Korzár logo Korzár
Piatok, 24. február, 2017 |Meniny má Matej

V. a VI. liga: Geča a Čičarovce nadelili desiatku

Hrali sa zápasy V. a VI. ligy.

V. LIGA

Sever

Ľubotice - Kľušov 2:1 (1:0). G: Drozda (z 11 m), Pavlovský - Hricov; Štrba - Medzilaborce 1:0 (0:0), G: Žilka, ČK: Vasilenko, Lukáčik (obaja Kľušov); Raslavice - Pakostov 2:0 (2:0), G: Belejik 2; Kendice - Kežmarok 7:1 (2:0), G: Ďaďovský 2, Beliš, Jakubčin, Baran, Durkač, Fuča - Pitoňák; D. Klčovo - Radvaň n/L. 0:2 (0:1), G: Šalata, Gabák; Fintice - Kračúnovce 2:3 (2:1), G: Horoščák, Gmitro - Peržel, Harčarik, Kaňuch; St. Ľubovňa - Zámutov 2:0 (0:0), G: Štefánik 2; Pušovce - Hanušovce n/T. 6:1 (3:1), G: Adam 2, Eliaš, Mihajlovič, Djovič, Zahradník - Jabčanka.

1. Pušovce 14 11 2 1 67:18 35
2. Štrba 14 10 1 3 34:16 31
3. Raslavice 14 8 3 3 20:13 27
4. Kračúnovce 14 8 2 4 28:14 26
5. Ľubotice 14 8 1 5 33:25 25
6. St. Ľubovňa 14 7 2 5 23:15 23
7. Radvaň n/L. 14 7 2 5 23:20 23
8. Kendice 14 6 4 4 26:18 22
9. Zámutov 14 5 3 6 26:21 18
10. Medzilaborce 14 6 0 8 24:28 18
11. Pakostov 14 6 0 8 23:28 18
12. Fintice 14 5 2 7 27:27 17
13. Kľušov 14 4 0 10 23:34 12
14. Hanušovce n/ T. 14 2 6 6 13:33 12
15. D. Klčovo 14 3 2 9 13:33 11
16. Kežmarok 14 1 0 13 7:67 3

Juh

V. Horeš - Sp. Vlachy 0:0; Šaca - V. Kapušany 4:0 (1:0), G: Lipnický 3, Kandráč; V. Folkmar - Rudňany 2:1 (0:1), G: Kaľavský (z 11 m), Lukáč - Červeňak, ČK: Sabol (Rudňany); Poproč - Sobrance 0:3 (0:1), G: Bobaľ 2 (2 z 11m), Mudroň (vlastný); Michaľany - Kalša 2:0 (2:0), G: Janči, Maťaš, ČK: Dragula (Kalša); Strážske - Medzev 3:1 (1:0), G: Pavúk 2, Vali - Gajdoš (z 11 m); Sokoľany - Čaňa 2:3 (0:1), G: Rybár (z 11 m), Žiga - Borovský, Lad. Török, Hricišin; Rožňava - Kr. Chlmec 0:1 (0:1), G: Berezňák, ČK: Róth (Rožňava). ⋌(tasr)

1. Šaca 14 12 1 1 54:11 37
2. V. Folkmar 14 8 3 3 33:21 27
3. V. Horeš 14 7 5 2 29:9 26
4. V. Kapušany 14 5 7 2 19:16 22
5. Sobrance 14 7 0 7 44:23 21
6. Michaľany 14 6 3 5 23:18 21
7. Čaňa 14 7 0 7 21:23 21
8. Rožňava 14 6 2 6 25:16 20
9. Strážske 14 5 5 4 17:28 20
10. Medzev 14 6 1 7 30:24 19
11. Sp. Vlachy 14 5 4 5 22:21 19
12. Kr. Chlmec 14 6 1 7 15:33 19
13. Kalša 14 4 6 4 19:17 18
14. Rudňany 14 2 3 9 14:50 9
15. Sokoľany 14 2 2 10 11:33 8
16. Poproč 14 2 1 11 10:43 7

VI. LIGA

Šarišská liga

D. Lúka - Župčany 4:1 (1:0), G: Šimčo 2 (1 z 11m), Jurčišin, Tomaščík (vlastný) - Adamčo; N. Ľubovňa - M.Šariš 1:3 (1:1), G: Dziak - Marcinko 2, Blaško; Š. Dravce - Beloveža 1:3 (1:2), G: Chovančík - Krochta, Vaľko, Palužický, ČK: Urda (Š. Dravce); Chmiňany - Záhradné 0:5 (0:3), G: Grešák, Chromek, Javorek, Varga, Gavriľák; Gerlachov - V. Šariš 0:0; Uzovce - Š. Michaľany 0:0; Gaboltov - Malcov 1:1 (1:1), G: Kačmár - Jura.

1. Záhradné 12 9 2 1 30:11 29
2. Šar. Michaľany 12 7 3 2 27:9 24
3. Beloveža 12 8 0 4 24:16 24
4. Gaboltov 12 6 2 4 23:18 20
5. Dlhá Lúka 12 6 2 4 19:14 20
6. Malý Šariš 12 5 4 3 21:16 19
7. Gerlachov 12 5 3 4 11:10 18
8. Malcov 12 5 2 5 18:17 17
9. Šar. Dravce 12 5 2 5 18:20 17
10. Uzovce 12 4 4 4 21:16 16
11. Chmiňany 12 4 2 6 17:31 14
12. Veľký Šariš 12 2 5 5 13:11 11
13. Župčany 12 0 4 8 13:35 4
14. N. Ľubovňa 12 0 1 11 4:35 1

Vihorlatsko-duklianska

Jasenov - Kochanovce 1:1 (0:0), G: Kovalík - Jelínek, ČK: Labík - Pado, Gaľo; Kamenica n/C. - Bystré 1:0 (1:0), G: Mihalič; Vechec - Breznica 3:0 (2:0), G: Hanusín, Kováč, Palko; Sačurov - N. Hrušov 1:0 (1:0), G: Tokár; Seč. Polianka - Soľ 3:0 (1:0), G: Tavarez, Juhász, Tokár (vlastný), ČK: Hajník (Soľ); Čierne n/T. - Stakčín 3:0 (3:0), G: Grega (z 11 m), Sirotiak, Ľ. Poláček; Belá n/C. - Udavské 0:1 (0:1), G: Krivák.

1. Kochanovce 12 6 4 2 25:11 22
2. Sačurov 12 7 1 4 21:16 22
3. Čierne n/T. 12 6 4 2 16:12 22
4. Breznica 12 6 2 4 20:18 20
5. Udavské 12 6 1 5 20:21 19
6. Jasenov 12 4 6 2 10:7 18
7. Bystré 12 5 1 6 14:14 16
8. Seč. Polianka 12 4 3 5 17:14 15
9. Kamenica n/C. 12 4 3 5 14:15 15
10. Vechec 12 3 5 4 14:14 14
11. Soľ 12 4 2 6 16:23 14
12. Stakčín 12 3 4 5 7:15 13
13. N. Hrušov 12 3 3 6 12:16 12
14. Belá n/C. 12 1 5 6 10:20 8

Košicko-gemerská

Turňa n/B. - Gem. Poloma 3:0 (1:0), G: Túróczi 2, Eperješi; Koš. N. Ves - Ďurkov 0:0; Geča - Budimír 10:2 (6:0), G: Hutter 3 (1 z 11 m), Postredný 2, Papcún 2, Milkovič, Jurek, Oros - Wantruba, Bičkoš; Kr. Podhradie - Betliar 1:1 (1:0), G: Mészner - Lorincz; Dobšiná - Kokšov-Bakša 1:1 (0:0), G: Gothardt - Bočkoráš, ČK: Leško (Kokšov-Bakša); Ťahanovce - Gem. Hôrka 3:1 (3:0), G: Čišovský, D. Koľvek, T. Koľvek - Nyiri; M. Ida - V.Opátske B 1:1 (0:1), G: Orgován - Grejtak.

1. Malá Ida 12 8 1 3 23:14 25
2. Geča 12 7 3 2 37:12 24
3. Turňa n/B. 12 7 3 2 26:14 24
4. V. Opátske B 12 6 4 2 32:25 22
5. Ťahanovce 12 6 3 3 31:20 21
6. Kr. Podhradie 12 6 2 4 23:17 20
7. Gem. Poloma 12 6 2 4 14:12 20
8. Koš. N. Ves 12 5 3 4 19:14 18
9. Ďurkov 12 5 2 5 29:21 17
10. Gem. Hôrka 12 3 4 5 19:22 13
11. Betliar 12 3 3 6 24:31 12
12. Kokšov-Bakša 12 2 4 6 16:25 10
13. Dobšiná 12 1 3 8 15:31 6
14. Budimír 12 0 1 11 10:60 1

Zemplínska

Cejkov - Palín 1:0 (0:0), G: Ivančo, ČK: Frič (Palín); Vinné - Žbince 5:2 (3:0), G: Makeľ, Kudroš, Lukáč, Hlivák, Bodnár (vlastný) - Mucha, Jurčo; Sečovce - Petrovce n/L. 0:4 (0:0), G: Pado 3, Lakatoš; Nacina Ves - Parchovany 0:0; Úpor - Krišovská Liesková 3:1 (3:0), G: Dančák 2, Ceperko - Drančák; Lastomír - Borša 3:0 (2:0), G: Verbič 2, Kurtak; Čičarovce - Zalužice 10:0 (4:0), G: Nagy 2 (1 z 11m), Molnár 3, Černej 2, Szarvas, Novák, Kerékgyártó.

1. Čičarovce 12 9 1 2 38:13 28
2. Lastomír 12 8 1 3 28:18 25
3. Petrovce n/L. 12 7 2 3 39:14 23
4. Vinné 12 7 2 3 26:16 23
5. Cejkov 12 7 2 3 22:18 23
6. Parchovany 12 5 4 3 19:18 19
7. Borša 12 5 1 6 18:22 16
8. Zalužice 12 4 3 5 19:38 15
9. Úpor 12 4 1 7 24:19 13
10. Nac. Ves 12 3 4 5 10:16 13
11. Palín 12 3 3 6 11:19 12
12. Kriš. Liesková 12 4 0 8 20:30 12
13. Sečovce 12 2 2 8 10:26 8
14. Žbince 12 2 2 8 11:28 8

Podtatranská

Spišská Belá - Poprad B 2:4 (0:3), G: Heutschy, Zacher - Bednarčík 3, Diabelko; Teplička n/H. - Margecany 3:0 (3:0), G: Laško 2, Hamráček; Kravany - Sp. Bystré 2:3 (2:1), G: Maník, Kulík - Jurčo 2, Bednár, ČK: Maník (Sp. Bystré); Smižany - Mária Huta 4:2 (2:2), G: Klubert 3, Bednár - Škarbek, Humeňanský; Hranovnica - Nálepkovo 3:2 (2:2), G: Šuster 2, Petrula - Viboh, Bobák, ČK: Baniak (Nálepkovo); Hrabušice - Levoča 5:0 (1:0), G: Popadič 2, Urban, Jozefčák, Jakubec; Helcmanovce - Harichovce 0:0. ⋌
⋌(tasr)
1. Smižany 12 9 2 1 44:15 29
2. Kravany 12 9 1 2 44:19 28
3. Poprad B 12 7 2 3 30:20 23
4. Helcmanovce 12 7 1 4 14:16 22
5. Spišské Bystré 12 6 3 3 21:15 21
6. Hrabušice 12 7 0 5 23:21 21
7. Teplička n/ H. 12 5 3 4 30:22 18
8. Mária Huta 12 5 3 4 27:22 18
9. Nálepkovo 12 5 3 4 15:12 18
10. Hranovnica 12 4 0 8 16:30 12
11. Margecany 12 3 2 7 16:34 11
12. Spišská Belá 12 3 1 8 28:29 10
13. Levoča 12 2 1 9 13:48 7
14. Harichovce 12 0 2 10 8:26 2

Ďalší program V. a VI. ligy

V. LIGA SEVER: 15. kolo, 3. 11. 2013 o 13.30 hod.: Hanušovce – Ľubotice, Zámutov – Pušovce, Kračúnovce – St. Ľubovňa, Radvaň n/L – Fintice, Kežmarok – Dl. Klčovo, Pakostov – Kendice, Medzilaborce – Raslavice, Kľušov – Štrba.
V. LIGA JUH: 15. kolo, 2. 11. 2013 o 13.30 hod.: Sobrance – Michaľany, 3. 11. 2013 o 13.30 hod.: Rudňany – Poproč, Kr. Chlmec – V. Horeš, Čaňa – Rožňava, Medzev – Sokoľany, Kalša – Strážske, V. Kapušany – V. Folkmar, Sp. Vlachy – Šaca.
VI. LIGA
KOŠICKO-GEMERSKÁ: 13. kolo, 2. 11. 2013 o 13.30 hod.: Gem. Hôrka – M. Ida, 3. 11. 2013 o 10.30 hod.: V. Opátske B – Turňa n/B, o 13.30 hod.: Kokšov-Bakša – Ťahanovce, Betliar – Dobšiná, Budimír – Kr. Podhradie, Ďurkov – Geča, Gem. Poloma – Koš. N. Ves.
ZEMPLÍNSKA: 13. kolo, 3. 11. 2013 o 13.30 hod.: Zalužice – Cejkov, Borša – Čičarovce, Kr. Liesková – Lastomír, Parchovany – Úpor, Petrovce n/L – Nac. Ves, Žbince – Sečovce, Palín – Vinné.
VIHORLATSKO-DUKLIANSKA: 13. kolo, 3. 11. 2013 o 10.00 hod.: Kochanovce – Kamenica n/C, o 13.30 hod.: Udavské – Jasenov, Stakčín – Belá n/C, Soľ – Čierne n/T, N. Hrušov – Seč. Polianka, Breznica – Sačurov, Bystré – Vechec.
ŠARIŠSKÁ: 13. kolo, 3. 11. 2013 o 13.30 hod.: Malcov – Dlhá Lúka, Šar. Michaľany – Gaboltov, V. Šariš – Uzovce, Záhradné – Gerlachov, Beloveža – Chmiňany, M. Šariš – Šar. Dravce, Župčany – N. Ľubovňa.
PODTATRANSKÁ: 13. kolo, 2. 11. 2013 o 13.30 hod.: Mária Huta – Hranovnica, 3. 11. 2013 o 10.30 hod.: Poprad B – Teplička n/H, o 13.30 hod.: Harichovce – Sp. Belá, Levoča – Helcmanovce, Nálepkovo – Hrabušice, Sp. Bystré – Smižany, Margecany – Kravany.

red.

Neprehliadnite tiež

Obec Sulín zasiahla ľadová povodeň

Od rána je v obci v okrese Stará Ľubovňa vyhlásený tretí stupeň povodňovej aktivity.

Dílera zadržali pri predaji drog, našli aj strelné zbrane

V Michalovciach vykonali akciu, zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti.

Inšpirácie Kojšovom cítiť v mnohých Jakubiskových filmoch

Slávny režisér sa narodil pod hoľou, dozrieval v Košiciach.

Ludovika Energy dostala stop na ďalší geologický prieskum

Spoločnosť nebude na Jahodnej skúmať územia na tzv. vzácne zeminy.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Chaos okolo cien elektriny pokračuje. Koľko vlastne zaplatíte po novom?

Začiatkom roka v niektorých prípadoch stúpli ceny za elektrinu neúmerne. Po politickom tlaku preto z postu šéfa regulátora odstúpil Jozef Holjenčík.

KOMENTÁRE

Pozrite, čo sa stalo na Slovensku, hromží Trump pred kamerami

Preceňovanie utečeneckej témy odpútava pozornosť od úplatkov, kriminality.

EKONOMIKA

Polícia obvinila úradníka, pýtal si úplatky za dotácie

Zamestnanec Pôdohospodárskej platobnej agentúry si opakovane pýtal úplatky.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  2. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  3. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  5. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  6. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  7. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  8. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  9. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  10. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  1. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  2. Malé knedličky, veľké dojmy
  3. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  5. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  6. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  7. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  10. Svadba v kraji lietajúceho mnícha Cypriána
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 10 755
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 10 706
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 8 693
  4. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 6 524
  5. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 5 755
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 4 729
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 808
  8. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 3 193
  9. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 3 177
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 957

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop