Korzár logo Korzár

Slovenské kópie hviezd

Slovensko nie je krajinou, kde by ste na každom rohu stretli svetovú a známu celebritu. Stretnúť však môžeme ich kvalitné slovenské kópie.

Pýšiť sa môžeme slovenskými Beckhamovcami a extravagantnou slovenskou Lady Gaga, ale aj slovenskými Osbournovcami či raperom 50 Centom.

Šebo a Šebestová - slovenskí Beckhamovci

Nie náhodou sa slovenskému páriku Šebestová-Šebo hovorí slovenskí Beckhamovci. Aj keď modelke a bývalej MISS Magde chýba závratná spevácka kariéra a obom tri deti, štýlovo sa tieto páry podobajú ako vajce vajcu. Podobne ako Victoriu, aj Magdu vídavať v spoločnosti vo vychytených a kvalitných značkách, vždy trendovú a vyzývavú. Za módnymi hitmi vôbec nezaostáva, svetové móla jej poskytli tú najlepšiu školu. Mohla by prísť na večierok vo vreci, všetci by to považovali za najnovší módny hit. Za ikonu je považovaná aj Victoria, podľa ktorej sa obliekajú a dokonca aj strihajú tisíce žien na celom svete.
Ich muži, futbalisti, sú rovnako neodolateľní, na trávniku podobne akční a na fotografiách neuveriteľne sexi. Obom párom sa páči život v luxuse. Ženy si neodrieknu nákupy v značkových butikoch, dovolenky s partnerom a večere v nóbl reštauráciách. Šebová a Šebo raz dokonca vyhlásili, že keď sa im niečo páči, nepozerajú na peniaze a jednoducho si to kúpia. Extravagantná dvojica sa dala dokopy pred štyrmi rokmi a žila striedavo na Slovensku a vo Francúzsku, kde Filip hral. Dnes majú obaja vlastné byty na Slovensku a spoločnú domácnosť zatiaľ neriešia. V kuloároch sa šepkalo aj o ich rozchode, čo obaja popreli.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Slovenská Lady Gaga? Tamara Heribanová!

Za slovenskú Lady Gaga je považovaná dcéra nestarnúcej moderátorky Aleny Herbanovej Tamara. Mladá novinárka rozhodne vie, ako v spoločnosti zaujať. Keď sa na nejakom večierku objaví, v žiadnom prípade ju neprehliadnete, rovnako ako americkú speváčku. Nevídané odevné a vlasové kreácie, odvaha a entuziazmus je presne to, čo tieto dve slečny spája. Lady Gaga v nedávnom rozhovore prezradila, že vždy túžila byť niečo extra a vždy presne vedela, ako v šoubiznise zaujme. Pravidlá šokovania ovláda na jednotku a nuda je v jej prípade zakázané slovo. Umelkyňa vtrhla na scénu pred dvoma rokmi a odvtedy púta pozornosť vlastnoručne písanými skladbami, ale najmä bizarnými kostýmami. Často sa o nej píše ako o "Madonne 21. storočia". "Nechcem, aby to znelo nafúkane, ale ako cieľ som si predsavzala revolúciu v populárnej hudbe. Tú poslednú odštartovala pred 25 rokmi Madonna," povedala vlani. O menšiu revolúciu v nudnom slovenskom šoubiznise sa pokúša aj Tamara Heribanová. Usmievavá brunetka si už párkrát povyrazila "do ulíc" v papierových šatách či pračudesným účesom, čo však v mnohých nevyvoláva žiadne zdesenie, ale skôr sympatie. Tamara je jednoducho svieži závan, ktorý sme tu potrebovali.

SkryťVypnúť reklamu

Dara Rolins - slovenská Paris Hilton?

Pýtate sa, čo majú tie dve blondínky spoločné? Na prvý pohľad azda len farbu vlasov, prípadne dokonalé figúry a vždy perfektné outfity. Obe si so sebou už dlhé roky nesú nálepku módnych ikon, čomu sa ani nebránia. Všimli sme si však ešte jednu podobnosť. Udržať sa na mediálnom výslní je drina, no tieto dve dámy to zvládajú celkom hravo. Bohatej dedičke hotelového impéria stačí, že sa volá Hiltonová. Dara na svojej speváckej kariére drela odmalička, no v súčasnosti ju okolie vníma skôr cez rozpadnutý vzťah s partnerom Matějom Homolom či iné mediálne škandáliky. Každopádne, obe sú pre bulvár zaujímavé aj vtedy, keď sa hoci len potknú, a to už je to čo povedať. Kým iné sa idú o publikáciu potrhať, tieto dve ženy sú na roztrhanie už dobrých pár rokov aj bez toho, aby preto niečo úmyselne urobili.

SkryťVypnúť reklamu

Mojsejovci sú slovenskí Osbournovci

Priekopníctvo, bláznivosť, reality šou a módny (ne)vkus. Tieto atribúty spájajú dva manželské páry, ktoré nemajú obdobu. Treba uznať, že žiadne iné manželské páry nezarezonovali vo svojich krajinách tak intenzívne ako práve tieto dva. Kontroverznosť a extravagancia je im blízka, ako aj rovnaký štart ich vzájomnej kariéry. Osbournovci aj Mojsejovci započali tradíciu reality show, ktoré zrealizovali vo svojich vlastných príbytkoch. Napriek ich úspechu sa oba páry zhodujú, že to bola chyba. Okrem toho spája tieto manželské dvojice aj osobitý vkus. Ozzy sa o Sharon vyjadril, že má úžasný vkus na umelecké diela a starožitný nábytok. Práve veľmi drahé kusy nábytku so starožitným nádychom sídlia aj v dome Mojsejovcov.

Podzámska je ako Moore

Dva páry, v ktorých žena prevyšuje vekom partnera. Už dávno nejde o hollywoodske pomery, podobne si spolunažívajú aj postavy slovenského šoubiznisu. Nápadne podobné sú celebritné páry Demi Moore - Ashton Kutcher s Elena Podzámska - Matej Chren.

Oba milostné pomery boli verejne pretriasané najmä kvôli vekovému rozdielu. Demi (47) je od Ashtona (32) staršia o 15 rokov, Matej (28) je od Eleny (38) o 10 rokov mladší. Hollywoodská krásavica známa z filmu Duch sa dala s Ashtonom dokopy po rozchode s jej manželom Bruceom Willisom. Podzámska sa s Chrenom zblížili počas tanečnej súťaže Let´s dance.

Rovnako ako Demi a Ashton aj ich slovenská napodobenina sa pokúšala lásku utajiť čo najdlhšie. Keď sa o ich vzťahu dozvedala verejnosť, rozhodli sa ukázať svetu naplno, ako sa milujú. Známy slovenský tanečník to vykričal celému svetu: "Sme spolu a veľmi sa ľúbime," vyhlásil pre médiá. Dobre vraj vychádza aj so 6-ročnou dcérou Eleny Radkou.

Chren a Podzámska už spolu bývajú a ktovie, možno budú nasledovať kroky spolupútnikov z Ameriky a napokon lásku spečatia manželstvom.

Rytmus? Americký 50 cent

Každá krajina a každé odvetvie šoubiznisu má svojho zlého chlapca. V Amerike je to známy raper 50 cent a my máme slovenskú verziu - Rytmusa. Obaja neustále šokujú konaním a často vulgárnymi výrokmi na verejnosti i vo svojich piesňach.

Fifty napríklad vyzval gayov, aby sa zabili, pretože svet tak bude lepší. Slovenský Rytmus sa zase vyznamenal počas odovzdávania hudobných cien, keď si jednu prebral, zahrešil a vzápätí ju hodil na zem. Nemyslí si však, že je na jeho konaní niečo zlé.

"Ja to beriem, že sú to iba slová. Keď hovorím o vagíne alebo o penise, tak to je život. Sú ľudia, ktorí spievajú vkuse o láske. A ja som to poňal z tej druhej strany. Že chcem hovoriť aj o takých veciach."

Nápadne sa podobajú svojimi outfitmi. Chýbať nesmú široké nohavice, mikiny a široké retiazky po rukách a krku, veľké prstene a výrazné tetovania.

Jednu odlišnosť obaja speváci predsa len majú. Amerického rapera vychovala ulica, ten slovenský tvrdí, že mal normálne detstvo, ktoré prežil na piešťanskom sídlisku.

Spevák, ktorý má v umeleckom mene spomínané drobné peniaze, otca nepoznal. Narodil sa 15-ročnej matke, ktorú zavraždili ako drogovú dílerku. Ako dospelý muž takmer prišiel o život, zasiahlo ho 6 guliek pred domom starej mamy.

Najčítanejšie na Korzár

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Čo bude toto leto in?
  2. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  5. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  6. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Kam smerujú peniaze bohatých?
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 8 234
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 7 888
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 6 164
  4. Kam smerujú peniaze bohatých? 3 316
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 3 307
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 091
  7. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji 2 785
  8. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 2 677
  1. Michaela Witters: Štvorročnej škôlkarke nadávali spolužiaci do „kaka“. Takto zareagovala...
  2. Eva Gallova: Dopadnú Ukrajinci tak ako za starých čias dopadli Indiáni?
  3. Ľubomír Smetana: Vláda SR chce obmedziť podnikanie cudzincov na Slovensku – ohrozený môže byť aj stavebný sektor.
  4. Viktor Pamula: Odkaz premiera jeho voličom i nám všetkým.
  5. Miroslav Kocúr: Fico vie, že niektorí už vedia
  6. Juraj Ondruška: „Letisko Vajnory – porušenie verejnej vôle? Dokumenty hovoria jasne“ ✈️🚨
  7. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  8. Otilia Horrocks: Stop netransparentným haciendám !
  1. Matej Galo: Tibor Gašpar, ste hluchý, nemý, slepý alebo čo? 28 904
  2. Viktor Pamula: Slovenský zväz ľadovej hanby 16 951
  3. Miroslav Ferkl: Stupnica Ficovej nenávisti 9 734
  4. Radko Mačuha: Štyri otázky pre súťažiaceho poslanca Glücka. 7 877
  5. Anna Brawne: Pridrahý Robo, nebolo tých klamstiev už dosť? 7 844
  6. Vlado Jakubkovič: Ukážte rozstrieľané brucho. 7 384
  7. Ivan Čáni: Pobavený Fico ako nevinné batoľa. 7 232
  8. Věra Tepličková: Keď sa bojíš valašky 7 194
  1. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  2. INESS: Energetická pomoc – adresnosť v nedohľadne
  3. Věra Tepličková: "I napriek tomu, že ste žena, buďte slušná."
  4. Radko Mačuha: Šmejdi" sa menia. Predražené hrnce nahradili politikou.
  5. Tupou Ceruzou: Pandemická
  6. Radko Mačuha: "Rež a rúbaj do krve po Šimečkovej kotrbe" dokial Fico na Slovensku, pánom nebude.
  7. Věra Tepličková: Keď sa Lojza Hlinu bojí už aj generál
  8. Marcel Rebro: Aká krajina, taký hokej
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
  1. Michaela Witters: Štvorročnej škôlkarke nadávali spolužiaci do „kaka“. Takto zareagovala...
  2. Eva Gallova: Dopadnú Ukrajinci tak ako za starých čias dopadli Indiáni?
  3. Ľubomír Smetana: Vláda SR chce obmedziť podnikanie cudzincov na Slovensku – ohrozený môže byť aj stavebný sektor.
  4. Viktor Pamula: Odkaz premiera jeho voličom i nám všetkým.
  5. Miroslav Kocúr: Fico vie, že niektorí už vedia
  6. Juraj Ondruška: „Letisko Vajnory – porušenie verejnej vôle? Dokumenty hovoria jasne“ ✈️🚨
  7. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  8. Otilia Horrocks: Stop netransparentným haciendám !
  1. Matej Galo: Tibor Gašpar, ste hluchý, nemý, slepý alebo čo? 28 904
  2. Viktor Pamula: Slovenský zväz ľadovej hanby 16 951
  3. Miroslav Ferkl: Stupnica Ficovej nenávisti 9 734
  4. Radko Mačuha: Štyri otázky pre súťažiaceho poslanca Glücka. 7 877
  5. Anna Brawne: Pridrahý Robo, nebolo tých klamstiev už dosť? 7 844
  6. Vlado Jakubkovič: Ukážte rozstrieľané brucho. 7 384
  7. Ivan Čáni: Pobavený Fico ako nevinné batoľa. 7 232
  8. Věra Tepličková: Keď sa bojíš valašky 7 194
  1. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  2. INESS: Energetická pomoc – adresnosť v nedohľadne
  3. Věra Tepličková: "I napriek tomu, že ste žena, buďte slušná."
  4. Radko Mačuha: Šmejdi" sa menia. Predražené hrnce nahradili politikou.
  5. Tupou Ceruzou: Pandemická
  6. Radko Mačuha: "Rež a rúbaj do krve po Šimečkovej kotrbe" dokial Fico na Slovensku, pánom nebude.
  7. Věra Tepličková: Keď sa Lojza Hlinu bojí už aj generál
  8. Marcel Rebro: Aká krajina, taký hokej

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu