Korzár logo Korzár
Utorok, 23. január, 2018 | Meniny má Miloš
Pridajte si svoje mesto

V. a VI. liga: Veľký Folkmar valcuje

Hrali sa zápasy V. a VI. futbalovej ligy.

V. LIGA SEVER

Ľubotice – Kračúnovce 2:2 (1:1), G: Zorský (11m), Baran - L. Peržeľ 2, ČK: Bičuš (domáci),

Zámutov - Veľký Šariš 5:0 (1:0), G: M. Dzurovčin 3, Hadžala, Beňo,

Kežmarok – Hanušovce 2:1 (1:1), G: Tomčák , Cehuľa – Jabčanka,

Pakostov - Nižný Hrušov 4:3 (3:0), G: Slavkovsky 3, Tomčák - J. Svetlík 2 (1 z 11m), Mich. Palko,

Medzilaborce – Plavnica 0:5 (0:1), G: Mariančík 2, Kuľanda, Nagy, Dlugoš,

Kľušov – Fintice 2:0 (1:0), G: Vaľko, Guliga,

Kendice - Dlhé Klčovo 0:3 (0:1), G: Homoľa 2, Paluš (11m), Raslavice – Jasenov 1:0 (0:0), G: Barnišin (vlastný).

1. Raslavice 3 3 0 0 8:1 9
2. Dlhé Klčovo 3 2 1 0 8:2 7
3. Plavnica 3 2 1 0 6:0 7
4. Jasenov 3 2 0 1 9:4 6
5. Kežmarok 3 1 2 0 3:2 5
6. Zámutov 3 1 1 1 6:2 4
7. Hanušovce 3 1 1 1 6:4 4
8. Fintice 3 1 1 1 3:2 4
9. Pakostov 3 1 1 1 4:6 4
10. Kľušov 3 1 1 1 4:6 4
11. Kendice 3 1 0 2 8:8 3
12. Kračúnovce 3 0 3 0 6:6 3
13. Nižný Hrušov 3 0 2 1 5:6 2
14. Ľubotice 3 0 1 2 4:11 1
15. Veľký Šariš 3 0 1 2 4:12 1
16. Medzilaborce 3 0 0 3 1:13 0

V. LIGA JUH

Veľké Kapušany – Medzev 1:1 (0:0), G: Batta – Kalmár,

Čaňa – Sobrance 2:0 (0:0), G: L. Majoroš, Čontofalský,

Šaca - Kráľovský Chlmec 1:0 (1:0), G: Beličák,

Rudňany – Rožňava 2:1 (1:0), G: Olejník (11m), Regec – Figúr,

Strážske – Sokoľany 2:1 (2:1), G: Maskaľ, Karafa - Rick (11m),

Spišské Vlachy – Turňa 2:4 (2:2), G: Tomajko, Fabíny - Bálint 2, Ďurko 2,

Krompachy – Michaľany 5:1 (2:1), G: Košč 2, Karpinský, Ľ. Ontko, Baluch – Janči,

Veľký Folkmar – Poproč 7:0 (3:0), G: Serbin 2 (1 z 11m), Lapšanský 2 (1 z 11m), Belej 2, Diro.

1. Veľký Folkmar 3 3 0 0 14:2 9
2. Krompachy 3 3 0 0 10:3 9
3. Sokoľany 3 2 0 1 7:4 6
4. Turňa 2 2 0 0 6:3 6
5. Strážske 3 2 0 1 5:3 6
6. Michaľany 3 2 0 1 8:7 6
7. Kráľovský Chlmec 3 2 0 1 4:3 6
8. Medzev 3 1 1 1 5:7 4
9. Sobrance 3 1 0 2 7:4 3
10. Čaňa 3 1 0 2 4:5 3
11. Šaca 2 1 0 1 1:2 3
12. Rudňany 3 1 0 2 5:7 3
13. Rožňava 3 1 0 2 3:6 3
14. Veľké Kapušany 3 0 1 2 2:6 1
15. Spišské Vlachy 3 0 0 3 3:12 0
16. Poproč 3 0 0 3 2:12 0

VI. LIGA ŠARIŠSKÁ

Dlhá Lúka - Šarišské Michaľany 3:1 (1:1), G: Stachura 2, Adamišin – Baka,

Záborské – Malcov 2:0 (2:0), G: Renčko, Porochnavý,

Záhradné – Gaboltov 3:0 (2:0), G: Luterančík, Mochňák, Štofko,

Beloveža – Chmiňany 6:1 (3:0), G: Vasiliak 2, Peregrín, Soušek, Soroka, Krupa (vlastný) – Ivan,

Jakubany – Šiba 1:3 (0:2), G: Dufala (11m) - Adamík, Mikula, Benka,

Župčany – Uzovce 1:0 (1:0), G: Kravec, Pušovce - Šarišské Dravce 5:2 (4:1), G: Andrič 3 (1 z 11m), Bižič 2 - Hovančík, Kocurko.

1. Záhradné 2 2 0 0 9:0 6
2. Beloveža 2 2 0 0 8:1 6
3. Pušovce 2 2 0 0 8:2 6
4. Župčany 2 1 1 0 2:1 4
5. Uzovce 2 1 0 1 3:1 3
6. Záborské 2 1 0 1 3:2 3
7. Šiba 2 1 0 1 3:3 3
8. Šar. Michaľany 2 1 0 1 3:4 3
9. Dlhá Lúka 2 1 0 1 3:4 3
10. Gaboltov 2 1 0 1 2:4 3
11. Šarišské Dravce 2 0 1 1 3:6 1
12. Malcov 2 0 0 2 1:4 0
13. Jakubany 2 0 0 2 1:6 0
14. Chmiňany 2 0 0 2 1:12 0

VI. LIGA VIHORLATSKO - DUKELSKÁ

Vechec - Vyšný Žipov 4:1 (2:0), G: Mati 3, Hajdúch – Ivan,

Soľ – Tisinec 1:1 (1:0), G: Kováč – Vološin,

Hrabovčík - Belá nad Cirochou 1:0 (0:0), G: Husák (11m),

Breznica – Čierne 4:1 (1:1), G: Melník, Porkoláb, Fiľarský, Cigán (vlastný) – Kisel,

Radvaň nad Laborcom – Stakčín 4:1 (3:0), G: Kudláč 2, Gabák, Valkučák – Čop,

Bystré – Sedliská 2:0 (0:0), G: Kušnír, Varga,

Sečovská Polianka – Kamenica 0:1 (0:0), G: Pavlík.

1. Vechec 2 2 0 0 6:2 6
2. Radvaň nad Laborcom 2 2 0 0 5:1 6
3. Kamenica 2 2 0 0 4:1 6
4. Tisinec 2 1 1 0 4:1 4
5. Belá nad Cirochou 2 1 0 1 5:2 3
6. Breznica 2 1 0 1 4:2 3
7. Bystré 2 1 0 1 3:3 3
8. Hrabovčík 2 1 0 1 2:2 3
9. Čierne 2 1 0 1 3:5 3
10. Stakčín 2 1 0 1 2:4 3
11. Soľ 2 0 1 1 2:6 1
12. Sečovská Polianka 2 0 0 2 1:3 0
13. Sedliská 2 0 0 2 0:3 0
14. Vyšný Žipov 2 0 0 2 1:7 0

VI. LIGA KOŠICKO-GEMERSKÁ

Malá Ida - Kokšov-Bakša 0:3 (0:2), G: I. Stoľar 2 (1 z 11m), Ružička,

Seňa - Vyšné Opátske B 0:0,

Ťahanovce – Kalša 2:1 (1:0), G: Koľvek, Wantruba – Halapin,

Geča - Gemerská Hôrka 1:0 (0:0), V. Hutter,

Ruskov – Dobšiná 3:1 (0:1), G: Varga, Mačinga, Janošik – Martinko, ČK: Grančák (hostia),

Gemerská Poloma - Krásnohorské Podhradie 1:1 (1:0), G: Greško – Breuer,

Košická Nová Ves – Budimír 0:6 (0:1), G: Gajdoš 3, Halčišák 2, Š. Lengyel (vlastný).

1. Budimír 2 2 0 0 11:2 6
2. Kokšov-Bakša 2 1 1 0 4:1 4
3. Kr. Podhradie 2 1 1 0 3:2 4
4. Geča 2 1 1 0 2:1 4
5. Kalša 2 1 0 1 5:2 3
6. Gem. Hôrka 2 1 0 1 4:3 3
7. Ruskov 2 1 0 1 4:3 3
8. Ťahanovce 2 1 0 1 4:5 3
9. Košická Nová Ves 2 1 0 1 2:7 3
10. V. Opátske B 2 0 2 0 1:1 2
11. Dobšina 2 0 1 1 2:4 1
12. Gem. Poloma 2 0 1 1 3:6 1
13. Seňa 2 0 1 1 0:4 1
14. Malá Ida 2 0 0 2 1:5 0

VI. LIGA ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Krišovská Liesková 4:0 (1:0), G: Sucs, Tarhovicky, Zubaľ, Ivančo,

Borša – Čičarovce 2:0 (0:0), G: Ruščančin (11m), Matus,

Nacina Ves – Tušice 1:0 (1:0), G: Lörinc,

Vinné - Veľký Horeš 1:1 (0:0), G: Makeľ (11m) – Kročko,

Parchovany – Plechotice 0:0,

Lastomír – Petrovce 2:0 (1:0), G: Mihálik, Rebič,

Palín – Sečovce 3:1 (1:0), G: Virčík (11m), Kovalík, Balogh – Oczeák.

1. Palín 2 2 0 0 5:1 6
2. Plechotice 2 1 1 0 3:1 4
3. Veľký Horeš 2 1 1 0 4:3 4
4. Cejkov 2 1 0 1 4:2 3
5. Borša 2 1 0 1 3:2 3
6. Lastomír 2 1 0 1 2:1 3
7. Čičarovce 2 1 0 1 3:3 3
8. Nacina Ves 2 1 0 1 3:3 3
9. Petrovce 2 1 0 1 2:2 3
10. Tušice 2 1 0 1 2:2 3
11. Sečovce 2 1 0 1 2:3 3
12. Vinné 2 0 1 1 2:4 1
13. Parchovany 2 0 1 1 0:2 1
14. Kr. Liesková 2 0 0 2 1:7 0

VI. LIGA PODTATRANSKÁ

Spišská Belá – Helcmanovce 2:2 (2:1), G: Barnáš, Siska - Maliňák, Zmij,

Harichovce – Jaklovce 4:0 (1:0), G: R. Hrušovský 2, L. Hrušovský, Pukluš, ČK: Pukluš (domáci),

Mária Huta – Teplička 5:2 (2:0), G: Mat. Hudák 3, Mar. Hudák, Kisel - Olejník, Dolňačko, ČK: Koňak (hostia) - podrobne o zápase

Spišské Bystré – Levoča 2:1 (1:0), G: Šproch, Michna – Kramarčík,

Poprad B – Hranovnica 6:0 (1:0), G: Bednarčík 4, Šproch, Tropp - podrobne o zápase

Margecany – Smižany 1:0 (1:0), G: Ľorko, Hrabušice – Štrba 1:2 (1:1), G: Chripko - Levocký, Žilka.

1. Harichovce 2 2 0 0 6:0 6
2. Štrba 2 2 0 0 6:1 6
3. Spišské Bystré 2 2 0 0 3:1 6
4. Mária Huta 2 1 1 0 7:4 4
5. Poprad B 2 1 0 1 6:3 3
6. Hrabušice 2 1 0 1 7:5 3
7. Smižany 2 1 0 1 3:1 3
8. Margecany 2 1 0 1 1:4 3
9. Helcmanovce 2 0 2 0 2:2 2
10. Levoča 2 0 1 1 3:4 1
11. Spišská Belá 2 0 1 1 5:8 1
12. Jaklovce 2 0 1 1 0:4 1
13. Teplička 2 0 0 2 2:7 0
14. Hranovnica 2 0 0 2 0:7 0

ico

Najbližší program V. a VI. ligy

V. futbalová liga – SEVER

5. kolo: Nedeľa, 19. augusta 2012 o 16.00 hod.: Jasenov – Ľubotice, D. Klčovo – Kendice, Plavnica – Kľušov, N. Hrušov – Medzilaborce, Hanušovce – Pakostov, V. Šariš – Kežmarok, Kračúnovce – Zámutov.

V. futbalová liga – JUH

5. kolo: Sobota, 18. augusta 2012 o 16.00 hod.: Rožňava – Strážske, Sobrance – Šaca, nedeľa 19. augusta 2012 o 16.00 hod.: Poproč – V. Kapušany, Michaľany – V. Folkmar, Turňa n/B – Krompachy, Sokoľany – Sp. Vlachy, Kr. Chlmec – Rudňany, Medzev – Čaňa.

VI. futbalová liga

KOŠICKO-GEMERSKÁ
3. kolo: Sobota, 18. augusta 2012 o 16.00 hod.: Kr. Podhradie – Koš. N. Ves, Gem. Hôrka – Ruskov, V. Opátske B – Ťahanovce, nedeľa 19. augusta 2012 o 10.45 hod.: Geča – Kalša, o 16.00 hod.: Budimír – M. Ida, Dobšiná – Gem. Poloma, Kokšov-Bakša – Seňa.

ZEMPLÍNSKA
3. kolo: Sobota, 18. augusta2012 o 16.00 hod.: V. Kapušany B – Borša, nedeľa 19. augusta 2012 o 16.00 hod.: Sečovce – Cejkov, Petrovce n/L – Palín, Plechotice – Lastomír, V. Horeš – Parchovany, Tušice TNV – Vinné, Čičarovce – Nac. Ves.

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ
3. kolo: Nedeľa, 19. augusta 2012 o 16.00 hod.: Kamenica – Vechec, Sedliská – Seč. Polianka, Stakčín – Bystré, Čierne n/T – Radvaň n/L, Belá n/C – Breznica, Udavské – Hrabovčík, V. Žipov – Soľ.

ŠARIŠSKÁ
3. kolo: Nedeľa, 19. augusta 2012 o 16.00 hod.: Šar. Dravce – Dlhá Lúka, Uzovce – Pušovce, Šiba – Župčany, Chmiňany – Jakubany, Gaboltov – Beloveža, Malcov – Záhradné, Šar. Michaľany – Záborské.

PODTATRANSKÁ
3. kolo: Nedeľa, 19. augusta 2012 o 16.00 hod.: Štrba – Sp. Belá, Smižany – Hrabušice, Hranovnica – Margecany, Levoča – Poprad B, Teplička n/H – Sp. Bystré, Jaklovce – Mária Huta, Helcmanovce – Harichovce.

red.

Neprehliadnite tiež

Za parkovanie pred košickou zoo budeme platiť

Na stole je riešenie sporu mesto vs. urbariát.

Starosta Hlinka: Zmluva s firmou EEI by sa mala zrušiť

Varianty: Ukončiť hneď alebo nechať dobehnúť do roku 2022.

Blízko Košíc môže vzniknúť rybia farma

V bývalom teľatníku chcú chovať africké sumčeky.

Prepadli poštárku, súd ich nechal na slobode

Lupiči to mali prešpekulované.

Pätnásťročný výpalník nútil školákov, aby mu nosili peniaze

Súd potrestal mladíka, ktorý zarábal na malých deťoch.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Frešo, Kusý, Ftáčnik. Kto mal najdrahšiu kampaň a komu nesedia čísla

Most-Híd minul podľa oficiálnej správy v župných voľbách najviac, no do nákladov zarátal aj sumy na vlastnú propagáciu.

KOMENTÁRE

Stačilo by, keby sa nekradlo. Základy politického hochštaplerstva

Politici neprestanú nepoctivo zavádzať.

KOMENTÁRE

Chceme viac detí v odborných školách? Tak sa o tom bavme

Menej žiakov na osemročných gymnáziách, ale prečo?

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku
  2. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€
  3. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke
  4. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?
  5. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!
  6. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?
  7. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  8. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  9. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  10. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  1. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€
  2. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke
  3. Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson
  4. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?
  5. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!
  6. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku
  7. Alarica – new business project in the market of shoes
  8. Ako jazdiť na snehu alebo ľade?
  9. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?
  10. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  1. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie? 10 104
  2. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli? 7 051
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 3 044
  4. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku 2 490
  5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 2 035
  6. Kam do tepla v januári? 1 689
  7. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej! 1 530
  8. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 1 358
  9. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018? 1 191
  10. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 888

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop