije s gynekológom Miroslavom Vernerom.

Hviezdam televíznych seriálov Zuzane Kanócz a Jurajovi Lojovi sa syn Lucas narodil len deň po malej Jandovej. Dieťatko bolo o to vytúženejšie, že brunetka pred rokom a pol o nenarodené dieťatko prišla.

Východniarske ratolesti majú ďalšieho parťáka. Hugo, syn Michala Hudáka, sa narodil v polovičke augusta. Moderátor sa tak stal trojnásobným otcom, z prvého manželstva už má syna Šimona a dcéru Evičku.

Ďalšie vymodlené dieťatko sa narodilo v októbri moderátorke Jane Majeskej. Dcérku Ninku už doma čakala staršia sestrička Bianca. Dieťatko bolo o to vytúženejšie, že pred rokom a pol o nenarodené dieťatko prišla.

Svoj poklad má doma už aj Miriam Šmahel Kalisová. Dcéra Mia prišla na svet o tri týždne skôr ako mala. Našťastie je všetko v poriadku a manželia Šmahelovci si už testujú svoju rodičovskú výdrž.

V ďalekej ruskej Moskve prišiel na svet Filip, syn Doroty Nvotovej. Chlapča svoju maminu počas šestnásťhodinového pôrodu poriadne vytrápilo. Materské povinnosti zatiaľ musí cestovateľka zvládať sama, babičku Annu Šiškovú plánuje rodinka navštíviť až na Vianoce.

Bábätká na čakačke

Rok 2014 bude opäť priať bábätkám. V očakávaní je Patrik Tkáč, Milena Minichová, Ivana Trumpová aj speváčka Helena Krajčiová. Svoje druhorodené privedie na svet Zuzana Belohorcová, pre chlapčeka už má aj vybraté exotické meno Nevio, trojnásobnou mamou sa stane Martina Šimkovičová a svoj poklad už bude čoskoro kočíkovať aj Robo Opatovský.

SPEČATILI SVOJU LÁSKU

Do chomúta a pod čepiec sa už dnes mladí veľmi nehrnú. Tento rok však bol výnimkou a brali sa mladšie i staršie ročníky.

Martinka z Turca mala obrad za 17-tisíc eur

V apríli povedala svoje áno priateľovi Martinovi kontroverzná osôbka z televíznej obrazovky, 30-ročná Martinka alias Kleopatra z Turca. Romantická svadba sa konala pod Bojnickým zámkom, no chýbali nevestina mama i najlepšia kamarátka Danka. "Svadba bola bohovská," zhodnotila Martinka, ktorej radosť nemohla pokaziť ani taká drobnosť, že sa ženích pripil ešte pred obradom. O zaplatenie svadobnej parády sa postaral bojnický podnikateľ Jozef Peniaško, ktorý zacvakal okolo 17-tisíc eur. Bral to údajne ako promo. Krátko po svadbe neveste sociálka zobrala deti a ona skončila ako bezdomovkyňa.

Zlata Adamovská sa odhodlala na tretiu svadbu

54-ročná česká herečka sa tretíkrát v živote vydala. Svoje áno povedalala o 11 rokov staršiemu kolegovi Petrovi Štěpánkovi. Svadbu sa páriku podarilo do poslednej chvíle utajiť. Dokopy sa dali pri natáčaní seriálu Ordinácia v ružovej záhrade. Umelkyňa je pritom, čo sa týka dĺžky manželstiev, bežkyňou na dlhé trate. Jej prvým manželom bol 23 rokov hudobník a skladateľ Vadim Petrov a druhým 26 rokov Radek John. Rovnako aj pre Štěpánka to bola tretia svadba.

Pomeje si vzal o polovicu mladšiu

Herec Jiří Pomeje (48) sa oženil s Andreou Šťastnou (24), ktorá mu už stihla porodiť aj dieťa. Hoci sa dvojica najprv zosobášila v Thajsku, oficiálne spečatila svoj zväzok aj v Českej republike. Slávnostný obrad však sprevádzalo množstvo trapasov. Pomeje meškal, svadobčanov zahnal dnu výdatný dážď, herec si pomýlil prstene a keďže bola oslava plánovaná v exteriéri, dnu sa kvôli zlému počasiu vmestila sotva polovica hostí.

Moderátorka Superstar Zora Kepková povedala áno na zámku

Sympatická blondínka sa na zámku Blatná vydala za moderátora Mira Hejdu. Hoci ju o ruku požiadal v priamom prenose, keď vyskočil z krabice, obrad už natoľko verejný nebol. Romantický sobáš sa zamilovaným podarilo utajiť a konal sa bez prítomnosti akýchkoľvek médií.

Ženil sa i Pociskovej "frajer" Makranský

August si za mesiac spečatenia svojej lásky zvolil herec Peter Makranský, ktorý svoju vyvolenú spoznal pri práci. S Miss Tip 2008 a tanečnicou Petrou Nezvalovou sa totiž do seba zamilovali pri skúške muzikálu Fontána pre Zuzanu. Na javisku sa stretli aj v Ôsmom svetadieli, kde však mladík hral partnera Nely Pociskovej. Aktuálne ich môžeme vidieť aj v Rómeovi a Júlii. Svadbu mala dvojica v okolí Terchovej.

Pod čepcom je už aj Pietrová

Moderátorka Mária Pietrová (29) sa v septembri tajne vydala za svoju niekoľkoročnú lásku, Tomáša Chreneka mladšieho. Obrad sa konal v pražskej katedrále sv. Víta. Išlo o komornejšiu svadbu s počtom hostí okolo päťdesiat. Moderátorkin manžel je synom oceliarskeho bosa a miliardára Tomáša Chreneka. Tento rok vydal časopis Forbes rebríček najbohatších ľudí na Slovensku a práve Chrenek, ktorý podniká najmä v susednom Česku, je na štvrtej priečke. Jeho čistý majetok odhadujú na vyše 11 miliárd českých korún.

Dvojička Molnárová si brala hudobníka

Herečka Lucia Molnárová (26) a hudobník Michal Bugala (30) vhupli do manželského zväzku v septembri v bratislavskom Dóme svätého Martina. Medzi hosťami nechýbal napríklad Robo Opatovský s manželkou.

Superstarista Lukáš Adamec skočil do chomúta

Štyri roky pred tridsiatkou sa do toho rozhodol "praštiť" aj muzikant Lukáš Adamec a za manželku si na staromestskom úrade v Košiciach vzal brunetku Miriam. Tá mu čoskoro porodí ich prvé dieťatko - chlapčeka. Svadobčanov bolo približne päťdesiat a spevák ich dokonca na svadbe bavil sám so svojou gitarou.

Hanychová a Prachař svadbou šokovali

Modelka Agáta Hanychová (27) sa v apríli tajne vydala za herca,muzikanta, a moderátora Jakuba Prachařa (29). Brali se večer v hoteli Esplanade v Mariánskych Lázňach. O svadbe netušila dokonca ani Agátina mama Veronika Žilková. Moderátor sa nikdy netajil tým, že má pre brunetku neskutočnú slabosť a pokúšal sa s ňou zblížiť vždy, keď mala problémy vo vzťahoch. A ako sa ukázalo, napokon sa mu vytrvalosť vyplatila.

Veronika Freimanová si vzala architekta

Herečka Veronika Freimanová (57) sa v septembri vydala za architekta Vladimíra Boučka. O svadbe však ešte pár dní po nej vedel len málokto. Umelkyňa predtým žila dlhé roky v manželstve s režisérom Jaroslavom Brabcom, s ktorým má dcéru aj Olga Menzelová. To bola však už len čerešnička na torte krachu ich vzťahu. Svoje súkromie si preto starostlivo strážila a nik nepredpokladal, že by sa túžila opäť vydávať. Evidentne však na lásku nezanevrela.

ČAKATELIA NA MANŽELSTVO

Poniektorí to tento rok nestihli, no aspoň sa odhodlali na prvý vážny krok a zastali na polceste. Svadba je už v ich prípade očividne za rohom, takže uvidíme, kedy aj im zaznejú svadobnú svadobné zvony.

Skrúcaný sa pochlapil a požiadal Eriku o ruku

Šesťtisícový prsteň zdobí od augusta rúčku moderátorky Eriky Judínyovej. Hoci spolu s hercom Števom Skrúcaným randili sotva rok, už sa chlapec pochlapil a Eriku pred jej rodičmi požiadal o ruku. Erika s radosťou privolila a tak nám už len ostáva čakať, kedy ju uvidíme v svadobných šatách.

Zasnúbil sa už aj Kuly

V Benátkach sa rozhodol po piatich rokoch randenia požiadať o ruku svoju 22-ročnú priateľku Luciu Mário Kuly Kollár (41). Svoju vyvolenú požiadal o ruku priamo na gondole počas plavby. Termín svadby však zatiaľ známy nie je.

NOVÉ PÁRIKY

Amorov šíp si nedal pokoj ani tento rok a strieľal veru s veľkou odvahou. Pred jeho šípom neušli nasledujúci "šťastlivci".

Filip Tůma a Nela Pocisková zahmlievajú

Dvojicu hercov mal údajne zblížiť seriál Búrlivé víno. Ani Nela Pocisková, ani Filip Tůma však ofociálne svoj vzťah nepotvrdili, hoci sa objavili fotografie, ako spolu trávia čas v Tůmovom rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji. Špekuluje sa tiež, že dvojica stihla už aj spoločnú dovolenku v zahraničí. Známy seriálový herec priznáva jedine to, že s Nelou sa v súkromí stretáva, no vraj s ňou nechodí.

Rozboril šokoval novou láskou

Po týždňoch špekulácií o tom, či, kedy a prečo sa rozišiel rozprávkový párik Vilo Rozboril a Zuzana Ťapáková, nastal ďalší šok. Prevalila sa informácia o tom, že moderátor Modrého z neba je zamilovaný do inej. A nie len tak do hocikoho. Opäť ide o vysokopostavenú ženu z mediálnych kruhov, konkrétne o šéfredaktorku bulvárneho denníka Nový čas Júliu Kováčovú.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 2. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 3. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
 4. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 5. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 6. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 7. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 8. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 10. Mecom ide na zelenú
 1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
 2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 3. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 4. Vianočné dovolenky sa vrátili na čísla pred pandémiou
 5. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 6. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 7. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 8. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 9. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 10. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 9 843
 2. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 756
 3. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní 3 611
 4. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 3 473
 5. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 3 249
 6. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť 2 962
 7. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať 2 668
 8. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 2 387
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 216
 10. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 1 972

Blogy SME

 1. Lórant Kulík: URBEX-Časť 2: V tajných izbách chátrajúceho domu na kpt.Nálepku v Košiciach bezdomovci (ne)ukrývajú starožitný nábytok
 2. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (28.1. - 3.2.1922)
 3. Martin Greguš: Myslite si, že vlády na Slovensku to s modernizáciou železníc myslia vážne? Pozrite si, čo hovoria fakty...Nevadí Vám to?
 4. Zuzana Cascino: Tragédia svedomia.
 5. Miroslav Lukáč: "Geniálni" Fico, Pellegrini, Kotleba, nie sú problémom SR.
 6. Robert Štepaník: diel 60 - moje TOP10 za rok 2021, časť 2 (miesto 5 až 1)
 7. Helena Michlíková: Malý princ v rôznych jazykoch
 8. Peter Svoreň: Fenomén omikron a jeho dopad na svetovú ekonomiku
 1. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 12 338
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 9 206
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 085
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 683
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 5 238
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko 4 248
 7. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 4 051
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 4 019
 1. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 2. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 7. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Bytovka na Drotárskej ceste v Bratislave, v ktorej si kúpil byt aj Michal Fico, syn Roberta Fica.

Šéf Smeru býva v prenájme u Muňka.


a 1 ďalší 7 h

Blogy SME

 1. Lórant Kulík: URBEX-Časť 2: V tajných izbách chátrajúceho domu na kpt.Nálepku v Košiciach bezdomovci (ne)ukrývajú starožitný nábytok
 2. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (28.1. - 3.2.1922)
 3. Martin Greguš: Myslite si, že vlády na Slovensku to s modernizáciou železníc myslia vážne? Pozrite si, čo hovoria fakty...Nevadí Vám to?
 4. Zuzana Cascino: Tragédia svedomia.
 5. Miroslav Lukáč: "Geniálni" Fico, Pellegrini, Kotleba, nie sú problémom SR.
 6. Robert Štepaník: diel 60 - moje TOP10 za rok 2021, časť 2 (miesto 5 až 1)
 7. Helena Michlíková: Malý princ v rôznych jazykoch
 8. Peter Svoreň: Fenomén omikron a jeho dopad na svetovú ekonomiku
 1. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 12 338
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 9 206
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 085
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 683
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 5 238
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: Epilóg – Zbohom, Anglicko 4 248
 7. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 4 051
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 4 019
 1. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 2. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 7. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu