Korzár logo Korzár
Piatok, 28. apríl, 2017 |Meniny má Jarmila

V. a VI. liga: Veľký Folkmar opäť nadeľoval

Hrali sa ďalšie zápasy v piato- a šiestoligových futbalových súťažiach v regióne.

V. liga

SEVER

Ľubotice - Zámutov 0:0

Kežmarok - Kračúnovce 2:0 (1:0), G: Sluka 2

Pakostov - Veľký Šariš 2:1 (0:0), G: T. Gombita, Fedorko - Žilka

Medzilaborce - Hanušovce 1:1 (1:1), G: Lukačik - Lacko, ČK: Knašinský (hostia)

Kľušov - Nižný Hrušov 3:1 (2:1), G: Guliga (11m), Kamitra, Novák - Svetlík (11m)

Kendice - Plavnica 0:2 (0:0), G: Nagy, Pekár

Raslavice - Fintice 2:2 (0:0), G: Kubanka 2 - Katuščák, Lacko

Jasenov - Dlhé Klčovo 3:2 (0:2), G: Firkaľ, Mastilak, Vasiľ - Homoľa, Komár, ČK: Tušim.

Tabuľka

1. Plavnica 5 4 1 0 9:0 13
2. Jasenov 5 4 0 1 14:7 12
3. Raslavice 5 3 2 0 12:5 11
4. Kežmarok 5 3 2 0 6:2 11
5. Dlhé Klčovo 5 2 2 1 12:7 8
6. Hanušovce 5 2 2 1 10:6 8
7. Kľušov 5 2 1 2 7:8 7
8. Pakostov 5 2 1 2 7:10 7
9. Kendice 5 2 0 3 12:10 6
10. Kračúnovce 5 1 3 1 8:9 6
11. Zámutov 5 1 2 2 7:4 5
12. Fintice 5 1 2 2 5:8 5
13. Medzilaborce 5 1 1 3 4:14 4
14. Nižný Hrušov 5 0 2 3 6:11 2
15. Ľubotice 5 0 2 3 5:13 2
16. Veľký Šariš 5 0 1 4 5:15 1

JUH

Veľké Kapušany - Čaňa 1:3 (1:1), G: Eles - Varga, Michalko (vlastný)

Šaca - Medzev 3:2 (2:1), G: Janočko 2, Bajtoš - Gedeon, Majoroš

Rudňany - Sobrance 1:1 (0:1), G: Olejník - Pado - podrobne o zápase

Strážske - Kráľovský Chlmec 2:1 (1:0), G: Karafa, Bali - Bacskai

Spišské Vlachy - Rožňava 3:2 (1:1), G: Biroščák, Tomajko, Jánoš - Korfanta, Breuer

Krompachy - Sokoľany 2:0 (1:0), G: M. Košč, Čobík-Ferčík

Veľký Folkmar - Turňa 6:2 (3:0), G: Kočiš 2, Budinský, Litvanyi, Belej, Barej - Turóczy, Rohály

Poproč - Michaľany 2:1 (2:0), Jaklovský, Lindvai - Anderko.

Tabuľka

1. Veľký Folkmar 5 5 0 0 22:4 15
2. Krompachy 5 5 0 0 15:3 15
3. Sokoľany 5 3 0 2 10:6 9
4. Kráľovský Chlmec 5 3 0 2 9:6 9
5. Strážske 5 3 0 2 7:9 9
6. Sobrance 5 2 1 2 9:5 7
7. Medzev 5 2 1 2 10:11 7
8. Šaca 5 2 1 2 6:7 7
9. Turňa 5 2 1 2 10:14 7
10. Rožňava 5 2 0 3 10:9 6
11. Čaňa 5 2 0 3 8:9 6
12. Michaľany 5 2 0 3 9:11 6
13. Poproč 5 2 0 3 6:13 6
14. Rudňany 5 1 1 3 7:12 4
15. Spišské Vlachy 5 1 0 4 6:17 3
16. Veľké Kapušany 5 0 1 4 3:11 1

VI. liga

Šarišská

Dlhá Lúka - Záborské 3:0 (1:0), G: J. Jurčišin st. 2, Stachura

Záhradné - Šarišské Michaľany 0:0, ČK: Kočík (hostia)

Beloveža - Malcov 2:1 (1:0), G: Ščasný 2 (1 z 11m) - Zajac (11m)

Jakubany - Gaboltov 1:3 (0:2), G: Dziak - D. Javorský, Kramár, Slimák

Župčany - Chmiňany 3:2 (1:1), G: Molka, Mišenčík, Jakubík - R. Bendík, F. Bendík

Pušovce - Šiba 4:0 (2:0), G: Bižič 2 (1 z 11m), Adam, Andrič

Šarišské Dravce - Uzovce 4:3 (2:1), G: Jacko 2, Figura, Švec - Bednár, Antol, Mikolaj.

Tabuľka

1. Pušovce 4 4 0 0 15:4 12
2. Beloveža 4 4 0 0 12:2 12
3. Dlhá Lúka 4 3 0 1 8:5 9
4. Záhradné 4 2 1 1 10:2 7
5. Šarišské Michaľany 4 2 1 1 6:4 7
6. Župčany 4 2 1 1 5:5 7
7. Šiba 4 2 0 2 5:7 6
8. Gaboltov 4 2 0 2 5:7 6
9. Šarišské Dravce 4 1 1 2 8:11 4
10. Uzovce 4 1 0 3 8:8 3
11. Malcov 4 1 0 3 4:7 3
12. Záborské 4 1 0 3 3:8 3
13. Chmiňany 4 1 0 3 10:18 3
14. Jakubany 4 0 0 4 5:16 0

Vihorlatsko-duklianska

Vechec - Soľ 2:1 (1:0), G: Adam, Hajdúch - Sakala

Hrabovčík - Vyšný Žipov 2:0 (1:0), G: Hricko, Husák

Breznica - Udavské 3:1 (2:0), G: Fiľarský 3 (1 z 11m) - Kuzma

Radvaň nad Laborcom - Belá nad Cirochou 4:0 (2:0), G: Mycio (11m), Gábor, Marek Svičin, Naster

Bystré - Čierne 0:1 (0:0), G: Cigán, ČK: Orosi (hostia)

Sečovská Polianka - Stakčín 2:1 (0:0), G: Tomčák 2 - Matiko

Kamenica - Sedliská 1:0 (0:0), G: Hajdučko.

Tabuľka

1. Radvaň nad Laborcom 4 3 1 0 11:3 10
2. Vechec 4 3 1 0 9:4 10
3. Kamenica 4 3 1 0 6:2 10
4. Udavské 4 2 1 1 10:8 7
5. Čierne 4 2 1 1 6:7 7
6. Breznica 4 2 0 2 9:6 6
7. Hrabovčík 4 2 0 2 8:7 6
8. Sečovská Polianka 4 2 0 2 7:6 6
9. Belá nad Cirochou 4 2 0 2 8:8 6
10. Bystré 4 1 1 2 5:6 4
11. Soľ 4 1 1 2 6:9 4
12. Stakčín 4 1 1 2 5:8 4
13. Sedliská 4 0 0 4 2:8 0
14. Vyšný Žipov 4 0 0 4 2:12 0

Košicko-gemerská

Malá Ida - Seňa 1:5 (1:2), G: Grac - T. Sinovický 2, L. Sinovický, Popovič, Olajoš

Ťahanovce - Kokšov-Bakša 1:0 (0:0), G: M. Galajda

Geča - Vyšné Opátske B 4:0 (3:0), G: Fečo, Demeter, D. Čontošfalský, Vl. Hutter

Ruskov - Kalša 0:2 (0:0), G: Koper, Lenart

Gemerská Poloma - Gemerská Hôrka 4:2 (2:0), G: M. Gallo 2 (1 z 11m), Milko, Fecko - Klinko (11m), Ištok

Košická Nová Ves - Dobšina 2:1 (0:1), G: Farkaš, Papaj - Fabian

Budimír - Krásnohorské Podhradie 5:1 (2:0), G: Gajdoš 2, Jurek, Halčišák, Hutnik - Meszner.

Tabuľka

1. Budimír 4 4 0 0 21:5 12
2. Ťahanovce 4 3 0 1 9:7 9
3. Košická Nová Ves 4 3 0 1 6:8 9
4. Geča 4 2 2 0 7:2 8
5. Kokšov-Bakša 4 2 1 1 10:3 7
6. Kalša 4 2 1 1 8:3 7
7. Gemerská Hôrka 4 2 0 2 8:7 6
8. Gemerská Poloma 4 1 1 2 8:10 4
9. Dobšina 4 1 1 2 5:7 4
10. Seňa 4 1 1 2 6:11 4
11. Krásnohorské Podhradie 4 1 1 2 4:9 4
12. Ruskov 4 1 0 3 4:7 3
13. Vyšné Opátske B 4 0 2 2 3:9 2
14. Malá Ida 4 0 0 4 4:15 0

Zemplínska

Cejkov - Borša 4:2 (2:1), G: Tarhovicky 2, Jenai, Zubal - Elek, Fedor

Nacina Ves - Krišovská Liesková 5:1 (4:1), G: Haluška 3, Hajdučko (11m), Lörinc - Balog

Vinné - Čičarovce 1:0 (1:0), G: Makeľ (11m)

Parchovany - Tušice 1:2 (0:0), G: Hajduk - Išky, Kyjovský, ČK: Brindzák - Masleník, Pallai

Lastomír - Veľký Horeš 3:1 (0:1), G: Kurtak, Povraz, Mihalík - Čižmár

Palín - Plechotice 5:0 (2:0), G: Mesároš 2, Virčík 2, Zemánek

Sečovce - Petrovce 1:0 (0:0), G: Sabol.

Tabuľka

1. Palín 4 3 0 1 10:2 9
2. Lastomír 4 3 0 1 7:3 9
3. Tušice 4 3 0 1 7:4 9
4. Sečovce 4 3 0 1 6:3 9
5. Veľký Horeš 4 2 1 1 9:6 7
6. Nacina Ves 4 2 0 2 9:6 6
7. Cejkov 4 2 0 2 8:7 6
8. Čičarovce 4 2 0 2 5:5 6
9. Petrovce 4 2 0 2 3:3 6
10. Vinné 4 1 1 2 4:7 4
11. Plechotice 4 1 1 2 4:8 4
12. Borša 4 1 0 3 6:10 3
13. Krišovská Liesková 4 1 0 3 6:13 3
14. Parchovany 4 0 1 3 1:8 1

Podtatranská

Spišská Belá - Harichovce 2:3 (0:2), G: Maliňák (11m), Šavel - L. Hrušovský (11m), Staroň (11m), Majerčák, ČK: L. Hrušovský (hostia)

Mária Huta - Helcmanovce 1:0 (1:0), G: Kisel, ČK Tomáško - R. Maliňák

Spišské Bystré - Jaklovce 1:0 (1:0), G: Kic

Poprad B - Teplička 3:0 (3:0), G: Bednarčík 3 - podrobne o zápase

Margecany - Levoča 3:2 (1:1), G: Mráz, Jakubišin, Sokolský - Lešňovský, Vysocký

Hrabušice - Hranovnica 2:0 (1:0), G: Dičák, Chripko

Štrba - Smižany, nehralo sa, preložené na 29. 8. 2012.

Tabuľka

1. Spišské Bystré 4 4 0 0 6:1 12
2. Mária Huta 4 3 1 0 12:6 10
3. Poprad B 4 3 0 1 12:5 9
4. Štrba 3 3 0 0 8:1 9
5. Hrabušice 4 3 0 1 11:6 9
6. Harichovce 4 3 0 1 10:5 9
7. Margecany 4 2 0 2 4:12 6
8. Helcmanovce 4 1 2 1 5:4 5
9. Smižany 3 1 0 2 4:3 3
10. Hranovnica 4 1 0 3 6:9 3
11. Levoča 4 0 1 3 7:10 1
12. Spišská Belá 4 0 1 3 7:13 1
13. Jaklovce 4 0 1 3 2:9 1
14. Teplička 4 0 0 4 2:12 0

ico

Program

V. LIGA SEVER

PROGRAM 2. KOLA
Streda, 29. augusta 2012 o 16.00 hod.: Ľubotice - V. Šariš, Kračúnovce – Hanušovce, Zámutov - N. Hrušov, Kežmarok – Plavnica, Pakostov – Fintice, Medzilaborce - Dl. Klčovo, Kľušov – Jasenov, Kendice – Raslavice.

V. LIGA JUH

PROGRAM 2. KOLA
Streda, 29. augusta 2012 o 14.00 hod.: Čaňa – Rožňava, o 16.00 hod.: V. Kapušany – Sobrance, Medzev – Kr. Chlmec, Rudňany – Turňa n/B, Strážske – Michaľany, Sp. Vlachy – Poproč, Krompachy – V. Folkmar. Zápas Šaca – Sokoľany sa odohrá 5.9.2012 o 16.30 hod.

VI. FUTBALOVÁ LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ

5. kolo: 1. 9. 2012 o 15.30 hod.: Kr. Podhradie – M. Ida, Gem. Hôrka – Koš. N. Ves, V. Opátske B – Ruskov, 2. 9. 2012 o 15.30 hod.: Dobšiná – Budimír, Gem. Poloma – Kalša, Kokšov-Bakša – Geča, Seňa – Ťahanovce.

ZEMPLÍNSKA

5. kolo: 2. 9. 2012 o 15.30 hod.: Kr. Liesková – Vinné, Petrovce n/L – Cejkov, Plechotice – Sečovce, V. Horeš – Palín, Tušice TNV – Lastomír, Čičarovce – Parchovany, Borša – Nac. Ves.

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

5. kolo: 2. 9. 2012 o 15.30 hod.: Sedliská – Vechec, Stakčín – Kamenica, Čierne n/T – Seč. Polianka, Belá n/C – Bystré, Udavské – Radvaň n/L, V. Žipov – Breznica, Soľ – Hrabovčík.

ŠARIŠSKÁ

5. kolo: 1. 9. 2012 o 15.30 hod.: Gaboltov – Župčany, 2. 9. 2012 o 15.30 hod.: Uzovce – Dlhá Lúka, Šiba – Šar. Dravce, Chmiňany – Pušovce, Malcov – Jakubany, Šar. Michaľany – Beloveža, Záborské – Záhradné.

PODTATRANSKÁ

5. kolo: 2. 9. 2012 o 15.30 hod.: Smižany – Sp. Belá, Hranovnica – Štrba, Levoča – Hrabušice, Teplička n/H – Margecany, Jaklovce – Poprad B, Helcmanovce – Sp. Bystré, Harichovce – Mária Huta.

tasr

Neprehliadnite tiež

Pozrite si stavanie mája na Námestí baníkov v Rožňave

Bude najbližšie týždne zdobiť západnú časť námestia.

U.S. Steel Košice sa odvolal voči zaisteniu jeho pozemkov

Oceliarne nesúhlasia s uznesením Krajského súdu v Košiciach.

Oceliarov bude zrejme trénovať Jančuška

Asistentom by sa mal stať Jerguš Bača. Vedenie klubu to zatiaľ nepotvrdilo.

Samaritáni cvičia pod Tatrami, zachraňujú ľudí po povodni

Medzinárodné samaritánske jednotky rýchleho nasadenia začali cvičenie pri obci Ľubica.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Anna Remiášová pri pomníku syna: Nikdy to nevzdám

21. výročie vraždy Róberta Remiáša si prišli k jeho pamätníku pripomenúť aj študenti, ktorí organizovali Veľký protikorupčný pochod.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  2. Najvyššie ocenenie štvrtýkrát pre Martinus
  3. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  6. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  7. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  8. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  9. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  10. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 7 718
  2. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 161
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 6 298
  4. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 161
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 5 627
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 5 501
  7. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 4 786
  8. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 4 601
  9. 5 krokov k vlastnému bývaniu 3 926
  10. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 2 982

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop