Zároveň priznáva, že si necháva radiť od svojich partnerov.
Mama šesťročnej dcérky Lujzy je voči sebe až príliš kritická. Hoci by si mohla dovoliť nosiť vyzývavé kreácie, oblečením nerada púta pozornosť. Zaručene by si na seba nedala nič príliš obtiahnuté a odhaľujúce. Veľké výstrihy teda nie sú nič pre ňu.
„Radšej nie. Už nemám štrnásť rokov, ako mnohé modelky, takže zrejme niektoré modely, ktoré odhaľujú viac, už nie sú pre mňa. Aj keď, nemám sa za čo hanbiť,“ prezradila s úsmevom v Promi novinách televízie Joj. „Predsa len, asi by som si netrúfla niečo príliš odhalené alebo v istých partiách príliš priliehavé.“
Módnu políciu nemusí
Za svoju postavu sa teda rozhodne nehanbí, no ako vraví, dokáže rozoznať, čo už je cez.
„Vôbec sa nehanbím. Práveže si myslím, že na to, že mám dieťa, a na to, že už nemám tých spomínaných štrnásť, je to stále výborné. Mám však sebareflexiu.“
A hoci ju rozhodne nemá každá dáma, Andrea i napriek tomu neuznáva bulvárne články o módnej polícii. Podľa nej by si mal dať na seba každý to, v čom sa cíti najpohodlnejšie, a rozhodne by nemal riešiť oblečenie ostatných, nech by bolo akokoľvek extravagantné.
„Snažím sa nesúdiť. A keď sa dotyčná dáma cíti pohodlne a páči sa jej to, tak je to perfektné, že má tú odvahu.“
Takýchto odvážnych má táto milovníčka Talianska dokonca oveľa radšej ako tých, čo sa urputne riadia módnymi trendmi.
„Jediné, čo nemám rada, je uniformita. Že keď sa nosí toto, tak teraz všetci. Najmä mladé dievčatá. Potom ich totiž neviem rozoznať, ktorá je ktorá, lebo všetky sú rovnaké. Mám rada osobitosť v odie〜vaní.“
Kvôli kritike šiat by sa s partnerom nerozišla
Hoci má sama presne vyhranený vkus, nepridržiava sa ho dogmaticky a ochotne si nechá poradiť. Či už od kamarátok, alebo od partnerov. Neprekážalo jej preto, keď jej v minulosti bývalý manžel skritizoval niektorý z outfitov.
„Našťastie ma však momentálne nemá kto kritizovať,“ dodala s úsmevom herečka, ktorá si názory svojej polovičky vždy váži, a keď jej niečo vytkne, prinajmenšom sa nad tým zamyslí.
„Samozrejme, že je pre mňa dôležitý názor môjho partnera, takže by som sa nad tým trošku zamyslela a zvážila by som voľbu šiat.“
A ak by jej vyčítal príliš odvážne modely, vraj by sa s ním za to nerozišla.
„Toto by rozhodne nebol dôvod na rozchod či rozvod.“
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.