Breznica - Kľušov 2:1 (1:0), G: Tabiš, Kentoš - Didik, ŽK: Vrábeľ, Tabiš - P. Gerčák, 200, R. Kunzo;
Kežmarok - Kendice 1:0 (0:0). G: Žemba, ŽK: Kubus (Kendice), D: 150, R: Čonka;
Ľubotice - Bard. N. Ves 0:1 (0:1), G: Jančošek, D: 500, R: Molitoris, ŽK: Inaš, Zorský (Ľubotice).
1. Bard. N. ves 27 22 0 5 74:21 66
2. Ľubotice 27 16 5 6 58:21 53
3. Kľušov 27 15 5 7 38:19 50
4. Medzilaborce 27 14 2 11 53:43 44
5. D. Klčovo 27 13 4 10 64:39 43
6. Breznica 27 13 2 12 65:57 41
7. Pakostov 27 11 7 9 38:38 40
8. Levoča 27 12 4 11 39:41 40
9. Fintice 27 11 3 13 39:53 36
10. Kendice 27 9 6 12 31:37 33
11. Hanušovce 27 9 6 12 33:49 33
12. Kračúnovce 27 9 4 14 36:39 31
13. Kežmarok 27 9 2 16 24:48 29
14. Ľubica 27 8 3 16 22:72 27
15. Bystré 27 7 5 15 27:45 26
16. Raslavice 27 8 2 17 32:51 26
IV. LIGA - SKUPINA JUH
V. Kapušany - Čaňa 4:2 (1:1), G: Deme 2, Čižmar 2 - Török, Čontofalský, D: 300, R: Bochnovič, ŽK: Ovak, Palšovič - Molnar, Miškovič;
Krompachy - V. Folkmar 2:3 (1:3), G: Richnavký, Karpinský - Belej, Sovič, Andrejco, ŽK: M. Ontko, Šmída - Vida, Kaľavský, Andrejco, Sovič. ČK: Maxchner (Krompachy), D: 90, R: Hegedüš;
Haniska - Hrabušice 5:1 (3:0), G: S. Molnár 3, Majerník 2 - Džadoň, D: 200, R: Friga, ŽK: Fagula (Hrabušice);
Turňa - Medzev 6:2 (3:0), G: domáci nenahlásili, R: Tabiš;
Rožňava - Kr. Chlmec 2:0 (1:0). G: Breur 2 (1 z 11 m), ŽK: Horváth 2, Roth - Illeš. ČK: Horváth, D: 50 R. Sendek;
Sobrance - V. Revištia 0:2 (0:1). Tokár, Lakatoš, ŽK. Mihalovič, Kostič - Devečka, D. 200, R: Goč;
Štítnik - Strážske 6:0 nedohrane, kvoli poklesu hracov hosti pod 7.
1. Haniska 26 21 3 2 80:20 66
2. V. Revištia 25 14 3 8 46:28 45
3. Čaňa 26 12 7 7 53:34 43
4. Krompachy 25 13 2 10 56:46 41
5. Medzev 25 13 1 11 63:58 40
6. Hrabušice 25 11 6 8 40:48 39
7. V. Kapušany 25 10 6 9 34:23 36
8. Turňa 26 10 6 10 46:38 36
9. V. Folkmar 25 10 4 11 44:58 34
10. Štítnik 24 9 5 10 32:36 32
11. Sobrance 25 9 4 12 28:38 31
12. Strážske 24 6 8 10 32:43 26
13. Rudňany 25 7 3 15 29:58 24
14. Kr. Chlmec 25 7 1 17 31:68 22
15. Rožňava 25 4 5 16 18:36 17
V. LIGA J-V
Geča - Cejkov 3:1 (0:1), G: Hutter J. 2, Hutter V. (11 m) - Michalko, D: 150, R: Mano, ŽK: bez kariet;
Slivník - Poproč 0:1 (0:0), G: Paulinský, D: 200, R: Zubka, ŽK: Imričko, Bučko, Tavares - Lindvai, Popovič;
Palín - Lastomír 0:0, domáci nenahlásili, R: Ulian;
V. Horeš - Michaľany 1:0 (1:0), G: C. Varga, D: 100, R: K. Friga, ŽK: C. Varga, V. Varga - Buda, Širotník, Anderko, Knapik, Janči;
Petrovce - Sečovce 1:1 (0:0), G: Demeter - Nízky, D: 100, R: Onofrej, ŽK: Mráz - Koreň, Bajus M.;
Čičarovce - Sokoľany 6:2 (1:1), G: Hornyák, Tarczy 2, Molnár 3 - Rybár, Ferenc, D: 300, R: Vass, ŽK: Tokarčík 2, ČK: Tokarčík (Sokoľany);
Borša - Streda 0:3 (0:1), G: Szekely, Varga, Sabera, D: 200, R: Nagy, ŽK: Szalka - Kostelník, Nagy, Novák, Sabolský.
1. Poproč 23 16 2 5 47:23 50
2. Čičarovce 23 13 4 6 69:34 43
3. Cejkov 23 13 3 7 47:33 42
4. Sokoľany 23 12 2 9 46:42 38
5. V. Horeš 23 12 2 9 37:39 38
6. Michaľany 23 11 4 8 44:32 37
7. Sečovce 23 10 3 10 33:36 33
8. Geča 23 10 2 11 42:50 32
9. Streda n/B 23 10 1 12 31:40 31
10. Palín 23 9 3 11 34:35 30
11. Petrovce n/L 23 7 4 12 26:39 25
12. Lastomír 23 6 6 11 30:39 24
13. Borša 23 7 2 14 29:41 23
14. Slivník 23 5 2 16 38:70 17
V. LIGA S-V
Udavské - Stakčín 1:0 (0:0), G: L. Kuzma, D: 100, R: Lajčák, ŽK: Štefek, Šalata, Boňko - Guľak, Kapraľ, Bajza, Veselovský;
Holčíkovce - Soľ 1:8 (0:5), G: Malý - Lukáč 5 (1 z 11 m), Hajnik 2, Čarny, D: 100, R: Marušin, ŽK: Kasarda, M. Oleg - Puchy, Lukáč;
Radvaň - Zámutov 1:3 (1:1), G: Komjaty - Demeter 2, Béreš, D: 120, R: Dubovský, ŽK: bez kariet;
Ubľa - Seč. Polianka 3:1 (2:0), G: Darjanin, Dobrotka, Sirka - Balint, D: 120, R: Dušek, ŽK: bez kariet;
Sačurov - Vechec 1:1 (1:0), G: P. Novák - Aľušík, D: 200, R: Brendza, ŽK: bez kariet;
Kalnište - Humenné 5:1 (1:0), G: Cigan 2, Vachaľ, Šoltýs 2 - Pidanič, D: 150, R: M. Šivec, ŽK: Šoltýs (Kalnište);
Jasenov - Belá 4:2 (3:1), G: Horanič, Čerňa, Vožný, Kovalík - Čižmár 2, D: 250, R: Žulevič, ŽK: R. Chalupka (Jasenov);
Kamenica - Čierne 2:0, domáci nenahlásili, R: Somoši.
1. Jasenov 27 19 4 4 69:23 61
2. Udavské 27 15 6 6 57:32 51
3. Kalnište 27 16 2 9 69:47 50
4. Stakčín 27 13 4 10 39:36 43
5. Soľ 27 13 3 11 45:33 42
6. Radvaň 27 13 3 11 43:38 42
7. Belá 27 13 3 11 41:46 42
8. S. Polianka 27 12 4 11 48:30 40
9. Čierne 27 12 2 13 45:36 38
10. Vechec 27 10 6 11 44:51 36
11. Zámutov 27 10 5 12 39:47 35
12. Ubľa 27 10 5 12 38:51 35
13. Sačurov 27 8 7 12 46:45 31
14. Kamenica 27 6 7 14 26:48 25
15. Humenné 27 7 4 16 30:64 25
16. Holčíkovce 27 6 1 20 34:86 19
V. LIGA S-Z
Vrbov - Sp. Bystré 1:0 (0:0), G: Malich I., D: 200, R: Galík, ŽK: M. Duda (Vrbov);
Župčany - Hranovnica 1:4 (0:2), G: Kravec - Petruľa, Kaprál, Džubák, Lendak, D: 80, R: E. Kočiš, ŽK: Kubalík, Ondrija - Valuš, Knižka;
Čirč - Štrba 7:2 (2:1), G: Maroš Pyda, Gmitro po 3, Sovič - Dopirak D. 250, R: Kovaľ;
Záborské - Š. Dravce 3:1 (0:0), G: semančík, Kozma, R. Kakaščík - Š. Kušnír, D: 100, R: Židišin, ŽK: bez kariet;
Záhradné - Uzovce 0:1 (0:0), G: strelca nevedeli nahlásiť, D: 400, R: Škurla, ŽK: Bednár - Benko, Farkaš, Vavrek, Tokár;
Pušovce - Miklušovce 1:2 (1:0), G: Špak - Pekar, Gapoš, D: 100, R: Žlizňak, ŽK: M. Biroš - Prokop;
Šiba - Malcov 1:1 (0:0), G: M. Pavel - Sališ, D: 200, R: Šeršeň, ŽK: Haniš - F. Knap, Sališ;
Gaboltov - Plavnica 2:5 (1:2), G: P. Javorský, Ľ: Sivák, Ferenc - P. Janič, Greizinger, Hricko, Solotruk, Pavlišin, D: 100, R: Píro, ŽK: bez kariet.
1. Plavnica 27 19 3 5 82:39 60
2. Uzovce 27 18 3 6 71:33 57
3. Hranovnica 27 18 1 8 57:37 55
4. Čirč 27 16 2 9 50:39 50
5. Gaboltov 27 13 3 11 44:34 42
6. Záborské 27 12 5 10 41:44 41
7. Sp. Bystré 27 12 4 11 47:45 40
8. Pušovce 27 10 6 11 44:40 36
9. Štrba 27 10 5 12 48:56 35
10. Š. Dravce 27 11 2 14 44:58 35
11. Malcov 27 9 5 13 36:52 32
12. Záhradné 27 9 4 14 38:46 31
13. Šiba 27 8 7 12 46:55 31
14. Župčany 27 7 7 13 34:47 28
15. Vrbov 27 6 4 17 41:66 22
16. Miklušovce 27 6 3 18 25:57 21
V. LIGA J-Z
Sp. Vlachy - Harichovce 2:0 (0:0), G: Oreško, Pikla, D: 200, R: Maličký, ŽK: Novák - Soták, ČK: Soták (Harichovce);
Helcmanovce - Kr. Podhradie 1:0 (0:0), G: domáci nenahlásili, R: Kuspan;
Koš. N. Ves - Sp. N. Ves B 3:1 (0:0), G: Papaj 2, M. Lumtzer - Gonda, D: 200, R: Gyenes, ŽK: Ružinský (K. N. Ves);
Gem. Hôrka - Prakovce 4:0 zápas ukončený v 25. min. pre pokles hráčov hostí pod 7, R: Krejsa;
Teplička - Smižany 0:2 (0:1), G: Hagara, Bednár, D: 300, R: Chnupa, ŽK: Biacovský - Bajtoš, Oltman, Petriško;
Jaklovce - Margecany 2:0 (1:0), G: Humeňanský, Budinský, D: 200, R: Krivjančin, ŽK: Humeňanský - Papcun, Hamrák, Varga;
Gelnica - Ťahanovce 2:3 (1:1), G: Tokarčík, Harakaly - Koľvek 2, Fekete (11 m), D: 80, R: Labaško, ŽK: Tresa, Študenc (Ťahanovce).
1. Sp. Vlachy 23 14 3 6 37:21 45
2. Helcmanovce 23 14 1 8 54:34 43
3. Smižany 23 13 3 7 47:29 42
4. Harichovce 23 12 5 6 51:29 41
5. Poráč-SNV B 23 11 1 11 45:39 34
6. Margecany 23 9 5 9 31:29 32
7. Koš. N. Ves 23 9 5 9 36:35 32
8. Teplička 23 9 5 9 32:33 32
9. Jaklovce 23 9 4 10 37:39 31
10. Prakovce 22 8 3 11 33:41 27
11. Ťahanovce 23 7 6 10 39:53 27
12. Gem. Hôrka 22 8 2 12 37:65 26
13. Krás. Podhradie 23 6 6 11 28:42 24
14. Gelnica 23 5 3 15 24:42 18