Korzár logo Korzár
Utorok, 24. máj, 2022 | Meniny má Ela

Rok v šoubiznise

Dvanásť uplynulých mesiacov bolo vo svete šoubiznisu opäť dôkladne prešpikovaných najrozmanitejšími udalosťami. Amorov šíp triafal ostošesť, novonarodených detí je ako smetí, no nechýbali ani slzy z rozchodov či škandalóznych odhalení.

Mojsejovcov nerozdelil ani škandál s prostitútkami.Mojsejovcov nerozdelil ani škandál s prostitútkami. (Zdroj: Veronika Janušková)

Niekomu sa darilo aspoň v práci, iný skončil v chomúte, či oslavoval životné jubileum. O nude nemohlo byť teda jednoznačne ani reči.

Päť Top škandálov roka

Vyrovnať sa s nepriazňou osudu dá občas riadne zabrať. O to viac, ak sa v každom detaile vášho problému piple verejnosť, ktorá na vás nenechá ani nitku suchú a presne vie, ako ste sa mali zachovať, čo ste urobili nesprávne a prečo sa vám stalo to, čo sa stalo. Rebríček tohtoročných škandálov však napriek všetkému jednoznačne vedie Dara Rolins, s ktorou by momentálne nemenil zrejme nik z nás.

1. Dara Rolins: Nehoda, drogy i nevera

Azda najviac plnila tento rok stránky bulvárnych plátkov práve Dara Rolins. A v jej prípade akoby nestačila jedna pohroma. Vlna nenávisti sa zosypala na jej hlavu vo chvíli, keď nešťastnou náhodou zrazila motocyklistu a okrem obrovských výčitiek svedomia sa musela vyrovnať s hnevom rodiny i verejnosti. Škandál však vyvolalo aj jej priznanie pre rádio Frekvence 1, v ktorom prehovorila o svojej skúsenosti s drogami. „Áno, skúsila som ich," otvorene priznala speváčka, ktorá je vzorom pre mnohých mladých ľudí. Spolu s kamarátkou Simonou Krainovou bola dokonca prezývaná "bielou kráľovnou" podľa farby kokaínu. Dara sa však vyjadrila, že drogy vyskúšala len raz: „Bolo mi po nich tak, že som už nemusela skúšať ani druhý, ani tretí raz." Po jemnom doznení oboch škandálov však na sklonku roka nasledoval tretí. Jej partnera Matěja Homolu nachytali novinári v noci na poli, ako speváčku podvádza. „Vzťah skončil. Práve dnes, asi pred hodinou. Nepýtajte sa ma, prosím, na nič. Viem len, že má už štyri mesiace milenku, ktorá ich vzťah potvrdila. Je to skrátka charakterný chlapík," reagovala pre idnes.cz tesne po prevalení sa nevery pri pohľade na kompromitujúce fotografie zničená speváčka.

2. Bartošová a Pomeje: Načapali ho v bordeli

Rozprávkovo krásnemu snu sa v začiatkoch podobal vzťah speváčky Ivety Bartošovej a jej manžela Jiřího Pomeje. A ich láska naozaj trvala rovnako krátko. Neustále obvinenia, rozchody a zmierovania sa napokon skončili rozvodom. Popri alkoholických excesoch dvojice bol azda najškandalóznejšou udalosťou práve Pomejeho májový žúr v pražskom bordeli. Pristihol ho tam fotograf denníka Aha, podľa slov ktorého strávil Pomeje v tomto podniku dlhší čas. „S nikým som nič nemal a rozhodne by som za nič neplatil," bránil sa pristihnutý nešťastník, ktorý si však ešte viac zavaril nasledujúcimi slovami: „Bol som pozvaný, takže som nič neplatil." Výhovorka, že mal v spomínanom podniku obchodné rokovanie, nepresvedčila ani verejnosť a určite ani Ivetu Bartošovú, ktorá mu napokon dala definitívne zbohom a dnes sa pokúša „oprášiť" svoju stagnujúcu kariéru.

3. Mojsejovci: Škandál s prostitútkami

Rozruch však ani zďaleka nevyvolávali len naši českí susedia. V ničom za nimi nezaostávali manželia Mojsejovci, ktorí to aj tento rok roztočili vo veľkom štýle. Azda nič sa nestalo centrom klebiet viac ako údajná Braňova aférka s prostitútkami v tatranskom apartmáne, ktorej sa mal dopustiť na mol opitý. Reakcia Nory bola v tom čase jednoznačná: „Dá sa na to vôbec niečo povedať? Však je to stoka, hnus, hotový týfus. Hrozné je, že s takým človekom som žila." No hoci Nora Mojsejová v tom čase jednoznačne deklamovala okamžitý rozvod, doposiaľ k nemu nedošlo a práve naopak. Dvojica si opäť nerušene hrkúta, Nora chodí povzbudzovať Braňa na koncerty a všetko nasvedčuje tomu, že im to zase klape ako hodinky. Tento rok sa však známa podnikateľka na stránkach bulváru objavovala aj v inej súvislosti, a to kvôli účinkovaniu v relácii Kapor na torte, kde si „nesadla" s papuľnatou Evou Mázikovou či bývalou pornoherečkou Dolly Buster.

4. Vondráčková versus Kubišová: Nepriateľky na život a na smrť?

Bývalé kolegyne a priateľky si už zrejme nikdy nedokážu prísť na meno. Ich dlhý čas trvajúci spor kvôli zrušenému plánovanému turné tria The Golden Kids plnilo titulné stránky riadne dlhý čas a o osočovanie z oboch strán nebola núdza. Na strane Marty Kubišovej stálo množstvo osobností umeleckého sveta, ktoré adresovali Vondráčkovej otvorený list so žiadosťou, aby svoj ďalší boj zvážila. Napokon v septembri súd rozhodol, že Marta Kubišová nemusí Helene Vondráčkovej, respektíve jej agentúre MM Praha, zaplatiť odškodnenie vo výške 52-tisíc eur ako úhradu nákladov spojených so zrušeným plánovaným turné. Poplatky za spor musela v plnom rozsahu zaplatiť žalujúca strana, teda Helena Vondráčková. Súd neuznal jej hlavný argument, že mala s Martou Kubišovou uzavretú ústnu zmluvu, ktorú tá porušila.

5. Futbalista Vittek: Neprávom obvinený z aférky

Tajné zálety futbalistu Róberta Vitteka zdobili titulnú stránku českého denníka Aha, ktorý spustil doslova lavínu špekulácií o športovcovej údajnej nevere s moderátorkou Michaelou Ochotskou. Že išlo o výmysel a Robova manželka Patrícia Vitteková sa nemusí obávať rozpadu ich manželstva, to sa objasnilo až pár dní po škandalóznej správe. Manželskú dvojicu šokujúca informácia zastihla pri návrate z dovolenky v Turecku a obaja ju museli istý čas predýchavať. „Aspoň sme si trošku upratali kamarátov. Budeme sa súdiť," povedal futbalista v Adela šou. Chybu podľa všetkého urobil redaktor denníka, ktorý si neoveril fakty a vypustil nepravdivú informáciu.

Rozchody a rozvody

Raz láska prekvitá, inokedy je zase dôvodom na potoky sĺz. Aktuálny rok bol na celebritné rozchody doslova mimoriadne štedrý. Rozišli sa dvojice, ktorých vzťahom sme nedávali dlhé trvanie, no prekvapili i skalné dlhoročnejšie páry.

Minulosťou je už napríklad láska medzi herečkou Kristínou Farkašovou a jej manželom Kamilom Milkulčíkom.

Koniec lásky znamenala i prevalená nevera Žiga Pálffyho, ktorú už jeho manželka Andrea Pálffy-Belányi nedokázala prekonať.

Zbohom si dala i dvojica v zložení Braňo Záhradník a Zuzana Panczová. Braňo dal svojej polovičke s ťažkým srdcom kopačky, pretože túžila po manželstve a dieťati, na čo sa on momentálne necíti.

Skrachovalo aj štvorročné manželstvo kontroverzného Roba Miklu. S Majkou nežil v spoločnej domácnosti už rok a ich manželstvo je od augusta minulosťou.

Päťročné manželstvo herečky Zuzany Haasovej, známej napríklad zo seriálu Panelák nevyšlo, pretože sa zaľúbila do iného. S o 15 rokov starším manželom Romanom Féderom už nežije a odišla aj z hudobného zoskupenia Funny Fellows.

Rozpad vzťahu potvrdili aj spevák Peter Cmorik s priateľkou Dankou Bartekovou, v novembri sa rozišla aj sympatická dvojica Filip Tůma a Ivana Surovcová. Spoločný život je už minulosťou aj v prípade moderátorky Eriky Barkolovej a Rada Balogha či Ivany Christovej a Roba Beňa. S dlhoročnou priateľkou sa rozišiel aj víťaz Česko Slovenskej SuperStar Martin Chodúr, ktorý si následne našiel novú lásku.

Stránky bulváru plnil aj rozvod Ivety Bartošovej a Jiřího Pomeje. Vzťah plný vzletov a pádov je už definitívnou minulosťou.

Svoje si tento rok vytrpela aj česká herečka Zlata Adamovská, ktorej celoživotný partner Radek John sa priznal k nemanželskému dieťaťu. Po prevalení sa tejto aféry nasledoval rozvod. Neslávne sa skončila aj láska Dana Hůlku a mladučkej Šárky Vaňkovej, ktorá sa následne stihla zasnúbiť a rozísť s režisérom Filipom Renčom.

Rozchod postihol i dvojicu Jakub Prachař a Martha Issová. Napriek koncu vzťahu tvrdia, že ostali dobrými priateľmi.

Nové páriky alebo Lásky roka 2010

Kde iní končia, my len začíname, môžu si vravieť nasledujúce dvojice, ktoré zasiahol Amorov šíp. Mnohé delí veľký vekový rozdiel, no ani napriek mnohým predošlým nevydareným pokusom sa nevzdávajú a do nových vzťahov sa vrhajú takpovediac po hlave.

1. Sklovská pôjde pod čepiec

Čertica Sisa Sklovská verejnosti začiatkom roka predstavila svoju novú lásku, úspešného generálneho riaditeľa poisťovne Juraja Lelkesa. Pokukovali po sebe už dlhší čas, no on bol ženatý a ona mala priateľa. Napokon sa však ich životy spojili a dnes na seba spievajú doslova ódy a veria, že sú pre seba stvorení. „Ja ju nazývam moja životná láska. Je to úžasná žena," prezradil nám zamilovaný Juraj. „Ešte aj mlčať s ňou je krásne. To sa však nestáva často," zavtipkoval si. „Sme ľudia, ktorí už prežili v živote isté veci a už dávno sme vedeli, že k sebe patríme. Akurát to nebolo možné. Dovolím si povedať, že toto je môj posledný vzťah v živote...," povedala nám v máji energická Sisa, ktorej to zatiaľ vychádza. Dvojica sa totiž v týchto dňoch vyjadrila, že sa chystá svoju lásku spečatiť manželským sľubom. Svadba by mala byť začiatkom roka.

2. Podzámska zbalila zadaného Chrena

Zo všetkých strán skloňovaným vzťahom tohto roka je i cit herečky Eleny Podzámskej k tanečníkovi Matejovi Chrenovi. Pozornosť pútal v začiatkoch nielen kvôli ich deväťročnému vekovému rozdielu, ale i kvôli skutočnosti, že až do náhleho vzplanutia chodil Matej osem rokov s tanečnicou Mirkou Kosorínovou. Napriek neprajníkom sa zaľúbencom darí a nažívajú si doslova harmonicky. „My sme sa tomu, samozrejme, bránili, aj s ohľadom na seba samých, aj na to, že sme boli ešte v bývalých partnerských vzťahoch, s ohľadom na okolie a tak..., ale my sme sa do seba zamilovali v prvom momente, ako sme sa videli," prezradila v markizáckom Reflexe herečka.

3. Bílá má opäť mladšieho

V júli oficiálne prehovorila o svojom novom priateľovi aj speváčka Lucie Bílá. Láskou megastar je 33-ročný prevádzkar kaviarne Petr Makovička. „Je to najlepší chlap, akého mi život mohol priniesť," zverila sa českým médiám dáma, ktorá sa však už vydávať nechce. Rázne dokonca vyhlásila, že tretíkrát sa už určite nikdy nevydá. „Papier lásku na celý život nezaručí a krásne sa dá žiť aj bez neho." Lucie berie nový vzťah s optimizmom a žartuje, že keďže je jej polovička o 40 centimetrov vyššia, kúpila si domov stoličku, aby sa pri bozkávaní nemusel veľmi zohýnať.

Zadaná je však opäť aj krehká moderátorka Aneta Parišková. Po tom, čo sa dlhší čas neúspešne snaží rozviesť s manželom Davidom Dočekalom, sa jej to azda teraz konečne podarí. Po jej boku momentálne stojí mladík z kanadského Ontaria Mark Sedlmair.

Láska postretla aj Zoru Czoborovú (43), ktorá sa po uši nechtiac zaľúbila do mladučkého priateľa Andreja, ktorý má 24 rokov.

Novým priateľom sa pýši aj playmate Eva Cifrová, ktorá je momentálne veľmi šťastná s priateľom Michalom a verí, že ide o osudovú lásku. Dvojica je spolu len pár mesiacov a predtým tvorila Eva šesť rokov pár s nitrianskym podnikateľom Gabrielom Heringhom, exmanželom súčasnej lásky Borisa Kollára.

V relácii televízie Doma Love priznala takmer ročnú známosť aj speváčka Martina Schindlerová. Kto si však získal jej srdce, to bývalá priateľka Braňa Záhradníka odmietla prezradiť.

Novou milenkou sa pýši aj moderátor Leoš Mareš. Po škandále s Gábinou Dvořákovou sa tentoraz po jeho boku objavuje 23-ročná kráska Hana Svobodová. Oficiálne sa s ňou prvýkrát ukázal na Medzinárodnom filmovom festivale Karlovy Vary.

Svadobné zvony

Zvuk svadobných zvonov sa tohto roku ozýval riadne často a svoje áno si povedalo množstvo známych osobností. Niektorí do toho vhupli tajne a všemožne sa snažili utajiť tento významný krok svojho života pred verejnosťou, iní si s tým až takú ťažkú hlavu nerobili.

Svadbou na Zvolenskom zámku sa môže pýšiť herec Martin Mňahončák, ktorý je známy napríklad ako doktor Burger z Ordinácie v ružovej záhrade. V septembri sa oženil s priateľkou Katkou, čo bolo pre mnohých veľkým prekvapením. Približne pred rokom sa totiž ešte objavoval s inou priateľkou, mladou herečkou Michaelou Drotárovou. Napokon sa však usadil s dlhoročnou kamarátkou, architektkou Katarínou Striežovou.

Pod čepiec išla aj Prešovčanka Katka Koščová. V auguste si vzala manažéra Michala Pivovara, s ktorým chodila približne tri roky. Svadobný obrad si užilo približne 120 hostí.

Svadbu už má za sebou i jedna z dvojičiek známych ako Twiins. Daniela Nízlová sa v máji po približne trojročnom vzťahu vydala za hudobného producenta Branislava Jančicha. Manželia sa však poznajú už vyše trinásť rokov. Svadba sa konala v uzavretom rodinnom kruhu.

Koncom októbra sa tajne vydala moderátorka Vera Wisterová. 33-ročná ryšavka povedala áno americkému priateľovi Jeremymu, a to nie v našich končinách, ale v exotickom Izraeli.

Medzi ženáčov už patrí aj tenista Dominik Hrbatý. Dva roky po tridsiatke sa po dvaapolročnom vzťahu tajne oženil s Nellou Petrovou a ich rodinka sa má rozrásť práve na Vianoce.

Baby boom

Bocian mal veru tento rok práce vyše hlavy a vďaka jeho úsiliu sa z nového potomka teší množstvo celebrít. Rodičmi sa stalo množstvo hercov, moderátoriek, modeliek a spevákov. Ostáva len veriť, že ich ratolesti podedili čosi z ich talentu.

Otcom dcéry Santine sa stal v januári český herec Sagvan Tofi (45). Matkou je 38-ročná producentka Alena Zdárská, s ktorou hviezda osemdesiatych rokov minulého storočia už dlhšie žije.

Chodili spolu dlhých deväť rokov a pred dvoma rokmi sa vzali. V januári sa ich láska ešte obohatila vďaka narodeniu synčeka Filipa. Jeho šťastnými rodičmi sú herec Marián Miezga a jeho manželka Sabina.

Malý Leonard Anton Švajda prišiel na svet v deň svätého Valentína. Veľkú radosť tak urobil moderátorke Zlatici Puškárovej a jej partnerovi Patrikovi Švajdovi.

Mamou už je aj bývalá učiteľka sexu, rosnička a moderátorka Zuzana Belohorcová. Vo februári porodila podnikateľovi Vlastovi Hájekovi dcérku Salmu.

Komplikácie sprevádzali rozrastenie rodinky speváka Roba Pappa a jeho manželky Evy Lučeničovej, ktorí sú spolu už desať rokov. Napokon však všetko dopadlo dobre a od marca sú šťastnými rodičmi malej Isabelly.

K dvojročnej Vivien pribudla v apríli v rodinke herca Romana Pomajba ďalšia baba. Manželka Petra mu porodila dcérku Noemi. Šťastný otecko informoval blízkych o radostnej udalosti vtipnou esemeskou: „Volám sa Roman Pomajbo, meriam 177 cm, vážim 78 kg a dnes sa mi narodila dcéra Noemi."

Dvojnásobnou mamičkou je od apríla aj plavovlasá rosnička Mirka Almásy. S manželom Ľubošom sa tešia zo synčeka Tomáška, ktorý pribudol k päťročnému Martinovi.

Hoci to znie neuveriteľne, mamička už je aj z Bambuľky. V apríli Monika Haasová porodila syna Nikitu. Priviedla ho na svet na Slovensku, hoci žije v Amsterdame.

Cisárskym rezom prišiel v júni na svet syn exmoderátorky Zuzany Hajdu Adamko. Do rodiny pribudol sotva rok a dva mesiace po narodení dcérky Elissy.

V júni priviedla na svet synčeka Simona aj herečka Petra Polnišová. Otcom je jej francúzsky priateľ Matthieu Darras.

Z krásnej dcérky sa teší od júla aj muzikálový herec a spevák Vilo Csontos. Malú Zuzku mu porodila manželka Zuzana, s ktorou sa tohto roku oženil.

Marek Majeský, známy ako doktor Kalman z Ordinácie v ružovej záhrade, je šťastným oteckom malej Emky, ktorá bude mať na Vianoce päť mesiacov. Jej mamou je jeho manželka Janka.

V auguste porodila vytúženého synčeka moderátorka Martina Mečiarová. Spolu s manželom Milanom sa tešia z malého Šimona.

Mamičkou už je aj mladučká Barbora Rakovská. 23-ročná moderátorka porodila v septembri dcérku Amiu partnerovi Tomimu Popovičovi.

Dvadsaťdväročná modelka Denisa Dvončová priviedla syna Matesa na svet koncom októbra. Šťastným oteckom je jej o deväť rokov starší manžel, známy fotograf Jakub Klimo.

Hrdou mamou synčeka Maxa je od novembra aj kráska Simona Krainová. Šťastným oteckom je jej priateľ Karel Vágner, ktorý už má s bývalou partnerkou trojročného syna Káju.

Tajný pôrod údajne prednedávnom podstúpila aj víťazka tretej série SuperStar Vierka Berkyová. Podrobnosti však zatiaľ nie sú známe. Rodiť mala v Írsku a otcom je podľa všetkého Slovák žijúci v Belfaste v rómskej komunite.

V očakávaní

Mamou sa stane speváčka Jana Kirschner. V septembri potvrdila, že čaká bábätko a otcom bude anglický hudobný producent Eddie Stevens.

Druhé dieťa čaká česká modelka Eva Herzigová. Otcom bude jej taliansky partner Gregorio Marsiaj, s ktorým už má trojročného syna Georga.

Herečka a džezová speváčka Lucia Lužinská sa teší na bábätko spolu s partnerom Borisom Čellárom.

Pikoškou je, že v sedemdesiatke sa stal dedkom idol mnohých žien Karel Gott. Tejto pocty sa mu dostalo vďaka nemanželskej dcére Lucii, ktorá porodila syna Vojtecha.

Pracovný boom

Dôvod na radosť má priateľka Vila Rozborila Zuzana Ťapáková, ktorá sa z doterajšej šéfky centra marketingu TV Markíza stala novou generálnou riaditeľkou Markízy.

Usmievať sa môže aj fenomenálny herec Ladislav Chudík, ktorý si za stvárnenie bývalého vyšetrovateľa ŠtB v dráme Jana Hřebejka Kawasakiho ruža odniesol Českého leva za Najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe.

Po ťažkých chvíľach sa konečne darí aj spevákovi Richardovi Müllerovi. Zlatý slávik ho dostal späť na vrchol slovenskej hudobnej scény.

Živió

Aktuálny rok bol plný viac či menej bujarých osláv jubileí našich osobností. Hoci na to vôbec nevyzerajú, každopádne sa už o nich nedá povedať, že im po brade tečie materinské mlieko. Žúrovalo sa u Michala Davida, ale i u Milana Lasicu či Kamily Magálovej.

Nela Pocisková - 20
Adela Banášová - 30
Marek Vašut - 50
Michal David - 50
Dušan Kaprálik - 60
Kamila Magálová - 60
Milan Lasica - 70

Rozlúčili sme sa

Počas posledných dvanástich mesiacov sa blízki i verejnosť museli rozlúčiť s viacerými obdivovanými osobnosťami. Posledné zbohom patrilo nasledujúcim úspešným ľuďom:

Vo veku 45 rokov zomrel 24. mája spevák Petr Muk. Špekulácie o samovražde sa nepotvrdili.

Český herec, scenárista, režisér a divadelný autor Ladislav Smoljak zomrel po dlhšej a ťažkej chorobe 6. júna vo veku 78 rokov.

Po ťažkej chorobe zomrel 20. júna vo veku 52 rokov aj herec Vladimír Dlouhý.

Preslávený psychiater a sexuológ Miroslav Plzák zomrel vo veku 85 rokov 13. novembra.

Známa cvičiteľka Edita Sipeky zomrela kvôli rakovine vo veku 51 rokov 2. decembra.

Boj s rakovinou pažeráka prehral 4. decembra vo veku 83 rokov herec Ivan Krivosudský.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Chceš prácu v IT?
 2. Contact Center Hub a Ncontactcenter od NFON
 3. Zodpovedné nakupovanie chráni biodiverzitu pre budúce generácie
 4. VELUX zmapoval kvalitu interiérov slovenských domácností
 5. LAMINA PREŠOV pokrýva strechy a fasády už 33 rokov
 6. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
 7. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
 8. Volkswagen ID.5 prináša nový softvér aj pre staršie modely
 1. 6 praktických tipov - ako na sušenie potravín v sušičke
 2. Cukrovka skracuje dĺžku života
 3. Hluk v školských triedach sa dá riešiť izoláciou
 4. Chceš prácu v IT?
 5. VELUX zmapoval kvalitu interiérov slovenských domácností
 6. Zodpovedné nakupovanie chráni biodiverzitu pre budúce generácie
 7. ZŠ v Moldave nad Bodvou bola súčasťou projektu ENGIE Eco školy
 8. Zelenší dvor pre ZŠ Hviezdoslava vďaka projektu ENGIE Eco školy
 1. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž 5 132
 2. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách? 2 628
 3. Odišlo už štvrť milióna mladých ľudí. Má Slovensko budúcnosť? 2 383
 4. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami 2 330
 5. 5 najčastejších chýb pri zateplení šikmej strechy: vyhnite sa im 1 694
 6. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov 1 623
 7. McDonald´s Cup pozná víťazný tím z Košického kraja 1 017
 8. Zodpovedné nakupovanie chráni biodiverzitu pre budúce generácie 814

Blogy SME

 1. Matúš Šutaj Eštok: Bezprecedentný nátlak alebo ovplyvňovanie sudcov je zjavne dovolené?
 2. Robert Škerko: Naša cesta na zámok pri Lučenci !
 3. Róbert Thomas: Ako láska z Horského parku zasiahla do našej rodiny
 4. Miroslav Lisinovič: Z mojej papierovej dielne: detail streliska na galeone zo 17. storočia
 5. Tomáš Sedílek: Dánsko a jeho rozprávkové výkony nás môžu poslať domov.
 6. Dušan Koniar: Matovičovo skrutínium
 7. Štefan Vidlár: Nerobme nič
 8. Irena Šimuneková: Zvolen - Pustý hrad
 1. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 9 823
 2. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 6 807
 3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 5 046
 4. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 4 054
 5. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť III) 3 408
 6. Jana Melišová: G.Bush označil inváziu do Iraku za „neoprávnenú a brutálnu", než sa opravil, že mal na mysli ruskú inváziu na Ukrajinu 3 219
 7. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách 3 215
 8. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 2 232
 1. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa
 2. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
 4. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
 6. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
 7. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
 8. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Jaroslav Polaček a James E. Bruno.

Špekulácie o predaji pokračujú.


a 2 ďalší 2 h
Ilustračné foto.

Polícia začala trestné stíhanie.


SITA 2 h
Bývalý riaditeľ Štátnych lesov TANAP-u Ján Marhefka.

Je to kontroverzná zmluva, vraví správa národného parku.


a 1 ďalší 2 h
Zrážka kolobežky s autom pri kruhovom objazde v Košiciach.

Jazda na elektrokolobežke má svoje pravidlá.


17 h
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Dušan Kováčik dostal osemročný nepodmienečný trest.

Najvyšší súd odsúdil Kováčika na osemročný trest s minimálnym stupňom stráženia.


a 1 ďalší 58m
Zuzana Plačková.

U manžela influencerky Strausza vidí prokuratúra „len“ užívanie kokaínu.


19 h
Dušan Kováčik na Najvyššom súde.

Nebol prvým špeciálnym prokurátorom. Úradu urobil hanbu.


33m
Ilustračné foto.

Vojna na Ukrajine trvá už tri mesiace.


a 5 ďalší 14 h

Blogy SME

 1. Matúš Šutaj Eštok: Bezprecedentný nátlak alebo ovplyvňovanie sudcov je zjavne dovolené?
 2. Robert Škerko: Naša cesta na zámok pri Lučenci !
 3. Róbert Thomas: Ako láska z Horského parku zasiahla do našej rodiny
 4. Miroslav Lisinovič: Z mojej papierovej dielne: detail streliska na galeone zo 17. storočia
 5. Tomáš Sedílek: Dánsko a jeho rozprávkové výkony nás môžu poslať domov.
 6. Dušan Koniar: Matovičovo skrutínium
 7. Štefan Vidlár: Nerobme nič
 8. Irena Šimuneková: Zvolen - Pustý hrad
 1. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 9 823
 2. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 6 807
 3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 5 046
 4. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 4 054
 5. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť III) 3 408
 6. Jana Melišová: G.Bush označil inváziu do Iraku za „neoprávnenú a brutálnu", než sa opravil, že mal na mysli ruskú inváziu na Ukrajinu 3 219
 7. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách 3 215
 8. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 2 232
 1. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa
 2. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
 4. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
 6. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
 7. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
 8. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?

Už ste čítali?

SME.sk Minúta Najčítanejšie
SkryťZatvoriť reklamu