Korzár logo Korzár
Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. futbalová liga: V súboji lídrov porazila Hranovnica Plavnicu

Výsledky zápasov štvrtej a piatej futbalovej ligy na východe.

IV. LIGA - SKUPINA SEVER

Kľušov - Dl. Klčovo 2:1 (1:0), G: Valkučák, P. Gerčá - Paľuš, ŽK: bez kariet, D: 100, R: Mano.

Bard. N. Ves - Ľubica 3:0 (2:0), G: Gáll, Palša, Jančošečk, ŽK: Šimčo, Pribitný - Smolen, D: 200, R: Žofčák.

Kračúnovce - Raslavice 1:0 (1:0), G: Kraľ, ŽK: Dzuriu - Stanek, Andraščík, Jackanin, D: 150, R: Jurov.

Pakostov - Medzilaborce 2:1 (1:0), G: Gomita, Tomčák - Tirpak, ŽK: bez kariet, D: 200, R: Korinko.

Ľubotice - Levoča 3:0 (2:0), G: Uličný 2, Baran, ŽK: bez kariet, D: 200, R: Kovaľ.

Kendice - Fintice 0:0, ŽK: Slosák (Fintice), D: 150, R: Kavčák.

Breznica - Hanušovce 5:1 (0:1), G: Tabiš 3, Hečko, M. Melnyk - Hatala, ŽK: bez kariet, D: 100, R: Bucko.

Kežmarok - Bystré 2:0 (2:0), G: Novák, Depta, ŽK: Oravec - šefčík, R: Lang, D: 100.


Tabuľka

1. Bard. N. ves 20 15 0 5 52:17 45
2. Ľubotice 20 13 3 4 43:14 42
3. Kľušov 20 12 3 5 26:14 39
4. Medzilaborce 20 11 2 7 37:31 35
5. Breznica 20 10 2 8 53:39 32
6. Pakostov 20 8 6 6 31:24 30
7. D. Klčovo 20 8 4 8 46:30 28
8. Levoča 20 8 3 9 27:29 27
9. Fintice 20 8 3 9 28:36 27
10. Kendice 20 7 4 9 26:28 25
11. Hanušovce 20 7 4 9 21:38 25
12. Bystré 20 7 3 10 22:31 24
13. Raslavice 20 7 1 12 27:39 22
14. Kračúnovce 20 6 3 11 25:28 21
15. Ľubica 20 6 2 12 17:55 20
16. Kežmarok 20 5 1 14 13:41 16

IV. LIGA - SKUPINA JUH

Strážske - Hrabušice 3:0 (3:0). G: Gaľo, S. Palug (z 11 m), Koc, ŽK: J. Palug, Hirska, Gaľo (Strážske), ČK: Fagula (Hrabušice), D: 100, R: Ištoňa.

Čaňa - Medzev 3:2 (1:1), G: Varga, E. Čontofalský, Juhas (z 11 m) - Kalmár, Šrobár, ŽK: Török, Kušnír - Boden, Tomasch, Lukáč, D: 200, R: Glova.

V. Kapušany - Haniska 1:1 (1:1), G: Kročko (11m) - Ovák (vlastný), ŽK: Sofka, Ovák, Vašky - Beck, Gorej, Zajac, D: 400, R: Bogdan

Kr. Chlmec - V. Revištia 0:2 (0:0), G: domáci nenahlásili, R: Jančár.

Rudňany - Turňa 1:3 (0:1), G: J. Mikuš - Pelegrin, Hajduk, Varga, ŽK: Derian (Turňa), D: 50, R: Jancura.

Rožňava - Krompachy 0:2 (0:1), G: Karpinský, Biľ. ŽK: Karpinský, Horváth, I. Koščmň, Kuriško. D: 120, R: Farkaš

Štítnik - Sobrance 0:0, ŽK: Maroš Gallo - Surmaj, Mihalovič, Ličko, ČK: Grác - Danko, Klamo, D: 100, R: Perát.

Tabuľka

1. Haniska 19 16 3 0 55:13 51
2. Krompachy 18 11 1 6 43:30 34
3. Čaňa 19 9 6 4 39:22 33
4. V. Revištia 19 10 3 6 35:21 33
5. Medzev 19 10 1 8 41:42 31
6. Hrabušice 19 7 6 6 28:32 27
7. Turňa 19 7 5 7 30:27 26
8. Štítnik 19 7 4 8 27:28 25
9. V. Folkmar 18 7 4 7 35:42 25
10. V. Kapušany 19 6 6 7 21:17 24
11. Sobrance 18 7 2 9 22:27 23
12. Strážske 18 4 7 7 27:25 19
13. Rudňany 19 6 1 12 23:48 19
14. Kr. Chlmec 18 4 1 13 18:53 13
15. Rožňava 19 2 4 13 14:31 10

V. LIGA J-V

Cejkov - Streda 5:1 (3:1), G: Hajduk 2, Bodnár 2, Rusnák - Mička, ŽK: Sloviak - Nagy, ČK: Nagy po 2 ŽK, R: Štefek, D: 150

Lastomír - Michaľany 2:0 (0:0), G: Firda, L. Jurčo, ŽK: Geroč - 0, D: 120, R: Tabaka

Poproč - Sečovce 2:0 (0:0), G: Paulinský 2, ŽK: 0 - Černej, Osifovský, Sitar, Korenko, D: 200, R: Blichárová

Geča - Sokoľany 0:1 (0:1), G: Ferenc, ŽK: Borovský - Mako, D: 200, R: Šoltés

Slivník - Čičarovce 2:2 (0:2), G: Takáč 2 - Horňák, Novák, ŽK: Imričko M., Tavarez - 0, D: 200, R: Kuľha

Palín - Petrovce 0:0, ŽK: bez kariet, D: 100, R: Gajdoš

Borša - V. Horeš 0:1 (0:0), G: Varga, ŽK: Elek - Husovský, Kvoáč, Varga, ČK: 0 - Ujházi, D: 200, R: Lenková

Tabuľka

1. Poproč 16 11 1 4 33:18 34
2. Cejkov 16 10 2 4 33:19 32
3. Michaľany 16 9 3 4 31:19 30
4. Sokoľany 16 9 1 6 32:24 28
5. Čičarovce 16 8 3 5 44:23 27
6. Palín 16 8 1 7 25:20 25
7. Sečovce 16 8 1 7 22:23 25
8. V. Horeš 16 8 1 7 24:29 25
9. Streda n/B 16 7 1 8 23:27 22
10. Geča 16 7 1 8 25:31 22
11. Petrovce n/L 16 5 1 10 16:30 16
12. Lastomír 16 4 3 9 22:30 15
13. Borša 16 4 1 11 15:31 13
14. Slivník 16 3 2 11 27:48 11

V. LIGA J-Z

Harichovce - Prakovc 4:0 (3:0), G: Choma, B. Hudaček, Pukľuš, D. Hrušovský, ŽK: Kandra, Čižík (hostia), D: 80, R: Pongo

Sp. N. Ves "B" - Smižany 0:1 (0:0), G: J. Pavlov, ŽK: Gyomarai - 0, D: 50, R: Haviarik

Kr. Podhradie - Margecany 1:0 (1:0), G: Šomšák, ŽK: 0 - Očvár, D: 200, R: Kuspan

Sp. Vlachy - Ťahanovce 2:0 (2:0), G: Regec, Jánoš, ŽK: 0 - Študenc, Čisovský, Prekop, ČK: 0 - Študenc, D: 100, R: Ružbarský

Helcmanovce - Gelnica 5:1 (2:0), G: Hudák, Verba, Pacák, Škarbek, Hrobko (vlastný) - Macejko (vlastný), ŽK: bez kariet, D: 200, R: Trembeckí

Koš. N. Ves - Jaklovce 3:3 (1:2), G: domáci nenahlásili výsledok, R: Kmec

Gem. Hôrka - Teplička 4:3 (2:1), G: domáci nenahlásili výsledok, R: Černica

Tabuľka

1. Harichovce 16 10 4 2 41:17 34
2. Sp. Vlachy 16 10 2 4 27:18 32
3. Helcmanovce 16 9 1 6 41:28 28
4. Jaklovce 16 8 3 5 33:20 27
5. Koš. N. Ves 16 7 4 5 27:23 25
6. Margecany 16 7 4 5 22:20 25
7. Teplička 16 6 4 6 26:25 22
8. Smižany 16 6 3 7 22:26 21
9. Ťahanovce 16 5 5 6 29:32 20
10. Poráč-SNV B 16 6 1 9 29:31 19
11. Gem. Hôrka 16 5 2 9 27:49 17
12. Krás. Podhradie 16 4 4 8 22:34 16
13. Gelnica 16 4 3 9 18:29 15
14. Prakovce 16 4 2 10 21:33 14

V. LIGA S-Z

Sp. Bystré - Uzovce 1:0 (1:0), G: Dic, ŽK: Kolodžej (Uzovce), D: 100, R: Novotný.

Š. Dravce - Miklušovce 3:1 (1:0), G: Š. Kušnír, Banžura, Brilla - Priščák, ŽK: Hriceňan, Bandžura - Čuchta, D: 200, R: Zajac.

Hranovnica - Plavnica 3:1 (2:0), G: Džubak 2, Oravec - S. Paulišin, ŽK: Kapral, Džubak - Vandžura, D: 150, R: Jancura.

Gaboltov - Vrbov 4:0 (2:0), G: Šarovec 2, Kažimír, Sivák, ŽK: Šarovec - Dučák, D: 100, R: Miklošková.

Župčany - Šiba 0:2 (0:1), G: Pacher 2, ŽK: Chovanec (Župčany), D: 100, R: J. Somoši.

Pušovce - Čirč 0:1 (0:0), G: Gajdoš, ŽK: T. Pavuk - Topirak, Čergala, D: 100, R: Berecký.

Záborské - Záhradné 1:1 (1:0), G: Kovaľ - Heger, ŽK: Bujnovský, Ďurovčík, M. Krajňák, Heger (Záhradné), D: 100, R: Krivjančin.

Štrba - Malcov 1:3 (1:2), G: M. Miženko - Branda, Zajac, Galovič (vlastný), ŽK: Bednarčík, Maník - Maňko, ČK: Ďuran (Štrba), D: 100, R: Laskovský.

Tabuľka

1. Plavnica 20 14 1 5 54:31 43
2. Hranovnica 20 14 1 5 43:26 43
3. Čirč 20 13 1 6 35:26 40
4. Uzovce 20 12 3 5 51:25 39
5. Gaboltov 20 10 3 7 29:21 33
6. Štrba 20 9 3 8 38:35 30
7. Sp. Bystré 20 9 3 8 32:36 30
8. Záborské 20 8 5 7 27:32 29
9. Pušovce 20 8 4 8 34:30 28
10. Š. Dravce 20 8 2 10 36:46 26
11. Malcov 20 7 4 9 27:30 25
12. Šiba 20 6 4 10 37:41 22
13. Záhradné 20 6 4 10 26:36 22
14. Župčany 20 4 4 12 20:35 16
15. Miklušovce 20 5 1 14 19:40 16
16. Vrbov 20 4 3 13 32:50 15

V. LIGA S-V

Stakčín - Vechec 1:0 (1:0), G: Kuznecov (11 m), ŽK: Husivarga, Demčák (Vechec), D: 150, R: Drabant.

Seč. Polianka - Čierne 4:0 (2:0), G: Šimai 2, Kaňuch, Hazucha, ŽK: Brindzak, J. Valovčin, Juhás - M. Mihalčin, D: 80, R: Šivec.

Zámutov - Humenné 5:2 (1:1), G: M. Biž 2, Bajus, R. Bereš, Ihnát - Šandrej (vlastný), Šalata, ŽK: R. Bereš, Bajus, Janev - Fedorko, D: 100, R: Havrila.

Soľ - Belá 2:1 (1:0), G: Glot, Gazdík - Bednár, ŽK: bez kariet, D: 100, R: Maruščák.

Udavské - Jasenov 2:2 (1:1), G: Uchytil, Štefek - Vožný, Vasiľ, ŽK: Štefek, Havrilčák - Vožný, Vasiľ, D: 500, R: Slebodník.

Holčíkovce - Kalnište 0:1 (0:0), G: Eliaš (11 m), ŽK: D. Baziľák, Paštinský, Kasarda - Cigán, D: 150, R: Palinský.

Radvaň - Kamenica 3:0 (2:0), G: Šafran, Kavaľa, Krivák, ŽK: Topoľančín, ČK: Svičin (obaja Radvaň), D: 100, R: Onofrej.

Ubľa - Sačurov 1:0 (0:0), G: L. Pavlina, ŽK: Draľ (Sačurov), D: 150, R: Kovalčin.

Tabuľka

1. Jasenov 20 13 4 3 50:16 43
2. Udavské 20 12 5 3 44:22 41
3. Kalnište 20 13 2 5 50:30 41
4. Stakčín 20 11 2 7 27:24 35
5. Belá 20 10 2 8 33:31 32
6. Čierne 20 10 1 9 35:27 31
7. S. Polianka 20 9 3 8 35:20 30
8. Radvaň 20 9 2 9 32:30 29
9. Soľ 20 9 1 10 29:27 28
10. Ubľa 20 8 4 8 28:31 28
11. Vechec 20 8 4 8 27:38 28
12. Sačurov 20 5 6 9 33:33 21
13. Zámutov 20 5 5 10 25:39 20
14. Humenné 20 5 4 11 22:45 19
15. Kamenica 20 4 4 12 18:39 16
16. Holčíkovce 20 4 1 15 21:57 13

BUDÚCI PROGRAM

IV. LIGA - SKUPINA SEVER

21. kolo 17. 4. o 16.00 hod.: Ľubotice - Kľušov, Levoča - Kežmarok, Bystré - Pakostov ), Medzilaborce - Breznica, Hanušovce - Kračúnovce, Raslavice - Kendice, Fintice - Bard. N. Ves , Ľubica - Dl. Klčovo.

IV. LIGA -SKUPINA JUH

21. kolo 16.4. o 16.00 hod.: Sobrance - V. Kapušany, 17. 4. o 10.30 hod. Hrabušice - Kr. Chlmec, o 16.00 hod.: Krompachy - Štítnik, Haniska - Rudňany, Turňa - Čaňa, Medzev - Strážske, V. Revištia - V. Folkmar.

V. LIGA J-V

17. kolo 17. 4. o 16.00 hod.: V. Horeš - Palín, Petrovce - Slivník, Čičarovce - Geča ), Sokoľany - Poproč, Sečovce - Lastomír, Michaľany - Streda, v Somotore Borša - Cejkov.

V. LIGA J-Z

17. kolo 16.4. o 16.00 hod.: Gem. Hôrka - Harichovce, 17. 4. o 16.00 hod.: Teplička - Koš. N. Ves, Jaklovce - Helcmanovce, Gelnica - Sp. Vlachy, Ťahanovce - Kr. Podhradie, Margecany - Sp. N. Ves "B", Smižany - Prakovce.

V. LIGA S-V

21. kolo 17. 4. o 10.30 hod. Kamenica - Holčíkovce, o 16.00 hod.: Ubľa - Stakčín, Sačurov - Radvaň, Kalnište - Udavské, Jasenov - Soľ, Belá - Zámutov, Humenné - Seč. Polianka, Čierne - Vechec.

V. LIGA S-Z

21. kolo 17. 4. o 16.00 hod.: Záborské - Sp. Bystré, Záhradné - Čirč, Pušovce - Župčany , Šiba - Vrbov, Gaboltov - Hranovnica, Plavnica - Štrba, Malcov - Š. Dravce, Miklušovce - Uzovce.

Neprehliadnite tiež

Tragédia na trati: Mladá žena ešte poslala kamarátovi esemesku

K nešťastiu došlo neďaleko michalovskej železničnej stanice.

Výstavbu Fórumu môže oddialiť problém s dopravou

Na svete sú dve protichodné štúdie.

Košickí cestári počas sneženia väčšie problémy nezaznamenali

Do terénu nasadili aj tri najnovšie sypače.

Túru na Hrebienok si turisti v zime užívajú

Niet nad pohyb na čerstvom vzduchu v zasneženej krajine.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Svitko na Dakare skončil, doplatil na ťažký pád

Slovák bol priebežne na ôsmom mieste.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  7. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  8. Kam do tepla v januári?
  9. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  5. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  6. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  7. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  8. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  9. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  10. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 16 503
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 6 447
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 5 304
  4. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 3 541
  5. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 512
  6. Kam do tepla v januári? 2 460
  7. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 370
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 104
  9. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 276
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 077

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop