Korzár logo Korzár
Piatok, 24. február, 2017 |Meniny má Matej

V. a VI. liga: Vyšné Opátske si zastrieľalo

Hrali sa ďalšie zápasy V. a VI. ligy.

Hrali sa ďalšie zápasy V. a VI. ligy

V. liga

SEVER

Stará Ľubovňa - Ľubotice 0:0.

Pušovce – Fintice 12:1 (7:0), G: Eliaš 4, Seman 3, Zahradník 3, Anderko, Adam – Katuščák.

Hanušovce n/ Topľou - Dlhé Klčovo 1:1 (0:0), G: J. Lacko – Arendáš, ČK: Horvát (domáci).

Zámutov – Kendice 2:2 (1:2), G: Dzurovčin, Kohút - Ďaďovský, Beliš.

Kračúnovce – Raslavice 1:0 (1:0), G: Kaňuch.

Radvaň n/ Laborcom – Štrba 2:1 (1:1), G: Gabák 2 – Kšenzakovič.

Kežmarok – Kľušov 1:0 (1:0), G: Svitek.

Pakostov – Medzilaborce 3:1 (1:1), G: T. Gombita, Slavkovský, Tomčák - V. Lukáčik.

Tabuľka

1. Pušovce 11 8 2 1 52:16 26
2. Štrba 11 7 1 3 24:16 22
3. Kračúnovce 11 6 1 4 19:10 19
4. Ľubotice 11 6 1 4 26:18 19
5. Radvaň n/L 11 6 1 4 19:16 19
6. Raslavice 11 5 3 3 12:9 18
7. Pakostov 11 6 0 5 22:22 18
8. St. Ľubovňa 11 5 2 4 16:11 17
9. Kendice 11 5 2 4 17:15 17
10. Fintice 11 5 0 6 25:24 15
11. Medzilaborce 11 5 0 6 19:21 15
12. Zámutov 11 4 2 5 22:19 14
13. Dlhé Klčovo 11 3 2 6 13:24 11
14. Hanušovce n/T 11 2 5 4 11:23 11
15. Kľušov 11 3 0 8 18:26 9
16. Kežmarok 11 1 0 10 5:50 3

tasr

JUH

Sokoľany - Veľký Horeš 0:2 (0:2), G: Illeš 2 (1 z 11m), ČK: Seman (hostia).

Rožňava – Strážske 4:0 (2:0), G: Kovács 2, Almáši, Jonáš.

Kr. Chlmec – Michaľany 3:0 (1:0), G: Ballok, Kendi, Murgač, ČK: Dolgoš (hostia).

Čaňa – Poproč 2:0 (1:0), G: Molnár, Hric.

Medzev - Veľký Folkmar 1:2 (0:1), G: Szalka - Lapšanský, Rusinko.

Kalša – Šaca 0:0, Sobrance – Sp. Vlachy 4:1 (2:1), G: Bobál 2 (1 z 11m), Hutaj 2, ČK: Šefčík - Biroščák.

Rudňany – V. Kapušany 1:1 (1:0), G: Sabol – Hami, ČK: Šteiner (domáci).

Tabuľka

1. Šaca 11 9 1 1 38:9 28
2. V. Horeš 11 7 3 1 28:7 24
3. V. Kapušany 11 5 6 0 19:9 21
4. V. Folkmar 11 6 2 3 29:19 20
5. Sobrance 11 6 0 5 41:17 18
6. Rožňava 11 5 2 4 22:12 17
7. Michaľany 11 4 3 4 18:15 15
8. Čaňa 11 5 0 6 12:18 15
9. Kalša 11 3 5 3 9:13 14
10. Strážske 11 3 5 3 13:21 14
11. Medzev 11 4 1 6 25:21 13
12. Kr. Chlmec 11 4 1 6 9:28 13
13. Sp. Vlachy 11 3 3 5 17:21 12
14. Rudňany 11 2 3 6 11:39 9
15. Poproč 11 2 1 8 9:30 7
16. Sokoľany 11 1 2 8 3:24 5

tasr

VI. liga

ŠARIŠSKÁ

Uzovce - Dlhá Lúka 2:1 (1:0), G: Antol, Kaleja - Maťaš.

Gaboltov - Gerlachov 2:0 (0:0), G: Pav. Javorský, Drabiščák.

Malcov - Chmiňany 4:0 (2:0), G: Valenta 2, Priščák, Hudák (vlastný).

Šar. Michaľany - Šar. Dravce 0:3 (0:2), G: J. Hovančík 3, ČK: Kočík (domáci).

V. Šariš - N. Ľubovňa 3:0 (2:0), G: Špak 2, Mihok.

Záhradné - Župčany 2:0 (1:0), G: Jačišin, Gomulec.

Beloveža - M. Šariš 3:2 (3:1), G: Vaľko 2, Peregrín - Kizák, Blaško.

Tabuľka

1. Záhradné 9 6 2 1 17:10 20
2. Šar. Michaľany 9 6 1 2 22:7 19
3. Dlhá Lúka 9 5 2 2 14:10 17
4. Gaboltov 9 5 1 3 19:12 16
5. Šar. Dravce 9 5 1 3 16:12 16
6. Beloveža 9 5 0 4 15:13 15
7. Chmiňany 9 4 2 3 15:17 14
8. Malcov 9 4 1 4 14:13 13
9. Gerlachov 9 4 1 4 10:10 13
10. Uzovce 9 3 3 3 15:12 12
11. M. Šariš 9 2 4 3 13:13 10
12. V. Šariš 9 1 3 5 8:10 6
13. Župčany 9 0 4 5 8:23 4
14. N. Ľubovňa 9 0 1 8 2:26 1

tasr

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA

Čierne n/Topľou - Jasenov 1:0 (0:0), G: M. Cigan, ČK: Čerhit (hostia).

Belá n/Cirochou - Seč. Polianka 0:0.

Udavské - Sačurov 1:3 (0:1), G: Greško - D. Tokár 2, Ľ. Hric, ČK: V. Hric (domáci).

Stakčín - Vechec 0:0, ČK: Hanc (domáci).

Soľ - Kamenica n/Cirochou 3:0 (0:0), G: Glod, Hajník, Bešan (vlastný).

N. Hrušov - Kochanovce 0:2 (0:0), G: Sima, Murinčák.

Breznica - Bystré 4:1 (2:0), G: Porkolab 2, Melník, P. Zakovič - Hatala.

Tabuľka

1. Kochanovce 9 5 3 1 21:7 18
2. Breznica 9 5 2 2 17:11 17
3. Sačurov 9 5 1 3 13:12 16
4. Udavské 9 5 0 4 16:16 15
5. Čierne n/Top. 9 4 3 2 9:9 15
6. Jasenov 9 3 4 2 7:5 13
7. Bystré 9 4 1 4 12:12 13
8. Soľ 9 3 2 4 13:16 11
9. Stakčín 9 2 4 3 5:6 10
10. Seč. Polianka 9 2 3 4 10:11 9
11. N. Hrušov 9 2 3 4 9:12 9
12. Kamenica n/Cir. 9 2 3 4 9:13 9
13. Vechec 9 1 5 3 8:11 8
14. Belá n/Cir. 9 1 4 4 7:15 7

tasr

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Ťahanovce - Turňa n/Bodvou 3:3 (3:0), G: Čišovský 2, Kalinka - J. Bálint 2, Puškáš.

Malá Ida - Dobšiná 4:0 (1:0), G: Surgent 2, Luka 2.

V. Opátske B - Krh. Podhradie 6:3 (1:2), G: Lelák 2, Knap, Krakovský, Angelovič, Dečman - Mészner 3.

Gem. Hôrka - Geča 0:3 (0:2), G: Papcún 2, Hutter (11 m).

Kokšov-Bakša - Koš. N. Ves 1:0 (1:0), G: M. Stoľár (11 m), ČK: Houdek (hostia).

Betliar - Gem. Poloma 1:1 (1:0), G: Herchl - Gallo (11 m).

Budimír - Ďurkov 1:3 (1:1), G: Čonka - Sarvaš 3.

Tabuľka

1. Malá Ida 9 7 0 2 20:11 21
2. Geča 9 5 2 2 23:9 17
3. Ťahanovce 9 5 2 2 24:14 17
4. Turňa n/Bodvou 9 5 2 2 21:13 17
5. Gem. Poloma 9 5 2 2 12:5 17
6. V. Opátske B 9 5 2 2 24:20 17
7. Krh. Podhradie 9 4 1 4 17:16 13
8. Ďurkov 9 4 0 5 24:20 12
9. Gem. Hôrka 9 3 3 3 17:16 12
10. Betliar 9 3 2 4 22:22 11
11. Koš. N. Ves 9 3 2 4 9:13 11
12. Kokšov-Bakša 9 2 2 5 14:20 8
13. Dobšiná 9 1 1 7 12:25 4
14. Budimír 9 0 1 8 8:43 1

tasr

ZEMPLÍNSKA

Lastomír - Cejkov 1:1 (1:0), G: Bubenko (11 m) - Barna, ČK: Adam (domáci).

Čičarovce - Úpor 3:1 (2:1), G: Nagy (11 m), Tárczy, Černej - Filo (vlastný).

Zalužice - Nacina Ves 0:0.

Borša - Sečovce 4:1 (2:0), G: Ruščančin, Nagy, Fedor, Matus - Mihok.

Krišovská Liesková - Vinné 3:0 (1:0), G: Vašš (11 m), Drančák, Mihalko, ČK: Grajcár (hostia).

Parchovany - Palín 2:0 (2:0), G: Pastelák, Obrin.

Petrovce n/Laborcom - Žbince 3:0 (2:0), G: Kondžura 2, Pavlov, ČK: Eštok (hostia).

Tabuľka

1. Petrovce n/Lab. 9 6 1 2 33:10 19
2. Čičarovce 9 6 1 2 23:12 19
3. Lastomír 9 6 1 2 17:13 19
4. Vinné 9 6 0 3 19:12 18
5. Cejkov 9 5 2 2 17:13 17
6. Zalužice 9 4 3 2 16:16 15
7. Parchovany 9 4 2 3 15:18 14
8. Borša 9 4 1 4 15:15 13
9. Nacina Ves 9 2 3 4 6:11 9
10. Sečovce 9 2 2 5 10:16 8
11. Palín 9 2 2 5 9:18 8
12. Úpor 9 2 1 6 16:17 7
13. Žbince 9 2 1 6 7:19 7
14. Krišovská Liesková 9 2 0 7 14:27 6

tasr

PODTATRANSKÁ

Hrabušice - Sp. Belá 2:1 (1:0), G: Popadič, Šavel (vlastný) - Maťaš.

Helcmanovce - Hranovnica 2:0 (0:0), G: Adamišin, Hudák.

Harichovce - Smižany 0:1 (0:1), G: Kľučár.

Levoča - Kravany 2:5 (2:2), G: Kramarčík 2 - Pitoňák 2, Kic, Skokan, Kobolka.

Nálepkovo - Teplička n/Hornádom 0:0.

Mária Huta - Poprad B 5:4 (0:1), G: Humeňanský 2, Matúš Hudák (11 m), Števlík, Tokár - Bednarčík 2, Mlynár, Diabelko.

Sp. Bystré - Margecany 5:2 (1:0), G: J. Jurčo (11 m), Jakubčok 2, Bodnár, Filo - Čarnota, Belej.

Tabuľka

1. Kravany 9 8 0 1 38:13 24
2. Smižany 9 7 1 1 33:11 22
3. Helcmanovce 9 6 0 3 13:14 18
4. Mária Huta 9 5 2 2 23:14 17
5. Poprad B 9 5 2 2 24:16 17
6. Sp. Bystré 9 5 2 2 16:9 17
7. Nálepkovo 9 5 2 2 10:5 17
8. Hrabušice 9 4 0 5 11:18 12
9. Teplička n/Hor. 9 3 2 4 22:19 11
10. Margecany 9 2 2 5 13:23 8
11. Sp. Belá 9 2 1 6 18:23 7
12. Hranovnica 9 2 0 7 10:26 6
13. Levoča 9 1 1 7 10:36 4
14. Harichovce 9 0 1 8 5:19 1

tasr

Ďalší program V. a VI. ligy

V. LIGA

SEVER
PROGRAM 12. KOLA
Sobota 12. 10. 2013 o 14.30 hod.: St. Ľubovňa – Pušovce, nedeľa 13. 10. 2013 o 14.30 hod.: Ľubotice – Medzilaborce, Kľušov – Pakostov, Štrba – Kežmarok, Raslavice – Radvaň n/L, Kendice – Kračúnovce, Dl. Klčovo – Zámutov, Fintice – Hanušovce n/T.

JUH
PROGRAM 12. KOLA
Nedeľa 13. 10. 2013 o 14.30 hod.: V. Horeš – V. Kapušany, Sp. Vlachy – Rudňany, Šaca – Sobrance, V. Folkmar – Kalša, Poproč – Medzev, Michaľany – Čaňa, Strážske – Kr. Chlmec, Sokoľany – Rožňava.

VI. LIGA

PODTATRANSKÁ
Program 10. kola – nedeľa 13. 10. 2013 o 10.30 hod.: Poprad B – Sp. Bystré, Hrabušice – Helcmanovce, o 14.30 hod.: Sp. Belá – Margecany, Teplička – Maria Huta, Kravany – Nálepkovo, Smižany – Levoča A, Hranovnica – Harichovce.

ŠARIŠSKÁ
Program 10. kola – nedeľa 13. 10. 2013 o 14.30 hod.: Dlhá Lúka – M. Šariš, Župčany – Beloveža, N. Ľubovňa – Záhradné, Šar. Dravce – V. Šariš, Chmiňany – Šar. Michaľany, Gerlachov – Malcov, Uzovce – Geboltov.

VIHORL.-DUKELSKÁ
Program 10. kola – nedeľa 13. 10. 2013 o 10.30 hod.: Kochanovce – Breznica, o 14.30 hod.: Jasenov – Bystré, Kamenica n/C – N. Hrušov, Vechec – Soľ, Sačurov – Stakčín, Seč. Polianka – Udavské, Čierne n/T – Belá n/C.

ZEMPLÍNSKA
Program 10. kola – nedeľa 13. 10. 2013 o 14.30 hod.: Cejkov – Žbince, Palín – Petrovce n/L, Vinné – Parchovany, Sečovce – Liesková, Nacina Ves – Borša, Úpor – Zalužice, Lastomír – Čičarovce.

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Program 10. kola – sobota 12. 10. 2013 o 14.30 hod.: Turňa n/B – Ďurkov, Krs. Podhradie – Gem. Hôrka, nedeľa 13. 10. 2013 o 10.45 hod.: Geča – K. Bakša, o 14.30 hod.: G. Poloma – Budimír, Koš. N. Ves – Betliar, Dobšiná A – V. Opátske B, Ťahanovce – M. Ida.

tasr

Neprehliadnite tiež

Aktivisti: Spoločný podnik s mestom zabetónuje EEI v Košiciach

Mesto považuje nápad za racionálny. Odporcovia za najhorší.

Prešovský chrám a veriacich stráži esbéeska

Chrám čelí krádežiam milodarov, počas omše zaútočili aj na kaplána.

Za pokus o vraždu družky ide za mreže. Kričala, že mu už odpustila

Mužovi z Lunika IX hrozilo doživotie. Napokon pobudne za mrežami oveľa kratšie.

V centre Košíc bude ďalší výrub. Zotnú dva gaštany na Kisdyho

Podľa šéfa správy mestskej zelene ohrozujú ľudí, ochranári si to nemyslia.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Rezník z TASR by bol v RTVS pre poslancov schodnejší než Mika

Bývalá šéfka Markízy Zuzana Ťapáková sa po kauze Evka ako kandidátka na riaditeľku RTVS už nespomína.

KULTÚRA

Tajná služba si objednala vraždu. Na film Únos bolo treba odvahu

Politické trilery u nás nevznikajú.

ŠPORT

Spieva si Marleyho, dá si pivo. Ako Sagan trénoval v horách

Sagan sa pripravoval inak ako súperi.

TECH

Akadémia vied má päť slabých ústavov, dva špičkové

Päť ústavov nestojí na pevných základoch.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  2. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  2. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  3. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  4. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  5. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  6. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  7. Svadba v kraji lietajúceho mnícha Cypriána
  8. Vecný dar pre Detské kardiocentrum v Bratislave
  9. VZN o hazarde sa dá zachrániť
  10. Prieskum: Ako si Slováci požičiavajú? Hlavne rýchlo
  1. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 10 449
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 10 375
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 8 374
  4. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 7 007
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 6 939
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 5 100
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 993
  8. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 3 528
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 906
  10. Jarné prázdniny pri mori? 2 553

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop