Pri Mirkovciach sa najrýchlejšie orientovali Ringer a Rákayová

Sportnet|11. apr 2012 o 00:00

Klub orientačného behu Sokol Kysak usporiadal 2. kolo pretekov Oblastného rebríčka Východ v orientačnom behu pri obci Mirkovce v okrese Prešov.

MIRKOVCE.

Najnáročnejšiu 9,2 km dlhú trať so 17 kontrolami kategórie mužov najrýchlejšie absolvoval Štefan Ringer za 48:15 min. pred Tomášom Mušinským za 50:38 min. a tretí skončil Michal Krajčík (všetci ATU Košice) za 51:08 min. Na ženskej 7,6 km trati s 15 KS zvíťazila Martina Rákayová (ATU Košice) za 51:13 min. Druhá skončila jej oddielová kolegyňa Katarína Labašová za 53:45 min. a tretie miesto obsadila Ľudmila Sokolová (Sokol Kysak) za 61:03 min.

V ďalších kategóriách prvé miesta vybojovali: K3: L. Šmelíková (Rapid Bratislava), M-10: L. Novota (ATU Košice), M-12: Š. Mihalič, M-14: S. Franko (Kysak), M-16: D. Sláma, M35-: F. Papuga (Obaja ATU Košice), M45-: P. Šoltés (Čingov Sp. N. Ves), M55-: Š. Kollár, M70-: W. Sleziak (obaja Dargov Košice), N: M. Vaľa (ZŠ Kysak), W-10: A. Harčaruvková (ATU Košice), W-12: D. Vaňová (Obišovce), W-18: A. Papugová, W35-: E. Mušinská, W45-: E. Belicová (všetky ATU Košice).

Domov»Sportnet na východe»Pri Mirkovciach sa najrýchlejšie orientovali Ringer a Rákayová