Korzár logo Korzár
Piatok, 24. február, 2017 |Meniny má Matej

V. a VI. futbalová liga

Aktuálne informácie z diania na futbalových trávnikoch.

V. liga

Skupina Sever

Zámutov - Ľubotice 2:2 (2:0), G: Dzurovčin 2 (1 z 11 m) - Pavlovský 2 (1 z 11 m)

Kračúnovce - Kežmarok 3:0 (1:0), G: J. Peržel, Nazarej, Kaňuch, ČK: J. Peržel (domáci)

V. Šariš - Pakostov 1:0 (1:0), G: Štuller, ČK: Huščik (hostia)

Hanušovce - Medzilaborce 1:2 (1:2), G: Smolka - Gavula 2, ČK: Lukačik (hostia)

N. Hrušov - Kľušov 2:1 (2:1), G: Svetlík, Albičuk - Guliga, ČK: Gutek (hostia)

Plavnica - Kendice 1:0 (0:0), G: M. Nagy

Fintice - Raslavice 0:2 (0:0), G: Kubanka (11 m), Šindaľ, ČK: Vasilko (hostia)

D. Klčovo - Jasenov 3:0 (0:0), G: M. Babjak 2, Samsely.

Tabuľka

1. Plavnica 17 12 4 1 33 : 3 40
2. D. Klčovo 17 10 3 4 41 : 26 33
3. Kľušov 17 9 2 6 43 : 27 29
4. Kendice 17 9 2 6 37 : 27 29
5. Kežmarok 17 8 4 5 24 : 18 28
6. Medzilaborce 17 8 3 6 33 : 28 27
7. Pakostov 17 8 3 6 25 : 23 27
8. Raslavice 17 7 4 6 33 : 26 25
9. Fintice 17 7 3 7 29 : 28 24
10. Jasenov 17 7 1 9 26 : 26 22
11. Zámutov 17 5 5 7 27 : 25 20
12. Ľubotice 17 5 4 8 22 : 32 19
13. N. Hrušov 17 5 4 8 20 : 35 19
14. Hanušovce 17 5 3 9 24 : 28 18
15. Kračúnovce 17 4 5 8 18 : 35 17
16. V. Šariš 17 1 2 14 12 : 60 5

tasr

Skupina Juh

Čaňa - V. Kapušany 2:1 (0:0), G: Majoroš, L. Török - Molnár

Medzev - Šaca 2:1 (1:1), G: Kalmár, Szalka - Janočko

Sobrance - Rudňany 0:0

Kr. Chlmec - Strážske 2:1 (1:0), G: Popalija (11 m), Bačkai - Petro (11 m), ČK: Vali (hostia)

Rožňava - Sp. Vlachy 2:0 (1:0), G: Milata 2

Sokoľany - Krompachy 0:3 (0:0), G: Ľ. Ontko (11 m), Košč, Karpinský

Turňa - V. Folkmar - nehralo sa pre nespôsobilý terén

Michaľany - Poproč 1:0 (1:0), G: Širotník.

Tabuľka

1. Krompachy 17 11 4 2 33 : 10 37
2. V. Folkmar 16 11 2 3 37 : 15 35
3. Čaňa 18 11 1 6 43 : 22 34
4. Sobrance 17 10 3 4 45 : 14 33
5. Medzev 18 9 4 5 39 : 29 31
6. Šaca 17 9 2 6 28 : 25 29
7. Sokoľany 17 8 3 6 37 : 26 27
8. Michaľany 17 8 1 8 31 : 25 25
9. Kr. Chlmec 17 7 4 6 23 : 17 25
10. Rožňava 17 7 0 10 25 : 34 21
11. V. Kapušany 17 6 1 10 17 : 25 19
12. Rudňany 17 5 3 9 20 : 36 18
13. Spišské Vlachy 17 4 4 9 16 : 32 16
14. Strážske 17 5 1 11 15 : 31 16
15. Poproč 17 4 2 11 14 : 39 14
16. Turňa 16 3 1 12 21 : 64 10

tasr

VI. liga

ŠARIŠSKÁ

Záborské - Dlhá Lúka 2:1 (1:1), G: D. Kakaščík 2 (1 z 11 m) - L. Jurčišín

Šar. Michaľany - Záhradné 3:0 (2:0), G: Kozák 2, Schlosser

Malcov - Beloveža 1:0 (1:0), G: Koscelník

Gaboltov - Jakubany 3:1 (3:0), G: Slimák 2, P. Javorský - Ilčišák

Chmiňany - Župčany 1:1 (1:0), G: Uličný - Durgáč, ČK: Molka (hostia)

Šiba - Pušovce - nehralo sa pre nespôsobilý terén

Uzovce - Šar. Dravce 0:1 (0:1), G: Kušnír.

Tabuľka

1. Š. Michaľany 15 13 1 1 40:8 40
2. Pušovce 14 12 0 2 47:10 36
3. Beloveža 15 10 0 5 37:20 30
4. Záhradné 15 8 4 3 32:13 28
5. Malcov 15 8 0 7 33:27 24
6. Š. Dravce 15 7 2 6 28:32 23
7. Dlhá Lúka 15 6 4 5 22:24 22
8. Župčany 15 6 2 7 20:25 20
9. Gaboltov 15 6 2 7 20:25 20
10. Uzovce 15 4 4 7 22:22 16
11. Záborské 15 5 1 9 20:26 16
12. Šiba 14 3 2 9 17:31 11
13. Chmiňany 15 2 3 10 23:49 9
14. Jakubany 15 1 1 13 18:67 4

tasr

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA

Soľ - Vechec 3:0 (2:0), G: Sakala, Lukáč, Kulich

V. Žipov - Hrabovčík 4:1 (1:1), G: Malý 2, Hric, Kundráš - Karala

Udavské - Breznica 2:1 (1:1), G: Ondica, Vološin - Šafranko, ČK: Šafranko (hostia)

Belá n/Cir. - Radvaň n/Lab. 2:3 (1:1), G: Šimon, Dzurovej - Tabaka, Mamaj, M. Svičin

Čierne - Bystré 2:1 (2:0), G: Cigán, Sirotiak - P. Ivan

Stakčín - Seč. Polianka 0:2 (0:1), G: Nemčík 2

Sedliská - Kamenica - nehralo sa pre nespôsobilý terén.

Tabuľka

1. Radvaň n/Lab. 16 11 4 1 40:14 37
2. Breznica 16 11 1 4 45:20 34
3. Soľ 15 10 1 4 35:16 31
4. Belá n/Cir. 16 9 0 7 32:27 27
5. Čierne 16 7 5 4 29:22 26
6. Vechec 15 7 5 3 22:16 26
7. Udavské 16 6 5 5 30:29 23
8. Hrabovčík 16 7 1 8 22:32 22
9. Stakčín 15 6 1 8 22:29 19
10. Kamenica 14 5 3 6 21:26 18
11. Bystré 15 4 3 8 20:22 15
12. Seč. Polianka 15 4 3 8 16:30 15
13. V. Žipov 15 2 3 10 17:40 9
14. Sedliská 14 0 1 13 12:40 1

tasr

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Kalša - Ruskov 4:1 (1:0), G: Kornecký 2, Halapin (11 m), Vajda - Koper (vlastný)

Kokšov-Bakša - Ťahanovce 3:0 (1:0), G: M. Stolar, Svat, I. Stolar

V. Opátske B - Geča 1:1 (0:0), G: Lelák (11 m), - Leško

Seňa - M. Ida 0:2 (0:2), G: Luka, Martinik

Gem. Hôrka - Gem. Poloma 1:0 (1:0), G: Myiri

Dobšiná - Koš. N. Ves - nehralo sa pre nespôsobilý terén

Kr. Podhradie - Budimír 10:0 (6:0), G: Piater 4 (1 z 11 m), Pronyai 3 (1 z 11 m), Breuer, Demjen, Meszner.

Tabuľka

1. Budimír 15 10 2 3 45:29 32
2. Kokšov-Bakša 16 9 4 3 37:20 31
3. Geča 15 7 8 0 42:11 29
4. Kalša 15 8 2 5 34:19 26
5. Gem. Poloma 16 8 1 7 38:37 25
6. M. Ida 15 8 0 7 34:32 24
7. Ťahanovce 15 7 2 6 38:33 23
8. Gem. Hôrka 15 7 2 6 21:19 23
9. Kr. Podhradie 15 6 4 5 32:24 22
10. K. N. Ves 14 4 5 5 17:18 17
11. Dobšiná 15 5 1 9 24:41 16
12. V. Opátske B 15 3 5 7 22:27 14
13. Seňa 16 2 3 11 19:56 9
14. Ruskov 15 2 1 12 15:52 7

tasr

ZEMPLÍNSKA

Borša - Cejkov - nehralo sa pre nespôsobilý terén

Krišovská Liesková - Nacina Ves 2:1 (1:0), G: Balog 2 - Haluška

Čičarovce - Vinné 2:0 (1:0), G: Bertics, Černej

Tušice - Parchovany 4:0 (2:0), G: Išky 2, Novák (11 m), Cogan

V. Horeš - Lastomír 3:0 (1:0), G: Illeš (11 m), Dozsický, Batta

Plechotice - Palín 1:1 (1:1), G: V. Rusnák - Sidor

Petrovce - Sečovce 2:0 (2:0), G: Mráz, Luka.

Tabuľka

1. V. Horeš 15 11 1 3 48:17 34
2. Čičarovce 15 10 1 4 38:16 31
3. Vinné 15 8 2 5 28:15 26
4. Nacina Ves 15 8 1 6 25:20 25
5. Tušice 15 7 1 7 23:26 22
6. Petrovce 15 7 1 7 25:30 22
7. Cejkov 14 7 1 6 24:30 22
8. Borša 14 7 0 7 21:22 21
9. Krišovská Liesková 15 7 0 8 24:46 21
10. Palín 15 6 2 7 28:16 20
11. Lastomír 16 6 1 9 21:17 19
12. Sečovce 15 6 0 9 17:23 18
13. Parchovany 15 5 1 9 23:39 16
14. Plechotice 16 3 2 11 17:45 11

tasr

PODTATRANSKÁ

Harichovce - Sp. Belá 4:1 (2:0), G: Kubičár 2, R. Hrušovský 2 - Marhefka

Helcmanovce - Mária Huta 0:1 (0:1), G: Kiseľ

Jaklovce - Sp. Bystré 2:1 (1:0), G: D. Humeňanský, Pribičko - M. Filo

Teplička - Poprad B 2:1 (0:0), G: Čarnoky, Lesnický - Bednarčík, ČK: Stromček (hostia)

Levoča - Margecany 2:2 (2:2), G: Šimonič, Minďáš - Papcún (11 m), Belej, ČK: Michalík (domáci)

Hranovnica - Hrabušice - nehralo sa pre nespôsobilý terén

Smižany - Štrba 0:1 (0:0), G: Sabo (11 m) - Kapusta.

Tabuľka

1. Hrabušice 14 11 1 2 43:13 34
2. Štrba 16 11 1 4 35:16 34
3. Poprad B 15 9 2 4 34:18 29
4. Smižany 15 8 1 6 29:20 25
5. Mária Huta 15 7 4 4 29:23 25
6. Sp. Bystré 15 8 1 6 18:17 25
7. Levoča 15 6 3 6 32:25 21
8. Harichovce 15 4 7 4 21:19 19
9. Helcmanovce 15 5 3 7 25:34 18
10. Hranovnica 14 5 1 8 27:24 16
11. Teplička 15 5 1 9 31:40 16
12. Margecany 15 3 4 8 18:43 13
13. Jaklovce 15 4 1 10 17:54 13
14. Spišská Belá 16 3 2 11 23:36 11

tasr

Ďalší program V. a VI. ligy

V. FUTBALOVÁ LIGA – SEVER

Dohrávané 17. kolo – 17.4. o 16.00 hod.: V. Šariš - Ľubotice, Hanušovce - Kračúnovce, N. Hrušov - Zámutov, Plavnica - Kežmarok, Fintice - Pakostov, D. Klčovo - Medzilaborce, Jasenov - Kľušov, Raslavice - Kendice.

22. kolo: 21. 4. 2013 o 16.00 hod.: Ľubotice – D. Klčovo, Jasenov – Fintice, Raslavice – Plavnica, Kendice – N. Hrušov, Kľušov – Hanušovce, Medzilaborce – V. Šariš, Pakostov – Kračúnovce, Kežmarok – Zámutov.

V. FUTBALOVÁ LIGA – JUH

Dohrávané 17. kolo – 17.4. o 16.00 hod.: Sobrance - V. Kapušany, Kr. Chlmec - Medzev, Rožňava - Čaňa, Sokoľany - Šaca, Turňa n/B - Rudňany, Michaľany - Strážske, Poproč - Sp. Vlachy, V. Folkmar - Krompachy.
22. kolo: 20. 4. 2013 o 16.00 hod.: Rudňany – Medzev, 21. 4. 2013 o 16.00 hod.: V. Kapušany – Michaľany, Poproč – Turňa n/B, V. Folkmar – Sokoľany, Krompachy – Rožňava, Sp. Vlachy – Kr. Chlmec, Strážske – Sobrance, Šaca – Čaňa.

VI. FUTBALOVÁ LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
18. kolo: 21. 4. 2013 o 10.45 hod.: Geča – Kokšov-Bakša, o 16.00 hod.: M. Ida – Kr. Podhradie, Budimír – Dobšiná, Koš. N. Ves – Gem. Hôrka, Kalša – Gem. Poloma, Ruskov – V. Opátske B, Ťahanovce – Seňa.

ZEMPLÍNSKA
12. kolo: 21. 10. 2012 o 14.00 hod.: Cejkov – Lastomír, Palín – Parchovany, Sečovce – Vinné, Petrovce n/L – Nac. Ves, Plechotice – Borša, V. Horeš – Krišovská Liesková, Tušice TNV – Čičarovce.

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ
18. kolo: 21. 4. 2013 o 16.00 hod.: Vechec – Sedliská, Kamenica – Stakčín, Seč. Polianka – Čierne n/T, Bystré – Belá n/C, Radvaň n/L – Udavské, Breznica – V. Žipov, Hrabovčík – Soľ.

ŠARIŠSKÁ
18. kolo: 21. 4. 2013 o 16.00 hod.: Dlhá Lúka – Uzovce, Šar. Dravce – Šiba, Pušovce – Chmiňany, Župčany – Gaboltov, Jakubany – Malcov, Beloveža – Šar. Michaľany, Záhradné – Záborské.

PODTATRANSKÁ
18. kolo: 20. 4. 2013 o 16.00 hod.: Mária Huta – Harichovce, 21. 4. 2013 o 10.30 hod.: Hrabušice – Levoča, Poprad B – Jaklovce, o 16.00 hod.: Sp. Belá – Smižany, Štrba – Hranovnica, Margecany – Teplička n/H, Sp. Bystré – Helcmanovce.

tasr



Neprehliadnite tiež

Aktivisti: Spoločný podnik s mestom zabetónuje EEI v Košiciach

Mesto považuje nápad za racionálny. Odporcovia za najhorší.

Prešovský chrám a veriacich stráži esbéeska

Chrám čelí krádežiam milodarov, počas omše zaútočili aj na kaplána.

Za pokus o vraždu družky ide za mreže. Kričala, že mu už odpustila

Mužovi z Lunika IX hrozilo doživotie. Napokon pobudne za mrežami oveľa kratšie.

V centre Košíc bude ďalší výrub. Zotnú dva gaštany na Kisdyho

Podľa šéfa správy mestskej zelene ohrozujú ľudí, ochranári si to nemyslia.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Rezník z TASR by bol v RTVS pre poslancov schodnejší než Mika

Bývalá šéfka Markízy Zuzana Ťapáková sa po kauze Evka ako kandidátka na riaditeľku RTVS už nespomína.

KULTÚRA

Tajná služba si objednala vraždu. Na film Únos bolo treba odvahu

Politické trilery u nás nevznikajú.

ŠPORT

Spieva si Marleyho, dá si pivo. Ako Sagan trénoval v horách

Sagan sa pripravoval inak ako súperi.

TECH

Akadémia vied má päť slabých ústavov, dva špičkové

Päť ústavov nestojí na pevných základoch.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  2. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  2. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  3. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  4. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  5. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  6. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  7. Svadba v kraji lietajúceho mnícha Cypriána
  8. Vecný dar pre Detské kardiocentrum v Bratislave
  9. VZN o hazarde sa dá zachrániť
  10. Prieskum: Ako si Slováci požičiavajú? Hlavne rýchlo
  1. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 10 386
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 10 295
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 8 311
  4. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 7 129
  5. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 6 977
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 5 200
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 4 017
  8. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 3 588
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 875
  10. Jarné prázdniny pri mori? 2 586

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop