V. liga
Sever
Dlhé Klčovo - Ľubotice 1:0 (1:0), G: Babjak
Fintice - Jasenov 3:0 (3:0), G: Kentoš (11m), Bujnovský, Prusák
Plavnica - Raslavice 4:0 (0:0), G: Bania 2, Hutník, Nagy
Nižný Hrušov - Kendice 4:1 (2:0), G: Šimko 2, Lukáč, J. Palko - Ďaďovský
Hanušovce - Kľušov 2:1 (1:1), G: Horvát, Verčimák - Guliga, ČK: Matta (domáci)
Veľký Šariš - Medzilaborce 0:7 (0:4), G: Gavula 3, Cigánik 2, Chripák, Pelec
Kračúnovce - Pakostov 0:2 (0:2), G: Slavkovsky 2
Zámutov - Kežmarok 1:0 (0:0), G: M. Dzurovčin.
Tabuľka
1. Plavnica 7 5 2 0 13:0 17
2. Pakostov 7 4 1 2 12:10 13
3. Hanušovce 7 3 3 1 12:7 12
4. Kežmarok 7 3 3 1 6:3 12
5. Jasenov 7 4 0 3 16:16 12
6. Zámutov 7 3 2 2 11:4 11
7. Dlhé Klčovo 7 3 2 2 13:10 11
8. Raslavice 7 3 2 2 12:10 11
9. Kľušov 7 3 1 3 14:12 10
10. Medzilaborce 7 3 1 3 14:14 10
11. Kendice 7 3 0 4 14:14 9
12. Fintice 7 2 2 3 8:11 8
13. Kračúnovce 7 1 4 2 8:11 7
14. Nižný Hrušov 7 1 2 4 10:15 5
15. Ľubotice 7 1 2 4 9:16 5
16. Veľký Šariš 7 0 1 6 7:26 1
tasr
Juh
Michaľany - Veľké Kapušany 5:0 (1:0), G: Maťaš, Dragula, Janči, Molnár, Spišiak
Turňa - Poproč 0:1 (0:0), G: Mudroň
Sokoľany - Veľký Folkmar 0:1 (0:1), G: Csatlos (vlastný), ČK: Surgent ml. (domáci)
Rožňava - Krompachy 1:2 (0:1), G: Korfanta - Hanzuš, Karpinský
Kráľovský Chlmec - Spišské Vlachy 3:0 (0:0), G: Bacskai, Makkai, Bodnár
Sobrance - Strážske 4:0 (1:0), G: Čižmár 2, Ivanko (11m), Matej
Medzev - Rudňany 3:0 (3:0), G: Šrobár (11m), Kalmár, Herczeg
Čaňa - Šaca 3:0 (0:0), G: Varga, Török, L. Majoroš
Tabuľka
1. Veľký Folkmar 7 6 1 0 23:4 19
2. Krompachy 7 6 1 0 17:4 19
3. Kráľovský Chlmec 7 4 1 2 13:7 13
4. Čaňa 7 4 0 3 14:9 12
5. Michaľany 7 4 0 3 15:11 12
6. Medzev 7 3 2 2 14:12 11
7. Sobrance 7 3 1 3 13:9 10
8. Poproč 7 3 1 3 8:14 10
9. Sokoľany 6 3 0 3 10:7 9
10. Strážske 7 3 0 4 7:14 9
11. Šaca 6 2 1 3 6:10 7
12. Rudňany 7 2 1 4 11:17 7
13. Turňa 7 2 1 4 12:19 7
14. Rožňava 7 2 0 5 11:14 6
15. Veľké Kapušany 7 1 1 5 7:16 4
16. Spišské Vlachy 7 1 1 5 7:21 4
tasr
VI. liga
Šarišská
Uzovce - Dlhá Lúka 1:1 (0:0), G: Bartoš - Stachura, ČK: M. Jurišin (hostia)
Šiba - Šarišské Dravce 3:1 (0:0), G: Pacher (11m), Hovanec, Tkáč - Huňady, ČK: Kušnír (hostia)
Chmiňany - Pušovce 0:7 (0:2), G: Andrič 2, Hricov 2, Ivkovič, Bizič, Kaščák (vlastný)
Gaboltov - Župčany 3:0 (1:0), G: Kramár, Slimák, Javorský Pavol
Malcov - Jakubany 7:3 (0:3), G: Zajac 3, Sviatkovský 2, Valkučák 2 - Dufala, Graizinger, Stempa
Šarišské Michaľany - Beloveža 4:1 (1:0), G: Turok-Heteš, Kozák, Sedlák, Kubuš - Peregrín
Záborské - Záhradné 0:3 (0:2), G: Grešák 2, Krajňák.
Tabuľka
1. Pušovce 5 5 0 0 22:4 15
2. Beloveža 5 4 0 1 13:6 12
3. Záhradné 5 3 1 1 13:2 10
4. Šarišské Michaľany 5 3 1 1 10:5 10
5. Dlhá Lúka 5 3 1 1 9:6 10
6. Gaboltov 5 3 0 2 8:7 9
7. Šiba 5 3 0 2 8:8 9
8. Župčany 5 2 1 2 5:8 7
9. Malcov 5 2 0 3 11:10 6
10. Uzovce 5 1 1 3 9:9 4
11. Šarišské Dravce 5 1 1 3 9:14 4
12. Záborské 5 1 0 4 3:11 3
13. Chmiňany 5 1 0 4 10:25 3
14. Jakubany 5 0 0 5 8:23 0
tasr
Vihorlat.-duklianska
Sedliská - Vechec 2:3 (0:3), G: Horský, Šeba - Ján Hajdúch (11m), Marek Hajdúch, Soták
Stakčín - Kamenica 2:3 (1:1), G: Kuznecov 2 (1 z 11m) - Skarba 2 (1 z 11m), Čabák
Čierne - Sečovská Polianka 6:0 (3:0), G: Cigán 5, Hubler
Belá nad Cirochou - Bystré 2:0 (0:0), G: Čižmár, Dzurovej, ČK: Kušnír (hostia)
Udavské - Radvaň nad Laborcom 1:1 (0:0), G: Ondica - Gabák
Vyšný Žipov - Breznica 2:6 (1:3), G: Bačovčín, Peter Malý - Šafranko 4, Beľák, Fiľarský
Soľ - Hrabovčík 2:0 (0:0), G: Biž, Čarný.
Tabuľka
1. Vechec 5 4 1 0 12:6 13
2. Kamenica 5 4 1 0 9:4 13
3. Radvaň nad Laborcom 5 3 2 0 12:4 11
4. Čierne 5 3 1 1 12:7 10
5. Breznica 5 3 0 2 15:8 9
6. Belá nad Cirochou 5 3 0 2 10:8 9
7. Udavské 5 2 2 1 11:9 8
8. Soľ 5 2 1 2 8:9 7
9. Hrabovčík 5 2 0 3 8:9 6
10. Sečovská Polianka 5 2 0 3 7:12 6
11. Bystré 5 1 1 3 5:8 4
12. Stakčín 5 1 1 3 7:11 4
13. Sedliská 5 0 0 5 4:11 0
14. Vyšný Žipov 5 0 0 5 4:18 0
tasr
Košicko-gemerská
Krásnohorské Podhradie - Malá Ida 3:1 (0:0), G: Piater (11m), Drobňak, Breuer - Seman
Dobšiná - Budimír 0:3 (0:1), G: Gajdoš, Halčišák, Jurek
Gemerská Hôrka - Košická Nová Ves 0:0
Seňa - Ťahanovce 2:1 (1:1), G: Popovič 2 - Ungvolgy
Vyšné Opátske B - Ruskov 7:1 (2:0), G: Hrabčák 4 (1 z 11m), Slatina 2, Čegin - Varga
Kokšov-Bakša - Geča 0:0
Gemerská Poloma - Kalša 1:0 (1:0), G: M. Gallo, ČK: Horský (hostia).
Tabuľka
1. Budimír 5 5 0 0 24:5 15
2. Košická Nová Ves 5 3 1 1 6:8 10
3. Geča 5 2 3 0 7:2 9
4. Ťahanovce 5 3 0 2 10:9 9
5. Kokšov-Bakša 5 2 2 1 10:3 8
6. Kalša 5 2 1 2 8:4 7
7. Gemerská Hôrka 5 2 1 2 8:7 7
8. Gemerská Poloma 5 2 1 2 9:10 7
9. Krásnohorské Podhradie 5 2 1 2 7:10 7
10. Seňa 5 2 1 2 8:12 7
11. Vyšné Opátske B 5 1 2 2 10:10 5
12. Dobšina 5 1 1 3 5:10 4
13. Ruskov 5 1 0 4 5:14 3
14. Malá Ida 5 0 0 5 5:18 0
tasr
Zemplínska
Petrovce - Cejkov 6:0 (4:0), G: Lipka 2 (1 z 11m), Pado 2, Mráz 2
Plechotice - Sečovce 2:1 (1:1), G: Podracký, Džugan - Sabo
Veľký Horeš - Palín 2:1 (2:1), G: Dozsický, Illeš - Kovalík
Tušice - Lastomír 2:1 (1:0), G: Kijovský 2 (1 z 11m) - Juraško
Čičarovce - Parchovany 7:0 (4:0), G: Keregio 2, Molnár 2, Černej, Ovák, Nagy
Krišovská Liesková - Vinné 1:0 (1:0), G: Kulčar
Borša - Nacina Ves 2:0 (1:0), G: Matus, Szalka
Tabuľka
1. Tušice 5 4 0 1 9:5 12
2. Veľký Horeš 5 3 1 1 11:7 10
3. Čičarovce 5 3 0 2 12:5 9
4. Palín 5 3 0 2 11:4 9
5. Petrovce 5 3 0 2 9:3 9
6. Lastomír 5 3 0 2 8:5 9
7. Sečovce 5 3 0 2 7:5 9
8. Plechotice 5 2 1 2 6:9 7
9. Nacina Ves 5 2 0 3 9:8 6
10. Borša 5 2 0 3 8:10 6
11. Cejkov 5 2 0 3 8:13 6
12. Krišovská Liesková 5 2 0 3 7:13 6
13. Vinné 5 1 1 3 4:8 4
14. Parchovany 5 0 1 4 1:15 1
tasr
Podtatranská
Smižany - Spišská Belá 1:0 (1:0), G: M. Bednár
Hranovnica - Štrba 1:5 (1:2), G: Gajan - Kšenzakovič, Brezina, Sabo, Nemčko, M. Levocký, ČK: Herák (domáci)
Levoča - Hrabušice 2:1 (1:0), G: Šimo, Binek - Popadič
Teplička - Margecany 8:2 (2:0), G: Hamráček 3, Dolnačko, Čarnoky, Holečko, Olejník, Ľorko - Varga, Pillár
Jaklovce - Poprad B 0:3 (0:0), G: Janoščík, Dikant, Tropp, ČK: Škyrta (hostia)
Helcmanovce - Spišské Bystré 0:2 (0:1), G: Šproch 2, ČK: Ďorď (domáci)
Harichovce - Mária Huta 1:1 (1:1), G: R. Hrušovský - Mat. Hudák.
Tabuľka
1. Štrba 5 5 0 0 15:2 15
2. Spišské Bystré 5 5 0 0 8:1 15
3. Poprad B 5 4 0 1 15:5 12
4. Mária Huta 5 3 2 0 13:7 11
5. Harichovce 5 3 1 1 11:6 10
6. Hrabušice 5 3 0 2 12:8 9
7. Smižany 5 2 0 3 5:5 6
8. Margecany 5 2 0 3 6:20 6
9. Helcmanovce 5 1 2 2 5:6 5
10. Levoča 5 1 1 3 9:11 4
11. Teplička 5 1 0 4 10:14 3
12. Hranovnica 5 1 0 4 7:14 3
13. Spišská Belá 5 0 1 4 7:14 1
14. Jaklovce 5 0 1 4 2:12 1
tasr
Najbližší program V. a VI. ligy
V. LIGA
SEVER
8. kolo: 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: Ľubotice – Kežmarok, Pakostov – Zámutov, Medzilaborce – Kračúnovce, Kľušov – V. Šariš, Kendice – Hanušovce, Raslavice – N. Hrušov, Jasenov – Plavnica, D. Klčovo – Fintice.
JUH
8. kolo: 8. 9. 2012 o 15.30 hod.: Rudňany – Čaňa, 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: V. Kapušany – Šaca, Strážske – Medzev, Sp. Vlachy – Sobrance, Krompachy – Kr. Chlmec, V. Folkmar – Rožňava, Michaľany – Krásna. Zápas Poproč – Sokoľany sa odohrá 19.9.2012 o 16.30 hod.
VI. LIGA
KOŠICKO-GEMERSKÁ
6. kolo: 8. 9. 2012 o 15.30 hod.: Kr. Podhradie – Dobšiná, 9. 9. 2012 o 10.45 hod.: Geča – Seňa, o 15.30 hod.: M. Ida – Ťahanovce, Ruskov – Kokšov-Bakša, Gem. Poloma – V. Opátske B, Koš. N. Ves – Kalša, Budimír – Gem. Hôrka.
ZEMPLÍNSKA
6. kolo: 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: Cejkov – Nac. Ves, Vinné – Borša, Parchovany – Krišovská Liesková, Lastomír – Čičarovce, Palín – Tušice TNV, Sečovce – V. Horeš, Petrovce n/L – Plechotice.
VIHORLATSKO-DUKLIANSKA
6. kolo: 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: Vechec – Hrabovčík, Breznica – Soľ, Radvaň n/L – V. Žipov, Bystré – Udavské, Seč. Polianka – Belá n/C, Kamenica – Čierne n/T, Sedliská – Stakčín.
ŠARIŠSKÁ
6. kolo: 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: Dlhá Lúka – Záhradné, Beloveža – Záborské, Jakubany – Šar. Michaľany, Župčany – Malcov, Pušovce – Gaboltov, Šar. Dravce – Chmiňany, Uzovce – Šiba.
PODTATRANSKÁ
6. kolo: 9. 9. 2012 o 10.30 hod.: Poprad B – Helcmanovce, Hrabušice – Teplička n/H, o 15.30 hod.: Sp. Belá – Mária Huta, Sp. Bystré – Harichovce, Margecany – Jaklovce, Štrba – Levoča, Smižany – Hranovnica.
tasr