Korzár logo Korzár
Piatok, 22. február, 2019 | Meniny má Etela
Nájdete nás na webe

V. a VI. liga: Medzev deklasoval Poproč a Čičarovce naložili Plechoticiam

Hrali sa zápasy V. a VI. ligy.

V. liga

Sever

Medzilaborce - Ľubotice 5:2 (3:1), G: Hrehovčík 2, Chripák, Lukačik, Hrišo - Pavlovský 2.

Pakostov - Kľušov 5:0 (1:0), G: Dubák 3, T. Gombita, Fedorko,

Kežmarok - Kendice 0:1 (0:0), G: Ďaďovský.

Zámutov - Raslavice 3:2 (2:1), G: M. Zuzovčin 2, Ihnát - Jusko 2.

Kračúnovce - Jasenov 3:0 (2:0), G: Kaňuch 2, M. Peržel.

Veľký Šariš - Dlhé Klčovo 0:2 (0:1), G: Arendáš, Paluš.

Hanušovce - Fintice 2:0 (1:0), G: Matta, Horváth.

Nižný Hrušov - Plavnica 0:4 (0:3), G: Hricko, Nagy, Janič, Beňo.

Tabuľka

1. Plavnica 27 18 6 3 50:8 60
2. Raslavice 27 15 4 8 58:34 49
3. Dlhé Klčovo 27 14 5 8 58:47 47
4. Medzilaborce 27 14 4 9 69:40 46
5. Pakostov 27 14 4 9 46:34 46
6. Kendice 27 13 5 9 53:39 44
7. Kľušov 27 12 4 11 59:53 40
8. Fintice 27 11 6 10 45:44 39
9. Kežmarok 27 11 5 11 38:34 38
10. Kračúnovce 27 10 6 11 39:47 36
11. Hanušovce 27 10 5 12 45:46 35
12. Ľubotice 27 10 5 12 39:48 35
13. Jasenov 27 10 4 13 38:45 34
14. Zámutov 27 9 6 12 42:45 33
15. Nižný Hrušov 27 6 5 16 27:69 23
16. Veľký Šariš 27 1 2 24 17:90 5

Juh

Strážske - Veľké Kapušany 2:0 (2:0), G: Liška, Vali.

Rudňany - Spišské Vlachy 1:0 (1:0), G: Štejner, ČK: Benko (Sp. Vlachy).

Šaca - Krompachy 0:0.

Čaňa - Veľký Folkmar 2:2 (1:0), G: Jendruch, L. Majoroš - Belej, Sovič.

Medzev - Poproč 8:0 (4:0), G: Hanzuš (11m), Hiľovský, Gedeon, Tomasch, Hercog, Szalka, Capko, Vinca (vlastný).

Sobrance - Michaľany 5:1 (1:1), G: Mikulanič 2, Sabo 2, Marcin - Maťaš (11m).

Turňa - Kráľovský Chlmec 3:5 (1:2), G: Rohaly 2, Horvath - Popalija 3 (2 z 11m), Gutič, Batta.

Rožňava - Sokoľany 2:0 (0:0), G: Figur, Kovacs.

Tabuľka

1. Krompachy 27 19 5 3 55:15 62
2. Čaňa 27 17 2 8 78:36 53
3. Veľký Folkmar 27 14 8 5 61:33 50
4. Sobrance 27 14 5 8 62:27 47
5. Medzev 27 14 5 8 63:36 47
6. Šaca 27 14 5 8 50:33 47
7. Sokoľany 27 12 6 9 60:38 42
8. Michaľany 27 12 1 14 53:49 37
9. Kráľovský Chlmec 27 10 7 10 37:39 37
10. Rudňany 27 11 4 12 34:50 37
11. Strážske 27 11 2 14 35:43 35
12. Rožňava 27 11 1 15 40:53 34
13. Veľké Kapušany 27 9 1 17 27:55 28
14. Spišské Vlachy 27 7 4 16 23:49 25
15. Poproč 27 6 3 18 23:70 21
16. Turňa 27 5 1 21 37:112 16

VI. liga

Šarišská

Jakubany - Dlhá Lúka 1:0 (0:0), G: M. Pribiš.

Beloveža - Župčany 4:0 (1:0), G: Vasiliak 2, Soušek, Pelegrím.

Záhradné - Pušovce 0:1 (0:0), G: Záhradník.

Záborské - Šarišské Dravce 5:1 (3:0), G: R. Kakaščík 2, D. Kakaščík, Renčko, Vozár - Huňady.

Šarišské Michaľany- Uzovce 3:1 (2:1), G: Mihók 2, Leško - Kaleja.

Malcov - Šiba 5:0 (2:0), R: Sališ 2, Koscelník (11 m), Sviatkovský, Gduľa, ČK: Rančík (Šiba).

Gaboltov - Chmiňany 0:2 (0:2), G: Onderčo, Uličný.

Tabuľka

1. Pušovce 23 21 0 2 81 : 16 63
2. Š. Michaľany 23 20 1 2 65 : 14 61
3. Beloveža 23 15 0 8 53 : 28 45
4. Záhradné 23 13 4 6 50 : 21 43
5. Malcov 23 12 0 11 49 : 47 36
6. Dlhá Lúka 23 9 5 9 35 : 36 32
7. Š. Dravce 23 9 2 12 40 : 58 29
8. Uzovce 23 7 7 9 34 : 39 28
9. Župčany 23 8 3 12 29 : 43 27
10. Gaboltov 23 8 2 13 31 : 40 26
11. Záborské 23 7 2 14 32 : 42 23
12. Chmiňany 23 6 3 14 35 : 60 21
13. Šiba 23 5 3 15 25 : 56 18
14. Jakubany 23 4 2 17 27 : 86 14

Vihorlatsko-dukelská

Radvaň nad Laborcom - Vechec 5:2 (2:2), G: Mamaj 3, Vasilenko (11m), Gabák - M. Hajdúch 2.

Breznica - Bystré 2:4 (1:1), G: Motyka, Čepa - Jankovič 2, Durkaj, Ocilka, ČK: Daňo (Bystré).

Hrabovčík - Sečovská Polianka 4:2 (2:0), G: Husák 2, Kóša 2 - Hazuga, Nemčík.

Soľ - Kamenica 1:0 (1:0), G: Kulich.

Vyšný Žipov - Sedliská 0:2 (0:1), G: Bálint, Murín.

Udavské - Stakčín 1:1 (0:0), G: Kuzma - Kapráľ,

Belá nad Cirochou - Čierne 2:1 (1:1), G: Dzurovej (11m), Hubler - Čižmár.

Tabuľka

1. Radvaň n/L. 23 17 4 2 60:18 55
2. Soľ 23 17 1 5 56:25 52
3. Breznica 23 12 2 9 48:34 38
4. Čierne 23 11 5 7 38:30 38
5. Belá n/C. 23 12 1 10 46:35 37
6. Vechec 23 10 7 6 33:32 37
7. Bystré 23 10 3 10 44:36 33
8. Stakčín 23 10 2 11 38:37 32
9. Hrabovčík 23 10 1 12 35:46 31
10. Kamenica 23 8 6 9 37:37 30
11. Seč. Polianka 23 8 5 10 32:40 29
12. Udavské 23 7 7 9 40:46 28
13. V. Žipov 23 2 4 17 18:66 10
14. Sedliská 23 1 4 18 22:65 7

Zemplínska

Parchovany - Cejkov 4:0 (1:0), G: Hvasta 2, Kuriško, Kovalčin.

Vinné - Lastomír 2:0 (0:0), G: Hlivák, Hrabik.

Nacina Ves - Palín 1:0 (0:0), G: Šipoš.

Borša - Sečovce 2:0 (1:0), G: Tarhovický, Hencel.

Krišovská Liesková - Petrovce 4:1 (3:0), G: Grančár, Reňo, F. Balog, L. Balog - Lipka (z 11 m).

Čičarovce - Plechotice 6:0 (3:0), G: Nagy 3, Doboš 2, Molnár.

Tušice - Veľký Horeš 2:4 (0:3), G: Barbarič, Illeš (vlastný) - Seman, Kročko, Sogan (vlastný).

Tabuľka

1. V. Horeš 23 18 2 3 83:22 56
2. Čičarovce 23 17 2 4 65:21 53
3. Vinné 23 13 4 6 45:26 43
4. Borša 23 13 1 9 39:27 40
5. Nacina Ves 23 12 3 8 36:31 39
6. Petrovce 23 11 1 11 37:45 34
7. Kriš. Liesková 23 10 1 12 40:63 31
8. Cejkov 23 9 3 11 32:49 30
9. Lastomír 23 9 2 12 29:29 29
10. Sečovce 23 9 0 14 26:40 27
11. Palín 23 8 2 13 33:28 26
12. Tušice 23 8 1 14 31:45 25
13. Parchovany 23 6 3 14 36:58 21
14. Plechotice 23 4 3 16 25:73 15

Podtatranská

Poprad B - Spišská Belá 2:3 (0:3), G: Jánoščík, Kašper - Heutschy, Marchefka, Zacher.

Spišské Bystré - Margecany 5:0 (4:0), G: Lopúch 2, Filo, Budaj, Michna.

Mária Huta - Hrabušice 4:2 (2:1), G: Hudák 3, Kandra - Džadoň, Chripko, ČK: Dičák, Oravec (obaja Hrabušice).

Harichovce - Štrba 2:2 (1:0), G: Kubičár, R. Hrušovský - Levocký, Michalík.

Helcmanovce - Smižany 2:1 (1:0), G: Škarbek 2 - Hagara.

Jaklovce - Hranovnica 2:3 (1:2), G: D. Hrušovský (z 11 m), Adamišin - Gajan, Šuster, Herák.

Teplička - Levoča 3:2 (2:1), G: Laško (z 11 m), Hamráček, Čarnoky - Šimonič, Michalík.

Tabuľka

1. Štrba 23 17 2 4 58:22 53
2. Hrabušice 23 15 1 7 56:30 46
3. Mária Huta 23 12 4 7 44:36 40
4. Sp. Bystré 23 12 2 9 33:27 38
5. Poprad B 23 11 4 8 48:31 37
6. Harichovce 23 9 8 6 35:26 35
7. Hranovnica 23 10 2 11 53:42 32
8. Smižany 23 10 1 12 55:35 31
9. Levoča 23 8 5 10 47:41 29
10. Teplička 23 9 1 13 43:60 28
11. Helcmanovce 23 8 3 12 36:50 27
12. Sp. Belá 23 8 2 13 41:50 26
13. Margecany 23 6 4 13 30:67 22
14. Jaklovce 23 6 1 16 22:84 19

Košicko-gemerská

Ruskov - Malá Ida 1:3 (0:2), G: Varady - Orgovan, Večeřa, Fabian.

Geča - Gemerská Poloma 7:1 (4:1), G: Papcun 3, Vl. Hutter 2, Fečo, Halčišák - Chochol,

Ťahanovce - Košická Nová Ves 0:1 (0:0), G: Lumtzer, ČK: Alezár (Koš. N. Ves).

Seňa - Budimír 6:0 (3:0), Sinovicky 3 (1 z 11m), Špak, Guza, Puškáš, ČK: Biacovský (Budimír).

Kokšov-Bakša - Krásnohorské Podhradie 2:1 (0:0), G: M. Stolár (11m), Svat - Piater.

Vyšné Opátske B - Dobšina 4:2 (1:1), G: Slanina 2, Demčák, Krompaský - Gotthart, Fabian.

Kalša - Gemerská Hôrka 3:0 (1:0), G: Kornecký, Halapin, Lenart.

Tabuľka

1. Geča 23 14 8 1 77:22 50
2. Kalša 23 16 2 5 60:21 50
3. Kokšov-Bakša 23 14 4 5 52:28 46
4. Kr. Podhradie 23 10 6 7 44:32 36
5. Malá Ida 23 11 2 10 55:46 35
6. Ťahanovce 23 10 3 10 57:46 33
7. Budimír 23 10 2 11 51:75 32
8. Gem. Poloma 23 10 1 12 43:55 31
9. V.Opátske B 23 8 6 9 40:39 30
10. Koš. N. Ves 23 8 6 9 30:32 30
11. Gem. Hôrka 23 9 3 11 32:35 30
12. Dobšina 23 7 3 13 42:57 24
13. Ruskov 23 5 1 17 25:76 16
14. Seňa 23 4 3 16 30:74 15

Budúci program

V. FUTBALOVÁ LIGA – SEVER

28. kolo: 2. 6. 2013 o 17.00 hod.: Ľubotice – N. Hrušov, Plavnica – Hanušovce, Fintice – V. Šariš, D. Klčovo – Kračúnovce, Jasenov – Zámutov, Raslavice – Kežmarok, Kendice – Pakostov, Kľušov – Medzilaborce.

V. FUTBALOVÁ LIGA – JUH

28. kolo: 2. 6. 2013 o 17.00 hod.: V. Kapušany – Rožňava, Sokoľany – Kr. Chlmec, Turňa n/B – Sobrance, Michaľany – Medzev, Poproč – Čaňa, V. Folkmar – Šaca, Krompachy – Rudňany, Sp. Vlachy – Strážske.

VI. FUTBALOVÁ LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ

24. kolo: 1. 6. 2013 o 17.00 hod.: Gem. Hôrka – V. Opátske B, Kr. Podhradie – Seňa, 2. 6. 2013 o 17.00 hod.: Kalša – M. Ida, Dobšiná – Kokšov-Bakša, Budimír – Ťahanovce, Koš. N. Ves – Geča, Gem. Poloma – Ruskov.

ZEMPLÍNSKA

24. kolo: 2. 6. 2013 o 17.00 hod.: Cejkov – Tušice TNV, V. Horeš – Čičarovce, Plechotice – Krišovská Liesková, Petrovce n/L – Borša, Sečovce – Nac. Ves, Palín – Vinné, Lastomír – Parchovany.

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

24. kolo: 2. 6. 2013 o 17.00 hod.: Vechec – Belá n/C, Čierne n/T – Udavské, Stakčín – V. Žipov, Sedliská – Soľ, Kamenica – Hrabovčík, Seč. Polianka – Breznica, Bystré – Radvaň n/L.

ŠARIŠSKÁ

24. kolo: 2. 6. 2013 o 17.00 hod.: Dlhá Lúka – Gaboltov, Chmiňany – Malcov, Šiba – Šar. Michaľany, Uzovce – Záborské, Šar. Dravce – Záhradné, Pušovce – Beloveža, Župčany – Jakubany.

PODTATRANSKÁ

24. kolo: 2. 6. 2013 o 10.30 hod.: Hrabušice – Sp. Bystré, o 17.00 hod.: Sp. Belá – Teplička n/H, Levoča – Jaklovce, Hranovnnica – Helcmanovce, Smižany – Harichovce, Štrba – Mária Huta, Margecany – Poprad B.

red.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  3. Štefánka by Pulitzer
  4. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  5. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  6. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  7. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  8. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  1. Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?
  2. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  3. Štefánka by Pulitzer
  4. Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?
  5. Konferencia - EU support for research
  6. Slovensko má zasiahnuť robotizácia
  7. Viete, aké sú najlepšie možnosti sporenia pre mladých?
  8. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  9. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  10. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 22 127
  2. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny 15 138
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 14 332
  4. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 7 060
  5. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 6 232
  6. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť 5 563
  7. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri? 4 844
  8. Štefánka by Pulitzer 4 740
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 3 741
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 2 876

Neprehliadnite tiež

Najtesnejší súboj na košickej župe sa zvádza o post šéfa kultúry

Trnka: Je to jediný odbor, kde zvažujem a radím sa.

Podľa Trnku je pri výbere šéfa kultúry špecifická situácia.

Fico, Danko, Bugár, choďte už preč. Pozrite si zhromaždenia na východe

V mestách si pripomenuli pamiatku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Jednosmerka sa stala pre vodičov pascou. Chceli ju však miestni obyvatelia

Na Tomášikovej ulici v Prešove si musia zvykať na zmeny.

Zmena dopravy na Tomášikovej ulici.

Zemplínska šírava bude mať promenádu, pozrite si návrhy

Hotová by mohla byť do konca roka 2019.

Víťazný návrh bratislavského ateliéru.

Berta zažil ozbrojené eskorty i každodenné kontroly v hoteli

Futbalista živí celý rod, spomína na pôsobenie v arabskom svete.

Roman Berta na rukách hráčov libanonského Al Ansar po vyhratom zápase Ázijskeho pohára v ománskom meste Salalah.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Špeciálna prokuratúra nevylučuje, že preverí telefonát Fica s Vadalom

Talianska prokuratúra telefonát zachytila v roku 2012.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Telefonát pánovi Úžasnému

Je síce lákavé oblúkom sa vrátiť k téme Kuciakovho posledného článku. No zatiaľ Vadalov hovor s Ficom nepreceňujme.

Dobré ráno

Dobré ráno: Fico si volal s Vadalom, ukázali podľa Talianov odposluchy

Talianska mafia sa dotkla expremiéra.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop