Senzačný výsledok hádzanárov Tatrana

Sportnet|14. nov 2011 o 00:00

V deviatom kole nadnárodnej SEHA League slovenský majster dosiahol senzačný výsledok. Na mimoriadne horúcej pôde tohto chorvátskeho tímu, v priam neuveriteľne búrlivom prostredí sa odohrávala hádzanárska dráma.

NAŠICE.

Prešov začal zle, po dvoch minútach prehrával 0:3. Potom však Slováci zapli a postupne šli do vedenia, polčas vyhrali a v druhom viedli už o šesť gólov. V prešovskej bráne doslova exceloval brankár Verkič, no ani on nezabránil zníženiu skóre. Hádzanárska dráma vrcholila v samom závere, keď domáci vyrovnali na 35:35, no tri sekundy pred koncom strhol víťazstvo na stranu Prešova Kopčo.

RK Našice - Tatran Prešov 35:36 (17:20)

Zostava a góly Tatrana: Verkič, Krupa - Marušák, Kopčo 3, Hrstka 1/1, Mi. Urban, Kristopans 7, Radčenko 4, Kukrika 7, Tumidalský 1, Číp 4, Guzy, Pekár, Antl 9/2. Po tomto zápase sa Prešovčania presúvajú do srbského Šabacu, kde zajtra odohrajú ďalší zápas SEHA League.