IV. LIGA - SKUPINA SEVER
Bystré - Kľušov 0:1 (0:0), G: Karasec, ŽK: Gdovip - Karasec, Novák, Guttek, Gmiter, ČK: 0 - Karasec, Novák, Guttek, D: 150, R: Mati.
Ľubotice - Bard. N. Ves 5:2 (3:0), G: Uličný, Baran, Lukošík, Inaš, Čuchran - Kurty, Janošek, ŽK: 0 - Gerčák 2, ČK: Klimko - Gerčák, D: 200, R: Reňo.
Medzilaborce - Stakčín 3:1 (2:0), G: Gavula 2 (1 z 11 m), Uram - Čerňa, ŽK: Uram, Pelech, Chapčák - Bajza, Gutič, Rohach, D: 300, R: Koňar.
Svit - Hanušovce 4:0 (2:0), G: Jambor (1 z 11 m), Bazdík 2, ŽK: Jambor, Pekarčík - 0, D: 250, R: Kuspan.
Kračúnovce - Dl. Klčovo 0:0, ŽK: 0 - Chmura, D: 150, R: Béreš.
N. Šebastová - Ľubica 1:0 (0:0), G: Kubuš, ŽK: 0 - Gelata, D: 80, R: Kováčová.
Raslavice - Fintice 2:0 (0:0), G: Šesták, Stanek, ŽK: J. Tomaško, M. Tomaško - Hricov, L. Harčár, D: 120, R: Švec.
Kežmarok - Breznica 2:0 (0:0), G: Mariančik, Petra, ŽK: 0 - Tomčák, D: 100, R: Rumančík.
Tabuľka
1. Svit 25 21 1 3 70:17 64
2. Bard. N. Ves 25 17 4 4 69:27 55
3. Ľubotice 25 14 3 8 54:36 45
4. Medzilaborce 25 13 3 9 60:37 42
5. Hanušovce 25 11 3 11 30:36 36
6. N. Šebastová 25 10 4 11 33:31 34
7. Kežmarok 25 10 4 11 40:49 34
8. Breznica 25 10 4 11 35:50 34
9. Fintice 25 10 3 12 33:32 33
10. Ľubica 25 9 4 12 26:32 31
11. Kľušov 25 8 6 11 32:29 30
12. Kračúnovce 25 9 3 13 30:38 30
13. Raslavice 25 7 8 10 35:46 29
14. D. Klčovo 25 8 3 14 34:49 27
15. Bystré 25 7 5 13 24:61 26
16. Stakčín 25 6 2 17 30:65 20
IV. LIGA - SKUPINA JUH
V. Folkmar - Čaňa 1:5 (1:2), G: Kaľavský - Török, Čontofalský, Steininger, Juhás, Demeter, ŽK: Kaľavský, Anrejco P. ml., Tomaško - 0, ČK: Sasák - 0, D: 120, R: Kočiš.
V. Kapušany - V. Revištia 1:0 (1:0), G: Husovský, ŽK: Varga, Kendy - Majorov, Surmin, ČK: 0 - Surmin, D: 200, R: Gál.
Moldava "B" - Kr. Chlmec 5:0 (1:0), G: Hanzel, Fazekaš, Smolec, Kozár, Ohrablo, ŽK: bez kariet, D: 200, R: Kočiš.
Haniska - Buzica 2:3 (1:1), G: Slycho (z pok. kopu), Majoroš - Kozák 3 (1 z pok. kopu), ŽK: Gorej - Cimo, Kozák, Arterich, ČK: Franko - 0, D: 300, R: Fedeš.
Krompachy - Helcmanovce 2:0 (1:0), G: Kukura, Belej, ŽK: domáci nenahlásili výsledok, R: Hudák.
Rožňava - Turňa n/B 1:3 (1:1), G: Kamenský - Konya, Pelegrin 2 (1 pok. kop), ŽK: Kamenský, Varga - 0, D: 170, R: Šivec.
Štítnik - Strážske 3:2 (2:0), G: Varga 3 - Koc, Romanec, ŽK: Maroš Gallo - Piskor, K. Hajdučko, Romanec, Kurták, M. Hajdučko 2, ČK: 0 - M. Hajdučko, D: 100, R: Bucko.
Tabuľka
1. Moldava B 23 16 5 2 65:28 53
2. Buzica 24 14 2 8 59:33 44
3. Turňa 24 13 3 8 55:38 42
4. Haniska 23 13 1 9 56:33 40
5. Krompachy 23 12 3 8 44:24 39
6. Štítnik 23 11 3 9 39:30 36
7. Čaňa 24 11 3 10 44:41 36
8. V. Revištia 24 10 4 10 43:39 34
9. Rožňava 23 9 5 9 38:48 32
10. V. Kapušany 23 9 2 12 26:31 29
11. Rudňany 23 8 4 11 23:47 28
12. V. Folkmar 23 7 5 11 30:45 26
13. Kr. Chlmec 24 8 2 14 39:58 26
14. Strážske 23 7 2 14 24:53 23
15. Helcmanovce 23 4 2 17 17:54 14
V. futbalová liga, skupina SV, 21. kolo
Kalnište - Humenné 3:1 (1:1), G: M. Hudák, Cigán, J. Hudák - Mydla, ŽK: Čipčovský, Sokol - Vasilko, Frajtko, Lukáč, D: 50, R: Firkaľ.
Sačurov - Radvaň 1:1 (1:0), G: Novický - Svičin, ŽK: Draľ, Dobranský - Valkučák, Ramajd, Svičin, ČK: Dobranský - Svičin, D: 200, R: Vass.
Kamenica - Soľ, v 12. min. zápas ukončený pre prietrž mračien, R: Ferenc.
Ubľa - Zámutov 1.0 (0:0), G: Pavlina, ŽK: M. Peštik - Bajus, T. Hadžala, D: 100, R: Krivjančin.
Jasenov - Hencovce 1:0 (0:0), G: Goga - Plastik (z pok. kopu), ŽK: Kovalík - Hajduch, Baštár, D: 130, R: Olejník.
Vechec - Pakostov 0:2 (0:1), G: P. Gombita, M. Rudy, ŽK: 0 - J. Gombita, M. Palenčík, D: 80, R: Topoľančin.
Hlinné - Seč. Polianka 1:2 (0:1), G: J. Pačuta - S. Pačuta, Urban, ŽK: Orsi - Tkáč, D: 50, R: Miklóš.
Kamenica - Soľ 0:1, v 12. min. ukončil rozhodca zápas pre prietrž mračien. Gól: Mikloš. D: 150,
Tabuľka
1. Pakostov 21 15 4 2 41:14 49
2. Radvaň n/L. 21 13 4 4 52:20 43
3. Humenné 21 12 2 7 41:27 38
4. Sačurov 21 11 3 7 59:35 36
5. Kalnište 21 11 2 8 47:42 35
6. Soľ 20 10 2 8 37:27 32
7. Ubľa 21 9 2 10 37:45 29
8. Seč. Polianka 21 7 6 8 36:38 27
9. Kamenica n/C. 20 6 7 7 30:27 25
10. Jasenov 21 7 4 10 33:38 25
11. Zámutov 21 7 4 10 22:31 25
12. Hencovce 21 5 6 10 25:46 21
13. Vechec 21 5 3 13 27:46 18
14. Hlinné 21 3 1 17 17:68 10
V. futbalová liga, skupina SZ, 25. kolo
Župčany - Šiba 5:0 (1.0), G: Zlatohlavý K. 2, Kubanka, Príhoda, Daňo, ŽK: bez kariet, D: 100, R: Jeleneková.
St. Ľubovňa "B" - Kendice 2:6 (0:4), G: Beňo 2 (1 z 11 m) - P. Platko 5, Hriško, ŽK: 0 - Vaško, D: 100, R: Pavlovský.
Radatice - Štrba 1:3 (0:1), G: Halický - Bednarčík 3, ŽK: Savčák, Želinský, Džubanský - 0, D: 100, R: Štefek.
Pušovce - Š. Dravce 3:0 (2:0), G: Oravec, Pažin, Stankovič, ŽK: Tivadar - 0, D: 100, R: Počatko.
Hranovnica - Uzovce 1:4 (1:4), G: Oravec - Farkaš, Demko, Tokár, Bartoš, ŽK: Džubák, Oravec - Uličný, Vlčko, ČK: Džubák - 0, D: 150, R: Volčko.
Gaboltov - Miklušovce 3:0 (2:0), G: P. Javorský, Hopko, Slimák, ŽK: Šoltís, Javorský - Krajňák, Pavlovič, Goč, Gajdoš, D: 150, R: Uhlár.
Plavnica- Sp. Bystré 5:0 (2.0), G: Jozef Pavlišin, Mati, L. Figura, Sovič, Hricko, ŽK: 0 - Kic, D: 150, R: Dubovecký.
Záborské - Levoča 2:3 (2:1), G: Semančík, Desimik - Michalík, Šimo, Mindáš, ŽK: P. Kakaščík - Vojtuš, Jakubec, Jakubovič, ČK: Slaninka - Vojtuš, D: 100, R: Kucer.
Tabuľka
1. Kendice 25 15 7 3 55:20 52
2. Pušovce 25 14 3 8 37:26 45
3. Levoča 25 13 4 8 47:39 43
4. Župčany 25 12 5 8 49:29 41
5. Štrba 25 10 6 9 40:36 36
6. Sp. Bystré 25 11 3 11 47:44 36
7. St. Ľubovňa B 25 11 3 11 37:41 36
8. Uzovce 25 10 5 10 42:37 35
9. Š. Dravce 25 9 7 9 49:49 34
10. Gaboltov 25 8 10 7 45:45 34
11. Miklušovce 25 10 4 11 32:41 34
12. Šiba 25 10 3 12 46:48 33
13. Plavnica 25 9 4 12 36:45 31
14. Záborské 25 8 5 12 29:46 29
15. Hranovnica 25 7 5 13 41:45 26
16. Radatice 25 4 4 17 22:63 16
V. LIGA J-V
Slivník - Cejkov 3:1 (0:0), G: Geňo, Bučko, Takáč - Bálint, ŽK: Imričko L. - Rusnák D., D: 200, R: Černický.
Sečovce - Dvorianky 5:1 (2:1), G: Ivan, Balint, Štuň, Čižmár, Bereš - Bumeberk, ŽK: Onderko, Čižmár - Bumberk, D: 150, R: Berendza.
Borša - Čičarovce 4:2 (1:0), G: Eleg 2, Ruščančin, Mihok - Molnar, Pata, ŽK: Kiss, Kováč, Boša - Betič, Szabo, Nagy, Tanezi, Matti, D: 150, R: Lajčák.
Streda - Medzev 3:6 (2:2), G: Krokus 2, Nagy (11 m) - Knapík 2, Szálka 2, Šrobár, Cepko, ŽK: domáci nenahlásili výsledok, R: Basoš.
Petrovce - Čierna 1:2(0:0), G: Gemeter (z pok. kopu) - Orosz, Balog, ŽK: 0 - Palšovič, D: 120, R: Vaľko.
Michaľany - Poproč 0:0, ŽK: Domáci nenahlásili výsledok, R: Guľko.
Sokoľany - Lastomír 4:0 (3:0), G: Spišák, Rybár E., Rybár M., Olajoš, ŽK: D. Žiga, E. Rybár - 0, D: 150, R: M. Šivec.
Tabuľka
1. Medzev 21 15 3 3 58:25 48
2. Poproč 21 13 4 4 46:29 43
3. Borša 21 11 3 7 46:32 36
4. Cejkov 21 11 1 9 35:33 34
5. Sečovce 21 10 3 8 33:27 33
6. Sokoľany 21 10 3 8 29:35 33
7. Čičarovce 21 9 4 8 40:32 31
8. Lastomír 21 9 4 8 34:32 31
9. Michaľany 21 7 5 9 42:36 26
10. Streda n/B. 21 8 2 11 40:47 26
11. Slivník 21 8 0 13 24:46 24
12. Čierna n/T. 21 6 2 13 28:42 20
13. Petrovce n/L. 21 5 4 12 20:37 19
14. Dvorianky 21 4 4 13 23:45 16
V. LIGA J-Z
Koš. N. Ves - Teplička 4:1 (1:1), G: Lengyel 3, Bašista - Vojtko, ŽK: Lengyel, Halčišák, Grutka 2 - Dolňačko, Leško, Karabín, Olejník, ČK: Grutka - 0, D: 150, R: Ruščanský.
Jaklovce - Harichovce 3:2 (2:2), G: Kandrík, Budinský 2 - Kubičár 2, ŽK: 0 - Kubičár, L. Rusovský, R. Hrušovský, D: 150, R: Ondrášek.
Prakovce - Kluknava 4:2 (1:2), G: Lukáš 2 (1 z pok. kopu), Mihalik, Gmiter - Belej, Hady, ŽK: Oprenčák - Hvizdoš 2, Lajčák, ČK: 0 - Hvizdoš, D: 150, R: Novák.
Margecany - Gelnica 1:0 (1:0), G: Varga, ŽK: Soholský, Radčuk, Suslov - Ondrejčak, Šefčík, D: 200, R: Ružbarský.
Ťahanovce - Hrabušice 4:0 (3:0), G: Horňák 4, ŽK: Vantruba, P. Tresa - Melničuk, Príhoda, Jurčo, ČK: Sokoli - 0, D: 100, R: Berecký.
Smižany - Gem. Hôrka 3:0, G: v 25. min. klesol počet hráčov Gem. Hôrky pod 7, zápas ukončený, G: Kapusta 2, Šebest, ŽK: bez kariet, D: 300, R: F. Sendek.
Tabuľka
1. Hrabušice 19 15 1 3 41:18 46
2. Koš. N. Ves 19 11 1 7 36:25 34
3. Harichovce 20 10 2 8 44:34 32
4. Ťahanovce 20 9 4 7 46:36 31
5. Margecany 20 9 3 8 21:25 30
6. Sp. Vlachy 19 8 5 6 28:25 29
7. Prakovce 19 9 1 9 40:36 28
8. Teplička 20 8 4 8 28:34 28
9. Smižany 19 6 5 8 32:29 23
10. Jaklovce 19 5 7 7 27:36 22
11. Gem. Hôrka 18 5 6 7 16:21 21
12. Gelnica 19 5 6 8 19:29 21
13. Kluknava 19 2 1 16 26:57 7
BUDÚCI PROGRAM
IV. LIGA - SKUPINA SEVER: 26. kolo 15. 5. o 16.30 hod. Breznica - Bystré, 16. 5. o 17.00 hod.: Kľušov - Raslavice, Fintice - N. Šebastová, Ľubica - Kračúnovce, Dl. Klčovo - Svit, Hanušovce - Medzilaborce, Stakčín - Ľubotice, Bard. N. Ves - Kežmarok.
IV. LIGA - SKUPINA JUH: 26. kolo 15. 5. o 16.30 hod. Rudňany - Štítnik, 16. 5. o 17.00 hod.: Strážske - Krompachy, Helcmanovce - Rožňava, Turňa - Haniska, Buzica - Moldava "B", Kr. Chlmec - V. Kapušany, V. Revištia - V. Folkmar.
V. LIGA S-V: 22. kolo 16. 5. o 17.00 hod.: Humenné - Hlinné, Seč. Polianka - Vechec, Jasenov - Pakostov, Hencovce - Ubľa, Zámutov - Kamenica, Soľ - Sačurov, Radvaň - Kalnište.
V. LIGA J-V: 22. kolo 16. 5. o 17.00 hod.: Cejkov - Sokoľany, Lastomír - Michaľany, Poproč - Petrovce, Čierna - Streda, Medzev - Borša, Čičarovce - Sečovce, Dvorianky - Slivník.
V. LIGA S-Z: 26. kolo 16. 5.o 17.00 hod.: Šiba - Plavnica, Sp. Bystré - Gaboltov, Miklušovce - Hranovnica, Uzovce - Pušovce, Š. Dravce - Radatice, Štrba - St. Ľubovňa "B", Kendice - Záborské, Levoča - Župčany.
V. LIGA J-Z: 22. kolo 15. 5. o 16.30 hod. Gem. Hôrka - Ťahanovce, 16. 5. o 10.30 hod. Hrabušice - Margecany, o 17.00 hod.: Gelnica - Prakovce, Kluknava - Jaklovce, Harichovce - Koš. N. Ves, Teplička - Sp. Vlachy.