V. LIGA
Skupina Sever
Hanušovce n/Top. - Ľubotice 6:2 (3:1), G: Jabčanka 2, Komár 2, Verčimák, Matta - Gomulec, Oriňak.
Zámutov - Pušovce 0:2 (0:1), G: Zahradník, Eliaš, ČK: Seman (hostia).
Kračúnovce - St. Ľubovňa 4:1 (1:0), G: Kaňuch 3, Peržel.
Radvaň n/Lab. - Fintice 2:1 (2:0), G: Kudláč, Hirjak - Lacko.
Kežmarok - Dlhé Klčovo 2:3 (1:1), G: Tomčák, Svitek - Samsely 2, Homoľa.
Pakostov - Kendice 4:0 (2:0), G: Tomčák, Olexik, Fedorko, Ragan.
Medzilaborce - Raslavice 2:1 (0:1), G: Višňovský, Lukáčik - Jenčo.
Kľušov - Štrba 6:1 (4:0), G: A. Hricov 3, Galiga 2, L. Hricov - Kšenzakovič.
Tabuľka
1. Pušovce 15 12 2 1 69:18 38
2. Štrba 15 10 1 4 35:22 31
3. Kračúnovce 15 9 2 4 32:14 29
4. Raslavice 15 8 3 4 21:15 27
5. Radvaň n/Lab. 15 8 2 5 25:21 26
6. Ľubotice 15 8 1 6 35:31 25
7. St. Ľubovňa 15 7 2 6 23:19 23
8. Kendice 15 6 4 5 26:22 22
9. Pakostov 15 7 0 8 27:28 21
10. Medzilaborce 15 7 0 8 26:29 21
11. Zámutov 15 5 3 7 26:23 18
12. Fintice 15 5 2 8 28:29 17
13. Kľušov 15 5 0 10 29:35 15
14. Hanušovce n/Top. 15 3 6 6 19:35 15
15. Dlhé Klčovo 15 4 2 9 16:35 14
16. Kežmarok 15 1 0 14 9:70 3
tasr
Skupina Juh
Kr. Chlmec - V. Horeš 0:4 (0:0), G: Illéš, Sninský, Packanosi, Kovács. ČK: Feke (hostia).
Čaňa - Rožňava 0:0. Medzev - Sokoľany 6:2 (2:2), G: Kalmár 3, Gajdoš, Capko, Szalka - Žiga, Zeleňák.
Kalša - Strážske 2:1 (2:1), G: Takáč, Capík - Škirda, ČK: Čornej (hostia).
Sobrance - Michaľany 3:1 (1:0), G: Danko 2, Bobal - Dolgoš.
Rudňany - Poproč 4:1 (1:0), G: Mikuš 3, Augustin - Jaklovský, ČK: Szamko (hostia).
V. Kapušany - V. Folkmar 4:1 (3:0), G: Vasiľ 2, Berta, Binó - Sovič. Sp. Vlachy - Šaca 2:1 (2:0), G: Janočko, Leško - Pulen.
Tabuľka
1. Šaca 15 12 1 2 55:13 37
2. V. Horeš 15 8 5 2 33:9 29
3. V. Folkmar 15 8 3 4 34:25 27
4. V. Kapušany 15 6 7 2 23:17 25
5. Sobrance 15 8 0 7 47:24 24
6. Medzev 15 7 1 7 36:26 22
7. Sp. Vlachy 15 6 4 5 24:22 22
8. Čaňa 15 7 1 7 21:23 22
9. Rožňava 15 6 3 6 25:16 21
10. Michaľany 15 6 3 6 24:21 21
11. Kalša 15 5 6 4 21:18 21
12. Strážske 15 5 5 5 18:30 20
13. Kr. Chlmec 15 6 1 8 15:37 19
14. Rudňany 15 3 3 9 18:51 12
15. Sokoľany 15 2 2 11 13:39 8
16. Poproč 15 2 1 12 11:47 7
tasr
VI. LIGA
ŠARIŠSKÁ
Malcov - Dlhá Lúka 2:0 (0:0), G: Koscelník 2 (1 z 11 m), ČK: Jurčišin (hostia).
Šar. Michaľany - Gaboltov 9:0 (5:0), G: Haničák 2 (1 z 11 m), Ďurica 2, Kočík, Bako, Kolpak, Uhrín, Bednár.
V. Šariš - Uzovce 0:2 (0:1), G: Antol, Mikolaj, ČK: Mathé (domáci).
Záhradné - Gerlachov 2:0 (1:0), G: Jaworek, Jačišin, ČK: Dorin (hostia).
Beloveža - Chmiňany 3:0 (1:0), G: Buchala, Zajac, Sčasný.
M. Šariš - Šar. Dravce 1:0 (0:0), G: Kočiš (11 m), ČK: Kocúrko (hostia).
Župčany - N. Ľubovňa 3:0 (1:0), G: Kravec 2, Baloga, ČK: Varhola.
Tabuľka
1. Záhradné 13 10 2 1 32:11 32
2. Šar. Michaľany 13 8 3 2 36:9 27
3. Beloveža 13 9 0 4 27:16 27
4. M. Šariš 13 6 4 3 22:16 22
5. Malcov 13 6 2 5 20:17 20
6. Dlhá Lúka 13 6 2 5 19:16 20
7. Gaboltov 13 6 2 5 23:27 20
8. Uzovce 13 5 4 4 23:16 19
9. Gerlachov 13 5 3 5 11:12 18
10. Šar. Dravce 13 5 2 6 18:21 17
11. Chmiňany 13 4 2 7 17:34 14
12. V. Šariš 13 2 5 6 13:13 11
13. Župčany 13 1 4 8 16:35 7
14. N. Ľubovňa 13 0 1 12 4:38 1
tasr
VIHORLATSKO-DUKLIANSKA
Udavské - Jasenov 2:0 (0:0), G: Meričko, Vološín, ČK: Čerhit (hostia).
Stakčín - Belá n/Cir. 3:1 (1:1), G: Hanc (11 m), Veselovský, Iskajc - Kudravý, ČK: Brečka (hostia).
Soľ - Čierne n/Topľou 1:0 (0:0), G: Hrivňák.
N. Hrušov - Seč. Polianka 3:1 (0:1), G: Svetlík (11 m), Horský, Mikloš - Hazuga.
Breznica - Sačurov 6:2 (3:0), G: P. Zakovič 2 (1 z 11 m), Melník 2, Mydla, Vrábeľ - Tokár 2.
Bystré - Vechec 2:1 (2:1), G: Kušnír, Pavlovič - J. Hajduch.
Kochanovce - Kamenica n/Cir. 2:0 (2:0), G: Murinčák, Oľha (vlastný).
Tabuľka
1. Kochanovce 13 7 4 2 27:11 25
2. Breznica 13 7 2 4 26:20 23
3. Čierne n/Top. 13 6 4 3 16:13 22
4. Sačurov 13 7 1 5 23:22 22
5. Udavské 13 7 1 5 22:21 22
6. Bystré 13 6 1 6 16:15 19
7. Jasenov 13 4 6 3 10:9 18
8. Soľ 13 5 2 6 17:23 17
9. Stakčín 13 4 4 5 10:16 16
10. Seč. Polianka 13 4 3 6 18:17 15
11. N. Hrušov 13 4 3 6 15:17 15
12. Kamenica n/Cir. 13 4 3 6 14:17 15
13. Vechec 13 3 5 5 15:16 14
14. Belá n/Cir. 13 1 5 7 11:23 8
tasr
KOŠICKO-GEMERSKÁ
V. Opátske B - Turňa n/Bodvou 0:1 (0:0), G: Hudák, ČK: Biačko (hostia).
Gem. Hôrka - M. Ida 1:0 (0:0), G: Bodnár.
Kokšov-Bakša - Ťahanovce 4:1 (2:0), G: Stoľár 2 (1 z 11 m), Svat (11 m), Jesenský - Koľvek, ČK: Nemčík, Galajda (hostia).
Betliar - Dobšiná 4:2 (1:2), G: Aličkovič, Lorincz, Demeter, Fabián (vlastný) - Barnák, Uharček (vlastný), ČK: Strelka (hostia).
Budimír - Krh. Podhradie 0:4 (0:1), G: Erdofalvi, Prónyai, Mészner, Hajdúk.
Ďurkov - Geča 1:1 (1:1), G: Sarvaš - Papcún, ČK: Sarvaš - Hoščuk.
Gem. Poloma - Koš. N. Ves 2:1 (0:0), G: Benadik, Ďuriček - Papaj.
Tabuľka
1. Turňa n/Bodvou 13 8 3 2 27:14 27
2. Geča 13 7 4 2 38:13 25
3. Malá Ida 13 8 1 4 23:15 25
4. Krh. Podhradie 13 7 2 4 27:17 23
5. Gem. Poloma 13 7 2 4 16:13 23
6. V. Opátske B 13 6 4 3 32:26 22
7. Ťahanovce 13 6 3 4 32:24 21
8. Ďurkov 13 5 3 5 30:22 18
9. Koš Nová Ves 13 5 3 5 20:16 18
10. Gem. Hôrka 13 4 4 5 20:22 16
11. Betliar 13 4 3 6 28:33 15
12. Kokšov-Bakša 13 3 4 6 20:26 13
13. Dobšiná 13 1 3 9 17:35 6
14. Budimír 13 0 1 12 10:64 1
tasr
ZEMPLÍNSKA
Zalužice - Cejkov 1:4 (1:1), G: Apiar - Blanár 2, Barna, Pav. Bálint.
Borša - Čičarovce 1:0 (0:0), G: Kavčak, ČK: Kerékgyártó (hostia).
Krišovská Liesková - Lastomír 1:1 (0:1), G: Mihalko - Verbič.
Parchovany - Úpor 1:0 (1:0), G: Podracky (11 m).
Petrovce n/Lab. - Nacina Ves 2:1 (2:1), G: Jakub, Pavlov - Haluška.
Žbince - Sečovce 7:0 (3:0), G: Jurčo 3, Škodi, Ščerbák, Bodnár, Mošpan.
Palín - Vinné 2:2 (2:1), G: Zemánek 2 - Lukáč, Makeľ.
Tabuľka
1. Čičarovce 13 9 1 3 38:14 28
2. Petrovce n/Lab. 13 8 2 3 41:15 26
3. Lastomír 13 8 2 3 29:19 26
4. Cejkov 13 8 2 3 26:19 26
5. Vinné 13 7 3 3 28:18 24
6. Parchovany 13 6 4 3 20:18 22
7. Borša 13 6 1 6 19:22 19
8. Zalužice 13 4 3 6 20:42 15
9. Úpor 13 4 1 8 24:20 13
10. Nacina Ves 13 3 4 6 11:18 13
11. Palín 13 3 4 6 13:21 13
12. Krišovská Liesková 13 4 1 8 21:31 13
13. Žbince 13 3 2 8 18:28 11
14. Sečovce 13 2 2 9 10:33 8
tasr
PODTATRANSKÁ
Harichovce - Sp. Belá 0:2 (0:2), G: Šavel, Heutschy, ČK: Kršniak - Heutschy.
Levoča - Helcmanovce 1:0 (1:0), G: Kramarčík.
Nálepkovo - Hrabušice 0:0.
Mária Huta - Hranovnica 4:0 (1:0), G: Matúš Hudák 3 (1 z 11 m), Kruželák.
Sp. Bystré - Smižany 0:1 (0:0), G: Šebest.
Margecany - Kravany 1:2 (1:0), G: M. Belej - Pitoňák 2.
Poprad B - Teplička n/Hor. 3:1 (2:1), G: Bednarčík 2, Mlynár - Čarnoký.
Tabuľka
1. Smižany 13 10 2 1 45:15 32
2. Kravany 13 10 1 2 46:20 31
3. Poprad B 13 8 2 3 33:21 26
4. Hrabušice 13 7 1 5 23:21 22
5. Helcmanovce 13 7 1 5 14:17 22
6. Mária Huta 13 6 3 4 31:22 21
7. Sp. Bystré 13 6 3 4 21:16 21
8. Nálepkovo 13 5 4 4 15:12 19
9. Teplička n/Hor. 13 5 3 5 31:25 18
10. Spišská Belá 13 4 1 8 30:29 13
11. Hranovnica 13 4 0 9 16:34 12
12. Margecany 13 3 2 8 17:36 11
13. Levoča 13 3 1 9 14:48 10
14. Harichovce 13 0 2 11 8:28 2
tasr
Ďalší program V. a VI. ligy
V. FUTBALOVÁ LIGA
SEVER: 16. kolo, 10. 11. 2013 o 13.30 hod.: Ľubotice – Štrba, Kľušov – Raslavice, Medzilaborce – Kendice, Pakostov – Dl. Klčovo, Kežmarok – Fintice, Radvaň n/L – St. Ľubovňa, Kračúnovce – Pušovce, Zámutov – Hanušovce.
JUH: 16. kolo, 9. 11. 2013 o 13.30 hod.: Sobrance – Strážske, 10. 11. 2013 o 13.30 hod.: Rudňany – Michaľany, V. Horeš – Šaca, Sp. Vlachy – V. Folkmar, V. Kapušany – Poproč, Kalša – Sokoľany, Medzev – Rožňava, Čaňa – Kr. Chlmec.
VI. FUTBALOVÁ LIGA
KOŠICKO-GEMERSKÁ: 14. kolo, 9. 11. 2013 o 13.30 hod.: Gem. Hôrka – V. Opátske B, Turňa n/B – Koš. N. Ves, 10. 11. 2013 o 13.30 hod.: Gem. Poloma – Geča, Ďurkov – Kr. Podhradie, Budimír – Dobšiná, Betliar – Ťahanovce, Kokšov-Bakša – M. Ida.
ZEMPLÍNSKA: 14. kolo, 10. 11. 2013 o 13.30 hod.: Cejkov – Vinné, Palín – Sečovce, Žbince – Nac. Ves, Petrovce n/L – Úpor, Parchovany – Lastomír, Kr. Liesková – Čičarovce, Borša – Zalužice.
VIHORLATSKO-DUKLIANSKA: 14. kolo, 10. 11. 2013 o 13.30 hod.: Jasenov – Kamenica n/C, Kochanovce – Vechec, Bystré – Sačurov, Breznica – Seč. Polianka, N. Hrušov – Čierne n/T, Soľ – Belá n/C, Stakčín – Udavské.
ŠARIŠSKÁ: 14. kolo, 10. 11. 2013 o 13.30 hod.: Dlhá Lúka – N. Ľubovňa, Župčany – Šar. Dravce, M. Šariš – Chmiňany, Beloveža – Gerlachov, Záhradné – Uzovce, V. Šariš – Gaboltov, Šar. Michaľany – Malcov.
PODTATRANSKÁ: 14. kolo, 9. 11. 2013 o 13.30 hod.: Mária Huta – Hrabušice, 10. 11. 2013 o 10.30 hod.: Poprad B – Kravany, o 13.30 hod.: Sp. Belá – Teplička n/H, Margecany – Smižany, Sp. Bystré – Hranovnica, Nálepkovo – Helcmanovce, Levoča – Harichovce.
tasr