Korzár logo Korzár

Paneláku sa začali prázdniny

Dnešnou, v poradí už 635. časťou, sa skončí siedma séria obľúbeného jojkárskeho seriálu Panelák. Po prázdninách sa však niektorých tvárí nedočkáme.

Viki sa lúči. Nezaujala dostatočne.Viki sa lúči. Nezaujala dostatočne. (Zdroj: tv joj)



Už pred časom sa hovorilo, že zajačie úmysly má Janko Koleník, ktorého vraj konkurenčná Markíza lanárila do Let's dance. Podľa našich informácií však príťažlivý „Maslák“ z deja nezmizne a Janko zostáva naďalej verný Jojke. Dej však podľa našich informácií opustia dve ženy.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Viki plánuje cestu do Ameriky

V Jojke síce zatiaľ nič nechcú oficiálne potvrdiť, údajne však viac v Paneláku neuvidíme Helenu Krajčiovú a Viki Rákovú.

„Viki vraj chce ísť na jeseň do Ameriky, a preto požiadala Andyho Krausa, aby v ôsmej sérii neúčinkovala,“ prezradili nám v zákulisí seriálu.

SkryťVypnúť reklamu

Jej postava Agáty Fodrászovej bola spočiatku doslova stavebným pilierom celého seriálu, na nej Andy Kraus staval všetky príbehy. Na divákov však nezafungovala, a tak sa postupne strácala z obrazu a dostávala sa čoraz viac do úzadia. V tejto siedmej sérii to už bolo posledné ťaženie, keď ju s manželom Norom odsťahovali z Paneláku do rodinného domu.

Tentoraz Agáta zmizne celkom. Scenáristi však zatiaľ k drastickému spôsobu neprikročili, nateraz ju len nechajú odcestovať. Okrem toho, že má Agáta pracovať v Maďarsku, pôjde aj do Ameriky na operáciu chrbtice s Norovou postihnutou sestrou.

Helena dala prednosť novinke

Po tom, ako sme prišli o Scarletku Balážikovú z Profesionálov, ktorí budú mať niekoľkomesačnú, možno aj definitívnu pauzu, teraz prídu diváci aj o Luciu, šéfku panelákového baru. Helena má na to však pádny dôvod, keďže bude hrať v novom seriáli, musela sa niečoho vzdať, a tak „obetovala“ Luciu. Takže teraz budú tvorcovia hľadať nového šéfa pre Imra, Angie a Denisu.

SkryťVypnúť reklamu

Či budú tieto odchody len dočasné, alebo dve krásky viac v tomto seriáli neuvidíme, sme sa z Jojky nedozvedeli:

„Keďže sa ešte len končí siedma séria, je predčasné hovoriť o tom, kto nebude účinkovať v ôsmej sérii.“

Najčítanejšie na Korzár

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Čo bude toto leto in?
  2. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  3. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  4. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  5. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  6. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  7. Kam smerujú peniaze bohatých?
  8. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 8 431
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 8 134
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 6 173
  4. Kam smerujú peniaze bohatých? 3 798
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 3 450
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 156
  7. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú 2 905
  8. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 2 189
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu