Korzár logo Korzár
Pondelok, 24. január, 2022 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Neprehliadnite - víkend 24. a 25. augusta

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Stredovekí bojovníci na Košickom hrade

KOŠICE. Počas víkendu sa môžete vrátiť aj do stredoveku. Cez víkend sa na Košickom hrade bude konať takzvaný Buhurt, teda stredoveký turnaj, na ktorý prídu skupiny historického šermu z Česka a jednotlivci zo Slovenska. Samotné súboje budú prebiehať v sobotu popoludní a v nedeľu od 13. hodiny. Zaujímavé budú aj ukážky vikingských hier, pohľad do táborového života v rannom stredoveku a lukostreľba.

Exhibícia StreetArt Communication

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

KOŠICE. Celý týždeň zahraniční výtvarníci skrášľovali Košice. V rámci festivalu StreetArt Communication prišli umelci z Poľska, Chile a Francúzska a maľovali budovy na Masaryrkovej ulici 12, v Spoločenskom pavilóne, na Floriánskej 5 a Štúrovej 26. Svoje výtvory dokončia a na obdiv vystavia v nedeľu.

Leto v parku vrcholí

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Piaty ročník festivalu Leto v parku ide do finále. V sobotu je na programe záverečný koncert so začiatkom o 19. hodine a posledný festivalový deň – nedeľa – bude venovaný divadlu pre deti aj dospelých.

Kunsthalle zadarmo

KOŠICE. Ešte počas tohto víkendu môžete využiť špeciálnu akciu a ísť do novej Kunsthalle bez platenia vstupného. Pre verejnosť je otvorená od 11.00 do 18.00 hodiny a aktuálne sú v nej inštalované prvé tri výstavy.

Premietanie na KVP

KOŠICE. Milovníci letných kín si môžu prísť na svoje aj na Sídlisku KVP. V nedeľu si môžete v podchode pod OC Iskra pozrieť film Sherlock Holmes II. Začiatok premietania je o 21. hodine.

Výlet historickým motorákom

KOŠICE. V sobotu o 8.40 hod. odíde zo železničnej stanice historický motorák Magda, smerovať bude do Spišskej Novej Vsi a ďalej do Levoče. Pre návštevníkov spišskej metropoly je pripravený bohatý program v podobe stredovekého trhu, prezentácií tradičných remesiel, kočovného divadla a trhu živých zvierat.

Skryť Vypnúť reklamu

Prešovský región

Tubul

PREŠOV. Rocková skupina Tubul pokrstí na koncerte v Bunkri v sobotu o 20. hod. svoje CD Muži. Podporia ju PDF, Stromblast a RMS Band.

Korben Dallas

PREŠOV. Známa bratislavská alternatívna kapela Korben Dallas si zahrá v sobotu o 20.30 h v Christianii.

Cmorik a Lipa

BARDEJOV. Na Radničnom námestí v sobotu pokračuje Bardejovský jarmok. Už o 10.00 h začne folklórne dopoludnie, na ktorom vystúpi i FS Vrchovina, o 13.00 h pobaví deti Boborland, na poludnie dorazia motorkári.
Ďalej vystúpi spevácka skupina Voľanka (14.00), zaznejú národné slovinské piesne (15.00), predstaví sa FS Tarka (15.30), dychová hudba Nováčanka (16.30), Abscondo (17.30), Gergely jazz (19.00), Peter Lipa a Peter Cmorik (20.30) a Monika Agrebi a skupina Projekt (22.00). Zároveň v mestskej hale vyvrcholí Autosalón.

Dogstar

Skryť Vypnúť reklamu

PREŠOV. V motoristickom areáli na Sídlisku III bude v sobotu o 13. hod. Dogstar šou určená všetkým psičkárom. Štvornohí miláčikovia budú súťažiť v rôznych kategóriách a disciplínach.

Finta

FINTICE. Finta v kotlíku. Toto podujatie bude v sobotu od 12.30 v grófskom nádvorí vo Finticiach pri Prešove.
Okrem varenia dobrôt čaká na divákov od 16. hod. aj kultúrny program, v ktorom vystúpia Júlia Vaňová, Katarína Džubinská, spevácky zbor Cesta, Kapušanske richtaroše, súbor Vyšná Šebastová, Zdenka Juhošová a Petra Magdová.

Cirkus

PREŠOV. Cirkus Šimek ponúkne na Sídlisku III víkendové predstavenia, v sobotu o 18. hod. a v nedeľu o 14. hod.

Basketball 97

PREŠOV. Návrat športovo-spoločenského podujatia Basketball 97 sa uskutoční cez víkend, v sobotu začne o 9. hod., na ZŠ Šmeralova. Akciu spestria vystúpenia Funkjackers, Back2Love a ďalší.

Folklórne slávnosti

VRANOV NAD TOPĽOU. Folklórne slávnosti napíšu svoju 42. kapitolu v sobotu o 15. hod. v rámci osláv pred Mestským domom kultúry vo Vranove nad Topľou. Účinkovať budú folklórne skupiny Čaklov, Juskovčanky, Ondavanka, Komanička, Rovina, Sačurovské nevesty, Šedľiščanske chlopi, Vederko, Vechcovčanky, Vechcovčan a Zamutovčan. Dopoludnia bude turnaj v plážovom volejbale (na kúpalisku), vo futbale (na ihrisku) a predstavia sa poľskú ľudoví remeselníci.

Vesmírne otázniky

PREŠOV. Hvezdáreň a planetárium uvedie v sobotu o 11. hod. hudobný program pre deti Vesmírne otázniky.

Lásky jedné plavovlásky

PREŠOV. Formanovskú filmovú klasiku Lásky jedné plavovlásky ponúkne v sobotu o 21. hod. v amfiteátri Filmový Festival (Pracujúcich) Prešovčanov.

Kolkársky sviatok

VEĽKÝ ŠARIŠ. V kolkárni vo Veľkom Šariši (okres Prešov) bude v sobotu 50. ročník turnaja O Pohár Šarišského hradu. Začne o 10.00 h, o 16.30 h bude slávnostné vyhodnotenie.

Koščová s dixielandom

BARDEJOV. Radničné námestie v Bardejove bude aj v nedeľu patriť jarmoku. V programe sa predstavia Len art kvartet (15.00), dychovka Nováčanka z Košíc (16.00), Národné slovinské piesne (17.00), Stano Vitáloš (17.30), Tanečný dychový orchester zo Slovinska (18.30) a Katka Koščová a Prešovský dixieland (20.00).

Bartošovské slávnosti

BARTOŠOVCE. Amfiteáter v Bartošovciach (okres Bardejov) bude v nedeľu od 14. hod. patriť 8. ročníku Slávností bartošovskej kotliny. V programe vystúpia DFSk z Hertníka, Kurimy, folklórne súbory Tepličan, Makovica, ďalej Bartošovske dzifčata i parobci, Bartošovčan a ľudový rozprávač Jožko Bryndza.

Kandráčovci

KAPUŠANY. V amfiteátri v Kapušanoch pri Prešove sa v nedeľu o 14.30 h uskutoční záverečné podujatie Kapušianskeho kultúrneho leta, na ktorom zahrá ľudová hudba Kandráčovci a tanečníci Čarovné ostrohy.

Generácia

LIPANY. Na námestí v Lipanoch (okres Sabinov) vystúpi v nedeľu o 19. hod. hudobná skupina Generácia.

Rusínsky festival

BAJEROVCE. Festival folklóru Rusínov bude v nedeľu o 14. hod. v areáli školy v Bajerovciach (okres Sabinov). Účinkovať budú Kandráčovci, folklórny súbor Bajerovčan, sestry Lichvarčíkové a súbory Karpaťanin, Oravan, Kečera, Skalka junior a Verbung.

Letný jarmok

VRANOV NAD TOPĽOU. Dni Vranova 2013 a Letný jarmok vyvrcholia pred Mestským domom kultúry vo Vranove nad Topľou v nedeľu. O 15. hod. pokračujú folkórne slávnosti detskými vystúpeniami (Cifroško, Ďatelinka, ZUŠ, Hrabovka) a o hodinu neskôr začne galaprogram ...a za našu stodoľečku s účinkujúcimi Rutki (Poľsko), Potoky, Hušovčan, Bančan, Bystrančan, Kňahinka, Vranovčan, Orgonina a Šarišan.

Karibské popoludnie

PREŠOV. V zábavno-obchodnom centre na Sekčove bude v nedeľu o 15. hod. Karibské popoludnie s tanečnou školou Pre-Show Dance Studio.

Hrdza

FRIČOVCE. Kapely Hrdza a Strachch vystúpia v nedeľu o 14. hod. na Bartolomejskom dni v kaštieli vo Fričovciach (okres Prešov).

Beatles Revival

KOKOŠOVCE. V Kokošovciach pri Prešove, konkrétne v Opalexe na Sigorde, sa v nedeľu o 18. hod. uskutoční koncert skupiny Beatles Revival.

Drišľak a Liba

PREŠOV. V nedeľu vyvrcholia v športovej hale Hotelovej akadémie na Baštovej 4. Prešovské florbalové hry. Ich program spestrí koncert skupiny Drišľak o 14. hod., po ktorom bude nasledovať exhibičný zápas osobností na čele s hokejovou legendou Igorom Libom.

Tatranský región

Zlatá priadka

POPRAD. Príbeh z rozprávkovej koláže Čertovinky na motívy rozprávky Pavla Dobšinského predvedie detskému divákovi v sobotu o 10. h na Námestí sv. Egídia prešovské divadlo Cililing.

Divadlo

POPRAD. Večerné divadelné predstavenie Všetko sa... v podaní divadla Pišinger Bystrička sa uskutoční v sobotu priestore medzikostolia so začiatkom o 20.00 h. Svieža komédia úspešného anglického dramatika rozpovie príbeh o záletnom ministrovi pod režisérskou taktovkou Zuzany Galkovej.

Tatra Gypsy

POPRAD. Cigánska kapela v zložení Tibor Pokorný, Ján Oračko a Štefan Klempár vystupuje po celom Slovensku a v nedeľu o 15. hod. zavíta na popradské námestie.

Bella Arabia

POPRAD. Medzikostolie v Poprade ožije v nedeľu o 19. hod. havajskou kultúrou a hula tancom v podaní členov súboru BELLA ARABIA a ORIENT AND FIRE SHOW z Popradu obohatených o členov HULA OHANA MOOLIO z Bratislavy, Prešova a Sabinova.

Streetball

KEŽMAROK. V sobotu sa na ihrisku na sídlisku Juh v klietke na Petržalskej ulici uskutoční streetbalový turnaj so začiatkom o 8.30 h, kedy začne registrácia tímov a hráčov.

Belianska podkova

SPIŠSKÁ BELÁ. V sobotu so začiatkom o 10. hod. sa v areáli Nižné lúky pri moste v smere na Krížovú Ves uskutočnia furmanské preteky Belianska podkova. Na divákov čaká bohatý športový, kultúrny a sprievodný program.

Country

STARÝ SMOKOVEC. V sobotu vystúpi na terase Grandhotela Starý Smokovec country skupina Oregon z Košíc. Koncert začne o 11.00 h. Po druhý raz vystúpi táto skupina aj v altánku parku v Tatranskej Lomnici o 13.30 h.

The Best Song Ever

STARÝ SMOKOVEC. Sobotňajší hudobný večer v kaviarni Hoepfner Hotela Smokovec sa bude niesť v duchu swingu a jazzu so začiatkom o 19.00 h. V programe účinkuje Radoslav Gorči z Kežmarku a okrem spevu predvedie aj hru na klavíri.

Babjakovci na hrade

STARÁ ĽUBOVŇA. Súrodenci Babjakovci vystúpia na Hrade Ľubovňa v sobotu o 20.00 h.

Musefest

STARÁ ĽUBOVŇA. Hudobný festival Musefest 2013 sa uskutoční v sobotu v Stredovekom vojenskom tábore v Starej Ľubovni. V programe od 15.00 h vystúpi Depeche Mode Revival Band, Kabát Revival, Falling Moon a Retarded Fish.

Cyril a Metod

NOVÝ SMOKOVEC. V nedeľu sa o 17.00 h uskutoční v kostole sv. Petra a Pavla divadelné predstavenie, v ktorom budú účinkovať saleziánski chovanci.

Dni obce Veľká Lomnica

VEĽKÁ LOMNICA. V sobotu a nedeľu si obec Veľká Lomnica pripomenie 756. výročie prvej písomnej zmienky. Oslavy sa budú konať v areáli základnej školy (športové podujatia), areáli golfového rezortu Black Stork, areáli jazdeckého oddielu Jána Gvušča a v areáli futbalového ihriska. Pripravený je bohatý kultúrny program. Viac informácií nájdete na stránkach obce.

Country Weekend Šuňava

ŠUŇAVA. Festival country, folkovej, bluegrassovej a trampskej hudby sa uskutoční v sobotu a nedeľu v podtatranskej obci Šuňava. Sobotňajší program začne o 14.00 h a nedeľňajší o 13.00 h.

Zemplínsky región

Kultúrne leto pokračuje

HUMENNÉ. V nedeľu o 17.00 hod. pri Fontáne lásky zatancuje orientálne tance skupina Bellies a bude sa cvičiť zumba v rytme hudby.

Slovenské tango

TREBIŠOV. V nedeľu sa verejnosti predstaví na amfiteátri hudobná skupina Slovak Tango. Začiatok je o 17.00 hod.

Letný Bažant Kinematograf 2013

HUMENNÉ. Od soboty do utorka od 21.00 hod. sa na námestí pred Domom kultúry budú premietať po zotmení filmy v rámci letného Bažant Kinematografu 2013: v sobotu česko-slovenský celovečerný film Lóve, v nedeľu česká komédia Samotári, v pondelok český film U mně dobrý.

Fragmenty histórie

MEDZILABORCE. Múzeum moderného umenia Andyho Warhola pozýva na výstavu Fragmenty histórie v koncepcii Fera Guldana.

Spišský región

Dni mesta Spišská Nová Ves

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Cez víkend domáci aj návštevníci môžu navštíviť podujatie s názvom Dni mesta Spišská Nová Ves. Organizátor pripravil na sobotu a nedeľu spektrum podujatí. Pripravený je bohatý program, v ktorom nebudú chýbať rytieri, sokoliari, dobová hudba, tance, svadba, rozprávky, gotický turnaj na koňoch, ohňová šou, trh ľudových remesiel.

Výstava Patchwork

LEVOČA. V Základnej umeleckej škole v Levoči sa koná výstava Patchwork. Svoje diela tu vystavujú levočské ženy, ktoré sa tejto technike šitia venujú v rámci miestneho klubu. Výstava trvá do nedele.

Karpatský remeselný trh

LEVOČA. V sobotu sa v Levoči na námestí koná Karpatský remeselný trh.

Pražský balet v Levoči

LEVOČA. V rámci podujatia Dni Majstra Pavla sa v sobotu v centre mesta, v miestnom parku aj v divadle konajú rôzne podujatia. V programe je, napríklad Pražský komorný balet – Zjasnená noc, Abba show, Ander z Košíc a iné.

Harhovské čudá a zábaviská

SPIŠSKÝ HRHOV. V obci v Levočskom okrese sa v sobotu koná podujatie Harhovské čudá a zábaviská. Miestni šikovní ľudia tak ako každý rok opäť budú vyrábať maxi veci do výbavy pre svojho obrieho čudáka. Tento rok to bude najväčší hrebeň a najväčšie hrable. V programe je okrem toho spektrum podujatí, ako napríklad športová disciplína Hrhovská desiatka.

Divadlo Kontra

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Divadlo Kontra v sobotu o 19.00 hod. ponúka predstavenie s názvom Macbeth. Reinterpretácia jednej z najtemnejších, najkrvavejších a najnapínavejších tragédií Williama Shakespeara.

Insomnia

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V čajovni Alchýmka v sobotu od 23.00 hod. začína celonočné premietanie filmov s názvom Insomnia.

Vojenské podujatie v Gelnici

GELNICA. V Gelnici sa v sobotu od 13.00 hod. koná historicko-vojenské podujatie s názvom Gelnica 1945/2013.

Verejné korčuľovanie

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi je v nedeľu od 18.00 hod. sprístupnený na verejné korčuľovanie.

Slovenskí básnici

LEVOČA. V divadelnej sále v Levoči sa v nedeľu o 18.30 hod. koná podujatie Stretnutia 2013, autorské čítanie piatich slovenských básnikov.

Koncert v kostole

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V evanjelickom kostole sa v nedeľu od 18.00 hod. koná koncert s použitím dobových hudobných nástrojov s názvom Cuore barocco.

Vidiecka lady Macbeth

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V nedeľu o 19.00 hod. sa v Divadle Kontra koná predstavenie s názvom Vidiecka lady Macbeth (Nikolaj Leskov). Bravúrna monodráma, ktorá mala premiéru v Japonsku – v Kyoto, v podaní maďarskej herečky Esztelly Levko niekoľko rokov pôsobiacej v svetoznámych Gardzieniciach. Po predstavení je stretnutie a diskusia s tvorcami.

Šmolkovia 2

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V kine Mier v nedeľu premietajú dva filmy. O 17.00 hod. to bude americká rozprávka Šmolkovia 2. O 19.00 hod. je v programe americká komédia s názvom KICK – ASS 2: Na plné gule.

Gemerský región

Festival v Rejdovej

REJDOVÁ. V sobotu sa v gemerskej obci Rejdová koná folklórny festival. Ide o prezentáciu výsledkov tvorivej činnosti gemerských folklórnych kolektívov a jednotlivcov na najväčšom folklórnom podujatí v hornom Gemeri. Program bude obohatený vystúpeniami hosťujúcich súborov, skupín a hudieb z rôznych regiónov Slovenska i zahraničia a tiež o širokú ponuku sprievodných podujatí, napr. výstavy, súťaže, tvorivé dielne, dvory, ochutnávky gemerských špecialít a ďalšie aktivity.
Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 2. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 3. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 4. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. Mecom ide na zelenú
 7. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 8. Marrákeš je červená perla Maroka
 9. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 10. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
 1. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 2. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 3. Plánujete kúpu nehnuteľnosti ? Správajte sa ako investor
 4. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 5. Ak sa chcete zotaviť po Covide, zamerajte sa na podporu zdravia
 6. Union prichádza s novinkami pre diabetológov
 7. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 8. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 9. Ekologicky sa zeleniť je časom overený hit
 10. Pripomíname dôležitý dátum –31. januára 2022
 1. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 7 795
 2. Predplatné SME.sk len za 29 eur 5 031
 3. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 4 800
 4. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 3 694
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 3 455
 6. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 3 180
 7. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 2 724
 8. Marrákeš je červená perla Maroka 2 522
 9. Mecom ide na zelenú 2 113
 10. Vieme, kde získate najlepšie semienka zeleniny 1 259

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Moje novinárske príbehy a zážitky (1.)
 2. Jaroslav Polaček: Už len krôčik od dokončenia ďalšej dominanty Košíc
 3. Róbert Lešš: Ruža za cenu kávy na Farskej
 4. Rudolfa Vallová: Nezakrývajme si ďalej svoje oči
 5. Lea Linerová: Keď vás umlčí demokracia
 6. Věra Tepličková: Čo dôležité sme sa dnes v jednej z diskusných relácií dozvedeli?
 7. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy
 8. Michal Šustek: Riešenia udržateľnosti dôchodkového systému (zníženie zodpovednosti štátu 1-3/9) - 3. časť
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 14 129
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 337
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 6 117
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 888
 5. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 170
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 491
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 488
 8. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 3 466
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 6. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Igor Matovič (OĽaNO) sleduje tlačovú konferenciu Roberta Fica (Smer)

S výdavkovými limitmi by na pomoc bolo viac peňazí.


7 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Prečo Microsoft kupuje spoločnosť Activision Blizzard.


a 2 ďalší 3 h

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Moje novinárske príbehy a zážitky (1.)
 2. Jaroslav Polaček: Už len krôčik od dokončenia ďalšej dominanty Košíc
 3. Róbert Lešš: Ruža za cenu kávy na Farskej
 4. Rudolfa Vallová: Nezakrývajme si ďalej svoje oči
 5. Lea Linerová: Keď vás umlčí demokracia
 6. Věra Tepličková: Čo dôležité sme sa dnes v jednej z diskusných relácií dozvedeli?
 7. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy
 8. Michal Šustek: Riešenia udržateľnosti dôchodkového systému (zníženie zodpovednosti štátu 1-3/9) - 3. časť
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 14 129
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 337
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 6 117
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 888
 5. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 170
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 491
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 488
 8. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 3 466
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 6. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu