Korzár logo Korzár
Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

IV. a V. futbalová liga: Svit splnil úlohu favorita

Hrali sa stretnutia regionálnych skupín IV. a V. futbalovej ligy.

IV. LIGA - SKUPINA SEVER

Kľušov - Fintice 1:0 (0:0), G: Škvarla, ŽK: Didík - Svocák, Jaco, D: 250, R: Kunzo;

Dlhé Klčovo - N. Šebastová 1:3 (0:0), G: Homoľa - Kubuš, Džubara, Durkaj (vl.), ŽK: bez kariet, D: 100, R: Godžák;

Stakčín - Svit 0:2 (0:0), G: Koch, Jambor (11 m), ŽK: Kapráľ, Jelínek, Kuznecov - Jarkulič, ČK: Kuznecov po 2 ŽK - Jarkulič po 2 ŽK, D: 200, R: Mišenčík;

Bard. N. Ves - Medzilaborce 3:1 (1:1), G: Macečko, Jančošek, Suchanič - Chripák, ŽK: Šott, Suchanič - Chripák, D: 300, R: Tabaka;

Bystré - Kežmarok 1:3 (0:2), G: Komar (11 m) - Komar (vl.), Jagerský, Dolnačko, ŽK: Gdaín - Fraštic, R. Dolnačko, D: 150, R: Píro;

Breznica - Ľubotice 2:1 (1:0), G. Onder 2 - Baran, ŽK: bez kariet, R: Jonaš, D: 250;

Hanušovce - Kračúnovce 3:0 (2:0), G: Kňašinský, J. Kmec, P. Gálik, ŽK: Dic, M. Hatala - Bučko 2x, ČK: Bučko, D: 400, R: Bajo;

Ľubica - Raslavice 0:0. ŽK: M. Kapál - Planšar, Stanek, Artim, R: Pika, D: 300.

1. Svit 24 20 1 3 66:17 61

2. Bard. N. Ves 24 17 4 3 67:22 55

3. Ľubotice 24 13 3 8 49:34 42

4. Medzilaborce 24 12 3 9 57:36 39

5. Hanušovce 24 11 3 10 30:32 36

6. Breznica 24 10 4 10 35:48 34

7. Fintice 24 10 3 11 33:30 33

8. N. Šebastová 24 9 4 11 32:31 31

9. Ľubica 24 9 4 11 26:31 31

10. Kežmarok 24 9 4 11 38:49 31

11. Kračúnovce 24 9 2 13 30:38 29

12. Kľušov 24 7 6 11 31:29 27

13. Raslavice 24 6 8 10 33:46 26

14. D. Klčovo 24 8 2 14 34:49 26

15. Bystré 24 7 5 12 24:60 26

16. Stakčín 24 6 2 16 29:62 20

IV. LIGA - SKUPINA JUH

Strážske - Helcmanovce 3:0 (2:0), G: J. Pavúk, Kutny, Kužma, ŽK: Piskor - T. Hudák, D: 100, R: Farkaš;

Turňa - Krompachy 1:1 (0:0), G: Ballok - Richnavský F., ŽK: Eperješi, Szabó, Vislai - Šmida, D: 100, R: Mihalík;

Buzica - Rožňava 6:1 (5:0), G: Riapoš 2, Rencsok 2, Palenčár, Oravec - Breuer, ŽK: bez kariet, D: 156, R: Goč;

V. Revištia - Moldava B 1:3 (1:1), G: Danko - Schnurer, Ohrablo, Radovič, ŽK: domáci nenahlásili výsledok, R: Čiernik;

Čaňa - V. Kapušany 0:0, ŽK: E. Čontošfalský - Matta, Husovský, D: 200, R: Cehuľa;

Rudňany - V. Folkmar 1:1, R: Djordjevič;

Kr. Chlmec - Haniska 2:2 (0:1), G: Kročko, Modla - Slicho, Guza, ŽK: Korfant, Kročko, Szabó - Molnár M., S. Molnár, D: 120, R: Korpa.


1. Moldava B 22 15 5 2 60:28 50

2. Buzica 23 13 2 8 56:31 41

3. Haniska 22 13 1 8 54:30 40

4. Turňa 23 12 3 8 52:37 39

5. Krompachy 22 11 3 8 42:24 36

6. V. Revištia 23 10 4 9 43:38 34

7. Štítnik 22 10 3 9 36:28 33

8. Čaňa 23 10 3 10 39:40 33

9. Rožňava 22 9 5 8 37:45 32

10. Rudňany 23 8 4 11 23:47 28

11. V. Kapušany 22 8 2 12 25:31 26

12. V. Folkmar 22 7 5 10 29:40 26

13. Kr. Chlmec 23 8 2 13 39:53 26

14. Strážske 22 7 2 13 22:50 23

15. Helcmanovce 22 4 2 16 17:52 14

V. LIGA S-V

Humenné - Seč. Polianka 4:1 (2:0), G: Majzer, Mycio, Gabria, Vasilko - Kaňuch (11 m), ŽK: domáci nenahlásili výsledok, R: Kriak;

Pakostov - Hlinné 3:0 (1:0), G: Gombita, Berdák, Bučko, ŽK: bez kariet, D: 150, R: Oravec;

Zámutov - Jasenov 2:0 (2:0), G: M. Beneš, Balta, ŽK: M. Beran, Balta - Firkaľ, D: 100, R: Choma;

Soľ - Ubľa 4:1 (2:1), G: Horanič, Mikloš, Hájnik, Molitoris - Peštik, ŽK: Dorianin, T. Peštik (hostia), D: 200, R: Reňo;

Radvaň - Kamenica 3:0 (2:0), G: Valkučák 2, Kuruc, ŽK: Sninčák (hostia), D: 150, R: Firkaľ;

Kalnište - Sačurov 5:2 (3:0), G: Barta 2, Vojtek, Tomko, Hálek - Novický, Gajdoš, ŽK: Čipčovský - Dobranský, D: 150, R: Marušin;

Hencovce - Vechec 3:2 (0:0), G: Soták, Stanovčák, Gazdík - Jantek, Bindas, ŽK: Šamo - Šimko, Husivarga, Jantek, Gromina 2x: ČK: Gromina, D: 150, R: Svetavský.

1. Pakostov 20 14 4 2 39:14 46


2. Radvaň n/L 20 13 3 4 51:19 42

3. Humenné 20 12 2 6 40:24 38

4. Sačurov 20 11 2 7 58:34 35

5. Soľ 20 10 2 8 37:27 32

6. Kalnište 20 10 2 8 44:41 32

7. Ubľa 20 8 2 10 36:45 26

8. Kamenica n/C 20 6 7 7 30:27 25

9. Zámutov 20 7 4 9 22:30 25

10. Seč. Polianka 20 6 6 8 34:37 24

11. Jasenov 20 7 3 10 32:37 24

12. Hencovce 20 5 5 10 24:45 20

13. Vechec 20 5 3 12 27:44 18

14. Hlinné 20 3 1 16 16:66 10


SKUPINA JV

Cejkov - Lastomír 0:2 (0:1), G: Bubenko, Juraško, ŽK: Krišo, Mucha (hostia), D: 200, R: Lešková;

Poproč - Sokoľany 2:1 (1:0), G: Majcher, Štefanec - Rybár (11 m), ŽK: bez kariet, D: 250, R: Gajdoš;

Čierna - Michaľany 2:3 (0:1), G: bodnár 2 - Stišovský 2 (1 z 11 m), M. Eleg, ŽK: Gašporík, Šimko (domáci), D: 150, R: Jevín;

Medzev - Petrovce 1:0 (0:0), G: Janošík, ŽK: Relák, Pčolinský, Ferko (hostia), D: 250, R: Treščák;

Čičarovce - Streda 5:2 (3:1), G: Szabó 2, Hornyák, Szakala, Batta - Illeš, Krokus, ŽK: Berdics, Hornyak, Tarczi - Kudrík, Szekely, Novák, Krokus, D: 300, R: Kmec;

Dvorianky - Borša 0:2 (0:1), G: Mihók, Szalka, ŽK: Brindzák R. 2, P. Roško 2, M. Brindzák, Silaj - Sovák, Toronyi, Antoš, ČK: Brindzák, P. Roško (domáci), D: 150, R: Daňo;

Slivník - Sečovce 1:0 (1:0), G: Ruda, ŽK: Bučko - Bálint, Štuň, D: 200, R: Lipták.


1. Medzev 20 14 3 3 52:22 45

2. Poproč 20 13 3 4 46:29 42

3. Cejkov 20 11 1 8 34:30 34

4. Borša 20 10 3 7 42:30 33

5. Čičarovce 20 9 4 7 38:28 31

6. Lastomír 20 9 4 7 34:28 31

7. Sečovce 20 9 3 8 28:26 30

8. Sokoľany 20 9 3 8 25:35 30

9. Streda n/B 20 8 2 10 37:41 26

10. Michaľany 20 7 4 9 42:36 25

11. Slivník 20 7 0 13 21:45 21

12. Petrovce n/L 20 5 4 11 19:35 19

13. Čierna n/T 20 5 2 13 26:41 17

14. Dvorianky 20 4 4 12 22:40 16

SKUPINA J-Z


Gelnica - Ťahanovce 1:1 (0:0), G: D. Bodnár - Čišovský, ŽK: Šefčuk, Vida - Horňák, Čišovský, D: 200, R: Bakoš;

Kluknava - Margecany 2:4 (1:2), G: Belej, Rychnavský (11 m) - Susko, Papcun, Havyrák, Furajta, ŽK: Sokolský, Suslov, Papcun (hostia), D: 200, R: P. Friga, ČK: Fiok (domáci);

Harichovce - Prakovce 7:2 (4:1), G: Urban 2, Hrušovský L. 2, Hrušovský R., Ambrózy, Štofko - Lukáš, Jančík, ŽK: Karchňák, R. Hrušovský - Stoklas 2, ČK: Stoklas (hostia), D: 80, R: Hiľovský;

Teplička - Jaklovce 2:2 (1:0), G: Lesnický 2 - Humeňanský, Adamišin, ŽK: karabín - Adamišin, D: 100, R: Kocur;

Sp. Vlachy - Koš. N. Ves 3:0 (2:0), G: Boroš, Labaš 2, ŽK: Alezár (hostia), D: 200, R: Pokrivčáková;

Hrabušice - Smižany 3:0 (1:0), G: Melničuk, Sagula, Popadič, ŽK: bez kariet, D: 500, R: Cuprák.


1. Hrabušice 18 15 1 2 41:14 46

2. Harichovce 19 10 2 7 42:31 32

3. Koš. N. Ves 18 10 1 7 32:24 31

4. Sp. Vlachy 19 8 5 6 28:25 29

5. Ťahanovce 19 8 4 7 42:36 28

6. Teplička 19 8 4 7 27:30 28

7. Margecany 19 8 3 8 20:25 27

8. Prakovce 18 8 1 9 36:34 25

9. Smižany 19 6 5 8 32:29 23

10. Gem. Hôrka 18 5 6 7 16:21 21

11. Gelnica 18 5 6 7 19:28 21

12. Jaklovce 18 4 7 7 24:34 19

13. Kluknava 18 2 1 15 24:53 7

V. LIGA S-Z

Šiba - Sp. Bystré 1:2 (1:1), G: Rančík - Šuster, J. Jurčo, ŽK: P. Artim - Lopuch 2, Šuster J. 2, ČK: Lopuch, Šuster (hostia), D: 150, R: Holp;

Miklušovce - Plavnica 2:0 (1:0), G: Priščák 2, ŽK: Priščák - Paulišin, Jacko, Hricko, D: 150, R: Mati;

Š. Dravce - Hranovnica 3:2 (2:1), G: J. Kušnír 2, Janič - Petruľa, Gajan, ŽK: Bohor, Stašík, Knižka, Šavel, ČK: Hriceňák (domáci), D: 300, R: Lang;

Štrba - Pušovce 1:0 (0:0), G: Maník, ŽK: M. Macko - Suslo, Tivadar, D: 200, R: Šoltés;

Kendice - Radatice 1:0 (1:0), G: Platko, ŽK: bez kariet, D: 200, R: Kováčová;

Levoča - St. Ľubovňa B 1:0 (0:0), G: Jakubec, ŽK: Šimo - Turlík, Orlovský, D: 150, R: Maruščák;

Zupčany - Záborské 3:0 (1:0), G: K. Zlatohlavý, Seman, Baran (vl.), ŽK: Desiatnik (hostia), R: Tkáč D: 150;

Uzovce - Gaboltov 1:0 (0:0), G: Tokár, ŽK: Baran - Bomba, R: Dušková, D: 150.

1. Kendice 24 14 7 3 49:18 49

2. Pušovce 24 13 3 8 34:26 42

3. Levoča 24 12 4 8 44:37 40

4. Župčany 24 11 5 8 44:29 38

5. Sp. Bystré 24 11 3 10 47:39 36

6. St. Ľubovňa B 24 11 3 10 35:35 36

7. Š. Dravce 24 9 7 8 49:46 34

8. Miklušovce 24 10 4 10 32:38 34

9. Šiba 24 10 3 11 46:43 33

10. Štrba 24 9 6 9 37:35 33

11. Uzovce 24 9 5 10 38:36 32

12. Gaboltov 24 7 10 7 42:45 31

13. Záborské 24 8 5 11 27:43 29

14. Plavnica 24 8 4 12 31:45 28

15. Hranovnica 24 7 5 12 40:41 26

16. Radatice 24 4 4 16 21:60 16

BUDÚCI PROGRAM

IV. LIGA - SKUPINA SEVER


25. kolo 8. 5. o 16.30 hod.: Kežmarok - Breznica, 9. 5. o 16.30 hod.: Bystré - Kľušov , Ľubotice - Bard. N. Ves, Medzilaborce - Stakčín, Svit - Hanušovce, Kračúnovce - Dl. Klčovo, N. Šebastová - Ľubica, Raslavice - Fintice.

IV. LIGA - SKUPINA JUH


25. kolo 8. 5. o 16.30 hod.: Rožňava - Turňa, 8. 5. o 17.30 hod. Štítnik - Strážske, 9. 5. o 16.30 hod.: V. Folkmar - Čaňa, V. Kapušany - V. Revištia, Moldava "B" - Kr. Chlmec, Haniska - Buzica, Krompachy - Helcmanovce.

V. LIGA S-V


21. kolo 9. 5. o 16.30 hod.: Kalnište - Humenné, Sačurov - Radvaň, Kamenica - Soľ, Ubľa - Zámutov, Jasenov - Hencovce, Vechec - Pakostov, Hlinné - Seč. Polianka.

V. LIGA J-V


21. kolo 9. 5. o 16.30 hod.: Slivník - Cejkov, Sečovce - Dvorianky, Borša - Čičarovce, Streda - Medzev, Petrovce - Čierna, Michaľany - Poproč, Sokoľany - Lastomír.

V. LIGA S-Z


25. kolo 9. 5. o 16.30 hod.: Župčany - Šiba, St. Ľubovňa "B" - Kendice, Radatice - Štrba, Pušovce - Š. Dravce, Hranovnica - Uzovce, Gaboltov - Miklušovce, Plavnica - Sp. Bystré v Haniske, Záborské - Levoča.

V. LIGA J-Z

21. kolo 9. 5. o 16.30 hod.: Koš. N. Ves - Teplička, Jaklovce - Harichovce, Prakovce - Kluknava , Margecany - Gelnica, Ťahanovce - Hrabušice, Smižany - Gem. Hôrka.

Neprehliadnite tiež

Košičanka Doris roztancuje funky nakladačkou

Jej osobnou najväčšou špičkou na svete je Bruno Mars.

Rozhovor

Šéf národného parku: Slovenský raj sa mi nikdy nezunuje

Tomáš Dražil je pyšný na zonáciu, ferratu Kyseľ aj splavovanie Hornádu.

Košičan pred 56 rokmi držal tabuľku Abebe Bikilovi. Sám je dnes legendou

Juraj Fotul by schoval do vrecka aj Forresta Gumpa.

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Ako sa Slovák z Terchovej stal veľkým reformátorom u Márie Terézie

Adam František Kollár, vedec a knihovník bol jedným z popredných osvietenských reformátorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.

KOMENTÁRE

Potrebujeme posilniť kultúru záväznosti

Musíme prestať so spájaním LGBTI s ohrozením tzv. tradičnej rodiny.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  4. Už aj seniori presadajú do SUV
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  7. Bratislava gets a new public space and park
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  9. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  10. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 637
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 2 785
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 767
  4. Ako sme jazdili v socializme 2 651
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 847
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 761
  7. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 304
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 256
  9. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 196
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 803

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop