Korzár logo Korzár
Pondelok, 23. október, 2017 | Meniny má Alojzia

IV. a V. liga: Kežmarok dal lídrovi sedem gólov

Štvrto- a piatoligové futbalové súťaže pokračovali ďalším kolom.

IV. LIGA - SKUPINA SEVER

Kľušov - Hanušovce 2:1 (0:0), G: Carasec (pok. kop), Bučko, ŽK: Škvarla, Carasec - M. Hatala, Klašinsky, Leško, Verčimal, Suchý, D: 200, R: Leferovič.

Raslavice - Medzilaborce 2:0 (0:0), G: Plančár 2, ŽK: Jenčo - 0. D: 150, R: Ondič

Fintice - Bystré 1:3 (1:1), G: Duda - Tká, Komár, Babjak, ŽK: bez kariet, D: 220, R: Koňar.

Ľubica - Levoča 1:0 (1:0), G: Kurta, ŽK: bez kariet, D: 250, R: Maličký.

Dl. Klčovo - Ľubotice 4:2 (3:2), G: J. Homoľa 2, M. Hajduch, J. Jajduch - Uličný, Lupták, ŽK: M. Hajduch - Lukošík, Cigeľ, Biľ, D: 200, R: Pavlovský.

Kežmarok - Bard. N. Ves 7:4 (3:0), G: Palguta 3, Krepmaský, Regitko, Žemba, Tomčák F. - Jančošek 2, Rančík, Harbaľ, ŽK: Regitko, Stachura, D: 100, R: Gál.

Kendice - Pakostov 3:0 (1:0), G: Bugoš 2, Beliš, ŽK: 0 - Bučko, D: 100, R: Baksay.

Kračúnovce - Breznica 2:0 (1:0), G: Kráľ 2, ŽK: 0 - Melník, Varga, ČK: Jurč - 0, D: 200, R: Polomský.

1. Bard. N. Ves 28 22 0 6 78:28 66
2. Ľubotice 28 16 5 7 60:25 53
3. Kľušov 28 16 5 7 40:19 53
4. D. Klčovo 28 14 4 10 68:41 46
5. Medzilaborce 28 14 2 12 53:45 44
6. Breznica 28 13 2 13 65:59 41
7. Levoča 28 12 4 12 39:42 40
8. Pakostov 28 11 7 10 38:41 40
9. Kendice 28 10 6 12 34:37 36
10. Fintice 28 11 3 14 40:56 36
11. Kračúnovce 28 10 4 14 38:39 34
12. Hanušovce 28 9 6 13 33:51 33
13. Kežmarok 28 10 2 16 31:52 32
14. Ľubica 28 9 3 16 23:72 30
15. Bystré 28 8 5 15 30:46 29
16. Raslavice 28 9 2 17 34:51 29

IV. LIGA - SKUPINA JUH

Medzev - Haniska 3:6 (0:4), G: Herczeg, Gašpar, Majoroš (vlastný) - Molnár 2, Majerník 2, Palenčár, Majoroš M., ŽK: Capko - 0, D: 150, R: Holp.

Hrabušice - Sobrance 3:2 (2:1), G: Melničuk, Chripko, Popadič - Danko, Barbarič, ŽK: Jakubec - Ličko, Sival, Daňko, Bodnár, D: 300, R: Píro.

V. Revištia - Krompachy 1:0 (1:0), G: domáci nenahlásili výsledok, R: Kováčová.

V. Folkmar - Rožňava 3:0 (3:0), G: Belej, P. Kočiš, Serbin, ŽK: Žakarovský - 0, D: 150, R: Nagy.

Kr. Chlmec - Štítnik 3:0 (1:0), G: T. Batta, T. Kádar, P. Staš, ŽK: 0 - M. Brdársky, Čižmar, Mészner, D. Grác 2, ČK: 0 - D. Grác, D: 150, R: Mati.

Strážske - V. Kapušany 2:1 (1:1), G: Romanec, J. Pavlik (pok. kop)- Deme, ŽK: 0 - Ovak, D: 200, R: Godžák.

Čaňa - Rudňany 3:0 (1:0), G: Török, Majoroš, Ružička, ŽK: L. Török - Polak, D: 150, R: Šivec.

1. Haniska 27 22 3 2 86:23 69
2. V. Revištia 26 15 3 8 47:28 48
3. Čaňa 27 13 7 7 56:34 46
4. Hrabušice 26 12 6 8 43:50 42
5. Krompachy 26 13 2 11 56:47 41
6. Medzev 26 13 1 12 66:64 40
7. V. Folkmar 26 11 4 11 47:58 37
8. V. Kapušany 26 10 6 10 35:25 36
9. Tura 26 10 6 10 46:38 36
10. Štítnik 26 10 5 11 38:39 35
11. Sobrance 26 9 4 13 30:41 31
12. Strážske 26 7 8 11 34:50 29
13. Kr. Chlmec 26 8 1 17 34:68 25
14. Rudňany 26 7 3 16 29:61 24
15. Rožňava 26 4 5 17 18:39 17

V. LIGA J-V

Cejkov - Čičarovce 0:0, ŽK: bez kariet, D: 250, R: Vojtko;

Sokoľany - Petrovce 5:0 (2:0), G: Spišák P. 2, Rybár M., Olajoš, Ferenc, D: 120, R: Haviarik, ŽK: Buchlák - Ferko;

Sečovce - V. Horeš 2:0 (1:0), G: Kotľár, Pongo (vl.), D: 100, R: Korečko, ŽK: M. Bajus (Sečovce);

Borša - Michaľany 6:0 (3:0), G: Horňák 2, Elek 2, Salka 2, D: 100, R: Stretavský, ŽK: Behyňa - Kešeľák;

Streda - Palín 2:1 (0:0), domáci nenahlásili, R: Havrila;

Lastomír - Slivník 3:0 (0:0), G: L. Jurčo, Pado, Geroč, D: 180, R: Kuľha, ŽK: Gočík;

Poproč - Geča 1:1 (0:0), G: Pavlinský - Lovas, D: 350, R: Firkaľ, ŽK: Hutter V. (Geča).

1. Poproč 24 16 3 5 48:24 51
2. Čičarovce 24 13 5 6 69:34 44
3. Cejkov 24 13 4 7 47:33 43
4. Sokoľany 24 13 2 9 51:42 41
5. V. Horeš 24 12 2 10 37:41 38
6. Michaľany 24 11 4 9 44:38 37
7. Sečovce 24 11 3 10 35:36 36
8. Streda n/B. 24 11 1 12 33:41 34
9. Geča 24 10 3 11 43:51 33
10. Palín 24 9 3 12 35:37 30
11. Lastomír 24 7 6 11 33:39 27
12. Borša 24 8 2 14 35:41 26
13. Petrovce n/L. 24 7 4 13 26:44 25
14. Slivník 24 5 2 17 38:73 17

V. LIGA J-Z

Harichovce - Gelnica 2:2 (0:0), G: Pukluš P., Pukluš K., Vida, Tokarčík, ŽK: 0 - Kružlák, Bodnár, Kollár, D: 100, R: Kunst.

Ťahanovce - Jaklovce 5:2 (3:1), G: Koľvek 2, Ungwöldy, Glovňa, Weisz - Budinskýu, Adamišin, ŽK: Fekete, Weisz, Prekiop - 0, D: 100, R: Maruščák.

Margecany - Teplička 2:0 (2:0), G: Mondry, Papcun, ŽK: bez kariet, D: 80, R: Torkoš.

Smižany - Gem. Hôrka 3:0 (1:0), G: Bednár 2, Slejzák, ŽK: Zahuranec, J. Bajtoš - Vince, Köveždy, D: 200, R: Onofrej.

Prakovce - Koš. N. Ves 5:2 (2:2), G: Lapšanský 2, Grega, Hulič, Kuchta - Houdek, Papaj, ŽK: 0 - Houdek, D: 200, R: Choma.

Sp. N. Ves B - Helcmanovce 2:0 (1:0), G: Neuwirth P., Chovanec P., ŽK: 0 - Maniňár R., D: 180, R: Počurek.

Kr. Podhradie - Sp. Vlachy 3:0 (1:0), G: Prmai, Szabo (pok. kop), Bodnár, ŽK: Bodnár, Lazar, Jurini - Regec, D: 200, R: Hepka.

1. Smižany 24 14 3 7 50:29 45
2. Sp. Vlachy 24 14 3 7 37:24 45
3. Helcmanovce 24 14 1 9 54:36 43
4. Harichovce 24 12 6 6 53:31 42
5. Poráč-SNV B 24 12 1 11 47:39 37
6. Margecany 24 10 5 9 33:29 35
7. Koš. N. Ves 24 9 5 10 38:40 32
8. Teplička 24 9 5 10 32:35 32
9. Jaklovce 24 9 4 11 39:44 31
10. Prakovce 24 9 3 12 38:47 30
11. Ťahanovce 24 8 6 10 44:55 30
12. Gem. Hôrka 24 9 2 13 41:68 29
13. Krás. Podhradie 24 7 6 11 31:42 27
14. Gelnica 24 5 4 15 26:44 19

V. LIGA S-Z

Sp. Bystré - Gaboltov 3:1 (1:1), G: Jurčo (11 m), Krišanda, Šuster - Slimák, D: 150, R: Šoltés, ŽK: Pitoňák - Sčešňák;

Plavnica - Šiba 8:1 (5:1), G: Jacko 3, Mariančík 3, Greisinger 2 - Pavel, D: 200, R: Fabíny, ŽK: Ja. Paulišin, Jo. Paulišin;

Malcov - Pušovce 3:1 (2:0), G: Sališ (11 m), Kamidra, Bilý - Pažin, D: 150, R: Kandráč, ŽK: Maňko - Surgent;

Miklušovce - Záhradné 2:0 (2:0), G: Hudák (11 m), Adam, D: 150, R: Lajčák, ŽK: Adam, Kuruc - Beliš;

Uzovce - Záborské 1:2 (1:1), G: Baran - Lelak, Semančík, D: 150, R: Roka, ŽK: bez kariet;

Š. Dravce - Čirč 1:0 (0:0), G: P. Hovančík, D: 320, R: Ružbarský, ŽK: Mi. Pida (Čirč);

Štrba - Župčany 3:2 (3:0), G: Levocký 2, Miženko - Zlatohlavý, Kravec, D: 100, R: Turcsanyi, ŽK: Maník - Sedlák, Botka, Široký;

Hranovnica - Vrbov 4:2 (3:1), G: Petrtuľa 2, Ovak, Džubak - Bučak, Ondrejský, D: 150, R: Banyacski, ŽK: Malych, Michelčík (Vrbov).

1. Plavnica 28 20 3 5 90:40 63
2. Hranovnica 28 19 1 8 61:39 58
3. Uzovce 28 18 3 7 72:35 57
4. Čirč 28 16 2 10 50:40 50
5. Záborské 28 13 5 10 43:45 44
6. Sp. Bystré 28 13 4 11 50:46 43
7. Gaboltov 28 13 3 12 45:37 42
8. Štrba 28 11 5 12 51:58 38
9. Š. Dravce 28 12 2 14 45:58 38
10. Pušovce 28 10 6 12 45:43 36
11. Malcov 28 10 5 13 39:53 35
12. Záhradné 28 9 4 15 38:48 31
13. Šiba 28 8 7 13 47:63 31
14. Župčany 28 7 7 14 36:50 28
15. Miklušovce 28 7 3 18 27:57 24
16. Vrbov 28 6 4 18 43:70 22

V. LIGA S-V

Stakčín - Jasenov 1:1 (1:0), G: Kapráľ (11 m) Sumila, ŽK: Kuznecov - Firkaľ, Chalupka, Čerňa, Labik, Behun, D: 200, R: Pavlov.

Belá - Kalnište 1:0 (1:0), G: Čižmár, ŽK: Kupravy, D. Vajda, J. Vajda, D. Brečka - Eliaš, Cigan, Šoltis, D: 300, R: Jevín.

Humenné - Kamenica 1:2 (0:1), G: domáci nenahlásili výsledok, R: Jonáš.

Čierne - Sačurov 2:0 (1:0), G: domáci nenahlásili výsledok, R: Kunaj.

Vechec - Ubľa 2:0 (0:0), G: M. Fedor, ŽK: bez kariet, D: 100, R: Pongo.

Š. Polianka - Radvaň 6:2 (1:2), G: Šimaj 3, Juhas 2, Hazuga, Kaňuch, M. Cvišin, Salak, ŽK: Brindzak - Salak, Komjaty, Kudlač, D: 100, R: Goč.

Zámutov - Holčíkovce 4:1 (3:0), G: R. Béreš, M. Béreš, Bajus, Višnovský - Malý, ŽK: 0 - Baziľák, D: 100, R: Štefek.

Soľ - Udavské 1:2 (0:0), G: domáci nenahlásili výsledok, R: Kavčák

1. Jasenov 28 19 5 4 70:24 62
2. Udavské 28 16 6 6 59:33 54
3. Kalnište 28 16 2 10 69:48 50
4. Belá 28 14 3 11 42:46 45
5. Stakčín 28 13 5 10 40:37 44
6. S. Polianka 28 13 4 11 54:32 43
7. Soľ 28 13 3 12 46:35 42
8. Radvaň 28 13 3 12 45:44 42
9. Čierne 28 13 2 13 47:36 41
10. Vechec 28 11 6 11 46:51 39
11. Zámutov 28 11 5 12 43:48 38
12. Ubľa 28 10 5 13 38:53 35
13. Sačurov 28 8 7 13 46:47 31
14. Kamenica 28 7 7 14 28:49 28
15. Humenné 28 7 4 17 31:66 25
16. Holčíkovce 28 6 1 21 35:90 19

BUDÚCI PROGRAM

IV. LIGA - SKUPINA SEVER

29. kolo 12. 6. o 17.00 hod.: Kračúnovce - Kľušov, Breznica - Kendice, Pakostov - Bard. N. Ves, Kežmarok - Dl. Klčovo, Ľubotice - Ľubica, Levoča - Fintice, Bystré - Raslavice, Medzilaborce - Hanušovce.

IV. LIGA - SKUPINA JUH

29. kolo BUDÚCI PROGRAM

11. 6. o 16.00 hod.: Sobrance - Medzev, o 17.00 hod.: Haniska - Turňa 12. 6. o 17.00 hod.:
Rudňany - Strážske, V. Kapušany - Kr. Chlmec, Štítnik - V. Folkmar, Rožňava - V. Revištia, Krompachy - Hrabušice.

V. LIGA J-V

25. kolo 12. 6. o 17.00 hod.: Poproč - Cejkov, Geča - Lastomír, Slivník - Streda, Palín - Michaľany, Borša - Sečovce, V. Horeš - Sokoľany, Petrovce - Čičarovce.

V. LIGA J-Z

25. kolo 12. 6. o 17.00 hod.: Kr. Podhradie - Harichovce, Sp. Vlachy - Sp. N. Ves "B", Helcmanovce - Prakovce, Koš. N. Ves - Smižany, Gem. Hôrka - Margecany, Teplička - Ťahanovce, Jaklovce - Gelnica.

V. LIGA S-V

29. kolo 12. 6. o 17.00 hod.: Soľ - Stakčín, Udavské - Zámutov, Holčíkovce - S. Polianka, Radvaň - Vechec, Ubľa - Čierne, Sačurov - Humenné, Kamenica - Belá, Kalnište - Jasenov.

V. LIGA S-Z

29. kolo 12. 6. o 17.00 hod.: Hranovnica - Sp. Bystré, Vrbov - Štrba, Župčany - Š. Dravce, Čirč - Uzovce, Záborské - Miklušovce, Záhradné - Malcov, Pušovce - Plavnica, Šiba - Gaboltov.

Neprehliadnite tiež

Inzercia

Z nemocnice na okraji mesta je špičkové a moderné zariadenie

Preháňa sa po nej robot, izby sú ako v hoteli.

Korzár sa lúči s Petrom Vajdom: Bude tu bez Vás pusto

V pondelok sa v Prahe koná posledná rozlúčka s osobnosťou sveta médií.

O miliónové dane z U. S. Steelu stále bojujú mesto a obec

Košice odmietajú dohodu so Sokoľanmi, na ťahu je okresný súd.

Ondavka je slovenskou raritou. Nemá starostu ani poslancov

Bývalý starosta zadlžil malú obec, samosprávny systém zlyhal.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Z Bonaparte do štátnej rezidencie? Fico plánuje bývanie aj pre Kisku a Danka

Šéf Úradu vlády Igor Federič kedysi vybavoval pre premiéra luxusnú vilu pri Bratislavskom hrade. Fico sa bránil, že by sa tam nikdy nenasťahoval.

KOMENTÁRE

Čechov teraz čaká obdobie ich mečiarizmu

České voľby popierajú tézu, že za nástup populistov môžu štandardné strany.

SVET

Anarchisti, hackeri či liberáli? Prečo Česi volili Pirátov

Pustite nás na nich, vyzývala Pirátska strana.

Nová kniha Michala Havrana: Obesíme ťa

Denník SME pripravil v utorok 24. októbra špeciálne vydanie. Kúpite ho v stánkoch s knihou Michala Havrana za 3,99 €.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  2. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  6. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  7. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  8. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  9. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  10. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 15 996
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 525
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 557
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 511
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 341
  6. Ako na refinancovanie hypotéky 947
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 782
  8. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 685
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 530
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“ 397

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop