Korzár logo Korzár
Nedeľa, 23. január, 2022 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Neprehliadnite - víkend 18. a 19. mája

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Muzikál Pomáda

KOŠICE. V sobotu si v Divadle Cassia vychutnajte úspešný muzikál. Predstavia sa české muzikálové hviezdy s hosťujúcou Nelou Pociskovou, Jankom Slezákom a tanečníkmi z RDS COMPANY, v réžii a choreografii Jána Ďurovčíka. Predstavenia sú o 19.00 h.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Príbehy rozprávané hlinou

KOŠICE. V sobotu od 13.00 sa na Hrnčiarskej ulici môžete zoznámiť s prácou s hlinou. V rámci podujatia bude v Dome remesiel sprístupnená výstava Keramika minulého tisícročia

Košická noc múzeí a galérii

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. V sobotu od 17.00 do 24.00 budú otvorené všetky múzeá a galérie. Na návštevníkov čaká okrem tradičných expozícií aj množstvo prekvapení.

Preteky lezúňov

KOŠICE. Ak máte doma dieťatko od 4 mesiacov do jedného roka, môžete sa s ním zúčastniť pretekov lezúňov v sobotu v Optime. Súťaž štartuje od 15.00.

Košický hrad

KOŠICE. V sobotu otvoria ruiny hradu na vrchu Hradová. Od 10.00 do 19.00 je pre všetkých návštevníkov pripravený kultúrny program a ukážky starých remesiel.

Ocko

KOŠICE. One man show Romana Pomajba o tom, aké je skvelé byť otcom, si môžete pozrieť v nedeľu o 19.00 v Divadle Cassia.

Čeky U Kohúta

KOŠICE. Koncert Mariána Čekovského v nedeľu o 19.00 v pube U kohúta.

Burzy starožitností

KOŠICE. V sobotu sa v zámockom parku kaštieľa Budimír uskuoční od 8.00 do 12.00 hod. burza starožitností, ďalšia v nedeľu od 8.00 do 12.00 hod. na Dominikánskom námestí v Košiciach.

Skryť Vypnúť reklamu

Burza numizmatikov

KOŠICE. Celoslovenská burza mincí, bankoviek, medailí, známok a iných kuriozít bude v nedeľu (19. 5.) od 7.00 do 12.00 hod. v Kultúrno-spoločenskom centre na Jedlíkovej 7 v Košiciach.

Prešovský región

Kamasútra našich klamstiev

RAŽŇANY. Mladá spisovateľka Andrea Rimová bude krstiť svoju tretiu knihu Kamasútra našich klamstiev netradične. Krst sa uskutoční v sobotu na letisku v Ražňanoch (okres Sabinov) o 12. hod. Krstným otcom bude spevák Robo Šimko.

Beh pre život

PREŠOV. Na Hlavnej ulici odštartuje o 15. hod. najväčšie športové charitatívne podujatie na Slovensku. Bežcov v tyrkysovych tričkách budú na trati povzbudzovať hity populárnej folkrockovej kapely Heľenine oči. Kapela je totiž patrónom projektu. Dobrovoľná zbierka a štartovné z pretekov organizátori použijú na kúpu špičkového prístroja na výskum rakoviny.

Noc múzeí a galérií

Skryť Vypnúť reklamu

PREŠOV. Krajské múzeum pripravilo na sobotňajšie popoludnie do 15. do 22. hod. celý rad akcií. Stačí prísť a môžete kresliť mandaly s Frederikom Olšákom, zažiť tvorivú dielňu s Evou Tkáčikovou, Peter Berko predstaví multimediálnu inštaláciu a SOŠ podnikania Performance. Reštaurátor Andrej Liščinský otvorí svoju dielňu plnú záhad, Jozef Ridilla bude mať prednášku o výstave Jozefa Bendíka, Ivana Živčáková bude viesť keramickú tvorivú dielňu a všetky aktivity okorení hudobný hosť Andy Belej.

Zvony, zvončeky v čipke

PREŠOV. V Slovenskom technickom múzeu v Solivare otvoria v sobotu výstavu Soľnobanského čipkárskeho cechu pod názvom Zvony, zvonky, zvončeky v čipke. Ide o výstavu s medzinárodnou účasťou, ktorá potrvá do 22. júna.

Múzejná noc

PREŠOV. V areáli historického Solivaru a v Slovenskom technickom múzeu sa v rámci Múzejnej noci uskutočnia tradičné prehliadky. Počas sobotňajšeieho popoludnia až do polnoci budú návštevníkov sprevádzať aj banské strašidlá.

Vojenská história

PREŠOV. V Krajskom múzeu v rámci Dňa múzeií budú môcť návštevníci okrem prehliadky výstav a historickej hasičskej techniky v sobotu vidieť aj ukážky reštaurátorskej práce a tiež vystúpenia členov klubu vojenskej histórie.

Marakaňa kotlík open

PREŠOV. Súťaž vo varení guľášu sa už po druhý raz uskutoční na Marakani Pod Bikošom. V sobotu bude od 10. hod. súťažiť 11 družstiev.

Slnko a hodinár

PREŠOV. Krajská hvezdáreň a planetárium pripravila v sobotu o 11. hod. audiovizuálny program pod umelou hviezdnou oblohou o hodinách a čase pre najmenších návštevníkov.

Štvrtá mocnosť

SABINOV. V Mestskom kultúrnom stredisku si môžete v sobotu o 19. hod pozrieť hrozivo realistický pohľad na život v Moskve, ovládaný politickými záujmami v premiére filmu Štvrtá mocnosť.

Merida Road Cup

SABINOV. O pohár primátora mesta budú v sobotu súťažiť pretekári na 2. kole cyklistických pretekov CPV-masters a Východslovenskej cyklistickej ligy. Štart 2. kola amatérov a veteránov v cestnej cyklistike je o 12.30 hod.

Gospel song

VRANOV NAD TOPĽOU. V mestskom dome kultúry bude v sobotu od 16. hod. Gospel song 2013. V programe vystúpia Siloe, Luce Di Bazilica, Prázdny kríž, F6 a Peter Milenky. Mladí ľudia, ktorí prešli závislosťami, budú podávať svedectvá o svojom živote a o 19. hod. bude muzikálové predstavenie Návrat márnotratného syna.

Deň múzeí

HANUŠOVCE NAD TOPĽOU. Program vo Vlastivednom múzeu a v sobotu začína o 16.30 hod. a končiť bude o 23. hod. zhasínaním fakieľ. Bohatý program sa bude odohrávať na viacerých miestach. Vo veľkom kaštieli, v suteréne aj v dome správcu kaštieľa. Na návštevníkov čaká tiež koncert barokovej hudby, folkové vystúpenie, scénické stvárnenie dejín, najznámejšie strašidlá Keltov a Slovanov, ale aj hľadanie pokladu rytiera Johanesa či ochutnávka kuchyne starých materí.

Vila Rákoci

BARDEJOV. Šarišské múzeum odštartuje svoju Noc múzeí v Bardejovských kúpeľoch, konkrétne vo vile Rákoci v sobotu o 18.30. Zaujímavá bude aj nočná prehliadka skanzenu od 20.30 hod., kde budú objekty osvetlené ako v minulosti. V bardejovskej renesančnej radnici sa od 19.hod. budú konať vstupy s výkladom a divadelné predstavenie Hra o bardejovských dukátoch.

Zemplínska ostrá kosa

NIŽNÝ HRUŠOV. Slovenský kosecký spolok, Jednota dôchodcov, obec a Hornozemplínske osvetové stredisko vo Vranove nad Topľou zorganizovali v Nižnom Hrušove (okres Vranov nad Topľou) ďalší ročník Zemplínskej ostrej kosy. Súťažiť sa bude pri tamojšom ihrisku od 10. hod. Zúčastnia sa družstvá z Horehronia, Abova, Oravy, Liptova, Šariša, Považia, Turca, Hornej Nitry a Zemplína. Súťažiacich budú zabávať spevácke skupiny.

Vojenská história

SVIDNÍK/VYŠNÝ KOMÁRNIK. Do celoeurópskeho podujatia Noc múzeí a galérií sa v sobotu zapojí aj Vojenské historické múzeum vo Svidníku a vo Vyšnom Komárniku. Od 12. do 24. hod. bude možná prehliadka exponátov VHM v centrálnej expozícii i v parku bojovej techniky vo Svidníku. Na vyhliadkovej veži na Dukle budú premietať pásma dokumentárnych filmov i detských rozprávok od 16. do 24. hod. Na lúke pri pomníku „Mílnik“ o 19. hod. predvedú ukážku rekonštrukcie bojov z 2. svet. vojny.

Kovář z podlesí

PREŠOV. CineMax v sobotu o 16.50 uvádza českú rozprávku o dedinke Podlesí, kde sa v minulosti odohrala vojna s Turkami. Na dedinu padla kliatba, lebo hubové víly konali dobro aj zlo zároveň. Všetko sa zmení, keď sa v dedine objaví Drak.

Divadlo A. Pallesitza

PREŠOV. V Maxe na 2. poschodí si môžu deti v nedeľu o 16.hod. pozrieť divadelné predstavenie o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch.

Šimon a duby

SABINOV. Kino v Mestskom kultúrnom stredisku uvedie v nedeľu o 19. hod. príbeh židovského chlapca, ktorý hľadá samého seba počas 2. svetovej vojny v politicky neutrálnom Švédsku.

Merida Road Cup

SABINOV. Preteky amatérov a veteránov v cestnej cyklistike pokračujú v nedeľu tretím kolom. Hromadný štart začína o 9.30 hod. Účastníci sa v nedeľu podvečer dozvedia už aj výsledky oboch kôl, konkrétne pred horským hotelom Búče. Víťaz dostane pohár primátora mesta Sabinov Petra Molčana.

Sedličan

SEDLICE. Folklórny súbor Sedličan bude oslavovať okrúhle desiate narodeniny. Začnú sa o 16. hod. v kultúrnom dome v Sedliciach (okres Prešov).

Deň matiek

LIPANY. V mestskej galérii sa v nedeľu o 15. hod. uskutoční slávnostná akadémia pri príležitosti Dňa matiek. Kultúrny program pripravili deti z Materskej školy na Námestí sv. Martina.

Kandráčovci v kúpeľoch

BARDEJOVSKÉ KÚPELE. Populárna ľudová kapela Kandráčovci pozýva na koncert, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 16. hod. v kine Žriedlo v Bardejovských Kúpeľoch.

Bardejovské potulky - Zvony

BARDEJOV. Májové Bardejovské potulky prezradia viac o zvonoch starého Bardejova. Stretnutie v nedeľu o 17. hod. je tradične pred historickou radnicou na Radničnom námestí.

Spišský región

Zambezia

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu a v nedeľu sú v ponuke kina Mier dva filmy. O 17.00 hod. to bude rodinná animovaná komédia z Južnej Afriky s názvom Zambezia. O 19.00 hod. tu premietajú americký triler Temné nebo.

Galéria pozýva

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Galéria umelcov Spiša pozýva v sobotu o 14.00 hod. na návštevu v rámci podujatia Noc múzeí a galérií. Všetky výstavy sú sprístupnené do 22.00 hod.

Ezopove bájky

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V Múzeu Spiša sa v sobotu o 17.00 hod. koná prehliadka výstavy Zvony, zvonice a zvonenie na Spiši, zážitková prehliadka expozície prírody Ezopove bájky, unikátne nálezy prírodnín Skamenené more na Spiši.

Šmejdi

LEVOČA. V piatok a v sobotu v levočskom kine premietajú dva filmy. O 17.00 hod. to bude český dokumentárny film s názvom Šmejdi. O 19.00 hod. je zase v programe romantická francúzska komédia s názvom Paríž Manhattan.

Ukážu, čo bolo skryté

GELNICA. Banícke múzeum v Gelnici pozýva v sobotu od 17.00 do 24.00 hod. do magickej nočnej ríše múzea. Počas tejto noci návštevníci uvidia zaujímavé exponáty, ktoré počas roka zostávajú pred verejnosťou ukryté v depozitároch a nie sú súčasťou expozícií. V ponuke je aj výstava Hornouhorská banská cesta.

Slávnostná premiéra

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Divadlo Kontra v nedeľu o 19.00 hod. uvádza slávnostnú premiéru Macbeth.

Zbojnícka kráľovná

LEVOČA. V Levoči v nedeľu o 15.00 hod. v divadelnej sále vystúpi Divadlo Portál Prešov s predstavením Zbojnícka kráľovná.

Zemplínsky región

Medzinárodný deň múzeí v duchu stredoveku

MICHALOVCE. V Zemplínskom múzeu bude v sobotu 18. mája popoludnie bohaté na zážitky. Od 13.00 – 17. 00 hod. je voľný vstup do expozícií kaštieľa, koniarne, výstavných priestorov. O 13.15, 15.30 a 16.30 hod. si môžete vypočuť stredoveké tóny v podaní žiakov ZUŠ Michalovce. O 13.30, 15.00 hod. uvidíte ukážky stredovekých zbraní a stredovekých hier. O 14.30 hod. pobaví historická scénka „Rabovali Tatári“ v podaní skupiny historického šermu Vikomt a o 16.00 hod. historická scénka „O Zbojníkovi Vasiľovi z Krásneho Brodu. Sprievodné podujatia začínajú od 13.00 hod. Pre deti sú pripravené rôzne atrakcie. V uličke remesiel uvidíte ukážky z hrnčiarstva, tkáčstva, šindliarstva, kováčstva, plstenia vlny. Pripravená je výučba šermu, lukostreľby, hod delovou guľou, hod oštepom, ochutnávka vín, ukážky tradičného ľudového liečiteľstva a včelárstva. V rámci Noci múzeí a galérií vás od 18.00 – 20.00 čaká podujatie Ako nás nepoznáte...(zo zákulisia práce v múzeu). O 20.00 hod. skupina historického šermu Vikomt predvedie historickú scénku Albert Užský. O 20.30 hod. začne Ohňová šou.

Výstava koláží

MICHALOVCE. V sobotu 18.mája o 19.00 hod. bude v kultúrnom centre freeDOM vernisáž koláži Miriam Adamíkovej. Autorka venuje výstavu divákom a divadelníkom Divadla pri fontáne.

Amazing USA

TREBIŠOV. Zemplínska knižnica v Trebišove a veľvyslanectvo USA na Slovensku ponúkajú veľkolepé prírodné scenérie najlepšieho európskeho fotografa prírody Filipa Kuliseva pod názvom Amazing USA. Výstavu fotografií si môžete prezrieť v priestoroch knižnice do 31. mája.

Maďarský umelec

HUMENNÉ. Mestské kultúrne stredisko a autor Bulcsú Éles z Debrecína pozývajú návštevníkov do výstavnej siene Domu kultúry na výstavu grafík maďarského umelca. Výstava potrvá do konca mája.

Krivky nežnosti

SNINA. V Galérii Andrej Smolák si môžete prezrieť výstavu ženských aktov v tvorbe slovenských a zahraničných umelcov Jarné príbehy z cyklu Krivky nežnosti V.

Výstava Jána Kováča

MICHALOVCE. Mestské kultúrne stredisko pozýva na výstavu obrazov Jána Kováča, ktorá nesie názov Prechádzka mysľou. Výstava potrvá v Malej galérii MsKS do 31. mája.

Umenie 19. storočia v múzeu

MICHALOVCE. Zemplínske múzeum v Michalovciach pozýva na výstavu s názvom Umenie 19. storočia zo zbierok Šarišskej galérie s podtitulom Od klasicizmu po brány moderny. Výstava potrvá do 31. júla.

Tatranský región

Stavanie mája

POPRAD. V sobotu o 10. hodine sa na Námestí sv. Egídia uskutoční podujatie spojené so stavaním symbolického májového stromu. V programe vystúpia domáce folklórne súbory Vagonár, Letnička, Popradčan a Venček.

Noc múzeí

POPRAD. V sobotu sa v Podtatranskom múzeu bude konať podujatie Noc múzeí. Vstup je od 15. do 22. hodiny.

Divadlo

POPRAD. V nedeľu o 10. hodine sa v kultúrnom dome odohrá divadelná hra o Hlúpom Janovi. Predstaví ju divadlo Portál z Prešova.

Preteky

SPIŠSKÁ BELÁ. V sobotu 18. mája od 8. hodiny pripravujú organizátori na cyklotrase Spišská Belá – Tatranská Kotlina cyklisticko-korčuliarske preteky. Určené budú pre deti od deväť do 16 rokov. Registrácia bude medzi 8.00 a 8.30 pri Belianskom rybníku. Prilba a chrániče sú povinné.
Organizátori zároveň oznamujú, že v čase od 7.30 do 12.30 bude cyklotrasa pre verejnosť uzavretá.

Noc múzeí

STARÁ ĽUBOVŇA. V sobotu sa na hrade Ľubovňa bude konať podujatie Noc múzeí. Program sa začína v ľubovnianskom skanzene vstupmi o 20.00, 20.15, 20.30 a 20.45 hodine. Potom pokračuje na hrade Ľubovňa a to vstupmi o 21.00, 21.15, 21.30, 21.45, 22.00 h.

Výstava

STARÁ ĽUBOVŇA. Vernisážou v piatok o 16. hodine otvoria na Ľubovnianskom hrade výstavu Tesársky um a symbol života. Predstavia ňou muzeálnu zbierku 44 kusov stropných trámov z ľudových domov na hornom Spiši z obdobia 18. až 20. storočia.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 2. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 3. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 4. Mecom ide na zelenú
 5. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 6. Marrákeš je červená perla Maroka
 7. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
 8. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 9. Predplatné SME.sk len za 29 eur
 10. Očarujúca Srí Lanka: Malý ostrov plný prekvapení
 1. Plánujete kúpu nehnuteľnosti ? Správajte sa ako investor
 2. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 3. Ak sa chcete zotaviť po Covide, zamerajte sa na podporu zdravia
 4. Union prichádza s novinkami pre diabetológov
 5. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 6. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 7. Ekologicky sa zeleniť je časom overený hit
 8. Pripomíname dôležitý dátum –31. januára 2022
 9. Vysoká spotreba vody? Môže to byť nepovšimnutý únik vody
 10. 7 predsavzatí, ktoré pomôžu nielen vám
 1. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 7 746
 2. Predplatné SME.sk len za 29 eur 5 048
 3. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 4 905
 4. Marrákeš je červená perla Maroka 3 561
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 3 171
 6. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 2 936
 7. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 2 760
 8. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 2 449
 9. Mecom ide na zelenú 1 946
 10. Vieme, kde získate najlepšie semienka zeleniny 1 614

Blogy SME

 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 27. - Heroické dobývanie Antarktídy - Dosiahnutie južného pólu (1910 - 1913) - časť 1/2
 2. Jozef Legény: Mestské lesy Revúca 2012-2021: Šklbanie sliepky čo znáša zlaté vajcia. Rok 2026 - predaj vopred určenému záujemcovi?
 3. Viktor Pamula: Čo nám dali čiastočné výsledky sčítania obyvateľstva
 4. Anton Kaiser: Vzácne archeologické objavy germánskej kultúry
 5. Dušan Vršanský: Informačná spoločnosť 21. storočia - ako RTVS zarába peniaze
 6. Anna Milanová: Parfém... 2021
 7. Věra Tepličková: 2 roky s COVIDom mojimi očami...
 8. Otilia Horrocks: Cestičkami na cintoríne... v Košiciach
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 14 076
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 8 900
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 6 037
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 802
 5. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 401
 6. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 4 151
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 222
 8. Daniel Bíro: 10 zaujímavostí, o ktorých ste, možno, nevedeli 2 702
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 6. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Panoráma kopcov pri Klenovci s Jablonkou.

Jánošíkove skrýše svedčia o bohatstve, ale možno aj o vyššom zámere.


19. jan
Ján Koleník

Všetkému, čo sa mi stalo, dávam nejaký zmysel, hovorí obľúbený herec.


19. jan
Cvičenie ruskej armády pri hraniciach s Ukrajinou.

Sulík sa mýli - sankcie majú zmysel a oslabujú Rusko.


21. jan
V zápase Pohára UEFA medzi Spartakom Trnava a PAOK Tesalon. Trnavčan Ľubomír Luhový (vpravo), 4.9.1997.

Pred zápasom kedysi celú noc nespal.


19. jan

Blogy SME

 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 27. - Heroické dobývanie Antarktídy - Dosiahnutie južného pólu (1910 - 1913) - časť 1/2
 2. Jozef Legény: Mestské lesy Revúca 2012-2021: Šklbanie sliepky čo znáša zlaté vajcia. Rok 2026 - predaj vopred určenému záujemcovi?
 3. Viktor Pamula: Čo nám dali čiastočné výsledky sčítania obyvateľstva
 4. Anton Kaiser: Vzácne archeologické objavy germánskej kultúry
 5. Dušan Vršanský: Informačná spoločnosť 21. storočia - ako RTVS zarába peniaze
 6. Anna Milanová: Parfém... 2021
 7. Věra Tepličková: 2 roky s COVIDom mojimi očami...
 8. Otilia Horrocks: Cestičkami na cintoríne... v Košiciach
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 14 076
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 8 900
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 6 037
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 802
 5. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 401
 6. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 4 151
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 222
 8. Daniel Bíro: 10 zaujímavostí, o ktorých ste, možno, nevedeli 2 702
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 6. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu