V. LIGA – SEVER
Ľubotice – Jasenov 1:1, Góly: Lupták – Čvirik,
Raslavice – Dl. Klčovo 4:0, Pribiš 2, Plančár, Blaško,
Kendice – Fintice 2:2, Beliš, Ďaďovský - Kubuš (11m), Kaminský,
Kľušov – Plavnica 1:3, Guliga (11m) - Dlugoš 2, M. Nagy, ČK: Guman (domáci),
Medzilaborce - N. Hrušov 10:0, Gavula 3, Guba 2, Chripák 2, Hrehovčík, Hrišo, Čabiňák,
Pakostov – Hanušovce 3:2, P. Gombita, Palenčík, Slavkovsky - Knašinský, Horváth,
Kežmarok – V. Šariš 4:1, Novak, Pitoňák, Gahura, Tomčák – Mathe,
Zámutov – Kračúnovce 1:2, Bajus - Hudáček, Peržel.
Tabuľka
1. Plavnica 26 17 6 3 46:8 57
2. Raslavice 26 15 4 7 56:31 49
3. Dl. Klčovo 26 13 5 8 56:47 44
4. Medzilaborce 26 13 4 9 64:38 43
5. Pakostov 26 13 4 9 41:34 43
6. Kendice 26 12 5 9 52:39 41
7. Kľušov 26 12 4 10 59:48 40
8. Fintice 26 11 6 9 45:42 39
9. Kežmarok 26 11 5 10 38:33 38
10. Ľubotice 26 10 5 11 37:43 35
11. Jasenov 26 10 4 12 38:42 34
12. Kračúnovce 26 9 6 11 36:47 33
13. Hanušovce 26 9 5 12 43:46 32
14. Zámutov 26 8 6 12 39:43 30
15. N. Hrušov 26 6 5 15 27:65 23
16. V. Šariš 26 1 2 23 17:88 5
tasr
V. LIGA –JUH
V. Kapušany – Poproč 2:0, Michalko 2 (2 z 11m),
V. Folkmar – Michaľany 5:0, M. Sovič 2, Barej, Serbin, Belej, ČK: Zamba (hostia),
Krompachy – Turňa, nedohrané, za stavu 4:0 pokles H pod 7,
Sp. Vlachy – Sokoľany 1:0, Pitko,
Strážske – Rožňava 2:0, Liška, Čornej,
Rudňany – Kr. Chlmec 2:0, Augustín, Fabol,
Čaňa – Medzev 1:1, Steininger – Šrobár.
Tabuľka
1. Krompachy 26 19 4 3 55:15 61
2. Čaňa 26 17 1 8 76:34 52
3. V. Folkmar 26 14 7 5 59:31 49
4. Šaca 26 14 4 8 50:33 46
5. Sobrance 26 13 5 8 57:26 44
6. Medzev 26 13 5 8 55:36 44
7. Sokoľany 26 12 6 8 60:36 42
8. Michaľany 26 12 1 13 52:44 37
9. Kr. Chlmec 26 9 7 10 32:36 34
10. Rudňany 26 10 4 12 33:50 34
11. Strážske 26 10 2 14 33:43 32
12. Rožňava 26 10 1 15 38:53 31
13. V. Kapušany 26 9 1 16 27:53 28
14. Sp. Vlachy 26 7 4 15 23:48 25
15. Poproč 26 6 3 17 23:62 21
16. Turňa n/B 26 5 1 20 34:107 16
tasr
VI. LIGA
Sedliská - Kamenica n/C 1:1, O. Murín (z 11m) -Tomčák (z 11m), ČK: Baník (Sedliská);
Šiba – Pušovce 0:4, Ilič, Eliaš, Hrico, Namešpetra;
Hranovnica - Hrabušice 3:0, Gajan 2, Bašista.
Borša – Cejkov 8:0.