Korzár logo Korzár
Piatok, 28. apríl, 2017 |Meniny má Jarmila
RECESIA

Čo prinesie svet šoubiznisu v budúcom roku

Doba je rýchla a mediálnym svetom začína hýbať heslo: "Prinášať v novinách, čo sa stalo včera, bolo už predvčerom neskoro." Tak nebudeme zahmlievať a povieme vám to rovno - my už dnes vieme, čo sa stane na budúci rok.

Dara a Rytmus. Budú sa tešiť na narodenie malého Darmusa. Speváčke tehotenstvo evidentne prospeje, bude žiariť šťastím.(Zdroj: idnes.cz, archív)

Denník Korzár sa už takmer 15 rokov snaží byť na tepe dňa, aby vám prinášal nielen horúce aktuality, ale aj zaujímavosti a kauzy z vášho okolia. Doba je však rýchla a mediálnym svetom začína hýbať heslo: "Prinášať v novinách, čo sa stalo včera, bolo už predvčerom neskoro." Tak nebudeme zahmlievať a povieme vám to rovno - my už dnes vieme, čo sa stane na budúci rok. Ak chcete byť medzi prvými, čo vedia všetky pikošky, tak si tento článok pozorne prečítajte.

Január

Jožo Ráž mal už plné zuby toho, že sa všetka mediálna pozornosť sústredila na neverníka Vaša Patejdla, a tak uvažoval, ako karty otočiť vo svoj prospech. Vašo s nemanželským synom Benjamínom (3), ktorého údajne s milenkou Milušou splodil vďaka asistovanej reprodukcii, nasadil latku pomerne vysoko. A tak Ráž dumal, čím to zatieniť. Jeho PR poradcovia sa na rýchlej pracovnej porade zhodli, že treba čím skôr prísť s knihou, ktorá detailne vyrozpráva Jožov príbeh. V januári sa tak na trh dostane publikácia, v ktorej spevák bez ofukov porozpráva o svojom pohnutom detstve i búrlivej mladosti. V prílohe nebude chýbať zoznam mileniek i nehnuteľností, ktoré známy muzikant vlastní. Priložené bude aj nové cédečko s výberom jeho najznámejších hitov. Kniha pôjde tak na dračku, že za týždeň už bude platinová a Jožo sa stane najpredávanejším autorom roku 2012.

Február

Iveta Bartošová si podá prihlášku na vysokú školu. Po početných konzultáciách na psychiatrii usúdi, že najlepším lekárom si je aj tak človek sám a vrhne sa na štúdium psychológie. Na prijímačkách bude na počudovanie všetkých excelovať a do štúdia sa tak pohrúži, že bude patriť k najlepším študentom prvého semestra. Médiám prezradí, že vrtkavý šoubiznis bol zdrojom všetkých jej duševných problémov, a že sa od neho chce nadobro dištancovať. V poslednom rozhovore pre denník Korzár exkluzívne prehovorí o tom, čo spustilo jej depresie, ako s nimi bojovala a že jej jediným snom je založiť si súkromnú psychologickú prax, v ktorej bude pomáhať rovnako postihnutým.

Marec

Podľa vzoru Nory Mojsejovej si politickú stranu založili aj súťažiaci reality šou Farmár hľadá ženu. Jednoduchý smer pre Slovensko hneď od začiatku vstupu na politickú scénu poriadne zamieša karty. Úspech, aký zožnú, nebudú predpokladať ani najskúsenejší politológovia! Strana na čele s farmárom Pavlom všetkým ostatným vytrie zrak a nečakané sa stalo pravdou. Prvýkrát v histórii samostatného Slovenska nám bude vládnuť len 1 strana! Tá nám sľúbi zvýšenie životnej úrovne. Jej ambíciou bude tiež zlepšiť vzťah ľudí k prírode a odvrátiť nás od mamonárstva. Farmár Janko bude ako minister životného prostredia chcieť presadiť zákon na zbúranie polovice obchodných centier. Vyrásť by tam mali parky i malé zoo.

Apríl

A je to vonku! Dara je tehotná. K dcére Laure jej koncom roka pribudne synček. Dara s Rytmusom sa svoju veľkú lásku rozhodli demonštrovať aj netradičným spôsobom - svoje mená spojili dohromady a svojho syna chcú pomenovať Darmus. Rytmus, ktorý je známy svojou ezoterickou vášňou, hneď potom, ako zistil, že jeho láska čaká ich spoločné bábätko, navštívil známu slovenskú vešticu. Chcel vyzvedieť nielen to, či ich dieťa bude zdravé, ale zaujímalo ho aj, či bude drobček hudobne nadaný. Vedma ho spočiatku zaskočila, keď mu oznámila, že Darmus sa bude venovať gospelu a prostredníctvom hudby šíriť slovo Božie. Že to Rytmus so zakladaním si rodiny a otcovstvom myslí skutočne vážne, dokázal aj tým, že sa po tejto informácii rozhodol zmeniť spôsob života, začal študovať gospelovú muziku a o mesiac mu má vyjsť prvé cédečko s uspávankami. Nuž, láska hory prenáša...

Máj

Návrat roka. S takýmto titulkom obletí v máji všetky bulvárne denníky správa, že sympatický herecký pár Štefan Skrúcaný a Zuzka Tlučková sú opäť spolu. Oboch hercov scenáristi oslovia do krachujúceho projektu Zita na krku s nádejou, že im zvýšia sledovanosť. Tento nápad napokon zachráni nielen seriál, ale aj naštrbené vzťahy bývalých manželov. Tí sa začiatkom roka 2008 rozviedli po tom, čo sa prevalil milenecký vzťah medzi hercom a mladou redaktorkou Dominikou Lukáčovou. Ako to však býva, stará láska nehrdzavie a každá boľačka raz prebolí, takže bývalí manželia dnes opäť tvoria spokojný pár.

Jún

Tomu sa hovorí šanca! Janovi Ďurovčíkovi zavolá Paul Simon osobne, aby mu oznámil, že ho považuje za najlepšieho porotcu sveta a že sa kvôli nemu rozhodol opustiť porotcovské kreslo v americkej súťaži X Factor. Chvíľu zaskočený Ďurovčík ponuku, samozrejme, okamžite prijme. Nemenej šokovaná ostane aj jeho priateľka Nela, ktorej Jano oznámi, že do Ameriky odlieta bez nej. Vraj, aby sa mohol plne sústrediť na svoju novú zodpovednú úlohu. Mladá herečka túto horkú pilulku neprehltne a rozhodne sa priateľovi dať definitívne adieau. Bulváru sa ju o pár dní podarí nafotiť, ako svoj žiaľ zapíja spolu so svojím bývalým tanečným partnerom Petrom Modrovským. To, samozrejme, okamžite vyvolá dohady, že tvoria nový šoubiznisový pár.

Júl

Princ Harry šokuje svet zverejnením tajných zásnub s Pippou Middleton. Pár vraj tvoria už vyše roka a na Štedrý deň plánujú veľkolepú svadbu. Po zverejnení informácie sa v Anglicku strhnú masívne vzbury mladých tínedžeriek, ktoré sa nedokážu zmieriť s tým, že im Middletonky vyfúkli oboch princov. Za prvé miesto verejných protestov si vyberú rodičovský dom Pippy Middleton, ktorý zahádžu stovkami paradajok. Zúrivý dav budú musieť rozháňať policajti vodnými delami a mladí snúbenci ujdú pred rozvášnenými dievčatami na prísne utajené miesto.

August

Halina Pawlovská schudne 70 kíl! Vraj za to vďačí zázračnej diéte, ktorú chce exkluzívne prezradiť vo vlastnej televíznej relácii. Pred prvou klapkou však známa česká XXL moderátorka upadne do kómy. Medzi všetkými diétujúcimi ženami to spustí strašnú hystériu. Halina totiž mala celú procedúru uloženú iba v hlave. Budú sa báť, že sa zrútená moderátorka už nepreberie a ony sa nikdy nedozvedia recept na tú najúčinnejšiu odtučňovačku. Všetky sa preto budú usilovne modliť za jej uzdravenie. Keďže nebudú mať na iné čas, firmy, ponúkajúce zázračné pilulky a spôsoby ako schudnúť prídu zo dňa na deň takmer o všetky zákazníčky a ocitnú sa na pokraji krachu. Vtom sa Halina preberie, ale na svoju zázračnú diétu si už, žiaľ, nespomenie.

September

Brad Pitt bude prežívať ťažké obdobie. Herec, ktorý oznámil, že by o tri roky rád odišiel do hereckého dôchodku, bude musieť všetky pracovné ponuky odmietnuť už teraz. Jeho milovaná Angelina Jolie mu totiž nasadí nielen parohy, ale aj poriadnu ranu. Kvôli inému mužovi opustí Pitta a na krku mu nechá aj všetkých 6 detí - Maddoxa, Pax, Zahru, Shiloh, Knoxa a Vivienne. Americkým papparazzi chvíľu potrvá, kým zistia, kto Angeline poplietol hlavu. Nebude to nik iný ako Chuck Norris! Koniec-koncov, kto iný by si trúfol na takmer dokonalého Pitta, o ktorého sa pred rokmi Jolie a Jennifer Aniston div nepobili?

Október

Blížiaci sa koniec sveta, ktorý predpovedá mayský kalendár na december 2012, vytvorí vo svete vibrácie, ktoré budú mať za následok viacero rozpadov vzťahov, ale aj prehodnotenie životných priorít. V slovenskom mediálnom svete často skloňované mená - Banáš a Bukovský - oznámia, že sa definitívne sťahujú z verejného života. So svojimi fanúšikmi sa rozlúčia dojímavým dvojhlasom "Spánombohom, idem od vás." Vydavateľstvá i televízie budú nad touto stratou ešte dlho žialiť, pretože sledovanosť i predaj kníh ich odchodom a ukončením publikačnej činnosti prídu o veľké čísla.

November

To je ale rýchlosť! Lucie Vondráčková porodí dvojičky. Už začiatkom roka oznámi speváčka cez sociálnu sieť, že mení plány a naplno sa chce venovať synčekovi. Že však za zrušenými pracovnými zmluvami nie je iba syn Matyáš, ale aj ďalšie tehotenstvo, v Čechách nikto netušil. Zo známej herečky a speváčky sa tak stane mama na plný úväzok.

December

Karel Gott ešte chce syna! Český Zlatý Slávik si zaumieni, že sa z tohto sveta nemôže odobrať skôr, než splodí mužského potomka. A keďže jeho manželka Ivana Gottová mu je schopná porodiť iba dcéry, vypísal maestro konkurz. Do toho sa môžu prihlásiť iba pohľadné, zdravé ženy, ktoré už jedného syna porodili. Na verejnosť preniklo, že medzi prihlásenými je aj Vendula Svobodová, Leona Machálková, Andrea Verešová či Mária Čírová. Čo bude súčasťou výberového konania, sa nám zatiaľ zistiť nepodarilo.

Neprehliadnite tiež

Pozrite si stavanie mája na Námestí baníkov v Rožňave

Bude najbližšie týždne zdobiť západnú časť námestia.

U.S. Steel Košice sa odvolal voči zaisteniu jeho pozemkov

Oceliarne nesúhlasia s uznesením Krajského súdu v Košiciach.

Oceliarov bude zrejme trénovať Jančuška

Asistentom by sa mal stať Jerguš Bača. Vedenie klubu to zatiaľ nepotvrdilo.

Samaritáni cvičia pod Tatrami, zachraňujú ľudí po povodni

Medzinárodné samaritánske jednotky rýchleho nasadenia začali cvičenie pri obci Ľubica.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Anna Remiášová pri pomníku syna: Nikdy to nevzdám

21. výročie vraždy Róberta Remiáša si prišli k jeho pamätníku pripomenúť aj študenti, ktorí organizovali Veľký protikorupčný pochod.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  2. Najvyššie ocenenie štvrtýkrát pre Martinus
  3. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  6. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  7. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  8. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  9. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  10. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 7 670
  2. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 6 923
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 6 218
  4. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 158
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 5 737
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 5 534
  7. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 4 758
  8. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 4 396
  9. 5 krokov k vlastnému bývaniu 3 990
  10. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 2 779

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop