Korzár logo Korzár
Sobota, 20. apríl, 2019 | Meniny má Marcel
Nájdete nás na webe

V. a VI. futbalová liga: Michaľany strelili v Turni sedem gólov

Hrali sa ďalšie zápasy futbalovej V. a VI. ligy.

Hrali sa ďalšie zápasy futbalovej V. a VI. ligy.

V. liga

SEVER

Kežmarok - Ľubotice 1:2 (0:2), G: Vorožňák - Bača, Pavlovský.

Zámutov - Pakostov 0:2 (0:1), G: Berdák (11 m), Palenčík.

Kračúnovce - Medzilaborce 2:1 (1:0), G: Nazarej, Dovičák - Gavula, ČK: Sopko (domáci).

V. Šariš - Kľušov 0:1 (0:0), G: Novák.

Hanušovce - Kendice 2:1 (1:0), G: Verčimák, Dic - Baran.

N. Hrušov - Raslavice 0:1 (0:1), G: Jenčo.

Plavnica - Jasenov 2:0 (1:0), G: Hricko, Dlugoš.

Fintice - D. Klčovo 3:1 (1:1), G: Katuščák 2, Kukuč - Arendáš.

Tabuľka

1. Plavnica 20 14 4 2 37:4 46

2. Kľušov 20 11 3 6 47:29 36
3. D. Klčovo 20 11 3 6 47:35 36
4. Raslavice 20 10 4 6 38:26 34
5. Pakostov 20 10 3 7 28:24 33
6. Kendice 20 10 2 8 41:32 32
7. Kežmarok 20 9 4 7 28:22 31
8. Fintice 20 9 4 7 35:31 31
9. Medzilaborce 20 9 3 8 42:34 30
10. Ľubotice 20 8 4 8 30:35 28
11. Hanušovce 20 7 4 9 30:32 25
12. Jasenov 20 7 2 11 29:32 23
13. Zámutov 20 5 6 9 29:32 21
14. Kračúnovce 20 5 5 10 22:40 20
15. N. Hrušov 20 5 5 10 22:41 20
16. V. Šariš 20 1 2 17 13:69 5

tasr

JUH

Šaca - V. Kapušany 6:0 (2:0), G: Timkovič 2, Bajtoš, Janočko, Begani, Človečko, ČK: Ellek (hostia).

Čaňa - Rudňany 5:1 (1:0), G: Čontofalský, Miškovič, Steininger, Molnar, Majoroš - Mikuš.

Medzev - Strážske 4:0 (1:0), G: Kalmár, Herczeg, Hiľovský, Gašpar.

Sobrance - Sp. Vlachy - nehralo sa, hostia pre poruchu autobusu nepricestovali.

Kr. Chlmec - Krompachy 0:1 (0:0), G: Kuriško.

Rožňava - V. Folkmar 1:1 (1:0), G: Figur - Sasák, ČK: Sasák (hostia) - podrobne o zápase

Sokoľany - Poproč 4:1 (2:1), G: Kandrik 2, Krakovský (11 m), Rybár - Mudroň.

Turňa - Michaľany 3:7 (0:1), G: J. Bálint 2 (1 z 11 m), Ondernický - Janči 3, Molnár, Dragula, Maťaš, Szeleš (vlastný).

Tabuľka

1. Krompachy 20 14 4 2 38:11 46
2. Čaňa 21 14 1 6 57:24 43
3. Sobrance 19 11 4 4 50:15 37
4. V. Folkmar 19 11 4 4 40:20 37
5. Medzev 21 10 5 6 43:30 35
6. Šaca 20 10 3 7 35:29 33
7. Sokoľany 20 9 5 6 43:29 32
8. Kr. Chlmec 20 8 5 7 24:18 29
9. Michaľany 20 9 1 10 38:31 28
10. Rudňany 20 7 3 10 25:43 24
11. Rožňava 20 7 1 12 27:42 22
12. V. Kapušany 20 7 1 12 19:35 22
13. Strážske 20 6 2 12 17:36 20
14. Poproč 20 5 2 13 19:46 17
15. Sp. Vlachy 19 4 4 11 16:35 16
16. Turňa 19 4 1 14 29:76 13

tasr

VI. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Záhradné - D. Lúka 3:2 (1:1), G: M. Fedor 2, Jačišín - Breniš, M. Jurčišin.

Záborské - Beloveža 2:5 (1:2), G: Semančík, Vozár - Peregrín 2, Štachura 2, Vasiliak.

Šar. Michaľany - Jakubany 5:0 (3:0), G: Leško 2, Kočiš, Janev, Kozák.

Malcov - Župčany 2:0 (1:0), G: Zajac (11 m), Balužinský.

Gaboltov - Pušovce 1:2 (0:0), G: D. Javorský - Záhradník (11 m), Eliaš.

Chmiňany - Šar. Dravce 1:0 (0:0), G: Uličný. Šiba - Uzovce 0:0, ČK: Golodžej (hostia).

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 17 15 1 1 47:8 46
2. Pušovce 16 14 0 2 53:11 42
3. Záhradné 17 10 4 3 36:15 34
4. Beloveža 17 11 0 6 42:24 33
5. Malcov 17 9 0 8 35:28 27
6. Šar. Dravce 17 8 2 7 31:34 26
7. Dlhá Lúka 17 6 5 6 26:29 23
8. Gaboltov 17 7 2 8 23:27 23
9. Župčany 17 6 2 9 20:29 20
10. Uzovce 17 4 6 7 24:24 18
11. Záborské 17 5 1 11 22:32 16
12. Šiba 16 3 3 10 18:34 12
13. Chmiňany 17 3 3 11 24:53 12
14. Jakubany 17 2 1 14 19:72 7

tasr

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA

Hrabovčík - Vechec 6:1 (2:0), G: Husár 3 (1 z 11 m), Havrila 2, Miga - Kováč.

Soľ - Breznica 2:0 (2:0), G: Glod, Lukáč.

V. Žipov - Radvaň n/Lab. 0:3 (0:2), G: Mamaj 2, Vasilenko (11 m).

Udavské - Bystré 5:1 (2:0), G: Kuzma 2, Ondica, Greško, Vajc - Ocilka, ČK: Hatala (hostia).

Belá n/Cir. - Seč. Polianka 1:1 (0:1), G: Dunaj (11 m) - Nemčík, ČK: Šimon (domáci).

Čierne - Kamenica 1:0 (0:0), G: Poláček, ČK: Kriška (hostia).

Stakčín - Sedliská 4:0 (2:0), G: Matiko 3, Guľák.

Tabuľka

1. Radvaň nad Laborcom 18 13 4 1 46:14 43
2. Soľ 17 12 1 4 41:18 37
3. Breznica 18 11 2 5 45:22 35
4. Čierne 18 8 5 5 30:24 29
5. Belá n/Cir. 18 9 1 8 33:29 28
6. Vechec 17 7 6 4 23:22 27
7. Udavské 18 7 5 6 35:33 26
8. Stakčín 17 8 1 8 30:29 25
9. Hrabovčík 18 8 1 9 30:37 25
10. Seč. Polianka 17 5 4 8 19:31 19
11. Bystré 17 5 3 9 22:27 18
12. Kamenica 16 5 3 8 21:31 18
13. V. Žipov 17 2 4 11 17:43 10
14. Sedliská 16 0 2 14 12:44 2

tasr

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Ťahanovce - M. Ida 5:0 (2:0), G: Čisovský 2 (1 z 11 m), Kapel, Ungvolgyi, Tresa.

Seňa - Geča 0:4 (0:2), G: V. Hutter 2, Halčišák 2, ČK: Synovický (domáci).

Kokšov-Bakša - Ruskov 2:1 (1:0), G: Rusnák, Korínek - Kurta.

V. Opátske B - Gem. Poloma 2:1 (1:1), G: Slatina, Grejták - Mil. Gallo.

Kalša - Koš. N. Ves 3:0 (3:0), G: Lenart, Kornecký, Halapin.

Gem. Hôrka - Budimír 3:0 (2:0), G: Dostál, Nyiri, Szkokan.

Dobšina - Krh. Podhradie 1:1 (1:1), G: Gothart - Tronyai.

Tabuľka

1. Geča 17 9 8 0 49:12 35
2. Kokšov-Bakša 18 10 4 4 40:24 34
3. Kalša 17 10 2 5 38:19 32
4. Budimír 17 10 2 5 47:36 32
5. Ťahanovce 17 9 2 6 49:33 29
6. Gem. Hôrka 17 8 2 7 24:21 26
7. Gem. Poloma 18 8 1 9 39:40 25
8. Malá Ida 17 8 1 8 35:38 25
9. Krh. Podhradie 17 6 6 5 34:26 24
10. Koš. Nová Ves 16 5 5 6 19:21 20
11. Dobšina 17 6 2 9 29:44 20
12. V. Opátske B 17 4 5 8 24:29 17
13. Ruskov 17 3 1 13 17:54 10
14. Seňa 18 2 3 13 19:66 9

tasr

ZEMPLÍNSKA

Nacina Ves - Cejkov 2:0 (1:0), G: P. Haluška 2 (1 z 11 m).

Borša - Vinné 0:0, ČK: Vaľo (hostia).

Krišovská Liesková - Parchovany 5:3 (3:1), G: Luk. Balog 3, Majoroš (11 m), Drančák - Hvasta, Starenčák, Topolovský.

Čičarovce - Lastomír 6:0 (1:0), G: Molnár 4 (1 z 11 m), Kerekgyarto.

Tušice - Palín 1:0 (1:0), G: Novák.

V. Horeš - Sečovce 5:1 (1:0), G: Illeš 2 (2 z 11 m), Seman 2, Dozsický - Azarai.

Plechotice - Petrovce 1:2 (1:2), G: Peti - Lakatoš, Pado.

Tabuľka

1. Veľký Horeš 17 13 1 3 54:18 40
2. Čičarovce 17 12 1 4 45:16 37
3. Vinné 17 9 3 5 29:15 30
4. Nacina Ves 17 9 1 7 27:21 28
5. Petrovce 17 9 1 7 28:31 28
6. Borša 16 8 1 7 22:22 25
7. Tušice 17 8 1 8 24:28 25
8. Krišovská Liesková 17 8 0 9 29:50 24
9. Lastomír 18 7 1 10 23:23 22
10. Cejkov 16 7 1 8 24:33 22
11. Sečovce 17 7 0 10 20:29 21
12. Palín 17 6 2 9 28:18 20
13. Parchovany 17 5 1 11 26:45 16
14. Plechotice 18 3 2 13 19:49 11

tasr

PODTATRANSKÁ

Mária Huta - Sp. Belá 1:0 (0:0), G: Hudák (11 m), ČK: Podolinský (hostia).

Harichovce - Sp. Bystré 2:1 (1:0), G: J. Hrušovský, Jakubčo (vlastný) - M. Filo.

Helcmanovce - Poprad B 2:3 (1:1), G: J. Pisko 2 (1 z 11 m) - Kašper, Bednarčík, Mlynár.

Jaklovce - Margecany 2:1 (0:1), G: Papcún 2 - Belej.

Teplička - Hrabušice 1:2 (0:1), G: Laško (11 m) - Jozefčák 2.

Levoča - Štrba 1:3 (0:2), G: Faltín - Kšenzakovič, Brezina, Sabo.

Hranovnica - Smižany 4:2 (2:2), G: Gajan, Brož, Oravec, Šuster - Hagara, Klubert.

Tabuľka

1. Hrabušice 16 13 1 2 46:14 40
2. Štrba 18 13 1 4 41:18 40
3. Poprad B 17 11 2 4 41:20 35
4. Mária Huta 17 9 4 4 31:23 31
5. Smižany 17 8 1 8 32:26 25
6. Sp. Bystré 17 8 1 8 19:20 25
7. Harichovce 17 5 7 5 23:21 22
8. Levoča 17 6 3 8 33:29 21
9. Helcmanovce 17 6 3 8 28:37 21
10. Hranovnica 16 6 1 9 32:29 19
11. Teplička 17 6 1 10 33:42 19
12. Jaklovce 17 5 1 11 19:59 16
13. Sp. Belá 18 4 2 12 25:38 14
14. Margecany 17 3 4 10 19:46 13

tasr

Program V. a VI. futbalovej ligy

V. FUTBALOVÁ LIGA – SEVER

Dohrávky 19. kola: 1.5. o 16.30 hod.: Kračúnovce – Ľubotice, V. Šariš – Zámutov, Hanušovce – Kežmarok, N. Hrušov – Pakostov, Plavnica – Medzilaborce, Fintice – Kľušov, D. Klčovo – Kendice, Jasenov – Raslavice.
24. kolo: 5. 5. 2013 o 16.30 hod.: Ľubotice – Fintice, D. Klčovo – Plavnica, Jasenov – N. Hrušov, Raslavice – Hanušovce, Kendice – V. Šariš, Kľušov – Kračúnovce, Medzilaborce – Zámutov, Pakostov – Kežmarok.

V. FUTBALOVÁ LIGA – JUH

Dohrávky 19. kola: 1.5. o 16.30 hod.: Sobrance – Čaňa, Rožňava – Rudňany, Medzev – V. Kapušany, Kr. Chlmec – Šaca, Sokoľany – Strážske, Turňa n/B – Sp. Vlachy, Michaľany – Krompachy, Poproč – V. Folkmar.
24. kolo: 4. 5. 2013 o 16.30 hod.: Rudňany – Šaca, 5. 5. 2013 o 16.30 hod.: V. Kapušany – Turňa n/B, Michaľany – Sokoľany, Poproč – Rožňava, V. Folkmar – Kr. Chlmec, Krompachy – Sobrance, Sp. Vlachy – Medzev, Strážske – Čaňa.

VI. FUTBALOVÁ LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
Dohrávky 15. kola: 1. 5. o 16.30 hod.: V. Opátske B – Seňa, Gem. Hôrka – Geča, Kr. Podhradie – Gem. Poloma, Kokšov-Bakša – M. Ida, Dobšiná – Ruskov, Budimír – Koš. N. Ves. Zápas Kalša – Ťahanovce odohrajú 22. 5.
20. kolo: 4. 5. 2013 o 16.30 hod.: Kr. Podhradie – Gem. Hôrka, 5. 5. 2013 o 10.45 hod.: Geča – Ťahanovce, o 16.30 hod.: M. Ida – Dobšiná, Kalša – Budimír, Koš. N. Ves – V. Opátske B, Gem. Poloma – Kokšov-Bakša, Ruskov – Seňa.

ZEMPLÍNSKA
Dohrávky 15. kola: 1.5. o 16.30 hod.: V. Kapušany – Cejkov, Čičarovce – Borša, Tušice TNV – Nac. Ves, V. Horeš – Vinné, Plechotice – Parchovany, Petrovce n/L – Lastomír, Sečovce – Palín.
20. kolo: 5. 5. 2013 o 16.30 hod.: Cejkov – Plechotice, Petrovce n/L – V. Horeš, Sečovce – Tušice TNV, Palín – Čičarovce, Lastomír – Krišovská Liesková, Parchovany – Borša, Vinné – Nac. Ves.

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA
Dohrávky 15. kola: 1.5. o 16.30 hod.: V. Žipov – Vechec, Udavské – Soľ, Belá n/C – Hrabovčík, Čierne n/T – Breznica, Stakčín – Radvaň n/L, Sedliská – Bystré, Kamenica – Seč. Polianka.
20. kolo: 5. 5. 2013 o 16.30 hod.: Vechec – Stakčín, Sedliská – Čierne n/T, Kamenica – Belá n/C, Seč. Polianka – Udavské, Bystré – V. Žipov, Radvaň n/L – Soľ, Breznica – Hrabovčík.

ŠARIŠSKÁ
Dohrávky 15. kola: 1.5. o 16.30 hod.: Šar. Michaľany – Dlhá Lúka, Malcov – Záborské, Gaboltov – Záhradné, Chmiňany – Beloveža, Šiba – Jakubany, Uzovce – Župčany, Šar. Dravce – Pušovce.
20. kolo: 5. 5. 2013 o 16.30 hod.: Dlhá Lúka – Šiba, Uzovce – Chmiňany, Šar. Dravce – Gaboltov, Pušovce – Malcov, Župčany – Šar. Michaľany, Jakubany – Záborské, Beloveža – Záhradné.

PODTATRANSKÁ
Dohrávky 15. kola: 1.5. o 16.30 hod.: Helcmanovce – Sp. Belá, Jaklovce – Harichovce, Teplička n/H – Mária Huta, Levoča – Sp. Bystré, Hranovnica – Poprad B, Smižany – Margecany, Štrba – Hrabušice.
20. kolo: 5. 5. 2013 o 10.30 hod.: Hrabušice – Jaklovce, Poprad B – Harichovce, o 16.30 hod.: Sp. Belá – Hranovnica, Smižany – Levoča, Štrba – Teplička n/H, Margecany – Helcmanovce, Sp. Bystré – Mária Huta.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  5. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  9. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 17 457
  2. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 13 535
  3. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 880
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 8 285
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 833
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 4 829
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 237
  8. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 4 204
  9. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 459
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 396

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop